Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire cu colți  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire cu colți  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire cu colți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 11 Feb 2012, 23:44

Capitolul 1 : Inceputul


Ma numesc Sakura Haruno si sunt o fata de 17 ani care numai ce a fost mutata de catre parintii ei diabolici la un alt liceu . Era atat de trist sa-mi vad prietenii facandu-mi cu mana de parca eram pe ultimul drum . A fost ciudat . Acum stau in camera mea si imi pieptan parul roz . Peretii camerei mele sunt gri cu unele puncte roz inchis . Am un pat , un dulap ,un birou si alte chestii . Baia mea , din care numai ce am iesit ( m-am spalat) este inclusa in camera , stiti voi , camera ,, super dotata ” . Azi practic v-a fi prima mea zi de liceu , la cel nou desigur .

Ma uit ca e deja ora 11 fix si trebuie sa ma pregatesc caci la 12 trebuie sa plec . Ma indrept catre dulapul mare din lemn de cires si imi aleg o pereche de blugi negri , o pereche de bascheti gri si un tricou gri pe care scria ,, FK NO ! ” . Sincer este tricoul meu preferat . Imi iau o geanta neagra cu multe buzunare si cobor scarile . Mama citea un yiar iar tata incerca sa repare TV-ul , dar nu cred ca reusea . Le spun ca plec , dar mama mereu are ultimul cuvant de spus :
-Ti-ai luat telefonul , dar o lanterna , ai grija sa hranesti pisica cand vii , sa nu razi si na nu vorbesti ca altfel o sa racesti !
-MAMA ! ESTE TOAMNA ! Asta imi spuneai si vara si iarna ! si plec trantind usa . Am motive, ce sa fac si eu .Deci sa revenim , acum sunt pe mijlocul drumului alergand ca o nebuna catre noul liceu .

In sfarsit am ajuns . In curtea scolii erau mii(sute) de de copii care asteptau sa intre in scoala . Erau si boboci , si cei care termina(finalisti J). Un grup de fete au venit la mine si m-au intrebat cum ma numesc . Le-am spus numele meu cu un strop de suspiciune si le-am intrebat numele lor.
-Eu ma numesc Ino , imi spune o blonda cu ochi albastri . Acestea cunt Hinata si Tenten . si imi arata catre o fata cu parul albastrui-mov-negru toate combinate si una cu par castaniu prins in doua coculete . Se suna asa ca toti copii intra in clase iar eu intru in clasa A 9-a D . In clasa le vad pe fetele care m-au salutat afara . Ino statea cu Tenten asa ca eu m-am aseyat cu hinata . este o fata draguta dar este foarte timida .
-Imi poti face cunostinta cu copii de pe-aici? O intreb eu .
-Sigur.Baiatul blond este dragu..adica Naruto , iar prietenul lui este Sasuke , Cel mai popular baiat, dar ai grija la el pentru ca este cam retras si foarte serios . Parintii lui au fost omorar , la fel si fratele lui mai mare . Pentru el a fost un soc urias asa ca acum este ma retras.
-Multumesc ! spun eu dupa care ii arunc o privire lui Sasuke , care era chiar dragut . In acel moment si el arunca o privire catre mine , iar eu ma rusinez si imi intorc privirea imediat . In clasa intra dirigintele si imi cere sa ma prezint . Ma ridic in doua picioare si incep :
- Ma numesc Sakura haruno si am 17 ani . Mi-as dori sa imi afc multi prieteni !si ma asez la loc . Profu incepe ora si in timpul acesteia primesc un biletel misterios de la nu stiu cine . Cand il deschid mai sa-mi pice fata . Era de la Sasuke . Ma intreba ce treaba am la scoala asta si ma ameninta ca nu ma vrea printre elevi . Imi venea sa ma ridic si sa-i dau una la bucurie dar n-am facut-o . Se suna iar eu vreau imi strand lucrurile si sa plec . Ramasesem singura in clasa . Cand vreau sa ies pe usa , doua brate puternice ma prind de mana si ma trag iar in clasa. Nu-mi miroase a bine !...



Ultima editare efectuata de catre Otti in Lun 01 Oct 2012, 20:25, editata de 5 ori
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Dum 12 Feb 2012, 01:36

Prima!

Ce are Sas'ke cu ea?

Ii e frica sa nu il manance?

Si ce ii face?

Atatea intrebari si zero raspunsuri..

Ma rog pana in capitolul viitor , aflam noi atunci

Astept next si PWP
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Dum 12 Feb 2012, 10:31

buna, am ajuns si eu aici.
pentru primul capitol mi se pare foarte interesant
Vai ce-i fac lui SAsuke daca ii face ceva Sakurei
deci te rog din toata inima mea sa aduci nextul cat de repede poti si te rog sa ma anunti
te pwp dulce, spor la idei, Ja ne!kiss
Sus In jos
perenelle
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : de obicei buna

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Dum 12 Feb 2012, 11:37

Buna!Titlul mi-a plăcut.Din el,mă așteptam sa fie vorba despre ceva de genul"Diavolul se îmbracă de la Prada",dar nu am avut dreptate.Niciodată nu se începe o creatie,fie ea si o compunere amarata pentru școala cu "Buna!Mă numesc........"NICIODATA.Ti-ar plăcea sa citesti o carte si sa înceapă asa?Subiectul a fost abordat de o mie de ori cel putin.Sakura se muta la o școala noua si...totul e deja știut.Nu trebuia sa scrii in paranteza ce făcuse ea in baie.Ce putea sa facă?Alta chestie care nu îmi place, dar asta nu am găsit doar la tine:fratilor , când descrieti camera nu dați atâtea detalii,sau dați-le pe parcursul povestii.Înțeleg ca voi vreți sa scoateti in evidenta situația materială a personajului,dar nu asa .In ansamblu,mai ai de lucrat la poveste,dar nu te descuraja.
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 18 Feb 2012, 00:13

Hey...scuze ca pun nextul asa tarziu dar am avut scoala si cu toti se asteapta la mai mult de la mine si trebuia sa invat si acum pun nextul :D

Capitoul 2 : Pierduta in cimitir ...help !

Sakura pov:
...Nu-mi miroase a bine ! ma intorc si il zaresc pe baiatul ala , Sasuke , care se holba la mine foarte insistent . M-am uitat in ochii lui negri si tristi , dar tot-odata magici , si simt cum un sentiment de panica pune stapanire pe mine . Din ochii mei lacrimile se zbat sa izvorasca , dar nu le dau voie si incerc sa fiu in continuare tare , si sper ca imi iese .
- Deci tu esti eleva noua ? Sincer ma asteptam sa fii altfel dar nu conteaza . imi spune nepasator. Azi ai avea ocazia sa dovedesti cat de tare esti , dar asta inseamna sa vii cu niste necunoscuti , sau poate noii tai colegi daca preferi sa ne spui asa .
-Ce vrei de la mine ?! incerc sa spun cu un ton tupeist dar a iesit o combinatie intre pisica speriat si o drogata ... uff. El incepe sa rada zgomotos , chiar enervant dupa care ma tranteste de perete si ma priveste de parca ar vrea sa spuna : ,,Hei fato cu mine nu merge cu tupeul ! ” .
Ma eliberez de el si plec catre dulapul meu , dar imi pica fata cand vad ca pe el scria cu creta maro : ,, La cimitirul mare la ora 9 daca ai curaj ” . El crede ca daca sunt o fata nu pot fi tare dar o sa ii dovedesc ca se inseala . O sa fiu acolo !

Sasuke pov :
Deci o cheama Sakura ...hmm, sunt sigura ca o sa vina . Nu pare genul care se lasa batuta . Este usor de citit mai ales pentru mine . Ma indrept catre casa mea . O casa mare cu o curte uriasa .
Intru in casa si imi arunc geanta pe undeva prin casa ...nu stiu unde dar cred ca o s-o gasesc maine dimineata . Imi scot skateri , mai degraba ii arunc prin sufragerie si ma indrept catre bucatarie pentru a-mi lua pranzul....care consta intr-o punga de sange proaspat . E bine sa ai prieteni la spital atunci cand esti vampir . Ma uit la ceas si vad ca este abia doua asa ca am timp sa stau la TV si sa ma uit la prostiile pe care le arata la desene, cui nu-i plac desenele ?!

Sakura pov :
Am ajuns in sfarsit acasa si in sfarsit pot sa pap ceva si sa ma odihnesc putin dupa ziua asta teribila . Parintii mei erau la servici dupa cum se vede deci azi am zi libera pana noaptea. Parintii mei lucreaza la spital ... sunt de garda amandoi , deci eu sunt singura acasa .
Este devreme asa ca fac un dus mic si caldut si ma bag in pat . Acum nu imi mai ramane decat sa ma odihnesc putin .
DUPA VREO ȘASE ORA DE SOMN : Deschid ochii incet si realizez ca este deja seara . O NU ! Este deja opt iar mie imi i-a o mie de ani sa ma pregatesc . Ma scol din pat si ma indrept catre dulap . Imi iau o pereche de blugi negri , un tricou rosu si un hanorac negru cu gluga . Imi pun o pereche de bascheti negri si ies din casa , indreptandu-ma catre cimitir. Simt o prezenta in spatele meu , dar incerc sa nu o bag in seama si plec mai departe . Ajung in fata cimitirului si ma asez pe o bancuta asteptand sa apara cineva . Mi se parea putin straniu si parca o voce imi spunea ,, Nu te duce ” dar eu nu o bagam in seama . Aud un fosnait in apatele meu asa ca ma ridic si ma uit in spate , dar nu era nimeni . Mi se face putin frica si as vrea sa ma intorc acasa dar ...si asta imi este frica sa fac . Vreau sa ma intorc si sa o iau la sanatoasa cand o mana ma prinde de umar si imi zice un simplu ,,Stai !” . Ma intorc si il vad pe Sasuke cu un grup de baieti pe care l-am vazut azi la scoala , Neji , Naruto si Sai . Nu era nici o fata ceea ce mi se pare suspect , dar acum nu mai puteam da inapoi .
-Deci te-ai hotarat sa vii ? ma intreaba Naruto cu un zambet siret pe fata . Nu credeam ca esti in stare sa vii .
-Nici eu nu credeam ca o sa vina . spune Neji , si in scurt timp este aprobat de Sai .
- Eu am stiut ca o sa vina . zice sasuke cu un ton triumfator . Am simtit asta .spune el incet , ca si cum pentru el . Deci ne-am adunat cu totii , sa intram . zice el , practic dand o comanda .
-Adica intram in cimitir ? Nu mai vine nici o fata ? Adica de ce trebuie sa intram ? intreb eu putin alarmata . Toti patru se uita la mine cu o fata gen ,, vorbesti serios” iar naruto incepe sa rada . Sasuke se uita la el iar facandul sa taca si sa priveasca inainte si ma i-a de mana tragandu-,a dupa el . La zece metri de poarta toti se duc intro directie anume , lasandu-ma pe mine singura . Am vrut sa ma intorc dar nu mai vedeam nimic de ceata deasa care se lasa . Ma simt pierduta ... ajutor ...!

Sper ca va place mai mult capitolul asta decat primul .... dati commuri va rog happy2 happy2 happy2 happy2
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 18 Feb 2012, 00:28

OK , SE PARE CA SUNT PRIMA . TI-AM CITIT AMBELE CAPITOLE SI M-AM CAM SPERIAT PUTIN , DAR IMI PLAAACE !!!! ESTI BUUUUUNNNNNNNNAAAAAAAAAA !!!! IMI PLACE FICUL SI O SA CONTINUI SA-L CITESC PANA CAND VEI AJUNGE LA FINAL .Iubire cu colți  384738
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 18 Feb 2012, 10:07

Bunaaa, am venit si eu aici.
CApitolul mi se pare extraordinar de interesant love
Ma intreb ce fac ei in cimitir???...
Deabea astept nextul, spor la scris
Te pwp, Ja ne!kisskiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 18 Feb 2012, 10:30

Buna,
Nu prea am dispozitia necesara sa dau un comm.. nu o sa fie cine stie ce.
Capitolele tale sunt aproape reusite. Ai mai putea adauga descriere. Asta e tot ce mi se pare ca lipseste. Dar nu descrie camera, felul cum se imbraca, ci sentimentele. Axeaza-te mai mult pe ele. In primul capitol te-ai grabit extrem de mult si ai spus un cuvant care nu prea are ce cauta intr-un fic, intr-o poveste "alte chestii". Nu prea da bine nu?
Punctul si virgula se pun dupa cuvant si apo lasi pauza.

El crede ca daca sunt o fata nu pot fi tare dar o sa ii dovedesc ca se inseala . O sa fiu acolo ! El crede ca daca sunt o fata nu pot fi tare dar o sa ii dovedesc ca se inseala
. O sa fiu acolo!

So, mie chiar imi place fic-ul tau. Mai lucreaza la descriere si o sa fie si mai frumos.
Sper ca nu te-am suparat. Spor la scris si la idei!^^

Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 18 Feb 2012, 12:06

Vampir? Adica : Vampiri?!

Ce se intampla cu Saku?

O omoara?

O mananca?

O transforma in ciuoaua?

Da sigur..

Deci ce se intampal cu ea?

Daca tu nu ne spui nimic momentat , atunci astept next si PWP doolce
Sus In jos
xenomorphius
Chūbu
Chūbu
xenomorphius

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : În pădure!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3304
Puncte : 4254
Reputatie Reputatie : 841
Stare de spirit Stare de spirit : -

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 18 Feb 2012, 12:31

Ceau, ceau! :3 Abia acum am reuşit să citesc.
Ideile sunt destul de bune, cel puţin acea cu cimitirul, căci prima tot uzată este: fata cea nouă de la şcoală şi restul lucrurilor ce alcătuiesc acest plan.
Am observat că ai multe greşeli, în primul rând nu mai pune atâta loc liber între semnele de punctuaţie, deobicei pui doar un space.
Toate acele planuri ale personajelor în al doilea capitol mă ameţeşce, nu de alta dar consider că ar fi mult mai bine dacă ai face un capitol special pentru Sakura şi unul special pentru Sasuke, fragmentezi destul de repede anumite idei şi trecând atât de des de la un protagonist la altul, chiar înceţoşază lucrurile în capul meu.
Dacă ai vrea să descrii mai multe lucruri legate de personaje sau ca fiecare în parte să-şi povestească întâmplările ţi-aş sugera persoana a-III-a. E foarte bună în astfel de cazuri, aşa poţi tu, ca narator, să spui despre fiecare în parte câte ceva şi să conturezi fiecare acţiune, gând, sentiment pe care îl are personajul. Oricum observ că te-ai axat pe I-a persoană, deci cel mai bine ar fi dacă ai face capitole separate, nu mai fragmenta atât de mult şi povesti din nu ştiu câte perspective, chiar nu este corect din punct de vedere literar.
Ok... m-am lungit cam prea mult. xD Dar ţi-am spus ca să ştii cum să treaba.
Hmm.. cred că ar trebuit să dai mai mult volum sentimentelor, încearcă să le conturezi mai dezvoltat, la fel şi propoziţiile, par de multe ori încheiate scurt şi fără sens şi pui şi semnele aiurea.
La capitolul doi am observat că brusc ai trecut de la o acţiune la alta şi sincer nu a avut sens. La început Sakura a fost într-un conflict cu Sasuke, după cum a ajuns acasă şi el şi ea, iar după aceea în cimitir, fără să se ia la bătaie din nou? Ciudat... încearcă să fi atentă asupra demersulului ideilor, că sari peste şi nu le închei logic. ^^
Şi de asemenea corectează-ţi capitolul, aşa eviţi greşelile de orice fel, că tot am spus de ele - faci salată de timpuri, ai grijă.
Personajele încă nu par destul de finisate, desigur ele urmează cronologic evoluţia etapă cu etapă, dar tu grăbeşti cam mult ritmul şi trebuie să-ţi faci timp şi pentru aceştia. Sasuke pare destul de agresiv, chiar dacă este un vampir, totuşi să sară aşa la Saura mi se pare prea ieşit din comun, cât de retras şi simbru ar părea. Chiar şi aşa ideile cum vampiri îmi plac mult, dar fii atentă cum îl conturezi pe acesta, are un caracter destul de vulcanic şi asta am văzut-o la început.

Nu mă mai lungesc, ce am dorit să exprim prin acest com este faptul că trebuie să încerci să-l ordonezi puţin. Plus ţi-am dat câteva sfaturi, sper doar să înţelegi. ^^
Succes în continuare cu el!
Sus In jos
https://cenusascriitorului.wordpress.com/
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Vin 24 Feb 2012, 22:45

Hey ..am adus nextul, azi a fost o zi grea si vreau sa stau sa scriu si sa citesc :D ....Spor la citit :x

Capitolul 3: Salvatorul meu criminal !

...Incep sa alerg catre directia unde era poarta, dar ma impiedic de o chestie ciudata care mi se prinde de picior .cand ma uit mai bine era .. O FK ! ,era un craniu iar piciorul meu era in gura craniului ! Imi eliberez piciorul si spre norocul meu aud tipetele unor drogati/betivi pe strada..putea fi doar capatul cimitirului . Incep sa fug in directia sunetelor dar ma lovesc de cineva, O Da , salvare mea !Cand imi ridic ochii il vad pe Sasuke...dar era ceva diferit la el, avea ochii rosii si sange la gura ,ca un turbat cu lentile de contact .Mi se face frica, dar la gandul cu turbatul scot un chicot mic-mic-mic, ceea ce il face pe sasuke sa se uite la mine ciudat .Din spatele meu mai simt o prezenta, de fapt simt mai multe ,vreo trei. Ma intorc si ii vad pe Naruto, Neji si Sai ,dar toti cu ochii rosii .Ma sperii mai rau dar in putin timp realizez ca eu eram prinsa in cursa, eram ca o momeala .Imi vine in minte o idee stupida dar buna ca sa scap ! Incep sa rad haotic ca o nebuna .Toti is indreapta privirea speriata catre mine iar eu profit de situatie si fug mancand pamantul .
-Am scapat !imi spun eu odata ce ajung in fata casei mele.
-Chiar crezi? Ma intreaba o voce din spatele meu,o voce cunoscuta ,pe un ton dur . Sasuke. Ma intorc alarmata, vreau sa fug dar ma prinde de mana si ma saruta pe gat apasat . Ma eliberez si incep sa tip sa ma lase na**i in pace ca n-am chef de el si se vampirismul lui.
-Lasa-ma-n papucii mei masochist sadic ce esti ! si plec in casa .Imi arunc incaltarile pe hol pe undeva si intru in camera mea . Acolo ma simt cel mai in siguranta .Incui usa si geamul si ma bag in pat , sper sa adorm repede .

Sasuke pov:
Intru in camera ei pe geam, a uitat ca sunt vampir si ca pot trece cu usurinta de incuietori. Cat de frumos doarme ,dar e doar un om neinsemnat pentru un pursange. Imi vine sa ii sug sangele pana ramane fara nici un strop in corpul ei firav .Ma apropii incet de patul unde mica mea zana se odihnea si o sarut pe obraz. Est asa de frumoasa , iar eu sunt asa de pofticios asa ca nu ma abtin si ii strapung pielea gatului ei firav cu coltii mei . Ow-ce bou sunt !Sunt pursange iar a e om !Asta este ultima data cand mai musc muritorii .
Ma ridic si plec din casa ei , nu vreau sa mai stau nici o clipa acolo . Sunt un nemernic...ha.-ce pot sa zic . Asta e .

In dimineata urmatoare : Sakura pov:
Ma ridic lenesa din patul meu moale . Inca o ora si trebuie sa plec la scoala. Cat de stupid . Intru in baie sa fac un mic dus, can observ pe gatul meu doua urme de colti de vampir . Deci ce a fost aseara nu a fost imaginatia mea bolnava?! A fost real,asta nu e posibil . Ma imbrac si plec catre liceu-repede-repede-repede dar ghinionul face ca pe drum sa ma intalnesc cu Domnul Lipitoare care mi-a furat sangele cat timp eu dormeam !
-TREBUIE SA VORBIM !ii spun eu foarte hotarata . El imi arunca o privire amuzata , cred ca era drogat , si ma i-a de mana , dar ce este ciudat este ca nu mergem la liceu , ci dinou in cimitir !
-Da, o sa vorbim , exista o broblema si cred ca ai obeservat urmele de dinti de pe gatu tau .-eu dand din cap afirmativ-. Eu sunt un pursange si nu ma astept sa sti ce inseamna asta de ci o sa iti spun mai simplu ca pentru ca te-am muscat o sa devii vampir . Deci trebuie sa imi bei sangele .
- Nici cand , corbule ! Eu nu iti beau sangele de liliac , mai bine mor decat sa fac asta ! si imi continui drumul spre scoala .Ajung in fata scolii si sunt uimita cand il vad pe ..... impreuna cu ......Suspanul :) kiss kiss kiss


Sper ca va place ... astept pareri si commuri moulte moulte ! Va pwpacesc ! kiss kiss


Ultima editare efectuata de catre othy in Dum 26 Feb 2012, 14:45, editata de 1 ori
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Vin 24 Feb 2012, 22:50

Bai! Da tu ala cu colti! Lasa-ma in papuci mei! Cat am ras!

Imi place mult capitolul !

Deci i se pare frumoasa...

Ce imi place!

Si am mai ras la ultima faza cu sangele de liliac!

Ador atitudinea Sakurei!

Astept next si PWP dolshe

P.s. Primaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Vin 24 Feb 2012, 23:04

Ah Othy vrei sa ma omori cu suspansul asta al tau . Chiah , trebuia tu sa ma faci atat de curioasa ! Iubire cu colți  359687 Acum o sa mor pana vine nextul ala !!!! Iubire cu colți  277621 Capitolul asta , ce-as putea spune despre el decat ca-l iubesc ?! Iubire cu colți  273918

Deci sper sa vii redede , repejor cu NEXTUL ala ca sa nu mor aici ! Am plecat si te-am pupat bye ,bye !Iubire cu colți  208323 Iubire cu colți  208323
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Vin 02 Mar 2012, 21:05

Nextul :x

Capitolul 4 : Urmarita peste tot !!!

Ajung in fata scolii si sunt uimita cand il vad pe Sasuek su unchiul meu, stand de vorba. Cand a trecut pe langa mine? Si de ce el vorbeste cu unchiul meu ? Atatea intrebari imi inunda capul pana cand vad ca unchiul meu isi indreapta privirea speriata spre mine ,si iar se itoarce spre Sasuke si ii da un pumn de sa-i sara coltii din gura. Eu ma prapadesc de ras si ma indrept catre el .Atunci unchiul meu vine la mine si ma indreaba de ce l-am lasat pe Sasuke sa-mi suga sangele .In mine totul exploda, nu mai suportam asa ca am rabufni si am inceput sa tip :
-De ce mama n***i toti dau vina pe mine ?!Nu eu sunt de fina ! Si dau sa fug dar ma lovesc din plin de masina unui profesor, cred ca de masin dirigului .In scurt timp toata lumea s-a adunat in jurul meu printre care si dirigu. Directoarea Tsunade a venit si ea ,si spre norocul meu l-a penalizat pe dirigente ca si-a lasat masina unde nu trebuia, si ca rasplata pentru mine ca i-am identificat gresala fatala pe care a facut-o am primit zile libere.Trebuie sa ma refac ca doar m-am lovit de o masina parcata regulamentar cu ”ne” in fata .Am plecat de la locul faptei si am ajuns acasa .Am nevoie de aproximativ doua saptamani sa ma refac...practic nici nu m-am lovit dar asta nu conteaza. Ajung in fata parcului si ma gandesc ca ar fi amuzant sa ma plimb cu barca pe lacul din mijlocul parcului .Ma indrept spre parc si imi rezerv o barca si incep sa vaslesc catre mijloc. Este destul de soare, inchid ochii ca soarele sa-mi lumineze tot chipul , dar nici o raza de soare nu ma lumineaza .Deschid ochii si ma trezesc cu Sasuke peste mine .Incep sa tip si sa il injur,chiar daca stiu ca nu-i pasa. Ma linistesc si il intreb ce vrea . iar el imi raspunde :
-Este posibil sa ploua ,se intuneca...de ce ai plecat de la scoala asa de singura? Oricum avem liber toata saptamana pentru ca dirigu isi duce ”bijuteria” adica majita la reparat , i-ai zgariat-o !
-Ce vrei de la mine mai exact ?Nu vreau sa am de-a face cu tine ,vreau doar sa ma lasi in pace ! ii spun si vreau sa sar din barca , dar el ma tine si nu ma lasa .Cand vreau sa ii spun ceva telefonul meu incepe sa sune , melodia lui Merilyn Manson- This is a new shit . Raspund cu un simplu ” Da ?” si imi dau seama ca la telefon era Hinata ,care ma intreba daca am vreaun plan dupa-amiaza . Ii spun ca nu si o intreb daca vrea sa ne intalnim la o cafenea sa mai discutam . Ea raspunde ca ar fi bucuroasa si ca ar vrea sa il invite si pe Naruto ,uffff...unul din gasca lui Colt Alb Uchiha. Ii spun ca e bine si asa si ii inchid, dupa care prind un moment de neatentie din partea lui sasuke si il imping din barca si plec la mal .Cand ajung la mal ma uit la apa, dar nici urma se Uchiha , ce ciudat !Dau nepasatoare din umeri si plec acaza sa ma odihnesc dupa ziua asta de kkt (scuze de expresie :d). Incep sa fug ca sa ajung mai repede si noroc ca stau aproape. De dimineata am in mine o sete nepotolita chiar dupa trei litri de apa .Ajung acasa si intru normal fara sa bag in seama ca usa este descuiata, cred ca am uitat sa o incui .Merg in bucatarie si ma umflu cu apa si dupaia merg in camera mea si ma schimb. V-a dati seama ce greu mi-a fost sa urc scarile fiind plina cu apa. A fost oribildar am reusit ! Deschis usa camerei mele si calc pe covor, dar era ud. Ce s-a intamplat aici . Intru in baie ca sa i-au o carpa sa sterg covorul ,dar cand intru il vad pe Sasuke pe scaunelul meu de langa ghiuveta .
-Baaaa ! Numai eu am voie sa stau pe scaunelul meu ! Copil $#^%@ ce esti ! el se ridica si se indreapta spre mine, asta nu e Ok deloc ! L

Sasuke pov:
Ma ridic catre ea .Nu vreau sa o sperii dar o vad cum face pasi inapoi. O prind de mana si o trag catre mine. Ea lipindu-se de mine ... eram ud leoarca pentru ca cineva m-a aruncat din barca .O sarut pe gat, iar ea incepe sa rada si sa ma impinga si sa spuna ca o gadil .Incerc sa fiu si eu romantic si sa o sarut iar ea rade! O sarut apasat pe buze ca un iubit protector ca sunt ...mda...si imi infig mana in parul ei . O departez si ma uit la chipul care nu exprima nimic.
-Decenu esti suparat ca te-am impins din barca ?! Esti culmea , eu vreau ca sa pleci nbi de aici iar tu stai si ma saruti ! se rasteste ea la mine...ce copil copac.
-Te chinui mai mult dace te sarut si ma joc cu tine!ii spun diabolic. Ea se smulge din stransoarea mea si merge la ea in camera pe pat .O intreb ce vrea sa faca...sau mai exact ce face .Ea imi raspunde:
-Imit o branza, stau si put ! dupa care se ridica si merge spre baie unde porneste robinetul de la cada si asteapta ca sa se umple. Dupa un timpmea ......suspans-suspans :D


Va rog sa imi dati mai multe commuri ca nu pot trai fara ele !:D sper ca va place capitolul asta da stiti cum e cand esti in pana de idei ...



Minim 3 commuri pentru urmatorul capitol please
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Vin 02 Mar 2012, 21:21

Suspans , hmm ?!Iubire cu colți  361396 Nu-i nimic ca ai spus ca la 3 com pui next si asta se va intampla repede , la cat de bun este ficul tau . Despre capitolul acesta ce-as putea spune inafara de mi-a placut la nebunie si imi venea sa mor de ras la anumite faze . Iubire cu colți  947835 Mia placut super mult faza cu ,, Colt Alb Uchiha " a fost tare si mersi ca m-ai anuntat pentru ca ai pus nextul . Bafta la tastat si sa vii rapid cu nextul Othyca bye , bye .Iubire cu colți  208323 Iubire cu colți  208323 Iubire cu colți  208323 Iubire cu colți  127686 Iubire cu colți  127686
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 03 Mar 2012, 15:37

Hi-Hi ...eu chiar vreau 3 commuri ca de nu intru in greva de commuri :d...va rog frumos kiss
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Be Unicorn.
Genin
Genin
Be Unicorn.

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Japonia
acebook acebook : Nekko
Nr. mesaje Nr. mesaje : 366
Puncte : 467
Reputatie Reputatie : 17

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 03 Mar 2012, 16:30

Imit o branza, stau si put - Mircea Badea

Capitolul e marfa! M A R F A!!! nr1
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 03 Mar 2012, 21:50

Capitolul 5 : Un nou vampir printre noi

Sasuke pov :
Dupa un timp ea inchide usa, pe mine ma lasa afara si doar lasa se auda felul cum se tranteste in cada . Imi vine sa merg acolo dupa ea si oooo...nu stiti ce imi poate mintea ! Deodata simt un miros de sange venind de afara , un sange dulce si bun. Sunt un pacatos si stiu asta , asa ca ies pe geam si urmez mirosul sangelui ca un caine care merge dupa un siraf de carnati ( ce cuvant amuzant ) =)) ! Alerg pe strazi pana ajung la marginea orasului in fata unui hambar .Mi se pare straniu asa ca intru inauntru .Acolo un tip cu o masca gen zombalau taia pielea fina si delicata a unei femei . Mirosul era minunat dar am reusit sa ma abtin si m-am apropiat de ciudat . Ochii mei incep sa sclipeasca in intuneric...rosu pe negru .
- Yo ..lasa fata in pace ciudatule ! ma rastesc eu la el ca sa il sperii ,dar eu am fost cel socat de raspunsul ciudatului.S-a intors catre mine si mi-a spus cu fata si mainile pline de sange :
- Nuuuu ...e prea bun ..sangele !!! SANGELE ! Ma intelegi ? Sangele e prea bun ! sincer si eu m-am speriat, tipul era om dar beia sange . Ma apropii de el si ii trag un pumn in fata. In minte imi vine un gand cu Sakura si simteam ca nu mai sunt eu . Nu ma mai puteam contrala si i-am rupt capul tipului...nu-i mare paguba ca merita . O scot pe fata afara din hambar si o duc in fata spitalului . Cred ca o sa merg pana acasa sa beau niste sange ...nu ma mai pot contrala daca nu fac asta.

Sakura pov :
Ies din baie si intru in dormitorul meu . Acolo nu il vad pe Saisuke asa ca imi iau lenjeria di o pijama dragura cu girafe formata din pantalon si tricou . Ies pe hol si merg la bucatarie ca sa imi fac ceva de mancare dar incep sa simt o prezenta puternica in casa . Fug catre usa de la intrare ca sa fug sa nu am de-a face cu acea persoana , dar cred ca ea stia ca eu voi vrea sa fug si statea sprijinita de usa. Semana cu Sasuke...iar din gura mea a iesit soptit numele lui Sasuke.
- Nu , nu sunt sasuke ,dar clar sunt mai puternic decat el . Am observat ca Sasuke s-a cam atasat de tine si asta nu este bine asa ca am de gand sa te ucid, si spre binele tau , mai degraba daca vrei sa ai o moarte usoara si sa nu doara ar fi bine sa nu te opui ! Apropo eu sunt fratele lui Sasuke , Itachi , cel mai puternic vampir din tara ! imi spune el foarte calm de parca a venit la ziua de nastere a bunicii . Eu normal ca ma panichez , este grav, si Sasuke umbla dupa fete sau dupa noi victime . Nu ma abtin si incep sa lacrimez si incet-incet ma indepartez de el .Urc scarile si intru in camera mea . Incui usa si ma indrept spre fereastra deschisaca sa evadez cumva , dar nu am timp pentru ca pe geam sare Itachi ala destul de nervos . Eu ma indepartez de geam si din pacate ma lipesc de usa incuiata . Nu pot sa o deschid pentru ca am inghetat de frica .
- Privesc moartea cu ochii , corect? Il intreb vrand sa par curajoasa dar vocea mea semana cu o morsa .Inchid ochii si astept stiind ca nu mai pot face nimic dar de-o data aud vocea lui Itachi care spune ca nu ma v-a omora si ca ma v-a lua cu el , asta e de bine , nu ? De-odata mi se face somn si ma imprastii pe jos ca si cum as fi de cauciuc ...ce nasol .

Dupa patru ore de mers cu masina : Ma trezesc pe un pat moale si calduros . Telefonul meu suna , semn ca am primit un mesaj de la...Hinata : ” Nu prea ai venit la cafenea , cred ca ai vrut sa ma lasi singura cu Naruto , multumesc...cursurile s-au suspendat pe o perioada de trei luni pentru ca profesorii au intrat in greva anti Tsunade ... mult noroc in mini-vacanta si aper sa ne mai intalnim pe parcursul ei , cu drag a ta Hinata ! ” . Ce bine , acum trebuie sa aflu ce este cu locul sta si de ce am fost rapita de Itachi...am multe intrebari pentru cel mai puternic vampir din tara !Ma ridic alert din pat si ma intrept catre o usa. Ies si dau intr-un hol mare cu peretii de culoare cafenie si covorul de culoare rosu ce se intindea pe toata podeaua . Merg de-a lungul holului si dat de Itachi care statea la o masa cu trei scaune . Isi ridica privirea spre mine si imi spune sa iau loc ca sa imi spuna mai multe lucruri pe care trebuie sa le stiu . Il ascult si ma asez la masa cu un strop de teama ...stiu imi este frica....!

De data asta chiar fac greva daca nu am macar 3 commuri ! Vorbesc extrem de serios ...va roggggg !! nervi! nervi! nervi!
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 03 Mar 2012, 22:05

Hai mai Othica , de ce spui ca capitolul tau nu este bun , mie imi place mult !Iubire cu colți  385627

Mersi mult pentru ca m-ai anuntat ca ai postat nextul . Mai fetelor dati si lui Othica niste comuri ca se supara saracuta , iar eu nu vreau sa o vad suparata Iubire cu colți  896861 si poate intra in greva si nu mai posteaza nextul , iar daca nu-l va posta rapid eu voi murii si pe fruntea mea va scrie disperata dupa next , deci va rog dati si ei niste comuri ca nu muriti .Iubire cu colți  269478 Mie-mi place mult capitolul Othica e genial si te rog sa pui rapid nextul si sa ma anunti cand il vei posta , te-am pupat dulce Iubire cu colți  208323 bye, bye .Iubire cu colți  127686
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 03 Mar 2012, 23:10

Multumesc de incredere happy2 happy2 happy2
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Sam 03 Mar 2012, 23:24

Hello kiss

Am zis sa trec si eu pe aici in love

Interesant fic-ul, mi-au placut toate capitolele kiss

Sasuke, gaseste-l pe Itachi si salveaz-o pe Sakura, cine stie ce planuri are si asta, in afara de faptul ca vrea sa o omoare lough

Ne-ai lasat asa, in suspans. nervi!

Vreau sa stiu ce se intampla mai departe sad, te rog sa ma anunt cand pui next kiss

i love you


Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Iubire cu colți  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Mar 06 Mar 2012, 17:23

Buna!
Pai imi poare bine ca am dat de ficul tau.
Este ciudat faptul ca Itachi a rapit-o, nu-mi spune ca cei doi frati sunt dusmani.
Doamne, trei luni acasa? Ce bine...
Pai eu astept nextul, dar te rog sa ma anunti de el. kiss
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Mar 06 Mar 2012, 18:01

Othyca scumpa mea acum ai obtinut trei comuri si voi astepta NEXTUL . Nu mai este nevoie sa te superi si sa intri in greva de comuri ! Sa pui repejor nextul ja ne .Iubire cu colți  208323 Iubire cu colți  385627 Iubire cu colți  947835
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Dum 11 Mar 2012, 21:50

a hug Nextul : Scuze ca a durat dar am avut niste zile grele de scoala ...parca toti profii au inebunit si s-au facut rai ....ok , sper sa va placa happy2

Capitolul 6 : Prinsa in iluzie !

Sakura pov: Ma trezesc intr-o camera cu o lumina difuza . In fata mea il vad pe Sasuke stand sprijinit cu spatele de perete . Ma bucur si ma indrept catre el cu gandul sa il iau in brate , dar cand vreau sa il ating ma lovesc de perete si incep sa-i simt respiratia in spatele meu . Tresar si ma intorc si il vad cu se apropie de mine si ma saruta si imi mangaie corpul . Il imping si il pocnesc , sarind la 2 metri de mine. Dintr-o data simt cum o sabie imi strapunge corpul . Ma uit in spate si il vad pe Sasuke zambind prosteste . Ma panichez si dintr-o data ma trezesc la masa cu Itachi . Sar de pe scaun ca arsa si il privesc amenintator . Acesta rade perfect de malefic ..ca Dexter si imi spune ca voia sa vada ce simt eu pentru Sasuke , si stie ca il iubesc . Prind o ocazie buna si il lovesc in fata . Acesta cade de pe scaun , iar eu ii spun :
-Nuil iubesc pe nenorocitul ala cu handicap si in plus tu nu ai cum sa imi sti sentimentele , si ce mama na*bi a fost aia ?O iluzie ?
-Da, dar iluziile mele nu dau gresi niciodata si in plus trebuia sa te prinzi ca Sasuke nu s-ar uita niciodata la o muritoare mutanta ca tine . Spun mutata pentru ca tu nu esti nici om nici vampir si corpul tau v-a suporta niste chinuri groaznice pana te vei transforma ! in tot acest timp cat fratele lui Sasuke a vorbit eu nu am foat atenta nici macar un pic, nu imi pasa ce spune el mai ales daca are un copr asa de wow ! Sunt trezita din visare de Itachi care ma intreaba daca imi este foame . Ii raspund ca nu si ii spun ca vreau sa fac un dus si sa ma culc putin . Plec si ma indrept catre camera mea dar sunt oprita de vocea unei femei care imi spune ca eu trebuie sa fiu aleasa lui Sasuke si ca este asa emotionata sa ma vada .Ma intorc catre ea si vad ca are ochii rosii si colti albi si ascutiti . Ma panichez si ma uit in stanga si dreapta sa vad daca am ceva cu care sa o lovesc . Vad o matura asa ca o iau si o lovesc pe tanti aia in stomac . Ea nu a suportat durerea si a murit la picioarele mele . Va dati seama ca nu s-a intamplat asa ... corect ? Ei bine femeia a venit la mine si m-a intrebat cum ma cheama si mi-a spus ca ea este mama lui Sasuke si a lui Itachi . Ii spun cum ma cheama si ca trebuie sa plec argumentand ca sunt obosita si ca trebuie sa fac un dus . Intru in camera mea si imi iau un prosop dupa care intru in baia din camera mea ...ce tare . Dau drumul la apa si astept sa se umple cada . In acest timp pe hol il aud pe Sasuke tipand la Itachi ca de ce m-a rapit . Incep sa chicotesc gandindu-ma la fata pe care o avea Sasuke cand a aflat ca nu mai sunt acasa . Cred ca a turbat de nervi Hi-Hi ! Cada s-a umput cu apa calda si imietoare asa ca eu intru si ma las purtata de mirosul gelului de dus de treandafiri . Nu am de ce sa-mi fac griji , salvatorul meu este aici . Cand vreau sa intind mana spre sampon usa de la baie este trantita intr-un mod violent de perete si din dormitoar apare Sasuke privindu-ma foarte insistent . Ma scufund in apa pana la gat si ii spun pe un ton raspicat sa plece din baie .El fara sa ma asculte inchide usa de la baie si o incuie dupa care se dezbraca ramanand doar in chiloti .
-HEY TIPULE!Nu te-a invatat maica-ta sa nu fii pervers in fata unei fete ! si arunc cu sticla de sampon in el . El se fereste si intra in cada apropiindu-se de mine .Ma saruta pe gat , cat de bine este , asa ca ma las purtata de perversitatea lui . Dintr-o data ma trezesc in baie iar le usa statea Itachi care mi-a spus ca iluzia lui nu poate d-a gresi niciodata . Nu il ascult , mi-a pierit cheful de baie asa ca ma indrept spre patul meu si ma intind putin , reusind sa adorm . Dupa un timp ma trezesc. Era noapte , intuneric. Imi simt toate oasele, nervii si toti muschii deci nu sunt intr-o iluzie . Aud niste batai in geam asa ca ma indrept catre el ci il deschid. O piatra ma loveste in cap asa ca incep sa injur si abia dupa niste cuvinte grele ma linistesc si observ ca tipul care a invatat sa arunce cu piatra este Naruto , alt vampir . Imi trimite un mescj in care imi spune ca a venit sa ma ia si sa ma duca inapoi acasa . Multumesc doamne ...imi pun incaltarile si sar pe geam . Narutto ma prinde de mana si ma duce la masina , dupa care imi da cheile si imi spune sa ma duc singura acasa pentru ca el are planuri cu Hinata care este in vizita la bunica ei in apropierea vilei lui Itachi . Incep sa conduc ca o nebuna si dupa patru ore de mers ajung in fata casei mle. Din-nauntru aud muzica asa ca intru in casa. Firar sa fie , in fata mea era Sasuke care se uit pe MTV Rock si beia dintr-o punga plina cu sange proaspat . Sangele ala arata asa de bine...ma apropii de el , iar acesta cand ma vede cum ma uitam la punga imi spune :” Nu e pentru tine , daca vrei trebuie sa bei din sangele meu !” . Cand au d asta sa cada cerul pe mine . Ma apropii de el si ........Suspans :D


Multumesc pentru commuri si sper sa va placa capitolul dar nu mi se pare prea bun....eh ma rog imi spuneti parerea prin commuri ! happy2

Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19Dum 11 Mar 2012, 22:33

[b] Iar suspans ! :><: Da tu vrei sa mor ????????? Din cauza profilor alura tu nu ai putut pune nextu repede si am asteptat o groaza , iar acum tu imi faci asta ?? take this! O nu , nu ramane treaba asa !!!!!!! SA ADUCI NEXTU RAPID CA EU MOR !!!!! CAPITOLUL ASTA ESTE CHIAR TARE , M-AM PRAPADIT DE RAS LA UNELE FAZE . DECI A FOST SUPER TARE TREABA CU BAIA , M-AM PRAPADIT PUR SI SIMPLU . lough huh? lough huh?
BINE DUPA CE ZISA-I ASTA CRED CA-I TIMPUL SI PENTRU NISTE CRITICA CONSTRUCTIVA . dap ! PE MINE SA NU TE SUPERI , ITI FAC OBSERVATII CA SA DEVII MAI BUNA , INSA MI-E CAM GREU SA FAC ASTA DEOARECE ABIA IMI MAI STAPANESC RASUL CA CAT DE TARE FUU CAPITOLUL . lough lough lough
BINE GATA , INCERC SA FIU SERIOASA . DECI SA VEDEM , AI REPETAT UNELE CUVINTE SI SUNA CAM RAU , ACTIUNEA ESTE CAM GRABITA SI DESCRIEREA CAM LIPSESTE , INSA COMPENSEAZA FAPTUL CA DIALOGUL ESTE PUS CAND TREBUIE SI NU ESTE SEC . AM INCREDEREA CA PE VIITOR VEI EVOLUA SI VEI DEVENII MAI BUNA , ORICUM FATA DE PRIMELE CAPITOLE AI EVOLUAT CONSIDERABIL . CAM ASTA ESTE CRITICA CONSTRUCTIVA , DEOARECE CHIAR NU POT FII SERIOASA .

CAPITOLUL ESTE FENOMENAL DUPA CUM AM SPUS , SI ACUM MOR DE RAS . IMI PLACE LA NEBUNIE SI TE ROG MULT DE TOT CA SA PUI NEXTUL RAPID . TE PUP DULCE SI ASTEPT NEXTUL ALA . kiss hi!

PS : PRIMAAAA . nr1 SI MERSI CA M-AI ANUNTAT ! thank you
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire cu colți  Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  I_icon19

Sus In jos
 

Iubire cu colți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 8Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-