Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Ilynca(Ily)
Genin
Genin
Ilynca(Ily)

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata monitorului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 136
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor
Stare de spirit Stare de spirit : 50%

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 18:52

Buna, deci am aterizat de nicaieri,
ca sa citesc un fic super tare,
iubito imi place la nebunie si astept next,
sper sa ma nunti cind il pui
happy
Sus In jos
http://dincolo-de-imaginatie.blogspot.com/
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 10:01

Deci,nici nu am cuvinte.Fic-ul tău este unul de nedescris!
De unde ai atâtea idei baby?Îmi spui şi mie secretu`?
Titlul,nici nu mai spun,îl ador.M-a atras extrem de mult.
Next-urile le pui mai greoi, dar măcar să le pui !
Multă baftă la scris.




♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie


Ultima editare efectuata de catre Anime in Joi 02 Aug 2012, 12:10, editata de 1 ori
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 31 Iul 2012, 13:38

Buna!Ce mai faci?Cum o mai duci? Merge un next ???
Ce zici?
Te rog! Te rog! Te rog! please
Ficul tau e minunat,ai idei bune si te pricepi la scris dar ce zici de un next? puppy eyes


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
******Zuzu*****
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In taramul viselor!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 08:53

De ce nu pui next-ul can\'t see !!! iti iubesc ficul nu trebuie sa il parasesti te rog
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 11:38

VREAU NEXTUUUUU mor daca nu il pui repede repde te rog sa ma anunti si pe mine!


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
OneeChan
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Oriunde
acebook acebook : https://www.facebook.com/denisa.gramada
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Desenul
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Joi 02 Aug 2012, 12:16

Sa ma anunti si pe mine cand pui continoarea please
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Joi 16 Aug 2012, 09:32

Te rog pune next-ul e super interesant fic-ul tau. Hai nu fi rea si anunta-ma pls.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 21:12

Pune nextu` ca daca nu incep sa spanzur gaini :>happy


Music is my life!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Incz
Sus In jos
Biscuit
Genin
Genin
Biscuit

Sex : feminin Localizare Localizare : Ma adun de peste tot
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 123
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Multe...
Stare de spirit Stare de spirit : Roz

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 22:09

Deci, deci, deci....nu mai zic nimic. Adu next ca lesin de curiozitate. Dai, dai, dai si sa vedem ce se mai intampla :X


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 92316026

Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 20:17

Capitolul 15.
Sakura P.O.V
Deci inseamna ca Haruna este cu ... cu Itachi! Ce ar trebui sa fac in situatia asta? Nu stiu! Pot sa fac un singur lucru cu toate ca nu imi place! Va trebui sa am incredere in Haruna si sa am incredere in puteriile ei! "Sakura... sti ca la un moment dat ei vor veni dupa tine! Ii cunosc! V-a trebui sa te antrenezi mult! " imi spune scumpa mea surioara... pe atunci nu o credeam! Credeam ca s-au speriat de puterea Haruno si au luat-o la sanatoasa, dar se pare ca sunt aici! Sunt aici si stiu ce vor! Cred ca..


Sunt intrerupta de Sasuke care imi zice cu un glas prea pervers chiar si pentru el
- Rozalio, uite cum facem. Vi cu mine, sora ta nu pateste nimic, o sa-mi indeplinesti placeriile carnale si dupa se termina cu cosmarul! Nu te-ai saturat sa tot traiesti in frica ca vin dupa tine au ca iti atac familia? -imi spune el atat de serios, dar totusi nu si-a pierdut acel zambet pervers... Omul acesta nu stiu ce are in cap, dar pot spune cu siguranta ca el ar face ORICE sa ma aiba! Cred ca el constientizeaza ca nu poate sa ma aiba cu forta! Sau poate? Ultima oara vroia sa imi arate!

Firar sa fie cu tine Uchiha! Ce vrei de la mine! Acum serios! A aratat la televizor ca pe acest glob Pamantesc numit "Terra" se afla mai multe persoane de s*x feninin decat persoanele de s*x masculin! Si dintre toate fix eu am fost norocoasa.. De ce nu a ales-o pe Karrin? Cel putin se potrivesc...

Ce tot spun aici? Nu se potrivesc de loc! As incepe sa rad daca nu ar fi Uchiha langa mine! BAII! Am si uitat de Sasuke!
- Sasuke draga, nu stiu ce s-a intamplat cu neuronul ala care il aveai dar pot sa-ti garantez ca nu il mai ai, si ca sarmanul a plecat de singuratate! Nu stiu cum sa-ti explic ca sa inteleaga si creerul tau dae eu NU VOI FI CU TINE NICIODATA! Dupa tot ce mi-ai facut inca mai ai nerusinarea sa mi te adresezi? Daca as fi in locul tau, m-as lega cu o funie de gat si m-as spanzura! Nu meriti sa traiesti, oricum si asa sunt multe persoane care ma enerveaza... cand o sa decid eu ca nu sunt suficente, te chem! Understand ?[intelegi?]

Se uita foarte amuzat la mine si cu ochii lui, acei ochi mari si de un negru abisal, ma "scaneaza" aparandu-i din nou un zambet! Nu era un zambet pervers! Era doar un zambet de mandrie? Ba nu stati dragi cititori.. nu! este un zambet pervers! Cum am putut sa cred ca se va schimba? Asta este... mi s-a mai spus de atatea ori! SUNT PREA NAIVA!

- Asculta aici papusa, si asculta-ma bine ca nu repet de doua ori! - imi spune asta , lipindu-ma de perete, tinandu-mi ambele maini deasupra capului meu doar cu o singura mana de-a lui, si cu piciorul stang si-l pune intre picioarele mele pentru a ma imobiliza complet! Cu cealalta mana ramasa imi ridica barbia, ajungand sa-i vad acei ochi care acum cateva minute erau negrii ca ce-a mai intunecata gaura neagra! - ori iti schimbi comportamentul si mai tai din tupeu, pentru ca nu iti sta deloc bine cand iti masori tupeul cu mine, ori iti iei adio de la surioara ta mult iubita! In momentul acesta sigur se intalneste cu Itachi, fara sa stie. Deci ai doua variante!
1. Ne vedem maine seara la 21:30 in spatele scolii, si vorbim!
2. Nu vi si risti sa ti se intample ceva rau! Si nu este valabil doar tie! Poate sa i se intample si prieteniilor tai!

Inchit in sec si ma gandesc la posibilitati... Sper sa aleg ce-i corect!

Hei... am pus nextul si scuzati-mi intarzierea de app 2 luni:))) sper sa nu se mai intample! V.am pupat! si daca puteti sa-mi lasati si mie PUNCTE va roog:o3! V-am pupat! si Bye!
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 20:28

Deci....asya e ciudat....Interesant. Foarte tare! Sasuke nesimtitul. Asa sunt Uvhiha astia. Vreau next-ul repede.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 16:12

Yeah !!
Ai pus next-ul mult aşteptat !
Cât de mult te iubesc acum !
Ai cam întarziat ce-i drept, dar cum să nu te iertăm pentru un fic atât de genial?
Aşa..Sakura..Sper să facă ce e corect :> :>
Sasuke !! Perversul n***ii. I like it .
Mă întreb ce face micuţa Haruna acum..
Aştept capitolul următor cu multă acţiune.


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 20:07

Capitol dedicat lui Animepre

Capitolul 16.

P.O.V Sakura.

Orele au trecut foarte repede pentru mine. Nu vroiam sa se faca noapte pentru ca stiam ce se v-a intampla. M-am hotarat pana la urma sa merg. Ce o fi o fi si sper sa fie bine, iar daca prea-maritul prostanac Uchiha ii face ceva lu Haruna... nu vreti sa stiti ce fac!

Oi parea eu o fata sensibila dar cand vine vorba despre oamenii la care tin cel mai mult, nu ma las calcata in picioare si ripostez. Haruna care m-a salvat de atatea ori, si care m-a ajutat si sustinut in toate. Ce cred ei ca nu o voi ajuta? Se insala amarnic ambii Uchiha.
Eu pe Haruna a mea si pe Naruto nu ii sau nici pentru milioane de jutsuri interzise.

Mergeam linistita pe trotuarul obisunit ce ma ducea spre aceasi casa impreuna cu Naruto. Sper sa fie Haruna acasa ca sa-i spun ce s-a intamplat si ce se v-a intampla! Nu stiu de ce dar...

-Saku...ce ai? te porti ciudat de cand i-ai facut turul lu Uchiha! Ce ti-a zis? Ti-a facut ceva? Spune-mi ca nu v-a apuca ziua de maine! Defapt nu v.a apuca ora opt!
Ah Naruto...de ai putea face ceva ca sa nu mai apuce ora opt si sa nu ii faca nimic lu Haruna.. ar fi genial. Dar.. ce ai putea face tu? Tie nici macar nu am sa-ti spun pentru ca tu esti impulsiv si te lasi prada emotiilorr, iar daca se intampla asta.. putem sa ne luam "Adio" de la Haruna.

-Nimic Naru.. nu s-a intaplat nimic. Doar ca ma Gandesc... Ce l-a facut sa se intoarca, si ce-l mai important... S-a schimbat? -ii zic eu cauza din care eram asa ganditoare, iar Naruto se mai linisteste putin, dar nu de tot. Stia ca ceva e in neregula. Ma simtea, ca doar nu era degeaba fratele meu geaman. Tot ce simte el simt si eu si invers. Doar ca... este ceva ciudat la mijloc. De ce s-ar intalni Haruna cu Itachi? Adica Sasuke crede ca Haruna este naiva sau ce? Si eu care imi faceam griji ca ea chiar se intalneste.

Incep sa chicotesc vizibil din cauza gandurilor mele, iar Naruto observa si deodata se pune in fata mea si ma priveste cu o fata gen "Daca nu imi spui acum ce se intampla, ma duc fix la Uchiha si fara sa ascult ce-mi zice, ii dau un pumn de toata frumusetea. Plus ca nu p sa mai vorbesc cu tine. Tu alegi" firar fratioare... azi am avut prea multe chestii de ales, asa ca fara prea multe insistari ii povestesc lui Naruto tot, si toate indoieliile mele, la care se vede ca este un pic incordat dar tot odata putin amuzat de situatie!

-Si Sasuke...chiar credea ca o sa cazi in plasa? Hahaha... -zise Naruto mai sa se prapadeasca de ras.- Credeam ca este mai inteligent de atat. -" Inteligent..Inteligent..." Acest cuvant imi rasuna in minte ca un ecou.. Adevarat Sasuke era un tip destul de inteligent. Nu cred ca se gandea el tocmai la asta, numai daca nu...

Si ma indrept grabita spre casa, dar ce tot zic? Ma indrept alergand spre casa, iar oamenii se uitau dupa mine cu o fata gen "Fetito..nu mai consuma droguri! Esti tanara" , dar nu le.am raspuns si mi.am continuat drumul pana acasa, daca pot sa-i zic "drum". Am deschis usa care era inchisa... ceea ce inseamna ca Haruna nu este acasa... La nai*a Uchiha! Daca i-ai facut ceva... nu apuci tezele!

Ma trezesc din ganduri cu melodia telefonului meu. Matteo- Push it. De obicei imi place sa o ascult dar acum ma enerva. Raspund fara sa ma uit la apelant si ii observ vocea. Era Haruna!
O intreb disperata unde este, la care imi raspunde doar cu un " Nu te duce..." ragusit si obosit cu multa tristete in glas, dupa care aud un "Cu cine vorbesti acolo? " si un tipat. Persoana respectiva a luat telefonu si imi spune:

-Vrei sa o mai vezi pe sora-ta? Stai linistita nu i-am facut nimic inca. Tu doar trebuie sa te duci unde trebuie , cand trebuie si cu cine trebuie. Ma intelegi tu nu? A da..eram sa uit! Sa nu spui nimanui! -imi spune vocea lu' Itachi. Era clar...

Mi-a inchis telefonul iar eu am ramas pur si simplu blocata. Nu-mi venea sa cred. Haruna in mainile alora doi. Sper ca nu i-au facut nimic.

Ma duc repede sus, imi fac un dus, pentru a ma relaxa si pentru a gandii la rece. Defapt...nu era nimic la ce sa ma gandesc. Nici un "dar" sau "poate" . Eu o voi salva pe Haruna chiar de-ar fi sa ma daruiesc lu Uchiha.. sper ca nu o sa fiu nevoita sa ajungem pana acolo dar.. am o senzatie ciudata.

Gata si am adus next-ul;)

Sus In jos
Aleeeeee
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : in my coffin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : cititul,muzica rock,scrisul(cand am inspiratie)manga, anime
Stare de spirit Stare de spirit : upside down

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 20:24

Hey! Nu puteai sa faci capitolul mai luuungggg, cand eram pregatita pentru un plan malefic de salvare din partea Sakurei, s-o terminat capitolul. Mi-a placut faza cu "nu mai apuca tezele" :>happy Santajistii astia doi de Uchiha, alte idei mai stalucite nu aveau decat s-o rapeasca pe Haruna, stiind de ce e capabila Sakura cand e nervoasa lough Anyway..astept next cat de curand si te roog sa ma anunti si pe mine...Fan declarat--Ale
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 20:36

Hey, hey, sincera chiar nu stiu de ce nu am mai vazut eu ficul asta pana acum. Este prea tare, imi place totul, mai ales pervesitatea ;ui Sasuke. Te pupaceste Lola
p.s: sa pui next-ul cat mai repede posibil si normal sa ma anunti si pe mn kiss



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Arptg
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 21:17

Veau nexst-ul prea frumos si interesant. Nesimtitii drac*lui! Anunta-ma cand pui next.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 03 Sept 2012, 22:38

Hey. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 78717

Imi cer scuze pentru commentariile precedente, daca sunt mai multe, dar eu ti`am citit fic`ul dupa telefon si nu stateam sa dau mari comm`uri. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 947835

Deci, am ajuns si eu aici in sfarsit. Se pare ca ultimul meu comm nu ti`a atras atentia, pentru ca nu m`ai anuntat si pe mine. :))) Dar nu e nici o problema.

I`m here. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 994253

So... fic`ul e superb. Chiar imi place.

Ideea e frumoasa. Desi am mai intalnit genul.. Sasuke- marele badboy, impreuna cu fratele lui.
Dar tu ai facut ceva mai special. Si chiar mi`a atras atentia si imi place. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 962758

Scrii destul de frumos si ideile vin pe banda,se pare.. :)) Ceea ce e bine.

Succes in continuare si spor la scris. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 78717

Sper ca de data asta ma vei anunta si pe mine cand pui urmatorul capitol, deabia astept sa vad ce se mai intampla. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 78717

See ya.



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 09:57

Voai BABY rusinos
Nici nu ştiu cum să îţi mulţumesc că ai pus next-ul..
Şi l-ai dedicat ? Te ador !
Se vede că eşti perfecţionistă în scris pentru că chiar ştii să scrii un fic.
Papuşă !
Aşa...Sakura...
Îmi place că este tot mai curioasă şi mai interesată de soră-sa.
Sasuke !! Unde eşti ?Cum poţi să stai fară Sakura langă tine nebunule?
Mulţumesc că ai pus next şi scuze de întârziere. kiss
Thank you !!


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 15:13

Buna draga mea !
Am trecut si eu la ficul tau si-mi place la nebunie !!!!!!!
Este genial si te rog eu momos sa aduci nextul repede .
Te pupacesc dulce de tot si anunta-ma cand aduci nextul !


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Nsk6



Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 17:10

Aici!Chiar aici!
Scuze pentru intarziere rusinos
Deci Sasuke si Itachi merita biciuitor pentru cum se joaca cu Sakura si Haruna dar nu pot sa zic ca nu imi place lough
Ce pot sa spun in afara ca IMI PLACE mult de tot si astept next-ul(sper sa nu intarzii ... din nou,ma refer la mine care nu am mai trecut pe aici de cine stie cand)


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 10 Sept 2012, 04:10

Bunaaaa scumpoo!>:D< Imi pare rau k am ajuns asa tz la ficul tau care este extraordinaaar !♥️♥️ esti geniala ai o imaginatie criminala si un talent nativ!:X Asa kum te-ai obisnuit hai ku next-ul iubitaaaaa!:X:X:X:X: Te pupicesteeeee dedde!kiss*kiss*:X:XX:X


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Kumiko
Genin
Genin
Kumiko

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Nemaipomenit ! ! !

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 22:10

E genial ! Ai uitat ca bataia doare ? Cum sa ne lasi intr-un asemenea suspans ? Nu mai pot . MOR !!! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! Pune nextul cat mai repede ! Nu mai vreau suspans .


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Tumblr_mgn4k9f7LL1rspvn1o1_400_large
Ai grija de felul in care iti echilibrezi sentimentele . Dragostea si ura provin din acelasi loc , inima .

O pagina foarte interesanta :

https://www.facebook.com/pages/Viata-adolescentilor/238018979657475?ref=tn_tnmn



X . O . X . O
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Lun 24 Sept 2012, 21:52

Foarte frumos, dar un next din cand in cand zau ca nu ar face rau!
Ce pot sa mai zic, Itachi, din cate umi amintesc, mi s-a parut ca o placea pe Haru, cu toate ca fratesu' pare un idiot, dar sper ca va veni si "printul" cel mult asteptat sa sa o salveze pe floricica roz.
Cam atat, si repet: UN NEXT URGENT! ByBy hi! happy
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 16:14

I'm so sorry pentru intarziere:)

Capitolul 17.
Haruna P.O.V
Si deseori mi se spune "Haru... Haru! esti prea naiva ca sa traiesti in lumea asta! Aici sunt multi pacatosi si cu siguranta profita de naivitatea ta" . Exact! din nou acelas lucru, dar treaba este ca persoana asta care imi zice asta in momentul de fata este chiar Itachi Uchiha!

O nu... nu, nu, nu, nu! Sau da! este Itachi Uchiha si eu nu am anticipat miscarea asta! Ok Haru, keep calm and smille, si intreaba-l ce vrea! Nu trebuie sa te vada ca esti iritata din cauza prezentei lui in aceasta incapere! Dar ce tot zic aici? mor de frica si tremur da nu stu de ce!

Plan nou Haru.. poate nu vrea sa se lupte! Dar atunci ce vrea? Il intreb politicos, umpic prea politicos pentru mine, si daca nu m-as cunoaste as zice ca vorpesc serios, dar il iau la misto.

Se pare ca ma cunoaste super bine tipu! De ce zic asta? pentru ca a inceput sa rada! Tipic Uchiha... ia mereu situatiile astea in serios. Sper sa inceteze. Il mai intreb inca o data ce vrea, dar de data asta iritata de fata lui de copil facut din patrunjel si telina, iar el imi raspunde sarcastic:
-Am venit sa te ajut la examen Haruna! care altu sa fie motivul vizitei mele placute? -intreaba el. Ok

Uchiha... tu ai vrut-o, eu ti-o dau!
-Ita.... mersi de raspunsuri apropo. Acum draga, spune... ce vrei? Te cunosc prea bine, si simt ca vrei ceva! -spun afisand o fata de indiferenta, dar trebuie sa am grija, ca ultima oara a fost rau. Cu toate ca m-a lasat sa scap, a treia zi a fost aproape fatala!

-Ok... deci, daca tu vrei sa trecem peste introducere iti zic scurt si la obiect! Avem nevoie de tine ca sa o ademenim pe Sakura, deoarece Sasuke are putina treaba. Merci ca ne ajuti, esti o scumpa. -Dupa ce spune asta un fum gros se lasa in incapere iar eu cad ametita. Usor, usor fumul se ridica, iar eu fara sa mai stau pe ganduri, si cu greu iau telefonul si o sun pe Sakura, dar tot ce am putut sa-i zic a fost "Nu te duce.." , dupa am adormit.

Sper sa ma asculte si pe mine macar o data si sa nu fie atat de naiva ca mine! Dar ce tot spun? O cunosc si stiu ce vrea sa faca! Naruto ai grija de ea...

Naruto P.O.V

Firar ea de norocoasa... chiuleste fara mine, al ora de fizica fratee...! Probabil v.am lasat in cosmos... deci sa va explic. Noii colegi habar nu au cum este treaba cu "regulile scolii" asa ca Saku. scumpa mea sora care inainte sa iasa pe "Usa libertatii" si-a scos limba la mine! Ok my syster... this is war!!
[Ok sora mea... asta este razboi!!].

In urmatorul moment ii scriu un bilet Hinatei:
"Hin scumpo eu te iubesc mult de tot si as face orice pentru tine, si stiu ca Sakura este prietena ta dar cand o s-o prind o dac praf! Chiuleste fara mine, si e de rau draga! "

Vroiam sa mai adaug si un "voulez vous coucher avec moi ce soir?" [vrei sa te culci cu mine in seara asta?] dar nu prea ii plac perversitatiile si nu vreau sa par ca o oblig sau ceva de genu!
O s-o fac cu ea cand o sa creada ca e pregatita!

Ii trimit "biletelu minune" si o aud chicotind cristalin! Doamne cat o iubesc pe fata asta! In rest orele au fost normale, si la fel de plictisitoare ca de obicei.
Sakura s-a intors in" clasa minune" , si mi se pare mie sau este suparata ?

Normal ca este Naruto, cand elevii cei noi s-au dovedit a fi chiar Sasuke si echipa lui! Dupa ce s.a sunat pentru ultima oara in aceasta zi, plec cu Saku acasa! Dabea astept, dar pe drum s-a intamplat ceva neasteptat. Sakura era asa de tacuta incat nu m.am putut abtine si am intrebat-o daca este vorba de Sasuke si de ai sai "fraieruti".

Ea imi raspunde ca este suparata din cu totu alt motiv dar eu stiu sigur ca nu este asa, si ma pun in fata ei cu o fata gen "Spune ma o data, date-n fratitu" , iar ea fara prea multe insistente "scuipa" tot!

Uau... problema este mult mai grava decat ma asteptam! dar nu cred ca Haruna s.a dus! Adica nu este atat de cap patrat incat sa faca ce zice el!

Ma amuz pe subiectul asta, spunand ca Sasuke o sa-si ia teapa, dar deodata Saku primeste un telefon ciudat si dupa alearga spre casa... OMG... ce se intampla fratee??


Gata scumpilor;)
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 16:28

Multumesc mult ca m-ai anuntat ! hi!
Superb ca intotdeauna happy2
Naruto,pui pervers heh
Te rog ! Te rog ! Te rog sa aduci next-ul cand poti dar ceva mai repede puppy eyes
p.s. PRIMA! nr1


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-