Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire cu colți  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire cu colți  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire cu colți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Mar 2012, 20:57

Waaai ce fain e!
Cum de nu am vazut eu asta pana acum! <33?
In fine draga e foarte interesant!! :x
Sa ma anunti si pe mine cand pui next!
PS: Am o intrebare: Iti place Soul Eater!?
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 19:11

Hey , am adus nextul cu intarziere , sper ca nu va suparati , dar stiti cum este cand toti profii se iau de tine ca iti inveti si ca ii raspunzi la toate orele , ma rog ... :D

Capitolul 6 : La Paintball

...ma apropii de el si cand vreau sa ating punga de sange ma impiedic de covor si cad peste Sasuke . Acesta tresare si se uita la mine putin socat si imi sopteste : ” Vad ca ma doresti mult de tot capsuna ! ”. Ma saruta pe gat atat de dulce dupa care pe buze si ma ia in brate si ma duce in camera mea .Ma pune pe pat si ma acopera cu patura dupa care imi sopteste un dulce ”Noapte Buna !”,ma saruta pe frunte si pleaca . Stiu ce o sa credeti , ca il iubesc, dar nu , nu este asa si o sa va dovedesc candva .

Dupa cele trei luni de greva ale profilor :
Ei bine, zilele au trecut repede , de trei luni nu l-am mai vazut pe Sasuke , dar nici ca l-am cautat , decat o data cand m-am panicat ca a murit pe undeva calcat de masina si m-am dus la el acasa , dar nu era nimeni . In timpul vacantei m-am mai intalnit cu Hinata care tot isi face griji ca este prea grasa si Naruto n-o sa o mai placa , dar de fiecare data o linistesc spunandu-i ca si Naruto este destul de gras , offf...daca ar sti ea ca Naruto este un vampir , oare ce reactie ar avea ? Ma pregatesc pentru scoala si plec . Pe drum ma intalnesc cu Sasuke care nici macar nu m-a bagat in seama .Al na*bi de vampir , asta a trait in punga ca nu stie sa salute lumea . Ii pun piedica si trec pe langa el , facandu-mi prezenta simtita. Ajung in fata scolii unde ma intalnesc cu Hinata si Temari si chiar uit complet de Sasuke , pe care l-am cam infuriat . Offf, se suna si prima ora am muzica , iar profului nici macar nu ii pasa de noi . Orele se sfarsesc repede spre norocul meu , caci unii profesori inca mai sunt botosi X_X
Cand Sasuke a ajuns la scoala nici macar nu m-a bagat in seama, ceea ce m-a facut sa ma simt un pic prost pentru ca stiu ca s-a suparat pe mine...dar ne vom impaca azi , pentru ca am un mic plan pe care il voi implini cu ajutorul lui Naruto . Pai sa va spun si voua planul meu cel mititel, am vorbit cu Hinata si fetele si cu Naruto si baietii sa ne intalnim si sa mergem la Paintball , stiti voi, jocul ala unde te impusti cu vopsea . Cu totii am acceptat si seara la ora sase eram tori in fata cladirii. Am observat ca era si Sasuke dar ca la scoala nu m-a bagat in seama . Am intrat si am platit dupa care a inceput jocul. Nu am fost impuscata deloc iar ultimii ramasi din echipa baietilor sunt Naruto si Sasuke , pentu ca sunt vampiri logic, si din echipa fetelor sunt eu si Hinata . O sa fie placut sa il ”omor ” pe Sasuke . Incep sa fug ca disperata prin acel labirint si cand imi e lumea mai draga ma trezesc intr-o fundatura . Aud cum cineva isi incarca arma si ma intorc panicata si cum sa nu il vad pe Naruto caretinea arma in mana intdreptata spre mine . Face un pas in fata si spune : ” Atat ti-a fost dulceata ! ” si vrea sa traga dar este impuscat de Hinata de la spate , care la randul ei este impuscata de Sasuke tot pe la spate . Amandoi se iau de mana si parasesc labirintul iar eu raman singura cu diavolul . Plec din colt si inaintez, si spre ghinionul meu ajung intr-o zona mai intunecata , am belit-o . Aud zgomote din spatele meu si ma intorc repede dar nu era nimeni asa ca imi continui drumul si ajung iar intr-o fundatura . Nu-mi mai place jocul asta . Cand vreau sa renunt sunt trantita la perete de oare cine Sasuke care cu o gramada de tupeu imi spune :
- Bau ! Acum nu mai ai scapare capsuna ! si apasa pe tragaci langa mine, vampir chior … prind ocazia si il impusc in inima , dupa care el chicoteste si ma saruta , jur ca ii rup capul !
- Hei amorezilor , ne striga Naruto , noi plecam , voi veniti ? eu spun un simplu ” Da !” si plec iar Sasuke vine dupa mine . Plecam fiecare la casa lui , dar ghinion ca a mea este chiar langa a lui , deci in noaptea astoa o sa am un vizitator . Intru in casa unde ma trantesc pe canapeaua din sufragerie si astept sa vina Sasuke ca sa il dau afara din casa . In clipa urmatoare Sasuke intra pe geam ca o buruiana si ......Suspans ...:D

Sper ca v-a placut si ca de obicei va astept cu comentarii ..... va pwp ! in love kiss
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 20:29

Deci eu te bat pe tine ... hmm...?!
IAR SUSPANS ! IAR DE ASTEPTAT , IAR NERABDATOARE . :><: :><:
Capitolul imi palce mult , ai cateva faze foarte haioase pe aici . lough lough lough
Te rog pune nextul pentru miine repede . good good good
Te pup si mersi de anunt . kiss
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Iubire cu colți  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 20:43

HEI ,


un fic foarte frumos ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti si pe mine ,

pune-l repejor

bafta si pupici
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Iubire cu colți  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 15:36

Buna a hug
Imi pare rau ca am intarziat.
Uh, imi place ultimul captol.
Acum ca Sakura este aleasa lui Sasuke think
Se vedem la ce se va ajunge happy2
Astept next-ul scumpo.
Spor la scris kiss
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Apr 2012, 22:55

Hey , in sfarsit next , yeeeey !!!!

Capitolul 7 : Te-am pacalit !

....si se impiedica ca un prost de covor, cade pe masa , sparge o vaza si doua pahare si rupe piciorul de la scaun...vampirul asta nu are nici un simt de vampir ! Ma ridic lenesa de pe pat , ma indrept catre el si ii trag un pumn in fata pentru vaza, era colectie limitata si era a mamei , si plec in camera mea zicandu-i doar ca daca urce sus sa aduca si ciocolata din dulap . Intru in camera mea si ma trantesc pe pat, si simt cum Sasuke se pune peste mine . Imi ridic cu greu capul si il intreb daca a adus ciocolata . Mi-o arata si eu o iau ca o nebuna si ii desfac ambalajul muscand din biata ciocolata de parca n-am mai vazut asa ceva de o suta de ani. Parca incep sa prind energie asa ca ma asez peste Sasuke si il sarut pe gat. Acesta imi ridica fata si ma saruta pe buze . Ce dulce saruta , sau e din cauza ciocolatii ?? ehh...simt cum el coboara pe gat si ma cam inrosesc la fata , dar trebuie sa opun rezistenta . Dupa zeci de minute de sarutari dulci si frumoase ,imi da tricoul jos, eu ramanand in sutien , patetic. El se uita la mine pofticios , iar eu profit de situatie si ma ridic, si ii soptesc : „ Nu acum scumpete!” si ii arat usa . Acesta iese pe fereastra susotind si injurandu-ma..hah.. : )) Stiu sigur ca i-am facut pofta si acum il am la degetul mic, sunt un geniu owww da !!!

Sasuke pov :
Merg pe strada intunecata si ma tot gandesc la corpul ei de inger, off ce pofta mi-a facut dar asta nu este o problema , o voi avea , peterea mea nu are limite , dar ea nu-si da seama ca pana acum ma joc cu ea ca sa vad cat de mult vrea sa ma duca de nas cu faza: „Nu te iubesc ! ” ...este clar ca e nebuna dupa mine ...:D . Ajung acasa si ma indrept direct spre camera mea de unde o pot vedea pe Sakura cum se imbraca pentru somn . Isi da jos pantalonii si oh ce draguta este ! Cred ca nu e placut sa fii spionat asa ca trag draperiile si ma culc .
Dupa ce noaptea a trecut : Imi deschid ochii somnorosi si ,rosii...off iar trebuie sa ma hranesc , si stiu si de unde ... Ma imbrac cu blugi , tricou si hanorac si plec catre casa Sakurei . Intru pe geam si observ ca ea inca doarme ... ce noroc pe ea . Ma asez langa ea si si o sarut pe obraz. Ea tresare si se uita la mine speriata , gen ,, Ce am facut ? . Chicotesc fara motiv si ma aplec iar peste ea sarutandu-i urechea si coborand spre gat . Cred ca si-a dat seama deja ce vreau sa fac , asa ca incepe sa tremure involuntar ,dar eu o iau in brate si o linistesc soptind un mic :„ N-o sa doara ” . Ii strapung pielea fina cu coltii mei albi si ii fur putin sange . Este asa dulce si bun . Va dati seama ca daca am muscat-o a doua oara ea se transforma clar in vampir , corect ? Ei bine v-a fi placut sa domin lumea impreuna cu cap roz, asa de placut incat pe buze imi apare un mic zambet . O eliberez din stransoarea mea si o las sa cada libera pe pat . Din ochii ei izvorau doua lacrimi . Ce pacat .... a cam lesinat . Ma musc de mana luand putin sange si o sarut , facand-o sa inghita sangele, Ea se trezeste , si imi da o palma de cad pe jos .Ochii ei rosii exprimau teama si durere , asa ca am incercat sa o calmez ,imbratisand-o , iar ca multumire am fost pocnit direct in fata. Asta nu mi se poate intampla mie .....

Cititi si lasati commuri ! :X

Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Apr 2012, 23:09

ok :)) sunt deja fan
prea dulce :X:X:X
ma anunti si pe mine cand pui nextul? pls pls pls
chiar vreau sa vad ce se intampla
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Apr 2012, 23:14

O da , o da , o da . Bravo Saku , bine i-ai facut ! good job lough
Cat despre tine Othyca ... ei bine mi-ai facut o pofta de ciocolata .... nervi!
Super capitolul , am ras si la sfarsit am fost satisfacuta de palma primita de Sasuke good , insa ai avut GRESELI DE ORTOGRAFIE , FII MAI ATENTA CA MA SUPERI .
Ma bucur ca dupa atata timp ai pus nextul , acum sa vina mai repede ca de nu ma supar ! biciuitor
Bafta la tastat si te pup dulce . kiss
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 10:04

Ooo Doamne! Nu credeam ca o sa se ajunga aici, la cum ai inceput. yeah

Fara suparare, dar chestia cu Sakura noua la alt liceu, e deja foaarte veche. In schimb, cea cu Sasuke vampir, vrand sa o transforme si pe ea, e chiar G.E.N.I.A.L.A.! Nu ma asteptam la o continuare atat de buna, si am observat ca te imbunatatesti din ce in ce mai mult la scris.
Sunt curioasa totusi, de ce Sakura il lasa pe Sasuke sa-i faca toate astea. Adica se presupune ca nu il iubeste, nu? Sau nu vrea sa recunoasca asta, nu-i asa? think . La fel facand si Sasuke, care vizibil este foarte atras de rozalie. Cred ca Itachi o sa-si cam bage coada unde nu trebuie.
Oare Sakura cand va deveni vampir, Naruto si cu restul le vor transforma si pe Hinata si pe restul fetelor? Abea astept continuarea.

Next-ul cat mai repede, te rog, si spor la scris! Anunta-ma te rog cand il pui.

Love ya'! a hug
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Iubire cu colți  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 108
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 14:31

Buna!
Multumesc de anunt, esti o scumpa.
Pai.. nu stiu ce sa zic..
Sasuke o are la degetul mic?
Poate exista posibilitatea ca Sakura sa-l iubeasca, ma refer la ultima parte in care ea chiar daca era inspaimantata l-a lasat sa o muste..
In fine, astept next-ul scumpo kiss
Spor la scris happy2
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 21:20

Capitolul 8 : Departe....
Sakura POV:
Au trecut doua saptamani de cand nu l-am mai vazut.Oare mai traieste, nu credeam ca voi spune asta , dar chiar mi-e dor de el . Mitu ,pisicuta mea a disparut in seara in care Sasuke m-a muscat .Oare idiotul ala i-a facut ceva ? Bine...stiu ca nu va intereseaza despre Mitu al meu asa ca o sa va povestesc pe scurt ce s-a intamplat in seara aia blestemata. Deci dupa cum stiti Sasuke m-a muscat,eu stiam ca asta se v-a intampla asa ca i-am tras o palma , bine recunosc, si un pumn pentru ca m-a transformat fara voia mea . Dupa ca i-am l-am lovit a doua oara el s-a enervat si a iesit din camera aruncandu-mi in brate un saculet cu pastile . Le i-au saptamanal si nu am nevoie de sange, dar tot simt lipsa sangelui lui Sasuke , atat de dulce si bun . De atunci nu l-am mai vazut nici pe Sasuke , nici pe Mitu. Imi este dor de amandoi. In acest moment ma indrept spre plictisitoarea inchisoare ...pe bune , vorbesc serios, eu chiar merg la inchisoare. In saptamana asta mergem la inchisorile din oras ca sa le inveselim ziua criminalilor:((....cat de naspa. Ajung in fata inchisorii impreuna cu colegii mei ci cu dirigul.Intram incotiti de un paznic gras si in sfarsit ajungem la celule.Un miros de sange imi cuprinde narile, simt cum mi se aprind ochii asa ca cer permisiunea sa merg la baie ca sa ma linistesc putin. Alerg pe holurile inchisorii pana dau de incaperea pe care scria Baie de Femei .Merg la ghiuveta si ma spal pe maini, uitandu-ma in oglinda ca sa nu fie vreun infractor in spatele meu. Simt cum doua maini imi inconjoara talia micuta asa ca ma zbat agitata .Sunt uimita sa vad ca cel care m-a imbratisat este Naruto.
-Ma bucur ca Sasuke te-a transformat si ca ti-a dat pastilele ,doar ca ai nevoie de sange adevarat ca sa nu ti se mai intample asa. si zambeste copilaros.
-Multumesc Naruto , dar nu am nevoie de sange asa cum nu am nevoie de Sasuke si nici de Mitu, bine de Mitu imi este chiar dor ! si ies nervoasa din baie, dar pe cine pacalesc , am nevoie de Sasuke asa cum am nevoie de soare, defapt de lune dar asta nu conteaza.Ma intorc la grup si continuam sa vizitam celulele .Hinata vine langa mine si imi spune ca sangele venea de la bucatarie unde o bucatareasa s-a taiat cand curata cartofi pentru piure .Chicotesc la gandul ca cineva se poate taia cand curata cartofi si incerc di rasputeri sa ma bucur de turul inchisorii.

Naruto POV:
Sakura a parasit incaperea alba si curata , eu ramanand singur. Din spatele meu se aude un zgomot si cand ma intorc il vad pe Sasuke .Ma uit la el si un zambet rautacios imi apare pe chip .Ma apropii de Sasuke ca sa ii vad mai bine fata care nu exprima sentimente . Se uita la mine ca un mort-viu .
-Deci ai auzit-o, nu are nevoie de tine asa cum nu are nevoie nici de sange ! si rad rautacios in timp ce el incerca sa isi controleze furia. Tot nu inteleg de ce ai plecat daca esti asa de interesat de Sakura. continui eu aproape serios.
-Ce gutuie esti Naruto! Daca ramaneam in aceasta clipa Sakura era moarta. Sangele ei este extrem de bun si daca as fi ramas i l-as fi luat pe tot pana la ultima picatura .Acum puterile ei de vampir s-au mai dezvoltat si se poate apara si singura. Dar acum e timpul sa re-apar in viata ei.spune Sasuke si ranjeste pervers, dupa care dispare. Plec din baie si ma alatur grupului ,chiar daca turul e aproape pe sfarsite. Dupa inca un sfert de ora dirigul ne-a dat voie sa plecam , si ce credeti ,am intalnire cu Hinata ! O iau de mana pe iubita mea si ne indreptam spre o cafenea din apropiere. Hinata imi povestise ca dupa ce se alaturase iar grupului Sakura nu s-a mai simtit la fel de bine si era cam tacuta, poate ca totusi Sasuke a reusit sa ajunga la inima ei . Voi vedea asta in continuare ,dar pana atunci imi voi petrece timpul cu dulcea mea afina.

Sakura pov :
Ajung acasa dupa vreun sfert de ora de mers pe jos.Intru in casa si imi arunc lucrurile pe jos. Ma indrept catre camera mea cu gandulde a face o baie , dar cand deschid usa,pe pat il zaresc pe Mitu cu o fondita la gat pe care scria : „ Ne vom vedea in scurt timp !” . Geamul se deschide si pe el intra......Suspansul !

Bine ...deci sper ca nu v-am suparat prea tare ca nu am pus nextul prea rapid, dar nu am avut inspiratie si nu ca acum am avut doar ca ma simteam stupid sa va las sa asteptati atat de mult timp ...deci sper ca v-a place ,, astept parerea voastre si vreau 6 commuri va rog !!!
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 22:34

Deci , deci iată Doamne că ai pus nextul ! huh?
Miţu , eu am avut o pisicuţa pe nume Miţi deoarece era fată . rusinos
Capitolul , foarte , foarte draguţ şi deşii nu ai scris lucruri perverse tot acel aer răutăcios şi şmecher îl are . Chiar îmi place scumpa .
De data asta te rog , te rog pune şi tu nextul mai repede că mor .
Baftă la tastat şi pupici . kiss
Sus In jos
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 10:15

yeeee
super capitolul
sper sa pui nextul repede ca ma omoara suspansul :))
mersi ca mai anuntat ;) spor la scirs >:D<
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 18:16

o sa pun nextul peste ceva timp ca am teza la mate ....sper sa il pot pune intr-o saptamana in love pupici kiss
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Mai 2012, 14:20

Hey scumpo! Mersi mult de anunt! Scuze de intarziere, dar am fost extrem de ocupata. nervi!

Ultimul capitol mi-a placut mult! Adica, pana la urma Sakura e deja vampir, iar Sasuke acum, trebuie sa se reintoarca in viata ei. Ma intreb oare de ce? Oricum, e clar ca amandoi sunt atrasi unul fata de celalalt ca doi magneti.
Mi-a placut ca Naruto a facut pe mediatorul. Adica, a fost o idee tare buna din partea lui Sasuke sa-l puna pe Naruto sa o intrebe pe Sakura anumite chestii. Caci daca o intreba el, sunt sigura ca ar fi iesit urat deoarece am inteles ca Sasuke nu-si poate controla pofta nebuna de sange al Sakurei.
Sunt curioasa ce urmeaza in continuare deoarece ne-ai lasat in suspans total! Oare cel care a adus-o pe Mitu inapoi este Sasuke? Si tot el intra pe geam? Sau e altcineva? Am multe intrebari si sper sa vina next-ul cat mai repede!

Daca se poate anunta-ma din nou cand il pui. Mersi! kiss

Spor la scris si multa inspiratie in continuare!

Love ya'! a hug
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 23:12

Capitolul 9: Plecarea.........


Geamul se deschide si pe el intra .... vantul . Mi se face frig asa ca ma apropii de fereastra sa sa o inchid dar din gresala observ ca lumina din casa lui Sasuke este aprinsa. Intru in panica la gandul ca acolo sunt hoti asa ca plec in goana catre casa lui. Deschid usa mare a vilei facuta intr-un stil aristocratic si pasesc inauntru . Pasii mei se auzeau incet , urc scarile si ajung pe holul lung luminat de becul dintr-o camera cu usa deschisa. Ma apropii de usa si cand arunc o privire...il vad pe idiotul de Naruto ca sta pe Facebook pe calculatorul lui Sasuke .
-Naruto...esti atat de mort !!!!!!!!!!!!!!!!!! tip ca o descreerata si ma napustesc asupra blondului cu gandul sa il bag in coma.
-Sakura..stai sa iti explic – spune acesta in timp ce se da inapoi- eu eram acasa si mi-a picat netul si m-am gandit ca Sasuke are asa ca am venit aici si...
-Sakura ,opreste-te ! aud vocea Hinatei care era si ea complice la asta. Ma uit amuzata la situatia in care ma aflu asa ca ma indepartez spunandu-le sa incuie usa dupa ce pleaca . Si iata-ma din nou singura pe portiunea de strada dintre mine si casa lui Sasuke. Ajung in camera mea si incep sa ma dezbrac pentru a face o baie . Geamul se deschide iar , eu simtind asta fiind doar in lenjerie intima , mi se pare ciudat ca este iar deschis cand sunt sigura ca am incuiat fereastra. Ma intorc cu fata la fereastra , dar nu vad nimic ciudat asa ca o inchid la loc.Cand ma intorc dau nas in nas cu Sasuke , care sta in fata mea cu o privire perfersa atintita asupra decolteului meu. Nu ma prea intereseaza unde-i stau ochii , asa ca trec pe langa el , dar el ma i-a de mana si ma aduce mai aproape de corpul lui lucrat perfect. Ma saruta apasat dar eu rup sarutul si ma uit urat la el cu botic. Pe buze ii apare un zambet firav si imi spune:
-Nu fa botic ,c-ai botic de ratusca ! si ma saruta iar. Imi reamintesc ca sunt in lenjerie intima , asa ca imi iau un halat si il intreb linistita : „ de ce ai revenit, sa imi distrugi iar viata ?”. El se uita la mine ca o papadie si imi spune ca a venit sa ma i-a .Raman putin uimita si il intreb unde , iar el nu imi raspunde dar simt...cum ma ia cu lesin ...si ultimul lucru pe care il vad e privirea lui incetosata ...

Sasuke pov :
Ma aplec si o iau pe rozalie in brate si sar cu ea pe geam. Halatul pe care il poarta este asa de moale ..cred ca o sa imi iau si eu unul . Cred ca si voi vreti sa stiti unde mergem..pai sa zicem ca acolo m-am nascut si am copilarit eu... LaLisa...orasul vampirilor.
Dupa 4 ore de mers : akura incepe sa se trezeasca, tocmai bine cand ajungem in oras. Intru pe poarta mare din caramizi si merg linistit ca orice alt vampir cu prada in brate . Ajung pe o strada slab luminata..am uiat sa mentionez ca este inca noapte, si ajung in fata unei casute mari cu o grodina frumoasa si plina de flori si copaci. Intru in casa si o las pe \Sakura pe canapeaua din sufragerie in timp ce eu iau o sticla de Fanta din frigider. Cand revin Sakura statea in fund pe canapea si se uita in jur. Ma intreba unde este ...si ii raspund cu un simplu : Acasa ...



Va Urma !!!!!!!!!!!!!!!!

Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 22:17

Hey scuze de intarziere . Capitolul este dragut . Orasul vapirilor ?! Ok , deci noua lor casa .
Cum am mai spus capitolul este dragut , bafta la tastat si pupici . kiss
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 23:34

wow ficul e ataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat de tare. il ador. la inceput nici prin cap nu imi trecea ca va fi cu vampiri dar ma bucur nespus de mult. abia astept nextul deoarece ficul e mortal. si la propriu si la figurat rolling on the floor happy2
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 12:34

Buna scumpo! Iti multumesc mult pentru anunt! kiss

Continuarea mi-a placut tare mult, pot sa-ti spun! A fost amuzanta chestia cu hotii si toate alea. Banuiesc ca Sakura nu s-a aflat intr-o postura prea confortabila. Da' ce faceau Naruto si Hinata acolo, inafara de a sta la internet? Hopaaa... well? awesome right?
Sunt curioasa cum se va adapta Sakura la noua ei viata. Adica va fi pregatita sa locuiasca intr-un oras plin de vampiri? Si, banuiesc ca Sasuke nu va sta cu mainile in san, ci va vrea sa vorbeasca cu Sakura cate ceva, sau alte chestii. Totusi, ma mir ca nu a reactionat in alt fel atunci cand a prins-o in lenjerie intima.
Acum, daca nu te superi, as avea cateva chestii de adaugat in legatura cu modul de scriere al capitolului. Stiu ca nu sunt critic, sau ceva in genul, si ca nici eu nu sunt perfecta in ceea ce priveste scrierea fanficurilor, dar as vrea sa-ti dau un mic sfat.
Stiu ca vroiai sa accentuezi faptul ca Sakura exclama ceva, dar nu era nevoie de "!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Erau suficiente 3 semne de exclamare sau numai unul.
Apoi, ai grija la punctuatie si la corectarea capitolelor te rog.
Cam atat am avut de spus. kiss . Sper ca nu te-am suparat, deoarece probabil nu aveai nevoie de sfatul meu pentru ca nu mi l-ai cerut, dar eu vreau doar sa te ajut pentru ca povestea ta mi se pare tare interesanta si la fel vreau sa fie si corectitudinea capitolului.

Imi cer scuze inca o data daca te-am suparat si sper ca ma vei anunta din nou cand postezi next-ul. Spor la scris si multa inspiratie!

Love ya'! a hug
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Mai 2012, 12:55

Hey..imi pare rau ca a durat atat de mult sa pun capitolul dar stiti voi cum e...atunci cand nu ai timp nici sa te uiti in jur :d ....sper sa va placa capitolul...si dati commuri :x

Capitolul 10 : Nu pune mana ca te arzi !

.....si ii raspund cu un simplu ” Acasa ”. Ii ofer niste fanta, dar ca de obicei ma refuza, sincer nici nu vroiam sa ii dau. Ma asez linistit langa ea, pe cand ea inca era ametita . Halatul pe care il avea pe ea era desfacut si lenjeria ei neagra cu roz se vedea perfect di pozitia mea. Intind mana pentru a o atinge , dar ma gandesc ca s-ar supara asa ca o iau de talie si ii dau o imbratisare de ” vampir ”. Sunt uimit de faptul ca, in loc sa ma respinga ea ma imbratisaza si se intinde pentru un pupic pe obraz. Ii scurtez drumul , cred ca in sfarsit a inceput sa realizeze ca ma iubeste, sau face asta doar pentru ca este putin ametita, dar e clar ca ma iubeste .

Sakura pov: Cat de mult te iubesc domnule Gogosar. Imbratisarea ta este ca lumina de la soare pentru mine. Oare imi vei da si acadea ?
-Vreau o acadea si un iaht din ciocolata care sa pluteasca pe un rau de nori invelit in staniol roz cu imprimeuri de copite de unicorni pe care sa urce pitici cu ochelari imbracati in salopete cusute de paianjeni cu ochii sclipitori in care te puteai pierde intr-o lume plina de chipsuri si...
-Sakura ! Opreste-te , am inteles ca delirezi nu e nevoie sa te explici ! il aid pe domnul Gogosar ca-mi spune. E ciudat ca domnul imi spunea mereu acadea cu ciocolata si bezea . Imi deschid ochii si tip ca arsa cand ma trezesc in bratele lui Sasuke .
-Nuuuu ! De ce sunt in bratele tale si unde sunt si, si ...unde sunt ? intreb eu uimita de frumusetea locului in care ma aflam . El se uita la mine amuzat de situatia in care ma aflam . Ce e atat de amuzat, de ce rade...?
-Ti-am mai spus, suntem acasa in orasul vampirilor . Aici e locul tau. si se intinde peste mine si ma saruta apasat pe gat. Simt cum coltii lui imi strapung pielea si scot un geamat surd. Buzele lui erau acum pe gatul meu si pot simti cum arcuieste un zambet, ii place sa ma simta suferind . Il indepartez de mine si ma uit la el foarte suparata, adica cum a putut sa ma muste iar. Imi simt membrele amortite asa ca nu ii poat aplica un tratament Ala-Sakura . Se uita la mine pofticios si vrea sa se repeada sa dezlege halatul pe care eu l-am legat ca sa nu mi se vada lenjeria. Se opreste cand simte ca nu mai suntem singuri. Buzele lui se deschid , dar nu aud ce spune pentru ca sunt atenta la fratele sau Itachi care iese de dupa coltul camerei . Il aud pe Itachi care spune ca trebuie sa plecam din casa pentru ca aici vor sta mai marii orasului timp de trei zile . Din cate am inteles Itachi are o functie mare in acest orasel ...Vice-primar sau ceva de genul . Sasuke se intoarce catre mine si ma ia de mana ducandu-ma intr-o camera de la etaj in care era doar un dulap. Scoate de acolo un pantalon scurt si un tricou pe era o fata vesela. Dupa ce ma imbrac iesim afara , pe strada pietruita . Locul era minunat. Sasuke o ia inainte iar eu fug catre el. Il intreb unde mergem si el spune ca mergem la plaja . Fac botic si ii spun ca nu mi-am luat costumul de baie.
-Off iubi, noi mergem la plaja nud ! spune acesta dupa care incepe sa rada malefic. Ma sperii si vreau sa ma intorc sa fug dar el ma prinde de mana si imi spune ca a glumit si ca mergem la cumparaturi .
Dupa ce Sakura si-a luat costum de baie de la un magazin :
Am ajuns pe plaja si Sasuke a rezervat doua sezlonguri mari. Ma asez langa el si il rog sa ma de-a cu crema de soare pe spate. Acesta accepta dar.
.....Suspans...:x rolling on the floor jos palaria in fata
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Demi
Genin
Genin
Demi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : unde se astepta lumea mai putin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 107
Puncte : 121
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : asta spune tot: https://www.youtube.com/watch?v=CFFzZBJYMgk&feature=youtu.be
Stare de spirit Stare de spirit : Just fine

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 22:45

super tari capitolele si scuze ca nu am trecut mai devreme, dar am avut examene la muzica si de.... admitere pentru a clasa a 9a... deci nam cuvinte, super tare si mersi ca mai anuntat cand leai pus, dar c'est la vie.... sper sa ma mai anunti :*
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 11:04

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Cat am putut radce la acst capitol . Aproape mi-au dat lacrimile atunci cand Sakura era inconstienta si delira .
Sasuke ce pervers esti . Ai mai multa grija ca te arzi ! :>happy
Scuze ca ajung atat de tarziu , multumesc de anunt . Bafta la tastat si pupici . kiss
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Mar 26 Iun 2012, 08:43

Capitolul 11: Treaba devine serioasa

Pov by Sakura:

Acesta accepta dar ...ca de obicei imi pune o mica conditie: „Daca vrei sa te dau cu crema de soare pe spate trebuie sa ma lasi si sa te ung pe picioare !” spune acesta cu un zambet malefic pe fata. Imi face nervi, de fiecare data cand stau pe langa el simt un fior care imi strabate corpul . Ce oribil.

Ma ridic de pe scaun si ma departez, fara ca sa ma uit inapoi spre Sasuke care pot jura ca nu-i pasa daca eu lipdesc. Uneori as vrea ca oamenilor sa le pese mai mult de mine. Pe mine atarna rochia albastra cu modele florale pe care Sasuke mi-a cumparat-o odata cu slipul .Plaja era aproape goala, erau doar cativa tipi care se ..se indreptau spre mine. Ma panichez , adica sunt vampiri totusi, si ma intorca ca sa plec spre Sasuke , dar unul dintre ei , cu parul ciufulit si ochii caprui inchis ma atinge pe umar . Ii iau mana de pe umarul meu si incep sa fug catre Sasuke, dar tipii aia nici nu se chinuaiau sa ma prinda. In timp ce ma indepartam de ei l-am auzit pe unul spunand : „ Las-o, ea e jucaria lui Sasuke Uchiha, nu vrei sa te pui cu el .”...adica eu sunt doar papusa marelui Sasuke iar el se joaca cu mine cum vrea muschii lui .

Ajung langa sasuke mai plina de nervi si mai furioasa ca niciodata si vreau sa ii dau o palma de toate zilele , dar wl imi prinde mana si se uita cu o privire serioasa la mine.
-Adica eu sunt doar o papusa , idiot cretin si fara minte ce esti ?!tip eu in timp ce incercam sa imi eliberez palma din stransoare sa .Era furios , nu l-am mai vazut asa, dar oare ce am facut, ce s-a intamplat ??
-Esti doar o fata, nu stii nimic despre adevarata lume in care traiesti mai nou, esti doar o nou-nascuta intr-o lume plina de rechini care te vaneza non-stop. Nu stii nimic !! accentuaza acesta in timp ce mutra lui nu exprima nici un sentiment .Soptesc un mic „ce s-a intamplat cu Sasuke pe care-l stiam ?” si ma indepartez ca sa para mai dramatic.
A tipat la mine..asta ma doare tare de tot . Nu as fi fost aici daca el nu m-ar fi transformat in ce sunt acum. Nu am baut sangele altcuiva inafara de el . Acum in timp ce ma gandeam la sentimentele mele pentru el simt cum degetele mele ating iarba. M-am indepartat mult de plaja .Nu stiu unde e Sasuke sau in ce directie am luat-o ca am ajuns intr-o zona cu boscheti si iarba. Imi pun papucii in picioare si pornesc .
Soarele incepe sa se ascunda printre nori, sper ca o sa ploua . Aud cum numele meu este strigat , dar nu bag de seama si merg mai departe . Numele imi este strigat de mai multe ori si mai tare si mai aproape de mine, dar eu tot continui sa merg , nu ma opresc, nu pot sa ma opresc acum cand stiu ca viata mea nu mai are sens.
Am ajuns aici unsde nu cunosc pe nimeni in afara de Sasuke care ma uraste. Doua brate ma iau de talie si ma strang tare. E clar Sasuke, nu ca stiu eu asta , dar ii simt parul negru facut tepi cum imi inteapa bratul.
-E o zi frumoasa ,nu ? il intreb eu doar ca sa evit moralele si discutiile lungi. Azi am chef de distractie, dar nu la club, in drum spre plaja am vazut o cafenea non-stop care se numea rock „ Rock n Roll”. Pare interesanta,spun eu nepasatoare asteptand un raspuns ; spre uimirea mea uimita Sasuke ma ia in brate si ma duce catre poduletul ce duce catre oras. Mi-a spus ca trebuie sa mergem mai intai la vila sa luam haine, masina si cheile de la apartamentul pe care il are Itachi in cealalta parte a orasului. De cand eram mica am vrut sa stau in camera cu un baiat ,doar noi doi, acum mi se va implini dorinta.


Hey..a venit vacanta si daahh...nu va suparati ca nu am avut timp sa pun nextul dar credeti-ma ca sunt complet lipsita de inspiratie mai ceva ca o CIZMA rolling on the floor !! Sper sa va placa ..hih-hih happy2
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Mier 27 Iun 2012, 16:03

Hey , multumesc de anunt .
Pai acest capitol a fost pus pe fuga rau . S-au intamplat atat de multe ... actiunea parca ar fi fugit din fata mortii .
Sa fi mai atenta si sa nu o mai grabesti atat de mult . In acest capitol nu s-au intamplat prea multe , asa ca nu am ce zice .
Sa vi cu nextul , bafta la tastat . happy
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19Sam 30 Iun 2012, 15:58

Buna scumpo! Ma bucur ca ai adus nextul! Iarta-ma te rog ca nu ti-am mai comentat de mult timp ficul, dar am avut examene...stii cum e, vechea motivatie...Scoala! Acum e vacanta, ca norocul! ;;)

Mi-au placut momentele de amuzament dar si cele de spaima ale Sakurei. Imi pare rau pentru ea ca a trebuit sa il auda pe Sasuke cum tipa la ea si cum ii spune toate acele cuvinte, dar pana la urma are si el nervii lui. Desi, daca ma intrebi pe mine, rozalia are mai multe motive sa-l palmuiasca.
Sunt curioasa daca pana la urma, cei doi vor locui impreuna. Ar fi destul de ciudat sa o faca fara sa fie intr-o relatie sau ceva de genul. Desi, din cate vad, amandoi sunt nerabdatori ca celalalt sa faca primul pas. Sper sa se intample acest lucru cat mai repede.

Abea astept nextul si te rog, din nou, sa ma anunti cand il postezi! kiss
Spor la scris si multa inspiratie!

Love ya'! a hug
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire cu colți  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire cu colți    Iubire cu colți  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire cu colți

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-