Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Merita acest fic sa fie continuat?
Continua-l ! Imi place mult de tot1
Love and Hate - Pagina 7 I_vote_lcap67%Love and Hate - Pagina 7 I_vote_rcap
 67% [ 32 ]
E dragut! Merita continuat!
Love and Hate - Pagina 7 I_vote_lcap25%Love and Hate - Pagina 7 I_vote_rcap
 25% [ 12 ]
Nu imi place. Nu are rost sa-l continui!
Love and Hate - Pagina 7 I_vote_lcap6%Love and Hate - Pagina 7 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Asta numesti tu fic? Decat sa-ti citesc ficul mai bine ma costumez in mim si ma arunc in prima balta pe care o vad !
Love and Hate - Pagina 7 I_vote_lcap2%Love and Hate - Pagina 7 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 48
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 15:36

Fain! Scuze ca nu prea am mai lasat comm... dap ! 
Imi place mult capitolu'...tine'o tot asa!
Spor la scris & sa aduci nextu repede.


Love and Hate - Pagina 7 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 18:08

Next!

Capitolul XIX(19) : Primul sarut, al doilea si al treilea

Din perspectiva Sakurei:

Lasata singura cu Sasuke in debaraua lui Gaara cu lumina stinsa ,ma sperii cand pun mana pe ceva moale si pufos,incep sa tip.Oare Gaara tine vreun animal aici? Imi amintesc ca am telefonul in buzunar asa ca il scot repede si il deschid ca sa pot vedea e am atins,cand telefonul incepe sa lumineze incep sa tip cat ma tin corzile vocale,speriata de chipul lui Sasuke plin de sange. Ce i s-a intamplat? Il rog pe Sasuke sa-mi tina telefonul ca sa pot cauta ceva cu care sa-i dezinfectez rana,il intreb cum a reusit sa si le faca,iar el imi spune ca l-a atacat ceva. Simt cum ceva sare pe mine facandu-ma sa ma prabusesc jos.
- Sakura,esti bine? ma intreba Sasuke ingrijorat.
- Da...A fost ca si cum ar fi sarit ceva pe mine. spun eu confuza.
Sasuke imi da mie telefonul,ia o cutie si reuseste sa prinda creatura  mica si paroasa care ne-a atacat. E doar o pisica,Gaara ne-a inchis cu o pisica turbata aici?! Gasesc o sticla de spirt aruncata pe jos ,il prind pe Sasuke de mana si il trantesc jos asa fel incat chipul sau sa fie la nivelul meu,reusesc sa rup o bucata din tricoul meu si incep sa ii dezinfectez ranile provocate de pisica,daca mai e si turbata chiar am dat de belea.Las telefonul deasupra cutii in care se afla mica fiara,imi indrept privirea spre ochii lui Sasuke ce sunt atintiti spre mine rosesc imediat ce privirile noastre se intalnesc si imi las capul in jos. Sunt asa o toanta! Dupa sarutul lui Sasuke... inima a inceput sa-mi bata foarte tare si o senzatie ciudata mi-a invaluit corpul,oare asa te simti dupa primul sarut?  Am fugit,nu am stiut ce sa fac,m-am blocat,am fost o mare lasa! E pentru prima data cand mi se intampla astfel de lucruri.Ma simt frustrata...bataile inimii mi se accelereaza de fiecare data cand ma priveste.E pentru prima oara cand simt...ca m-am indragostit.Nu stiam cate lucruri poate schimba un sarut, cand mi-am dat seama ca sunt indragostita l-am exclus pe Sasuke din variante fara sa stiu ca e chiar el cel de care m-am indragostit.
Dar cum?! Dintr-atatia baieti de ce tocmai el? Cum ar trebui sa reactionez la tot ce se intampla? Ce ar trebui sa-i spun acum? Ce ar trebui sa fac?
Imi prinde mana cu care ii dezinfectam ranile si ma priveste patrunzator in ochi.
- Ce e cu tine? ma intreaba el pe un ton calm .
- N-nimic, ma balbai eu pana reusesc sa zic ceva.
- E din cauza sarutului ,nu? ma intreaba el facandu-ma sa tresar.
Si cand reusisem sa uit pentru o clipa el imi aminteste dinou.
- N-nu e ... incerc eu sa spun ceva,dar sunt intrerupta de Sasuke.
- Nu incerca sa negi. A fost primul tau sarut ,corect? ma intreaba el pe un ton degajat.
Ma abitin din a mai spune ceva pentru ca as strica totul cu siguranta.
- Daca vrei mai putem incerca o data. imi apune Sasuke pe un ton dulce.
Imi indrept privirea spre el , nu ar fi nicio problema,e doar un sarut,cat de rau poate fii?
Imi prinde barbia cu mana dreapta si se apropie incet de mine,imi inchid usor ochii asteptand ca buzele noastre sa faca contact.Nimic nu ar putea strica momentul asta perfect! Chiar cand buzele lui Sasuke le ating pe ale mele o lumina orbitoare imi invadeaza pleoapele,Sasuke se retrage rapid,iar eu incerc sa-mi deschid ochii,Gaara ,Hinata si Naruto ne priveau din pragul usii.Cand au trecut 15 minute?
Sasuke se ridica repede de pe podea intinzandu-mi mana pentru a ma ajuta sa ma ridic,ii accept oferta de ajutor .Cei trei ne privesc ciudat,lui Gaara ii apre brusc pe chip un zambet mare de tot.
- Hey,Sasuke! Nu stiam ca poti fi atat de brutal.spune Gaara privindu-mi tricoul sfasiat.
O,nu,probabil crede ca Sasuke mi-a facut asta.
- Si dupa ranile de pe fata ta,Sakura s-a opus. Intentiile necurate te-au coplesit si ai incercat sa o violezi? i se adreseaza Gaara lui Sasuke.
Nu,nu,nu! Sasuke n-ar face asta! Credeam ca sunt prieteni! Imi indrept privirea spre Sasuke care tine pumnii inclestati si strange din dinti.
- Sasuke nu mi-a facut nimic! Acestea sunt operele pisicii tale! ii spun eu nervoasa lui Gaara.
- Pisica? Ce i-ati facut lui Spume?! intreaba roscatul alarmat.
- Ti-ai numit pisica Spume? intreaba Sasuke parand mai calm.
Gaara se duce spre cutia in care se afla pisica lui cu un nume ciudat si ii da drumul .Cu lumina stinsa nu aveam nici cea mai mica idee cat de grasa este pisica,e ca un balon, de ce nu i-a spus Balonas,sau ceva de genu.De ce i-a spus Spume?
Sasuke ma ia de mana vrand sa-l urmez,ii fac pe plac.Trecem pe langa Naruto si Hinata fara a scoate un sunet. Il urmez pe Sasuke pana afara,unde e destul de racoare si inca mai ploua.Dintr-o data ceva imi atarna pe umeri,imi dau seama ca este din cauza bluzei de trening a lui Sasuke,nu stiam ca poate fi atat de grijuliu.
- Sakura , imi sopteste el numele pe un ton dulce si suav ce ma face sa tremur usor.
Imi indrept privirea spre Sasuke,acesta se apropie mai mult de mine.
- Stiu ca si tu simti ceva pentru mine. imi spune el pe un ton serios.
Nu-i dau niciun raspuns,nu stiu ce ar trebui sa spun. Ma prinde de maini si se apropie mai mult,ma retrag usor iesind in ploaie.Sasuke contiua totusi sa se apropie de mine,acum stiu ce va urma : un sarut. Imi inchid ochii asteptand dinou sarutul ,picaturile de apa se izbesc brutal de corpurile noastre,urmand cel mai frumos moment din viata mea. Buzele noastre se unesc insfarsit ,Sasuke isi plimba buzele peste ale mele dandu-mi mici fiori, de data asta actionez eu adancind sarutul ,la un moment dat limbile noastre incep un joc.Mii de fiori imi strabat corpul ,acum am inteles tot! Il iubesc,am facut-o si pana acum doar ca nu mi-am dat seama sau...nu am vrut sa recunosc. Sfarsim sarutul afisand zambete micute pline de dragoste,Sasuke ma imbratiseaza ,iar eu ii raspund.De undeva de sus se aud aplauze si fluieraturi, sunt Hinata si Naruto de la balconul lui Gaara. Acum stiu ce trebuie sa fac: sa fiu alaturi de Sasuke. Il iubesc si asta e tot ce conteaza acum!

Vreau sa stiu ce parere aveti despre acest capitol,deci astept comm.


Love and Hate - Pagina 7 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 18:29

Hey! Multumesc pentru anunt! Spume?lough  Serios? rolling on the floor   Pisica aia e dusa cu pluta. rolling on the floor   Oricum , a fost un capitol frumos si ma bucur ca acum Saskura si-a dat seama de ceea ce simte pentru Sasuke. happy   Scuze ca am scris un comentariu atat de amarat si scurt , insa inspiratia m-a cam lasat balta.  lough  Deny te kiss   si te roaga sa pui next-ul cat mai repede , si de sigur sa o anunti , daca vrei. puppy eyes puppy eyes hi!


Love and Hate - Pagina 7 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 18:46

Buna. Multumesc ca m-ai anuntat. M-ai facut sa plang , serios ! Ce frumos <3 Mai ales ultima clipa in care a fost sarutul . Pisica aia e chiar atat de grasa precum ai spus in fic ?lough Mi-a placut , ca de fiecare data capitolul. Astept cu mare drag capitolul urmator . Sper sa ma anunti! Am incheiat jos palaria in fata  
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 19:02

WOW in love a fost cel mai superb capitol de pana acum in love In sfarsit si-a recunoscut si Sakura sentimentele I rock peopleee!!! Abia astept sa vad ce se va intampla mai departe...si cum va evolua relatia lor in love
Mersi mult ca mai anuntat de next kiss Si sper sa aduci next-ul cat mai curand kiss
~Sayonara~ a hug


Love and Hate - Pagina 7 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 19:09

Sorry, sorry Alee sad ca nu a mai lasat un comm chiar daca ti-am citit comentariul anterior. Chiar imi pare rau, dar sincersa sa fiu nici eu nu stiu ce a fost in capul meu can\'t see !!! 
Ufff, faptul consumat e consumat. Ehh, ce pot spune decat ca mi-a placut mult de tot acest capitol si ma bucur ca pe fiecare capitol ce trece cu atat devi mai buna si ma bucur la nebunie ca Sakura insafrsit si-a recunoscut sentimentele love
Asa ca iti promit ca data viitoare o sa fiu prima sau cel putin o sa incerc sa fiu printre primii care iti comnteaza. Soo.... hai repejor cu next-ul happy

Kisses and hugs ^^



Love and Hate - Pagina 7 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Love and Hate - Pagina 7 Arptg
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 19:14

buna
in primul rand multumesc pentru anunt happy happy 
iar al doilea capitolul a fost super good job 
ma bucur ca Sakura il iubeste pe Sasuke dap ! dap ! 
anuntama cand pui urmatorul capitol puppy eyes puppy eyes puppy eyes 
TE pwp kiss kiss kiss kiss 


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 19:22

Buna , buna welcome 
Mrs de anunt , ma bucur ca ai pus next oh my god !!!  
Sa sti daca eram in locului lui Gara si eu credeam ca a vrut s-o violeze oops
Spume ? Pe bune ? Eu zic ca i se potrivea de minune balonas like michael jackson 
S-au sarutat ? kiss 
Ce romantic , nu ma asteptam dar imi place  happy2 
Anuntama la next te rog!! ;;) 


Love and Hate - Pagina 7 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Love and Hate - Pagina 7 Dlrcp4
Sus In jos
Skitte
Chūnin
Chūnin
Skitte

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare :
acebook acebook : Bogdan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 819
Puncte : 1112
Reputatie Reputatie : 153
Stare de spirit Stare de spirit : Anything Could Happen

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 19:35

Dau edit.

Salutare. Mulţumesc de anunţ. Ţi-am urmărit o vreme ficul, apoi nu ştiu ce s-a întâmplat. Îl citisem pe tot, mă rog. Am vrut să îl reiau, însă nu am avut timp să îl citesc pe tot. Este un fic bun şi îmi place şi ideea ce se învârte pe el. Ai şi dialog destul de bun, descriere frumoasă, iar acţiunea, decurge lent, chiar dacă uneori ai mai scăpat-o. Este drăguţă ideea şi chiar îmi place că ai reuşit să o continui până aici. Mă bucur să văd că multor persoane le place să scrie. Aduci next-ul foarte repede şi nu prea am timp să îl citesc. Oricum, ţi-am spus, e bun fic-ul şi o să recuperez. Felicitări şi baftă cu ficul !


Love and Hate - Pagina 7 Mhfux3


Ultima editare efectuata de catre Paradox † in Mar 02 Iul 2013, 18:05, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 21:09


oh my god !!!  Serisos?! Tipete...apauza...fluieraturi?!!
Nu te cred!!! Cat de jenant...daca eram in locul lor cred ca intram la doi metri in pamant!!!
Si a fost cam brusc totul...adica...asa dintr-o data Sakura "Il iubesc!!! E viata mea!!! Nu pot traii fara el!!!"
Serios?! hmm..realy?  Parca nu il suporta...parca era si suparata pe el si acum ii declara dragostea...indirect...adica in capul ei?!!
Ma rog...hmm..realy? 
Anunta-ma al next!!!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Love and Hate - Pagina 7 33
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 22:51

Buna buna
Un capitol minunat si o ideie acestui fic e interesanta
mia placut titlul capitolului ,
tineo tot asta
spor la idei in continoare astept nextul
sper sa ma poti anunta si pe mine


Ultima editare efectuata de catre Micky Elyada in Mar 02 Iul 2013, 11:10, editata de 1 ori
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 07:44

hei.....mersi mut de anunt
pai era si timpul.....
ma intrebam cand au aia 2 degand sa se sarute...
Naruto a fost fenomenal cu intrebarea lui de la joc =))))))
Hinata la fel....de Gaara ce sa ma zic... :))))
prapad...am cazut pe fos de ras.....
si pisica aia? :)))))) Spume? serios :))))))
sa ma anunti si pe mine de next
pupiceiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kisskisskiss


Love and Hate - Pagina 7 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and Hate - Pagina 7 1038902d4n6wjrauv
Love and Hate - Pagina 7 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and Hate - Pagina 7 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and Hate - Pagina 7 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 11:04

Buna!
Multumesc pentru mesaj si as vrea sa-l primesc si data viitoare!
Mi-a placut foarte mult capitolul! Provocarea lui Naruto a fost foarte tare, dar si a  Hinatei !
Nu pot sa cred ca Gaara si-a numit pisica Spume! =)))
Ma bucur ca Sasuke si Sakura sunt impreuna!
Spor la scris! kiss
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Love and Hate - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 12:55

Buna Hey!!!
Capitolele au fost foarte frumoase
mia placut titlul capitolului acesta, si provocarile date de hinata lui garaa
astep nextul pwp


Love and Hate - Pagina 7 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 14:34

Hey !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt !
Capitolula fost interesant , dar Spume ? Serios acum ce om da un asfel de nume unei pisici ? rolling on the floor 
Oricum totul devine mult mai interesant acum ca cei doi sunt impreuna , deci hai cu next-ul repejor , caci sunt tare curioasa sa vad ce idei iti mai trec prin capusorul tau genial .
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss 


P.S sper ca ma vei anunta atunci cand vei posta urmatorul capitol .
 




Love and Hate - Pagina 7 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Deea.Aly
Academy Student
Academy Student
Deea.Aly

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : La Slendreman :>:>
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc fanficuri si carti , sau sa desenez :P :D
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 15:06

Buna mersi de anunt , foarte tare capitolul ... Mai ales ca ma tinut in suspans tot timpul. Abia astept next-ul.:)
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 20:29

Next!!!

Capitolul XX (20) : Cand toate se termina prost

Din perspectiva Sakurei :

De la ultima intamplare au trecut doar doua zile, acum suntem la scoala,gandul meu e numai la Sasuke nicidecum la ora profului de mate. Am devenit tot mai apropiati,nu eu cu profu' !! Eu si Sasuke! Cand sunt cu el ma simt completa, parca umple tot golul din inima mea ,ce frumos e sa fii indragostita! Un zambet larg isi face loc pe chipul meu,colega mea de banca,Hinata observa si imi sopteste fraza,,Asta-i un zambet de indragostita!'' ,dau afirmativ din cap lasandu-mi fericirea sa se arate.
Hinata imi da un biletel de la Sasuke il dezimpaturesc pentru a vedea ce scrie:
,,Hey,iubire!  M-am tot gandit si cred ca ar cam fii momentul sa iesim undeva.
Ce zici de asta-seara ?  Unde mergem e surpriza!  Te iubesc mult! ''
Rosesc usor ,zambind il caut pe Sasuke cu privirea si dau din cap afirmativ. Prima intalnire! Sunt atat de emotionata!
- Domnisoara Haruno! rasuna vocea profului in clasa.
Imi indrept privirea intrebatoare spre el,cum a indraznit sa ma scoata din starea mea de indragosteala?!
- Pot sa stiu si eu ce este atat de amuzant? ma intreaba profu' pe un ton autoritar.
- Nu! spun eu incet dand din cap ca nu.
Colegii incep sa rada ,dar proful nu pare prea bucuros de raspunsul meu.
- Foarte bine,domnisoara! In aceasta seara vei ramane la scoala pentru a face curat in toate clasele! exclama profu' nervos.
- Ce?! Nu-i corect,din toate zilele pe care le mai aveti de trait ati ales-o tocmai pe asta?! spune Sasuke furios ridicandu-se brusc in picioare.
- Bine,atunci! Dumneavostra domnisorule o veti ajuta!
- Merci,asa mai merge! spune Sasuke linistindu-se si asezandu-se inapoi pe scaunul lui.
Trebuie sa recunosc : Sasuke e genul tipului rebel ,de cand a intrat fara voia mea in propra-mi viata am inceput sa ma dau si eu pe brazda ca sa zic asa. Numai sunt cea mai buna pe clasa, numai sunt eleva perfecta care pleaca capul in jos cand este mustrata de un profesor, nu ma deranjeaza prea mult. Pana la urma schimbarea e buna,nu?  
Revenind la prezent, il urasc pe prof! In seara asta trebuia sa am prima intalnire cu primul meu iubit,dar vine el si strica totul!
Ora i-a sfarsit ,mai avem doar Romana apoi eu si Sasuke ne apucam de treaba.
Ma aproprii de iubitul meu,mama ce-mi place sa-i spun asa! Sasuke se pregateste sa ma sarute dar intre noi apare bartai catalogu'.
- Fara intimitati in scoala! ne spune doamna de Romana pe un ton cat se poate de serios.
Profa se intoarce cu spatele spunand ca trebuie sa ne zica ceva in timpul asta Sasuke ma saruta scurt,profa se intoarce brusc si ne arunca o privire fulgeratoare,dupa ce ne strangem toti in clasa ne spune ca ora nu se mai tine si ca putem pleca,bineinteles ca eu si Sasuke ramanem sa ne savarsim pedeapsa. Profa paraseste prima clasa,apoi colegii,Hinata imi spune ca se duce sa rezolve totul cu Kiba, incercam din rasputeri sa fim prietene pentru fericirea lui Naruto.
Blondul indragostit pleaca si el acasa lasandu-ma singura cu Sasuke.Acesta imi ridica barbia pregatindu-se sa-mi dea ditamai stampila,cu chef de joaca il sarut scurt si apasat apoi alerg sa iau matura de la femeia de servici. L-am lasat pe saracutul de Sasuke cu ochii in soare,iau unealta pentru curatenie si ma intorc in clasa.Sasuke se asezase comod pe scaunul catedrei si cu picioarele pe un colt al ei.
- Numai lenevi si ajuta-ma! ii spun eu trantindu-i picioarele pe podea.
- Hey,ce-i cu cheful asta nebun de facut curat? ma intreaba el sarcastic.
- Vreau sa terminam repede ca sa putem merge la intalnire!
Sasuke ramane o clipa pe ganduri apoi isi revine.
- Pai de ce n-ai spus asa? Vino! spune el tragandu-ma usor de brat.
Imi ia rucsacul si pe al lui, apoi imi spune sa am incredere in el si sa-l urmez.Mergem tinandu-ne de mana pana la elevul de servici,Sasuke ii spune sa se duca pana in cancelarie si sa le zica profilor ca doi baieti de la clasa a 12-a s-au luat la bataie.
Elevul de servici e unul de-a 10-a, e cam fra*er el de obicei,deci il asculta pe Sasuke si fuge imediat in cancelarie.Sunt trasa usor de brat de catre Sasuke.Il intreb de unde stie despre acei baieti care s-au luat la bataie,iar el imi spune pe un ton plin de sarcasm ca e clarvazator.
- Zii adevarul! marai eu la el.
- Bine,bine,calmeaza-te. Nu se bate nimeni , am inventat eu totul ca profesorii sa numai fie atenti la camere si sa putem pleca. Imi spune el trumfator.
-Uuu,ingenios!
- Stiu! spune Sasuke punandu-si in valoare modestia.
Ne ascundem in spatele scarilor pana ies toti profii din cancelarie,apoi ne grabim spre iesire.Parasim si curtea liceului si pornim spre casa,pentru a ne schimba , a scapa de rucsacuri si abia apoi sa mergem la intalnire.
Drumul dureaza aproximativ jumatate de ora,noi mergand lent si admirand peisajul serii. Ajungem intr-un final,Sasuke se duce sa se schimbe,ma indrept si eu spre camera mea pentru a ma pregatii,imi arunc rucsacul pe pat,deschid sifonierul si deodata incep sa aud niste zgomote ciudate ce aduc a plansete, sunetele vin de jos,ies repede din camera ,cobor scarile in graba si in dreptul usii o vad pe Hinata cu hainele sfasiate plangand incontrolabil. Ma apropii repede de ea si o iau in brate,nemaiputand sa se tina pe picioare cade in genunchi,o urmez si eu intreband-o ce s-a intamplat, intrebarea mea o face sa planga si mai tare si chiar sa tremure.  Ii spun sa se linsteasca si sa-mi explice ce s-a intamplat,murmura ceva incercand sa se opreasca din plans.
- ...K-kiba...
Asa e ! A plecat sa se desparta de el.
- Ti-a facut ceva? o intreb eu ingrijorata.
- ....A... i-incercat... sa m-ma ... vi-ol...
O strang dinou in brate facand-o sa se opreasca din vorbit.Stiu ce cuvant urma sa spuna , nenorocitul ala de Kiba,daca crede ca va scapa atat de usor se inseala! Incep sa plang alaturi de ea,chiar daca nu suntem noi cele mai bune prietene,nu o pot lasa sa sufere asa,nu merita! Nimeni nu merita asta!  Kiba va plati cu varf si indesat !
Imi iau nervoasa telefonul si apelez acolo unde trebuie.
- C-ce vrei sa faci? ma intreaba Hinata printre suspine.
- Sun la politie!

To be continuend...


Astept pareri! Deci,va rog,daca-mi cititi ficul sa-mi lasati comm! Va multumesc!


Love and Hate - Pagina 7 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 20:45

buna
vad ca ai adud nextul
mia placut capitolul
sper sa aduci nextul repede puppy eyes puppy eyes puppy eyes 
TE kiss kiss kiss


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 20:54

ooooo :X:X Abia astept!! Sa vad ce se intampla in continuare!! Kiba? Violator in serie?? :))) Probabil!! Anunta-ma te rooog!!
,,True Shit! " :P


 Love and Hate - Pagina 7 Xglbh5
Love and Hate - Pagina 7 2qjbzop
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 21:06

Hey happy Mersi ca mai anuntat de next kiss
De ce soarta se impotriveste sa le strice intalmirea? angry adica mai intai proful si acum faza cu Hinata...si saraca...ce neno***it ii Kiba angry Macar bine ca Sakura s-a gandit sa sune la politie evil devil mua ha ha 
Deci cel mai mult din capitolul asta mi-a placut discutia dintre Sasuke si prof rolling on the floor a fost bestiala rolling on the floor
Pana data viitoare spor la scris in continuare.Te-am kiss
~Sayonara~ a hug
P.S. Hai repede cu next-ul happy2 .Te rooogggg puppy eyes


Love and Hate - Pagina 7 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 21:20

4

Ohh pe bune doar a 4-a. Ufff nici acum nu reusi sa fiu prima sad
Ehh in fine, imi place mult, mult capitolul acesta si abia astept sa vad ce se va intampla in continuare happy2

ps: scuze de mesajul scurt, dar la ora asta sunt prea obosita sa gandesc ceva de una singura lough

Kisses and hugs ^^



Love and Hate - Pagina 7 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Love and Hate - Pagina 7 Arptg
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Love and Hate - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 21:38

Hey
Multumesc de anunt
Vad ca ai adus repede nextul
MIE una mia placut la nebunie
astep nextul


Love and Hate - Pagina 7 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 21:55

Asa Sakura!  evil Arata-i cine e seful.  biciuitor 
Inca nu imi vine sa cred cat de idiot e Kiba.  nervi!  S-a despartit de el , trebuie sa accept asta. yeah  O , Doamne!  huh? Am uitat de Naruto!  can\'t see !!! Sper sa nu pateasca si el ceva. ingrijorat 
Cu toata agitatia asta am uitat sa te salut si sa iti multumesc pentru anunt. happy  Imi pare rau , dar nu m-am putut abtine. evil  Of , acum Sakura nu va mai putea merge la intalnire iar Hinata aproape a fost... can\'t see !!!  Saracele. sad  Nu stiu de ce , dar banuiesc ca toata tampenia asta a nascocit-o proful de mate. hmm..realy?   Poate l-a ajutat si profa de romana.  think  In fine , sper sa treaca cu bine peste asta. :|  Deny te kiss  si te roaga sa o anunti la next happy hi!


Love and Hate - Pagina 7 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 22:06

Intarziata!
Hey!! multumesc de anunt
un capitol minunat , vreau sa vad ce o sa pateasca Kiba sa ce o sa faca
tine-o tot asa


Love and Hate - Pagina 7 <a href=
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 17:49

Ajung si eu , intarziata , ca de obicei . Capitolul a fost absolut incantator. Astept cu sufletul la gura sa vad ce se mai intampla. Multumesc de anunt si sper sa o faci in continuare. Terminat jos palaria in fata
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love and Hate - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-