Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Aug 2014, 01:20

Hello! As dori sa imi redeschid fan-ficul Prince Charming, va rog!
Va multumesc mult de tot! kiss

Verwandlung: Pwp


Danielle: Merci!!kiss


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Sunako
Genin
Genin
Sunako

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Unde este distractie
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 331
Puncte : 473
Reputatie Reputatie : 36
Hobby-uri Hobby-uri : Cant , dansez intr-un cuvant ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela ca de obicei

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Mier 27 Aug 2014, 00:25

Buna seara! 
As dori sa imi redeschid ficul : Valetul si stapana lui
Link: https://sasu.forumgratuit.ro/t14405-valetul-si-stapana-lui
Multumesc ca faci asta pentru mine! Poti sa o faci repede? Vreau sa postez un capitol nou! Mersi!

FanFic redeschis.


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Ej7ber

[size=23]Iubirea este cea mai frumoasa muzica din partitura vietii. [/size]

 [size=24]Fara ea ai fi un etern afon in corul imens al omenirii.[/size] 

———futaba&kou——————————————————
redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Dlrcp4
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Vin 05 Sept 2014, 20:26

Buna , v-as ruga frumos sa imi redeschideti ficul Love whithout limits  puppy eyes Multumesc mult !

https://sasu.forumgratuit.ro/t3186-love-without-limits-16?highlight=Love+without+limits

S.: Done.

Mersiii !

Fanfic original.


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Lun 15 Sept 2014, 20:12

Konichiwa ! 
Va rog frumos sa imi redeschideti fic-ul I'm in love with the criminal. 
https://sasu.forumgratuit.ro/t13173-i-m-in-love-with-the-criminal
E la sectiunea SasuSaku.
Multumesc anticipat.
Ja ne !

S.: Done. Spor la scris ^^
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Sam 15 Noi 2014, 23:31

    Buna seara! Aș dori redeschiderea fan-ficului meu, Păcatul. Va multumesc anticipat! :)

Amavi: Done. Baftă!

Fanfic SasuSaku.


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Mai 2015, 20:35

Bună. Aş dori să redeschid ficul : Eu sau fratele meu? 
https://sasu.forumgratuit.ro/t14028p45-eu-sau-fratele-meu?highlight=eu+sau+fratele+meu

S.: Rezolvat. Baftă!
Fanfic original.


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Large

I love you, key? 
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Dum 02 Aug 2015, 17:24

Salutare!
As dori sa imi redeschid fan-ficul Păcatul, va rog. :D

Choco: Rezolvat.


D: Thanks! 


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Achylis
Chūnin
Chūnin
Achylis

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Într-o cutie. ⇜ ⇝
Nr. mesaje Nr. mesaje : 957
Puncte : 1005
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri :
Stare de spirit Stare de spirit : I’ve seen so much in so many places, so many heartaches, so many faces, so many dirty things.

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Mier 02 Sept 2015, 21:39

Bună ziua.
Aş dori să-mi fie redeschis fan-ficul, Cioburi de singurătate.
Fan-ficul este SasuSaku.

Mulţumesc!:)

Choco: Rezolvat.


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 20upl7d
Sus In jos
AryiAriana
Academy Student
Academy Student
AryiAriana

Sex : feminin Varsta : 34
Localizare Localizare : Slatina
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 14
Puncte : 18
Reputatie Reputatie : 2

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Dec 2015, 19:48

Buna. Nu am stiut unde sa intu asa ca am venit aici. Daca ati putea sa imi inchideti si mie ficul "Naruto. Un nou inceput", va rog frumos.

Schizzophrenia: Pentru a inchide un fic este suficient să rogi un administrator/moderator s-o facă.
Sus In jos
Nyxx
Academy Student
Academy Student
Nyxx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Departe
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 22
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : 0

redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Sept 2016, 01:12

Bună!
Aș dori, dacă e posibil, să mi se redeschidă ficul „Singurătate în doi”. Mulțumesc anticipat.

Link: https://sasu.forumgratuit.ro/t15771-singuratate-in-doi

Choco: Done.


redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Tumblr_mwxmj0Sl951rxrioao1_500
I often think night is more alive and more richly colored than the day.
Sus In jos
Continut sponsorizat




redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!   redeschide - Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic! - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Cititi si cereti aici pentru a Redeschide un Fic!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku în desfășurare-