Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Merita acest fic sa fie continuat?
Continua-l ! Imi place mult de tot1
Love and Hate - Pagina 6 I_vote_lcap67%Love and Hate - Pagina 6 I_vote_rcap
 67% [ 32 ]
E dragut! Merita continuat!
Love and Hate - Pagina 6 I_vote_lcap25%Love and Hate - Pagina 6 I_vote_rcap
 25% [ 12 ]
Nu imi place. Nu are rost sa-l continui!
Love and Hate - Pagina 6 I_vote_lcap6%Love and Hate - Pagina 6 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Asta numesti tu fic? Decat sa-ti citesc ficul mai bine ma costumez in mim si ma arunc in prima balta pe care o vad !
Love and Hate - Pagina 6 I_vote_lcap2%Love and Hate - Pagina 6 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 48
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 14:14

Hey !

In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt !

Capitolul a fost dragut , deci Sasuke a sacapat de carje.... Hinata si Naruto au devenit iubiti , lucrurile devin interesante , deci hai cu next-ul repejor !

Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss


P.S sper ca ma vei anunta atunci cand vei posta cpitolul urmator .




Love and Hate - Pagina 6 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 15:15

Hey happy Mersi ca mai anuntat de next kiss
Uuu ce capitol dragutz in love In sfarsit Naruto si Hinata si-au recunoscut sentimentele ;;) Pacat insa ca Sakura nu vrea sa accepte ca si ea simte ceva pentru Sasuke waiting Totusi sper la o minune happy2
Pana data viitoare spor la scris in continuare. Te-am kiss
~Sayonara~ a hug
P.S. Hai mai repede cu next-ul ca deja ai 3 comm-uri heh


Love and Hate - Pagina 6 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 17:58

un capitol frumos . Merci ca m-ai anuntat . Ja ne alee!


Love and Hate - Pagina 6 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 22:29

hei......mersi mult de anunt....
imi pare rau ca nu am ajuns mai devreme....
dar am fost ocupata cu examenele....
imi place super mult....
sa ma anunti si de urmatorul......


Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Love and Hate - Pagina 6 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Anelise
Genin
Genin
Anelise

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Acasa
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 80
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala.^.^
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita. x_X

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Mier 26 Iun 2013, 23:54

Woooowwwww shy
Am reusit si eu sa intru pe forum si sa iti citesc fic'ul.
Am citi tot si este chiar foarte reusit.
Sa ai bafta in continuare si spor la tastat! kiss
Bye-bye rainbow :\
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 14:05

Imi pare rau ca nu mi-am tinut promisiunea,dar nu credeam ca am asa multi cititori.Va multumesc din suflet ca imi cititi ficul!
                           ! Stimati cititori ,va anunt ca in acest capitol ve-ti avea parte de o surpriza !
                                                                Lectura placuta!


Capitolul XVII: Indragostita

Stam asezati pe patura de pe podea privind in ecranul plasmei imense la filmul ,,de groaza"  Bloody Mary,e despre una care iese dintr-o oglinda si ii omoara pe unii, din perspectiva mea este enervant si plictisitor.Am asistat la moartea sora-mii,deci nimic nu ma mai ingrozeste.Si asa viata mea e mai de groaza decat filmul,parintii nu-mi mai sunt alaturi la nimic din ce fac, locuiesc intr-o vila cu o fata fitoasa si aroganta si un tip enervant care imi tot spune ca ma place,plus ca cel mai bun prieten m-a lasat balta fiind mereu cu capul in nori si gandindu-se la acea fata din Mall.
Ma intreb cat o fi ceasul,pare sa fie intuneric deja,iar filmul asta ma plictiseste atat de tare incat as putea sa adorm.Dupa ce casc pentru a zecea oara incep sa picotez lasandu-mi capul pe umarul lui Sasuke,acesta afiseaza un zambet pervers,iar eu ca raspuns ii lipesc o palma zdravana la care Gaara incepe sa rada haotic.Ma ridic plictisita de pe patura si ma indrept usor spre balcon.Abia acum am observat ca Naruto si Hinata lipsesc,unde or fi? Nu le dau prea multa importanta si imi continui drumul.
- Hey,Saku,unde te duci? ma intreaba Gaara neluandu-si ochii de la film.
- Filmul asta ma adoarme ,ma duc sa iau niste aer poate ma mai trezesc .raspund eu sec.
Ajung in fata balconului,deschid silentios usa si raman cateva clipe in pragul ei privind peisajul de noapte. Mii de luminite invaluie cerul,luna straluceste cum nu a mai facut-o vreodata,din unele stele pot distinge anumite forme,cele mai frumoase fiind doua inimioare alaturate cu un cuvant langa ele : Ind-ia?nu,nu e asta.Ind-us? pe aproape.Ind-ius! Da,asta e! Dar...asta inseamna ca...sunt indragostita? De cine? Nici macar nu mi-am dat seama.
Fac un pas in fata si raman mai socata decat eram acum cateva secunde.Naruto si Hinata se sarutau,pocnesc din degete ca sa-si dea seama ca sunt chiar langa ei,cand ma vad se indeparteaza unul de altul si raman privindu-se.Eu ma uit la amandoi,iar ei se uita unul la altul.
-Ce se intampla? e singura intrebare care-mi iese din gura.
Niciunul nu scoate niciun cuvant.
- Sakura...eu... se balbaie Naruto.
- Nu,Naru,nu trebuie sa-i dai ei explicatii. spune Hinata privindu-l pe Naruto.
Inghit in sec , chiar nu o mai suport! Ma pregatesc sa zic ceva,dar Hinata mi-o ia inainte.
- De ce faci asa,Sakura? E clar,il placi pe Naruto,dar el nu simte la fel asa ca lasa-l sa fie fericit cu mine.
- Nu eu sunt cea care nu il lasa,ci tu! ii spun eu nervoasa.
- Poftim?! exclama ea surprinsa.
- Daca vrei sa fii cu Naruto de ce mai esti cu Kiba? o intreb eu.
Aceasta intrebare il face pe Naruto sa-si indrepte privirea spre mine.
- Ce treaba ai tu pana la urma?
- Naruto e prietenul meu si nu merita asta! strig eu la ea.
- Nu are nevoie de o idioa*ta ca tine sa stie ce trebuie sa faca! exclama ea.
De data asta a intrecut masura! Ma repezesc spre ea nervoasa la maxim,dar nu apuc sa o lovesc pentru ca simt doua brate ce imi invaluie talia,ma intorc sa vad cine e.Sasuke...ramane privindu-ma in ochi cu o urma de regret.Stia...stia de Naruto si de Hinata,dar nu mi-a spus,m-a lasat sa aflu asa.E asa un id*iot! Il urasc!!! Ma zbat ca sa pot scapa din stransoarea lui si cand reusesc ma indrept spre balostrada,imi asez coatele pe ea  si ma uit spre cer. La un moment dat aud vocea lui Gaara care le sopteste celorlalti sa ma lase singura.
Pff...Cum pot fi asa proa*sta?! De ce am reactionat asa? Adica,Naruto e prietenul meu cel mai bun si nu vreau sa fie nefericit ,dar....daca Hinata are dreptate? Daca Naruto chiar e indragostit de ea? Si ce s-a intamplat cu acea fata de la Mall? A uitat-o? Se poate ca Hinata sa aibe treptate in mai multe privinte? Acum stiu ca sunt indragostita,dar nu stiu de cine! Daca sunt indragostita de Shikamaru? Daca sunt indragostita de Gaara ? Daca sunt indragostita de Kiba? Iar cel mai important: Daca sunt indragostita de Naruto? Sper ca m-am inselat,poate am vazut eu gresit,poate trebuia sa vad altceva ca sa fie cu adevarat Indius . Numai stiu ce sa cred,ce sa fac...Sunt atat de...de...nici n-am cuvinte!Cum de nu-mi pot da seama de sentimentele mele?
- Pot sa te deranjez? ii aud vocea lui Naruto .
Dau afirmativ din cap si incep sa-mi cer scuze spunandu-i ca pe mine ma deranjeaza doar faptul ca Hinata inca este cu Kiba si cu siguranta ea si Naruto nu simt ceva unul pentru celalalt doar de o zi.
Cel mai bun prieten al meu ma iarta,imi spune ca am dreptate si ca e normal sa-mi fac griji pentru el,doar ne cunoastem de cand eram mici si am fost intotdeauna apropiati,plus ca si Hinata are partea ei de vina. Imi mai cer scuze inca o data pentru ca nu pot inceta sa ma simt vinovata,Naruto imi spune ca totul e in regula si sa nu-mi mai fac griji,imi spune si ca el chiar nu intelege de ce eu si Hinata nu putem fi prietene.Pentru intrebarea lui nici macar eu nu am un raspuns,dar in ciuda acestui fapt ii promit ca o sa incerc sa ma apropii mai mult de ea doar dupa ce se desparte de Kiba.
Naruto imi zambeste si ma imbratiseaza,relatia noastra de Prietenie a revenit la normal. Poate ca nu e Naruto cel de care m-am indragostit,cu atat mai bine!
El se intoarce in casa, iar eu mai raman.Acum m-am linistit,dar nu de tot,cred ca nu asta este chestia care ma deranjeaza asa de rau,ci Sasuke.Cand incep sa cred ca el chiar simte ceva pentru mine face sau spune ceva si ma face sa-l cred doar un alt idi*ot. De ce nu mi-a spus ,din moment ce stia si se presupune ca ma place ar fi trebuit sa-mi spuna,dar nu! Cum sa faca el asa ceva?! Sa-si calce el pe orgoliu?!  M-am saturat de personajul asta din viata mea,as vrea sa-l pot da afara,dar pur si simplu nu-mi sta in putere!
- Ati rezolvat? ma intreaba chiar ,,lupul'' despre care vorbeam.
- Ce te intereseaza?! i-o tai eu repede.
Se apropie de balostrada si se aseaza cu spatele la peisaj sprijinindu-si coatele de bara balostradei.
- Ce e? La stele ce te mai enerveaza? il intreb eu taios.
- Chiar te intereseaza? ma intreaba el indreptandu-si privirea spre mine.
- Daca nu vrei,nu-mi spune!
- Vrei sa stii de ce nu ma uit la stele ca orice alt om normal?
- Poftim?Cum adica ,,ca orice alt om normal''?Da' ce esti tu extraterestru? Am avut eu o banuiala,dar nu eram asa de sigura,merci de confirmare! ii spun eu pe un ton sarcastic.
- Ha,ha,foarte amuzant,dar nu,nu e asta. imi spune el prinzandu-se de gluma.
- Si atunci? il intreb eu devenind curioasa.
- Printre stelele alea se afla o persoana la care am tinut foarte mult.imi spune el pe cel mai serios ton.
- Vre-o fata? il intreb eu din ce in ce mai curioasa.
- Hm,nu!Fratele meu mai mare,imi era mereu alaturi,a avut grija de mine mereu,m-a iubit mereu,iar eu ...eu l-am urat dintotdeauna,era mai bun decat mine in tot ceea ce facea,mama si tata il adorau,la fel si Hinata,cu totii il iubeau,inafara de mine.Ma gandeam mereu cum ar fi daca nu ar exista el,ma gandeam ca atunci eu as fi cel pe care l-ar iubii cu totii atat de mult.La inmormantare...nu am varsat nici macar o lacrima,am fost atat de rece fata de el incat toata lumea credea ca nu imi pasa daca era viu sau mort,la un an de la moartea lui am inceput sa-mi dau seama ce se intamplase.Desii ii aveam alaturi pe toti ceilalti si acum eu eram in locul lui,nu imi placea,am inceput sa ma urasc pe mine insumi.Se pare ca nu-ti dai seama cat de mult iubesti o persoana pana nu o pierzi. Acum...nici macar stelele nu le mai pot privii,simt ca nu sunt demn sa-l privesc ,pur si simplu nu ma ridic la standardele lui...
Tinand pumnii inclestati si tremurand de furie pare ca ar fi in stare sa se sinucida,il inteleg...desii povestea mea e diferita fata de a lui,eu pot privii stelele chiar daca stiu ca printre ele e si Anabell,nu am vazut-o niciodata cand era in viata ca pe o amenintare,spre deosebire de Sasuke...am varsat rauri de lacrimi la moartea ei.
Ma pun in fata lui si il prind de maini chinuindu-ma sa-i desfac pumnii inclestati,reusesc intr-un final si incep sa-i povestesc despre sora mea,poate il mai calmez.
- Stii... si sora mea se afla printre stele,dar eu o pot privii.Mi-a fost alaturi la fiecare boacana pe care o faceam,ii placea sa ma faca sa zambesc,vroia sa fiu fericita.Intr-o zi a plecat de acasa cu iubitul sau un baiat inalt ,atletic,cu un zambet dulce,parul brunet foarte lung si ochii negrii,numele lui era Itachi,in acea zi a... nu apuc sa termin ca sunt intrerupta de Sasuke.
- Itachi?Ai spus Itachi? ma intreaba el surprins.
- Da,de ce? il intreb eu nedumerita.
- Itachi era numele fratelui meu!
- Pai...bine,stai.Sunt atatea persoane cu numele asta...nu apuc sa termin ca mi-o taie dinou intrebandu-ma numele surorii mele.
I-l spun,Sasuke imi spune ca asa o chema pe logodnica fratelui lui.
Ramanem privindu-ne unul pe altul. Nici macar nu stiam ca Anabell era logodita! Daca fratii nostrii erau impreuna si acum mai traiau atunci noi am fi fost rude?!

Next la...nush,dar promit ca aduc next-ul curand.(De promisiunea asta pot sa ma tin!)
P.S.: Va rog lasai-mi parerile voastre!


Love and Hate - Pagina 6 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 14:29

Prima ! what?lol!
Superb cap. Acum se leaga faza aia cand s-au mutat impreuna familiile , poate a fost din cauza legaturi lui Itachi si Anabell .Nu stiu dar voi afla . Pune repede next-ul ca eu mor aici .
Sa nu uiti sa ma anunti


Love and Hate - Pagina 6 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Love and Hate - Pagina 6 Dlrcp4
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 14:31

Hey !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt !
Capitolul a fost frumos , ca intodeauna .
Cum adica rude ?! Nu , nu , nu , asta nu se poate intampla . Adica nu te poti indragosti de o ruda de a ta , adica inseamna ca ... ??? Te las pe tine sa-mi spui ce inseamna in capitolul urmator , deci hai cu next-ul , repejor , caci mor aici de curiozitate !
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss


P.S sper ca ma vei anunta atunci cand vei posta urmatorul capitol .




Love and Hate - Pagina 6 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 15:19

Hey happy Mersi ca mai anuntat de next kiss
Serios? Itachi si cu Anabell au fost logoditi? adica fratele lui Sasuke si sora Sakurei au fost logoditi lough ce intorsatura de situatie lough Se pare ca destinul ii apropie fie ca vor fie ca nu lough
Pana la urmatorul capitol spor la scris in continuare si sa ai parte de mute idei heh
~Sayonara~ a hug


Love and Hate - Pagina 6 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 16:15

Hei....mersi mult de anunt...
nu pot sa cred asta...
stiam ca sora sakurei a murit..din capitolele anterioare......
dar si fratele lui sasuke?.....
si si mai si...ei erau impreuna...ba chiar logoditi?......
asta da chestie :)): ))
sa ma anunti si pe mine de next
pupiceiiiiiiiiiiiiiii kisskisskiss


Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Love and Hate - Pagina 6 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and Hate - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 16:19

Hei...ma bucur sa vad ca ai adus next-ul atat de repede...
Ce pot spune e ca mi-a placut...
Nu ma asteptam la asta ce-i drept...cred ca Asuke crede acum mai mult ca niciodata ca Sakura e indragostita de Naruto...
Nu stiuam chestia cu Indius...mersi de informare...
Anunta-ma al next!Te pwp dulce is spor la scris in continuare!!!! kiss


Love and Hate - Pagina 6 33
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Love and Hate - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 20:57

Buna
Vreau sa iti multumesc de anunt
Un capitol minunat si foarte interesant
Tineo tot asa , esti geniala
ASTEPT NEXTUL


Love and Hate - Pagina 6 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Joi 27 Iun 2013, 21:08

Hey, Alee. Scuze pentru lunga-mi intarziere sad . Nu am nicio scuze can\'t see !!!
Ehh in fine, intr-un fel, lipsind atat de mult am reusit sa citesc mai multe capitole love si nu a mai trebuit sa raman in suspans cu anumite lucruri, dar odata si odata tot trebuia sa se termine si sa ajung la capitolul final sad . Acum va trebui sa astept ca toti ceilalti next-ul
Uff, m-am luat cu vorba si am uitat sa si comntez, ce pot spune a fost un capitol GENIAL, abia astept sa vad ce o sa se mai intampla happy2
So adu next-ul repejor

Kisses and hugs ^^



Love and Hate - Pagina 6 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Love and Hate - Pagina 6 Arptg
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Sam 29 Iun 2013, 18:07

Hei.....am vazut ca ai pus un alt capitol.....
imi place mult de tot.....
abia astept sa vad ce se va intampla
sa ma anunti si pe mine imediat ce pui capitolul urmator.......
pupicei kiss kiss kiss


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 13:46

happy Next! Lectura placuta!happy


Capitolul XVIII(18) : Sasuke- ghinionistul

Din perspectiva lui Sasuke:

Nu-mi vine sa cred ca sora Sakurei a fost logodnica fratelui meu.Nu vreau sa fim rude!Chiar daca probabil nu am multe sanse cu ea,totusi nu vreau! Sakura isi intoarce privirea spre cer,eu tot nu privesc stelele,pur si simplu nu pot.Astept ca rozalia de langa mine sa dea macar un semn ca-i pare rau,dar nu primesc niciunul,ea doar priveste pierduta.Privind-o vad cum i se prelinge o lacrima pe obraz,chiar ii pare rau?Si atat de mult incat sa planga?Inainte sa pot spune ceva rozalia mi-o ia inainte.
- Cum a putut sa nu-mi spuna?Eram asa de apropiate...
O,deci asta e motivul pentru care plange,erau chiar asa apropiate? Sakura isi sterge lacrimile si isi indreapta privirea spre mine.
-Nu conteaza...acum numai e ...nu pot fii suparata pe ea.
Dinou nu apuc sa spun nimic pentru ca incepe ploaia,un aer rece ne invaluie pe mine si pe Sakura,ii propun sa mergem inauntru,ea nu-mi raspunde in niciun fel decat sta si priveste picaturile de apa ce se indreapta cu repeziciune spre sol.O prind de mana si o trag spre mine,imi incolacesc bratele in jurul taliei ei asteptand sa-si revina. Ma astept la vreo palma sau la o respingere brutala ,dar nu primesc nimic din partea ei.
- Sakura,iti faci prea multe griji,poate ca nu apucasera sa se logodeasca si vroia sa fie o surpriza,frate-miu ii spunea ,,logodnica'' inca de cand au iesit prima data impreuna,nu-mi amintesc sa fii avut loc aceasta logodna. ii spun eu storcandu-mi creierul de amintiri.
- Acum inteleg...Anabell m-a intrebat intrebat in acea zi ce parere as avea daca s-ar casatorii cu Itachi,numai stiu ce am raspuns ,dar eram enutuziasmata,mi-ar fi placut ca ei sa fie casatoriti.Deci...pana la urma mi-a spus , a fost sub forma de intrebare de aceea nu mi-am dat seama. spune ea indreptandu-si privirea spre mine si luminandu-si chipul.
Pe chipul ei apare un zambet larg plin de fericire,spune ca ii pare rau ca nu au apucat sa se casatoreasca si ca acum intelege perfect totul, mai ales faptul ca ne-am mutat impreuna.Dupa doua secunde primesc ceea ce ,,asteptam'' o respingere brutala si o palma ce ma face sa vad cai verzi.Spre marea mea surprindere primesc si un sarut pe obrazul lovit.
- Pentru ce-a fost asta? o intreb eu mirat pe rozalie.
- Respingerea- de aia,palma- ca asa vreau eu si pupicul - ca un semn de multumire pentru ca mi-ai spus toate chestiile astea.  Totusi...chiar imi pare rau pentru ei... spune Sakura pe un ton putin trist.
Eu spun ca mie nu-mi pare rau ca n-au apucat sa se casatoreasca,ba chiar imi pare bine.Nu ma bucur ca au murit,ce-i drept,doar ca eu si Sakura nu suntem rude.
- De ce  ? ma intreba rozalia trezindu-ma din visare.
- De ce ,ce? o intreb eu nedumerit.
- De ce iti pare bine ca nu s-au casatorit? ma intreaba ea luminandu-ma.
- Pentru ca atunci nu as mai putea face asta! spun eu dintr-o suflare .
Ii prind buzele exceptional de dulci intr-un sarut lafel de dulce,ii iau capul in palme si incerc sa adancesc sarutul,imi plimb buzele peste ale ei si la un moment dat ii musc usor buza inferioara,simt cum incepe sa tremure usor asa ca doar imi mai plimb o data buzele peste ale ei si sfarsesc usor sarutul. Sakura ma priveste cu o oarecare teama in ochi si isi atinge buzele cu degetele , pleaca imediat de pe balcon intrand inauntru.
Nu inteleg...Credeam ca asa o pot face sa-si dea seama ca simte ceva pentru mine,dar...parca mai mult am inrautatit lucrurile.
Intru si eu inauntru si vad ca ceilalti jucau jocul meu preferat,, adevar sau provocare'' , binainteles ca ma bag si eu,asezati in cerc in jurul unei sticle de Cola la jumate aproape goala.Ma asez langa intre Hinata si Gaara avand-o in fata mea pe Sakura,nu pare a fi in neregula.
Il lasam pe Naruto sa inceapa jocul ,deci invarte sticla si dopul pica in dreptul Hinatei. Naruto pune prea cunoscuta intrebare : Adevar sau provocare , la care Hinata da un raspuns cam neasteptat: Adevar.
- Bine,ce ai face daca din intamplare in loc sa nimeresti baia ai nimerii intr-o sauna pentru mosi?  o intreaba Naruto curios.
- As iesii cat mai repede posibil! raspunde Hinata hotarata.
- Usa e incuiata! spune Naruto incercand s-o faca sa dea alt raspuns.
- Trag de clanta cu toata forta! striga Hinata.
-  Tot nu se deschide! spune Naruto.
- Strig dupa ajutor!
- Nu te ajuta nimeni! striga Naruto oarecum iritat.
- Atunci sar pe geam! gaseste Hinata o portita de scapare.
- Sauna nu are geamuri!!! striga Naruto cu toata puterea.
- Auzi,da' tu vrei sa ma dezbrac si sa ma amestec printre ei? intreaba Hinata pe un ton calm.
- Da!!! spune Naruto fericit ca Hinata a inteles insfarsit ideea.
Blondul hiperactiv primeste o palma zdravana de la noua lui iubita,care ii spune sa numai vorbeasca cu ea si face botic,Naruto o imbuneaza repede si jocul continua.Trebuie sa recunosc ca nu sunt prea incantat de relatia lor atata timp cat Hinata inca mai e cu Kiba, ne-a zis ca maine o sa vorbeasca cu el si ca va intelege totul, ar fi bine,competitia mi-ar mai scadea. Revenim la joc, randul sora-mii sa invarta sticla,sticla se opreste cu dopul spre...Gaara,care e beat-mort,alege provocare,bineinteles.Mi-ar fi placut sa fiu eu cel care ii da provocarea,dar dupa cum o stiu pe sora-mea o sa-l faca de ras oricum.
- Te provoc sa deschizi fereastra si sa strigi tare de tot : M-a parasit nevasta! spune Hinata zambitoare.
- Te-a parasit... Da' esti casatorita? Si cu o femeie? spune Gaara cu un aer de betiv.
- Nu pe mine,idio*tule! Pe tine! spune  Hinata iritata.
- Aaaa...Pa mine?! intreaba Gaara uimit.
Hinata ii mai explica o data si pana la urma intelege,se duce la fereastra si incepe sa strige cat poate de tare:
- M-o parasit colastra!!!
- Nu colastra,nevasta! Mai devreme intelesesei.spune Hinata enervata.
- E doar vina lu' asta!!! striga Gaara lafel de tare aratand cu degetul spre Hinata.
- Of,ma dau batuta! spune sora-mea trantindu-se pe patura.
- A zis ca vrea sa fie batuta!!!! striga Gaara foarte tare.
Hinata se duce nervoasa spre el si il taraste inapoi la locul lui. Gaara pune repede mana pe sticla si o invarte , dopul se indreapta spre... Sakura.
- Adevar sau provocare?
- Provocare! spune Sakura hotarata.
- Bine, tu si Sasuke veti si incuiati in debara timp de 20 de minute. spune Gaara incercand sa para serios.
Sakura imi arunca o scurta privire si se intoarce spre roscat.
- 10 minute! spune ea lafel de hotarata.
Gaara mai scade din timp ,dar nu cat i-a cerut rozalia,fixeaza 15 minute de care Sakura nu pare prea multumita, totusi tarata alaturi de mine de prietenii nostrii iubiti suntem obligati sa stam 15 minute in debaraua lui Gaara,nici macar nu stiam ca are o debara!!! Dupa doua secunde,lumina se stinge,probabil s-a ars becul,daca nu o sarutam pe Sakura mai devreme acum eram extrem de enutuziasmmat de provocarea asta,in plus profitam de ea. Deoadata o aud pe Sakura tipand,oare ce s-a intamplat? In intunericul asta nu vad nimic,ce frai*er sunt ,de ce nu m-am gandit la asta mai devreme? Imi rascolesc buzunarele si... nimic , mi-am uitat telefonul pe masa din sufragerie. Bravo,Sasuke! Esti un geniu!

Vreau cat mai multe comm-uri!


Love and Hate - Pagina 6 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 14:01

Uite edit :

Prima ! Sac, sac
Nu mai anuntat ! sunt suparata
sau poate nu ai avut timp sa ma anunti
A sarutato ? E nebun ?
Da ce provocare a mai pus si Hinata .
Astept next sa vad ce se mai intampla si sa ma anunti
Te pup ! Pa PA !


Love and Hate - Pagina 6 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Love and Hate - Pagina 6 Dlrcp4
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 14:14

uuu...i-au inchis in debara well? awesome right? oare ce vor face ei acolo inauntru well? awesome right? si de ce a strigat Sakura? are Gaara sobolani in dulap sau ii e frica de intuneric lough
Mi-a placut cand Sasuke a sarutat-o si ea nu la pocnit lough dar de ce a fugit dupa sarut? what?
Vei lamuri tu asta in capitolul urmator...care sper sa vina cat mai curand puppy eyes
Mersi mult ca mai anuntat de next kiss sa o mai faci heh
~Sayonara~ a hug


Love and Hate - Pagina 6 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 14:33

Hey !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt !
Capitolul a fost dragut , deci a sarutat-o nebunul .... well? awesome right? 
Oricum sunt curioasa sa vad ce se va mai intampla in pivnita aceea , deci hai cu next-ul repejor ( iar daca ma vei putea anunta , te rog sa nu eziti ;;)  ) .
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss 
 




Love and Hate - Pagina 6 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 15:02


 Ok...acum ce s-a mai intamplat? Ce a mai facut Sakura?!
A fost ceva neasteptat sarutul ala...si ma mir ca Sakura nu l-a plesnit pe Sasuke...
Ce o sa faca cei doi in debara...fara lumina? Cum o sa supravietuiasca? puppy eyes 
Si nu am inteles ceva... Sasuke a spus:

"eram extrem de enutuziasmmat de provocarea asta,in plus profitam de ea"

De cine sa profite?! De provocare sau de Sakura?!! hmm..realy? 

Ma rog...anunta-ma al next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 



Love and Hate - Pagina 6 33
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 15:37

Buna , buna !
Capitolul a fost frumos   si chiar m-am bucurat ca l-ai postat mai repede , a fost foarte interesant capitolul ma intreb ce vor face in debara, deci hai repede , repejor cu next-ul ala si nu ma lasa in suspans
spor la scris
te kiss kiss kiss kiss kiss


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 16:05

Hey! dap !  Scuze ca am ajuns abia acum , insa am avut niste probleme si tot timpul uitam sa las comentariu la ficul tau desi il citeam.  can\'t see !!!  Poate din cauza ca il citeam ori de pe telefon ori la ore foarte tarzi. think   Oricum asta nu mai conteaza acum , tot ce conteaza e ca tu m-ai anuntat desi nu ti-am cerut si vreau sa iti multumesc pentru asta. a hug   Capitolul asta a fost chiar dragut.  happy    Mi-a placut faza cu provocarea lui Gaara. lough   Acum tot ce vreau sa stiu e daca Sasuke are probleme cu capul. hmm..realy?  A sarutat-o! huh?  Asteptam de mult un astfel de moment si ma bucur ca a venit. in love   Iar Sakura , chiar ca a fost uimita daca nu l-a plesnit. yeah  Oricum , acum trebuie sa aflam raspunsul ecuatiei Sasuke + Sakura +  Debara + Intuneric!!!!!!!!!! Ah , vino mai repejor cu next-ul si sa ma anunti si pe mine , te rog. puppy eyes   Deny te  kiss si iti ureaza succes in continuare a hug


Love and Hate - Pagina 6 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 17:16

Buna , imi pare nespus de rau fiinca nu am mai dat comm la ficul tau ! Dar am citit fiecare capitol in parte . Mi-a placut mult acest capitol si vreau sa vad ce se intampla cu Sasuke si Sakura . Oare se va inampla ceva rau ? Cred ca trebuie sa astept ca sa primesc raspunsul la intrebare. Sa ma anunti in continuare , te rog. Ramai cu bine jos palaria in fata  
Sus In jos
Deea.Aly
Academy Student
Academy Student
Deea.Aly

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : La Slendreman :>:>
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc fanficuri si carti , sau sa desenez :P :D
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 19:22

Buna , scuze ca nu am lasat comm pana acum , dar abea de ieri l-am descoperit si eu ... Si vreau sa iti spun ca esti foarte talentata :) , abia astept next-ul :*
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Love and Hate - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 21:07

Buna
Scuzama ca vin tarziu , multumesc de mesaj in primul rand
Un capitol minunat, mi-au placut provocarea data de Hinata
astept ce se va intampla in debara
astept nextul


Love and Hate - Pagina 6 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 10:26

Buna Alee!! Ma bucur sa citesc in continuare fic-ul tau. Ti-am mai zis , oare , vreodata , ca imi place la nebunie?!?! Extaz , emotie ... Sarutul ala mi-a intors stomacul pe dos!! Si , a vazut Indius , ciudat ... Kiba nu e sigur , Naruto nu e... Shikamaru?? lough  Sau Gaara ?? rolling on the floor  Dar ... Sasuke? Vreau Next-ul cat mai repede!! Abia astept sa il citesc !!
,,True Shit!" I rock peopleee!!! 

Neeeeext si anunta-ma!! rainbow :\ 


 Love and Hate - Pagina 6 Xglbh5
Love and Hate - Pagina 6 2qjbzop
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love and Hate - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-