Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Mar 2013, 11:12

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Capitolul a fost superb, ca intotdeauna !
Ce nesimtit e Sasuke !
Deci si-a dat seama ca Sasuke e alesul.
Dar cand vor fi impreuna ?
Spor la scris, astept nextul si anunta-ma, plz !
Te kiss !



Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Mar 2013, 12:52

Hey insfarsit ai adus nextul....mersii mult ca mai anuntat de next..
Deci aia 2 sunt un dezastru...deci acum a descoperit si Saku ca Sasuke este sortitul ei in love ...sper sa fie impreuna la final...si ce dulce a fost Saku cand ia zs lui Sasuke de ce nu vrea sa se maturizeze... in love ...
Spor la scris in continuare si lamureste-ne odata de ce s-au despartit cei doi puppy eyes ..
Te kiss ~Sayonara~ a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Mar 2013, 14:55

Cioara?Raton?si cum i-ai mai zis? what?lol! foarte tareeeeeeeeeeeeee.akm incerc sa iti termin de citit ficul.si sunt sigura k o sa raman surprinsa in drumul meu spre finish.oricum,pana termin,te rog sa ma anunti urgent si repede de next da?te roooggggggggggggggg.Akatsuki_lavy ti asteapta kiss
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Mar 2013, 15:46

Deci chiar nu-mi vine sa cred cat este de scurt. Speram sa fie mai luuuuung, sa am si eu mai mult de citit. Oricum, daca Saku a aflat, inseamna ca... chiar nu stiu ce inseamna :)) Speram sa-mi vina si mie o idee. Capitolul urmator sper sa fie mai lung, asa ca un cadou inainte de vacanta. Plus ca ai zis a o sa fie cel mai important, sau ceva de genu- am o memorie nu prea buna, uneori- deci inca un motiv sa-l aduci repede. Nu ne tine in suspans! Si... Hai sa termin si eu, mersi de anunt.

PS: Sper ca e destul de lung comul. Nu prea ma pricep la astea lungi. Sa stii ca am stat putin sa-l gandesc. :))


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Mar 2013, 20:19

Esti geniala!!!Sakura se ingrijorata ca Sasuke nu o va mai baga in seama??Serios? huh?
Cine esti tu, si ce ai facut cu Sakura? hmm..realy? Ce schimbare radicala!? think
Deci, draga Sasuke, daca nu o sa-ti treaca gargaunii din cap, vin eu si ti scot cu forta, intr-un mod dureros, si incet... :>happy Glumesc! lough Sau nu! :|
Te rog sa ma anunti la next!!!Daca nu te superi, am niste intrebari pentru personaje:
Sasuke:-Sincer, tii la Sakura?
Sakura:-Ce te-ai face daca nu l-ai fi cunoscut pe SAsuke?(P.S. Ai niste gusturi extraordinare la haine! lough )
Cred ca am terminat...am specificat ca vreau sa ma anunti la next?! think
Ma rog...daca nu, specific acum! lough Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 33
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Mar 2013, 20:45

Scuze ca nu am commentat pana acum. Este minunat ficul. Si foarte amuzanta faza cu "Hina, sari pe el... fa ceva" rolling on the floor
Sper sa aduci cat de repede poti next-ul si daca poti sa ma anunti si pe mine?
Ja ne! a hug kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 28846yu

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 2elf7t2
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 22:13

Deci imi place la.nebunie , pot sa spun ca.il ador : din partea mea treci la urmatorul capitol cu trri de DA :)))
adu.next cat mai repede ca.moooor aici . Sa nu uiti sa ma anunti :* te puuuuup , si spor la scris si la idei , astept un capitol incendiar :)))


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 26974622846250718754841

Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Sam 13 Apr 2013, 13:03

ooooooh haideeee!! a trecut o gramada de timp. I mean...cat poti sa ne lasi sa fierbem in suc propriu? fii si tu ingaduitoare cu noi , si pune next please
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Vin 26 Apr 2013, 19:38

Hey, hey scuze ca nu am mai intrat demult insa nu demult m-am despartit de iubitul meu cu care am fost impreuna 2 ani. Insa sper ca tristetea sa nu influienteze capitolul. Spor la citit

Sakura POV:

Stau in fata autobusului cu "cioara neagra" si asteptam ca toata "turma" de copii sa intre si sa se calmeze odata. M-am impacat cu Uchiha acum el nu ma ignora iar eu incerc sa ma comport cu mult mai matur. Este destul de greu sa fii matura si multumita "pisicii ghinioniste" este si mai greu. Niciodata nu ii place ceva, ii place nimic si ii place tot. Doar Dumnezeu ma poate ajuta sa scap din mainile acestui viitor "avocat al diavolului". am vazut filmul si mi-ea placut enorm insa in cazut de fata filmul este ca o inghetata cu ciocolata pe linga Uchiha "avocat". O sa protejeze doar maniaci ca el si "bursuci" si "ratoni bosumflati" si "pisici ce poarta ghinion".  Ma urc in autobuz si ma asez linga fereastra iar linga mine se aseaza Uchiha. Ma intorc cu capul spre fereastra si ma rezam usor de ea, imi este somn avand invedere ca este ora 5:00. Aud un sunet ce provine chear de linga mine, se pare ca este telefonul lui Uchiha. Curioasa ce sunt din nastere imi lungesc gatul ca un "strut" sa vad ce scrie.
-Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor? Si nu iti mai lungi gatul sau ai sa ajungi ca o girafa.
-Wow ce este cu aceasta dispozitie de dimineata? Pe tine nu ti-ea deranjat niciodata daca ma uitam in telefonul tau. Puteam sa iti iau si portofelul ca nu te deranja. Este de la Alisa, nu?
-Nu este treaba ta. termina porpozitia si ma loveste incet cu degetul aratator pe nas
Ce se intimpla cu el, nu cred ca l-am vazut vreodata mai serios ca acum. Oare este din cauza Alisei? Oh, nu daca a ocupat locul meu si acum ea este mai importanta ca mine? Neah nu te ingrijora Sakura si sa vrea sa nimeni nu o sa te poata inlocui. Muhahahahahahaha. Deodata mi s-a facut atit de somn. Inchid ochii incet si imi asez capul atent pe umarul lui Uchiha. Imi place sa ma aflu linga el, miroase mereu a parfumul barbatesc de care imi place enorm, parul sau matasos ma gadila din cand in cand pe frunte sii chear daca pe dinafara este mare cat un munte in interior este un micut motanas fara de care ziua mea nu ar mai avea aventuri. Pe zi ce trece ura mea se face din ce in ce mai mica si ma atasez din ce in ce mai mult. De ce nu am simtit asta in acesti 5 ani si doar acum? Oare am crescut si am inceput sa mai simt si alte sentimente? Nu inteleg insa sunt sigura ca Uchiha intelege si cum acest ciudat sentiment de somnolenta dispare am sa il intreb daca si el a avut asemenea sentimente.
4 hours later

-Sakura.......printesa scoalate am ajuns.
Deschid incet ochii verzi ca smaraldele pretioasa si ii intilnesc cei mai intunecati ochi din lume. Inspir adinc parfumul lui Uchiha si ma intind ca o pisicuta. Ma uit la el din nou si vad un zimbet in coltul gurii dupa care spune scurt ca ma asteapta afara. Ce a fost asta? Bine ceva se intimpla cu Sasuke si nu este de bine. Aici trebuie sa intre in actiune Sakura Holmes. Mai intii trebuie sa obtin acel telefon blestemat ce a distrus ziua "cioarei". Bine este destul de greu sa fac asta de una singura caci daca ma descopera ma maninca.
-Hin, Hin trebuie sa vorbim.
-Si eu trebuie sa vorbesc ceva. Este ceva ciudat cu fratii Uchiha.
-Te referi la faptul ca Naruto avand invedere ca toate scaunele erau libere s-a asezat linga tine sau la faptul ca de dimineata fratii Uchiha au primit un SMS suspect.
-La amindoua. Deci sa inceapa misiunea Fratii Uchiha.
- Nu stiu fratii Uchiha suna prea lung hai sa ne limitam doar la F.U.
-Perfect eu i-au telefonul lui Sasuke tu te clarifici cu Naruto. Asteapta Sakura trebuie sa ma ajuti sa gasescun canteret pentru aceasta seara deoarece este ziua surorii mele iar eu i-am promis ca o sa gasesc cel mai tare cantaret.
-Nu acum Hin trebuie sa aflam ce se intimpla cu F.U. o sarut repede si ies din autobus unde Sasuke ma asteapta un pic iritat de intirzierea mea
Doar cand am coborit din autobuz si m-am uitat la fata trista a Hinatei am inteles ce prostie am spus mai devreme. Oare s-a suparat?

Sasuke POV:

O astept pe printesa de ceva timp, se pare ca numai iese din autobusul ala nici ea nici Hinata. O vad cum sare repede din autobuz si fuge spre mine, insa se opreste brusc si se uita spre bruneta care pare suparata sau ofensata. Ce a mai facut de data asta? Se apropie de mine incet, oarecum sperand sa nu o cert dupa ce o sa imi povesteasca gafa pe care a facut-o. O mangai incet pe cap apoi scot un mic zimbet in coltul gurii ea fiind total debusolata. Este ultima data cand ii mai vad fata deci o vreau toata doar pentru mine.
- Sakura esti libera astazi?
- Da, de ce?
-Ce zici daca iesi la o intilnire cu mine? Astazi.
- O ce?? Adica intilnire? Ai sa ma duci in restaurantul meu preferat si o sa imi cadunezi un buchet de flori urias sau un urs gigant?
- Da.
- Perfect............ Sasuke crezi ca Hin s-a suparat pe mine pnetru ca am ales un lucru mai important decat prietenia noastra?
- Sigur, ea avea nevoie de ajutor iar tu i-ai intors spatele cum crezi ca se va simti?
- Ai dreptate trebuie sa ma revansezi. Astazi este ziua surorii ei si ii trebuie un canteret super tare. De unde sa fac eu rost de asa cev.............. Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
-Ce este? Sunt linga tine numai tipa. o sa imi lipseasca cand imi striga numele meu , mai degraba urla in gura mare numele meu fara motiv
- Tu.
- Ce eu?
- Tu esti cantaretul perfect, esti frumos, stilat, talentat ai o voce perfecta. Tu esti cantaretul perfect. Te superi daca anumal intilnirea noastra? Promit ca o sa merg cu tine maine la intilnire daca ma salvezi azi. Te imploooooooooorrrrrrrrrrrrr "posicuta mea ghinionista".
- Nu o sa mai fie alta intilnire.
- Poftim?
- Am spus ca sunt deacord. Daca vrei tu am sa cant. la auzul acestui raspuns fata ei s-a luminat si am inceput sa se joace pe telefonul ei pina Hin nu a sunat-o si au inceput sa urle de fericire
 Se pare ca nu am de ales o sa ii scriu o scrisoare sau un SMS deoarece azi nu o sa pot sa ii spun nimic.
-Sasukeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. o face din nou, o sa imi lipseasca mai mult decat am crezut eu. Petrecerea se incepe la 17:00 deci sa fii gata si sa vii sa ma iei la  16:40 ca sa reusim sa ajungem la timp la petrecere.
Perfect, se pare ca am sa o mai vad pentru ultima data, am sa il iau si pe nataraul de fratemio daca vrea sa o mai vada pe Hinata pentru ultima data.
ora 16:45
Este deja 16:45 fir ar bine ca am reusit sa fac tot repede. M-am imbracat intr-o pereche de blugi albastri un maiou alb ce imi scoate muschii in evidenta si adidasii albi. Imi fac parul tepi la spate si sunt gata. Cobor impreuna cu Naruto scarile si iesim din casa urcand in masina. Se pare ca planurile mele s-au schimbat, am vrut ca pentru o singura data in viata Sakura sa se imbrace frumos si elegant pentru mine, doar pentru mine. O sa mai fie momente in viata ....... sper. Ajungem la casa ei si cobor din masina in timp ce Naruto imi da buchetul de flori urias de pe bancheta din spate. Sun la usa iar un virtej roz apare in fata mea. Ma uit la ea din cap pina in picioare. Estte imbracata cu o blugi scurti.... hmmm prea scurti, un maiou sur si o camasa in carouri deasupra iar in picioare poarta vesnicele ei botine. Isi pune ochelarii pe ochi ma trage mai aproape de ea.
-Pentru mine? Nu trebuie......insa o sa le i-au cu mare placere. ma saruta scurt pe buze rosind in obraji-Sa mergem Hin ne asteapta.
In mai putin de 10 min ajungem la o vila destul de mare de unde se aude muzica la volum maxim. Printesa roz sare din masina in timp ce eu cautam un loc de parcare. Cobor din masina cu Naruto iar in fata noastra apare o Hinata total diversa. Purta o rochie roz pastel pe umeri si scurta o palma mai sus de genunchi. Avea multe accesorii bineinteles fetele.
-Si el este cantaretul meu? Bine sunt deacord sa fie cadoul meu pentru toata seara. se aude o voce din spatele fetelor.
-Printesa aici toti sunt imbracati elegant tu de ce ai venit ca la un pic-nic?
-Ce mai conteaza eu sunt Hannah sora mai mare a Hinatei. Incantata de cunostinta. se uita la mine cu ochii ei lila, destul de draguta par lung mov inchis, bust mare, iar kimonoul ei...
-Sa ma scuzi draga omagiata chear daca este ziua ta Uchiha este ocupat. urla rozalia in gura mare, ma trage de gat si ma cuprinde la pieptul ei
-Hahahaha calmeazate printesa nici nu ma gandeam sa ti-l fur insa se vede ca esti geloasa de crapa lumea.
-Nu sunt geloasa insa alte printese razgaiate inafara de mine in lumea lui nu trebuie sa existe. Acum draga Sasuke este rindul tau sa te duci pe scena.
Ma uit pe scena si ma urc pe ea la indemnarea Sakurei. Statea cu buchetul urias in maini si striga in gura mea sa cand cantecul ei preferat. Melodia incepe sa sune iar eu incep sa fredonez cuvintele melodiei "Ingeri au cantat". Este cantecul ei preferat si ma simt mindru ca am cantat pentru ea. Insa este timpul sa ii spun adevarul. Melodia s-a terminat iar toti ma aplauda si fluiera.
-As dori sa ii multumesc Sakurei si Hinatei pentru ca mi-au dat aceasta onoara sa cant pentru ultima data printesei mele razgaiate. O sa imi fie dor de tine. Maine dimineata nu o sa mai fiu aici, plec din Konoha pentru totdeauna.

Sakura POV:

-As dori sa ii multumesc Sakurei si Hinatei pentru ca mi-au dat aceasta onoara sa cant pentru ultima data printesei mele razgaiate. O sa imi fie dor de tine. Maine dimineata nu o sa mai fiu aici, plec din Konoha pentru totdeauna.
Vorbeste serios s-au isi bate joc de mine? Pleaca? Unde? Cand? De ce ma lasa singura? Nu mai simt pamintul sub picioare iar respiratia mea devine din ce in ce mai accelerata nu imi ajunge aer. Scap jos buchetul cu flori iar odata cu el si eu. Nu, este ziua Hannei nu trebuie sa fac vreo scena. Ma ridic repede de jos cu un zimbet mare si cu o minciuna gen " nu am calcat corect ". Ma indrept cu Hin spre camera ei cu o alta minciuna gen "sa punem florile in vaza". Si Naruto i-a facut un cadou un buchet urias. Nu pot sa cred Sasuke pleaca si ma lasa aici singura si cand am inceput sa simt ceva pentru el, el pleaca? Ma doare, ma doare enorm de parca inima ar fi intepata de mii de ace. O sa plece si nu o sa se mai intoarca niciodata..........

Sper ca va placut capitolul  kiss  kiss  kiss  poate de la inceput o sa va para trist insa in capitolul urmator o sa fie cu mult mai multa acciune din partea lui Naruto si Hinata

POZE:
Hannah:
Tinuta Hinatei: http://media1.fashionfreax.net/outfits/4ff49e839e7fa_f528764d624db129b32c21fbca0cb8d6
Tinuta Sakurei:
Ingeri au cantat: https://www.youtube.com/watch?v=TfwSJxNy--s
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Vin 26 Apr 2013, 21:28

Hey happy thank you ca mai anuntat de next
Pleaca? Chiar pleaca?? puppy eyes crying crying De ce ???? crying crying crying
Si cum de Saku la sarutat?? adica totusi nu erau impreuna...sau da?? what?
Sicer eu cred ca ea a inceput sa simta ceva pentru el de cand a avut visul ala cu "viitorul iubit\sot" nu mai stiu ce era...aaa parca era ceva cu "sortitul ei" happy si el pleca??! ii nebun???
De ce faci una ca asta Sasuke?? De ce pleci?? Care este motivul?? vrei sa te indepartezi de Saku sau este altceva la mjloc?? puppy eyes
Spor la scris in continuare si sper sa poti sa a lamuresti in legatura cu plecarea asta brsca a lui Sasuke puppy eyes
~Sayonara~ kiss a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Vin 26 Apr 2013, 21:53

in sfarsit vi si tu cu next-ul dupa 1500 de ani.era traficul prea infernal de nu ai putut veni mai repede ? ;;) te astept cu next-ul urmator cat mai repede.Akatsuki_lavy ti pupa pana iti sar ochii ;;) kiss a da, ca si uitasem.mesic de anunt fie el si intarziat
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Sam 27 Apr 2013, 07:43

Vaiiiiiiii câte capitole amm pierduuuuuut ! ⭕
Şi ce mai capitole in love what?lol!
!!!
De.a dreptul captivante şi intresante ! puppy eyes
Nu-mi vine să cred! Tocmai când lucrurile incepeau să nu mai scârţie , Sasuke pplecacă puppy eyes !
Vreau next-ul curând şi dacă nu cer prea mult să mă anunţi şi pe mine kiss !
Te-am kiss şi spor la scris in conmtinuare ! kiss !
!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Sam 27 Apr 2013, 15:30

Aaaaaa! :>.<: Cum de s-a intamplat una ca asta...? sad
Sasuke esti...prost...Cum sa se intample asa ceva...cum??? crying
Anunta-ma la next!Cred ca o sa plang! sad
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 33
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Sam 27 Apr 2013, 19:53

Vaaiiiii!!!!! Il omor. De ce pleaca acum? Abea astept sa pui capitolul urmator. Stii doar ca cueiozitatwa a omorat pisica. Multumesc de anunt si pioate vii mai repedwe cu nextu


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Sam 27 Apr 2013, 20:37

Buna! Mersi ca m-ai anuntat! happy Scuze ca am trecut tarziu. Cum sa plece Sasuke? De ce? sad O paraseste pe Sakura, si unde pleca? Mi-a placut mult capitolul! Astept nextul si te rog anunta-ma cand il pui! ;;) Te kiss! Ja ne! hi!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 15:40

Nu pot sa cred Sasuke idiotule ce faci??? :>.<:
Nu nu nu! Nu acum! crying Pe bune?!
Ma intreb ce o sa se intample cu Sakura nervi!
Te rog adu nextu mai repede ca moooooorrr de curiozitate please


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Alexandra.
Chūnin
Chūnin
Alexandra.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Calarasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 797
Puncte : 865
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : scris, citit, ascultat muzica

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Dum 28 Apr 2013, 20:49

Abia ce ti-am descoperit ficul plictisita fiind si cautand ceva pe aici sa citesc. Daca la inceput mi-a placut acum cand am citit tot ce ai postat pot spune ca il ador.
Imi place foarte mult de Sasuke ca este atat de protector cu Sakura si iti spun sincer ca la unele faze cand ei se jigneau ma apuca rasul.
In mod normal m-as intreba de ce Sasuke pleaca, dar din cate imi pot da seama presupun ca el nu vrea asta ci este obligat de circumstante.


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 296f8lk
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Apr 2013, 22:39

Cum imi permit?
Am ajuns asa tarziu!!
Sper sa ma ierti.
Cum adica pleaca??? Nu-mi vine sa cred.
In fine, nu prea am inspiratie(iar) si comenatriul nu e prea reusit.
Sper sa continui sa ma anunti .
Te kiss!
Cu drag, Ada a hug in love


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 28846yu

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 2elf7t2
Sus In jos
NaTy nAtY EvIl
Genin
Genin
NaTy nAtY EvIl

Sex : feminin Localizare Localizare : PESTE TOT SI NICAIERI
acebook acebook : https://www.facebook.com/sabou.natalia?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 160
Puncte : 188
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa citesc , sa scriu si sa traiesc
Stare de spirit Stare de spirit : In love

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Mier 01 Mai 2013, 14:21

Salut , iubesc ficul tau , de fapt il ador a hug
singurul lucru de care imi pare rau e ca nu l-am descoperit mai repede dar am facut-o pana
la urma si asta e cel mai important
este foarte interessant , mai ales rivalitatea ciudata dintre cei doi
VREAU NEXTUUU-L CAT MAI REPEDE posibil sunt foarte
curioasa sa vad ce se intampla mai departe
sa ma anunti te roooog cand il pui , sigur daca poti
I like this . in love


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Broken-wings-live-wallpaper-891828-0-s-307x512


“Şi îngerii… plâng: priviţi cerul!” 
.
.
.
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 18:11

VREAU NEXTUUU-L CAT MAI REPEDE posibil sunt foarte
curioasa sa vad ce se intampla mai departe
sa ma anunti te roooog cand il pui , sigur daca poti
Danyyelaa


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Vin 24 Mai 2013, 19:42

Hey. Oh Doamne imi vine sa ma dau cu capul de pereti, sa ma tai , sa imi dau foc ...dar probabil e in zadar pentru ca eu am fost in spital si nu am avut cum sa comentez. Capitolul, da, l-am citit de pe telefon de mult dar nu am putut comenta. Si NU IMI VINE SA CRED CA ATUNCI CAND INCEPE SA SE INFIRIPE CEVA IL TRIMITI PE NATARAUL ALA NU STIU UNDE! .. ..  .. adica...speram la un moment..stii tu..pervers! si abea dupa sa inceapa cu vrajeala si sa plece..in fine fiecare cu idila lui. Mersi ca m-ai anuntat, scuza-ma inca o data ca nu am comentat mai devreme si anunta-ma in continuare! PEACE♥️
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Dum 26 Mai 2013, 23:44

Hey,hey scuze ca nu am mai postat de mult timp , inca nu ma simt prea bine. Insa in seara aceasta am sa fac un efort si am sa scriu cel mai dragut capitol din tot ficul.

Sakura POV:

-Jur ca il omor, ii tai venele, ii scot ochii si ii dau ciorilor sau ii maninca el oricum este si el o cioara BLESTEMATA pe viata. Pleaca asa fara nici un motiv, fara macar sa imi spuna cu 2 luni inainte sa reusesc sa il jignesc si sa ii fac o farsa la inceputul universitatii sa ma tina minte pe viata, fara sa ii fac macar cea mai tare petrecere de adio?? Porcul, nesimtit cu muschi mari si fara creier. aud cum cineva bate la usa-Cine este?
-Sunt eu....Cioara blestemata,porcul si nesimtitul cu muschi mari si fara creier.
-Perfect pe tine si te asteptam, stai doar sa imi iau un topor si mai vorbim. Intra maniacule. deschide usa usor si isi baga capul sa se asigure ca nu am nimic in mina apoi intra
-Haide printesa, nu mai fi asa de suparata nu te rugai tu sa ma duc mai repede sa scapi de mine?
-Sigur atunci, nu acum cand incep sa simt ceva pentru tine.
-Ce ai spus?
-Nimic. Nu am reusit sa iti fac farsa de prima zi la universitate si nici macar supriza de ziua ta sau petrecerea de adio.
-Ce ai spus mai sus?
-Nimic, ma asculti sau nu?
-Perfect maine la 6 dimineata plec in Tokyo cu Naruto. Se pare ca Itachi ramine aici.
-WTF? De ce acel nesimtit poate sa ramina aici si tu NU?
-Nu stiu poate pentru ca are 25 de ani are o munca, bani si o sotie?
-Este casatorit?? Dumnezeule biata sotie.
Ma ridic nervoasa de pe pat si ies din camera. Nu pot sa cred ca acel imbecil ramine si el nu. Telul meu este sa ajung la casa Uchiha imediat. Cobor jos ii explic surorii lui Hin ca este un lucru pe viata si moarte iar ea amuzata raspune cu un "Sigur doar va fug iubitii" la care m-am abtinut cu greu sa nu o plesnesc. Comand un taxi ma urc cu Hin si ii spune ca in 5 min trebuie sa fim acolo.
Bine, bietul sofer adica l-am obligat sa mearga cu 150km/h dar cei important este ca am ajuns in mai putin de 5 min. Cobor jos ii platesc soferului si bat in usa. Si uite cine imi deschide usa ...... o femeie......foarte draguta cei drept....nu pot sa cred.
-Nu pot sa cred este sotia acelui maniac?
-Serios? Are sotie?
-Si un copil. adauga femeia
-Si UN COPIL????Nu cred, este o farsa adica este atit de frumoasa si el.....
-Seful cioara.
Femeia din fata noastra se uita amuzata la noi. Este intradevar frumoasa are ochii de o culoare albastra-verde ce te face sa zimbesti chear si in momentele ca acum iar parul blond si pielea alba o face sa para o printesa rupta din basme. Inca ne holbam la ea afascinate. Zimbeste cristalin apoi ne spune ca putem sa intram pentru ca Itachi ne asteapta. Are o voce atit de dulce, cristalina si calda.
-Biine,doar eu sunt derutata cum de acel maniac are asa o sotie frumoasa?
Hin doar ridica umerii inca socata, apoi intram in casa.

Sasuke POV:

Doamne daca existi cu adevarat fa asa ca Chihuahua ala roz sa nu o omoare pe Casandra. Cine este Casandra? Simplu, persoana pentru care trebuie sa plec din Konoha. Este viitoarea mea sotie, mai exact sora lui sotia lui Itachi. Inca de cand aveam 4 ani parintii nostri deja s-au inteles intre ei ca noi o sa ne casatorim iar acum eu trebuie sa plec in Tokyo ca sa ma logodesc. La fel si Naruto insa lui i-a mers mai bine se pare ca viitoarea lui sotie il asteapta deja inTokyo pe cand a mea ma asteapta in momentul acesta acasa. La naiba nu trebuia sa o las pe printesa sa se duca, acum sigur este un razboi acasa. Te rog sa castige Sakura si sa numai plec.....ce naiba spun sper sa nu o omoare. Il chem pe Naruto si ne urcam repede in masina nu inainte sa ii povestim tot sarbatoritei. Pornesc cu 150km/h spre casa cum pun pariu ca la obligat si pe soferul taxiului sa faca si in mai putin de 5 min suntem acasa. Deja se aud tipete, ne este si frica sa intram.
-Frate, se aude si vocea Laylei. Nu imi spune ca a venit impreuna cu sorasa.

Hinata POV:

-Logoditi???
-Bineinteles, inca de mici fratii Uchiha erau logoditi cu noi.
In fata noastra stau doua fete pline de fite si capricioase ce se uita superior la noi. Oare sunt toate 3 surori sau 2 sunt adoptate? Nu se aseamana deloc. Se pare ca Layla trebuie sa se casatoreasca cu Naruto iar Casandra cu Sasuke. Layla este ingrizitoare adica are abia 18 ani impliniti si ea deja vrea sa se casatoreasca? Si nu spun ca este frumoasa caci am sa va mint de ma duce Dumnezeu in iad. Are parul blond lung si ochii albastri deschisi, plina de fite, alintata si mai si seamana cu un copil. Casandra insa este un pic mai inalta ca ea insa si ea plina de fite, par blond iar ochii de culoarea ciocolatei cu lapte iar Sakura uraste ciocolata cu lapte. Pot sa fac pariu ca ii vine sa o ia de par.
-Bine,bine fetelor va lasam sa va cunoasteti mai bine noi trebuie sa facem cumparaturi.
Nuuuuuu, doamne ce pacat ca pleaca. Muhahahhahahahahaha ce bucurie jur ca ii scot ochii aia minunati si imi fac cercei noi. Cum aud ca usa se inchide se scoala de pe canapea cu o rapiditate incredibila.
-Am auzit ca tu esti printesa lui Sasuke, tine minte cap-roz ca Sasuke doar pe mine ma iubeste deci sa nu indraznesti sa pui mina pe el.
-Daaaaaaa iar tu sa nu indraznesti sa pui mina pe Pisoiasul meu caci ramii fara par in cap.
-Hin mie imi pare ca sotiei lui Sasuke ii este cald cu dintii in gura.
-Si mie imi pare ca sotia lui "Pisoias" numai vede bine. Ce zici sa le ajutam un pic? o intreb in timp ce imi string pumnii gata sa o maninc cu pantofi cu tot

Sakura POV:

Eram pregatita sa o racoresc pe Cascandra aia........of doamne Casandra insa apar si fratii Uchiha pe usa. Bine, au sosit la timp deoarece ii omor si pe ei. De ce cioara aia blestemata nu mia spus nimic de ele? De ce nu a spus nimic ca este logodit? Nu ca me-ar pasa......pe cine amagesc o,o vine sa le scot capurile la toti 3. Insa de ce sa ii bucur atita.......pot sa fac mai mult pentru ei si sa ii chinui o viata intreaga deoarece tocmai me-ia venit o idee geniala. Ma uit la fratii Uchiha cu niste ochi de zici ca sunt gata sa ii devorez insa o apuc pe Hin de mina ii fac din ochi si iesim din casa fara sa mai spunem ceva.
-Bine, ce idee ai?
-O mai tii minte pe matusa Tsunade? Care locuieste in Tokyo chear linga viitoarea casa a porumbeilor?
-Sigur, incep sa inteleg ce vrei sa spui dupa zimbetul tau malefic. Mai bine sa nu spunem nimic fratilor prefer sa le facem o supriza.
-Dute acasa si fa-ti bagajele, o conving pe mama sa vorbeasca cu mama ta si maine la 8 sa fii gata.
Trec strada si caut cheile in geanta, deschid usa si urc sus. Se pare ca ai mei sunt la parintii lui Hinata. Am sa o sun si o sa vorbeasca cu ea intre 4 ochi. Intru in camera mea deschid usa de la balcon sa intre un pic de aer. Imi scot telefonul din geanta si o sun pe mama, dupa 10 min de convorbire mama Hinatei cedeaza si ne ducem in Tokyo insa inainte de asta trebuie sa vorbesc si cu matusa. Inchid telefonul il arunc pe pat, am sa o sun mai tirziu pe matusa acum sunt prea obosita. Ma indrept spre baie si las apa sa curga in cada in timp ce torn toate gelurile de dus ce am acolo. Ma dezbrac de haine si le arunc in cosul de spalat, practic ma arunc in cada si incep sa fredonez o melodie.
- Muschii mei sunt atit de relaxati incat chear daca ar intra un hot mi-ar fi prea lene sa ma misc de aici.
-Perfect atunci mai bine de mine. cioara blestemata?
-AAAAAAAAA maniacule dispari de aici. incep sa urlu ca o nebuna si sa ma acopar cu spuma, se pare ca nu ma aude deoarece se baga in cada imbracat peste mine.-Date jos de pe mine violatorule
-Daca o sa ma ridic am sa vad totul, esti sigura ca vrei sa ma ridic?
-NU, stai aici pina nu o sa imi treaca lenea iar daca te uiti in jos iti scot ochii.
-Perfect liniste si pace.
Ma uit intr-o parte, doamne fa-l sa nu se mai uite la mine te implor simt cum mi se ridica parul de pe gat iar mii de fluturi imi zboara in stomac, simt cum picioarele imi tremura si imi amortesc in acelasi timp. Imi este cald, numai nu spune ca ma innrosesc,, te rog nu acum, o sa inteleaga ca simt ceva?
-Deci hai sa recapitulam, ceea ce ai spus la Hinata vreau sa mai aud odata. Daca nu, nu ma ridic de aici pina nu aud raspunsul tau. ma uit pre el, speram sa uite insa ochii lui par seriosi si se uita cu insistenta la mine sau la un punct fix
Nu spun nimic. Oare nu am curajul sau nu vreau sa se ridice de pe mine. Simt o caldura, ma simt bine, ma simt intradevar bine..........doamne imi vine sa imi scot creierul si inima si sa le arunc undeva. Nu inteleg deloc ce se intimpla cu mine ma simt geloasa, simt ca vreau sa ii rupt pe toti in doua daca cineva il atinge, imi vine sa urlu, oare asta inseamna sa te indragostesti? Numai reusesc sa gandesc limpede si..............................un sarut? Nu pot sa cred doar un sarut ma poate salva din aceasta situatie?

Sper ca va placut capitolul kiss kiss kiss pupici tuturor si spor la citit

POZE:
Sotia lui Itachi: http://girltomom.com/wp-content/uploads/2012/10/anime-girl-braids.jpg
Casandra: http://stuffpoint.com/anime-paradise/image/57227-anime-paradise-blonde-anime-girl.jpg
Layla: http://25.media.tumblr.com/5b7732540386e88bdea441d5ba5001c0/tumblr_meq5x5sBTv1rfv5p5o1_500.png
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 06:47

Bunăăăă !
Nu-mi vine să red ce am aflat ? huh? !
Cioara logodită? what?lol! angry
DAcă eram în locul Sakurei jur că-l biciuitor !!
Mulţumesc că m-ai anunţat de noul capitol !
Baftă în continuare la tastat şi hai cu next-ul puppy eyes !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 10:37

Buna!
Multumesc pentru mesaj! Capitolul a fost grozav si genial! in love Nu ma asteptam ca Sasuke sa fie asa pervers intr-o cada... lough si sarutul.... what?lol! Dar tot nu inteleg cum a putut sa nu spuna ca este logodit, nemernicul! angry Daca eram in locul Sakurei il cafteam bine, si pe el si pe Casandra! :>happy Abia astept nextul si te rog anunta-ma cand il pui! Spor la scris si la idei! Te kiss!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19Lun 27 Mai 2013, 12:21

thank you Multumesc pentru mesaj!
Capitolul a fost genial, oh my god !!! numi vine sa cred e logodit,il omor,il zurspan,etc
daca eram saku o bateam pe ea si pe el la un loc angry
mersi inca odata de mesaj ;;)
astept next si spor la idei kiss a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-