Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 16:08

Buna! Mersi ca m-ai anuntat! happy
Capitolul a fost foarte frumos si interesant! Ma bucur ca Sasuke e gelos dance2, si-o merita! As vrea sa-ti spun sa descri putin mai mult si ai mici greseli de tastare, dar se repara cu un edit! In restul e bine, astept sa vad ce se mai intampla in continuare! Anunta-ma in continuare la next, te rog! ;;) Spor la scris si la idei! Te kiss dulce! Ja ne! :-h
:
P.S. Am o intrebare pentru Sasuke:
Recunosti ca esti gelos? lough


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 17:21

Hey happy thank you ca mai anuntat de next
Ooo...ce capitol superb happy
Deci well? awesome right? se pare ca Saku se cam indragosteste lough iar Sasuke pare sa fie cam gelos well? awesome right? ....dar...oare de ce....??
Am si eu o intrebare pentru Sasuke: De ce esti gelos? well? awesome right? si nu spune ca nu esti pentru ca se observa lough
Pentru Saku : Chiar nu il suporti de loc pe Sasuke?

Eh eu cam asta as vrea sa stiu happy2
Spor la scris in continuare si la multe multe idei buneee happy
~Sayonara~ kiss a hug


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 18:13

Hey, merci ca m-ai anuntat! kiss
Doamnee... miroase a indragosteala! in love
Sakura... bravo fato! Asa sa-i faci! Am o idee. Raspunde si tu la intrebarila tine in camera sau sopetste-mi (ca sa nu mai auda Sasuke) heh
Saske!!! Te omor! Te jupoi! O sa-ti ung parul cu pasta dentara si o sa-ti leg pijamalele de un stalp electric! Cum iti permiti sa nu-mi raspunzi la intrebari!?! Huh? biciuitor
Bine... nu mi-ai raspuns la alea dar la astea TREBUIE sa-mi raspunzi:
Pentru Sasuke:
1) Ai vazut ce sexy e Sakura? yeah Sa nu zici ca nu e ca te bat!
2) Ce i-ai fii facut daca ti-ar fii facut tie asta? (ce i-a facut lui Lian)
3) Mmmm... mie imi miroase a indragosteala. Adevarat?
Pentru Sakura:
1) Chiar iti place de Lian sau e doar o atractie fizica?
2) Vrei sa faci baietii sa le curga sange pe nas?
3) Ce ai fii facut daca Sasuke te-ar fii urmarit cand vorbeai cu Lian? ( nu ca nu ar fii facut-o)
Binee... te kiss !
Sper sa continui sa ma anunti!
Cu drag, Ada a hug in love


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 28846yu

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 2elf7t2
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 19:03


Buna ! Iti multumesc frumos pentru anunt ! happy2
Capitolul a fost dragut si sunt curioasa sa vad ce se va mai intampla , dar asta nu voi putea vedea /citi decat in urmatorul capitol , deci hai cu next-ul ( sper ca ma vei anunta si pe mine ;;) ) !

Uite si din partea mea cateva intrebari :
( Sakura )
1. Cum ai reactiona daca l-ai vedea pe Sasuke ca se uita la tine in timp ce esti imbracata in costum de baie ?
2. Ce ai face daca ai observa ca Lian se uita dupa tine in timp ce tu esti imbracata in costum de baie ?
3. Ce i-ai spune lui Lian daca ti-ar face o dedicatie de dragoste ?

( Sasuke )
1. ce i-ai spune lui Lian ( despre Sakura ) daca ai avea ocazia sa vorbesti cu el ?

Si cam atat ....
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss
hi!




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 19:38

Mersi ca m-ai anuntat ca ai pus acest capitol! Este genial! Ma bucur ca Sasuke este gelos! Te rog anuntama cand pui next-ul! Succes in continuare! Te pup kiss Papa


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Mai 2013, 22:54

Dragii mei,scuzati intarzierea...marea intarziere :| dar intr-un final am adus si next-ul happy2 Sper sa va placa si scuzati-ma daca mai am greseli...si stiu ca am o problema cu schimbatul povestitului intre Sasuke si Sakura,dar inca lucrez la ea si sper ca e mai bine in capitolul asata... dap ! Si va multumesc mult mult mult mult mult mult mult mult de tot pentru comm-uri! in love kiss
thank you
Raspunsurile la intrebarile voastre le gasiti in spoiler-ul de mai jos(ca sa le vedeti,dati click pe "spoiler"):

Spoiler:

Capitolul 5

Am inceput sa ma dau cu crema de soare pe tot corpul,pe picioare,pe piept,pe maini si pe fata,dar nu am putut sa imi dau pe spate,asa ca am inceput sa o strig pe Hinat si am rugat-o sa ma ajute.Dar simt doua maini care imi intind deja crema pe spate,iar dupa ce a terminat m-am intors cu fata spre Hinata pentru ai multumi.
-Mersi!spun cu un zambet pe fata,car cand am vazut ca nu era Hinat....
-Cu placere!Deci ce mai faci?!ma intreaba Lian,da chiar el!
-Lian?!spun eu surprinsa de prezebna lui,cat de dulce e....
Mergem pe malul marii si incepem sa vorbim,si am aflat ca sta in hotel cu noi,doar ca el e la etajul 4,iar eu la 3.Trecad peste acest amanunt,vad ca au venit baieti,si Parasutistul.Offff...se putea fara ei?!

Liam se scuza si se duse la prietenii lui,spunandu-mi ca revine in 5 minute.Eu ma duc si ma intind pe sezlongul meu,luand o carte in mana si citind-o.Era o carte de dragoste,pe care nu o puteam lasa din mana,se numea "Dragostea nu moare" si era minunata.
Dar evident ca nu apuc sa citesc nici primele 2 randuri,ca ghiciti ce....Da..apare Parasutistul si mi-o ia din mana.
-Ce faci Pitzi,nici pe plaja nu lasi cartile din mana?!Uuuuu...ce interesant..."Dragostea nu moare"..Adica iubirea pentru mine nu moare!Nu?!spuse el mandru.
-Wow...E chiar fascinant!Sti sa citesti?!E chiar uimitor!spun incercand sa imi recuparez cartea,pe care el o ridica din ce in ce mai sus ca sa nu ajung la ea.
Dar apare eroul meu si....
-Nu e prea frumos din partea ta sa o necajesti!spuse Lian,da el!Si imi i-a cartea din mana lui Sasuke,care era cam nervos acum,si mi-o da inapoi mie.
-Tu ce te bagi?!intreaba Sasuke nervos.
-Termina Sasuke!spun nervoasa,ducandu-ma Lian si sarutandul dulce pe obraz, acesta inrosindu-se putin.Oooo cat de dulce poate fi baiatul asta.
-Sakura,vrei sa mergi la o plimbare?!ma intreaba Lian cu o voce timida,iar eu dau adobator din cam si lundu-l de brat,plecam intr-o scurta plimbare pe malul marii.

Sasuke pov:
Ajungem ai noi la plaja,adica eu,Naruti si baietii,si le cautam pe fete,iar Naruto o gaseste imediat pe Hinata,iar eu nu mai pot vedea nimic....nimic inafara de Sakura,care isi dadea jos de pe ea rochi,intr-un mod...parca ar fi din filmele alea por*o,mama...mama...dar stai..cine,adica cum de o da cu crema pampalaul ala,adica cum isi permite sa puna mana pe ea....
Mergem spre fete,dar Sakura s-a dus cu el in apa?!Ba nu...se intoarce si se aseaza pe sezlong si citest?!Momentul perfect sa o necajesc putin,putin mai mult....Asa ca m-am dus la ea,si cum statea ea intinsa pe sezlong cu corpul ala al ei frumos,la care am realizat ca ma holbez,ma duc si ii i-au cartea din mana,serios?! "Dragostea nu moare"?!
Dar cand ne certa mai aprins,apare "cavalerul",care se baga si el...cica Lian,ce nume de pro*t....se baga si el in seama...si ii da inapoi Sakurei cartea.
O deci gata...e mort...s-a pus cu mine...serios?!Dar o vad pe Sakura ca se duce si il saruta pe obraz,apoi pleaca sa se plimbe pe plaja.
Serios?!eu muncesc atat sa ma cert cu ea,si apare tocilarul fermecator si castiga?! Lasa ca se intoarcea ea la mine!
Imi pun ochelrii de soalre la ochi si ma duc in apa ca de aia sunt la mare.Dar ce vad eu aici?! Hinata si Naruto...care se jucau,se luau in brate...ce e asta?! ziua indragostitilor?!


Sakura pov:
M-am plimbat cu Lian pe plaja,cam 15 minute,dar e asa de dulce ca ai petrece secole cu el,e romantic intr-un mod discret,e amabil si mai e si frumos fos....un baiat de nota 12!Asa dulce....Ooooo Doamne....cred ca ma indragostesc....
Dar orcie vis frumos are si un sfarsit,el a rebuit sa plece,iar eu m-am intors la sezlongul meu pentru a ma bronza.

Dar nu pot sat ai eu relaxata nici 5 minute ca apare el...serios?!
-Ce vrei Sasuke?!il intreb rece privindu-l prin lentilele fumurii ale ochelariilor de soare.
-Nimic...Gata?!Ti-ai terminat treaba cu tipul ala?
-Ce te intereaeaza pe tine?!spun nervasa,daca prin treaba se refera la proati s-ar putea sa il pocnesc.
-O iau ca pe un da...adica ce sa spun....Nu poti sta si tu cuminte pe plaja sau sa te balacesti in apa,tu trebuie sa umbi prin camerele baietilor!

Cand a spus asta,sangele a inceput sa imi fiarbain vene,l-am plesnit cu toata puterea,apoi m-am dus in apa,care imi ajungea pana la glesne,m-am aaezat pe niaipul moale,sprijinindu-ma in palme,ochelarii mei fiind acum pe cap si lasand soarele sa imi mangaue pielea fina.L-am lasat pe nesinti*ul de Sasuke cu ochi in soare si cu o urma rosie de palma pe fata...nu vreau sa mai aut tampeniile lui,crede ca eu aunt ca el,sa sar pe primul care imi iese in cale?!

Nu dupa mult timp,intra si el in apa si merge la baieti,dar una,alearga dupa el,stropindu-ma pe mine si ii sare in brate,apou incep sa se pupe,dar ce pupe ca alea numai pupaturi nu sunt,cateii sunt mai inaintati ca ei.Eu imi sterg apa pe pe fata si ii ignor.
Dupa 30 de minute mergem la masa,si dupa ca mancam,eu ai fetele mergem la o plimbare,mai mancam o prajitura,o inghetata,iar cand searase lasa,mergem in camerele nostre.Eu si Hinat,desi eram foarte obosite,am stat so am vorbit pana la 12,si am povestit tot ce ne venea in cap,si am ajuns si la o mica discutie despre Lian,si cand mi-am dat seama c m-am indragostit de el,am inceput sa tip,chiar daca roscam sa ma auda tot hotelul,si nu imi pasa daca ma auzeau Sasuke sau Naruto din camera alaturata.Ce-mi pasa mie de ei?!Eram prea fericita!
Nu am mai atat mult si ne-am culcat.

De dimineata m-am trezit cu greu,dar m-am trezit si mi-am facut siesta,iar cand am iesit pe hol,am dat nas in nas Sasuke,care se holba caprostul la mine,si cu Naruto,care ne-a salutat.
Am plecat spre plaja,unde ma intalnesc cu....Lian...care imi spune un"Neata!" dulce si fermecator,si ma invita la o plimbare pe plaja,iar eu accept evident.
-Sakura,am o veate cam proasta...Dupa vacanta asta,eu trebuie sa plec cu parintii mei in Italia...dar am sa incerc pe cat posibil sa raman in Konoha...Nu vrau sa te supar,dar nu stiu daca parintii mei ma vor lasa!spune el trist.
-Daca trebuie....asta e...toti trebuie sa ne cream un viitor! spun eu trista,cu lacrimi in ochi,stiam ca nimic frumos nu dureaza pentru mine.
Dar el ma ia de mana si imi spune ca va incerca sa ramana pentru mine.....Ooooodoooodooodoo cat de dulce...ca Romeo si Julieta.
Ne intoarcem inapoi la ceilalti,pentu ca el trebuoa sa plece impreuna cu clasa sa,asa cape mine m-a dus la sezlongul meu,si inaintr de a pleca,ma i-a de mana si spune pe un ton cald si fermecator:
-Am vazut asta si m-am gandit la tine!
In mana avea o bratara super frumoasa,mi-o punela mana,apoi pleaca.Eu ma asez pe sezlong privind micul obiect,si acum realizez ca trebuia macar sa ii multumesc,daca nu l-am sarutat.M-am uitat in jurul meu ai l-am vazut pe Sasuke care se uita urat,Hinata imi facea cu ochiul zambind,iar Naruto chicotea.Ce o fi cu ei?!
Ii ignor pe toti,mai putin pe Hinata,care vine apre mine si foarte serioasa spune:
-Cred ca ii place de tine!!
-Cui?!intreb eu.

>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Mai 2013, 22:55

Hei, mi-a placut capitolul acesta!
Ai te rog eu mai multa grija la greselile de tastatura...poate dai un EDIT!
Dupa ce ca Sasuke e fustangiu, mai e si nesimtit! angry
Poate incerci sa nu mai scri mereu Sakura p.o.v. Sasuke p.o.v. mai bine ar fi sa povestesti din perspectiva unui singur personaj pe parcursul unui capitol, si avia la urmatoarul sa schimbi naratorul daca vrei...sau maxim sa sci odata Sakura p.o.v. si odata Sasuke p.o.v. dar nu are rost sa scrii de o suta de ori...
Intrebari...

Pentru Sasuke alias Parasutistul

-Sasuke, ai simtit vreodata in viata ta gelozie?(daca nu, inseamna ca nu stii cum te simti, si iti spun eu ca te simti exact cum te simti tu acum pentru ca esti gelos!!!) dap !
-Ai iubita momentan?
-Daca ai putea, ai sarutao pe Sakura?

Pentru Sakura alias Indragostita

-Daca Lian pleaca, tu ce o sa faci singurica? sad
-Crezi ca Sasuke nu are ce face de tot vine pe la tine si nu te lasa in pace?
-Daca asta ar depinde de viata lui, l-ai saruta??? heh

Anunta-ma la next!Te pwp dulce is spor la scris in continuare!!!kiss



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 33


Ultima editare efectuata de catre ♥Doar_Eu♥ in Mar 07 Mai 2013, 09:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 05 Mai 2013, 23:51

Ca sa raspund la intrebarea ce reprezinta si numele ficului, mai nimic. Totusi, imi dau cu parerea. Imi place ideea, desi este oarecum comuna. Mai ai de exersat, lucru clar, dar vei evolua cu timpul.
Sasuke e gelos! Am zis si poate spune pana maine ca nu, poate sa o supere pe Saku, dar nu-i iese! Lian e atat de dulce!
Abia astept urmatorul capitol si te rog sa ma anunti, daca poti.
Spor la scris! happy2


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 06:13

Cui!? Cui oare poate sa ii placa de tine?
Sasuke nu este una dintre variante, Naruto nici gand. Deci pam pam pam.... tobele va rog! Trebuie sa gandesti mai amanuntit cazul si o ssa afli.
Paste Fericit!
Te kiss
Cu drag, Ada a hug in love


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 28846yu

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 2elf7t2
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 15:11


Buna , buna !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc ca m-ai anuntat .
Capitolul a fost frumos , adica Lian este asa de dulce , pacat ca va trebui sa plece .... dar ma intreb cum o sa-i faci pe Sasuke si Sakura sa se inteleaga , infine aceste lucruri o sa pot vedea in capitolele urmatoare , deci hai repede , repejor cu next-ul ( sper ca ma vei anunta in continuare ;;) ) .
Pna data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 15:23

Buna! Mersi ca m-ai anuntat!
Capitolul a fost foarte interesant! Ma bucur ca Saku si Liam se inteleleg, dar cum ramane cu Sasuke?! :|
Oare cine te place, Liam sau mai bine spus Sasuke...
Astept nextul in continuare si te rog anunta-ma cand il pui!
Spor la scris si la idei!
Te kiss !


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Vin 31 Mai 2013, 00:09

Doamne ... deci este super tare ficul tau ... imi place la nebunie si nu imi pot da seama cum a putu nesimtidul de Sasuke sa ii aduca lenjeria intima la scoa a lu Sakura...
Hmmmm..... daca eram in locul ei in 2 secunde era cu fata ori in geam ori in perete ... si dupa il mai si injuram pe fata...

Oricum nu conteaza ... abea astept sa vad ce idei iti mai vin si te rog yo frm sa ma anunti si pe mn cand pui next pentru ca sunt super curioasa ce se va mai intampla happy2 kiss


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Vin 31 Mai 2013, 16:18

Salut ! Uite ca infarsit mi-am facut timp si am trecut si pe aici ,Ficul e super e printre preferatele mele ,docamdata am vre-o 100.000 care imi plac sa zicem ca al tau se incadreaza printre peimele 200 , deci ar trebui sa te bucuri sa spun sincer si fara sa te supar pe locul intai se afla minunata poveste a lui Alle si anume "Putere minti umane " si dupa ea urmatoarele ei ficuri , etc .Ma rog sper ca ai inteles idea. Lian e un dulce (daca am retinut bine ) ,pai eu am avut de la inceput ceva rau pt el.Poate era faptul ca se baga intre frumosul nostru cuplu Sasusaku , dar eu la inceput imi imaginasem ca decat se preface pt a se culca cu ea si dupa sa o arunce ca pe o carpa .M-am gandit la multe variante ( nu am timp sa ti le enumar ).Sasuke e un . . . Nu imi pot explica parere pe jumate il cam urasc ,dar pe jumatatea opusa imi plaace la nebunie personajul .




Acum intrebarile :
(Pentu Sasuke )
-Cum te simti dupa ce a plecat Lion ?
-Nu-mi spune ca o iubesti pe Sakura ?(Nu te cred )
-Cum ai vrea sa o vezi imbracata pe Sakura ( descrie o imbracaminte nu tocmai decinta , daca nu zimi-o in priva )
-Ti-ar placea sa o ai numai pt tine ?
-Imi dai si mie nr tau de telefon ?
-Ai mai iubit inainte ?(daca da decriemi mai multe despre ea )
-Cate femei ai dezvirginat pana acum ?Cu cate te-ai culcat ?


Pentru Sakura :
-Esti trista din cauza plecari lui Lian ?
-Daca Sasuke nu ti-ar fi furat lenjeria crezi ca ar fi fost ceva intre voi ? (si nu imi raspundecu un " Nu cred ca e posibil " spunemi pe descriselea )
-Tu sti ca tu si Sasuke sunteti vecini ?
-Care e marimea ta le incataminte , imbracaminta ?(nu de alta ,dar am niuste hainte in pluus si poate ti-s bune )
-Ai mai iubit pana acum ?(descriemi-l ,daca" da" e raspunsul , nu minti )
- Ce melodie iti place cel mai mult ?


Pt Hinata si Naruto:
-Va lovit cupidon , indragostitilor ?
-Sunteti impreuna ?

Pt Lian :
-Bai tu chiar o iubesti pe Sakura sau doar vrei sa ti-o t**** cu ea ?
-Cand pleci ?(sa stiu cand dau chef )


Cam atat astept cu nerabdare cap , raspunsurile si sa ma anunti .

Cu drag eu fata din sufletul tau heh .Glumeam Pa


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Dlrcp4
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Iun 2013, 14:51

Hei dragii mei am adus capitolul 6... Da stiu ca a trecut un veac de cand nu am mai postat, ingrijorat dar am fost ocupata cu scola si cu notele...cu tezele...stiti si voi... :|
Dacei revenind la acest capitol...sper sa va placa si astept parerile voastre! ;;)
Si va multumesc tuturor celor care imi cititi ficul! in love
thank you

Raspunsurile la intrebari sunt in spoiler-ul de mai jos(pentru al deschipe dati click pe spoiler):
Spoiler:


Capitolul 6


-Cred ca ii place de tine!!
-Cui?!intreb eu.
-Lui Lian!si cand a spus asta ochii baietiilor s-au atintit asupra noastra.
-Ai vazut si tu?!spun eu sarind ca arsa de pe sezlong,dar vazand toti ochii care ma priveau,imi pun mana la gura zi ma asez usor pe sezlong,ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.
Pentru ca deja era 12,iar soarele era deja prea puternic,am mers si am mancat,si eu si Hinata am mers in camera noastra pentru ca ne era somn,si aveam se vorbit multe,dar multe chesti.
Cum am ajuns in camera,Hinata s-a aruncat in pat si s-a culcat,iar eu am pus bratara pe noptiera de langa pat si m-am dus la dus,o baie era tot ce lipsea ca ziua asta sa fie perfecta.

Sasuke pov:

Stateam pe plaja si ma uitam la Sakura si la tipul ala,si cand am vazut ca o ia de mana,au inceput sa imi iasa flacari pe nas,iar cand am auzit-o pe Hinata cand i-a zis ca tipul ala...bla..bla..o place,mi-au sarit ochi din cap...Si ii mai da si cadouri....Serios?!Cine mai da cadouri in zilele noastre?!
Am stat seara trecuta,impreuna cu Naruto,si am cam auzit tot ce vorbeau ele,nici nu ne-am straduit prea tare...am iesit doar pe balcon,si totul se auzea perfect.Dupa ce si-au incheiat "conversata" am hoatarat sa nu o las sa se indragosteasca de tipul ala!
Acum,Naruto doarme,deci prifit de acest fapt si sar in balconul fetelor,apoi am intrat in camera lor,evident ca inainte m-am asigura ca nu ma vad,adica Hinata dormea,e
si era imnracata dor intr-un maieu,si o pereche de pantaloni,foarte scurti si mulati,dar nu prea ma interesa...Ce ma interesa pe mine era Sakura care facea dus,puteam sa aud apa.Cum am intrat in camera,un singur lucru mi-a sarit in ochi,si anume bratara "magica" de la Lian,o i-au de pe noptierea ei si ies repede dim camera,apoi sar inapoi im balconul meu si intru relaxat in camera si ma arunc in pat.
Stateam si ma uitam la micul obiect,poate ca era o bratara draguta,dar tipul ala nu e pentru ea!Eu sunt pentru ea!....Ooooo Doamne...ce am spus...adica ce imi pasa mie de Pitzi?! Sa face ce vrea...
Dar nu stiu de ce vreau asa mult sa o despart de Lian...hmmm...ce conteaza...oricum am sa o despart de el!Pun bratara in sertarul noptierei de langa mine si ma culc.
De dimineata cand am iesit din camera,am dat nas in nas cu Sakura si Hinata,care ieseau din camera lor.Sakura era foarte suparata,probabil pentru ca nu si-a gasit bratara,ma rog...eu nu spun nimc si plecam pe plaja.

Sakura isi lasa geanta de plaja langa sezlong si merge in apa,iar eu ma duc frumusel si ma asez pe sezlongul ei....mmaaama...miroase doar a parfumul ei,probabil pentru ca m-am asezat pe prosopul ei.Offffoffof....Asi manca-o cu tot cu parfum...
Cum stau eu intins frumusel la soare,vine asazisa mea "iubita" Keiko si se asaza peste mine,intr-un mod foarte pervers si incepe sa ma sarute,avea chef de "joaca" fata,dar nu si eu,nu acum...dar la saruturi tot i-am raspuns,si am inceput sa imi plimb mainile pe corpul ei.Dar suntem intrerupti de Sakura,care incepe sa ma sacaie ca stau pe sezlongul ei...bla...bla...nici nu o bagam in seama ca eram prea ocupat,dar ma trezesc dintr-o data pe jos....ooooo...nu a facut asta...


Sakura pov:

Dupa ce am iesit de la dus,imbracta in pijamaua mea,m-am uitat pe noptiera,cautand cu privirea bratara mea,dar...Surpriza!!! Nu era nicaieri...dar cum se poate?! Am cautat-o prin toata camera mai mult de 20 de minute,dar intr-un sfarsit m-am dat batuta si m-am culcat suparata.
De dimineata m-am trezit repede,si am inceput sa caut iar bratara,macar e bine ca doarme Hinata,ca altfel m-ar fi facut nebuna...Am intors camera cu susul in jos,si tot nu am gasit-o...Aaaaa....nu pot sa cred ca am pierdut-o.Ce imprasiata sunt!!
In cele din urma am renuntat si am plecat impreuna cu Hinata,cand am iesit din camera,am dat nas in nas cu Sasuke si Naruto.Sasuke se uita la mine,dar vede ca sunt trista si nu spue nimic...Si bine face,ca nu am chef de glumele lui proaste...

Ajungem intr-un final la plaja,imi intind prosopul pe sezlong,imi las geanta jos pe nisip,ma dau cu crema si ma duc pe malul marii,unde ma spal de crema de pe maine si ma balacesc putin si eu,ca doar suntem la mare...
Apa era asa calda si placuta...dar cand am iesit si am vazut ca Sasuke si "parasu*a" lui stau pe sezlongul meu si se...adica...adica...mai aveau putin si o faceau pe plaja..nu ca ma interesa pe mine...da...imi era rusine ca-l cunosc...si ce ma deranjeaza cel mai tare este ca face chestia asta pe sezlobgul meu si imi infectrleaza prosopul.
-Puteti sa va dati de pe sezlongul meu?! ii intreb serioasa.
Fata foarte deranjata de intreruperea mea,incepe sa il sarute pe Sasuke pe gat,pe obraji...pe unde apuca....
-Sakura....ma deranjezi!Poti pleca! spune el plimpandsi mainile pe corpul fetei si sarutand-o tot mai pasional.
Oooo..deci eu am fost politicoasa si el...aaa pai atat mi-a trebuit..adica eu il rog frumos sa isi i-a paras*ta si sa se multe de pe sezlongul meu,iar el imi spune ca e ocupat si continua?!...Da?!...Bine!
Dupa cateva secunde,am apucat sezlongul de marginea de jos,iar cei doi au cazut jos pe nisip.Ha! Asa face treaba o fata!

Eu m-am asezat pe sezlong si am privito pe tarfuli*a,care era foarte nervoasa,cum se duce in apa sa se spele de nisip,iar Parasutistul s-a ridicat de pe jos,s-a uitat nervos la mine si dupa cateva secunde,cu un zambet pervers pe fata,s-a asezat pe ste mine.Eu am inceput sa tip si sa ma zbat,dar eu nici nu se clintea...
-Date!!!!urlu eu la el.
-Te dai jos de pe ea te rog?!se aude vocea salvatorului meu,eroului meu....Aaaaa...Lian...
-Tu?! Obliga-ma! spusr Sasuke cu un zambet prostesc pr fata.
Eu m-am enervat rau de tot si l-am impins cu toata forta mea jos de pe mine,apoi m-am dus la Lian si i-am zis un "Buna!" cald si dulc,lasandu-l pe Sasuke cu ochi in soare,pe jos in nisip.
Lian imi zambea si se uita dulce si protector la mine,dar cand sa spuna si el ceva,suntrem intrerupti de tipatul meu,si de ce tipam...ei...pentru ca cineva....Cine oare?!....Da ati ghicit Sasuke,a varsat un pahar cu cafea pe mine,din "gresala"....aaaaaaa...in momentul ala vroiam sa imi infig unghiile in gatul lui....dar nervii mei au fost diminuati de Lian,care si-a dat tricoul jos de pe el si mi-la dat mie,lasand sa iasa la iveala abdomenul lui bine lcrat...care...arata asa bine....Dar revenind...i-am acceptat tricoul si m-am sters de cafeaua care era inca calda.Lian ma ia de mana si ma duce in apa,unde ma spal de cafeaua infecta a lui Sasuke...

-Sakura...ma intrebam...adica daca nu ai alte planuri...sau daca nu ai traba...ma gandeam daca...asta daca vrei si tu....sa iesim la un suc...sau la o prajitura...sau unde vrei tu...ma gandem poate pe la 3....sau daca nu poti la 3...spune tu o ora...adica la ce ora vrei tu...asta daca nu ai alte planuri...sau stiu eu.... spune Lian cu un glas dulce,rosu putin in obrji.
-La 3 e bine!spun eu scurt si la obiect,sarutandu-l tandru pe obraz,apoi indreptandu-ma inapoi spre sezlongul meu.

Offf...cat a fost de dulce...de romanti....de...de...offf...nu pot sa cred ca ies cu el...e asa dulce...nici macar nu a incercat sa ma sarute..e asa timid....
Era cam 12,si soarle ardea foarte tare,asa ca m-am dus la hotel,m-am trantit in pat si am inceput sa astept ora 15:00.....hmmmm....e 12:13...mai am de asteptat....
Am aprins televizorul...am butonat telecomanda mai mult de 20 de minute,asta pana m-a lua somnul...Era si firesc la cate emisiuni proaste am vazut...sau ma rog...nu am vazut ca am schimbat intr-una programele.
Revenind la realitatea cea partial frumoasa,in care somnul ma purta pe aripile viselor,unde era o zana....care zbura ptintre norisori....aaaaa ce frumos...mda...si cad fulgerator cand imi aud telefonul ca suna....
Ma trezesc intr-un final si raspund,era evident Hinata,care m-a spus ca ea o sa intarzie ca a iesit la masa cu Naruto,stiam eu ca am uitat de ea....Stai...a zis ca i-a masa cu Naruto?! Wow...Nu m-a mai lasat sa spun nimic ca mi-a inchis,probabil e prea ocupata....Prea ocupata...

Cand m-am uitat cat e ceasul,nu mi-a venit sa cred cat de repede a trecut timpul...era chiar 14:19 asa ca am inceput sa ma pregaesc pentru intalnire.M-am dus la dus,unde am lasat apa calda sa se isbeasca de corpul meu,dar aceasta placere nu dureaza mai mult de 15 minute,doar nu vreau a intarzii la popria mea intalnire.Aaaaaaa...Mi-am adus aminte! Nu pot sa cred merg la o intalnire cu el! E asa dulce!! Sakura!! Revino-ti fatao ca daca nu te grabesti o sa te intalnesi cu patul si perna pentru ca el nu te asteapta pe tine 3 ore sa te imbraci! Asa deci imi i-au pe mine o rochita albastra cu bretele,scurtuta,putin decoltata.M-am fardat putin,nu prea vulgar,mi-am prins parul intr-o coada,lasand 2 suvite de o parte si de alta a fetei,mi-am pus ochelarii de soare pe cap si m-am dat cu parfumul meu preferat.

Este 14:58,iar in usa camerei mele se aud niste batai,ma mai uit o data in oglinda asigurandu-ma ca totul e bine, si apoi deschid usa. In fats usi,statea imbracat forte cool Lian,care arata chiar bine,si e incredibil de punctual...Eu zambesc si fac un pas inainte pentru a inchide usa in urma mea,dar chiar in acel moment iese si Sasuke din camera lui,imbracat doar cu o peteche de pantaloni scurti,si nu cred ca realiza ca se uita prea insistent la mine... Si d-aia nu mai dau vacile lapte ca se uita Sasuke la mine...Wowwww....Va dati seama....probabil ar fi trebuit sa lesin,sa ma emotionez,sa....Mda... Lasandu-l pe Sasuke si trecand lalucruri importante,eu il i-au pe Lian de brat si pornim spre lift.Era asa dragut si atent...m-a lasat mereu pe mine sa intru sau sa ies prima pe usa,si cand am ajuns la masa,mi-a tras scaunul si m-a ajutat sa ma asez.

Nu era plictisitor de loc,e diferit,simt ca pot sa ii spun orice si sa am incredere in el.Am comandat amndoi o inghetata,care a fost insotita de unele dintre glumele lui....Ma simteam ca in Rai...Cand am ajuns si noi sa vorbim lucruri mai interesante,vorbim si vorbim,dar ne aprpiam,si ne apropiam....si trebuia sa urmrze un sarut!!...buzele noastre nai aveau un centimetru si se uneau,dar am fost intrerupti brutal de o tipa,care a sarit direct pe Lian,strigandu-i numele si sarutandu-l...oare vad bine?! Chiar il saruta?!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Iun 2013, 14:53

Hei, am ajuns si eu la ficul tau si mi-a placut mult capitolul acesta!
Cine e tipa? Ce are Sasuke in cap? Ce va face Sakura?
O mie de intrebari si nici un raspuns... what?
Astept sa le primesc in capitolul urmator...
Intrebari...

Pentru Sakura:

-Ce ai simtit cand ai vazut-o pe tipa aia?
-Si ce crezi ca s-a intamplat cu bratara? (A disparut misterios... nu?! hmm...?! )
-Cafeaua pe care a aruncat-o Sasuke pe tine era fierbinte?

Pentru Sasuke:

-Auzi, nu ti se pare ca esti cam nesimtit...?Asa putin bun simt... hmm...?! Nu?!Nu?! Bine, stiam ca nu ai asa ceva...
Bai cum sa arunci cafea calda pe o fata, mai ales ca era pe plaja... angry
-Cine are mai multi muschi, tu sau Lian? well? awesome right? (Sunt sigura ca Lian... hmm...?! )
-Tu vrei doar sa profiti de Sakura?Adica sa te culci cu ea si dupa aceea gata? ( Daca faci asta, o sa fi mooort! Vezi ca am fost la karate! Sunt periculoasa! waiting )

Pentru Lian:

-Bai, parca tu erai tipul dragut, sensibil, frumos, romantic, amabil, prietenos, cu patratele...cine naiba e tipa aia?
-Ce ai face daca ai afla ca Sakura a pierdut bratara de la tine?
-I-ai cumpara alta bratara?

Atat azi...anunta-ma la next!Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss

P.S. Vezi ca ai multe greseli de tastatura... ;;)



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 33


Ultima editare efectuata de catre ♥Doar_Eu♥ in Sam 01 Iun 2013, 16:12, editata de 1 ori
Sus In jos
Superbia.
Chūbu
Chūbu
Superbia.

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Wonderland awaits.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 479
Puncte : 541
Reputatie Reputatie : 38
Stare de spirit Stare de spirit : damned

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Iun 2013, 14:53

Dau edit

Foarte frumos capitolul, chiar m-a lasat fara cuvinte. Sper sa ma anunti in continuare cand pui next-ul kiss

Kiddo was here...^_^


I still repeat the things you said to me in my head.


Ultima editare efectuata de catre Innocent Kidd in Lun 03 Iun 2013, 10:18, editata de 1 ori
Sus In jos
http://devils-know.tumblr.com
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Iun 2013, 15:31


Buna , buna !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru anunt . thank you
Capitolul a fost asa de dulce .... , dar ce s-a intamplat cu Lian ?
Deci chiar sunt curioasa sa vad ce se va intampla in capitolull urmator , asa ca adu next-ul repejor !
Pana data viitoare te-am pupacit dulce de tot ! kiss hi!

P.S sper sa ma anunti si pe mine atunci cand il vei posta .




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Iun 2013, 16:52

Mie prea rusi uite ca tocmaai eu am ajuns ultima . Sper ca nu te-ai suparat
Buna !
Ai adus nextul?
Ce bine!
Mrs de anunt .
Sa sti am murit de ras citind raspunsurile .
Intrebari? Am pai :

Pentru Sakura :
-Se saruta ?Nu cred ! Glumeam sa sti de la inceput nu mi-a placut Lian .
-Tu esti constienta ca asta nu-i o farsa si ca nu te merita ?(nu cred )
-Cum e corpul lui Lian ?Are patratele ?
-Sasuke va urmarit ?
-Si sa sti tu si Sasuke sunteti vecini ,daca nu ma crezi intreaba autoarea .Esti sigura ca nu sunteti vecini ?



Pentru Sasuke :
-Ai salivat cand ai vazuto pe Sakura inainte de intalnire ?
-Cum l-ai tortura pe Lian ?Vrei sa te ajut ? (Sakura nu are voie sa intervina intrebarea lui Sasuke )
-Tu ai pus fata sa il sarute ?Ca Sakura sa il paraseasca si sa vina la tine ? (Sakura nu are voie sa intervina intrebarea lui Sasuke )
-Iti ceream numarul pentru a ne cunoaste , avem atatea in comun (De ex : Amandoi vrem sa il omoram de Lian , vrem ca Sakura sa ramana a ta ) Deci te ajut ?


Pentru Lian ?
-Vezi ba Lian tot eu am avut dreptate ?Eram sigura ca decat o vrei pt a o folosi , asa ca nu mai minti , scuipa tot .

Tipa care la sarutat pe Lian :
- Il iubesti ?
- Ai fost pusa de Sasuke ?
- Vrei sa continui ca te platesc eu? doar desparte-o de Lian



Naruhina :
-Cum mai e relatia voastra ? (ati mai evoluat )

Pt Hinata :
-Stiai ca lian e un idiot ?
-Imi poti da niste sfaturi in moda , dragoste ?


Cam ata astept nextul , raspunsurile , anuntul a hug
Pa pap appa ppa


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Dlrcp4
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Sam 01 Iun 2013, 17:59

bai, bai ,bai cred k daca o prind pe tipa ai care la sarutat pe Lian o sa fie moarta ... o veti gasi la cot de strada moarta... angry
Sakura oare ce o sa faci... o sa o iei de par pe aia si ai so bati pana lesina sau ai sa pleci lasandu-l acolo pe Lian si nevrand sa mai auzi de el????

Oricum , ms de anunt si astept next cu nerabdare happy2

Te pooop dulcik kiss


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 104
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Vin 07 Iun 2013, 00:36

Daca nu pui nextu mai repedema supar rau de ttttoooot !!! Ai inteles ??? PUNE NEXTU !!!! nervi! dance2 dance1 . SERIOS ACUMA, te rog sa pui nexutl mairepede si sa ma anunti si pe mn cand il pui please . Sunt inebunita dupa ficul tau ! N-am nimic de comentat in afar faptului ca e suuper tare like michael jackson . deci pune nextu si anunta-ma si pe mn cand il pui thank you
rainbow :\


       Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo1_250 Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo4_250                   


Courage is going from failure to failure without losing enthusiasm.
Sus In jos
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 104
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Sam 08 Iun 2013, 23:10

Haaiiidee , deci ma supar pune nexul te rooog !!! Mor aici !


       Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo1_250 Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Tumblr_nag2nxK5yf1tj5c9yo4_250                   


Courage is going from failure to failure without losing enthusiasm.
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 13:18

Buna, buna, buna!
Am trecut si eu pe aici.
Ti- am citit ficul de multa vreme doar ca imi era greu sa las com de pe telefon.
Booon. Acum ce sa zic....iti ador ficul.
E superb. Imi place foarte mult. Are tot ce ii trebuie.
Deci n-am cuvinte.
Astept sa aduci nextul repejor repejor altfel ma supar.
Spor la scris!
Te rog sa ma anunti cand o sa pui nextul. Nu vreau sa pierd nici un capitol.
Te pup, Ja na! kiss kiss kiss


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Iun 2013, 19:22

Neeeeeeexxtt cat mai repede ca sunt extrem de curioasa.
Sa ma anunti cand pui nextul si te rog punel cat mai repede
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 22:46

Hei... :-h:Am ajuns si eu cu capitolul 7, care sper sa va placa! Stiu ca mai am greseli, si sper sa ma scuzati pentru asta...
Va multumesc pentru comm-uri si va iubesc si va multumesc ca imi cititi ficul!!
  in lovein love
Am sa pun in spoiler-ul de mai jos raspunsurile la intrebarile voastre (dati click pe spoiler) :
Intrebari de la voi..:



Din capitolul anterior:

Nu era plictisitor de loc,e diferit,simt ca pot sa ii spun orice si sa am incredere in el.Am comandat amndoi o inghetata,care a fost insotita de unele dintre glumele lui....Ma simteam ca in Rai...Cand am ajuns si noi sa vorbim lucruri mai interesante,vorbim si vorbim,dar ne aprpiam,si ne apropiam....si trebuia sa urmrze un sarut!!...buzele noastre nai aveau un centimetru si se uneau,dar am fost intrerupti brutal de o tipa,care a sarit direct pe Lian,strigandu-i numele si sarutandu-l...oare vad bine?! Chiar il saruta?!

Capitolul 7

-Liiiaan!!Iubitule...unde ai plecat?!Doamne...de 2 ore nu te-am vazut si iti spun sincer ca imi este atat de dor de tine....aseara chiar m-am simtit minunat si ma gandeam ca poate vrei sa treci si azi pe la mine... Se vede ca ai ceva experienta de noapte.... fiara mica...Aaarrrrr! spuse tipa roscata care era aproape dezbracata si care statea in bratele lui tinandu-l strans.
Imi venea sa urlu... sa plang.... dar cu greu ma stapaneam... Nu pot sa cred ca e la fel ca toti ceilalti, a vrut doar sa ma duca in patul lui! Nu pot sa cred!! Nu pot sa cred ca am avut incredere in el!!

-Cine nai*a esti?! intreaba acesta revoltat, dand-o pe fata de pe el.
-C-Ceee?! Acum spui ca nu ma mai cunosti?! Pentru tine totul a fost doar o joaca?! Asa sti tu sa pretuiesti o fata, una care ti se daruieste trup si suflet?! Te credeam altfel! spuse tipa plangand si fugind.
Sincer nu ma interesa daca lacrimile ei erau adevarate, eu vroiam doar sa nu plang pentru un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) ca el. M-am ridicat de la masa,    vrand sa plec, dar dupa primul pas el m-a prins de mana...
-Stai! Nu e ceea ce pare!
M-am intors cu fata spre el, ochi mei fiind in lacrimi si l-am plesnit.
-Nu pot sa cred ca m-am indragostit de tine! Am crezut ca esti altfel, am crezut ca nu esti ca ei! Ca nu esti un nesimtit! Doamne cat m-am inselat! Toti faceti la fel....faceti pe cavalerul... Baiatul dragut... Amabil... Politicos.... Care ar face orice pentru o fata! Si de unde...umblati cu 10 si tot nu va ajunge! Vreti tot mai mult! Ce castigati?! Mandrie?! Onoare?! Se da vr-un premiu pentru asa ceva?! spun nervoasa, in timp ce acesta lasa capul in pamant ,iar eu fug cu lacrimi in ochi si tot ce aud in urma mea eate doar: "Sakura!Saaakkkuuraaa!..."
Dar nicio sansa sa ii mai vorbesc....merg in camera mea,ma arunc in pat,iar lacrimile incep sa imi curga siroaie pe fata. Am avut incredere in el... si el... Nu pot sa cred!!
-Sakura,ce ai patit?!Ce s-a intamplat?! ma intreaba Hinata iesind pe usa baii,si aruncandu-se in pat langa mine,luandu-ma in brate.
Ii povestesc printre suspine si lacrimi totul,descarcandu-ma efectiv de tot ce aveam pe suflet.
-Saku... totul o sa fie bine! se aude vocea calda a Hinatei.
-Nu!! Nu o sa fie bine! Urasc baietii!!! Sunt asa prosti! Nu vreau sa mai iubesc!

Sasuke pov:

Mda...a fost o zi minunata azi... asa frumoasa! A inceput cu o cafea varsata,cu intenie evident,pe Sakura,si acum am primit cel mai frumos cadou! Adica nu il pot numi un cadou... Sunt atat de inteligent,ca planurile mele nu pot da gresi! Da cel mai "diabolic" plan al meu a  functionat perfect! Trebuie sa recunosc ca ma simt putin aiurea,dar foarte putin...mda....si tocmai a trecut! Dar... poate nu trebuia sa ma bag intre ei... Eee! Asta e...oricum e prea tarziu pentru "regrete".
Ca sa va explic si voua in ce a constat planul meu,atentie! Sa fiti foarte atenti, e chiar foarte complicat!! Asa... Deci am platit o pana*ama sa se dea drept "iubita lovita" a lui Lian, evident ca folosind replici de piti*oanca, iar Sakura evident fiind de fata a inceput sa faca scene, ca orice fata, normal ca a crezut-o pe piti*poanca si normal ca acum il crede un nesimti si un fustangiu pe marele Lian. Stiam ca asa se va intampla, dar nu ma asteptam chair sa planga pentru ala, e mult prea sensibila, prea inofensiva, prea credula....
Imi i-au sticla de suc si ies pe balcon si aud doar plansetele Sakurei,si vorbele Hinatei care incercau sa o linisteasca,dar nu prea ii reusea.
Dar lasa ca ii ofer eu umarul meu sa planga pe el.

De dimineata, adica serios chiar era dimineata, cam 6, nu puteam dormi... Ma gandeam doar la ea, poate ca am fost prea egoist, nu trebuia sa o fac sa sufere atat!
Pe la 8:30 cand ma luase si pe mine somnul, se trezeste Naruto sa urle ca tre sa mergem la plaja, si eu ce sa mai dorm?! Pot eu sa stau linistit vr-o clipa?! Nu! Asa ca m-am imbracat si am plecat cu el la plaja. Mai aveau putin si mi se inchideau ochi, dar s-au deschis cand am vazut-o pe Sakura, statea intinsa pe un sezlong si avea pe fata un prosop, parea suparat si nu s-a obosit sa ne salute, desi ne-a auzit vocea. Probabil a scos-o Hinata cu forta din camera,ca altfel nu imi explic.
Nu m-am obosit nici eu sa ii spun ceva si m-am dus in apa. Dupa vr-o 20 de minute am iesit si am vazut-o pe ea cum pleca, mi-am luat si eu hainele pe mine si am plecat repede la hotel, ajungand inaintea ei.
Vreau sa vorbesc cu ea, sa creada ca vreau sa o ajut, ca imi pasa.
M-am rezemat de peretele din fata camerei ei, si nu a durat mult ca am si vazut-o pe ea venind, avea geanta pe umar si privirea in pamant. S-a oprit in fata mea si a ridicat usor capul, se uita la mine cu o privire rece de zici ca nici nu eram acolo, privirea ei nu exprima nimic, ochi ei erau reci, privea prin mine...
-Am auzit ce ai patit! spun serios.
-Haa... -spune afisand un zambet ironic-  Da! Ce sa spun?! Si esti aici ca sa imi spui ca nu merita... ca nu era pentru mine... ca tu esti pentru mine! Nu?! spune serioasa,fara sa-si tradeze supararea, vrand sa treaca pe langa mine si sa intre in camera.
-Asculta-ma!! E doar un prost! Nu te merita! Nu era pentru tine! spun prinzand-o de mana, dar aceasta se intoarce si isi trage mana, pleznindu-ma.
-Tu!! Niciodata sa nu te mai bagi in viata mea!! Toti sunteti la fel!! Pentru voi conteaza dor numarul de persoane pe care le aveti langa voi sub numele de "iubia", dar la proas*ele ca mine care sufera in urma greselilor voastre va ganditi?!  Tot ce vedeti voi la noi, este asprctu, dupa asta ne "alegeti, si felul in care ne tratati... de parca am fi doar jucari, fara sentimente, menite sa va asculte voua ordinele!! Voi nu aveti idee ce e aia DRAGOSTE, IUBITRE, AFECTIUNE, SENTIMENTE!!! Toti sunteti la fel!  Dar TOTI!!! Sunteti asa pros*i! spunand asta a intrat in camera ei, iat lacrimile din ochi ei deabea mai rezistau sa nu cada, si recunosc,cuvintele ei m-au facut sa ma simt vinovat, nu ca nu as fi...
Poate ca ar trebuii sa ii spun adevarul, chiar sufera dupa tipul ala!
Scot bratara din buzunar si ma uit la ea... Off... mai bine nu ma bagam, dar acum e prea tarziu!


Sakura pov:

De dimineata am fost tarata pe plaja de Hinata, dar nu am avut chef de nimic si imi venea sa urlu de nervi. Nu am stat mai mult de o ora, si ora aia am stat-o mai mult de gura Hinatei. Dar acum ea e ocupata cu Naruto, asa ca eu am decis sa ma intorc la hotel.
Tot drumul am fost ca o fantoma...si podeaua a fost principalul meu punct de atractie. Cand am vrut sa intru in camera, l-am vazut pe Sasuke in fata usi... Ce dra*u mai cauta si asta aici?! Deja m-am saturat de el.... De ei,de ei, de baieti! Ooo... Baiatul ma ia cu "Am auzit ce ai patit!" Ooo... Asta m-a aprins... Nu pot sa cred ma ia el pe mine cu chesti de genu asta?! Serios?! Face pe atentul cu mine si ma i-a cu fraze dalea din filme...Asta ma enervat! Am inceput si eu sa ii spun... cate si cate... adica adevarul. Imi venea asa rau sa plang si cand am vrut sa merg spre usa camerei si sa scap de filmul prost si sec in care ma aflam, el m-a prins de mana si iar a incepit cu replicile lui... Vai nu merita... Vai nu e petru tine... bla... bla... bla... Ce discurs! Si eu acum ar trebui sa ii sar in brate, sa ii spun ca are dreptate, sa fiu uimita ca lui ii pasa.... Da...da... Nu am facut asta, dar in schimb mi-am tras mana din stransoarea lui si l-am plesnit cat am putut de tare. Printre lacrimile care cu greu mai reusam sa mi le stapanesc, i-am spus tot ce aveam pe suflet! I-am spus tot adevar in fata! Apoi am intrat in camera si am trantit usa cu putere in urma mea.
M-am aruncat in pat si am inceput sa plang, nu ma puteam opri.... Aaaaaaa... Urasc sa fiu asa slaba!
Nici 10 minute nu pot sa stau in linistea mea ca aud batai in usa, imi sterg ochi si ma duc si deschid, si il vad pe Sasuke, incerc sa inchid usa repede, dar acesta impinge usa si intra in camera.
-Ce crezi ca faci?! Intreb nervoasa.
-Vreau sa iti spun ceva foarte important!
-Si eu vreau sa iesi!!
-Sakura... spune acesta aratandu-mi o bratara, bratara mea de la Lian.
-Unde ai gasit-o?! Intreb serioasa lundu-i bratara din mana.
-Eu am luat-o! Raspunse el.
-Poftim?!
-Sakura,Lian nu... are legatura cu fata aia care a sarit pe el la masa... nu o cunoaste! Eu... dar nu apuca sa termine ca eu il plecnesc, lacrimile imi curgeau fara sa stiu pe fata, nu am mai vrut sa aud vr-o explicatie, am trecu in fuga pe langa el, si m-am dus la Lian, am urcat scarile alergand ca nebuna si am batut la usa, care mi-a fost deschisa de colegul lui de camera.
-Unde e Lian?! Intreb eu disperata.
-Lian a plecat! R aspunde acesta.
-Unde?! Intreb isterica.
-In Italia, era suparat ai a zis ca nu mai are de ce sa ramana, asa ca a plecat cam acum o ora!

Cand am auzit ce a zis... Mi-a cazut ceul in cap. Lacrimile curgeau fara incetare pe obrajii mei, am luat-o la fuga pe coridor, pe scari, si nu m-am oprit pana nu am ajuns in camera mea. M-am aruncat in pat si am inceput sa plang. Lasul de Sasuke plecase, mai bine pentru viata lui, ca acum probabil l-as fi omorat cu sange rece! Cum poate sa fie asa?! Cat il urasc!! Aaaaa... De ce se baga el?! Mi-a distrus viata!!
Plansul meu este intrerupt de Hinata, care intrand p usa camerei,  incearca sa ma consoleze, sa ma inveseleasca, dar in zadar...
Intr-un final adorm cu greu,obosita de la atata plans.


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<



Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Jpr



Ultima editare efectuata de catre saku_ra in Vin 14 Iun 2013, 23:00, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Iun 2013, 22:47


Hei...scuze ca am intarziat cu editul...dar abia am scapat de scoala...Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 440486
Ei...ce pot spune...mi-a placut si acest capitol!
Era de asteptat ca Sasuke sa faca asta...Ce baieti...Sakura avea dreptate...TOTI sunt la fel!!!Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 735877
Acum intrebari...

Sakura:

-De ce crezi ca a facut Sasuke asta?
-Ce i-ai face in acest moment?Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 621493
-Crezi ca Lian ar fi ramas pentru tine? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 735877

Sasuke:

-Bai, deci ce naiba?! Nu sti cum se cucereste o fata?! Iti spun eu...ii duci si tu o bomboana, o floare, o ceva acolo...In nici un caz, dar niciodata, NU II FURI BRATARA SI NU O DESPARTI DE BAIATUL PE CARE IL PLACE!Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 2137098537 Gelosule!!!Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 734925
-Chiar credeai ca Sakura va plange pe umarul tau? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 2873859802
-Cand ai gandit ultima data? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 468521

Lian:

-Ai fi ramas pentru Sakura? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 896861
-Crezi ca a suferit dupa tine? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 735877
-Cine crezi ca era tipa aia si ce a avut cu tine? Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 628472

Atat...vreau next-ul!!!
Anunta-ma si pe mine! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss


Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 33


Ultima editare efectuata de catre ♥Doar_Eu♥ in Dum 23 Iun 2013, 14:19, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce sti tu despre iubire?!   Ce sti tu despre iubire?! - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Ce sti tu despre iubire?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-