Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 23:05

buna scumpii 

Am trecut si eu pe la ficul tau si recunosc k imi place la nebunie.I llike it! Oricum ce vroiam sa iti zik este sa aduci next si daca nu te superi ai putea sa ma anunti si pe mn pls:pls:pleaseplease

Te pooop kiss


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 09:20

Mersi de anunt!
Capitolul a fost foarte frumos.
Aaaah....boul de Sasuke. Nu se poate abtine deloc.
Mi-as fi dorit ca Lian sa ramana cu Sakura dar eh...asta e, ce sa-i faci.
In rest mi-a placut totul.
Astept cu nerabdare nextul de care sper sa ma anunti in continuare.
Te pup, spor la scris.
Ja na! kisskisskiss


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 10:16

Sallut vad ca ai adus next-ul . Ce bine ! Ma bucur !Sunt putin trista ca ajung ultima .
Cum nu pot lasa nici un cap fara intrebari uitele :
  
   Pentru Sasuke :
  
 1 . Sasuke, Sasuke , genialul meu Sauke .Vezi ma ca gandim la fel si ca am avut dreptate ?(muahaha:evill:_)
  2 . Idiotule de ce drak i-ai spus Sakurei ?Nutrebuia stiu ca te-ai simtit vinovat  dar pe bune de ce ?
  3 . Puteai de ex in loc sa ii spui ca ai luat bratara ca ai  gasito  in fata hotelului la tipa roscata si inainte cand te-a pleznit peste mana sa o fi prins iar luando in brate si sarutando surprinzator .Asta ma gandisem ca vei face dar se pare ca nu esti asa  rau ca mine si ca te-ai inmuiat.Te-ai inmuiat ?
  

     Pt Sakura :
 
  1.Sakura draga mea nu mai plange nu ai de ce . Ridicate-n picioare zambeste si fi tare . Iti dai seama ca Sasuke a facut asta din dragoste pt ca nu vrea sa te piarda ? ( ps Sasuke nu are voie sa asculte sau sa vb )
   2 . Vei incerca sa il uiti de dragul meu ?
  
      Pt Lian:
  1. Sa nu te mai intorci pe veci ai inteles ?

  
  Cam atat acum , daca mai imi vin idei dau edit .Acum plec la o aniversare papa


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Dlrcp4
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 11:23


Hey , hey !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt .
Capitolul a fost foarte trist si nu pot sa cred ca Lian a plecat in Italia....
Uite niste intrebari si din partea mea :

Pentru Lian :
1. De ce ai cedat asa de usor si ai plecat in Italia ?
2. Nu te-ai gandit ca poate Sakura s-ar fi intors la tine ?
3.Cum crezi ca se simte ea acum ?

Pentru Sasuke :

1. Tot ai de gand sa o faci pe Sakura sa se indragosteasca de tine ?
2.Iti poti imagina cum se simte Lian ?
3. Ce vrei sa faci in continuare ?

Pentru Sakura :

1. Ce ai de gand sa faci in continuare ?
2. O sa-l uiti pe Lian sau o sa incerci sa-l gasesti ?
3. Ce parere ai despre Sasuke ?

Cam atat....
Sper ca ma vei anunta atunci cand vei posta next-ul .
Pana data viitoare te-am pupacit dulce . kiss




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Sam 15 Iun 2013, 22:16

Ce trist a fost capitolul asta imi pare rau pentru Sakura. Abea astept nextul si s ama anunti cand pui nextul.
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Iun 2013, 10:51

Foarte tare ficul tau imi place mult ideea  dap !
Îmi pare rau ca nu am trecut mai devreme crying
 Şi daca poti anunta ma cand pui nextul.... puppy eyes


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Iun 2013, 22:16

Hei... :-h:Am revenit cu un noi capitol, care sper sa va placa! Va multumesc ca imi cititi ficul si va multumesc si pentru intrebarile si comm-urile pe care mi le lasati!
Va iubesc! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 962758
Intrebari de la voi (dati click pe spoiler):



Capitolul 8


Sasuke pov:


          E deja dimineata,iar eu nu ma pot gandi decat la ea,cate am putut sa ii fac.... sunt un ptost... merit palma pe care mi-a dat-o, merit tot ce se intampla... Nu stiu de ce, dar cred ca tin la ea... sau e doar un lucru pe cate nu il am si il vreau. Vreau sa o fac sa se indragosteasca de mine... de fapt o sa se indragosteasca de mine! Vreau sa fie a mea! Dar e o problema... ma cam uraste... si ma ignora! Mereu m-a ignorat... Dar chiar si asa o sa ne impacam si totul va deveni roz,poate...

Deci ma imbrac si merg pe plaja,Sakura si fetele erau deja acolo.  Sakura avea pe ea un nou costum de baie, unul care o facea sa arate ca o zeita! Costumul era albastru, si avea o floare roz drsenata pe unul dontre sani. Nu era un costum special, dar pe ea arata fabulos!

I-am zis "Buna!", dar nu mi-a raspuns,nici nu m-a bagat in seama, sa intors cu spatele la mine, vrand sa plece. Dar am prinso de mana si incerc sa ii vorbesc, dar ea se intoarce cu fata la mine si ma plesneste. Imi simpteam obrazul arzand...



-Sakura... apuc eu sa spun.

-Nici o data,in vecii veciilor sa nu imi mai vorbesti, sau sa indrasnesti sa mai pui mana pe mine!! spune nervoasa, dar ne intrerupe Hinata care ii da Sakurei um pahar de cafea, spunandu-i: "Cafeaua ta!", apoi pleaca zambind.

-Sakura... serios... nu am vrut sa se intample asa! spun strangandu-i mana.

-Nu?! Nu ai vrut?! spune uitandu-se cu privirea ei ucigatoare la mine.

-Nu!! ii raspund.

-Ba da!! Ai vrut!! Tot ce sti tu sa faci e sa distrugi vieti! Nu te gandesti decat la tine!! Sasuke... adevarul e ca esti un idiot!! spunand asta,varsa cafeaua pe mine, apoi se aseaza pe sezlongul ei si isi pune ochelerii de soare la ochi.

Ma duc in apa sa ma spal de cafea, dar il vad pe Naruto cum trece in fuga pe langa mine, Sakura fiind pe umarul lui, razand, dar din ochii ei cadeam lacrimi pe care incerca sa le ascunda. Acum am realizat cat de prost am fost.... am distrus doua vieti doar ca sa ma distrez.

 Dupa ziua de azi nu cred ca va mai vorbi cu mine,de fapt sunt sigura ca nu va mai vorbi cu mine deloc, nici macar "Buna!"
 
 
Sakura pov:


        Asa  trist.... Doare... De ce?! Nu stiu?! Poate pentru ca simt! Cu ce folos... De ce sa sinti doar durere?! De ce sa fi ranita de toti si sa suferi tot tu cand incerci sa ii ranesti inapoi?! Fara rost... Cui ii pasa?! Poti spune un simplu "Sumt bine!" si e de ajuns sa afisezi un zambet mic si fals ca toti te vor crede... Sau daca nu te cred tot vor renunta sa caute un singur raspuns la o singura intrebare: "Esti bine?!" Ce conteaza ca ai fost ranit, zdrobit si apoi abandonat?! Durerea pe care o simti e doar a ta si nu o poti imparti sau micsira! De ce?! Siplu... ceea ce ti se pare tie important poate fi nesimnifocativ pentru alti!! Prea multe ganduti... prea multe lacrimi... prea multa singuratate... prea multa dutere... Provocata de cine?! De un nemernic!




        Ma uit de ceva vreme la tavanul camerei mele... Da! Sunt acasa! Este luni, iar vacanta aia idioata care mi-a adus doar lacrimi, poate si cate momente magice de care acum nu mai reusesc sa scap sa termint!

Stau pe pat si tot ce am in cap este putina razbunare... Sasuke merita sa plateasa petru ceea ce mi-a facut... dar momentan nu vorbesc cu el, nici daca as fi pe moarte nu i-as spune vr-un cuvant! Il ignor total, pentru mine este inegzistent! De sambata seara de cand am ajuns acasa, nu am facut altceva decat sa plang si iar sa plang. Dar de ce sa sufar numai eu?! De ce sa nu sufere si el?!

Ar trebuii sa schimb culoarea tavanului, ca deja incep sa urasc albul!!

Dar stiti ce... Gata!!



         Ma ridic din pat, imi ster brutal lacrimile si imi i-au telefonul de pe noptera patului. Ceasul era 22 dar nu mi-a pasat, nu vreau sa mai stau in casa nici un minut! O sun pe Hinata si o rog sa mearga cu mine intr-un club, si ii spun ca poate invita pe cine vrea ea ca pe mine nu ma deranjeaza! Ii spun sa ne intalnim in fata culubului la 22:30, iar ea accepta imediat, uimita probabil ca eu vreau sa ies din casa.

M-am dus si am facut dus,apoi m-am imbracat si am plecat. Cand am ajuns, ei deja erau acolo, Hinata, Ino, Naruto, Shikamaru, Sai, Tenten, Neji, Temari, da... si... si... Sasuke, care se uita la mine la Zana Maseluta, si recunosc ca avea motiv! Eram imbracata intr-o rochie neagra, scurta si mulata. Nu ma laud cand spun ca imi venea minunat si ma facea sa arat super bine!

Intram in club si ne asezam la o masa, comandam de baut si ne pune pe ras!

Sasuke se uitanumai la mine, iar eu nici ca il bagam in seama.



         O dansatoare, extrem de... dezbracata, incepe sa "topaie"  pe langael pe langa Sasuke, care se uita prea insistent la mine! Dar eu nici nu ii bagam in seama! Cand dansatoarea trece la lucruri mai perverse, Sasuke scoate din buzunar o bagnota si i-o da, dasatoarea accepat surprinsa bani, apoi pleaca multumindu-i.

La inceput toti erau uimiti, adica cum a refuzat Sasuke "bunaciunea" aia de fata?! Dar au renuntat la gandurile astea si s-au dus pe ringul de dans...

Uurrraa... acum am raman cu Sauke la masa, singura, doar eu si el! Aaaaaa sa ma salveze cineva!!!

-Vrei sa dansezi?! ma intreaba un tip brunet cu ochi albastri ce statea in fata mea.

Avea pe el o camasa cu maneca scurta, desfacuta la primi trei nasturi, i se puteau observa muschii, care erau chiar evidenti pot spune!   In partea de jos purta o pereche de pantaloni scurti de blugi, si o pereche de tenesi albastri. Nu arata rau, din potriva... era chiar sexi! Stati linistiti ca nu m-am indragostit, dar am sa profit putin de tipul asta ca sa ma distrez si eu!




        Ma uitam la fata lui, si puteam vedea un zambet pervers, nu stau sa ma gandesc de doua ori si accept. Ma ia de mana si mergem pe ringul de dans. Nu ezitam, aveam corpul foarte aproape de le, dar putem sa sint privirilelui Sasuke cum ne urmaresc!

-Eu sunt Sakura! spun eu intr-un final.

-Kent! imi raspunde el apropiindu-se de urechea mea si tragandu-ma mai aproape de el.

Trebuie sa recubosc ca am baut cateva pahare si nu sunt prea treaza, dar de distrat tot vreau sa ma distrez, asa ca incep sa ma misc mai cu foc pe langa el, provocandu-l fara sa-mi dau seama.

El tot avansa, si a inceput sa puna mana pe mine, aveam un gand straniu in minte... L-am luat de mana si l-am dus pana la masa unde statea Sasuke, dar ce era masa lui?! Nu!! Era doar o masa!

L-am trantit pe canapea, si m-am asezat in bratele lui, in cel mai pervers mod posibil, bine nu exagerat de pervers, si am inceput sa il sarut, tote astea sub privirile mirate ale lui Sasuke!

Baiatul, Kent, nu prea se multumea cu atat, si tot avansa, dar eu nu voiam sa merg chiar asa departe!

Dar cineva ma prinde brutal de talie, si ma trage dupa el pana la iesirea din club,era Sasuke.

-Sakura! Ce ai in cap?! Tu ai idee ce vroia tipul ala de la tine?! intreaba el serios.

-Da! Dar ne-ai intrerupt tu!! De cate ori ti-am spus?! NU TE MAI BAGA IN VIATA MEA!!!! spun nervoasa rastindu-ma la el.

-Poate ca vrei sa ma ranesti, dar asa tu vei suferi mai mult!



       M-am facut ca nu aud si am plecat. M-am dus acasa, si m-am aruncat in pat.Nu imi place sa recunosc dar avea dreptate , daca ma culc cu primul care imi iese in cale doar eu voi avea de suferit!
Dar ce sa fac?! Egzistenta lui nu e importanta pentru mine, dar as vrea sa existe un buton si sa sterg din capul meu momentele care imi provoaca durere, dar nu exista!

Dar cred ca am gasit o solutie mai buna! Poate astfel mai iese si soarele pentru mine! Sper...

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Sper ca v-a placut capitolul! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 208323



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Jpr



Ultima editare efectuata de catre saku_ra in Mar 25 Iun 2013, 12:05, editata de 3 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Iun 2013, 22:17


Buna...am ajuns si eu pe  la ficul tau si acum am cateva remarci de facut...Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 2843714615
De la inceput ai greseli de tastatura, dar in capitolul asta sunt prea evidente..."egzistenta"??!Ok...Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 138742
Si nu mai amesteca toate timpurile verbale...o naratiune se scrie la prezent sau la trecutul compus...
Nu mai schimba perspectiva personajelor...scrie un capitol intreg doar din perspectiva unui singur personaj...unul!
Asa...despre continut ar trebuii sa incerci sa ne surprinzi!Sa faci ceva neasteptat...ceva ce sa ne sochieze! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 1733309228
Acum am niste intrebari...Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 384738


Sasuke:


-Ce ai simtit cand l-ai vazut pe tipul ala cu Sakura?Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 3764230010
-Nu ai acceptat am...am... "reactiile" dansatoarei pentru ca te deranja din a te uita la Sakura? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 2843714615
-Nu sti nici acum ce simti pentru Sakura? Si ce crezi ca a fost sentimentul acela pe care l-ai simtit atunci cand tipul ala pune mana pe ea?! cumva gelozie?! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 2573201749


Sakura:


-Crezi ca pe Sasuke l-a afectat ce ai facut tu cu tipul ala?Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 361396
-Daca intr-o zi cu soare...l-ai vedea pe Sasuke iesind din dus...dar tu sa nu sti ca el e in baie...si ar iesii dezbracat ce ai face?! Cred ca ai orbii!! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 3328071791
-Iti e dor de Lian? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 2332602154
Cam atat pentru azi! Sper ca nu te-ai suparat pentru micutele mele remarci... Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 2332602154
Corecteaza capitolele! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 2843714615
Anunta-ma la next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 33


Ultima editare efectuata de catre ♥Doar_Eu♥ in Lun 24 Iun 2013, 16:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 23 Iun 2013, 23:48

Ce frumos capitol abea astept urmatorul capitol si sper ca sakura sa-l ierte macar unpic pe Sasuke.
Sa ma anunti cand pui nextul. 
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 13:14

Hey !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt .
Capitolul a fost frumos . Sunt curioasa sa vad ce metoda a gasit Sakura si cum o sa mai merarga lucrurile cu Sasuke , deci te rog frumos cu ciresica pe deasupra , pune next-ul si asta repejor .
Pana data viitoare te-am pupacit d ulce , dulce de tot pana ....dai in diabet ! kiss


P.S sper ca ma vei anunta atunci cand vei posta urmatorul capitol ! ;;)




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 18:12

Mersi ca m-ai anuntat ca ai pus acest capitol! Este genial!Te rog anuntama cand pui next-ul! Succes in continuare! Te pup Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 208323 Papa


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 23:14

Vai te rog eu din tot sufletul sa ma ierti ca nu am mai trecut pe aici de o caruta de ani puppy eyes Sunt foarte rea crying nu pot sa cred cate am pierdut crying
Adica ma bucur ca Sakura nu mai este cu Lian dar imi pare rau ca sufera atata pentru un baiat afurisit...si Sasuke a fost exagerat...desi eu sunt de partea lui chiar a exagerat sad sunt foate dezamagita sad
Asai ca o sa ma ierti ca nu am mai trecut de mult pe aici si ma vei anunta si pe mine de next ? puppy eyes Pe data viitoare...
~Sayonara~ a hug


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 23:29

Buna , capitolul a fost foarte frumos, dar pana la urma saku iarta putin a refuzat baiatul o bunaciune pt tine, nu e deajuns
astept nextul si sper sa vina repede te pwp


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Mar 25 Iun 2013, 23:05

Hehe!! Lui Sasuke ii pasa de Sakura? adica sa o "salveze" din ghearele tipului...hmm.....Chiar vreau sa se intalneasca din nou cu Lian , parca a fost "brutala" despartirea. Imi place ficul tau si spor in continuare la idei! dap !kiss
Sus In jos
Marisa Merico
Genin
Genin
Marisa Merico

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Poate, pe scaun. Dar, doar poate ;]
acebook acebook : Andrada R. Filimon
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Normala. o.O

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 30 Iun 2013, 13:15

Deci imi place ficul tau.Din punctul meu de vedere Saku facr ce trebuie si sper sa nu faca vreo prostie si sa aiba un copil cu cine nu trebuie. Anuntama si pupik :*


●` Regula numaruuu` unu` J ` Sã n`ai incredere` in Nimeni`! ●                                                               

                    De sunt nebun,Sa.mi spuneti ca visez                                           Fanficurile mele: > Nostalgia Dragostei
                     Sa ma minti ca umblu' printre stele                                                                     > Infinite Love <3
                    Ca tot ce vad in jur cu ochii verzi                                                                        >Sacrificiu pentru Razbunare
                     E un vis urat,ca.s fermecat de ele...                                                                    >Ce este iubirea?

                                                                                          dance2
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 23:00

Buna buna
Am trecut si eu pe aici
Un capitol minunat si o ideia este interesant
spor la idei in continoare astept nextul


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 <a href=
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 14:38

Hei dragilor Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 127686 Am adus next-ul, stiu ca e cam tarzior si a trecut ceva vreme, dar intr-un final l-am adus!
Am incercat sa il fac mai "bun" , la capitol ma refer, si sper ca a iesit ceva...
Sper ca nu mai am greseli de tastatura/ortografie,dar daca exista va rog frumos sa le scuzati..
Chiar daca citesc capitolul de n ori inainte, tot nu pot depista toate greselile, pentru ca stiu ce cuvinte sunt si nu sunt atenta pe deplin...
Sper ca acum e mai bine totusi... Stiu ca e putin cam mult dialog... Sper totusi ca asta sa nu va deranjeze.. Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 307712
Inainte sa va urez spor la citit vreau sa ii multumesc unei prietene, care m-a ajutat cand am avut nevoie si nu m-a lasat la "greu"! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 962758
Chiar daca nu are legatura cu capitolul, si nici nu e un capitol "minunat" vreau totusi sa i-l dedic, e felul meu de-ai multumii! Cred ca se stie singura si nu e nevoie sa-i mai precizez numele...  Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 301723
Si in final...
Spor la citit, sper sa va placa capitolul! Si multumesc pentru comm-uri! Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 962758 Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 208323

Intrebari de la voi:

 Capitolul 9
 
Sasuke pov:
        Este luni, e cam 12 si eu ma ridic lenes din pat, ma imbrac  si mananc ceva.
Deschid laptopul si intru pe messenger, pai ce altceva sa fac si eu?! Cum deschid mess-ul imi apare un mesaj pierdut, de la Naruto?! "Suna-ma urgent!!!!!! "
Serios! Offf... Ce a ma facut si baiatul asta?! Nu mai astept si pun mana pe telefon si il sun.
  -Ce ai mai facut ma?! intreb sarcastic.
  -Sasuke!!!
  -Da Naruto...
  -Crezi ca ar fi ciudat sa o invit pe Hinata la o intalnire?! Adica la un suc... sau la un film...
  -Naruto... Asta e urgenta ta?!!! intreb ironic.
  -Da!!
  -Invit-o unde vrei!! Poti sa o inviti si la tine acasa! Dar invit-o o data  ca poate se marita pana te hotarasti tu! spun nervos.
  -Mda... dar poate o invit maine, ca azi e cam tarziu....
        Da... Cum să nu! E tarziu sau nu are el suficient curaj?! Asta e urgenta lui?! Si daca ar fi cazut pe scari ar fi fost o urgenta mai mare... Sau nu... De fapt nu! Dar nu conteaza, intrebarea lui e patetica!
Inchid telefonul si il arunc prin pat. Intru pe internet si caut si eu un film interesant, unul mai interesant ca viata mea imposibila. Am gasit in cele din urma un film, nu am idee daca e frumos sau nu, dar e un film asa ca eu sunt multumit! Nu am nici un chef sa ies afara cu cine stie cine, prefer sa lenevesc azi.
      
        Dar pe la 22 imi suna telefonul. Nici nu mi-am dat seama ca s-a facut 22, adica pana acum nu am deschis decat 15 filme, dintre care 4 le-am vazut pana la mijloc, apoi m-am plictisit, 1 l-am vazut pana la sfarsit, iar resul de 10 le-am deschis, iar dupa primele 10-15 minute le-am inchis la loc. Ce sa fac daca sunt naspa!
Revenind la telefon, am inceput sa il caut prin pat si intr-un final l-am gasit. Era Hinata, ce vrea la ora asta?! Am raspuns cu un " Alo..." ce imi trada lipa de interes ce mi-a provocato apelul ei.
  -Hei Sasuke!! Mergi cu noi in club?! Hai te rog!! O sa fie distractiv!

       Deci ma invita intr-un club?! Si eu ce ar trebuii sa ii spun?! Parca m-am plictisit de camera asta... Si in plus ce altceva mai bun am de făcut?! Nu am stat mult pe ganduri şi am acceptat. In plus nu am de ce sa stau inchis in casa si noaptea asta... doar nu o sa ma culc de la 22. Nu?!
Accept invitati Hinatei care imi spun sa fiu in fata clubului pe la 22:30. Nu mai stau pe ganduri, inchid telefonul si ma apuc sa ma imbrac. Mai intai fac um dus rapid, apoi alerg  spre sifonier si aleg o pereche de pantaloni si un tricou lejer, imi iau adidasii mei preferati si pornesc spre clubul ce nu era prea departe de mine.
Ajung in mai putin de 15 minute, iar la intrare ma intalnesc cu amicii mei, Naruto, Hinata, Ino, Shikamaru, Sai, Tenten, Neji si Temari.

       Ii salut pe toti si ii intreb de ce nu intram, iar ei imi spun ca trebuie sa mai ajunga cineva.
Cineva?! Cine?! Dar vad cum toti isi muta pivirea intr-o anumita parte a strazi, imi intorc capul in aceeasi directie si.... si.... Mai sa lesin! Era Sakura! Imi venea sa sar pe ea la propriu, o sorbeam din priviri, si trebuia sa ma multumesc doar cu atat...
       Ii saluta pe toti, cu exceptia mea evident, apoi a luat-o pe Hinata de mana si a zambit vesela si am intrat toti in club. Ne-am asezat la o masa si am comanda de baut. Nu imi puteam lua ochii de la Sakura, nu stiu de ce dar pur si simplu ma fascina prezenta ei, dar ea ma ignora.

       Nici nu cred ca ar avea rost sa vorbesc cu ea, probabil mi-as raci gura degeaba, dar incercarea moarte n-are. Am devent putin serios si ma pregateam sa o intreb daca vrea sa danseze, dar nu apuc sa zic nici macar un cuvant... De ce?! Pentru ca s-a gasit acum o dansatoare sa faca spectacol! Pentru mine! Chiar acum!! Serios?! Aveam si eu putin curaj sa vorbesc cu ea si acum ce sa mai zic... Nu mai pot sa scap de... de... asta! Sa ma salveze cineva!!! De fapt... ma salvez si singur! Am scos o bacnota din buzunar si i-am intins banii fetei, care parea uimita, dar i-a acceptat, apoi a plecat multumita. Eu am ramas si am privit-o in continuare pe Sakura, ignorand comentariile celorlalti despre "bunaciunea" pe care eu am gonit-o...
       Partea si mai proasta este ca ma everveaza faptul ca ma ignora cu atata usurinta.Telefonul ei e mult mai important ca mine?! Eu zic ca nu, dar tot el se bcura de tota atentia ei.
Am renuntat si la ideea de a mai incerca sa vorbesc cu ea, m-am multumit cu privitul. Stiu foarte bine ca a observat privirile mele insistente, dar nu stiu daca e bine sau nu pentru mine. Pe de o parte, fetele vor atentie, iar eu ii dau multa atentie si prin asta ii arat ca ma intereseaza persoana ei. Dar pe de alta parte, ma pote cataloga drept un obsedat, sau mai stiu eu ce idei ii trec prin cap'sorul ala frumos al ei.
Gandurile mele profunde mi-au fost intrerupte de o invitati la dans, care nu era pentru mine, ci pentru Sakura, nu de la o fata, si de la un baiat, ceea ce inseamna ca pe EA a invitato un baiat la dans, iar baiatul ala nu sunt eu!!
Nu am spus nimic, nu vreau sa fac scene si sa ma creada lumea un tacanit. Chiar daca psihic vroiam sa il omor, iar mintea mea se gandea la diferite moduri de al ucide prin suferinta, m-am multumit sa ii urmaresc atent cu privirea si sa intervin daca baiatul "sare calu' ".
 
        Ultimele lui miscari m-au enervat la culme, nu se multumeste doar cu un dans, chiar trebuie sa puna mana pe ea?! Se pare ca pe Sakura chiar nu o deranja, ba chiar din contra, a venit la masa de mana cu el, s-a asezat in bratele lui, si a inceput sa il sarute!! Ce e asta?!!!! Si nu e de ajuns ca ea il saruta, sau ma rog... se sarutau, el isi mai si plimba mainile pe ea. Baiatul asta ma enerveaza!! Ea nu isi da seama ca el nu se va multumi doar cu atat?!
Poate ca sunt un nesimtit ca m-am bagat in relatia ei cu Lian, dar asta nu inseamna ca trebuie sa se razbune asa, batandu-si joc de ea! Am luat-o de mijloc, dand-o jos de pe tipul ala si am iesit din club.
       Evident ca afara am inceput sa ne certam, ca "eu ma bag in viata ei!! " dar ce nu pricepe ea e ca baietii de genul ala nu au constiinta si obtin ceea ce vor indiferent de metoda...
Macar s-a enervat atat de tare, adica eu am enervat-o atat de tare ca a plecat acasa, ceea ce e mai bine pentru ea. M-am uitat putin dupa ea, sa ma asigur ca e bine, apoi am plecat si eu acasa.

       Pe la 15:37 ma trezeste telefonul, nu ma judecati, aseara m-am culcat la 5. Era un mesaj de la un numar le care nu il cunosc.
" Scuze de deranj, dar poti venii astazi pe la 16:30 la cafeneaua L'caffe? 
Sper ca poti ajunge, e ceva important pentru mine!
Sakura. "


       Serios?! Un mesaj de la Sakura?! Sakura vrea sa vorbeasca cu mine?! Cu mine?! Sasuke Uciha! Wow!! Ce vrea sa vorbim? "Ceva important pentru mine" . Nu am alta solutie decat sa merg sa aflu.
Ma ridic din pat, ma duc repede la dus, si fac o baie fierbinte, care ar trebui sa ma trezeasca. Merg la dulap si imi i-au o pereche de blugi, si un maieu ce imi arata muschi, imi ciufulesc parul si ma incalt, apoi plec spre locul intalnirii.
E cam 16:20, e devreme, dar nu vreau sa intarzii. Intru in cafenea si ma uit in jur, o vad pe Sakura la o masa mai retrasa, stand singura, cu o cafea in fata si jucandu-se cu un servetel.Eram curios sa aflu de ce vrea sa vorbeasca cu mine. M-am indreptat spre masa, si m-am asezat pe scaunul din fata ei.  
  -Buna! am spus serios.
  -Buna! a raspun ea ridicandu-si privirea pentru a vedea cu cine vorbeste.
  -Deci.... Ce vroiai sa imi spui asa important?! intreb curios.
  -Asteapta sa vina si ceilalti! spuse ea indiferenta.
Ceilalti?! Adica nu o sa fim doar noi doi, eu si ea? Ce... prost sunt! Cum am putut crede ca ea ar vrea sa stea cu mine, numai cu mine! Partea buna e ca macar a vorbit cu mine.
  -Hei!
  -Salut baieti!
  -Buna!
Se aud salutarile celorlalti, se pare ca au ajuns si ei intr-un final. Erau toti, Hinat, Naruto, Ino, Tenten, Neji, Sai, Sikamaru. Ce-i aici frate?! Ce a facut fata asta...
Se aseaza toti la masa, iar chelnerul ne i-a comanda.
  -Baieti... am o veste foarte... foarte frumoasa pentru mine cel putin!  se aude vocea Sakurei putin tremurata.
Toti isi muta privirea pe ea, fiind atenti si asteptand ca ea sa continue.
  -Eu... am sa plec in Olanda la mama! spune afisand un zambet.

       Ce a zis?! Nu pot sa cred! Ea vrea sa plece! Sa-mi spuna cineva ca e o gluma! Hinata incepe sa planga, si o i-a in brate, incercand sa o convinga sa renunte la ideea ei proasta, dar Sakura incerca sa o calmeza, spunandu-i ca asa "e mai bine" , ca v-a veni in vizita, si tot felul de astfel de prosti. Era o liniste mormantala, nimeni nu mai spunea nimic, toti erau uimiti de vorbele ei.
  -Cand pleci?! o intreaba Naruto cu o voce ragusita.
  -Peste 4 ore! ii raspunse ea zambind.
      
       Un zambet fals, era clar un zambet fals, stiu ca nu vrea sa plece. "Ceva important" ... Important pe naiba! Ce gluma... Dar e alegerea ei, sa faca ce vrea! M-am ridicat de la masa, si fara sa spun macar un cuvant plec eu de data asta, dar nu din tara, ci din cafenea.


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 14:39


Hei ya! hi! 
Am ajuns si eu pe aici...si era totul asa roz pana cand....bippppp, sti aparatul ala care aratabataile inimi...la mine a facut bippp, cand am citit ultimul paragraf!
Soc, soc, soc total!!! Sakura pleaca?!! huh? 
Nu ai mai avut greseli de ortografie, asta e foarte bine, felicitari pentru acest lucru! happy 
Acum faimopasele mele INTREBARI!!!


Sakura:


-De ce crezi ca s-a ridicat Sas'ke de la masa?
-Iti pare rau ca pleci? puppy eyes (nu o sa te judec pentru asta pentru ca stiu ca esti ranita si de aceea vrei sa pleci! puppy eyes )
-Daca cand ai vrea sa pleci, ai afla ca avionul nu poate decola pentru ca un nebun sta in fata lui si nu se misca de acolo, pentru ca s-a legat cu catuse de avion, si acela ar fi Sasuke si ar face asta pentru ca nu vrea sa pleci cum ai proceda?


Sasuke:


-Daca ai putea te-ai duce dupa Sakura?
-De ce crezi ca a plecat?! Crezi ca e vina ta?
-Ai de gand sa te duci dupa ea, adica macar pana la aeroport sa incerci sa o convingi sa ramana?


Ei bine..cam asta a fost...
Anunta-ma la next, si ai in continuare grija cu ortografia!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 33


Ultima editare efectuata de catre ♥Doar_Eu♥ in Lun 08 Iul 2013, 21:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Doody
Genin
Genin
Doody

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : undeva in lume
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 88
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : dansul, cantatul, desenatul, compusul
Stare de spirit Stare de spirit : depinde

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 15:36

Buna
mersi de anunt
mia placut capitolul
dar nu vreau ca sakura sa plece sad 
sper sa pui nextul repede
anuntama daca poti puppy eyes puppy eyes puppy eyes 
spor la scris
te kiss kiss kiss kiss 


Fără muzică , viata ar fi o gresealamusic

                                                                       
                                                           

                                                    


                                                                https://www.youtube.com/watch?v=neDGK6kKsh0
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 19:02

bby super capitol astept cu nerabdare next-ul dance1 
ti kiss


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 20:42

Mersi ca m-ai anuntat!
Trebuie sa recunosc ca-mi place cand nu e nici o greseala de ortografie (cel putin n-am vazut eu una)
Capitolul e reusit si faza cu invitarea Sakurei de catre alt baiat a fost geniala!! lough 
Oricum, bafta in continuare, la scris si daca poti, sa ma anunti *again* ,Ok? ;;)  kiss 
Sus In jos
Marisa Merico
Genin
Genin
Marisa Merico

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Poate, pe scaun. Dar, doar poate ;]
acebook acebook : Andrada R. Filimon
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Normala. o.O

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 22:02

Sunt cam intarziata dar...Am ajuns :)) Asa imi place dar rozalia aia ma cam enerveaza :| angry Cum adica sa plece?Sa.l lase pe Sasuke si ceilalti singuri?Nu,nu si dinou nu!Nu vreau asta!!!:(( Fa sa nu se intample asa....Sa nu pleceee!! :(((
Anunta.ma ca de obicei :)) si ms de anuntarea de azi :)) Pupik si asteept(nu prea mult! :)) ) :*


●` Regula numaruuu` unu` J ` Sã n`ai incredere` in Nimeni`! ●                                                               

                    De sunt nebun,Sa.mi spuneti ca visez                                           Fanficurile mele: > Nostalgia Dragostei
                     Sa ma minti ca umblu' printre stele                                                                     > Infinite Love <3
                    Ca tot ce vad in jur cu ochii verzi                                                                        >Sacrificiu pentru Razbunare
                     E un vis urat,ca.s fermecat de ele...                                                                    >Ce este iubirea?

                                                                                          dance2
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 22:30



 Hey!!!
Mersi de anunt
un capitol foarte frumos
Cum sa plece sakura? vai cred ca sasu avea o fata cand a auzit asta
ce altceva pot sa spun decat astept nextul
si spor la idei in continoare si sa aduci nextul repejor 


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 23:32

Serios? Pleaca? chiar vrea sa plece puppy eyes nu pot sa cred crying ce mai ii si cu fata asta angry O singura chestie nu inteleg eu... de ce vrea sa plece? si ca tot veni vorba de aceasta intrebare as vrea sa imi raspunda. Daca tot e valabila "chesti" cu intrebari,am si eu cateva:
Pentru Sakura: De ce pleci?Ce te-a facut sa iei aceasta decizie?
Pentru Sasuke: Ce ai simtit in momentul in care Sakura va dat vetea? De ce ai plecat din cafenea?

Astea sunt intrebarile mele happy2
Pana la urmatorul capitol te-am kiss si mersi mult de tot ca mai anuntat de next kiss sa o mai faci si data viitoare heh
Pana atunci...ne mai auzim happy
~Sayonara~ a hug


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”


Ultima editare efectuata de catre Raluca :D in Lun 08 Iul 2013, 14:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19Lun 08 Iul 2013, 00:23

Hey ! Imi pare rau ca nu am mai trecut pe la ficurile prietenelei mele !
Sincer , am citit toate capitolele pana acum , dar cum sunt  o lenesa nu am lasat comm niciodata pana acum . Revenind , mi-a placut la nebunie comportamentul lui Sasuke , atat de misterios si carismatic .  Dar , Sakura aia chiar m-a enervant la culme , de ce pleaca ? Sa-l lase naibii odata pe Lian ala ca nu ma intereseaza ca sufera dupa un roscat care  a lasat-o balta . Probabil trebuie lovita in cap de vreo cateva ori ca sa-i mai treaca dorul de roscovan.  
Am cateva intrebari :
Pentru tine : Sper ca nu te-ai suparat pe mine ca nu ti-am lasat comm ?
Pentru Sasuke : De ce nu lupti pentru ea fiindca este clar ca o iubesti ?
Pentru Sakura : De ce pleci ? Ce te-a determinat sa faci acest pas ?


Atat am de spus . Sa ma anunti la next !





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-