Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Veghează-mă din umbră

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Dum 11 Aug 2013, 19:27

Multumesc de anunt. In sfarsit se intampla ceva cu mai putina ura intre ei. Dar a nimerit la perfectie SUI asta, mai mult i-a ajutat sa se apropie. Sunt asa de bucuroasa ca lucrurile o iau pe cale cea buna.
Sper sa ma anunti si data viitoare de next.
Ja ne !
Sus In jos
Bianca =D
Chūnin
Chūnin
Bianca =D

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Intr-un vis frumos..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 770
Puncte : 909
Reputatie Reputatie : 41
Stare de spirit Stare de spirit : Obosita!!

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Dum 11 Aug 2013, 20:38

Hey!!
Inti multumesc in priul rand de anunt
Un capitol de pomina,mai ales sfarsitul 
Chiar ma asteptam la asa ceva , dar de la sasuke sa incerce sa se sinucida 
nu , te pwp spor la idei in continoare


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 <a href=


Ultima editare efectuata de catre Cαмі :) in Lun 12 Aug 2013, 09:32, editata de 1 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Dum 11 Aug 2013, 20:46

Bine...deci tu acum esti farte rea angry ...cum sa il termini exact cand devenea mai interesant?! what?
Dar acum legat de capitol am o intrebare, mai bine spus de ceea ce a spus Sasuke...adica el chiar o iubeste pe Karin?! sad
A fost dragut din partea Sakurei ca la ajutat, acum ar putea zice ca sunt chit...el a salvat-o pe ea de la morte si invers happy
Deci te rog eu din tot sufletul meu, da-mi un indiciu respectiv la acel SUI ca mor de curiozitate sa aflu cine ar putea fi, sau macar daca s-at gandi si Sakura la niste ipoteze, ceva, orice puppy eyes
Mersi ca mai anuntat de next si sper sa aduci urmatorul pana la sfarsitul luni asteia lough
Hai ca te-am kiss
~Sayonara~ a hug


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Your_friend_for_everyday
Genin
Genin
Your_friend_for_everyday

Sex : feminin Localizare Localizare : :))) unde-ti vrea tie inimioara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 7

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Dum 11 Aug 2013, 22:09

Buna,doar faptul k Sasuke ia multumor Ma Face sa il recitesc de o sura de mii de ori,ador ficul tau,mai ales cap asta si Abba astept nextul. P.S:Imi pare rau k dau comm-uri asa de scurte!!!!!
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Dum 11 Aug 2013, 23:48


Hello, trec din nou p-aici.

Oh, ce frumos a fost acest capitol. Nu mai am cuvinte, nu stiu ce sa mai zic. Deja scrii perfect, nu am absolut nimic de reprosat. Iar despre acest capitol pot spune un singur cuvant, perfect. Sasuke poate fi si dragut cand vrea. Stai asa! ... Sasuke ?! EHHH.... ?! Ops.. m-am inselat amarnic. Cred ca atacatorul e SUI. Gomme. Cel mai mult mi-a placut partea in care i-a supt sangele Sakurei si cand i-a multumit. Awww... :3 A fost asa de sweet. Tu, fato, ma faci sa am diabet.
So, din pacate te las cu atat. :((

See ya ! Spor la scris, ideei si sa ma anunti cand pui next.


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Tumblr_mshahnghMe1s4jxa9o2_500

This is my coup d'état
Boomerang going from mouth to mouth
Hands up get high
The song starts, I’m the tagger
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Lun 12 Aug 2013, 00:23

Sa vezi tu ce bataie primesti! Adica ne-ai facut sa asteptam 1000 de ani, ca mai apoi sa ne aduci un capitol atat de mic?!?!?! Macar dublu sa fi fost! Inteleg ca vrei sa mentii suspansul, dar vreau capitol lung! Si ca veni vorba, SUSPANSUL! Il urasc! Apare cand nu trebuie si ma lasa-n ceata. Uff... Totusi m-a pus pe ganduri acest capitol. Ma intreb daca o sa se imbunatateasca relatia celor doi fosti-amorezi. Si parca inca nu-mi vine sa cred ca o sa se casatoreasca (,) cu Karin. Serios, ma? Cu pitipoanca de Karin? Macar de era una mai cu clasa, dar chiar aia? Sincer ca mi-ai facut-o cu faza asta. Zau de era ultimul lucru la care ma asteptam. Ioi, in fine. Vezi cum faci si adu nextul mai repede. Daca in doua saptamani maxim nu il aduci, pregateste-te.


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Veghează-mă din umbră - Pagina 6 8BGmFkk
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Lun 12 Aug 2013, 14:00

Heiii
Mersi mult de tot de mesaj, am crezut ca nu o sa mai aduci next-ul sad , dar gata! Ma bat singura!
Nu ai idee cat de mult imi place ficul tau! Il iubesc! Este printre ficurile mele preferate! Si din partea mea poti sa ai o mie de capitole ca eu nu ma supar! dap ! 
Capitolul a fost SUPER! Sasuke chier are de gand sa se casatoreasca cu Karin?! Sasuke si Karin?! Neeeaaa!! Tot mai bine merge Sasuke si Sakura lough 
Ea e asa draguta cu el, si il ajuta,se vede clar ca inca mai tine la el... Dar Sasuke... pare asa diferit, macar a fost si el dragut o data si i-a multumit.
Era si cazul sa zica macar un multumesc ca doar el i-a baut sangele si a facut-o sa lesine!
Sper sa aduci REPEDE next-ul si sa ma anunti si pe mine pls puppy eyes puppy eyes 
Spor la scris!


BaiBai kiss kiss 



Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Lun 12 Aug 2013, 15:36

Annyong! hi! Scuza-mi intarzierea...! dap ! 
 Deci mi-a placut acest capitol...
Ce prostuta poate fi Sakura uneori... of of of... roll 
Ea saraca i-a dat din sangele ei, iar el...a facut-o sa sufere...sau nu?!
Vreau next-ul! Repede! 
Anunta-ma si pe mine la next! Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 33
Sus In jos
iubi_sakura
Academy Student
Academy Student
iubi_sakura

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In lumea mea!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 17
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : sa cant la pian si vocal,sa citesc si sa imi ajut prietenii

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Lun 12 Aug 2013, 15:48

Buna imi place foarte mult ficul tau ,acest capitol a fost cu totul genial ca si intreg ficul,sper sa ma anunti si pe mine cand aduci next-ul !SPOR LA SCRI!!!:kiss thank you 


Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Mar 13 Aug 2013, 17:00

Heiii, am venit dupa cum am promis ^^.
In primul rand, voiam sa iti spun ca sunt bucuroasa sa aflu de la tine ca tii intr-adevar cont de parerile noastre, chiar sunt :)).
In al doilea rand, iti spun ca a fost foarte frumos capitolul si faptul ca a mai slabit ura aia dintre cei doi care se simtea de la mile departare a fost cireasa de pe tort:)). Aa , inca ceva care trebuie neaparat sa te rog (doar daca nu ai alte planuri pentru ea pentru ca daca e asa nu ma bag , este fic-ul tau :">) : sa nu o faci vreodata pe Sakura fata buna si super indragostita pentru ca , dupa parerea mea , chiar nu i-ar sta bine si sincer nici nu mi-ar placea sa fie asa :"> :))). Desi stiu oarecum ca nu o vei face asa pentru nu cred ca ar fi genul tau , dar ma asiguram :">. Dar cum spuneam , daca ai alte planuri faci cum crezi ;;) :). Am simtit nevoia sa ti-o spun pentru ca am avut o usoara impresie ca asa va fi cand am vazut ca inca mai tine la Sasuke si etc. :D In fine , intelegi tu ce tot indrug eu aici :)).
Eu cam atat am avut de zis , astept cu nerabdare next-ul ^^.
Bafta la scris, pupici kiss* !


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 23:23

FloareDeCires lough, vreau sa te anunt atat pe tine, cat si pe cititorii acestui fic, ca n-o s-o fac pe Sakura "personajul feminin ce este moarta dupa raul de Sasuke si fiind atacata mai mereu(prin limbaj mai ales), nu riposteaza pentru ca nu vrea sa raneasca) ... lough Yeah, right :-j Sincer, ma bucur foarte mult ca ai ajuns sa ma cunosti cat de cat, in asa fel incat ai spus : 
Citat :
[b style="color: rgb(255, 252, 252); font-size: 15px; line-height: 18px; background-color: rgb(71, 71, 71);"]Desi stiu oarecum ca nu o vei face asa pentru nu cred ca ar fi genul tau [/b]

Chiar nu suport genul asta de "personaj" Sakura ;)) Adica...o voi face sa fie draguta si dupa cum vezi, tine la Sasuke, dar cu siguranta n-o sa-i iau din demnitate pentru a o transforma intr-o mimoza heh 


Si Raluca :D : Da, din pacate Sasuke chiar o iubeste mult pe Karin sad Iti spun si de ce am ales ideea asta happy2 M-am gandit ca destul de des Sakura este aleasa si brunetul nu poate renunta la iubirea lor si la ea, chiar daca ar muri si-ar trece o gramada de ani si bla bla bla lough Probabil ai priceput ideea lough Am vrut sa inventez si-o situatie in care alta e aleasa de fapt si rozalia intra gen "Planul B" dap ! 


 Multumesc de comentarii si oricand aveti vreo intrebare sau idee/critica, va rog sa mi-o adresati dap ! (Bine...inafara de "Cine e SUI?" pentru ca asta nu va pot raspunde lough Scuze a hug Love ya! kiss kiss kiss 


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Veghează-mă din umbră - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 23:33

Una singura 
Nextul o sa vina curand? sau mai avem de asteptat ?


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 23:48

Inebunesc ! kboom 

Intrebare : Next ? ;;) 
Raspuns : Nu ! (D) 


Femeie , sti cat timp a trecut de cand next-ul nu mai apare ? what? 
Iti spun eu : Mult ! waiting 

Adul repede ca mor si eu si restul cititorilor ! friends 

Sa nu uit : Anunta-ma ! good job 


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Dlrcp4
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Mier 14 Aug 2013, 23:54

Nu pot sa cred ca Sasuke chiar o iubeste pe Karin. Dar ideea cu Sakura "Planul B" imi place, desi sunt total dezamagita ca nu dai nici macar un indiciu minuscul in legatura cu SUI. Sper totusi ca vei da un detaliu minuscul in legatura cu identitatea lui SUI in viitorul apropiat puppy eyes
Sper sa vii repede cu next-ul.


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
csilla12
Genin
Genin
csilla12

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 0

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Joi 15 Aug 2013, 14:01

Mersi mult ca mai anuntat in love . Vreau sa spun ca i love you si te rog sa pui next!
Sus In jos
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Vin 16 Aug 2013, 13:57

Cum pana mea sa o iubeasca pe KARIN? Tocmai ea din toate altele posibile?? crying sad
De cand am asteptat capitolul asta, nici nu mai stiu.. thank you  
Sper sa aduci mai repede nextul de data asta!! biciuitor shy 
Sus In jos
rocky
Academy Student
Academy Student
rocky

Sex : feminin Localizare Localizare : peste tot unde am chef
acebook acebook : https://www.facebook.com/enacache.rebecaandrada

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie Reputatie : 0

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Lun 19 Aug 2013, 13:44

oh my god !!! lol! like michael jackson banda they see me trollin\ 
Cod:
Buna imi  place  ficul  tau
abia astept  nextul  te rog sa ma anunti si pe mine .
Sus In jos
ღBrokenHeartღ
Academy Student
Academy Student
ღBrokenHeartღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mereu pe drumuri :)
acebook acebook : Ade
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Happy forever :D

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Mar 20 Aug 2013, 12:15

Hey citesc de mult ficul tau si uite ca am spus sa iti las si un comentariu este superb acest fic si astept cu nerabdare next'ul, dar punel mai repede de ceva timp am vazut ca nu ai mai postat si te rog sa postezi cat mai curand next'ul si apropo sa ma anunti cand il pui kiss*



Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Tumblr_n8g2hleVir1t0l1jvo1_500i

I'm not crazy !!  evil devil mua ha ha
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Joi 22 Aug 2013, 00:22

Acest fic mi-a atras atentia de la titlu in love , insa HOPA! am vazut descrierea si cand ma vazut ca este continuarea de la Ura dintre doua clanuri mi-am zis ca trebuie neaparat sa il citesc happy2 si uite-ma aici !
Capitolele imi plac la nebunie ;;) Mi-a placut mult sa le citesc pe toate (6) la rand, insa acum trebuie sa astept si eu ca ceilalti (D) ...
Sa ma leg si de ultimul capitol... cel ai recent dance2 Cata ingrijorare, cata compasiune, cata ura transformata in indiferenrta, apoi in intelegere cool Mai ales partea de pe "centura" rolling on the floor
Eu, personal, nu am nimic cu Karin... Mi se pare la fel de importanta ca Hinata, Temari sau Ino dap ! Iti dai seama ce noroc pe capu ei ! Sa gaseasca ea o geanta de firma in parc, dar cred ca Yaris a avut alte ganduri cu geanta aia :)))
Faza cu "pregatita sa infig cutitul in SUI " a fost mortala ( pana si mama a ras la ea ( ma intreba de ce rad ca nebuna singura la 12 noaptea ) :))) ) Insa el/ea imi da mult de banuit think  Sincer, eu cred ca acest scriitor de biletele, iubitor de truffe, cititor de ganduri, fan Shakespeare si fotograf amator.. sa nu uitam INVIZIBIL si NECUNOSCUT/A are rolul de a-i aduce impreuna... INsa asta voi vedea cu timpul rusinos 
Si acum vine partea rugamintii fierbinti : TE ROG ADU NEXT-UL !!! puppy eyes nervi! puppy eyes Chiar vreau sa vad cum se termina si cine este SUI, si mai ales de la ce na*ba vine ! ( o gramda mare de combinatii au facut o avalansa in capul meu, dandu-ma batuta si asteptand ca tu sa ne spui kiss )
Sper ca nu este prea mare efortul sa ma adaugi si pe mine pe lista persoanelor anuntate cool 
jos palaria in fata  pentru fic-ul tau !
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Joi 22 Aug 2013, 22:09

Am citit "ura dintre cele doua clanuri"si am trecut pe-aici. Imi place continuarea, este interesanta.


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Aug 2013, 11:32

                Buna fetelor! dap ! Am adus next-ul (care este mai lung decat de obicei) si trebuie sa recunoasteti ca am facut-o mult mai repede decat obisnuiam lough Initial il terminasem aseara pe la 2 jumatate, dar am fost prea obosita pentru a-l posta si a va trimite toate PM. Pe tot parcursul capitolului, lucrurile sunt privite de catre Sasuke. Incerc, si sper din tot sufletul c-o sa reusesc lough , sa imi dezvolt un stil de a scrie din perspectiva lui Sasuke si unul din a Sakurei, caci vreau sa se vada diferenta de caractere happy2 Mi se pare foarte important asta pentru un fic happy Pai astept pareri kiss Si nu uitati: daca aveti orice intrebare sau critica, va rog foarte frumos sa mi-o adresati. As fi bucuroasa s-o rezolv dap ! Enjoy!






    Capitolul 7: Iadul femeiesc
 


Sasuke’s point of view
 
       Nu pot înțelege cum lucrurile au luat o întorsătură atât de ciudată. Vântul rece ce începu să bată destul de tare pe străzile capitalei, îmi umblă grijuliu şi totuşi superficial prin podoaba mea capilară, încurcându-mi vederea cu şuviţele ce niciodată nu stau cum le aşez. În fuga mea disperată către casa rozaliei, îmi fac timp câteva secunde să arunc o privire-n sus. Cerul avea o nuanţă superbă de gri, cu ‚‚şuviţe’’ movalii, vrând din răsputeri să umbrească soarele şi la propriul şi la figurat, pentru a-şi face remarcată puterea. Mă opresc brusc pentru două minute pentru a analiza mai bine. Nici urmă de suflare pe strâzile ce înconjoară capitala, doar copacii ce-şi leagănă crengile chinuite de schimbările vremii. Fuietul frunzelor dădea de ştire din casâ-n casâ de venirea furtunii, în timp ce mie îmi mângâia urechile. Adoram vremea asta. Nu ştiu dacă-i din cauza sângelui meu rece ce-mi pâtrunde-n întreg corpul sau a caracterului dur pe care-l am, însă sincer, nici nu m-a interesat vreodată. Cu cât e mai linişte pe stradă, cu atât mai bine şi asta se datorează în mare parte furtunii.


       Mii de gânduri pe care le aşteptam să-şi facă apariţia, întrebări retorice,  precum şi ipoteze imposibile nu voiau cu desăvârşire să vină. Era ca şi cum mintea mea nu putea concepe nimic în situaţii atât de încurcate. Probabil că şi Cerul este de partea mea, căci milioane de soldăţei transparenţi, gata să lupte împotriva căldurii, au fost trimişi pentru a curăţa toată răutatea şi agonia umană. De aceea sunt atât de multe picături. Unii o numesc ploaie, eu aleg să-mi imaginez propria poveste. Însă asta nu-i doar o simplă ‚‚ploaie’’, ci un început de furtună.  Apuc cu toate degetele orice parte din hainele Sakurei, pentru a o apuca mai bine si îmi reiau fuga înspre casa ei.
       Mă bucur că nu şi-a schimbat locuinţa, altfel cine ştie cât de mult ar fi trebuit să alerg prin oraş pentru a o găsi. Eram ud din cap până-n picioare, atât eu cât şi Sakura şi toate astea doar pentru că a trebuit să caut o mulţime până am dat de cheile porţii. De ce Doamne iartă-mă trebuie ca femeile să care toate lucrurile posibile şi imposibile după ele? Cât de mult poate încăpea într-o geantă? Sunt unele chestii la femei pe care nu le pot înţelege oricât de mult aş încerca şi astea sunt unele dintre ele.


       Intru obosit în casă, primul lucru pe care-l fac fiind să o pun pe rozalie pe canapea, la orizontală. După care încep să caut prin casă vreun uscător de păr. Niciodată nu mă usuc cu feon-ul, nici măcar iarna, însă părul leşinatei de lângă mine este foarte lung şi dacă nu-i uscat, în starea în care e, ea sigur va răci. Credeţi sau nu, îi sunt dator, deci nu pot lăsa asta să se întâmple. În timpul super căutării mele, până acum eşuate, am zărit o poză cu două fete ce semănau izbitor, însă se observa uşor care-i cea mai mare şi anume cea din mijloc. Avea trăsături foarte frumoase, era matură şi se citea încrederea pe care-o purta veşnic în ochi. Pe de altă parte, cea mică, care stătea în spatele celeilalte avea ochii ce emanau caldură şi inocenţă. Părul îi era prins într-o coadă, în schimb căteva şuviţe cădeau jucăuş în jurul feţei luminate, făcând-o pe fată să aibă o coafură romantică. Era sclipitor de frumoasă,dar doar o copilă de 17 ani, prostuţă, ce nu are nicio idee de viitorul lumii ăsteia atât de rea. Era Sakura, în faţă stând verişoara ei. Ambele zămbeau atât de sincer şi pur, încât era imposibil să nu priveşti fotografia aia măcar un minut. Datorită caruselului ce se afla în planul din spate, mi-am dat seama ca aceea era poza găsită de poliţişti langă jurnalul Sakinei, după dispariţie.
       Am încercat de multe ori să înţeleg un pic, doar un pic, căci nici n-am nevoie de mai mult, de ce Itachi a plecat cu ea. Am dispreţuit-o o grămadă de timp, am urăt-o din simplul fapt că a ales-o în locul meu, fratele lui care ţinea la el ca la ochii din cap, care a copilărit cu el, care-l ştia ca pe un cal breaz şi cu care a crescut. Ea, o simplă, banală fată, ba chiar o lupoaică, pe care-a cunoscut-o de căteva luni. Şi-a lăsat viaţa de vampir, de băiat de bani gata, cu un viitor strălucit, şeful celui mai popular grup masculin din capitală, pentru ce? Pentru ea?


       Profit de ocazia că poza îmi este parcă dată pe tava şi încep s-o analizez pe Sakina două minute. Părul lung, roz, foarte frumos, cu căteva şuviţe vopsite brunet îi cădea lin pe spate, în timp ce ochii verzi sclipeau în lumina lunii. Zămbetul gingaş îi făcea să apară o urmă mică de infantilitate pe chip. Adevărul e că era deosebit de frumoasă. Un timp n-am vrut să recunosc, pentru că, cum am mai spus, o uram, dar acum m-am obişnuit cu ideea. Fratele meu a ales calea asta, a ales iubirea şi din păcate, ea era iubirea vieţii lui. Ce-i făcut e bun făcut...
       Norocul meu a fost că în scurt timp după asta am gasit feon-ul! Nu prea mă pricep la lucruri de genu’ ăsta, dar am încercat, aşa că am dat la putere medie, pentru a n-o trezi pe Frumoasa adormită, căldură maximă şi.am început să-i usuc părul. Era atăt de lung şi frumos, de puteam să jur că-i a unei obsedate de cosmetice si produse pentru podoaba capilară. Am dormit de o grămadă de ori cu Karin şi mai mereu eu m-am trezit primul, deci am avut timp berechet s-o analizez, însă niciodată părul ei nu a fost aşa moale şi plin de naturaleţe, deşi ar trebui pentru că brunetul este mult mai normal decăt rozul, pentru numele lui Dumnezeu!


       Când termin de uscat părul Sakurei, întorc privirea spre restul camerei. Canapeaua, ce acum 5 ani fusese un maro închis, asemeni trunchiul ud al unui copac, acum era schimbată cu una bej, mult mai scumpă, la fel fiind şi fotoliile. Televizorul vechi a fost şi el dat la gunoi, în locul lui venind unul de ultimă generaţie, cu plasmă şi touchscreen. Camerele în sine nu s-au prea schimbat, dar culoarea lor, mobila şi toate aranjamentele au făcut-o. Totul este nou, de ultimă generaţie, scump şi pus cap la cap, într-o curăţenie de nedescris. Dacă n-aş fi ştiut-o pe proprietară, aş fi spus că a angajat pe cineva să-i aranjeze tot într-un mod atăt de profesionist.
       Zeci de gânduri pe care le aşteptam în timpul ce fugeam prin capitală mi-au invadat mintea acum. Fiecare loc’şor din încăpere reuşea să-mi aducă înapoi diferite amintiri cu Sakura. Amintiri pe care puteam să jur că le-am îngropat foarte bine în trecut.
 
*Flashback*
 
1.
-Gelozia pune stapanire pe tine Uchiha? De ce?
-Gelozie? Nici vorba! Doar nervozitate, caci tu esti a mea si el nu te lasa in pace.
-Si mai precis de cand ma poti numi "a ta". De cand m-am culcat cu tine? Am facut-o cu o groaza, deci nu esti asa special.
-Nu...de cand te uiti cu ochii aia ai tai inocenti, calzi, dar in acelasi timp perversi in felul asta la mine. De atunci esti tu a mea. De cand impartasim acelasi sentiment.

 
2.
-De ce ma faci sa innebunesc de fiecare data cand vorbesc cu tine? De ce corpul meu te vrea atat de mult, de ce numai la tine ma gandesc noapte cand stau singur in pat si mai ales de ce sunt in halul asta de gelos pe imbecilul ala de vara’mio ce ti-a cucerit inima? DE CE?!
-Nu stiu…

 
 
3.
Atunci Stone si-a ridicat mana si cu putere si-a indreptat-o catre fata rozaliei. Spre fericirea Sakurei, eu i-am barat lovitura cu mana mea. 
-Sa nu cumva sa te puna Dumnezeu sa dai in ea!

 
*End of flashback*
 
       Ah! Simt că înnebunesc! Îmi agăţ mâinile de părul meu foarte ciufulit şi încep să trag de el nebuneşte, din instinct, fără să vreau. De ce să dezgrop trecutul? Pe cine ajută? Cu ce ajută? Nimic şi nimeni. Ăsta este crudul adevăr, răspunsul dat de ignoranţa imbecilă a populaţiei. Privirea-mi stă aţintită către covorul alb, cu mici picăţele vişinii. Sunt învăţat cu tăcerea, dar pot spune că cel mai înfricoşător lucru este să auzi încontinuu ticăitul ceasului. Ajunge să te sâcâie la cap, ca în cazul meu acum, însă când îmi dau seama că este ora 11 şi în 10 minute Hinata şi Ino o să mă găsească aici., mă ridic repede de pe ccanapea. N-am chef de nicio întrebare stupidă ‚Ce cauţi aici?’, ‚Ce i-ai făcut Sakurei?’ bla bla bla, aşa că, după ce găsesc o pătură pentru a-i înveli corpul rozaliei, îmi iau geaca ce-o pusesem să se usuce cât de cât şi încep să alerg până acasă.


       Îmi place ploaia, de mic mi-a plăcut să alerg prin ea, fără nicio grijă şi să mă întorc acasă murdar tot, încât mama să mă întrebe ce-a fost în capul, eu să promit că nu mai fac şi a doua oară cănd aveam ocazia, să repet toată acţiunea. Însă acum nu ştiu cum să mai scap de picăturile reci şi vântul ce vrea cu desăvârşire să-mi doboare corpul. Spre dezamăgirea lui, n-o să reuşească.
       În câteva clipe ajung în faţa casei mele, vopsită gri de curând,  în așa fel încăt îți putea da impresia de la distață că cerul o trage sub aripa-i grijulie, făcând-o să pară ireală, avănd aceeași culoare. Oftez adânc, bucuros că am ajuns în sfârșit, după o zi total neobișnuită. O fi ora 11, dar corpul meu vrea cu desăvârșire să facă contact cu salteaua rece din camera mea. Mă simt atât de obosit! Probabil si vremea contribuie la starea mea. Îmi dau geaca de piele jos și caut cu privirea un loc în care-o pot atârna la uscat. Tresar ușor când văd o siluetă feminină în colțul camerei, ce stătea cu spatele la mine și cu atenția spre picăturile ce fac contact violent cu geamul. Părul vopsit negru, ce ajunsese la atingere să te „zgârâie” pe piele îi atârna pe spatele acoperit c-o jachetă de-a mea. Era nimeni alta decăt Karin ce stătea nemișcată,indiferentă deși mi-am făcut simțită prezența.


       Încep să mă liniștesc după ce-mi dau seama ca e ea așa că-mi continui drumul spre bucătărie pentru un pahar de suc. Trec pe lângă, nepăsător, necrezând că este vreo problemă și-i aduc la cunoștință faptul că m-a speriat cumplit. Nu răspunde. O cunoșteam de 6 ani, fiind cu ea de 4, dar niciodată nu am avut parte de atâta liniște, oricât m-aș fi rugat. Deci să dețin acum aceast dar divin, mi se pare imposibil pentru umila mea ființă. Sunetul ploii distrugea totuși liniștea de mormânt, însă nu mă supăra. Ba din contră, adoram asta.
       Lăsând gluma la o parte, oricât aș fi iubit sentimentul de pace ce domina camera și oricât aș avea nevoie acum de el, realizam că o supără ceva. Așa că, văzând că ea nu va începe discuția în niciun caz, am întrebat-o eu primul „Ce are?”. Știu că este supărată, dar e așa ciudat să mă obișnuiesc cu ideea că am intrat pe ușă, ud din cap până-n picioare și n-am fost întâmpinat cum se cuvenea de la Karin: „Iubițel...Ești leoarcă! O să răcești, mami! Du-te repede să faci un duș cald și eu îți pregătesc un ceai. Norocul tău că e pauză la serial.” , ”Sasu! Nu pot pricepe ce are câinele ăsta cu mine! Nu mă suportă deloc! Știu că ții la el, ok? Și eu țin. Serios! Dar ce-ar fi să luam unul mai...respectos? Te rog!” sau orice altă bârfă complet neinteresantă pentru mine, dar pe care trebuie s-o ascult în fiecare zi când ajung acasă.
        - Unde-ai fost?

 
       Vocea ei nu mai avea deloc o tentă pițigăiată, ba chiar era foarte serioasă. Tonul pe care îl folosea nu-mi plăcea deloc, dar am preferat să tac. La ce bun să pun paie pe foc? Mă interoga, mă lua la rost...Şi partea cea mai proastă era că n-aveam nici ce-a mai mică idee ce să-i spun aşa că, din nou, am preferat să tac. Pe de altă parte, aflându-mă într-un alt unghi al încăperii, am putut s-o văd mai bine. Privirea îi era aţintitâ în vazduh, neuitându-se la un punct anume, cum crezusem iniţial. Mâinile le ţinea încolăcite, având în cea dreaptă un pahar cu puţin whiskey. Nu ştiu de cât timp este aici, dar nu are de gând să stea prea mult şi spun asta pentru că nu se descălţase. Cizmele ei negre, cu toc cui de 12 centimetri stăteau în picioare, nefăcând vreun zgomot, pentru prima dată în viaţa lor cred.


       Văzând că o tratez cu indifereţă şi-mi văd în continuare de savurarea sucului, se îndreaptă către cuier, de unde ia ceva, cel mai probabil. Nu ştiu sigur căci nu pot vedea din cauza peretelui, dar  zgomotul făcut de tocurile ei se aude tare venind încoacea. Deşi se auzea foarte zgomotos, asta confirmându-mi că este super nervoasă, eu sunt foarte calm. Îmi beau lichidul din pahar, fără  nicio grijă, picior peste picior, până când mă trezesc c-o geantă aruncată pe masă. Ridic o sprănceană, semn că vreau să-mi explice ce-i cu acest comportament şi mai ales, ce-i cu geanta, însă n-a trebuit mult timp şi-a început să vorbească.
        - Este o geantă Dolce Gabbana albă, care costă în jur de 2000 de euro, plină cu farduri Dior şi cosmetice de cea mai bună şi scumpă calitate.
       - Aşa şi? Nu-nţeleg unde baţi. Vrei să-ti cumpăr şi tie una?
 
       Dacă tot tămbălăul ăsta este pentru o geantă şi nişte farduri, ar fi trebuit să-mi spună de la început, să mă scutească de timpul pierdut! Mare lucru! I-o cumpăr şi gata! Venind aproape de mine, am putut analiza mult mai atent chipul ei. Ochii îi erau ca după plâns, rujul se uscase de mult pe buze, nestându-i în fire să nu şi-l retuşeze şi rimelul îi era curs puţin. Pentru a nu observa toate astea, a ales să se mascheze punându-şi ochelarii. Nu înţeleg de ce atăta tam tam pentru o geantă.
 
       - O, nu! Mulţumesc dragă, dar din păcate nu poţi.
       - De ce n-aş putea?
       - Pentru că modelul ăsta este aproape unicat! A fost făcut pentru căteva persoane ale unor familii foarte importante din lume, ca dovadă a aprecierii faţă de sponsorizarea pe care au manifestat-o într-un moment critic pentru Dolce Gabbana! -şi spunănd, mai bine zis ţipând asta, bate cu paharul de whiskey în masă, vărsând tot lichidul din interior; apoi îşi aranjează ochelarii pe nas şi continuă cu o voce calmă- Mă gândeam că ar fi destul de urât din partea noastră să nu-i înapoiem asta Sakurei Haruno, fata milionarului Haruno, care a contribuit şi el la sponsorizare. Plus că probabil ar înnebuni fără actele ei personale şi cheile de la casă, respectiv maşină. Îmi pare rău Sasukepuki că nu am pregătit geanta de dimineaţă, însă dacă ştiam că te întâlneşti cu ea, cu siguranţă aş fi făcut-o!


 
          Ura din ochii ei era de nedescris. N-am văzut-o niciodată aşa şi sper să n-o mai fac. Vedeam unde bate cu ironia. M-a înconjurat. A ştiut probabil tot acest timp unde am fost, însă a vrut cu desăvârşire s.-o audă de la mine. N-a mai putut suporta şi-a căzut în genunchi, plângând în hohote. Atunci m-am coborât repede la podea şi-am îmbrăţişat-o în timp ce mă legănam uşor, asemeni copiilor mici. Mâna mea o mângâia, pe toată lungimea părului, în timp ce eu şuşoteam în speranţa că se va linişti. N-a avut niciun succes căci singurul lucru pe care-l spunea printre lacrimi era că nu vrea să mă piardă. Era disperată. Orice prost vedea asta. I-am spus că nici eu nu vreau să o pierd, că nimeni nu va pierde pe nimeni şi că jur pe cuvânt de onoare că nu s-a întămplat nimic între mine şi Sakura în acest timp. Doar m-a chemat să-mi dea nişte tricouri de-a lui Itachi, pe care le avea Sakina acasă.

       Îi mulţumesc lui Dumnezeu că a crezut! Aşa c-am dus-o în camera mea şi-am adormit cu ea pentru a o linişti. De ce viaţa e aşa complicată de când a revenit Sakura?


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Aug 2013, 12:28

Nici eu nu stiu de ce e asa compicata ! Na ce sa ii faci ! Buna ! Multumesc de anunt ! Un capitol superb ! Imi place la nebunie. Daca ai sti de cand astept next ... a trecut ceva ! Astept next si sa ma anunti ! Ca intodeauna de altfel !


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Dlrcp4
Sus In jos
İuliá
Academy Student
Academy Student
İuliá

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Iulia Cristiana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Singing & Reading
Stare de spirit Stare de spirit : ♥♫

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Aug 2013, 13:06

WOW! Multumesc mult pentru PM,si acum trebuie sa recunosc ca ai avut mare dreptate in privinta lungimii capitolului. Dar toti ne bucuram ca ai scris asa de mult! :). Acum,revenind la Fic,trebuie sa spun ca m-a impresionat foarte mult comportamentul lui Sasuke. Hmm... Ma bucur ca a avut grija de ea,si ca i-a dat importanta mare Sakurei. Ma intreb cum va reactiona cand va afla de SUI. Spor la scris,si sper ca vei aduce cat mai repede urmatorul capitol,caci stau ca pe jar aici :)). te pup! kiss 
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Aug 2013, 13:15

Imi place next-ul. E asa de ... "Ura dinttre cele doua clanuri". Seamana cu vechea poveste. Incepe incetul cu incetul sa semene . Te pup. Ja ne!


Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
ღBrokenHeartღ
Academy Student
Academy Student
ღBrokenHeartღ

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mereu pe drumuri :)
acebook acebook : Ade
Nr. mesaje Nr. mesaje : 45
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Happy forever :D

Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19Vin 23 Aug 2013, 13:50

Hei happy uite ca am trectu pe aici sa iti citesc capitolul nou si este superb dar totusi alta fata inafara de Karin nu puteai sa gasesti :)) nu prea la'si vedea pe Sasuke sa o iubeasca pe Karin da in fine.
As dori in urmatorul capitol sa vad o faza SasuSaku un sarut ceva acolo, o faza mica daca se poate puppy eyes.Ok cam atat astept next'ul si sa ma anunti pupici si mersi ca mai anuntat. in love hi! kiss kiss 



Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Tumblr_n8g2hleVir1t0l1jvo1_500i

I'm not crazy !!  evil devil mua ha ha
Sus In jos
Continut sponsorizat




Veghează-mă din umbră - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Veghează-mă din umbră

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-