Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Ian 2013, 21:37

Prima! nr1

Ce fainnn!!!
Deabea astept nextu!
Sa'l pui repeddeee!!
Te kiss si noapte buna heh



Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 06:47

Uuuuu...am ajuns la un alt fic de-al tau , stiu , ti-am spus deja ca-mi place cum scri , si , ai reusit sa ma surprinzi dinnou happy2 cu modul tau de-a scrie , in unele momente am inceput sa rad , mai ales cand am vazut cum arata ,,ratonul Sasukre" . lough Iti spun sincer ca m-ai facut tot mai curioasa , mai ales ca vreau sa vad cinei acel ,,el" , o vai ma ti si tu in suspans !?
Sper sa aduci next-urile mai repede , bine , aaaa si de data sa ma anunti si pe mn , ca tu nu prea o faci.
Te kiss si te a hug si te mai si hi!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 07:49

Hei...mersi de anunt...
Imi place capitolul........
Aia astept sa vad cine era acea persoana........
Sa ma anunti si de urmatorul capitol kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 09:30

Buna !
Multumesc de anunt !
Mi-a placut foarte mult !
A fost genial !
Ce nesim**ti sunt sasuke , hinata si naruto ! Dar mai mult hinata .
Mi-a placut pentru ca a fost lung !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !
P.S. Imi plac pozele !
Te pup !
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 09:47

Biata Saku...imi pare rau pentru ea...sad
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!kiss
P.S.Sper ca Saku sa fie bine!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 33
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 16:58

Seper next-ul şi merci că m-ai anunţat !!!
Sper c-o să mai aci asta curând şi te-am kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 23 Ian 2013, 17:26

Heei!Mersi de anunt!A fost un capitol extraordinar!Scuze ca am ajuns asa de tarziu dar am avut o tema monstru la matematica...Am crezut ca nu se mai termina odata.Revenind la fic,saraca Sakura,stiu ca este ca naiba sa suferi de claustrofobie.Eu deabea pot intra in mall cand este aglomerat.Oricum,capitolul mi-a placut foarte mult si sincer a fost si umpic cam trsit daca il citesti in timp ce asculti melodia acea.Te pup si sper sa ma anunti si la next:****************.Bafta la scris!!!!!!!!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 2pyb8k7
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Bxuzd
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 22:50

Hey,hey uitema si pe mine cu next-ul kiss kiss kiss pupici si spor la citit

Sakura POV:

Este el fara nici un dubiu a venit sa ma caute. Se uita la mine cu ochii sai negri in care te pierzi usor,trece cu mana in parul meu roz soptind un usor "scuze". Imi vine sa ii maninc buzele mari si carnoase,cine stie ce gust au. Doamne dumnezeule la ce porcarii ma gandesc, bine este clar claustrofobie bine Uchiha rau. Vocea sa era atat de dulce eram gata sa iert orice insa ar fi bine sa il mai chinui putin.
-Uchiha ia-ti mainile din parul meu.
-Da Hin nu am avut dreptate nu este o biata fata care sufera de claustrofobie este doar o mica printesa ce sufera de claustrofobie si a decis sa calatoreasca in lume departe de tutorele sau.
-Si ai fi tu tutorele meu,nici nu stii ce prefer la micul dejun.
-Biscuiti cu ciocolata si cappucino.
-Doamne Saku micuta mea floricica nu imi spune ca ai plins arati groaznic. se plinge Hin zburand spre mine
-Doamne dumnezeule Hin scumpa mea bomboana nu spune ca si tu ai plins arat ingrozitor.
-Prietene?
-Nu. Surori. ne imbratisam strins si.............-OOOOO doamne hin nu te uita in partea aceea uite ce costum de baie dragut uite,uite trebuie sa il cumparam imediat.
-Nu daca o iau eu inainte.
Ei bine am fost o prostuta sa ma gandesc ca Hin ma lasat balta. Nu o sa se intimple asta niciodata. Ne-am comportat ca doua egoiste, insa acum totul este bine. Si am facut cumparaturi pinaaaaaaaaaa tirziu caci bietul Sasuke si Naruto au tirait atitea sacose cate nu au vazut in viata lor. Ei bine asa le trebuie nu ma gandesc sa fiu mai blanda in fond este doar vina lui daca Hin a uitat de mine iar eu mi-am distrus machiajul care costa mult. Imebicili, doamne nici nu stiu ce au in cap barbatii astea. Specimene fara folos. Ne indreptam spre masina insa de data asta o imping pe Jessi si ma asez eu linga Sasuke. Se uita la mine ca la felul 14.
-Ce vrei? A fost mereu locul meu preferat. apoi ii arat limba si ma urc in masina
-Esti ciudata rozalio.
-Ciudata dar frumoasa si desteapta iar tu sa vedem ciudata, urita si cu unghii si par fals exact ca tine. trintesc puternic portiera masinii ca am crezut ca Sasuke ii curgeau lacrimile pentru biata sa masina,nu este vina mea iubita lui nu tace din gura
Insfirsit am ajuns la hotel. Se pare ca trebuie sa ne pregatim pentru a merge in club iar Kakashi i-a chemat pe toti jos. Ne amestecam si noi printre ceilalti sa nu inteleaga ca am intirziat un pic.
-Drepti in linie soldati. ne punem toti in linie iar el merge din dintr-o parte in alta ca un capitan.-Deci cum stiti astazi merge toti in cel mai tare club multumita celui mai tare prof adica eu.........
-Pfffffff ca intotdeauna.
-LINISTE SOLDATI. toti fac liniste-Deci cum spuneam,vreu sa va comportati bine si vreau sa va distrati iar daca aveti ceva intrebari adresativa cu Domnule profesor femeilor le plac barbatii responsabili.
-Adica barbati afemeiati si perversi?
-Corect Haruno, iar cum ai ghicit iti dau permisul tie si prietenilor tai sa va duceti sa va schimbati.
Cum a sus si el cel mai tare profesor. Ne urcam toti in camerele noastre bineinteles fara surprise nici nu se putea "gainusacel roscat" a ocupat din nou baia. Sfinte sisoie o urasc atit de tare imi vine sa imi scot ochii. Dupa jumatate de ora se face printesa "curaj" si iese afara din baie unde stie si singura ca as putea sa ii scot tot parul fals din cap. Insa cand am vazut-o era sa cadem jos. Avea parul ciufulit,machiaj WOW nici nu stiam ca exista asa machiaj iar hainele. Poarta o salopeta de piele cu un decolteu ei bine cum sa spunem........adica......."dragut".
-Cum va pare fetelor lui Sasuke o sa ii placa?
-S-s-s-igur...adica sigur ca o sa ii placa.......cred....sper. Adica...ma rog este un costum........
-Un costum?
-Ei bine este un costum foarte rar si o sa ii placa atit de mult ca o sa se inroseasca la fata sa mearga cu asa o fata "FRUMOASA" de mana ........intelegi ce spun? ma salveaza Hin
-Sigur, oooooo ce este cu fata aia nu fiti geloase si voi sunteti dragute.....in felul vostru.
-Ahahahah ahaha mesry de compliment esi o scumpa. Astazi esti atat de amuzanta incat nu ma mai abtin sa nu rad. de prostia ta cand o sa o vada Uchiha o sa faca un stip cardiac si o sa ii para rau ca nu are asa o iubita ca mine muhahahahahahha, oh ce bine am revenit deja ma speriasem
Intru in baie cu Hin si incepem sa ne machiem ,un machiaj foarte lejer creion,tus si ruj de buze. Acum vine partea cea mai grea cu ce ne imbracam? Se pare ca bruneta deja a decis ca o sa poarte o rochie roz fluturas foarte draguta care am cumparatu acum, pantofi roz pal cu toc foarte inalt si gentuta de roz pal. Ca accesorii isi ia un lantisor cu o fundita, un inel cu o funda si altul cu musteti ador acel inel. Ei bine se parfumeaza si imi spune ca ma asteapta jos. Acum este rindul meu haide printesa gandeste..............printesa? Am spus printesa? Doamne acel imbecil de Uchiha a pus mana in parul meu iar toti microbii sai au fugit pe parul meu iar apoi spre creierul meu. Bine acum sunt ridicola recunosc insa pare o teorie destul de logica..........pentru Jessi. Cred ca am sa ma imbrac cu hainele care le-am cumparat azi. O sa arat perfect sunt sigura iar Uchiha o sa isi manince coatele cand o sa ma vada. Cu toate ca nu inteleg ce am cu Uchiha si de ce fac tot asta pentru el. Ma imbrac cu o rochie scurta crem pe un umar,imi pun o maanusa de piele si pantofii cu tocuri foarte inalti. Sunt gata si ma simt foarte bine.
-Mai,mai ce rochie draguta pacat ca nu o sa te imbraci cu ea.
-Da si cine a spus?
-Eu. se apropie incet de mine si imi cuprinde talia iar buzele noastre care sunt la cativa centimetri distanta
M-am blocat. Nu ma pot misca oare de ce? Asa de tare imi place sa stau in bratele acestui pervers?
-Ha nu ma fa sa rid Uchiha ma facut destul iubita ta cu tinuta ei perfecta de cat women.
-Eu am spus ca tu nu o sa te duci asa si inseamna ca nu o sa te duci asa.
-Si dac nu vreu?
-Hmmmmmmmmm imi plac provocarile mai ales de la tine.Daca nu vrei o sa fac asta.
Ma ridica de talie astfel incat sa stau asezata pe masuta ca sa fiu la inaltimea sa, oare ce are degand?Incredibil a facuto. Nu pot sa cred el ma................

POZE:
Tinuta lui Jessi: http://fashionsup.com/wp-content/uploads/2012/05/Club-jumpsuit-outfit.jpg
Tinuta lui Hin: http://images-ff.asos-media.com/shmotterstorage/26298/outfit_large_5a0df432-d248-449f-97f8-d0724e9ae530.jpg
Tinuta lui Sakura: http://erochii.info/wp-content/uploads/2012/12/415-767x1024.jpg
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 00:44

Prima nr1

O ceee???
Hai ca m'ai lasat in suspans...
E un capitol foarte reusit!
Sa pui nextu repede ca mor de curiozitate.
Te kiss si spor la scris!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 09:10

a doua !
O ceeeeeee???? what?lol! a sărutat-o ?
huh? huh? huh? ????
VReau următorul capitoooool căăăăă morrrr de suspansssssss !!!!!!!! lough
Te.am kiss kiss kiss dulccccccceeeeeee dculccccccccccce rău de tot ! puppy eyes


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 09:40

Deci el nu are de gand sa mai astepte nu?Mai stie macar cum o cheama?Deci?S-au sarutat sau e doar asa la misto?OMG,mor de ras adu nextul si mersi de anunt.Bafta la scris si idei multe!Adu nextul cat de repede poti!Vreau sa citesc nextul,capitolul a fost super deci am ramas fara cuvinte.Pana unde o sa ajunga?Chiar ne-ai lasat in suspans si mai fact curoioasa


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 2pyb8k7
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Bxuzd
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 11:03

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
A sarutat-o ? Nu pot sa cred !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 16:06

Hey.
Am ajuns si eu pe la capitolul asta.
Ssauke,daca mai faci multe tampenii zbor pe geam.
Mai bine nu ai sta pe langa geamuri ca vin eu si dupa zbori.

P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 18:24

Anunta-m la next!!!!
Sunt curioasa sa stiu ce i-a facut?
Anunta-ma!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 33
Sus In jos
angel of darkness
Genin
Genin
angel of darkness

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : arad
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 342
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : leptopul
Stare de spirit Stare de spirit : in general destul de buna

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 21:32

Daca nu aduci repede nextu,te omor!!! angry (glumeam doar) Cum ai putut sa ma lasi in asa suspans, vreau pe*vers, vreau pe*vers, vreau pe*vers puppy eyes , te rog fa pe*vers... Nu mai pot, atunci cand Sakura a iesit din camera, si Sasuke a spus ca nu o lasa sa mearga in acele haine, prima oara am crezut ca-i zapacita de Jessi, dar apoi dupa ce a sarutat-o, am spus (prima oara): Astea-s cumva pe invers, si nu stiu eu?? wtf (a doua oara): Asta-i Sasuke, sau ii , sau ii alalalt baiat (nu mai tin minte cum il cheama)??? think
Oricum, astept nerabdatoare nextu, deci... spor la scris, si la citit, da mai mult la scris, ca vreau repede nextu!!!!!! happy2

Te kiss ~angel of darkness~


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Tumblrinlinemkvbh1k1jp1

○ ○
○ I realize now that you are everything for me ○
○ ○

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 23:36

Vai deci cum poti sa imi faci asta ...???? vrei sa mor de inima...ce ii face Sasuke....adica am eu o banuiala dar vreau sa mi-o confirmi tu...deci te roggg din tot sufletul sa postezi nextul si sa ma anunti si pe mine daca poti... puppy eyes ....spor la scris...
~Sayonara~


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Lun 11 Feb 2013, 00:07

Hello dap ! Vreau sa-ti spun ca-mi place foarte mult ficul tau happy2 Ador simtul umorului. Il ador! in love Si-mi place la nebunie cum ii apropii usor usor pe Sasuke si Sakura happy2 Acea Jessi.... numele ei, ma zgaraie la ureche lough

Am totusi o rugaminte la tine si sincer sper sa nu te superi, doar ca eu o am ca diriginta pe profesoara de romana care e foarte drastica si m-a facut si pe mine sa fiu un pic critica. lough foloseste te rog "pe care" cand e nevoie ike Sa-ti dau un exemplu de cand se foloseste si cand nu se foloseste aceasta structura :
Ex1: "Mi-am ales rochita pe care am luat-o de la mama"
Ex2 "Colega care m-a ajutat la examen este vecina mea"

Sper ca ai inteles si mai important sper ca nu te-ai suparat happy2 Eu nu am spus-o cu rautate ingrijorat Doamne fereste happy2 insa ca tine si ca muuuulti alti si eu am invatat din fanii care mi-au deschis ochii "love:

Si mai am o rugaminte...daca ai da un "space " pentru a desparti paragrafele ar fi superb, de-a dreptul superb ca sa putem si noi sa citim mai usor dap ! caci in rest nu am nimic de spus. Ideea e originala, ficul e foarte dragut si titlul atragator well? awesome right? Sper sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul heh
Pupici!!!!
! kiss kiss kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 18:18

Am venit cu nextu-ul kiss kiss kiss kiss Spor la citit.

Sasuke POV:

O astez pe masuta ca sa ajunga pina la fata mea, chear si pe tocuri oricum este mai micuta ca mine. O sarut incet pe nasuc,iar ea ramine masca. Asa o saruta, cand avea 13 ani. Inainte ii placea si acum pun pariu cu ii place. Se uita la mine cu niste ochi atit de mari si suparati. O cobor de pe masa si ii spun ca o astept jos si sa fie in alta rochie daca nu am sa repet ce am facut doar ca data viitoare o sa fie mai jos de nas. Da din cap in semn ca a inteles si o las in camera.

Sakura POV:

Blestemat sa fii Uchiha tu si cu amintirile tale. Nu imi mai simt picioarele insa da bine da simt cum bate nebuna mea de inima. In cap am o harababura totala numai inteleg nimic. Cand aveam 13 ani mereu ma saruta pe nas dupa ce ma petrecea acasa insa asta a fost cu 4 ani in urma nu credeam ca o sa isi aduca aminte, Acum din cauza acelei bacterii care imi infesteaza mintea, creierul, si corpul trebuie sa imi gasesc alta rochie. Atunci spune draga (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) de ce ai spus ca iti place cand te-am intrebat daca sa o cumpar sau nu. Barbatii specimene de specimente nici nu stiu ce specimen sinteti. Imbecilule. Acum trebuie sa ma schimb daca nu ma saruta pe buze iar eu am sa o iau razna si cu siguranta am sa il dezbrac demult doresc asta. Vreu sa il imbratisez cand este dezbracat. Nuuuu, nu va ganditi la prostii doar ca vreu sa controlez daca are pielea calda sau nu. Se spune ca pielea calda cu cea rece se atrag iar eu am pielea rece si cu siguranta nu vreau sa ma atrag de el. Imi scot rochia si raman doar in lenjerie intima, deodata usa se deschide. Ma intorc repede si il vad pe Sasuke ce se uita la mine cu ochi mari si zimbet pervers. Fac ochi mari si incep sa tip incercand sa ma acopar cu rochia ce nu acopera cine stie ce. Iese repede pe usa, trantindo in urma lui, imbecilule invata sa bati la usa. Sint rosie ca racul cred ca am febra, nici nu stiu de ce. Deoarece ma vazut dezbracata sau din cauza ca am un corp mai frumos ca a iubitei lui iar el asta a vazut. Ma intorc si caut ceva in dulap ce sa imi acopere tot ce a vazut Uchiha insa sa nu exageram totusi cand ma vede la plaja in costum de baie si bikini nu ma rusinez insa lenjeria intima este altceva. Deschid dulapul enervata fiind sigura ca nu o sa mai intre nimeni in camera o perioada. Trebuie sa ma grabesc daca nu vreau sa intre Kakashi in camera. Fir ar cineva bate la usa.
-Cine e?
-Sunt Sasuke, Profu a spus ca nu ne ducem in club si ne ducem sa manincam ceva in oras deci nu te imbraca cu nimic asa special.
Ah. deci este mai usor deja cu tinuta. Imi scot din dulap o pereche de blugi albastri inchisi, un maiou negru pe bretele si o jacheta de piele. MA incalt cu botinele de culoare negre si aur iar la mana imi pun o bratara de aur, Imi las parul liber ondulat si imi pun o sapca de rapper care am furat-o de la Uciha cu ceva timp bineinteles ca nu ma interesat vrea sau nu vrea imi statea bine a spus poti sa ti-o iei iar eu am facut exact cum a spus, oricum imi sta mai bine mie. Ma machiez din nou cu un ruj de buze roz catufelat, imi dau ochii cu un liner. Imi pun portmoneul in buzunarul de la pantaloni imi pun celularul si sunt gata. Ies din camera iar Uchiha se uita la sapca si zimbeste in coltul gurii. Imbecil.
Coboram jos unde toti se uita la mine foarte socati,adica eu care il urasc pe Uchiha de moarte sa port in primul rand sapca sa iar in al doilea rind sa merg cu el pe un coridor ingust fara sa ne insultam. Ei bine exista si minuni nu? Iesim din hotel si ne urcam in autobus si ne indreptam spre un restaurant deja prenotat de prof. Cand ajungem acolo ramanem cu gura cascata este mai ceva ca un club, in mijloc este un ring de dans iar mai in colt sint mese diferite. Deci este un club prenotat. Perfect, toti se indreapta spre ring doarece incepe sa cante musica. Incep sa dansez lejer miscanduma foarte bine pe ring pina ce simt cum o mina coboara pe burta mea. Ma intorc repede si vad ca este Sasuke care cu un zumbet pervers care as vrea sa il sterg de pe fata lui de idiot daca poate sa ma invite la dans. Accept. Ce? Doar vreau sa ma distrez pina la urma aceasta luna, nu? Incepem sa ne miscam unu linga altul , trebuie sa recunosc maimutoiu danseaza destul de bine. Linga noi vine un baiatmai exact Zack. Wow ce face aici? Credeam ca este un "party privat" ei bine cred ca este spre bine. Il intreaba pe Sasuke daca nu poate sa danseze si el cu mine si oricum iubita lui il asteapta la masa. Zambesc satisfacuta si ii spun "gorilei" ca poate pleca iar eu incep sa dansez cu Zack. Muzica se termina iar el ma trage intr-o parte ascunsa a clubului. Ii spun ca vreau sa plec si ca imi este frica aici.
-Zack lasama vreau sa plec de aici.
-De ce papusa? Ne distram atit de bine, vrei sa te duci la brunetul tau?
-Mai bine si la cioara aia afurisita decat cu tine, acum lasama esti beat ai baut.
Incepe sa ma sarute pe gat coborand pina la piept. Ma zbat din toate puterile insa este mai puternic ca mine. Serios sa spun si o furnica este mai puternica ca mine insa acum nu este cazul sa fac glume. Il imping insa cand vreau sa fug ma prinde de mana si ma loveste peste fata. Ma dezechilibrez si cad jos el isi deschide centura de la pantaloni murmurand ceva ce nu am inteles. O doamne de ce mi se intimpla doar mie asta. Ma ridica sus incercand sa deschida si pantalonii mei insa fara speranta. Inchid ochii sperata si numai simt nimic. Te rog te implor sa fie Sasuke, cioara blestemata ce ma salveaza mereu. Stau cu ochii inchisi cam un minut, deschid incet un ochi fiind inca speriata sa nu fie acolo deja gol-golut. Insa in loc sa il vad pe el intilnesc doi ochi negri ca cerul noptii in care te pierzi usor. Simt o caldura si o fericire de nedescris, insa in ochii lui nu pot sa citesc nimic, pustiu doar asta vad. Imi sterge ochii care s-au murdarit din cauza lacrimilor combinate cu tus si liner. Ma imbratiseaza strins la piept iar eu ii raspund la imbratisarea. Si eu sunt socata insa el cred ca este mai speriat ca mine. Este cald, ii pot simti pielea prin maioul cu bretele alb. Deci se pare ca o sa ne atragem insa cu siguranta nu eu cu el.
-Sakura Haruno ce ai de spus in apararea ta? hiuh ne-am revenit ne desprindem din imbratisare el utinduse cu ochi superiori la mine
-Nu este vina mea nu stiam ca este beat. spun cu capul in jos si tipand la el nervoasa
-Acum intelegi de ce te-am spus sa te schimbi din acea rochie? Daca nu aveai pantaloni pe tine ii era mai usor sa te violeze. are dreptate si urasc asta
-Te urasc Uchiha.
-Foarte bine Haruno. oooooooooo mi-ea spus Haruno deci jocul se face dur -Pina la urma cred ca o sa te indragostesti de mine mica printesa. mai sami cada urechile cand am auzit asta
-Si de ce eu dar nu tu?
-Pentru ca ai pielea rece, si nu cred ca ma indragostesc vreodata de tine nu esti tipul meu.
-AAAA deci nu sunt atunci cine primul se indragosteste unul de altul pierde.
-Perfect daca pierd eu ceea ce este imposibil am sa fiu cainele tau pentru o luna iar daca pierzi tu ce este sigur ai sa fii a mea si stii tu la ce ma refer. poftim de ce el sa plateasca doar pentru o luna cand eu trebuie sa platesc pe o viata
-Nu-i corect tu platesti o luna pe cand eu o viata intreaga?
-Daca esti sigura ca nu o sa te indragostesti de mine nu are de ce sa.ti fie frica sau gresesc?
-Nu, nu gresesti de loc si pregatestete sa pierzi "corbule". Pun pariu ca o sa pierzi tu. stringem mana si ne despartim
Deci nu trebuie sa fiu in preajma lui ca sa nu il bag in seama insa trebuie sa fiu permanent cu el ca el sa ma bage in seama ceva destul de greu insa si usor. Trebuie sa ma gandesc la un plan iar apoi Uchiha muhahahahahahaha ai sa fiii slcavul meu muhahahahahahha. Cat de rea sunt. Ma duc sa ii povestesc lui Hin despre pariu caci vreau sa ma ajute si ca sa vezi ea si Naruto au facut acelasi pariu. Imi pare ceva straniu, baietii parca erau deacord cu asa ceva.
-Hin baietii au pus la plan violul cu Zack si un necunoscut doar ca sa facem pariul acesta cu ei. Sunt atit de sigur pe ei. Imbecilii insa lasa ca am si eu un plan destul de diabolic pentru ei.
-Si stiu perfect la ce te gandesti. ei bine dragi baietei pregatitiva de cea mai grea lupta din viata voastra lupta impotriva senzualitatii si impotriva seducerii deoarece va fi ceva foarte greu muhahahahahahahaha
-Deci trebuie sa fim cat mai sexy si cat mai seducative in preajma lor insa sa nu vorbim cu ei ci cu altcineva iar apoi ai sa vezi ce va urma.
-Esti rea, imi place. batem palma amindoua si punem in aplicare planul nostru
Ne indreptam pe ring unde danseaza Sasuke si Naruto cu Jessy si inca cineva si incepem sa dansam pe melodia lui Macklemore & Ryan Lewis. Este perfect totul decurge exact cum doream. Baieteii se uitau la noi cu niste ochi de zici ca vroiau sa ne manance. Perfect este tot ce pot sa spun.

POZE:
Tinuta lui Sakura: http://hiphopenvogue.com/wp-content/uploads/2012/09/Screen-shot-2012-09-30-at-1.13.12-AM.png
Machiajul: http://www.lanife.com.ua/fotky18231/fotos/_vyrp11_68liner_feutre1.jpg
Melodia: https://www.youtube.com/watch?v=QK8mJJJvaes
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 19:05

Ce capitol nebun!! in love well? awesome right?
În sensul bun biine înţeles well? awesome right?
Vreau următorul capitol cât de repede poţi !!!
Şi mulţumesc că mă anunţi kiss !!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mPentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Yvf
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 22:07

Hey mersii ca mai anuntat de next... deci WOW ....ce pariu au pus well? awesome right? ...nush de ce dar am senzatia ca ambii vor pierde rolling on the floor ...oricum sa lasam ipotrzele...ne vei surprinde tu.... a hug ....spor la scris..Te kiss ...bye a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Mier 20 Feb 2013, 22:56

Hey, ma bucur ca ai adus next-ul in sfarsit!!!!
Te rog sa ma anunti si la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Feb 2013, 08:58

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
A fost genial !
Cred ca amandoi se vor indragosti unul de celalalt !
Te rog anunta-m a cand pui nextul !


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Feb 2013, 14:48

Mersii ca m'ai anuntat scumpa in love
Deci baietii ce puneti voi la cale hmm..realy? Perversilor :))))
Oricum fetele va fac praf praf va spun euu :))))
Presimt ca o sa fie interesant :>
Spor la scris si a hug


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 18:42

Sorry ca nu am lasat comm mai devreme dar nu am putut sa intru,imi cer scuze.Vad ca baietii sau pus in actiune nu-i asa?Sunt sigura ca in curand se vor indragosti unul de altul...Oh,presimt ca nextul va fo foarte interesant!Mersi de anunt si te rog sa ma ierti ca nu am dat comm,sper sa ma anunti si la nextul ce urmaza(pleonasm!)


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 2pyb8k7
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Bxuzd
Sus In jos
MìCkEy MoùSè
Genin
Genin
MìCkEy MoùSè

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Italia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 81
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Music and dance
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta ^_^

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 19:42

Am venit cu NEXT-UL kiss kiss kiss kiss

Sakura POV:

-A plecat............aaaaaaaaa..........Hin a plecat........ihuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
-Nu pot sa cres sunt atit de fericita incat imi vine sa plang. A plecat Jessica a plecat eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Da, deci "ratusca cea urita" a plecat iar acum sunt cu mult mai aproape la dorinta de al face pe Uchiha sclavul meu. Muhhhhahahahaha. Ma duc in baie ma spal pe fata,dintii, imi pieptan parul si ies din baie. Ma uit in dulap cu ce sa ma imbrac astazi. Da, ca in fiecare dimineata este un dezastru insa o sa ma descurc... cred...sper. Aud o bataie un usa iar inainte sa spun nu deoarece eram in lenjerie intima faptasul a deschis usa.
-Uchihaaaaaaaaaaaa "animal patrat" ce esti tu de cate ori pot sa-ti mai spun asteapta raspunsul meu. Zboara de aici "cioara" blestemata.
Perfect, dimineata mea nici nu a putut incepe mai bine, ma si miram unde s-a ratacit "pisica neagra" caci defiecare data trebuie sa imi distruga ceva de dimineata si cel mai des este dispozitia. Se ivesc atitea ocazii sa arate ca este o persoana buna insa in cazul sau nu prea reuseste cu fata aia de pisica plouata. Astazi vreau sa fiu un pic mai retro deci am sa ma imbrac cu o salopeta de blugi ce imi scoate sanii in evidenta, imi prind parul ca in anii 80 si imi pun un cerc cu un bant mare in cap alb cu negru. Ma machiez cu cu un ruj rosu, un tus si un creion negru si sunt gata. Imi pun ochelarii pe ochi si ma incalt cu o pereche de sandale albe. Hin iese din baie imbracata cu o rochie alba pe bretele si incaltata cu o pereche de pantofi pe toc negri.
-Hmmmmmmmmmmmm, dragut anii 80? Imi place.
-Rochie eleganta care arata tot si ascunde tot? Mai bine.
Iesim din camera si coboram jos unde ne asteapta fratii Uchiha. Blestemati sa fiti si voi si numele vostru.
-Aaaaaaaaa de ce te-ai imbracat erai atit de frumoasa fara haine. spune Uchiha numarul 1 si se apropie de mine
-Ce buze superbe ai, îmi amintesc de "girafa" aia de la zoo de anul trecut.
-Eu nu am nimic cu girafa odata ce tu imi amintesti de o "vipera".
-Trebuie sa fie greu sa traiesti fara creier.
-Nu stiu spunemi tu.
-Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
-Uitinduma in ochii tai ma pierd in ei ca intr-un.........canal.
-Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
-Tocmai ai spus ca nu am creier.
-M-am razgandit si pentru a fi o cioara blestemata iti trebuie creier nu?
-Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
-Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.
-Te oferi voluntara?
-Nici daca cade cerul pe pamint nu am sa ma culc cu tine.
-Din punctul meu de vedere asta mai ramine de vazut.
-A-si vrea sa vad si eu lucrurile din punctul tau de vedere, dar nu pot sa imi intorc capul pana la fundul meu, sorry.

Hinata POV:

Stam deja de 5 min aici si ne uitam acum acesti doi nebunise cearta. Ma duc la bar sa imi iau o ceasca de cafea. Ma asez la masa si ma uit la Sakura si Sasuke cum se cearta. Sa fiu sincera sunt facuti unul pentru altul, Sasuke puternic si rabdator iar Sakura vorbareata si fricoasa. Insa pacat ca nu stiu de asta sau poate stiu insa nu vor sa recunoasca cred ca le este frica sa nu fie respinsi. Sakura nu poate fara Sasuke, moare fara el iar el nici intr-un caz nu o sa isi lase printesa sa intre in probleme mai mari ca ea. Inainte era inseparabili, nu se desparteau deloc si erau doar prieteni insa de ce s-au certat? Nici eu nu stiu motivul. Naruto se apropie de mine incep si se aseaza la masa, ia cafeaua mea si termina ultima picatura. Ma uit la el iar el se uita la Sakura si Sasuke care inca se certau serios astea o sa termine odata?
-Deci cand se gandeste Sakura sa il lase pe bietul Sasuke?
-Poftim? Sakura? Sasuke a inceput deci tineti limba.
-Nu prea cred iubire, Sakura a inceput tot, toti stim ca este inca un copil alintat.
-Da si noi tot stim ca Sasuke este un afemeiat. Iar tu de mana cu el.
-Si normal ca o sa spuna ca ii sta mai bine fara haine ii plac femeile este un barbat pina la urma.
-Ohhh uite ti-ea cazut ceva pe jos. Oh da sa ma scuzi era creierul tau aaaaaaaaa nu se pare ca era demnitatea caci nu prea cred sa fie urma de creier pe acolo.
-Si eu care credeam ca esti prostuta si timida.
-Asta este arma mea de lupta. Acum spunei lui fratet-o sa termine caci o sa o incurce rau de tot daca o enerveaza.
-Nu cred el face box.
-Aha nici eu nu cred, sa o loveasca pe Sakura , ar prefera sa moara decat sa loveasca o fata.
-Stii este un pic de adevar in vorbele tale....... insa de unde ai luat ca Sakura este o fata?
-Nu ma provoca Uchiha.
-Eu cred ca esti numai un cretin pasnic, dar sa stii ca nu toti gandesc asa de bine despre tine.
-Stii rochia asta iti sta perfect insa te-ar sta mai bine in ceva mai lung, mai curgator......... Amazon,Nil,Dunarea.
-Si eu cred ca o sa iti stea mai bine cu gura inchisa insa nu putem sa avem intotdeauan ce dorim.
-Daca vezi un sac cu bani si unu cu intelepciune ce ai alege?
-Banii. Eu deja sunt inteleapta.
-Eu as alege intelepciunea, am sa fiu mai destept fac mai multi bani.
-Deja fiecare cu ce are nevoie.
-Scoate-ti masca de pe fatza, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?

Kakashi POV:

Doamne copii astea 4 deja m-au enervat la culme. Se potrivesc asa de bine impreuna. Trebuie sa fac ceva pina nu au distrus tot hotelul. Ahaa am gasit. Ma indrept spre Sakura si Sasuke si le spun ca trebuie sa ma ajute cu ceva si ii inchid intr-o camera si exact asa fac si cu ceilalti 2 destepti. Doamne daca nu eram eu cred ca avea sa moara toata rasa umana. Ma indrept spre Sasuke si Sakura.
-Deci maimutelor......
-Vorbeati cu el?
-Cu amindoi. Plecati la mine in camera si aducetimi laptopul de pe masa.
-De ce trebuie sa ne ducem amindoi? Adica se poate duce doar el.
-Daca eu am spus ca plecti amindoi deci inseamna ca plecati amindoi.
Perfect acei doi fraieri au cazut in capcana mea si sunt inchisi in camera. Acum ramin ceilalti 2 certareti.

Ssuke POV:

Stau in camera lui Kakashi inchis impreuna cu "iubirea" vietii mele. Insa daca tot suntem aici inchisi pot sa aprofit de moment si sa ma distrez un pic. Insa se pare ca rozalia o ia inainte.
-Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?
-Nu stiu tu ma cunosti mai bine.
-Sa ma scuzi daca te-am distrus doate iluziile insa eu nu cunosc mintea unei "cioare" ce ar fi sa imi povestesti cum este?
-Esti asa de mica, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultima care afla.
-Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine? Ar fi cea mai mare prostie din lume.
Se uita la mine suparata, perfect acum trebuie doar sa merg inainte. Ma indrept spre ea, ea facad de fiecare data un pas in spate pina nu cade pe pat. Incep sa o sarut incet pe gat. Se pare ca este spcata sau speriata. O sarut pe buzele ei dulci si moi, insa nici ea nu se lasa mai jos si imi raspunde la sarut. Simt cum ma impinge repede si ma desprind din sarut.
-Ti-ea placut? Mai vrei printesa?
-Uchiha esti un............
-Un ce? Un baiat perfect ce saruta foarte bine?
-Era primul meu sarut imbeciluleeee.
-Wow se pare ca am mereu norocul acesta sa fiu eu mereu primul. Insa acum ascultama bine dupa ce Kakashi deschide usa te schimbi imediat. Nu cred sa mai rezist mult inainte sa o i-au razna. ma dezbrac de camasa si ii acoper sanii se pare ca ea ramine in joc caci isi da jos camasa, o imping inapoi pe pat-Se pare ca iti convine cand pun mana pe tine.
-Nu este adevarat. Imi este cald.
-Vipera mincinoasa. De ce esti rosie pe fata? Iti este rusine?
-Girafa urita am spus ca imi este cald.
-Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi uitete la mine.
-NU. ii apuc barbia cu 2 degete si ii intorc fata rosie ca racul spre mine si.............................
-Copiii, ma scuzati ca ati ramas........................ooooooooooo am intrerupt ceva?

Sper sa va placa kiss kiss kiss kiss

POZE:

Tinuta Sakurei: http://www.tendintemoda.com/wp-content/uploads/Tinutele-retro-sunt-irezistibile.jpg
Tinuta lui Hin: http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-frc1/734635_10151347027016716_1514454998_n.jpg
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-