Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 11:29

Hey !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt !
Capitolul a fost dragut , dar asa cum ai spus si tu ai niste mici greseli de tastare , dar cu un edit se rezolva .
Infine sunt curioasa sa vad daca Sasuke o va opri inainte sa plece sau va pleca impreuna cu ea , dar asta o sa ne lamuresti tu in capitolul urmator , deci hai cu next-ul !
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss 


P.S sper ca ma vei anunta atunci cand vei posta urmatorul capitol .




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 20:18

Hei am ajuns si la capitolul asta. Ce pot sa zic? Mai lasat fara cuvinte-cuvintele imi place foarte mult acest capitol. Cum poate Sakura sa se mute in Olanda??? Nu se gandeste la consecinte????
Sasuke de ce nu o opresti????

Abea astept capitolul urmator si sa ma anunti ca deobicei.
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 16:19


Hei dragii mei kiss Uite ca am adus si capitolul 10! Repejor sau nu eu l-am postat! Stiu ca acum l-am facut cam lung, sau asa mi-se pate mie, dar am spus totl doar din perspectva ei... Incerc sa imi indrept scrisul pentru ca stiu ca e cam varza.... Dar poate macar la final (mai e pana acolo Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 947835) o sa pot face si eu un capitol mai ca lumea.... Trecand la subiect.... Spor la citit!


Intrebari de la voi (dati click pe spoiler):

Sakura:
-De ce crezi ca s-a ridicat Sas'ke de la masa?
Sakura: Exista 2 explicatii, una, nu i-a pasat de ceea ce spuneam eu si a considerat plictisitoare conversatia, cat si veste ce eu le-am dat-o tuturor. Sau, a doua, i-a pasat prea mult si s-a suparat ca eu plec. Sincer... cred ca e mai mult prima varianta! Si imi pare rau ca l-am plictisit, si ca i-am luat din timpul sau pretios. Adevarul este ca ceea ce am vrut sa ii spun a fost o veste plictisitoare si neimportanta pentru el! 
Sasuke: Sakura... Uneori poti fi asa proasta! 
Sakura: Sasuke! Nu cred ca ti-am cerut parerea! 
Sasuke: ...

-Iti pare rau ca pleci?  (nu o sa te judec pentru asta pentru ca stiu ca esti ranita si de aceea vrei sa pleci!  )
Sakura: Nu... Nu am de ce sa regret alegerea pe care eu am facut-o! Stiu ca imi parasesc prietenii, si poate ca asta regret! Dar.... vreau o alta viata! Si daca timpul nu face ceva... fac eu! 

-Daca atunci cand ai vrea sa pleci, ai afla ca avionul nu poate decola pentru ca un nebun sta in fata lui si nu se misca de acolo, pentru ca s-a legat cu catuse de avion, si acela ar fi Sasuke si ar face asta pentru ca nu vrea sa pleci cum ai proceda?
Sakura:  :)))) =)))))) Amuzant! Dar sincer nu cred ca ar face Sasuke asa ceva! Si nici tu nu crezi asta! Nu si-ar risca el viat pentru mine! Sa fim seriosi acum! Eu sunt doar ceva ce el vroia, si pentru ca acum plec, isi v-a gasi alta jucarie...  Si nu cred asta.... Sunt sigura de asta! 


Sasuke:
-Daca ai putea te-ai duce dupa Sakura?
Sasuke: Nu! Nu vreau sa mai am de aface cu ea!  E imatura! Un copil care nu stie ce vrea de la viata! O sa regreate ca a plecat! Si isi va da seama de asta prea tarziu! 

-De ce crezi ca a plecat?! Crezi ca e vina ta?
Sasuke: Nu stiu daca e vina mea sau nu, poate ca si eu am o parte din vina, dar sincer am avut de multe ori initiativa de a face pace, de a uita trecutul, am vrut sa ma apropii de ea, poate asta i-ar fi facut si ei bine! Nu sunt sigur daca ii facea bine sau nu, dar nu ar fi pierdut nimic daca ma considera macar un amic! Nu cred ca a plecat! Ea a fugit! A fugit de trecut, de prezent si cauta un viitor "roz", pe care nu ced ca il va gasi prea curand! Recunoaste Sakura ! Nici tu nu sti de ce ai plecat! 
Sakura: Tu nu intelegi nimic! 
Sasuke: Eu nu inteleg?! Atunci explica-mi tu! 
Sakura: Nu vreau sa ma cert acum si aici cu tine! 
Sasuke: Ce scuza! De ce te ascunzi?!
Sakura: Nu ma ascund! Lasa-ma! Gata! S-a terminat! 
Sasuke: Mda... Ce frumos!
Ame: Sasuke... Sakura...
Sasuke: ....

-Ai de gand sa te duci dupa ea, adica macar pana la aeroport sa incerci sa o convingi sa ramana?
Sasuke: Dupa conversatia de mai sus.... Clar NU!
Sakura: Mai bine! 
Sauke: Nu-i asa...

[b style="color: rgb(255, 252, 252); font-family: 'Comic Sans MS';"]Raluca :D[/b]


Pentru Sakura: De ce pleci?Ce te-a facut sa iei aceasta decizie?
Sakura: Vreau sa fiu sincera cu voi! Plec pentru ca vreau o viata normala, simpla! Nu imi plac lucrurile complicate, nu mai vreau dragoste, sau iubire! Vreau o viata simpla, si la timpul potrivit un sot, copii, dar acum vreau sa fiu doar eu! Eu normala, poate chiar plictisitoare!  Sper sa intelegeti asta din capitolul ce urmeaza! 

Pentru Sasuke: Ce ai simtit in momentul in care Sakura va dat vetea? De ce ai plecat din cafenea?
Sasuke: M-a simtit "parasit"! Acum eu sunt cel sincer! Si spun ca am fost afectat cand am auzit ca lucrul ala "important" era acea veste minunata! Spun am fost... pentru ca nu ma sunt! Fiecare face ce vrea in viata lui, cu viata lui! Alegerile ne apartin! 
Cand am pleca din cafenea eram doar nervos, si sincer nu ma asteptam la asta! Dar acum... e treaba ei! Noroc in continuare Sakura! 
Sakura: Multumesc Sas'ke! Nu te supara dar nu am nevoie de norocul tau! Pastreaza-l pentru tine! 
Sasuke: Nu ti-am dat nprocul meu! Ti-am spus doar ceva politicos...
Sakura: Aaaa... Scuza-ma! Dar sper sa nu te superi daca eu nu sunt asa politicoasa si nu iti nultumesc! 
Ame: Sakura....
Sasuke: Lasa-o Ame!

[b style="color: rgb(255, 252, 252); font-family: 'Comic Sans MS';"]Anky.Ancuta.[/b]

Pentru tine: Sper ca nu te-ai suparat pe mine ca nu ti-am lasat comm ?
Ame: Nu! Eu nu vreau sa oblig pe nimeni sa imi citeasca ficul sau sa imi lase comm! Daca va place, va astept cu drag parerea, buna sau rea, cum o fi ea, eu o accept! 
Nu as avea de ce sa ma supar pe tine! Chiar ma bucur ca imi citesti ficul,chiar daca nu lasi comm! Asa ca stai linistita draga mea! Si daca iti place ficul meu sau nu, si cu comm si fara, eu tot aceeasi persoanate minunata te comsider! 

Pentru Sasuke : De ce nu lupti pentru ea fiindca este clar ca o iubesti ?
Sasuke: Sincer.... Nu am idee ce e aia dragoste! Nu neg asta! Dar penteu ea am simtit ceva! Dar acum... tot ce simt e... nul! Nimic legat de ea nu ma mai afeceaza! Am trecut peste! 

Pentru Sakura : De ce pleci ? Ce te-a determinat sa faci acest pas ?
Sakura: Chiat daca au fost mai multe intrebari asemanatoare si raspunsul a fost acelas, doar ca sum o alta forma, eu tot nu mi-am schimbat modul de gandire! Tot ce vreau e liniste si normalitate! Nu vreau sa ies din tipar! Vreau sa fiu un om normal, obisnuit! Vreau sa termin liceul, sa fac o facultate, sa ma casatoresc si sa am copii, 1-2-3, si sa am o familie NORMALA!!!
Sasuke: Poti avea asta si aici! Nu trebuie sa pleci ca sa obti normalitate! Aici esti normala!
Sakura: Sasuke....
Sasuke: Te minti singura! 
Sakura: Eu atat am avut de spus! 
Sasuke: ...


Sper ca nu am exagerat prea tare cu raspunsurile la intrebari, dar.... au fost "sincere"! :)) Adica asa am gandit eu cand am scris ficul... 



Capitolul 10

Sakura pov:
   
        M-am trezit de dimineata, ce dimineata.... era pranz, pe la 14:40. Si m-am gandit bine la ceea ce trebuie sa fac! Am luat telefonul, si am format numarul mamei. Am rugat-o sa imi trimita bani de avion, pentru ca vreau sa merg la ea, in Olanda. Aceeasta este uimita de decizia mea, dar imi accepta bucuroasa propunerea. A spus ca imi va pune pe card o suma maricica de bani, care sa-mi acopere cheltuielile pentru deplasarea mea. Norocul, sau ghinionul meu, este ca astazi pe la 20:20, decoleaza un avion spre Olanda, asa ca nu mai am mult de asteptat pana sa plec! Banii ii voi scoate de pe card cand ajung la aeroport, asa voi fi sigura ca nu ii voi pierde, sau ratacii pe cine stie unde... 
        Tot mama, cu ajutorul internetului, mi-a rezervat un bilet pentru avion. Nu credeam ca lucrurile se vor rezolva asa repede... Dar daca asa trebuie sa fie.... Asa sa fie! 
Nu imi vine sa cred ca in mai putin de 20 de minute, am vorbit cu mama, am facut rost de bani si de bilet de avion! Se pare ca lucrurile incep sa devina mai simple! 
Nu! De-acun incolo lucrurile vor fi mai simple pentru ca asa vreau eu! Nu mai vreau iubire, distractie sau cine stie ce... Vreau sa am o viata normala! Si pentru asta nu am nevoie de masini, bani, sau baieti! Vreau sa fiu fericita alaturi de familie si prieteni! 
        Fara sa ma mai lungesc cu vorba, ma apuc sa imi fac bagajele, care nu erau deloc putine! Macar nu trebuie sa ma car cu ele pana la aeroport! Mama v-a trimite o firma de curierat care le va ridica maine dimineata de acasa. Iar eu ma pot deplasa linistita fara sa imi fac griji pentru bagaje.
        Ma apuc sa imi impachetez hainele, nici eu nu stiam ca am asa multe... Imi las deoparte hainele cu care ma voi imbraca la plecare, iar pe respul le asez frumos in valizele ce stateau deschise si imprastiate pe patul meu.
Recunosc ca m-am cam plictisit sa asez haine, a trecut deja o ora, iar eu nu am asezat nici jumate din el. Dar am sa iau o mica pauza. Acum trebuie sa le spun celorlalti ca plec! Nici mie nu mi-ar face placere sa stiu ca "un prieten" a plecat fara macar sa spuna "pa" sau "adio" !


         Asa ca scriu un mesaj pe telefon si le spun ca vreau sa ne intalnim pe la 16:30 la o cafenea sa le spun "ceva important" ! Selectez persoanele carora vreau sa le trimit mesajul, persoane printre care se afla si Sasuke. Nu il suport si il urasc, lucrul asta e adevarat, dar nu vreai sa plec si sa raman o imatura pentru tot restul vietii! Vreau sa ii arat ca sunt mai "buna" ca el si nu o a ma comport ca un copil mic chiar si acum, cand plec! Nu vreau sa imi aduc aminte peste ani, si sa le povestesc copiilor mei ca eu cand eram tanara m-am certat cu unul S... Si.... So... Sas... Sasuke si ca nici acum nu vorbesc cu el... As da dovada de imaturitate! Asa ca vrau sa uit totul, si daca plec lucrurile vor sta altfel, vor fi ma simple! Nu am idee cum vor reactiona cand vor afla, dar nu le pot da un mesaj de genul " Stiti... Eu plec in Olanda la mama! Pa! " 


        Ar suna oribil, si as arata ca ei nu au insemnat nimic pentru mine, si as minti! 
Las gandurile de o parte si ma pregatesc de plecare, e aproape 4 a.m. si nu vreau sa intarzii! 
Fac un dus rapid si imi iau niste haine pe mine, ma incalt si plec catre cafenea.
Singura intrebare care imi vine acum in minte este legata de mama... Cum voi reactiona cand o voi vedea?! Ce ii voi spune cand va veni dupa mine la aeroport?! Dar tata?! Va lasa el afacerile lui importante macar o zi, o ora, pentru mine?! Va veni cu mama sa ma ia de la aeroport? Sau o va lasa iarasi singura?! 
Nu aveam idee cum sa raspund la vre una din aceste intrebari, dar nici nu cred ca as putea sa vad vitorul pentru a raspunde la ele...
      Fara sa realizez deja ma aflam in fata cafenelei, am impins usa cu putere si am pasit in incaperea frumos decorata. M-am asezat la o masa, mai retrasa, iar un chelner mi-a luat comanda. In cateva momente s-a si intors cu cafeaua mea.
    
      Plictiseala, dar si un sentiment de frica, au pus stapanire pe mine! Incercam sa imi imaginez cum vor reactiona prietenii mei la aflarea vesti, dar nu am ajuns la un raspuns final pana la urma... 
-Buna! 
S-a auzit o voce cunoscuta, ce nu era la mare distanta de mine.
-Buna! 
Am raspuns eu, redicand privirea spre persoana respectiva si lasand servetelul cu care ma jucam de o parte. Nu ma ateptam ca el sa ajunga primul, sau poate eu nu am vrut ca el sa ajunga primul.... dar... este aici!
-Deci.... Ce vroiai sa imi spui asa important?! ma intreaba el curios.
-Asteapta sa vina si ceilalti! ii spun eu domnului "Punctualitate".


        Intre noi se lasa o liniste profunda, lucru care pe mine nu ma deranja. Sincer nu credeam ca el va venii! Dar prezenta lui conteaza mai putin pentru mine.
Linistea este sparta de venirea celorlalti, care se aseaza si ei la masa, langa noi.
Nu stiam cum sa incep... Ce puteam sa le spun intai... "Ca imi pare rau" , "Ca nu am alta cale".
Ar fi doar scuze! Eu am ales asta, pentru ca m-am saturat sa fac lucruri care sa il raneasca pentru a ma razbuna, si practic sa sfarsesc eu ranita! Vreau sa ingrop securea razboiului! 
-Baieti... am o veste foarte... foarte frumoasa pentru mine cel putin! Eu... am sa plec in Olanda, la mama!
Spun dintr-o suflare, parca usurata! Dar acum toti se uitau la mine, si zambetul meu nu le domolea privirile nedumerite si intrebatoare.


        Nici lacrimile Hinatei nu m-au ajutat sa trec mai usor peste... Si faptul ca ii vedeam lacimile imi dadea un sentiment de nostalgie si tristete. Dar acum ar fi prea tarziu sa renunt! Naruto a fost cel care m-a intrebat cand plec, si tonul vocii sale imi dadea de inteles ca nu vrea sa scape mai repede de mine! Ii raspund repede si simplu la intrebare, "4 ore". Iar pe fetele tuturor se asterne tristetea. Stiu ca am prieteni, prieteni adevarati, stiu ca ii parasesc, ca renunt la tot, dar regretele nu au ce cauta aici!
Bratele calde ale Hinatei imi ofereau mai mult decat aveam nevoie, dragoste, caldura, iubire, afectiune, dar si dorul unei prietene care sa fie alaturi de mine! 


       Un singur lucru ma surprins, sau mai bine zis o singura persoana! Si anume Sasuke, el statea serios, mai mult plictisit, ne schitand nici un gest. La un moment dat, s-a ridicat pur si simplu de la masa. Nu spune un cuvant si paraseste cafeneaua. Probabil ca plecarea mea nu e un motiv destul de important pentru el. Poate nu trebuia sa ii spun si lui, dar nu conteaza, eu incerc sa trec peste, chiar daca o mare parte din mine imi spune sa il urasc in continuare, iar cealalta parte sa uit de existenta lui, o mica frimitura din constiinta imi spune sa uit totul si sa trec peste! 
        Lasandu-l pe Sasuke la o parte, imi concentrez tot interesul in vorba cu prieteni mei dragi! 
Pe la 18:40, ne despartim si noi, as mai fi stat, dar mai am bagaje de facut. Inainte de a ne desparti, ii poromit Hinatei ca o voi suna din 20 in 20 de minute ca sa se asigure ca sunt bine. 
Tot ce era de spus am spus, tote imbratisarile au fost date, la fel si pupicii, iar la despartire, un sigur cuvant ramane de spus... "Pa!".
       M-am indreptat spre casa, cu lacrimi in ochi, si cu un zambet plin de tristete pe fata. Am terminat de impachetat tote lucrurile mele. Camera arata asa... asa goala! Si recunosc ca si eu incepeam sa devin mai "goala" pe dinauntru! Dar... chiar si golul asta mare in mine, nu voi renunta! 
Incep sa ma pregatesc pentru plecare! O plecare permanent, definitiva si "vesnica" ! 
Am intrat in cada care era plina cu apa calda si multa spuma. Nu am de ce sa ma grabesc, aeroportul e la 40 de minute de mers pe jos de aici, si 15-20 de minute de mers cu masina. Asa ca pot face o baie relaxata! 
Cine stie daca ma voi mai intoarce aici... Cine stie daca imi voi mai vedea prieteni...
Offf... Sper sa ma adaptez acolo. 


       Gandurile mele inceteaza odata ce ies din cad, ma sterg cu un prosop si incep sa pun articolele vestimentare pe mine. De la lenjeria intima, pana la pantalonii scuriti de blugi si la tricoul alb, lasat pe un umar. Mi-am pus intr-un ghiozdan ceva de mancare si o sticla de apa, alaturi de telefon si portofel, care la ultima verificare era cam golut...
Am parasit casa, lasand cheia sub presuletul din fata usi. Am inceput sa pasesc incet pe trotoarul din fata casei, incercam sa gasesc un taxi liber, dar nu pea aveam sanse.
       Era deja tarziu, 19:33 mai exact, si daca nu ma grabesc am sa pierd avionul! Renunt sa stau si sa astept un taximetrist politicos care sa opreasca, asa ca am sa merg pe jos! Ce alta obtiune aveam?! 
Mergeam pe drumul pustiu, lipsit de urma de om, dar atat de "populat" de nelipsitele masin. Linistea predomina, doar din cand in cand se mai auzea cate un claxon de masina. Dar pentru mine cel mai interesant lucru era acum asfaltul, pe care nu incetam sa il privesc. Un fior imi strabatea trupul, si parca un sentiment de frica puse stapanire pe mine. Sigur nu imi e frig, doar e vara! 


Observ o masina care se opreste langa mine, o decapotabila neagra, frumoasa si luxoasa.
-Unde mergi?! Hai ca te duc eu! mi se adreseaza soferul, un barbat de vr-o 30-35 de ani, ce parea matur si serios, era imbracat intr-o pereche de blugi si o camasa cu maneca scurta, ce era desfacuta la primii nasturi, dandu-i o aura de domn "bine".
-Nu multumesc! Merg pe jos! spun eu zambind fals, incercand sa termin discutia cu acest individ.
-Hai ca nu te mananc! Spune-mi macar unde mergi, poate te pot ajuta! 
-La aeroport! 
-Hai ca acolo merg si eu! Am de prins un avion! Haide! Vino! spune acesta zambind si deschizand usa masinii.


        Am acceptat pana la urma, in fond era chiar tarziu si riscam sa pierd avionul, nu prea am alta alternativa! I-am multumit tipului, iar acesta mi-a zambit. Stau linistita pe scaun, iar amintirile frumoase ce le las in urma, si pe care nu le voi uita, imi acapareaza mintea. 
Nici nu am observat cand s-a intunecat! Si sincer deja imi era cam frica! Si mai sa lesin cand am vazut unde opreste tipul masina! Ne aflam in fata unui hotel mare, ce nu pare de o stea sau doua.
-Iesi din masina! se aude vocea rastita a tipului.
-Ccc... Ce vrei sa faci?! intreb speriat urmandu-i instructiunile.
Fara a-mi raspunde, ma ia de mana si imi spume sa fac ce spune el si sa fiu "cuminte" ! Dar la cat de ascultatoare sunt eu... Imi trag mana din stransoarea lui si incerc sa fug, dar el ma prinde de par si imi da o palma puternica peste fata.
-Daca nu te potolesti o sa mori!  spuse serios.


       Am ramas incremenita! Cum s-a ajuns aici?! Am intrat in hotel, tinandu-ma in continoare strans de mana, in timp ce vorbeste cu receptionerul si ii cere o camera. La auzul vorbelor sale tresar. Ce am facut?! Ma uit la cheile ce ajung in mana barbatului ce ma tine, iar acesta ma trage dupa el pana in camera. Ma tranteste brutal in pat si se napusteste asupra mea. Lacrimile curg pe fata mea, dar nu ma ajuta cu nimic! Incep sa urlu, sa tip, sa ii lovesc si sa il rog sa inceteze! Dar in zadar, ma lovea cu disperare cu fiecare ocazie pe care o gasea. A inceput sa ma muste puternic de gat, in timp ce eu ma zbateam sa scap, fara a izbuti! Mi-a tras bluza de pe mine pana mi-a largit-o si m-a muscat puternic de san. L-am lovit cu toata forta pe care o mai aveam, zbierand si implorandu-l sa ma lase, dar fara rost! A inceput sa ma sarute, iar eu l-am muscat puternic de buza. S-a departat de mine, buza lui sangerand. Era vizibil nervos! 
-Para*uta ordinara! 


       Eu incep sa tip, vazand cum se apropie de mine, am incercat sa ma ridic, dar el m-a prins de par. M-a legat la maini, la picioare si mi-a legat o carpa la gura ca sa nu mai tip. In zadar plangeam, nu ma putea ajuta nimeni! 
M-a aruncat pe jos, in baie, corpul meu facand contact cu gresia rece. Puteam auzi conversatia lui telefonic, lucru ce m-a facut si mai nelinistita, provocandu-mi mai multe lacrimi.  "Am prins una! Ai vr-un client liber?! Cred ca e proaspata! Stai linistit ca o educ eu!" 
Acea noua "prospatura" sunt eu! Proasta ce s-a urcat in masina unui necunoscut si acum v-a sfarsi violata de cine stie ce obsedat! 
        Nu am putut inchide nici macar un ochi, chiar daca nu se auzea vr-un zgomot. Am incercat orice pentru a scapa, dar nu mai aveam vr-o sansa! Imi era foarte foame, dar si sete. Gura imi era uscata, chipul brazdat de lacrimi ce inca curgeau, iar trupul imi era acoperit de vanatai! 
        Lumina puternica mi-a luat pentru un moment privirea. Usa se deschise, iar pe ea isi facuse aparitia acelas individ.
Mai mult ca niciodata imi doream sa mor! Sa dispar de pe aceasta lume! Sa nu mai exist! Tipul m-a luat brutal de brat, ridicandu-ma de pe jos, m-a dus si m-a asezat pe pat si mi-a spus sa ma aranjez caci client meu v-a veni peste 2 ore. Eram total bulversata, am inceput sa tremur, lucruri groaznice si imagini oribile derulandu-se in capul meu. Mi-a dat o perie si mi-a spus sa ma aranjez. M-am uitat in jur si am vazut pe unul din pereti un ceas, era 16:02. Cum de a trecut atat de repede timpul?! Cat am stat inchisa intr-o baie?! 
-Te uiti la ceas?! Esti nerabdatoare sa ai prima ta aventira?! Daca te intereseaza, clientul v-a veni pe la ora 8 (a.m.)! Ai grija cum te comporti! spuse acesta dezlegandu-ma si iesind apoi din camera, incuiand usa dupa el.
Dupa ce m-am vazut singutra in camera, m-am ridicat repede de pe pat, si a inceput sa caut o cale de ieire. Am verificat toate geamurile, usile, toate erau incuiate! Am vrut sa sar pe geam dar eram la etajul 4 sau 5... Am incercat telefonul fix ce se afla pe noptiera patului, dar nici acela nu a mers! Am inceput sa caut prin camera ceva, orice, dar... nimic! Mi-a vazut ghiozdanul, m-am dus si am inceput sa imi caut telefonul, dar nu era acolo! Monstrul! Cum as putea eu sa scap?! 


         M-am asezat jos pe parchet, rezemandu-mi spatele de peretele alb si am inceput din nou sa plang. Ce sanse mai aveam?! Numaram minutele, secundele pana se va intoarce acel monstru! 
Pe la 19:50 aud usa camerei cum se deschide, s-a intors! Dar nu-mi pasa! Cand m-a vazut s-a infuriat, aveam parul ciufulit, rimelul intins de la atata plans, nu aratam prea bine. S-a apropiat de mine, m-a luat de par si m-a tarat pana in baie. A dat drumul la apa si mi-a pus capul in ghiuveta, incepand sa ma spele violent. Nu mai puteam respira, si o senzatie de greata se trezea in mine! Greata penru el! M-a lasat sa cad jos, apoi mi-a aruncat un prosop in brate, ordonandu-mi sa ma sterg. M-a luat de mana, ridicandu-ma, apoi m-a pus pe un scau si a inceput sa ma pieptene. Cred ca mi-a rupt jumatate din parul din cap, dar nu puteam spune nimic. Nu mai aveam putere, nu puteam nici sa mai plang...
         Tortura mea a fost intrerupat de un telefon, urmat de iesirea lui din camera. 
Oare asta sa fie sfarsitul?! Asa o sa imi pierd eu virginitatea?! Violata de un necunoscut?! 
Am inceput sa plang, iar in camera a intrat un barbat batran, cu mustata, care se apropie de mine vijelios! Asa zisul meu client, ma i-a in brate, pozitionandu-si mana pe fundul meu. Ce libidin*s! Ii trag o palma peste fata, incercand sa il indepartez, dar acesta ma prinde de mana, infuriindu-se! Ma tranteste in pat, rupand bluza de pe mine si napustindu-se asupra mea. Am inceput sa tip, iar el devenea din ce in ce mai serios, a inceput sa se  dezbrace, dandu-si tricoul si pantalonii jos. S-a pus peste mine, incercand sa imi dea si mie pantalonii jos, reusind sa desfaca nasturele. Tipan in zadar, si il rugam sa inceteze, dar nu o facea! Il privea cu scarba, in timp ce  icearca sa imi dea pantaloni jos. S-a zis cu totul! Gata! Asta e sfarsitul! 


       Dar se aude o bubuitura, iar cineva care ma striga cu disperare intra in camera, cineva care il indeparteaza pe acel om de pe mine! Era Sasuke! M-a ajutat sa ma ridic repede, luandu-ma in brate si stangandu-ma la pieptul lui, intrebandu-ma daca sunt bine. Eu nici sa respir nu mai puteam, dar baremi sai ii spun ca sunt bine! 
-Ce crezi ca faci golanule?!  se aude voacea furioasa a batranului.
-Ce fac eu?! Ce faci tu! Ai idee cum se numeste asta?!! spuse Sasuke vizibil nervos si furios, punandu-se in fata mea.
-Da! Incalcarea spatiului intim! 
-Nu idiotu*e! Se numeste viol! Mos batran si imatur! Ce ii faci tu ei se numeate viol! striga Sasuke la batranul ce afiseaza un zambet.
-Baiete... E doar o pana*ama! Fi serios! 


       Imi tremurau picioarele de-dreptul,  fiecare cuvant pe care il spune imi provoca si ma multa durere. Fiecare nou cuvant rostit imi facea lacrimile sa curga ma puternic pe fata. Dupa spusele batranului, Sasuke s-a infuriat foarte tare, puteam citi pe fata lui ura! S-a dus si i-a tras vijelios batranuli un pum in fata. Lucru care l-a infurit pe mos si mai tare, a scos un cutit si s-a indreptat cu el spre Sasuke, taiandu-l la bratul drept, o taietura adanca, din care sangele nu ezita sa curga. Deveneam din ce in ce mai spriata si agitata, acum si el e ranit! Dar asta nu il opreste, si ii mai da un pumn barbatului, acesta cazand pe jos. Se intoarce cu fata la mine, si imi pune un hanorac pe mine, luandu-ma de mana. 
-O sa fie bine! este propozitia rostita de el, propozitie ce mi-a mai dat un strop de incredere.


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
 
Si acum pozeeeeee:
Hainele Sakurei (in drum spre aeroport):
Pantalonii:

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Q0w4


Tricoul: 

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 H79w


Atatica...
BaiBai kiss kiss 
 Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 127686



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Jpr



Ultima editare efectuata de catre Ame. in Joi 11 Iul 2013, 16:33, editata de 2 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 16:20

Hei ya! hi! 
Am aterizat si eu pe aici, si ma bucur mult ca ai facut un capitol asa lung! happy2 
Greseli de tastatura nu am vazut, ceea ce e bine...
Mi-a placut...incepusem sa ma sperii, dar bine ca a aparut Sasuke!


Sakura:


-De ce crezi ca a aparut Sasuke?
-Cum ai fi scapat de acolo, daca nu te salva Sasuke?
-Te asteptai la asta? 


Sasuke:


-Tu cum ai ajuns acolo?
-Ce iti venea sa faci cand ai vazut-o pe Saku in starea in care era?
-Cum crezi ca a ajuns acolo?


Cam atat azi...
Anunta-ma la next!! 
Anna Howard te pwpaceste!! kiss kiss kiss 


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 33


Ultima editare efectuata de catre Anne Howard in Joi 11 Iul 2013, 19:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 17:13

Mi-a placut next . A fost foarte frumos . Ma deranjeaza ca de la un timp nu ma mai anunti. Astept next si sa ma anunti


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Dlrcp4


Ultima editare efectuata de catre admina_admina10 in Sam 13 Iul 2013, 18:29, editata de 1 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 18:55

Doamne sad cum a putut Saku sa se urce in acea masina sad ce o fi fost in capul ei sad am crezut ca mor cand am citit ce vroia sa ii faca acel libidinos angry
Acum niste intrebari happy
Pentru Sakura: Ce a fost in capul tau fato ca sa te urci in masina unui necunoscut?
Pentru Sasuke: Cum de ai stiut ca Sakura nu a mai prins avionul si pe deasupra ca a fost dusa la acel hotel? Nu ai fost implicat in nimic nu? puppy eyes
Cam astea sunt intrebarile iar pentru tine am o rugaminte foarte mare puppy eyes TE ROG DIN TOT SUFLETELUL MEU SA ADUCI NEXT-ul puppy eyes puppy eyes
Ca nu cumva sa uit happy2 Mersi mult ca mai anuntat de next kiss
Pana data viitoare te-am kiss
~Sayonara~ a hug
P.S.Scuze pentru eventualele greseli dar sunt de ps telefon si nah sad


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 20:47

What? Ce ma? Mosul ala libidinos si impotent a incercat asa ceva? Dar ce zic eu de el? Ala ce a luat-o e un mare idiot, pe care l-as taia cu cea mai mare placere si sadism in mii de bucatele, apoi l-as da la hiene. Sasuke merita sa fie ingropat la 4 metri sub pamant pentru faza cu liam , dar acum cred ca pot sa-l ingrop doar cat sa-i iasa nasul afara sa respire. Ce jigodii ordinare. Un barbat ce loveste o femeie e cel mai mare jeg de pe pamant. Sunt curioasa cum de s-a intamplat ca Sasuke sa vina taman acolo si la timp. Care o fi adevarul? Sunt curioasa si abia astept continuarea. Scuze ca nu zic mai multe, dar chiar m-au enervat aia doi nenorociti.


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 21:15

 Hey !!
in primul rand vreau sa iti multumesc de anunt
un capitol foarte frumos,
ce tine-o tot asa
spor la idei
sa vina nextul ,


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Joi 11 Iul 2013, 21:55

Buna
In primul rand vreau sa imi cer scuze ca nu am comentat pana acum, iti multumesc de anunt , capitolele au fost ffoarte frumoase,
spor la idei in continoare, si tine-o tot asa
thank you inca odata


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 <a href=
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Iul 2013, 12:04

buna
mersi de anunt
mia placut capitolul
sper sa aduci nextul repede
spor la scris
TE kiss kiss kiss 

P.S.anuntama de next daca poti puppy eyes puppy eyes puppy eyes 


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Dum 14 Iul 2013, 22:07

What? Cum a indraznit sa puna mama pe ea ?! Ce nesimtiti ordinari ! De as putea i-as strange de gat evil devil mua ha ha ! TOtusi m-ai facut foarte curioasa in legatura cu aparitia lui Sasuke . Se pare ca a reusit sa indrepte putin marea gafa cu Lian. Oricum e frumos ficul tau , ador idee si iti urez multa inspiratie in continuare . kiss a hug. Ssa ma anunti si pe mine cand pui next`ul puppy eyes


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mar 23 Iul 2013, 00:49

Oh haidee!!very sad cand m-apuca si pe mine chef de citit...nu mai am ce... :|
Ahh love sper ca sakura sa-i ingrijeasca rana llui sasuke.. ;;) happy2 
Hai te rog repede cu nextul!!
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 17:06

Si am adus intr-un final si capitolul 11 dragilor!Sper sa va placa! Si vreau sa imi cer sincer suze ca am uitat sa trimit unora dintre voi mesaje privatre cu anuntarea next-ului, nu am facut asta in mod intentionat! Nu am idee cum am reusit, eu de obicei numari si mesajele pe care le trimit si comm-urile de la capitole, dar se pare cot am sarit pe cineva, si pentru asta imi pare sincer rau! Si i cer scuze in special lui ♥️ Ayumi ♥️! Sper ca ma poti ierta!Si promit ca pe viitor voi fi mai atenta!
 Spor la citit si multumesc pentru comm-uri! in love 

Ps: Sa nui de intrebarile pentru personaje!
Intrebari de la voi (click pe spoiler):




 Capitolul 11
Sasuke pov:




        Dupa ce am plecat de la cafenea m-am dus acasa! Ce alt ceva sa fac?! Era cam opt a.m. , si m-am plictisit sa vad tavanul asta idi*t, trebuie sa vorbesc cu ea! Ce mai am de pierdut acum?! M-am ridicat din pat si am iesit vijelios pe usa. M-am dus la ea acasa, am batut de caeva ori la usa, dar nu a raspuns nimeni, asa ca am deschid usa si am pasit in intunericul ce acapara incaperea. Nu era nimeni acasa, la usa era multe gamantane. Sunt sigur ca a plecat, dar bagajele?! Trecand peste, o sun pe Sakura, dar evident ca nu mi-a raspuns! De ce mi-ar raspunde?!
        Am sunat-o pe Hinat si am rugat-o pe ea sa o sune pe Sakura, sa se asigure doar ca e bine. Insa, de la Hinata, am primit un raspuns cel putin derutant si ingrijorator! Si ea o sunase pe Sakura, chiar de multe ori, dar aceasta nu i-a raspuns, iar Hinata era cel putin ingrijorata penteu ea, si m-a rugat pe mine sa ma asigur ca nu a patit nimic! Sincer chiar imi faceam griji! Off Sakura... Ce ai mai facut acum?! 


        Ma urc in masina si pornesc spre aeroport, nu ii sta in fire sa nu raspunda la telefon! Daca i s-a intamlat ceva?! Sau pote ca e bine in avion, si poate nu are semnal! Poate ar trebui sa ma intorc acasa, in fond ea a plecat! Ma simt ca un  nesimtit ca nu am dus-o eu la aeroport, macar acum stiam ca e bine! Si totusi ce pierd daca ma asigura ca e bine? Exact! Nu am ce pierde! 
Am intrat in parcarea aeroportului unde am lasat masina. Am intrat pe usa, era mult lumea acolo, m-am indeptat spre o casa de bilete si am intrebat de avionul spre Olanda.


 -Din pacate zborul spre Olanda, are o intarziere de 2 ore! Ne cerem scuze pentru deranj! mi se adreseaza femeia din fata mea.
 -Inca o intrebare! Sakura Haruno! Va spune ceva acest nume?! Adica biletul de pe acest nume a fost ridica? 
 -O secunda! Nu! Biletul nu a fost ridicat! Dar mai multe informatii nu va pot da fara domnisoara Sakura, sau fara buletinul dumneaei! mi se adreseaa politicos doamna de la ghiseu.


       Eu ii multumesc si plec. Sakura nu e genul care sa intarzie, era si la scoala e printr primii! Sigur i s-a intamplat ceva! Dar sper sa ma insel si sa fie bine! 
       M-am urcat in masina si am plecat, decapotabila mea argintie mergea cu 30 la ora, asta in caz ca vad pe cineva si pot intreba daca a vazut-o, sau pote o vad chiar pe ea! Nu era lumea pe strada, poate doar cativa batrani, pe care eu ii interogam, si le aratam poza Sakurei, intrebandu-i daca au vazut-o cumva. Dar raspunsul era mereu unul negativ. Era trecut de ora 3 noaptea, si eu tot nu am reusit sa dau se ea! Am sunat-o de mai multe ori, dar totul era in zadar! Am parcat masina pe un trotuar si i-am oprit motorul, eram foarte obosit, si mi se inchideau ochi, asa ca am decis sa ma odihnesc cateva ore. Oricum la ora asta nu mai e nimeni pe strada, si nu am pe cine sa intreb daca a vazut-o! Mi-am rezemat capul de geam, asta dupa ce am tras soft top-ul (copertina care acopera decapotabila).  Doar n-o sa umblu ca besmeticu pe strazi la ora asta. Somnul m-a luat greu, dar intr-un final am adormit.


        De dimineata, ceea ce m-a trezit a fost sunetul zgomotos al unor batai in geamul masinii mele. Am tresarit auzindu-le si m-am trezit. Am vazut la geamul meu un politist, se pare ca masina mea blocase tot trotuarul, si politistul a venit pentru a ma ruga politicos sa imi mut masina, ori, daca nu sa imi dea o amenda! Am dat aprobator din cap, semn ca am inteles mesajul, apoi m-am urcat din nou la volan, apasand pedala de acceleratie. Cand m-am uitat la ceas am incremenit! Era 14:30, mult prea tarziu! Am dat nervos cu pumnul in volan, nu am crezut ca ma voi trezi asa tarziu! Am vazut cativa oameni pe strada, am vorbit cu ei, i-am intrebat daca au vazut-o, dar nu am aflat nici o informatie de folos. Am sunat la aeroport, am intrebat daca biletul rezervat pe numele Sakura Haruno a fost ridicat, dar si de aceasta data raspunsul a fost unul negativ! Ceea ce e clar ca i s-a intamplat ceva! 


        Am luat din nou drumurile la picior, dar nici urma de ea! Sakura... Unde naiba te-ai dus?! Chiar nu poti sa dai si tu un telefon inainte sa dispari?! Bine! Nu imi da mie telefon, dar macar prietenilor tai! 
       Am mers pe jos printre blocuri, intreband oameni, copii, animale... Da! Am ajuns sa vorbesc cu animalele! Sasuke, clar inebunest!  Am batut la usile oameniilor, dar fara speranta! In tot timpul asta am incercat sa o sun, in zadar! M-am intors la masina si m-am urca la volan. Cand am vazut cat era ceasul... Am crezut ca innebunesc! 18:49.
Am incepit sa conduc pe o straduta, ce naiba caut pe aici nu stiu! "Sasuke...  Ce dracu' e in capul tau?! Cauti o fantoma?! Fata asta probabil ca e in avion, daca nu cumva a ajuns deja acasa! Iar tu inca o cauti ca un idi*t! Hai Sauke! Intoarce masi si mergi acasa! Sigur ea e bine! Pote i-a descarcat bateria de la telefon si de-aia nu raspune! Intoarce masina!!"
       Poate eul meu interior avea dreptate! Caut ceva ce cu siguranta nu voi gasi pe aici! Nu am idee ce e in capul meu! Hai Sasuke! Intoarce masina!
De ce nu intorc?! De ce mainile mele nu se misca pe volan?! Aaaaa! Innebunesc! 


      Mi-am trantit capul pe volan, punand o frana puternica. Claxonul pornind brusc! Aud un tipat, mi-am ridicat rapid capul si am zarit in fata masini o batrana! Parea speriata saraca! Avea mana pusa pe piept, brobabil din cauza socului pe care i l-am provocat eu cand am apasat brusc pe claxon. Deschid usa masii si pasesc pe asfalt, apropiidu-ma de femeie. 


 -Sunteti bine?! o intreb eu plictisit, incercand sa o calmez ca pote face infarct si moare pe aici si ma acuza astia de crima!
 -Yoi mama! Stai ca m-am speriat! Off.. spune batrna incercand sa linisteasca.
 -Imi pare rau! Va simtiti mai bine?! o intreb ajutand-o sa se aseze pe o banca din apropiere.
 -Da! Ma simt mai bine! Multumesc tinere! 


Eu i-am zambit fals si am pasit spre masina, deschizand usa acesteia.
 -Auziti! Nu aiti vazut cumva o fata de cam 17-18 ani, de 1.70 inaltime, cu par roz, slabuta?! o intreb eu pe femei, indreptandu-ma spre aceasta.
Acum daca mai intreb un om, pe langa alti un milion, si primesc acelas raspuns "Nu stiu" , "Nu am vazut!" , "Nu cunosc!" ma spanzur! 
 -O fata slabuta zici?! Cu par roz... Hmmm... Nnu... -ah, a spus-o, a zis nu, gata ma spanzur!- Sati! Ai zis ca are par roz?! Am vazut o domnisoara frumusica, cu un domn, in fata unui hotel! Avea parul rozaliu si putin ciufulit! Din cate am vazut,  au intrat in hotel impreuna, ieri pe la ora asta! Mai multe nu stiu ca sa iti pot spune! Sper totusi ca te-am ajutat! spuse batrana zambind.


M-am apropiat din nou de ea, uimit ca in ultimele 30 de ore, cineva a putut sa imi dea si mie o informatie folositoare!
 -Imi puteti spune va rog cum se numeste hotelul?! o intreb eu cu o urma de nervozitate in glas.
 -Nu stiu! Nu stau prin apropiere! Eram doar in trecere! Dar e la cateva stazi de aici! E mare si aspectuos! Trebuie sa il gasesti repede! ii spune aceasa lundu-si la revede si plecand.
 
        Bine Sasuke! Sa mergem sa vesem ce face nebuna ai de Sakura intr-un hotel prin locurile aste infecte! Am pornlit motorul masinii, si am bagat viteza! Dupa ce am inaintat cativa metrii, am dat de vr-o 20 de stardute! Eu pe care sa o iau?! Am mers incet, uitandu-ma prin preajma dupa hotel, dar numai hotelul nu il vedeam eu! Incep sa devin nervos! Am inceput sa i-au stradutele alea una cate una la rand, pana am intrat pe strada cea buna si am vazut hotelul. Am lasat masina mai mult in mijlocul strazi, si am intrat val vartej pe usa mare si moderna. M-am dus la receptie si l-am intrebat pe tipul de acolo daca a vazut-o, da din cap in semn de aformativ, iar eu il intreb daca poate sa imi spuna numarul  de la camera. El refuza sa faca acest lucru, dar eu ii intind discret niste bani. " 285 etajul 4" spune acesta scurt!


  -Daca imi pemiteti, nu ar tebuii sa mergeti acum in camera dupa dansa! Este insotita de un domn cam periculos, ce vine des pe aici cu diferite domnosoare si domni! Daca intelegeti...
 -Inteleg pefect! Dar nu imi pasa cat de periculos e! Trebuie sa ma asigur ca e bine! Chiar daca risc sa fiu ucis de fata, nu de individul periculoc care este cu ea! spun serios indreptandu-ma spre lift.
Merg furios spre usile liftului, care se si deschisera, chiar daca eu eram la o diastanta mare de ele. Aud un clopote, si imi intorc capul spre receptioner.


 -Scuzati-ma domilor! spuse el uitandu-se mai mult la mine! 


        Mi-am intors campul spre individul ce coborase din lift! M-am uitat serios la el si am putut observa ca are buza sparta si o zgarietura pe obraz. Ma uit incruntat la el, iar nervi incep sa puna sapanire pe mine! Il urmaresc pe barbat cum iese din cladire. "El a adus fata ieri, si azi a adus un om batran!" se aude glasul receptinerului, iar eu o zbughesc pe scari, dandu-mi seama ca stau ca un prost si ma uit la cai verzi, in timp ce Sakura poate fi intr-un real pericol! Mai bine sa ma insel! Sa nu fie ea in hotelul asta, sa o fi confundat receptionerul si ea sa fie bine acasa, sau in Olanda, sau unde vrea ea, dar sa fie bine! 
Am ajuns in fata camerei, iar sangele imi pulsa de trei ori mai repede in vene cand auzeam vocea ei, plangea si tipa! Sa nu fie ea! Sa nu fie ea!! Am incercat sa deschid usa, dar nu puteam! Am inpins-o cu putere, dar in zadar... " Te rog... inceteaza!" Au fost cuvintele care m-au enervat asa tare ca am spart usa! Cand am intrat in camera am ramas masca! Mi-am inclestat maxilari, iar sangele imi fierbea in vene de furie.


       Imaginea pe care o vedeam ma enerva si ma distrugea psihic! Peste ea, era un mos batran si gras, care incerca din rasputeri sa ii dea pantalonii jos, in timp ce aceasta se zbatea sa scape.
M-am repezit asupra mosului si am luat-o pe Sakura de acolo, i-am dat hanoracul meu sa il puna pe ea, fiindca nu avea bluza pe ea, si am ascuns-o in spatele meu.
      Am inceput sa ma cert cu mosul, si fiecare cuvant pe care il spunea ma enerva si mai tare! Cand am auzit ca a facut-o cur*a am luat foc! L-am lovit cat am putut de tare, apoi m-am intors la rozalie care tremura din toate incheieturile si am luat-o in brate, spunandu-i ca totul o sa fie bine!
      Am luat-o de mana si am coborat repede jos, am urcat-o in masina si am apasat pedala de acceleratie. Ma dura mana ingrozitor! Mos' ala a reusit a imi faca o rana serioasa la mana cu un cutit.
Dar lasandu-ma pe mine la o parte mi-a intors capul spre Sakura, chipul ii era brazdat de lacrimi, care curgeau inca peste zgarieturile ce se mai zareau pe chipul ei. Am incercat o sa o calmez, dar toul a fost in zadar! Tremura si plangea, stangandu-si picioarele la piept.


 -Sasuke du-ma acasa!  Te rog! imi spuse ea printre suspine.
 -Sakura! Intai mergem la politie! 
 -Te rog... Nu!!! Nu vreu! Vreau acasa! Nu pot face asta! spuse ea intorcand capul spre mine devenind si mai nelinistita.
 - Nu il poti lasa pe criminalul ala liber! Trebuie sa faci asta! Altfel si alte fate vor trece prin ceea ce ai trecut tu! Spun incercand sa par calm, starngand volanul cu mainile.
 -Mi-e frica! se auzi glasul ei suav care ii trad spaima si frica din suflet.
 -Sakura, iti jur, ca nimeni nu iti va mai face rau vr-o data! 
 -De unde sti?! 
 -Pentr ca il voi omora cu mainile mele pe cel care se va mai atinge de tine! spun pe un ton serios, facand-o pe ea sa ma tinteasaca cu privirea.


        Am marit putin viteza, iar in cele din urma am ajuns la sectia de politie. Am coborat din masina, si m-am dus si i-am deschis si ei usa. Am luat-o de mana, pentru a prinde mai mult curaj, si am intrat impreuna in sectia de politie.
Toti ochi se atintisera asupra ei, ceea ce pe mine ma infurie la maxim. Am tras-o de mana in spatele meu, devenind foarte serios.


 -La ce va uitati?! intreb eu in cele din urma, dar nu am primit vr-un raspuns, iar toti s-au intors la treaba lor.
 -Cu ce va pot ajuta?! ma intreaba o doamna.


         Eu ii spun care e situatia, iar aceasta o priveste cu mila pe Sakura, care ma tinea strans de mana si se ascundea in spatele meu, stanganu-ma de maieu, fiind probabil extrem de speriata. Doamna de la politie i-a spus sa stea jos, pe un scaun de langa un birou, si i-a pus pe masa un pix si o foaie, rugand-o sa scrie tot ce s-a intamplat de ieri si pana astazi.
De pe foaie, Sakura si-a mutat privirea inlacrimata spre mine. M-am asezat pe vine in fata ei, si am luat-o de mana.


 -Iti promit ca nu o sa ti se intample nimic! Bine?!


Aceasta a dat din cap aprobator, apoi a luat pixul in mana si a inceput sa scrie. Dupa primele cuvine a inceput sa tremure, si lacrimile vroiau sa ii stabata iar chipul.


 -Iti jur pe viat mea ca nu ti se va mai intampla nimic rau de-acum incolo! i-am spus serios.
 -Mi-e frica! a fost raspunsul ei.
 -Cat eu sunt aici, nimic nu o sa ti se intample! Ai incredere! spun eu, iar aceasta incepe din nou sa scrie pe foaia alba, ce incet incet devebea mai "colorata" .


Dupa 10 minute de la depunerea plangerii, politisti au inceput sa il caute pe nenorocitul ala care i-a facut asta Sakurei. Iar noi am plecat de la sectia de politie. Era o liniste cumlita in masina, dar can am oprit masina in fata unui spital, linistea a fost sparta de Sakura.


 -Sasuke!! Nu vreau sa merg! spuse ea trista lasandu-si capul pe genunchi ce ii avea stransi la piept.
 -Sakura... Esti ranita! Ai nevoie de ajutor! Si nu discut pe tema asta!! ii spun serios in timp ce o ajut sa se ridice si sa iasa din masina.


       Intram in incinta spitalului, si toti isi intorc capul spre noi. Ma intorc cu fata la Sakura, ma uit la ea, si ii zambesc incurazator luand-o de mana.Rog o doctorita de pe hol sa o consulte, iar aceasta ne conduce intr-un salon. Sakura se aseaza pe un pat, tindu-si bratele in jurul trupului, iar pe usa isi face aparitia doctorita. Se uita putin la Sakura, apoi ma roaga sa ies, eu dau aprobator din cap, si fac cativa pasi spre usa.


 -Nu!! Se aude vocea ridicata a Sakurei, care acum parea si mai speriata.


Eu ma intorc la ea, avea ochi in lacrimi, eu ii i-au capul intre maini, sarutand-o protector pe frunte, si ii sterg lacrimile ce incerca sa le stapaneasca, dar nu prea reusea.


 -Nu plec nicaieri! Te astept la usa! ii spun eu calm, lipindu-mi frunrea de a ei si privind-o in ochi. Aceasta aproba din cap, apoi isi muta privirea spre doctorita, iar eu ma departez usor de ea, iesind pe hol si inchizand usa in urma mea.


Incerc sa ma asez pe un scaun ce se afla pe coridorul lung , dar nu reusesc! Nu am stare! Incep sa ma invart pe coridor si tesar cand aud ca usa se deschide dupa minute bune de asteptare.


 -Prietena ta are numeroase vanatai pe corp si este extrem de obosita! Nu prezinta boli sau probleme ce i-ar putea pune viata in pericol! Dar totusi ti-as recomanda sa ii dai niste calmante, poate si un somnifer, in decursul a cateva zile pana se mai linisteste! spuse asistenta.
 -Are vanatai pe corp?! spun incruntandu-ma.
 -Da! Are rani! Nu adanci, dar are, am pansat si tratat ceea ce s-a putut, dar restul.... vor trece odatacu timpul! Dar si tu esti ranit! Intra te rog si aseaza-te! Revin imediat! 


Dau aprobator din cap, si intru in incaperea puternic luminata, ducandu-ma langa Sakura, care statea in acelas loc, cu privirea in pamant. Am prins-o de mana, si i-am prins barbia, ridicandu-i capul, obligand-o sa ma priveasca in ochi.


 -Ti-a facut ceva rau?! o intreb, iar aceasta da dezaprobator din cap.
 -Te doare?! -ma intreaba ea in timp ce eu o priveam putin confuz- Umarul!  Te doare?! 


        Eu ii zambesc si ii spun un "Nu!" , iar pe usa intra doctorita. Aceasta imi spune sa stau jos pe pat si o roaga pe Sakura sa se aseze pe un scaun din incapere. Imi dau jos maieul, lansand-o pe femeie sa isi faca treba. Incepu sa imi dezinfecteze rana, apoi incepu sa o bandajeze, era chiar dureros, stabgeam pumnii, in incercarea de a ascunde durerea, dar nu prea reuseam...
Dupa ce a terminat, m-a ridicat multumindu-i, apoi am iesit impreuna cu Sakura din spital, indreptandu-ne spre masina.
Am pornit motorul si am luat-o pe drumul spre caa. Sakura era foarte obosita, si aproape i se inchideau ochii. Ceasul arata 23:54, si in mai putin de 10 minute sigur ajungeam acasa! Asa ca o las pe rozalie sa isi odihneasca mintea si trupul macar putin. Bine macar ca s-a mai calmat! Cand mai aveam putin si ajungeam acasa, primesc un telefon, ce o facepe Sakura sa se trezeasca spriata. Scot telefonul din buzunar si raspund cu un "Alo.." obosit. La celalalt capat al firuli era un politist, ce ma anunta ca l-au prins pe posibilui rapitor al Sakurei. Fara sa ma mai gandesc intorc masina, si pornesc din nou spre sectia de politie, inchizand telefonul. Sakura se uitala mine cu un mare semn de intrebare pe fata.


 -Cei de la politie l-au prins pe cel care ti-a facut asta! spun serios, iar aceasta incepe sa tremureu.


        Acum furia imi reveni! Am ajuns repede la politie si am coborat din masina, am luat-o pe Sakura si a intrat in sectia de politie. In fata mea se afla nenoroci*ul care a indrasnit sa o raneasca. Eram asa nervos ca l-as fi putut ucide cu o sigura privire! Se zbatea in stransoarea politistilor, care incercau sa il potoleasca! Sakura era blocata, statea langa mine ca o stana de piatra si nu mai spunea mimic. Vad cum nenoro*itul scapa din mana politistilor, si se indreapta cu pumnul intins spre Sakura, dar eu fac o miscare rapida, punandu-ma in fata fetei, si prinzandu-i pumnul cretin*lui, lovindul puterinic cu pumnul meu in fata, cazand pe jos, de unde este ridicat de politisti.


 -Camatin-va domnule! replica unul din politisti.
 -Sa ma calmez?! Imi spuneti mie sa ma calmez?! tip eu nervos, dar simt o mana Sakurei, care o starange pe a mea. Imi intorc capul sprea ea si dau de ochii ei verzi ce erau plini de lacrimi. Dintre toti ea e cea care sufera cel mai mult! 
 -Sasuke... Vreau sa plec! spuse aceasta lasand privirea in pamant.
 -Mai aveti ceva de spus?! ma adresez eu politistilor.


         Acestia imi spun ca au gasit portofelul si actele Sakurei, dar nu i-au gasit telefonul. Eu am dat aprobator din cap, semn ca nu ma intereseaza telefonul, apoi am luat portofelul si am pornit spre casa.
         Cand am ajuns in fata casei, am parcat masina si am coborat, ajutand-o si pe rozalie. Eram la ea acasa, ar fi aiurea sa o duc la mine... cine stie ce ar crede.... nu vreau sa o fac sa se simta mai rau ca acum. Am intrat in casa, aprinzand lumina, lucru ce pe ea a facut-o sa isi acopere ochi cu mana, din cauza luminii puternice. Vad cum isi duce mana la cap, incercand sa gaseasca ceva de care sa se prinda cu mana. O vad cum se lasa in jos, semn ca ametise, asa ca m-am repezit si am prins-o in brate.


-Sakura esti bine?! 
-Ahaaa... a fost raspunsul ei.
-Mai bine te-ai duce sa faci o baie! 
-Dar ma astepti pana ies?! Te rog! spuse evitandu-mi privirea.


Dau aprobator din cap si o las sa mearga la dus, iar eu sun si comand 2 pizza, probabil ca ii e foame.




>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 Edit: Sper ca acum nu am mai uitat sa anunt pe nimeni... ingrijorat  



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Jpr



Ultima editare efectuata de catre Ame. in Sam 03 Aug 2013, 18:14, editata de 2 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 17:08

Heiiii! hi! Am ajuns si eu pe aici...si ce pot sa spun?
Mi-a placut acest capitol...
Ce bine ca l-au prins pe ala rau...Si Sasuke...ce bine ca a avut el grija de Sakura...
Se vede ca o iubeste...ce sa mai!
Deci vreau next-ul repejor....cat mai REPEDE!!!
Iar acum evident ca urmeaza intrebarile...


Pentru Sakura:


-Ce ai simtit atunci cand l-ai privit pe agresorul tau in ochi?
-De ce crezi ca a facut Sasuke asta? Crezi ca tine la tine?
-Ce il consideri pe Sasuke acum...prieten? Amic? poate ceva mai mult?


Pentru Sasuke:


-Ai fi in stare sa o ceri in casatorie pe Sakura?
-Ce ai face daca ea ar fi din nou rapita?
-Crezi ca te-ai revensat pentru ce i-ai facut salvand-o de acolo?


Cam atat ar fi de spus...Dar sa ma anunti la next! puppy eyes 
Te pwp dulce is spor la scrs in continuare!!! kiss 


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 33


Ultima editare efectuata de catre Anne Howard in Mier 07 Aug 2013, 14:26, editata de 1 ori
Sus In jos
Sentōki U.
Genin
Genin
Sentōki U.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde nu sunt dorită
Nr. mesaje Nr. mesaje : 365
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : Do you really want to know?!
Stare de spirit Stare de spirit : I'm always in the mood.

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 18:40

Inca un capitol superbb ! in love
Mersii de anunt, sper sa il primesc si data viitoaree puppy eyes .
Tot ce pot sa spun este ca ma bucur ca Sakura este bine si hai repede cu nextt ;;) kiss .


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 20ssile


Find a dream and don't stop fight until it's become true..
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Lun 05 Aug 2013, 01:19

Hei happy Mersi ca mai anuntat de next thank you
Acum am inteles cum a ajuns Sasuke la acel hotel, si ce bine ca a ajuns la timp happy Ce bine ca Sakura la reclamat pe acel nemernic, sper ca asta sa nu fi complicat cumva lucrurile
Acum cateva intrebari happy2
Pentru Sakura: Ce ai de gand sa faci in continuare? Vei sta singura in casa aceea mare?! Ce parere ai despre gestul lui Sasuke? Crezi ca acel nemernic ar vrea sa se razbune pe tine? Crezi ca experienta prin care ai trecut va imbunatati relatia ta cu Sasuke?
Pentru Sasuke: Prima data vrea sa iti cer scuze ca am crezut ca ai fost implicat in rapirea Sakurei puppy eyes dar era cam suspect cum ai ajuns tu acolo asta pana in acest capitol, dar sa lasam asta ca am cateva intrebari pentru tine happy2 Daca Sakura te-ar ruga sa ramai cu ea, ai ramane? Adica nu doar in noaptea asta...ci pentru o anumita perioada. Crezi ca acel nemernic va vrea sa se razbune pe Sakura deoarece la reclamat?Iar daca ar vrea sa se razbune pe ea tu ce ai face? Crezi ca ceea ce s-a intamplat acum va imbunatati relatia voastra?

Cam astea au fost si intrebarile lough Despre capitol nu am ce sa spun, a fost unul foarte interesant care a lamurit anumite aspecte din cel anterior. Inafara de cateva greseli de ortografie capitolul a fost foarte frumos happy
Stii Ame, am observat ca acestui fic de dedici mai mult decat celuilalt, dar in fine...imi place mult cum scrii, asa ca, continua ceea ce faci deoarece te descurci foarte bine dupa parerea mea heh
Hai ca te-am kiss si hai repede cu next-ul heh
~Sayonara~ a hug[/font


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mar 06 Aug 2013, 16:21

Edit mai tarziu
In primul rand vreau sa iti multumesc de anunt, un capitol ca cele care au fost genial, acum mi-am dat seama cum a ajuns sasu la hotel , ma bucur ca toate sau terminat cu bine. Spor la idei in continoare
[/center]


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 <a href=
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mar 06 Aug 2013, 22:38

Multumesc de anunt
E bine cand totul e bine, ma bucur ca sasuke a venit la timp si a ajutat-o
nu stiu ce sar fi intamplat daca nu aparea el
Bafta in continoare cu ideile


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Lun 12 Aug 2013, 12:33

Ca deobicei faci capitole frumoase, abea astept sa vad ce se va intampla cu cei doi.
Te rog sa ma anunti cand pui nextul si scuze ca nu am comentat la capitolul trecut era cam 2 dimineata cand l-am citit.
Sus In jos
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Lun 19 Aug 2013, 23:59

oh my god !!! I think I love your story ...in love think I ultima vreme s-au tot pus capitole la niste fanficuri pe care le citesc si am fost ultra mega bucuroasa sa vad ca si tu ai pus next happy2what?lol! 
Sper sa pui urmatorul capitol curand! a hug i love you 
Sus In jos
Tianna
Genin
Genin
Tianna

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Nica Tatiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 247
Puncte : 313
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Arta.
Stare de spirit Stare de spirit : Teen Spirit

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Vin 23 Aug 2013, 18:59

Bun , deci.. lesin! Adu' repede nextul! Imi place foarte foarte foarte mult cum scrii! Cu exceptia ca mai ai cateva greseli gramaticale si de tastare , povestea decurge lin , frumos , si din perspectiva amandurora! Imi place , deci anunta-ma si pune next!! Apropo.. am o intrebare pentru Sasuke:
Acum ca ai salvato , si e cu tine , si ai vazut cat de fragila e ... mai ai ganduri perverse cu ea? Crezi ca o sa te ierte? Si daca nu te va ierta(desii nu cred asta , sigur o va face!) ce vei face?!


 Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Xglbh5
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 2qjbzop
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Dum 25 Aug 2013, 21:38

Iti multumesc foarte mult ca m-ai anuntat. Nu pot concepe cum mosul ala libidinos a putut face asa ceva. Ma bucur ca macar in Japonia politia e mai vigilenta. La noi in Romania nici daca il aduceau de mana la sectie nu l-ar fi arestat. Ce bine ca l-au prins pe nenorocit si acele doamne ( politista si asistenta) mi s-au parut foarte dragute si amabile. Ei bine, Saku imi pare rau de tine si Sasuke, ti-ai spalat toate pacatele. Esti iertat in totalitate. Pentru cat de grijuliu ai fost ti-as da si o medalie. Abia astept continuarea happy 


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 21:18

Oooooo... Sasuke ! Ce dragut in love !

Foarte bine spus itasaku99 rolling on the floor ! Biata de tine Saku sad  Nu cred ca am mai intalnit vreun fic in care sa se duca la politie think ( inafara ideilor despre ei polististi, desigur rolling on the floor )... Stiu ca am sarit peste clasica introducere, deci : Buuuuna ! happy Imi palce enorm ideea in love Si imi mai place si ca Sakura este mai intepata well? awesome right?  Dezvoltarea lui sasuke de la au capitol la altul a fost putina, aproape isesizabila, dar prezenta. Ador faptul ca s-a "decongelat" putin cate putin yeah 
Ai un stil foarte frumos de a scrie, m-ai captivat de la rpimul capitol dap ! 
Astept continuarea si te rog sa ma anunti si pe mine please 
kiss  ♣️
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 23:48

Hei am trecut si eu pe la fic-ul tau. Imi pare interesant. Anunta-ma la next . Ja ne!


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19Mier 28 Aug 2013, 00:12

Hey, hey a hug
Peste ce am dat eu aici?! Un nou fic foarte interesant love
Sincera sa fiu la inceput nu mi s-a parut deloc original, abordand o idee uzuala, insa cu timpul ai personalizay-o, creand ceva foarte frumos kiss 
Imi place foarte mult cum ai dezvoltat totul si pot spune ca aai avansat foarte mult din primele capitole happy AI si descriere multa, ceea ce ma bucura, iar dialogul nu este deloc sec, ci la locul lui heh
Ahhh ce rau imi pare de Sakura prin cate a trecut, iar Sasuke, chiar daca la inceput a fost un porc, a devenit un dulce acum, mai ales la cat a cautat-o pe saraca fata+ ca a si salvat-o de la un viitor viol sad 
Ei bine ce mai pot spune decat abia astept urmatorul capitol, asa ca pune-te pe tastat si adu-l repejor happy2
ps: ai putea sa ma anunti si pe mine cand il postezi ?

Kisses and hugs ^^



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Arptg
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-