Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Merita acest fic sa fie continuat?
Continua-l ! Imi place mult de tot1
Love and Hate - Pagina 8 I_vote_lcap67%Love and Hate - Pagina 8 I_vote_rcap
 67% [ 32 ]
E dragut! Merita continuat!
Love and Hate - Pagina 8 I_vote_lcap25%Love and Hate - Pagina 8 I_vote_rcap
 25% [ 12 ]
Nu imi place. Nu are rost sa-l continui!
Love and Hate - Pagina 8 I_vote_lcap6%Love and Hate - Pagina 8 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Asta numesti tu fic? Decat sa-ti citesc ficul mai bine ma costumez in mim si ma arunc in prima balta pe care o vad !
Love and Hate - Pagina 8 I_vote_lcap2%Love and Hate - Pagina 8 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 48
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Deea.Aly
Academy Student
Academy Student
Deea.Aly

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : La Slendreman :>:>
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc fanficuri si carti , sau sa desenez :P :D
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 17:55

Buna , mersi de anunt ... Wow , foarte tare capitolul asta , dar finalul cam trist pentru Hinata ,saracuta crying  . Abia astept next-ul :)
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 18:50


Hei...ma bucur sa vad ca ai adus next-ul asa de repede...
Ce pot sa spun...ma bucur! happy2 
E putin cam ciudat acum ca totul s-a "rezolvat" dar poate ne surprinzi din nou...
Saraca Hinata...Imi pare rau pentru ea!
Ce i-as face lui Kiba!! angry 
Cine a salvat-o pe Hinata?
Si politia ce va face?!
Anunta-ma al next!!! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Love and Hate - Pagina 8 33
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 19:40

heii.....mersi de anunt......
nu pot sa cred ce monstru este Kiba.....
sa ma anunti si pe mine cand pui urmatorul capitol....
pupiceiiiiii kisskisskiss


Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauv
Love and Hate - Pagina 8 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 22:32

Am adus next!

Capitolul XXI (21) : Doar ea

Din perspectiva lui Naruto:

Stau nelinistit langa patul Hinatei, doarme... In camera e liniste ,dar in capul meu e un zgomot insuportabil. Imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii! Daca nu eram incuiat aici jur ca-l omoram pe Kiba!Cum am ajuns incuiat aici?

~Flashback~

Stand linistit in camera mea observ ca-mi suna telefonul,raspund.
- Naruto! Misca-ti fundul imediat aici! rasuna vocea lui Sasuke de la celalalt capat.
- Hoo,frate! Mai incet,sperii vecinii. Ce s-a intamplat? il intreb eu pe un ton calm.
- Kiba a incercat s-o violeze pe Hinata!
- Poftim?! Unde e Hinata ? E bine? intreb eu alarmat.
- E acasa,cu Sakura.Vino incoace! spune Sasuke pe un ton nervos.
- Unde sta Kiba?  Spune-mi unde sta ! Il omor! Jur,il omor! incep sa strig eu necontrolat.
- Naruto,sunt Sakura! Te rog linisteste-te si vino aici! Hinata are cea mai mare nevoie de tine acum,te rog! rasuna vocea Sakurei ce pare ingrijorata.
Trag aer in piept si dau un raspuns scurt si la obiect.
- Vin acum!
Inchid telefonul si plec spre ei,ajung in vreo zece minute,deschid usa brusc ,Sasuke ma astepta pe scari. Il intreb disperat unde e Hinata ,iar el imi spune ca e cu Sakura in camera ei.Urc rapid scarile urmat de Sasuke ,deschid usa de la camera Hinatei, o vad stand pe pat imbratisata de Sakura. Hainele ei sunt rupte ,ochii ii sunt goi, tremura incontrolabil cu un pahar de apa in mana.
- Uite,Naruto e aici. Si-a facut griji pentru tine,va lasam singuri ca sa va linistiti,da? ii spune Sakura cu lacrimi in ochi.
Sakura si Sasuke parasesc camera lasandu-ne singuri.Ma asez pe podea la picioarele Hinatei,incep sa-mi cer scuze invinomatindu-ma . Hnata imi spune ca nu e vina mea,ci a ei,eu nu o ascult si contiui sa-mi cer scuze. Imi spune ca daca imi mai cer scuze o data va izbucni in plans,ma opresc din a mai spune ceva ,ma asez pe pat langa ea si o iau in brate.
- Nu e vina ta,Naruto! E doar a mea! Stiam ca e o diferenta mare de varsta intre mine si el ,dar am crezut ca e diferit, ma gandeam ca va fi furios,dar nu-l credeam in stare de asa ceva! imi spune Hinata strangandu-ma din ce in ce mai tare.
- Numai plange,voi avea eu grija sa plateasca pentru ce ti-a facut!Acum linisteste-te. ii spun eu ajutand-o se se intinda .
Incep sa-i mangai chipul si sa ma joc in parul ei pana adoarme,nu dureaza mult pentru ca e prea obosita. Ma ridic de pe pat cu gandul de a ma duce direct la Kiba,cum pun mana pe clanta observ ceva ciudat,nu se deschide,imi folosesc toata forta si nimicsunt incuiat aici! Renunt la incercari si ma asez langa patul Hinatei.

~End Flashback~

Si asa am ajuns unde sunt acum,ma simt foarte tensionat , j*vra aia de Kiba!  Primesc un mesaj de la Sakura:
,, Ne pare rau Naruto,stim ca te deranjeaza ceea ce s-a intamplat,nici noi nu ne simtim mai bine,crede-ma.
   Am sunat la politie,nu il lasam sa scape asa usor,am dat adresa lui.
A aparut la stiri cand politia a ajuns acolo l-au prins incercand sa violeze o alta fata, l-au arestat
      Plus ca pe langa asta s-a aflat ca facea de doi ani trafic de droguri,deci va sta destul timp in puscarie.
                        Totul s-a sfarsit! Venim sa-ti descuiem usa ''

Cat ma bucur! Id*otul ala va putrezi in puscarie! Hinata va putea sa-si reia viata ,alaturi de mine,de data asta!
Ingerul meu fara aripi se trezeste buimac, cand ma vede ma ia in brate. Ii spun ce s-a intamplat cu Kiba,cum ca de acum incolo nu ne va mai deranja si ca va fi totul bine, imi raspunde cu un sarut luuung,ba da' lung,lung de tot! Il terminam in vreo jumatate de ora,glumesc ,glumesc,dar cinci-sase minute tot a durat, sfarsim sarutul si ma asez langa ea,pe pat.
O strang tare la piep nevrand sa-i mai dau drumul,ea imi raspunde cu un zambet cald,ne pierdem printre cele mai frumoase vise tinandu-ne de mana.
Sunt la o varsta frageda,dar momentan stiu ce vreau de la viata! Pe ea! Doar pe ea!

Din perspectiva lui Sasuke:

Dupa ce descuiem usa ii zarim pe Naruto si Hinata dormind imbratisati. Ma tot framanta intrebarea: Oare cum a reusit Hin sa scape de Kiba?
Intram cu pasi marunti pentru a nu face prea mare zgomot,dar ,,ingerasii'' se trezesc cat ai zice : mos craciun in tanga pe skateboard . Dupa ce fac ochii mari se aseaza pe marginea patului,Sakura se aseaza imediat langa Hinata imbratisand-o.
- Gata,a trecut! Nu trebuie sa-ti mai faci griji! spune Sakura printre suspine.
Oare relatia dintre ele se poate schimba dupa aceasta intamplare? Oare pot schimba ele ura in prietenie? Oare?!
Am incercat sa ma abtin cat am putut,dar curiozitatea ma omoara.
- Hin,cum ai reusit sa scapi de Kiba? intreb eu cu o urma de regret in voce.
- Sasuke! imi rostesc numele simultan Sakura si Naruto.
Hinata spune ca e in regula si chiar vroia sa ne spuna despre asta,incepe sa ne povesteasca de la partea cu salvarea spunand ca in timpul actiunilor necontrolate ale lui Kiba in camera a aparut o fata cu parul lung saten ,purta doar un prosop ,a urlat la Kiba ca sa o lase pe Hin si el a ascultat-o,Hin a reusit sa fuga pana acasa speriata si ingrijorata in legatura cu salvatoarea ei care a ramas in acel loc blestemat.
Probabil fata care a salvat-o pe Hin e aceeasi fata despre care a zis la stiri. S-a sacrificat pentru o necunoscuta, trebuie sa fii mult prea naiv ca sa faci asa ceva.
Oricum,ii multumesc,daca nu era ea Hinata acum ... nici nu vreau sa ma gandesc!
E bine ca lucrurile s-au linistit ! Ma bucur ca Sakura nu a fost implicata in chestia asta ,daca se intampla asta... Fara sa mai realizaz o strang la piept pe rozalie,ea ma priveste cu ingrijorare apoi imi raspunde la imbratisare. Sakura...Doar ea ma transforma intr-o alta persoana,una mai buna.Doar ea....


Va anunt de pe acum ca ficul e pe terminate. Mai am cateva idei,deci ar mai exista cateva capitole,nu stiu cate.
Va rog,lasati-mi cat mai multe commuri ,sa stiu ,dupa ce termin acest fic poate ma apuc de altul.
Multumesc tuturor persoanelor care imi citesc ficul!


Love and Hate - Pagina 8 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 22:42

Edit!

Edit:
Hey! Multumesc pentru anunt. Vai , cat ma bucur ca Hinata e bine alaturi de Naruto si ca Kiba a fost pedepsit pentru faptele sale. Chiar a iesit un capitol frumos si vreau sa te felicit pentru asta. Inca nu imi vine sa cred ca mai sunt doar cateva capitole si apoi se va termina totul. Sunt atat de curioasa sa aflu cum se va sfarsi , dar si cate lucruri se vor petrece intre cei patru indragostiti. Mii de intrebari si idei imi vin in minte , dar nu vreau sa te plictisesc. Acum , ca veni vorba de un nou fic. pe mine ma super incanta ideea si te rog sa te apuci cat mai repede de treaba si sa ma anunti cand postezi primul capitol. De data asta am sa comentez de la inceput pana la sfarsit! Promit! Mda , si cu asta cred ca am terminat. Sa ma anunti de next , daca ai timp. Daca nu , nu e nimic , oricum iti urmaresc ficul. Deny te kiss


Love and Hate - Pagina 8 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500


Ultima editare efectuata de catre ♥ Deny ♥ in Mier 03 Iul 2013, 22:51, editata de 1 ori
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Love and Hate - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 22:44

Hey!!
Multumesc de anunt
capitol minunat, saraca hinata sper sa ii treaca
cum sa se termine ? asa repede
astept nextul te pwp spor la idei multe multe


Love and Hate - Pagina 8 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Anelise
Genin
Genin
Anelise

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Acasa
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 80
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala.^.^
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita. x_X

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 22:53

Heiiii!
Multumesc mult ca ma aunti chiar daca eu is cam nesimtita si ajung foarte tarziu.
Deciii este mirobolant,magnific si am ramas fara cuvinte.
Iti doresc sa ai cat mai multe ideiiii si sa spor la tastat!
Bye-bye!
rainbow :\
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Mier 03 Iul 2013, 23:14

Buna !
Ms ca m-ai anuntat ! thank you 
Mi-a placut capitolul !
Sasuke si Sakura cand isi vor continua intalnirea?
Astept sa vad ce se mai intampla .
Te rog anunta-ma cand pui nextul !
Si daca o sa incepi un nou fic sa ma anunti cand il incepi
sunt tare curioasa sa vad ce idei mai ai prin capsorul ala al tau happy happy 
TE PWP  kiss kiss kiss


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0


Ultima editare efectuata de catre sakura 13 in Joi 04 Iul 2013, 15:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Deea.Aly
Academy Student
Academy Student
Deea.Aly

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : La Slendreman :>:>
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc fanficuri si carti , sau sa desenez :P :D
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 08:56

Buna mersi de anunt :-)Foarte frm capitol ... Abia astept next-ul.
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 10:59

Buna , scz ca nu am mai trecut de 2 cap pe la ficul tau . Pui cap foarte repede nu pot tine pasul cu tine . Nu ma deranjeaza ca pui next , chiar ma bucur , dar nu pot tine pasul si sunt putin cam trista pt ca nu mai sunt multe cap . Te-ai gandit la sezonul 2 ? Eu da si as fi incantata sa il pui si daca vrei te pot ajuta , sau vre-o colaborare? Cine stie ? Depinde . Astept next si sa ma anunti .


Love and Hate - Pagina 8 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Love and Hate - Pagina 8 Dlrcp4
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 11:25

Buna! Multumesc pentru mesaje si sper sa le primesc si data viitoare! ^_^
Ma bucur ca aduci nextul repede, dar eu nu pot tine pasul cu tine, dar voi incerca sa comentez la fiecare capitol.
Ma gandesc ca poate vei face si un sezon 2 al fic-ului, si daca il aci sa ma anunti si pe mine.
Isi vor mai continua intalnirea Sasuke si Sakura?
Bafta la scris! Te pup! :*


Love and Hate - Pagina 8 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 12:05

Hey, am aterizat si eu pe aici! Imi place foarte mult ficul tau, ideea este cat-de-cat originala!
Imi place cum scrii... dar baga putin mai multa descriere, este intr-un fel sau altul prea mult dialog. Stiu ca tu te exprimi prin dialog, sau asa mi se pare, dar ai putea sa ne exprimi putin mai mult cum se simt. Personajele tale sunt imprevizibile. In 19 capitole le-ai facut mai rebele sau ceva de genul si acum, in 2 capitole le-ai transformat in dulcegarii.... chestii d'astea.
Sper ca nu te superi dar eu doar mi-am zis parerea!
Sper sa ma anunti si pe mine cand aduci next!
Ja ne! a hug in love kiss !


Love and Hate - Pagina 8 28846yu

Love and Hate - Pagina 8 2elf7t2
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 14:04


Hei ce pot spune?! Mi-a placut aces capitol...adica a fost ok...
Saracuta Hinata! puppy eyes 
Poate ca acum ea si Sakura vor fi prietene...
Mama da' ce s-a schimbat si Sasuke....parca nu mai e asa de pervers si nesim*it...huh? 
Uau...poate Sakura chiar l-a schimbat!
Anunta-ma la next!!! Te pwp dulce is spor la scris in continuare!!! kiss 


Love and Hate - Pagina 8 33
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 14:06

hei....mersi de anunt....
imi place mult capitolul....
ma bucur ca K...ca acel monstru a fost prins....
sa ma anunti si pe mine de urmatorul....
pupiceiiiiiiiiii kisskisskiss


Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauv
Love and Hate - Pagina 8 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Joi 04 Iul 2013, 14:16

Buna ! Capitolul a fost unul foarte frumos si putin trist. Chiar se va termina ficul ? Asta e o veste socanta , chiar si pentru mine. Sigur va fi un sfarsit demn de citit. Revenind la capitol. Kiba merita sa ajunga dupa gratii dupa ce ia facut Hinatei. Imi vine sa il omor! Dar mai bine ar putrezi in inchisoare. Sfarsitul a fost foarte , foarte frmos. Nu ma asteptam la asa un capitol, plin de actiune . Sper sa aduci capitolul urmator cat de curand poti. Sa ma anunti , te rog ! Am incheiat:hatt: 
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Vin 05 Iul 2013, 00:08

Hello dear happy Mersi ca mai anuntat de next kiss
Imi pare rau ca fic-ul este pe sfarsite dar nah...vom vedea cum va fii finalul si poate faci un sezon 2 heh
Cat despre capitol ma bucur mult ca toate s-au rezolvat si ca nimeni nu a suferit....prea mult.
Cam atat am eu de spus si pana data viitoare spor la idei cat mai multe.
~Sayonara~ a hug


Love and Hate - Pagina 8 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Vin 05 Iul 2013, 10:30

Hey !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc ca m-ai anuntat !
Capitolul a fost dragut si interesant , ca intodeauna .
Nu pot sa cred ce ii s-a intamplat Hinatei .
Oricum sunt curioasa sa vad ce idei mai ai deci hai repejor cu next-ul ( sper ca ma vei anunta ) .
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss 


P.S cand vei incepe un nou fic te rog sa ma anunti .
 




Love and Hate - Pagina 8 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 11:45

Next:


Capitolul XXII(22):Prima intalnire

Din perspectiva lui Sasuke:

Au trecut trei zile de la trauma Hinatei.Si-a revenit considerabil,se pare ca se simte mult mai bine alaturi de Naruto.  Cat despre mine si Sakura am uitat cu totul de acea intalnire in aceste trei zile,dar azi ,azi m-am gandit sa-i fac o surpriza! E Vineri seara sunt intr-o stare de leneveala in fata televizorului,totusi acea intalnire odata si odata tot trebuie sa aiba loc. Ma duc la usa Sakurei ,ciocan usor si ii spun sa se pregateasca pentru intalnire,ea imi raspunde cu un ,,ok'' plin de entuziasm. Eu deja m-am pregatit: o pereche de blugi,un tricou negru in V,un lant cu o cruciulita, o pereche de adidasi gri si parul putin ciufulit,astea-s toate chestiile care au contribuit la pregatirea pentru aceasta intalnire.
Cobor jos si o astepta pe rozalie in fata usii.
Dupa doua minute in varful scarilor apare cea mai sexy si frumoasa fata pe care am vazut-o. Purtand o rochita scurta vaporoasa asortata cu un sacou roz ,pantofi cu toc nu foarte inalt ,parul desprins si o poseta crem.
Ma ia de brat si pornim spre restaurant,ajungem intr-un sfert de ora .Cand intram toti baietii isi indreapta privirea spre Sakura.
O prind repede de mana aratandu-le cine e bossu' aici,ne asezam la o masa ,ma pregatesc sa fac un gest frumos pregatindu-i scaunul Sakurei,dar deodata ma trezesc intins pe jos,iar langa Sakura apare un roi de idi*oti zambitor ce vor sa ii scoata ei scaunul.
- Merci,baieti,dar pot sa ma asez si eu. spune Sakura scotandu-si scaunul si asezandu-se.
Ma ridic rapid de jos,imi scutur hainele si ma asez si eu la masa,chem chelnerul pentru a comanda.Toti chelnerii se fac [,] ca nu ma aud.
- Chelner! aud vocea cristalina a rozaliei.
Toti tipii care erau surzi cand ii strigam eu acum s-au vindecat de tot,aparand la masa noastra si intreband-o pe Sakura ce vrea sa comande.
- Ma iertati baieti,dar cred ca ar fi ne-ar lua comanda doar unul dintre voi. spune rozalia pe un ton dulce si calm.
Idiotii aia incep sa se bata intre ei,Sakura ma roaga sa aleg eu unul dintre ei.Imi indrept degetul aratator catre cel mai retras chenler,il chem ,dar nimic ,se pare ca a surzit dinou. Cand il cheama Sakura ii revine imediat auzul,am facut o alegere proasta.

Ceilalti se retrag mormaind,chelnerul nostru e defapt al Sakurei,stand in dreptul ei si intreband-o cu un zambet jalnic pe fata ce vrea sa comande.
- Eu vreau... Sasuke ,tu ce vrei? ma intreaba rozalia.
Stau o clipa pe ganduri dupa care o intreb:
- Ai mancat vreodata creveti de mare?
Ea imi da un raspuns negativ,comandam creveti.In mai putin de zece minute apare chenlerul cu [,] comanda noastra. Dupa ce terminam de mancat ne decidem sa luam niste bauturi.Sakura cheama dinou chenlerul pentru ca mie nu-mi raspunde si il intreaba ce ne-ar recomanda.
Tipul o intreaba ce varsta are. Da! Cand va auzi cat de mica e pe langa el va renunta la flirturi.Sakura ii da raspunsul,chelnerul ii recomanda degajat un shake de capsuni,eu comand un pai,nu m-a bagat in seama si s-a dus sa ne aduca comanda.
Revine in cinci minute cu un shake de capsuni cu doua paie.Insfarsit a inteles ideea! Il pune in fata Sakurei si se apleaca pregatindu-se sa soarba din pahar.
- Scuze,dar nu e pentru tine. spune Sakura luand shake-ul din fata chenlerului.
Acesta isi cere scuze pentru ca Sakura a inteles gresit ,cica el doar vroia sa testeze shake-ul pentru ea.Dupa aceste cuvinte se retrage ,Sakura aseaza shake-ul in centrul mesei si incepe sa soarba.
- Nu bei? ma intreaba ea desfacandu-si sacoul roz si lasandu-si rochia ce ii pune decolteul in valoare ,la vedere.
- N-Nu... reusesc eu sa spun simtind ca ma inrosesc.
- Te simti bine,te-ai cam inrosit. imi spune ea apropiindu-si mana de fruntea mea.
- Sunt bine,e din cauza caldurii.
Sakura ma aproba spunand ca e chiar cald.Deodata la masa noastra revine roiul de idi*oti ce ii dau tarcoale rozaliei oferindu-se sa-i faca aer cu tavile lor .
- Merci ,baieti,dar nu e nevoie. ii linisteste Sakura facandu-i sa renunte unul cate unul.
Ramanem singuri la masa,insfarsit putina intimitate. Simt cum privirea rozaliei ma urmareste.
- Ce e cu tine? ma intreaba ea pe un ton dulce si suav.
- Nimic... doar ca ... idiotii astia... nu apuc sa mai spun nimic ca smt cum sunt brusc tras de tricou si prins intr-un sarut tandru.
Cand incep sa ma bucur de el,Sakura il sfarseste. Toate privirile sunt atintite acum pe noi,vad cum rozalia incepe sa se inroseasca ,las repede bani necesari pentru comenzile noastre ,o iau pe Sakura de mana si parasim cladirea.
- Ce ti-a venit sa faci asta?! o intreb eu pe un ton putin ridicat.
Sakura numai spune nimic,doar ma ia in brate si imi spune pe cel mai dulce ton un soptit ,, Te iubesc!'' Ii raspund la imbratisare si ii spun pe un ton tandru:
- Si eu!
Ne indreptam spre casa tinandu-ne de mana.Cum s-a intamplat asta? In urma cu cateva zile parea ca ma uraste cu adevarat,acum... ce s-a schimbat?

Sper ca v-a placut! Astept comm-urile. Pentru toti cititorii acestui fic : va pup!


Love and Hate - Pagina 8 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 12:13

Uite edit :

Prima ! Sac sac
Mrs de anunt , imi place cap
Ce idioti , idioti trebui batuti
Astept next si sa ma anunti


Love and Hate - Pagina 8 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Love and Hate - Pagina 8 Dlrcp4
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Love and Hate - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 13:32

Hey!!
Un capitol foarte frumos si amuzant in acelasi timp
mi-a placut foarte mult
Gelos! Gelos! e Sasuke
astept nextul te pwp dulce


Love and Hate - Pagina 8 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 14:17


Uau! Sasuke si-a dat seama ce tocmai ma gandeam eu...cum s-a intamplat asta...parca se urau?!
Vreau next-ul...mi-a placut ca ai povestit din perspectiva personajelor...
Anunta-ma al next!!! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Love and Hate - Pagina 8 33
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 14:35

Hey! Multumesc de anunt! A fost un capitol dragut. Pacat ca Sasuke nu s-a putut bucura in liniste de acea intalnire , dar macar a primit un sarut de consolare. Ma bucur ca Hinata e bine , dar mai ales ca Sakura i-a spus lui Sasuke ca il iubeste. Aww , atat de dragut. in love  Sper sa ma anunti la next in continuare si sa pui next-ul cat mai repede. Deny te kiss 


Love and Hate - Pagina 8 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500
Sus In jos
csilla12
Genin
Genin
csilla12

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 0

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 17:41

Sper sa aduci nextul repede! Iti iubesc ficul! thank you ca te-ai apucat sa scrii!
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 19:02

Buna , Alle ! Multumesc pentru mesaj. Cat despre capitol, a fost unul dintre cele mai romantice pe care le-am citit ! Mi-a plavut la nebunie in love  Sa aduci next-ul pentru ca nu mai pot infrunta asteptarea ! Si eu te kiss cu multa dragoste ! Spor la scris si postat ! Am incheiat:hatt: 
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19Sam 06 Iul 2013, 19:58

hei...mersi mult de anunt...
imi place mult de tot capitolul.....
mai ales fazele cu id**** aceia :)))))))))
sa ma anunti si pe mine de next...
pupiceiiiii kisskisskiss


Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauv
Love and Hate - Pagina 8 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and Hate - Pagina 8 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Continut sponsorizat




Love and Hate - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 8 I_icon19

Sus In jos
 

Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-