Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Veghează-mă din umbră

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 14:55


Buna , buna !
In primul rand as vrea sa-ti multumesc pentru ca m-ai anuntat .
Capitolul a fost dragut si sunt de acord cu fetele de mai sus , chiar a fost amuzant . lough
In rest chiar nu am ce sa comentez pentru ca acest fic are de toate . jos palaria in fata
Sper sa ma anunti in continuare cand vei posta next-ul . ;;)
Pana data viitoare te-am pupacit dulce ! kiss hi!




Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 17:38

o nebunie capitolul acesta ce sa mai.vino mai repede cu next-ul caci sunt tare curioasa de reactia roscovanei. happy mesic de anunt.Akatsuki_lavy
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Dum 19 Mai 2013, 17:42

Hey happy thank you ca mai anuntat de next kiss
Cat de mult am asteptat sa postezi nextul ;;) Sa stii ca a meritat asteptarea happy
Nu pot sa cred cum s-a comportat Sasuke cu Sakura puppy eyes chiar asa sa se schimbe dupa moartea lui Itachi huh? Totusi am ramas surprinsa cand a prins-o de mana cand aproape a cazut, dar de ce cand a aparut Karin s-a aruncat in apa cu tot cu Sakura?Se pare ca, catelusul lui Sasuke o place pe Sakura well? awesome right? ....Abia astept sa postezi nextul sa vad ce se va intampla in continuare....sper sa postezi de data asta mai repede nextul daca poti happy
Spor la scris in continuare si sa ai parte de multe, multe idei
~Sayonara~ kiss a hug


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Mier 22 Mai 2013, 10:05

Hey... kiss
Imi pare rau de intarziere...
Scoala asta ma omoara! can\'t see !!!
Dar revenind la minunatul capitol pe care l-ai posta..
a fost WOW!!!
M-a plcut,dar Sasuke parca e mai nesimtit ca ultima data lough
Sunt foarte curioasa sa vad ce se intampla in continuare,asa ca te roog
te roooog,te rooooooooog sa aduci NEXT-ul repejor
Si sa ma anunti si pe mine daca vrei puppy eyes puppy eyes
Spor la scris in continuare!


PS:NU UITA DE NEXT!!!! puppy eyes



Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Mai 2013, 10:00

Buna, am ajus si eu la ficul tau si mi se pare genial!
Hm... angry Aia e geanta Sakurei!!!Nu are nici un drept sa puna mana pe ea! angry
Mi-a placut foarte mult...a fost super...astept capitolul urmator si vreau sa vad ce se mai intampla!
Anunta-ma la next!Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 33
Sus In jos
csilla12
Genin
Genin
csilla12

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : sibiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 0

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Mai 2013, 11:55

te rog pune nextu :*
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Joi 23 Mai 2013, 20:01

aww cat de draguut, au sarit impreuna peste pod :))))
vai doamne ce c***a poate fi karin, ma enerveaza de cand am vazut prima data personajul Veghează-mă din umbră - Pagina 3 468521
Da in fine..sper sa dispara din peisaj ASAP, pentru ca... pentru ca asa vreau eu!!!
Dar bineintees ca s-ar termina totul prea repede si cu siguranta nu vrem asta :D

Si btw, "defapt" se scrie corect "de fap" ^.^ sa nu uiti asta :)))

Spor la idei si uimeste-te si data viitoare!! Veghează-mă din umbră - Pagina 3 273918




Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Vin 24 Mai 2013, 19:16

astept cu nerabdare next:*.
Spor la idei:D.pwp
sunt noua


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Vin 24 Mai 2013, 20:19

Este atat de....neasteptat! Adica putea sa ii dea drumul si el sa plece linistit la Karin dar totusi n-a facut-o well? awesome right? Nu m-am uitat la data postarii dar daca e postat de mult sa stii ca imi pare rau ca nu am comentat pana acum. Oricum dragut capitol, sper ca la urmatorul sa ma anunti si sa fie mai lung.
Sus In jos
Andreea Woo ⊙ω⊙
Jōnin
Jōnin
Andreea Woo ⊙ω⊙

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Behind you! Did you see me?
acebook acebook : Andreea Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1235
Puncte : 1366
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Breaking :*
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy doll.

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Sam 25 Mai 2013, 14:38

Buna Yumi !
Te urmaresc de mult timp ! Chiar daca nu am comentat si m-am facut nevazuta. Adevarul este ca pe atunci eu nu aveam cont pe acest forum. Dar dupa ce ti-am citit primul sezon si am auzit ca va fi si al doilea HOP ! mi-am facut aparitia.

Ador munca pe care o depui ca aceste capitole sa sune cat mai frumos. As putea spune ca sunt BIG FAN al tau =]]

So... acest capitol este atat de funny. Pana si acum mai rad. Karin imi aminteste de cineva... Aaa Da ! De o colega de a mea ! =]]

Pff..... ce sa mai spun ? Astept next-ul :*


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Tumblr_mshahnghMe1s4jxa9o2_500

This is my coup d'état
Boomerang going from mouth to mouth
Hands up get high
The song starts, I’m the tagger
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Iun 2013, 15:18

Yumii!! Doamne, ce sezon!!! Am venit si eu dupa ce am citit sezonul 1. Asa, sa las povestile. Deci imi place atat de muuult. Am ramas cu gura cascata cand am aflat ca Sasukyns( sau cum se scrie) este logodit. WTF?! Doamne, serios? Ultimul capitol a fost cel mai bun. Ma bucur ca a aparut Karin, prima data cand face si ea o treaaba buna intrand in peisaj. Oo, da! Abea astept sa vad cum o sa decurga lucrurile in urmatorul capitol. Deci sper ca ai inteles ca vreau nextul cat mai repede, iar restul l-a fel. Deci fa o fapta buna si apuca-te de scriss. Sper sa ma anunti si pe mine, nu ^-^


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Iun 2013, 22:50

Unde este nextul,
mai sunt 2 zile si faci luna si eu
mor aicii de curozitate sa vad ce se intampla
adul repede ca de nu.... vezi u


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Yumi
Genin
Genin
Yumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In my own world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 415
Puncte : 482
Reputatie Reputatie : 48
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul, muzica si cititul.

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 09:56

Capitolul 4: Take me where the angels fall
 


Sakura’s point of view
 
        Ultimul lucru pe care l-am auzit a fost apa când corpurile noastre au făcut contact cu aceasta. Pot spune ca mi-au duduit urechile atunci. Fix atunci este momentul când am simţit apa atingându-mi fiecare parte a corpului, când credeam deja că nu mai aveam aer, deşi încă nu trecuseră nici măcar 3 secunde şi când singura mea uşă de scăpare era în pumnul meu drept, respectiv haina brunetului de care mă ţineam strâns, asigurându-mă că nu ar putea să mă lase. Nu vedeam nimic şi probabil şi din cauza asta nu eram în stare să mă mişc, să gandesc sau să mă concentrez. Tot ce ştiu e că înnebuneam. Secundele deveneau minute, minutele deveneau ore şi aşa aveam impresia că stau acolo, scufundată, de-o veşnicie. Of, tare proastă am mai fost că nu mi-am ţinut respiraţia când am sărit. Bravo Sakura! Eşti în mijlocul unui râu, lac, sau ce Dumnezeu o mai fi şi ăsta, înconjurată de apă, fără pic de aer rămas şi vederea ta de lup este moartă, de asemenea, la fel cum vei fi şi tu! Chiar aveam planuri pentru viaţă! Să iau la facultate şi să-mi deschid un birou de avocatură, unde le voi angaja ţi pe prietenele mele cele mai bune, după care să aştept în fiecare zi să-mi vină soţul perfect, înalt, cu ochii negrii sau albaştrii, de la serviciu, cu Daisuke sau Shina de mână şi să-mi spuna : „Iubito, i-am luat eu de la gradiniţă! Hai acasă!” , urmând un sărut inocent pe frunte.
 
         Acasă...de mult n-am mai simţit locul acela. Nu cred c-am ştiut vreodată cu adevărat ce înseamnă acasă, din adoleşcenţă până în prezent. Când eram mică părinţii mei m-au îngrijit cum au putut ei mai bine şi având şi resurse materiale foarte bune, m-au îngrijit excelent, pot spune! Mereu au fost acolo când am avut nevoie. Ne duceam în parc, ieşeam în oraş aproape în fiecare seară, mergeam la cumpărături în fiecare sfârşit de săptămână şi puneam subtil câte-o ciocolată în coş, în speranţa că ei nu observă, însă o făceau, dar nu-mi spuneau nimic. Pănâ a venit Sakina la noi şi-am început să creştem împreună. De-atunci părinţii au mai putut ieşi şi ei prin oraş, sau la lucru mai des, căci aveam cu cine să rămân acasă şi să mă joc. Iniţial nu prea am avut eu treabă cu Saki când eram mică. Ba chiar deloc, până venise la noi. De la simple rude, la verişoare, pentru ca, mai apoi, să-mi devină soră, fără nicio îndoială. Uşor, uşor deveneam mai apropiate şi aşa părinţii mei ieşeau mai des, ajungând într-un final, în adolescenţă, să-i văd cam 4 zile pe săptămână. Dureros, însa având-o pe Saki n-am simţit aşa tare diferenţa, însă după 18 ani făcuţi, îi vedeam săptămânal şi odată cu moartea verişoarei mele, am observat dezechilibrul acesta în viaţa mea. Casa mea nu mai era acasă, ci un loc unde mă puteau găsi oamenii, aproape la orice ora a zilei, un loc unde dormeam şi mâncam zilnic. Cum s-ar spune: „un acoperiş deasupra capului”, însă nu acasă...
 
        Asta voiam! La asta visam! Sa-mi regăsesc „acasa”-ul din copilărie, dar se pare că singurul loc în care mă voi simţi acasă acum, va fi aici, într-o grotă plină cu apă şi înconjurată de peştişori. La naiba şi cu viaţa asta!
 
        Timpul trecea şi eu mă simţeam din ce în ce mai deshidratată. Comic pentru că eram acoperită cu totul de apă. Ochii mi se închid usor şi las cele mai frumoase gânduri să mă cuprindă. Oare cum e să fii mort? Oare cum e să fii pe partea cealaltă, sau...există o partea cealaltă?
 
        Deodată valuri de apă se bat să-mi atingă faţa şi părul meu lung, roz , ce s-a pierdut în lichidul acela sufocant, acum îmi întuneca privirea, ajungându-mi în faţă. Aveam ochii închişi de câteva minute. Privirea de câine era inutilă în momentele astea, aşa că, de ce să-mi obosesc ochii degeaba? Plus ca, mereu mi-am visat sfârşitul cu ochii închişi, ca o zeitate. Voiam să cred că o să sfârşesc ca o femeie frumoasă...Negru.
 
        -Super! De asta aveam nevoie acum! Alt motiv de ceartă între clanuri! Trezeşte-te femeie sau o să creadă toţi că eu te-am omorât! Of, de ce dracu m-am băgat eu în asta?!
 
        Era imposibil să mori cu vocea asta ce-ţi striga în timpan. Nici să mor nu mă lasă idiotul ăsta... Nemaiputând rezista, tuşesc tare pentru a scoate afară toată apa inhalată.
-Multumesc lui Dumnezeu!
 
        I-am aruncat o privirea ucigătoare, analizându-l. Era ud, din cap până-n picioarele. Încerca să-şi ştergă un pic părul, în speranţa că-l va usca, însă nu prea reuşea. Stătea la 4 metri distanţă. Aşa Uchiha!
 
        -Ce-i în neregulă cu tine?! Puteai măcar să spui ceva! Să mă anunţi că NE arunci peste pod! Sasuke, vorbesc serios. Chiar sunt îngrijorată pentru tine. Ai probleme la cap? Că văd că merge foarte greu!
        -Vrei să nu mai zbieri aici? Poate te aude Karin si ne-am ars amândoi! După ce că te-am şi ajutat să nu mori ca un câine ce eşti, mai şi ţipi ca o babă.
        -Recunoscătoare? Şi a cui a fost vina, Mister Uchiha, că eu am căzut peste pod? Nu a câinelui tău ce a-nceput să fugă spre mine?
        -Wow, wow, wow! Ascultă aici păpuşă şi ascultă bine că nu-mi place să mă repet. Mai spune ceva de Yaris şi jur că te arunc înapoi de unde te-am luat, în fundul apei! Eram sigur c-o să regret că te-am ajutat...Firar şi cu gândirea mea tembelă!
 
        Spunând asta, şi-a pus mâna-n păr şi-a început să meargă mai departe, neuitându-se în spate vreun pic. Deşi n-ar trebui, ultimele sale cuvinte m-au afectat într-un fel sau altul. Adica...chiar dacă suntem duşmani şi nu ne suportăm, cum ai putea să nu-l ajuţi pe celălalt dacă e în pragul disperării, în pragul morţii? Cât de orgolios trebuie să fii?! Oftez adânc şi încerc să mă gândesc la simplul fapt că lumea-i rea şi n-are niciun rost să încerci s-o întelegi. Fiecare e pe cont propriu până la urma, dar e enervant, că eu n-aş face asa, n-aş fi egoistă şi rea, oricât rău mi-ai fi făcut la viaţa mea.
 
        -Dă-mi nişte bani împrumut până mâine, te rog. Mi-am pierdut geanta unde aveam toţi banii şi cheile. N-am cu ce să mă duc acasă...am spus-o eu, pe un ton foarte scăzut, aşteptând totuşi să mă audă, deşi era imposibil la o distanţă de 7 metri, cât era între noi.
        A oftat lung, ceea ce mă aşteptam s-o facă, după care, cu o scârbă de nedescris, a spus că mă duce el acasă, însă să-mi storc un pic părul ca să nu-i miroase maşina a câine ud mereu. Nu am vorbit întreg drumul. Nici n-aveam ce... La un moment dat, se prefăcea că nici măcar nu eram acolo şi-a început să dea drumul la muzică tare. Când am ajuns, abia am ieşit din maşină, nici măcar doi paşi n-am făcut, că a luat-o la goană, lăsând pe asfalt o urmă imensă. Ce mă interesa ce face? Încercând să sar poarta, căci n-am cheile de la aceasta, am observat un bileţel lipit. L-am luat cu cea mai mare scârbă, fiind atât de obosită şi udă din cap până-n picioare...
 
„Viaţa-i frumoasă când ai aşa un salvamar. Nu, păpuşă?

-SUI”




L-am adus destul de greu, stiu, dar am vrut ca acum, inainte de examen, sa aveti ce citi dap ! Sper ca v-a placut si...tineti-mi pumnii la examen , caci cu siguranta si eu va tin kiss kiss kiss


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Uchiha-sasuke-naruto-shippuden-sharingan-mangekyou-sharingan-fresh-hd-wallpaper

Pentru ca teatrul vietii va continua
Si tu poti avea replica ta


Ultima editare efectuata de catre Yumi in Lun 24 Iun 2013, 13:03, editata de 1 ori
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 10:27

Prima nr1
                                      Ce pot spune decat ca esti geniala like michael jackson
                                             Mrs de anunt in asteptam:omg:
                                         Sui adica Sasuke ? NU-i asa sau e Naruto sau "?" confuz
                                                A salvat-o  ce frumos love
                                         As fi vrut sa fie mai lung dar na ce sa  ii faci:-?:
                                               Astept next-ul si sa ma anunti  lough


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Dlrcp4
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 10:40

A doua, a treia, ma rog, nu stiu a cata am sa fiu. Veau sa iti spun ca ai o evolutie surpinzatoare, ai evoluat enorm si acum scrii foarte bine in love. Ideile tale au ramas la fel, adica geniale si surprinzatoare, ceea ce ma bucura. Am vazut ca Sasuke pare sa tina la relatia cu Karin. Ce idiot. Ai avuuuut un capitol tare scurt, mrrr, chiar voiam sa mai continui, insa am inteles ca te-ai oprit aici pentru a ne baga in suspan si chiar ti-a iesit. Vreau sa vad ce treaba are Sui cu Sakura si sunt tare curioasa daca ai de gand sa lasi moartea Sakinei si a lui Itachi asa. Cum am zis, tu, ca si scriitoare,  ai devenit mai buna si asta se vede cu fiecare capitol scris. Felicitari! Vreau sa stii ca acest fic, precum si sezonul I, va ramane mereu printre preferatele mele. Abia astept urmatorul capitol. Te pup, spor la scris si la idei kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Asss10Veghează-mă din umbră - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 11:16

Ma, ma, maaaa! (D) Ce-i cu capitolul asta, crezi ca ma satur numai dintr-atat? Scuuuurt! (D) Asa, in fine, o sa incerc sa trec peste, desi abia de mi-a ajuns pe-o masea... Capitolul a fost nemaipomenit, desi ma enerveaza la culme astia doi, imi vine sa-i dau cu capul de pereti, cum ma sa il urasti atat pe tipul pe care, de fapt, il iubesti? Si cum naiba sa fii atat de idiot? Vai, vai, zici ca suntem la circ. Si SUI asta, numai el mai lipsea din peisaj, zau, totul era aproape perfect dar a trebuit el sa-si bage codita. Mama lui.. Iti multumesc pentru anunt, chiar asteptam cu nerabdare nextul, desi, din nou, a fost cam scurt, dar te iert pentru ca saptamana asta ai treaba si mna, trebuie sa te pregatesti si toate cele. Iti urez bafta la examen, sa stii tot si sa fii cea mai buna. De asemenea, spor la scris si mulyte idei frumoase. Te pup. :*


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 11:18

WOW WOW WOW WOW dulceata.mesic de anunt.ce sa iti zic eu tie.bafta la examene si o vara cat mai frumoasa iti doresc.bafta in continuare cu scrisul ,si sa sti ca te astept cu next-ul.Akatsuki_lavy:*:kiss
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 13:12

Hey!
Am ajuns si eu cu intarziere! Multu,esc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Am observat evolutia ta si voiam sa te felicit! Esti foarte talentata! Capitolul a fost grozav, dar as fi vrut sa fie mai lung! Ma tot intreb cine este Sui ăsta si ce treaba are el cu Sakura?! Sper sa aduci nextul repede, spor la tastat si la idei! Mult succes la examen! Te pwp! :*


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 15:09

Hei... hi!
oh my god !!! In sfarsit!!! 
Credeam ca o sa ma lasi sa mor asteptand nextul!!
Dar l-ai adus!!! Cum sa iti multumesc?! 
Poate un pupic?! kiss
Off Sasuke... Chiar nu sti cum sa te comporti cu o fata! waiting
Ce sa spun... unde iti sunt manierele?! 
Sau stai! Tu nu ai maniere! Veghează-mă din umbră - Pagina 3 468521
Sakura... cred ca ar trebui sa te razbuni putin... 
Poate invata si el sa vorbeasca frumos!   
Neeaa! Slabe sanse! confuz

Tot ce pot sa mai spun este ca iti multumesc pentru mesaj, si ca astept sa pui cat mai repede next-ul! Si cand spun repede, vreau sa spun foarte repede! Cel ma repede! Urgent!!!!!!!!!! 
Sau altfel am sa incep sa plang!sad

Deci astept NEXT-TU, si per sa ma anunti si pe mine pls!!! puppy eyespuppy eyes

PS: Succes la examen!! kiss



Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 15:44



Bine...deci deja incep sa ma enervez...waiting
Cine nai*a mai e si "SUI" asta?!!
Cum se poate ca geanta Sakurei sa fie la Karin?! 
Numai cand ma gandesc la asta imi vine sa intru in fic sa o ciufulesc putin pe femeia aia cu parul rosu de zici ca e semafor! angry
Si stau si eu si ma gandesc...Karin unde a disparut pana la urma...nu ca m-ar intresa atata timp cat ii inapoiaza geanta Sakurei si dispare de pe aceasta planeta! dap !
Aba astept sa pui next-ul desii as vrea sa fie mai repejor decat data trecuta...ma omoara suspansul!!!
La propriu!!! ingrijorat
Anunta-ma la next! happy2 Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 



Veghează-mă din umbră - Pagina 3 33
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 16:10

hei...mersi mult de anunt...
imi place mult capitolul...
abia astept sa vad ce se va intampla daca sakura v-a afla ce s.a intamplat cu geanta ei....=))))))
sa ma anunti si pe mine de next...
pupiceiiiiiiiiiii kisskisskiss


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Veghează-mă din umbră - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Veghează-mă din umbră - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 16:55

Cum era de asteptat, eu sunt printre ultimii (D) Dar asta nu mai conteaza... Conteaza doar faptul ca tu ai adus nextul happy2
Nu pot sa cred ca Sasuke se comporta asa cu Sakura. Cel putin in trecut se intelegeau cat de cat bine si acum mai sa se omoare unul pe celalalt (D) Ehh... Adica ce sa ma astept de la Sasuke... 
Oricum eu sunt ca de obicei nerabdatoare si foarte curioasa, asa ca draga mea Yumi, sper sa aduci nextul cat de curand ^^
Bafta la examene, caci eu iti tin pumnii kiss


       Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
TeoLina
Academy Student
Academy Student
TeoLina

Sex : feminin Localizare Localizare : alba iulia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 20
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenatul,schitatul
Stare de spirit Stare de spirit : optimista

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 18:48

rolling on the floor Nu mai lătra şi spune-mi unde-i brunetul! DOamne cat de proasta poate fiiiiiii!!!!!!! huh?huh?
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 19:21

Hey happy Mersii ca mai anuntat de next kiss 
Desi asteptarea a fost lunga a meritat...a fost superb capitolul...Sper ca dupa ce termini cu examenele sa poti sa aduci mai multe capitole puppy eyes 
Eh astept cu nerabdare sa pui next-ul dar pana atunci Succes la examene kiss 
~Sayonara~ a hug 


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Dana :3
S-Class
S-Class
Dana :3

Merite deosebite :
Veghează-mă din umbră - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata ta.
acebook acebook : Dana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3561
Puncte : 5056
Reputatie Reputatie : 257

Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19Lun 24 Iun 2013, 21:45

Buna
In sfarsit a venit nextul
capitolul a fost frumos,dar prea scurt
pana la urma cine e Sui ?
o sa aflam pe parcurs
astept next
spor la idei,


Veghează-mă din umbră - Pagina 3 5v7FQyC
"I delved my passion deep within my soul.
I carved my heart in the shape of a flower.
To bloom and grow in the dark future that is today.
To keep my dreams alive once again, like in the past."
Sus In jos
Continut sponsorizat




Veghează-mă din umbră - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Veghează-mă din umbră   Veghează-mă din umbră - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Veghează-mă din umbră

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-