Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19Mier 28 Aug 2013, 17:31

Buna am trecut si eu pe-aicia . Imi place fic-ul tau. Ja ne!


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19Dum 01 Sept 2013, 00:13

Heiii, bună. kiss Scuze că revin atât de târziu cu edit-ul, însă nu prea am mai avut timp deloc să intru pe forum; şi cu timpul am uitat complet de el. Totuşi, să trecem peste acest mic amănunt şi să ne concentrăm asupra fic-ului. Mi-a plăcut la nebunie! in love Este o poveste genială, iar în ciuda faptului că ideea nu este chiar originală descrierea ta şi fwlul în care povesteşti mă atrag foarte mult. Sunt chiar foarte curioasă să aflu ce se va întâmpla în continuare şi până unde va ajunge această poveste. Spor la tastat şi sper să vii cât mai repede cu next-ul. Te-am pupat! kiss 
P.s. Să nu uiţi să  mă anunţi. dap ! 


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..


Ultima editare efectuata de catre Rebee. in Mar 22 Oct 2013, 20:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19Dum 15 Sept 2013, 22:27

AAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH!!!! TU ITI BATI JOC DE MINE?!?! AI IDEE CAT DE TENSIONATA SI EMOTIONATA M-AI LASAT!!nu mai adaug nimic, doar ca vreau NEXT! P.S.: scz pt inatarziere, n0am putut intra :-D
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19Joi 10 Oct 2013, 11:19

Mdea... Am intarzia cam o luna cu comentariul, dar uite ca l-am postat happy Imi pusesem semn de carte la acest capitol si am asteptat, am tot asteptat si am astept din nou ca tu sa postezi si tu nimic >:P P-A-U-Z-A !! si atunci si acolo m-am decis sa iti las comentariu happy2 si am ajuns cu povestea in momentul de fata.... Suspansul este insuportabil, vreau sa citesc chir si primul rand din next, pana la ultimul lough Vreau sa stiu ce ii spune Sakura, ce simte si ea si Sasuke. Cum se va rezolva toata treaba si sper ca aduci nextul si ca nu ai uitat de aceast fic... Pupici kiss si sper ca ma anunti si pe mine, nu? puppy eyes
Sus In jos
Andreea99
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19Vin 29 Noi 2013, 16:54

Heii!! Iti citesc ficul de la inceput :) si e minunattt :D Te rog pune nextu mai repede nu mai pot sa astept :((. Sunt curioasa sa vad ce aventuri vor mai trai SasuSaku & NaruHina :) Deci hai cu next-ulll !! :*
Sus In jos
Mara :)
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : romania
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 47
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 6

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19Mar 03 Dec 2013, 22:13

:( te rog pune nextu'!
Chiar imi place ideea ta si vreau sa te felicit pentru asta!
Speri sa nu renunti la fic ;)
Mara:) was here
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Asss10Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19Joi 06 Mar 2014, 10:38

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.


Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pentru a supravietui am nevoie de tine.   Pentru a supravietui am nevoie de tine. - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Pentru a supravietui am nevoie de tine.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-