Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and Hate - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Merita acest fic sa fie continuat?
Continua-l ! Imi place mult de tot1
Love and Hate - Pagina 9 I_vote_lcap67%Love and Hate - Pagina 9 I_vote_rcap
 67% [ 32 ]
E dragut! Merita continuat!
Love and Hate - Pagina 9 I_vote_lcap25%Love and Hate - Pagina 9 I_vote_rcap
 25% [ 12 ]
Nu imi place. Nu are rost sa-l continui!
Love and Hate - Pagina 9 I_vote_lcap6%Love and Hate - Pagina 9 I_vote_rcap
 6% [ 3 ]
Asta numesti tu fic? Decat sa-ti citesc ficul mai bine ma costumez in mim si ma arunc in prima balta pe care o vad !
Love and Hate - Pagina 9 I_vote_lcap2%Love and Hate - Pagina 9 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 48
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 12:44

buna Alee
mersi de anunt
sper sa pui nextul repede
mia placut capitolul
anuntama daca poti
te kiss kiss kiss kiss 



Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 16:14

Buna!
Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare!
Mi-a placut fooarte mult capitolul! M-a surprins faza cand toti baietii roiau in jurul Sakurei, credeam ca fetele vor roii in jurul lui Sasuke!
Scuze ca iti spun, dar ai facut un pleonasm,,cobor jos", trebuia doar,,cobor".
Bafta in continuare!
Kiss! kiss


Love and Hate - Pagina 9 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Deea.Aly
Academy Student
Academy Student
Deea.Aly

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : La Slendreman :>:>
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc fanficuri si carti , sau sa desenez :P :D
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 17:55

Mersi de anunt , foarte tare capitolul ,dar pacat ca e pe sfarsite .
Am ras cel mai tare la partea cu ''boss" ... :) Abia astept next-ul. :-*
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 19:59

Ce mumos, frumos, dragastos, amuzant a putut sa fie next! Imi place chiar foarte mult!
CE pot sa zic altceva in afara de "Sper sa aduci repede next-ul si sa ma anunti si pe mine!"
Ja ne, Ada te kiss pana te albeste! a hug in love


Love and Hate - Pagina 9 28846yu

Love and Hate - Pagina 9 2elf7t2
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 22:22

Hey happy Mersi ca mai anuntat de next kiss
Scuze de mica intarziere dar am fost plecata din oras happy2
Asa de mult mia placut faza de la intalnire rolling on the floor a fost totala rolling on the floor Saracutul de Sasuke, cum s-o fi simtit lough Si ce obsedati erau chelneri aia...oricum mi-a placut mult gestul Sakurei well? awesome right?
Pana data viitoare te-am kiss
~Sayonara~ a hug


Love and Hate - Pagina 9 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Anelise
Genin
Genin
Anelise

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Acasa
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 80
Puncte : 82
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala.^.^
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita. x_X

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 01:26

Heeeiiii.Multumesc ca mai anuntat. thank you 
Este superb astept sa vad ce o sa faca cand o sa ajunga acasa biciuitor 
Hai sa ai spor la scris si sa curga cu inspiratie! puppy eyes 
Bye-bye
rainbow :\ 
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 18:23

Uite next:

Capitolul XXIII(23) : Cand cineva se desparte de tine e ca si cum ai primi o mingie in fata

Din perspectiva Sakurei:

Totul merge din ce in ce mai bine, eu si Sasuke am avut prima intalnire seara trecuta,nu a decurs totul asa cum trebuia,dar la final a iesit bine.  Mai e o saptamana pana la sfarsitul anului scolar! Sunt atat de fericita! Abia astept sa vina vacanta,anul acesta s-ar putea sa mergem la mare,n-am mai fost de multi ani.
In acest moment sunt la scoala,ora de biologie,profu' ne pune sa disecam broaste.Yeei cea mai mare bucurie a mea! Da...nu chiar! Totusi e ceva bun in toata chestia asta: fac echipa cu Sasuke!  Nici el nu se omoara dupa broaste,cine ar face-o? A,da, profu' de bio,pai da cum?!
Eu si Sasuke ne holbam la saracuta broscuta ce se zbate infipta intr-un bat,batul stand pe banca ,iar broasca incercand sa fuga cu el,la un moment dat inceteaza,vrand sa vad daca a dat coltul iau bisturiul si o ating cu el,ciudatenia verde incepe sa se zbata dinou,urasc broastele! De ce nu le diseca profu' pe toate?!
Din fericire suntem salvati de clopotel! Ne luam gheozdanele si parasim laboratorul cat ai zice "broasca'',mergand pe hol in drum spre clasa simt cum cineva ma trage dupa el,e Sasuke,sunt trasa pana in debaraua ingrijitorului,acesta statea pe un tomberon si manca un sandwichi.
- Buna,Bart! il salut eu pe ingrijitor,acesta se uita la noi cu o privire ciudata.
- Ne poti lasa putin singuri? il intreaba Sasuke pe bietul om care privea frustrat.
Bart se ridica usor de pe tomberonul lui si paraseste debaraua lasandu-ne singuri. Il intreb pe Sasuke ce s-a intamplat,el imi spune ca trebuie sa discutam ceva important.Astept sa-mi spuna ceva dar el incearca sa ezite.
- Bine,vad ca nu e asa de important deci putem vorbi acasa. ii spun eu iesind grabita.
Bart astepta langa usa.
- Merci,Bart! Esti cel mai tare! ii spun eu ingrijitorului care inca este frustrat.
Ce ciudat e Bart,in primul rand numele lui e ciudat, in al doilea are o privire ciudata mereu ,iar in al treilea are un album cu poze ale doamnei directoare. Bine o fi si el indragostit,dar nici chiar asa!
Ajung in clasa,imi las ghiozdanul pe scaun si ma indrept spre un grup de fete printre care le zaresc pe Hinata si Ino,cand ajung langa ele observ ca se certau cu [ , ] Karin.Le intreb ce s-a intamplat,roscata imi spune sa nu ma bag,insa prietenele mele ma lamuresc in legatura cu situatia.
- Karin a spus tuturor ca Naruto ,Shikamaru si Sasuke sunt indragostiti de ea,ca o roaga sa fie iubita lor si ca vor s-o faca in patru ! striga Hinata nervoasa.
Chiar in acel moment pe hol trecea profu' de mate,isi drege vocea si o priveste pe Hinata fulgerator.
- Stiti,baietii s-au hotarat sa se apuce de gatit,dar sunt mult prea fra*eri ca sa faca o prajitura pe cont propriu,asa ca s-au gandit s-o faca in patru. Ati inteles? o acopera Ino pe Hinata.
- Vocabularul,domnisoara! ii spune profu' lui Ino plecand.
Incepem sa chicotim pret de cateva clipe apoi ne intoarcem la subiect.
- Nu eu am lansat zvonul asta! Ei chiar ma doresc! spune Karin pe un ton de pit*ipoanca.
- Da,sigur! Niciunul din ei nu te-ar vrea nici daca ai fii ultima femeie de pe pamant! se resteste Ino nervoasa la roscata impertinenta.
- Bine,fetelor! Linistiti-va ! Nu are rost sa va consumati pentru o pro*asta ca ea! le spun eu prietenelor mele tragandu-le dupa mine.
- Hei! Pe cine faci tu proasta?! striga roscata la mine.
Eu ma intorc nervoasa cu fata spre ea strigand:
- Pe mat----usita! strig eu cat se poate de nervoasa.
- Stai! Pe care din ele? ma intreaba roscata a carui minte e complet goala.
Nu o mai bag in seama si le iau pe prietenele mele la aer curat,chiar daca s-a sunat,profa de engleza nu intra atat de repede.
Mergem sa ne asezam pe iarba incercand sa ne relaxam.O urasc pe Karin,toata lumea o uraste,se poarta asa de cand eram mici,asta pentru ca o cunosc de la gradinita,candva am fost cele mai bune prietene,dar ea mereu a fost invidioasa pe mine,mi-am dat seama tarziu,dar totusi am avut timp sa rup prietenia cu ea inainte sa-mi faca vreun rau.De atunci nu ne-am mai inteles vreodata si nici nu vreau sa se intample asta,acum avem fiecare drumul ei,si prietenii de care avem nevoie. Printre gandurile mele apare unul suspect ce o are in vizor pe Ino,pana la urma ma hotarasc sa-i pun intrebarea.
- Auzi ,Ino? De cand iti pasa tie atat de mult de Shikamaru? imi iese din gura intrebarea al carui raspuns il astept cu nerabdare.
- ...Nu stiu...Cred ca...de cand m-a sarutat... spune Ino ganditoare.
- Te-a sarutat?! exclamam eu si Hin simultan.
Ino da din cap in semn de "Da",Hinata o felicita,iar eu cad putin pe ganduri. Situatia lui Ino seamana leit cu a mea...
- Deci sunteti impreuna! exclama Hinata.
- Nu...Eu...Nu sunt sigura de sentimentele mele,am vrut sa incep o relatie cu el,dar...mi-am dat seama ca s-ar putea sa nu fiu indragostita de el cu adevarat si astfel sa ne stricam  prietenia.Nu vreau sa se intample asta... spune Ino dezamagita.
Ce frai*era sunt! Are dreptate! Asa ar fi trebuit sa procedez si eu cu Sasuke,daca nu sunt indragostita de el cu adevarat,relatia noastra se va termina urat si in felul asta ne vom strica si prietenia. Ce am facut?!
Ino propune sa mergem in clasa,eu si Hinata o urmam.Se pare ca profa nu a mai intarziat de data asta,ce ciudat?! De parca Universul a facut-o intentionat. Fii blestemat Universule!!! Ciocanim la usa si ne cerem scuze pentru intarziere,dar a n*aibii profa ne da afara.Profitam de aceasta ocazie si tragem chiulul,cat de rau poate fi? Mai ales ca e prima zi din ultima saptamana.
Parasim clasa si ne intoarcem pe iarba,clasa a 10-a are sport,asa ca ne decidem sa-i privim pe baieti cum joaca,le propun fetelor sa mergem sa jucam si noi,ele accepta si ne indreptam spre teren. Ghinionul nostru ca purtam toate pantaloni,daca purtam fuste ii terminan dintr-o clipire pe baieti. Ajunse pe teren ii cerem voie profului sa ne lase sa jucam , acesta spune ca nu are nimic impotriva,deci intram pe teren,aici surpriza : abia acum observ ca printre cei de-a 10-a s-au infiltrat si Sasuke ,Shikamaru si Naruto,ei sunt in echipa adversa. Fra*ierii astia ne vor distrage de la joc! Nu ne dam noi batute asa de usor!
Jocul incepe,alerg ca vantul printre baieti facandu-i sa ameteasca.Ce tare sunt! Ii "fur" mingia lui Sasuke si ma indept spre poarta cu o viteza extraordinara,el urmarindu-ma sa-si ia mingia inapoi,ma feresc cat pot,dar pana la urma ma face neatenta zicand ca trebuie sa-mi spuna ceva neaaparat si imi fura mingia! M-am lasat pacalita!
Ma intorc dupa mingia mea vazand ca Sasuke se apropie de poarta noastra,o recapat usor,iar brunetul ma urmareste dinou.
-Asculta ,Sakura! E foarte important! spune el,iar eu sutand-ui mingia lui Ino,Hinata e cea din poarta.
Urmaresc mingia asigurandu-ma ca ajunge in poarta baietilor.
-Sakura,trebuie sa ne despartim! ii aud vocea lui Sasuke ce ma face sa ignor jocul pentru un moment si sa fiu atenta la el.
- Poftim?! exclam eu surprinsa.
Deodata simt cum ceva ma loveste puternic peste fata ,privirea mi se incetoseaza si cad lata pe asfaltul fierbinte...

To be continuend....

Sper ca v-a placut! Ca intotdeauna :Astept pareri


Love and Hate - Pagina 9 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Annette
Sennin
Sennin
Annette

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 664
Reputatie Reputatie : 63
Hobby-uri Hobby-uri : .
Stare de spirit Stare de spirit : .

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 18:24

Edit!

Cum sa se desparta? Asa , dintr-o data? Sasuke e nebun! Adica parca o placea , s-a chinuit atata si acum da cu piciorul la tot. Ah , nesimtitul ce l-as bate daca as putea! Sper ca Sakura sa fie bine. Sunt curioasa cum va reactiona cand se va trezi.
Acum ca ma gandesc mai bine asta era ce vroia Sasuke sa ii spuna Sakurei. Deci de asta ii era asa greu sa ii spuna. Totusi de ce? De ce vrea sa se desparta de ea? Of , nu mai inteleg nimic. Sunt atat de curioasa sa vad ce se va mai intampla in continuare , deci pune repede next-ul. Oh , era sa uit sa iti multumesc pentru mesaj. Sper sa il primesc si data viitoare.
Deny te kiss 


Love and Hate - Pagina 9 Tumblr_nypvcbGe2D1sbitwxo1_500


Ultima editare efectuata de catre ♥ Deny ♥ in Mier 10 Iul 2013, 20:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 18:44

edit :

Indragostiti de Karin ? Mi*******a , pa****ta
Sasuke e nebun ? Cum sa se desparta ?
Mor , deci mor .
De ce trebuia sa te opresti exact in punctul culminant ?
De ce ?
Astept next si sa ma anunti



Love and Hate - Pagina 9 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Love and Hate - Pagina 9 Dlrcp4


Ultima editare efectuata de catre admina_admina10 in Mier 10 Iul 2013, 18:58, editata de 1 ori
Sus In jos
csilla12
Genin
Genin
csilla12

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 0

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 18:50

ce sa se desparta poftim ??
oricum sa speram ca este doar o gluma nu?
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 19:03

Ceeeeeeeeee? Sa se desparta?? de ce? acum cand a acceptat si ea sa fie impreuna? dupa ce a alegata atata timp dupa ea el ii zica ca vrea sa se desparta? nu ii normal angry nu pot sa cred waiting  dar si daca ii asa...ce la determinat sa se desparta de ea? adica?...cu o seara in urma totul mergea perfect... bine mai putin chelneri aia bagaciosi dar in rest totul a fost OK. ce sa intamplat puppy eyes
Te rog eu din tot sufletelul meu sa aduci next-ul ca mor.phuu
Pana data viitoare te-am kiss
~Sayonara~ a hug
P.S.:Mersi de anunt kiss 


Love and Hate - Pagina 9 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 19:04

C-c-ce urat din partea lui Sasuke! Nu e frumos ce-a facut! Cum poate sa se uite in oglinda!
Iubire, imi pare tare bine ca ai adus next si ca m-ai anuntat. Sper sa nu te opresti!
Acestea fiind spuse, Ja ne!
Te kiss pana te albesc!


Love and Hate - Pagina 9 28846yu

Love and Hate - Pagina 9 2elf7t2
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Love and Hate - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 19:30

Poftim cum sa se desparta de saku? daca il prind pe drum nustiu ce ii fac
daca aflu e va fi cu Karin il spanzur
Hey!!
mersi de anunt, imi pare bine ca a venit nextul , dar zine
ca ce a spus sasu e o gluma prosteasca?
un capitol minunat, sa vina nextul te pwp
spor la idei


Love and Hate - Pagina 9 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 20:21

CEEEEEEEEEEEEE???????????
Despartire???????
Cuuuuum??????
M-ai lasat lata :))))))
Deci la asta clar nu ma asteptam?
Ce l.a apucat si pe asta?
adica au inebunit cu totii?
adica....intai in lumea mea reala si acum in lumea asta :))))))
ma rog..
sa ma anunti si pe mine de next......
pupiceiiiiiiiiii kisskisskiss


Love and Hate - Pagina 9 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and Hate - Pagina 9 1038902d4n6wjrauv
Love and Hate - Pagina 9 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and Hate - Pagina 9 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and Hate - Pagina 9 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 23:04

Despar ce? Daca se intampla asa ceva il bat pe sasuke cu kiba pana il bag in piiiiiiiiiiiivvvvvvvvvvnita masii. in orice caz cred ca doar face misto de saku, darar domnu sa fie doar asa


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 08:52

buna alee
vad ca ai adus nextul
mia placut capitolul
sper sa il aduci repede pe urmatorul
daca poti anuntama puppy eyes puppy eyes puppy eyes 
spor la scris
Te kiss kiss kiss 


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 13:06

Serios?! Ce naiba s-a intamplat cu Sasuke?!
L-a lovit mingea in cap?!
A baut apa de ploaie?! 
A uitat sa mai gandeasca?!
Cum sa se desparta de ea?! huh? 
Deci...e attttat de ciudat asta...
Vreau next-ul!!! Anunta-ma si pe mine la next!!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Love and Hate - Pagina 9 33
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 22:06

Buna

In primul rand vreau sa imi cer scuze ca nu am comentat pana acum, iti multumesc de anunt , capitolele au fost ffoarte frumoase,cum au spus si celalalti
spunene ca e o gluma proasta , tot ce se intampla
astept nextul

spor la idei in continoare, si tine-o tot asa

Love and Hate - Pagina 9 977748 inca odata


Love and Hate - Pagina 9 <a href=
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Vin 12 Iul 2013, 15:01

Buna , Ale ! Cum sa se desparta Sasuke de Sakura ?! Si eu sper sa fie o gluma si sa fie doar un vis . Un vis de-al Sakurei what? Eh , sper sa aduci capitolul urmator repede ca nu mai am mult si mor si eu, de curiozitate. Ramai cu bine si spor la idei si scris:*: 
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Sam 13 Iul 2013, 16:04

of of of imi pare rau dar am fost plecata in vacanta :(. Dar acum am revenit mersi ca m-ai anuntat de fiecare data. Ja ne!


Love and Hate - Pagina 9 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Deea.Aly
Academy Student
Academy Student
Deea.Aly

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : La Slendreman :>:>
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 9
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc fanficuri si carti , sau sa desenez :P :D
Stare de spirit Stare de spirit : :)

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mar 23 Iul 2013, 22:44

Scz ca nu am mai comentat dar am fost la bunici in vacanta...Ce cum sa se desparta...Eu stau acum ca pe jar,abia astept next-ul . Si ms ca mai anuntat .Pupiciiiii multi :-* :-* :-*
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Mier 24 Iul 2013, 13:32

Buna kiss . Acum am trecut si eu pe aici.
E ingenioasa ideea, ador totul la fic`ul tau! in love
Off, nenorocitul acela de Kiba! Cum a indraznit sa incerce asa ceva? nervi! Si Sasuke? Ce naibii e in mintea lui? cum poate sa ii spuna asa ceva? Sper ca doar glumeste, ca daca nu.. e vai de el! biciuitor evil devil mua ha ha 
Oricum, hai mai repede cu next-ul ca mor de curiozitate sa vad ce se intampla intre cei doi!!
Multa inspiratie si sa ma anunti cand pui urmatorul capitol! puppy eyes Daca vrei kiss .
Ja ne! hi!


Love and Hate - Pagina 9 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Love and Hate - Pagina 9 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Sam 27 Iul 2013, 23:12



Buna, buna! in love 
     Am ajuns si eu intr-un final sa iti citesc ficul. Ce pot sa spun? Cum sa incep?
     De cateva zile caut cu disperare un fic si caut si caut, cand m-am oprit, nu mai caut. M-am oprit din pura curiozitate cu gandul de a citi un fic de 15 pagini, al tau music . A fost tare super pana acum, dar unde era mai cu suspans s-au oprit capitolele si asta ma face sa te intreb... Cand pui next-ul?          Nu de alta, insa sunt foarte curioasa sa vad ce se intampla.
     Adica ei doi se despart tocmai acum? Imi place! jos palaria in fata  nr1 jos palaria in fata   
     Imi place foarte mult ficul tau si daca nu ma anunti cand pui next-ul ne suparam! puppy eyes 
     
Te pupa dulce pe obrajor A.W.A.!


     P.s.: Iarta-ma ca am ajuns asa de tarziu pe la ficul tau!!! :>.


 


******^^^*****


Love and Hate - Pagina 9 C3a21de562571f6ed3690156820ae253


*****^^^*****
Sus In jos
Alee
Genin
Genin
Alee

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde nici nu-ti inchipui
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa citesc ficuri , sa desenez , sa ascult muzica..
Stare de spirit Stare de spirit : Creativa

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Vin 16 Aug 2013, 15:08

Stiu ca am luat o pauza destul de mare in ultima vreme si nu prea m-am ocupat de acest fic,imi pare rau ca nu am putut aduce next-ul mai devreme,dar acum l-am adus si sper sa va placa.
Spor la citit!



Capitolul XXIV(24) : De la ura la iubire si dinou la ura

Din perspectiva lui Sasuke:

    Astept la usa cabinetului scolii.Dupa ce Sakura a fost lovita de mingia de fotbal a lesinat ,profu' de sport m-a trmis cu ea la cabinet.  Acum astept ca asistenta sa ma lase inauntru.
Intr-un fel ma simt vinovat pentru ce i s-a intamplat Sakurei,poate ca daca nu-i spuneam ca vreau sa ne despartim nu ajungeam aici. Sunt sigur ca unii ar putea gandi: Oare ce o fi in capul lui? Cum poate spune asa ceva? Sper ca e doar o gluma! . Adevarul e ca nu glumesc deloc,cand Shikamaru mi-a povestit despre ce s-a intamplat intre el si Ino am inceput sa ma gandesc mai mult la relatia mea cu Sakura.
     Intr-una din zilele trecute Shikamaru ne povestea mie,lui Naruto si lui Gaara despre ce s-a intamplat intre el si Ino.Spunea ca a sarutat-o ,iar ea i-a raspuns,dar dupa sarut i-a spus ca nu vrea sa iasa cu el.. Motivul? Ei  spun ca ar fi faptul ca Ino nu e sigura de sentimentele ei pentru Shikamaru si ca nu vrea sa strice prietenia lor.Fetele sunt mai complicate ,dar daca o fata pe care o iubesti nu iti impartaseste sentimentele ce rost mai are relatia voastra?   Acesta a fost motivul pentru care vreau ca eu si Sakura sa ne despartim.Decat sa regret mai tarziu...
  Asistenta iese din cabinet spunandu-mi ca pot intra,doar sa nu o stresez pe Sakura prea mult. Deschid usor usa ,o zaresc pe rozalie stand in sezut pe pat purtand in jurul capului un bandaj si privind in jos. Sper ca lovitura nu a afectat-o prea rau. Inchid usa si ma apropii de ea.
 - Cum te simti? sunt singurele cuvinte pe care le pot rostii intr-un moment ca asta.
  Rozalia ridica usor capul indreptandu-si privirea spre mine.Ochii ei de smarald ce straluceau in fiecare zi acum au devenit reci si goi. Nu e imposibil sa-ti dai seama ce se petrece in mintea ei.  Pare oarecum trista,dar nu cred ca e din cauza loviturii.
 -  Glumesti?! ma intreaba ea afisand un zambet ironic.
 - Nu,chiar vreau sa stiu cum te simti.
 - Oh,haide! Stii ca nu la asta ma refeream.
  Are dreptate,banuiam ca se refera la ceea ce i-am spus in mijlocul meciului .  Nu ii pot spune adevarul pentru ca ma gandesc ca  nu ar putea intelege ,iar atunci poate ca ar suferii mai mult.
 - Daca te referi la ce cred eu sa sti ca vorbeam serios. N-nu mai simt nimic pentru tine asa ca ar fi bine daca am pune punct la momentul potrivit,rostesc eu cu jumatate de gura.
 - Ti se pare ca asta-i un moment potrivit? ma intreaba ea cu o voce serioasa. Ce tot ai?! Pana acum doua saptamani ai fi facut pe naiba in patru doar sa fiu iubita ta,iar acum vrei sa ne despartim?! Deja te-ai plictisit de mine?! isi continua ea fraza printre lacrimi.
 Ma apropii incercand s-o alin spunandu-i sa se linisteasca,imi sprijin mainile pe umerii ei,dar ea se zmuceste incercand sa se indeparteze.
  - Nu ma atinge! striga rozalia cu toata puterea.
 Incerc sa ma apropii de ea,dar actiunile mele o fac sa coboare de pe pat si sa  fuga de mine.
  - Te urasc! M-ai auzit?! Te urasc! striga ea lasandu-si lacrimile cristaline sa i se scurga pe obrajii rosii.
  Aceste cuvinte ma facura sa realizez un lucru important si anume faptul ca oricat de mult as vrea sa rupem relatia nu as putea trai cu gandul ca ea ma uraste. Nu credeam ca niste cuvinte pot durea atat de tare,se pare ca nu sunt de piatra asa cum intotdeauna am vrut sa par.
  - Din acest moment nu ma mai cunosti ,nu m-ai cunoscut si nici nu ma vei cunoaste vreodata! alte cuvinte rostite de Sakura,alte cuvinte care dor.
  Fara a mai adauga ceva paraseste camera lasandu-ma sa-mi plang de mila intr-un cabinet medicinal. Sunt un fra*er,acum am devenit si masochist.Cum pot face asa ceva? Ajung de fiecare data sa-i ranesc pe toti. Ma fac singur sa ma simt un nimeni.
  De ce sufar atat de mult pentru o fata? De ce ma dor atat de tare cuvintele ei? De ce simt ca [,] cu fiecare clipa petrecuta impreuna ma indragostesc din ce in ce mai mult de ea?  Am facut asta gandindu-ma ca daca ea nu ma iubeste nu o pot iubi nici eu. Prostia mi-a ajuns pana la creier si m-a facut sa ma despart de cea mai speciala fata din viata mea. Acum numai e nicio cale de intoarcere,acum sufera si e doar vina mea. Cum am putut fii asa nesabuit?!
  Gandurile imi sunt intrerupte de asistenta care intra intrebandu-ma unde este Sakura,cea mai penibila scuza care mi-a venit in minte este aceea ca Sakura ar fii la baie.
  - Mai aveam cateva pastile pe care trebuia sa i le dau,ai putea sa i le duci tu?  ma intreaba asistenta .
   -Sigur,raspund eu sec intinzand mana .
  Asistenta imi pune in mana doua pastile bagate in folii separate,imi explica care cum s-o ia apoi imi spune ca orele sunt pe sfarsite si ca ar trebui sa plec acasa.  Parasesc cabinetul cu pasi greoi,dupa cele intamplate nu cred ca voi putea sa-i inmanez personal Sakurei aceste pastile asa ca ii voi cere lui Ino sau sara-mii s-o faca. Pe ele nu ar trebui sa se supere,poate pe Hinata da,dar pe Ino in niciun caz.
  Ajung in clasa mea,acolo mai erau decat cativa colegi ce se pregateau sa plece. O zaresc pe Sakura pe scaunul ei stand cu coatele pe banca si palmele inclestate privind in gol. Toti ceilalti isi impachetau lucrurile,numai ea fiind total absenta. O caut pe Ino cu privirea ,dar se pare ca nu e de gasit,nu mai sunt nici Hinata ,nici Naruto,Shikamaru a plecat demult,iar Gaara nu prea mai da pe la scoala de ceva timp.Deci,trebuie sa-i dau eu pastilele Sakurei,nu-i o problema prea mare,in fond nu pot fugi tot restul vietii de ea.  
   Ma indrept spre banca ei ,ea fiind inca absenta,neobservandu-ma,o trezesc la realitate punandu-i pastilele pe banca,chiar in fata ei.Aceasta tresare usor ridicandu-si privirea,dupa ce ma observa isi intoarce privrea spre fereastra din stanga ei spunandu-mi ca nu vrea pastilele. Privirea mea se indreapta spre fereastra la care Sakura privea,ma pierd in imaginea neclara cu noi doi ce se reflecta in fereastra. Cuvintele incep sa-mi paraseasca buzele spunandu-i Sakurei de unde am pastilele.
   - Oare pot avea incredere in tine? rasuna vocea ei in mintea mea.
  Privirea Sakurei se indreapta spre mine,daca as fii in locul ei si eu as pune aceeasi intrebare. Cum ai putea lua niste pastile oferite de cel care tocmai te-a parasit? Niste simple pastile ar putea contine orice,increderea se cladeste foarte greu,dar se pierde intr-o secunda.
    - Tot ce vreau este sa fi bine,graiesc eu privind-o in ochii ei cristalini,daca nu le vrei,nu le lua,imi continui eu fraza.
   Pasesc lenes spre banca mea,imi impachetez lucrurile si imi pun  rucsacul in spate si ma opresc in dreptul bancii ei. Steatea in aceeasi pozitie ca mai devreme,pierduta dinou in ganduri.
   - Haide,sa mergem!
   - Plec singura,ia-o inainte,imi spune ea hotarata.
   Incep sa simt cum niste pitici micuti imi stau pe creier,micutii nervi isi fac aparitia. Chiar daca sunt indragostit de ea ,tot sunt enervat de micile ei mofturi,cred ca acesta e unul din lucrurile care-mi plac la ea. Imi infig mainile in rucsacul ei luand-o brutal de mana.
  - Nu plec nicaieri fara tine,ii spun eu incercand s-o iau din locul asta mizerabil,scoala.
 Se ridica de buna voie si ma urmeaza strangandu-mi mana cu putere. Caldura ei incepe sa-mi invaluie mana dandu-mi o senzatie placuta ,dar nu,nu e bine. Nu ma iubeste,doar crede asta,nu o pot lasa sa creada asta,trebuie s-o trezesc la realitate,nu mai putem fi impreuna,am nevoie de cineva care sa ma iubeasca cu adevarat,nu am nevoie de o iluzie. Nu treci atat de usor de la ura la iubire,asa cum pretinde Sakura ca a facut.  
  Imi retrag mana incercand sa ma indepartez putin de Sakura. Parasim institutul de invatamant sau mai bine zis inchisoarea. Suntem in drum spre casa, nu am de gand sa scot niciun cuvant,daca sparg gheata s-ar putea sa n-o mai pot congela inapoi,daca intelegeti ce vreau sa spun. Ma refer la faptul ca imi poate iesi orice pe gura ,ceva ce ar putea distruge si cea mai mica speranta de a putea ramane prieteni.
   -  De ce imi faci asta? ma intreaba ea cu un glas domol.
 Imi indrept privirea spre ea ramanand un pic socat la vederea cateorva lacrimi ce se preling pe obrajii ei. Ne oprim pe strada ,imi indret mana spre chipul ei cu intentia de a-i sterge lacrimile,dar...



Asta a fost tot. Sper ca v-a placut! Astept parerile voastre.


Love and Hate - Pagina 9 U7ud


Zambetul tau ma trezeste  ♥️
 ♥️ Zambetul tau ma hraneste
Zambetul tau ma orbeste   ♥️
 ♥️ Pana la urma ma plictiseste


        Ficurile mele:

 ♥️  Love and Hate  

 ♥️   Iubire demonica

 ♥️  Ajuta-ma sa ma regasesc !!! +16  - in colaborare cu Horor
Sus In jos
Mrs.Meow
Chūnin
Chūnin
Mrs.Meow

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : ●Bucuresti●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 28
Hobby-uri Hobby-uri : ●Sa visez●
Stare de spirit Stare de spirit : ●Schimbatoare●

Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19Vin 16 Aug 2013, 15:35

Sunt prima ! Frumos capitol. In sfarsit te-ai hotarat si tu sa il postezi. Saracuta de Sakura :( Un capitol foarte tist. Multumesc de anunt si sper sa o faci in continuare. Chiar daca nu las comm odata sau de doua ori la fic , eu tot il citesc sa stii. Spor la scris si postat , eu te-am pupat :*
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love and Hate - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Love and Hate   Love and Hate - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

Love and Hate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-