Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 I_icon19Joi 01 Mai 2014, 23:28

Multam frumos pentru anunt. Mi-a placut la nebunie capitolul. Faza de la sfarsit cu boxerii m-a amuzat tare mult. Sasuke, asa de natural, fata aceea, atat de naturala, o conversatie normala, totul ok, mai putin saraca Sakura. :)) Ti-am mai spus oare cat de mult iti iubesc ficul?! Si cat de nerabdatoare sunt sa citesc next-ul? Deci, iti urez spor la scris. Iar greselile de ortografie... nu-i bai, daca te-ai grabit. Un edit rezolva problema ^_^
Sayonara! :*


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 I_icon19Sam 10 Mai 2014, 17:30

Mersi ca m-ai anuntat.Frumos capitol.Cred ca,cat de curand il bat pe Kiba.Saraca Sakura.Faza cu boxerii a fost cea mai tare.Nu uita sa ma anunti de urmatorul capitol. :*


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 I_icon19Mar 13 Mai 2014, 22:24

Ioii... prin ce moment jenant a facut'o Sasuke pe Sakura sa treaca lough dar mi-a placut ceea ce ii raspundea Sakura tipei aleia in mintea ei, a fost tare faza aia rolling on the floor
Sper ca ai de gand sa il pedepsesti pe Kiba cum trebuie, bataia ce i-a dat-o Sasuke a fost prea blanda. In spital cu el evil devil mua ha ha Lasand gluma la o parte chiar a fost nesimtit, asta e putin spus, a fost un dobi**c , un necioplit, un libidinos. Sakura e prea blanda, de ce se lasa asa?
In fine, capitolul a fost dragut, dar a durat o vejnicie ca sa il aduci. Ce se intampla cu tine de aduci capitolele atat de rar? Treaba ta heh Acum te-am lasat pentru ca maine am scoala.
~Bye~ hi!


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Asss10Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 I_icon19Sam 19 Iul 2014, 19:05

Fanfic SasuSaku blocat din cauza inactivitatii.


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-