Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Apr 2012, 14:31

Oh Doamne! Oare Sasuke poate fi mai pervers, ne*orocit, tiran, abuzator de atat? angry . Cred ca nu...

Imi place cum i-ai format caracterul Sakurei. Desi am mai vazut ideea, fiecare fic are o aura aparte si e diferit, chiar si prin cateva mici schimbari. Sakura promisa lui Sasuke? lough . Pff, asta-i buna! Cred ca daca as fi in locul Sakurei, mi-as omori sotul in prima noastra noapte dupa nunta. Nimeni nu are dreptul sa o "promita" cuiva, nici macar parintii ei, sau Hokage-ul satului.
Opaa, oare ce se va intampla mai departe?Nu cred ca Sasuke e chiar atat de fara suflet, nerod, si idiot incat sa ii fure puritatea Sakurei. Sau poate e? Oricum, chiar daca o va face, nu imi pot imagina cat de distrusa va fi biata fata cand dimineata se va trezi si isi va da seama ca cel pe care il iubeste si l-a iubit atat de mult i-a facu un asemenea lucru groaznic, doar pentru a-si hrani orgoliul si pofta lui nesfarsita.
Ar fi ingrozitor! sad . Astept nextul si daca se poate , ma anunti si pe mine te rog? kiss

Spor la scris si multa inspiratie!

Love ya'! a hug
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mar 10 Apr 2012, 00:26

pune next te rog! m-ai captivat din titlu.
am o sugestie : foloseste mai multe figuri de stil atunci cand descrii ... in rest totul e genial good job


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mar 10 Apr 2012, 19:49

Hei...multumesc pentru comuri....
Am doar o intrebare.... Cum am facut de am reputatia ,,6" ...
Si ce trebuie sa mai fac pentru a face reputatia sa creasca....
Astept raspunsuri si dupa pun next-ul ;)
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mar 10 Apr 2012, 20:02

In dreptul commului sau nextul pe carel pui ii ''+ '' si ''-'' unul sub altul, dak dai ''+'' reputatia creste cu un punct si dak dai ''-'' rep scade cu un punct


HAI O DATA CU NEXTUL!!!!!!!!!!
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
didi_saku:x
Academy Student
Academy Student
didi_saku:x

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : acasa:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : cantatul si dansatul:p
Stare de spirit Stare de spirit : in love:x:x:x

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mar 10 Apr 2012, 21:31

please [b][i][u]o violeaza??
nu,nu poate cred ca vine haruna!ma rog mai e de asteptat....repede...NEEEXT!!!! hi!
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mar 10 Apr 2012, 23:51


Heeey Honey! happy2

Sorry ca nu am mai trecut pe la acest fic, dar uite ca am revenit. rusinos
Vad ca acum nu mai este asa de mult dialog, deci e bine. Actiunea este si ea umpic mai lenta, dar se putea si mai bine. good job
Totus, nu prea ai descrierea aceia pe care eu o astept, sa dea farmecul acestui fic. unsure
Ma rog...Ma bazez pe tine si pe talentul tau de a scrie. dap !
Si Sasuke asta, o violeze? Cata nesimtire...Obsedat... angry
Sper sa aduci repeedee next-uletzul, care sper sa vina curand! good
Cand il aduci, te rog dulke sa ma anunti si pe mine printr-un PM. i love you
Te poop, nu uita de next! please
Zbye! hi!


     
 
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mier 11 Apr 2012, 00:13

Hey!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Deci jur ca ma urc pe un bloc si ma arunc!
TE IMPLOR!ADU NEXT CA MA OMOR, TE ROG , TE IMPLOR!
CE SA MAI FAC?
LA CE VREI NEXT CA ADUC, DAR TU DA-MI SI MIE NEXTUL TE IMPLOR!

oK cred ca am exagerat, DAR te implor in genunchi!!!!!!A da si SPER SA O VIOLEZE!ASA SASUKE DAI INAINTE NU TE SFII!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
didi_saku:x
Academy Student
Academy Student
didi_saku:x

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : acasa:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 48
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : cantatul si dansatul:p
Stare de spirit Stare de spirit : in love:x:x:x

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mier 11 Apr 2012, 12:42

haide odata cu nextul! thank you good job
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mier 11 Apr 2012, 21:08

Hey....!Se vede ca nu am mai trecut de mult timp pe aici...actiunea a evoluat atat de mult ! huh? Dar daca Uchiha ii facd ceva Sakurei sigur o pateste (cu mine) angry !E asa un porc si un magar !Cum adica :"In seara asta o sa fii a mea" ?! think
Revenind la fic...este foarte bun,dar mai multa descriere sentimentala (daca poti-si stiu ca poti) please .Ideea este intradevar originala good job...iar in rest de descurci EXCELENT !
Te pupacesc dulce si spor la scris ! hi!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mier 11 Apr 2012, 22:11

wow. cum mama naibii am putut pierde aceste capitole? sunt o fraiera. esti atat de incredibila incat nu pot sa cred k exista asa cv. abia astpet nextu si dak sakura nu scapa ii crap capul lui sasuke happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 22:04

Heey....mersii mult pentru comuri!! Nici nu stiti cat valoreaza acestea pentru mine!!!![cu trei semne ale exclamarii]
Am sa tin cont si de sfaturile voastre cum ca ar trebui mai multa descriere ale sentimentelor si chesti...

♥º° Čαρѕυηι¢α º°♥ - Mersii pentru comuri, si o sa vedem in urmatorul capitol daca o va viola sau nu..
Diavola - Da...stiu ca este cam pervers dar am sa mai scurtez din perversitate[ Da-o dracuu']
Guess Who I Am. - Mersii, si UITE-L ....am venit cu el acum!
.Chris..-Oare Sasuke poate fi mai pervers, ne*orocit, tiran, abuzator de atat? -[Da...poate sa fie, si nenorocit, si pervers si tiran si ce vrei tu...DAR nu este prost!
- ,,nu imi pot imagina cat de distrusa va fi biata fata cand dimineata se va trezi si isi va da seama ca
cel pe care il iubeste si l-a iubit atat de mult i-a facu un asemenea lucru groaznic, doar pentru a-si hrani orgoliul si pofta lui nesfarsita." -[Asa este...ar fi nasol si teribil sa treci prin asa ceva x_x]
micutza alintata -Hey scumpii...mersi pentru sfat! Am sa tin cont! Promit [pe cuvant de crecetas -chIAR DACA NU SUNT']
didi_saku:x -Hei scumpii...am adus nextul ca sa mai elucidez putin misterul asta....
~Black Coffee~ -GATA...am adus si next-ul ;)... Mersi pentru sfaturile folositoare si utile!!!:*
Teona:)) -mersii mult...esti o bombonica de fata....Am sa adaug mai multa descriere sentimentala....Imediat ce ma documentez....NU STIU CAM CE AR TREBUI SA SCRIU LA CHESTIA ASTA....adica sentimentele deja este o descriere a ceea ce simte o persoana....
itasaku99 -Hei,hei,hei...usor scumpii Nu,nu esti o fraiera....este vina mea ca nu te-am anuntat! Si crede-ma ca si eu vreau sa'l vad pe Uchiha cu capu' crapat


ASTA FIIND SPUSE DRAGIILOR...V-AM DEMONSTRAT CAT DE MULT TIN EU LA COMENTARIILE VOASTRE!!
gara cu palabrageala si hai cu nextu'

Capitolul 9 -Unii mai fac si greseli
Haruna P.O.V
Sar din creanga in creanga, simtind cum inima mea bate din ce in ce mai tare. Este acea senzatie cand sti ca o persoana este in pericol si cand nu poti sa faci nimic sa o ajuti sau sa o sprijini. Ei bine...asta simt eu acum. O stare de neputinta, de ingrijorare, de manie si de razbunare.

Ma gandesc ce o sa-i faca nemernicul acela de Uchiha junior, surorii mele mai mici. Gandurile nu-mi dau pace, facandu-ma sa fiu mai neatenta ca niciodata. In momentul acesta, daca as fi atacata de cineva, as fi sigur o tinta foarte usoara si tot odata usor de doborat. Eu nu gandesc cand am acest sentiment. Uneori este o binecuvantare, si alteori un blestem. Asa traiesc eu. Mereu am trait asa si nu am cum sa ma schimb.

Ma trezesc din visare, atunci cand in fata ochilor mei se afla un fel de ,,FORTAREATA". Pare ciudat ca-i zic asa, dar asta este. Este o cladire greu de penetrat si foarte solida. Cred ca aici o tine nemernicul de Sasuke pe sora'mea Sakura.

Nici nu mai astept invitatie pentru a deschide usa. Cu un jutsu inventat de mine ating usa din otel, si din degetul meu aratator iese un fel de energie verzuie, care se raspandeste in toata usa, deschizand-o si lasandu-ma pe mine sa aud tipetele disperate ale surorii mele, si rugamintele adresate brunetului printre sughituri si plansete.

Cum am auzit asta ochii mi s-au umplut de acea substanta amara si des intalnita in general la persoanele sensibile. Vroiam sa ma duc acolo si sa o salvez pe Sakura din mainile lui, dar ceva ma opreste. Nu ma pot misca. Am picioarele amortite, iar din gura mea a iesit doar un amarat de ,,C-ce s-s-se-int-amp-la?" , la care am primit destul de repede raspunsul:
-Haruna, ce s-a intamplat cu tine? Tu esti mult mai atenta de atat.-Zice acea voce pe care am comparat-o usor cu cea a lui Itachi, rezultand ca el era.

Ah...la n@iba, nu am timp de el acum. O aud pe sarmana Sakura cum tipa, si tipa iar inima mea devine mai agitata cu fiecare secunda trecuta. Ma eliberez repede din acel jutsu instabil si alerg pe scari in sus in camera cea galagioasa.

Detectand camera, intru val vartej, si-l zaresc pe Sasuke stand peste Sakura, care era total devastata. Se pare ca inca nu a apucat sa termine treaba, dar nici nu o sa-l las sa o duca la bun sfarsit. Pe lenjeria turcoaz, parul rozaliu al iubitei mele surori statea ravasit, trupul firav al micutei fiinte firave neavand nici o forta impotriva puterii brunetului, ceea ce era in avatajul lui, dandu-i posibilitatea de acces la tot trupul firav al Sakurei.

Vazand ca sunt si presata de timp, deoarece Itachi sigur v-a venii sa ma opreasca, m-am napustit cu asupra brunetului cu o forta pe care am mostenit-o de la bunica Itikuna, si l-am dat jos de pe Sakura, acesta prabusindu-se prima oara de perete, si dupa aceea cazand pe podea cu doua firicele de sange, scurcandu-se in coltul gurii, deoarece neavand alta arma la mine, am folosit pumnul meu de otel.

Cred ca i-am mutat maxilarul 90 de grade la stanga. Am luat-o pe Sakura in brate si am folosit ,,Tehnica Teleportarii Inter-Exter". Probabil va intrebati, de ce nu am facut asta mai devreme pentru a ajunge la timp. Ei bine, imi trebuiesc doua persoane pentru asta, amandoua facand parte din acelas clan.

Ne-am teleportat pana in camera rozaliei, lasandu-l pe brunet cu ochii in soare si cu maxilarul sucit, si pe Itachi in pragul usii, vrand sa faca ceva, dar am fost mai rapida decat el. Am pus-o pe Sakura in patul sau moale din lenjerie de matase tesuta de mana, lesinata din cauza presiunii psihice si spirituale. In planurile mele am si o discurie foarte aprinsa cu ,,DRAGUL MEU FRATIOR" Naruto. Am inteles ca el este unul din cei patru care l-au ajutat pe perversu' de Uchiha junior sa o rapeasca pe Sakura, dar nu inteleg de ce. S-o fi certat cu ea?

Dar stati linistiti nu o sa-l abordez gen ,,Naruto, dragul si iubitul meu fratior, imi spui si mie de ce ai dat-o pe sorata Sakura lu' nenoro**tu de Sasuke te rog frumos?" -Ha,ha,ha....deja mi-e mila de sarmanul baiat.

CAPITOL NECORECTAT.

Gata dragiilor am pus si next-ul ;)
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 22:20

G.E.N.I.A.L. in love Un capitol foarte foarte reusit in love Traiasca Harutna #:-s ..... Te rog, ::3 , personajul meu preferat din anime este Naruto, nu'l mutila prea rau kiss Multumesc pt intelegere! :D Astept nextul please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 23:13

Guess Who I Am. -stai linistita...pe Naruto n'am sa'l fac personaj negativ....si urmatorul capitol o sa fie mai....AMUZANT, DRAGUT, PUTIN PERVERS.
SI O SA FIE POVESTIT DE NARUTO
Sus In jos
missfashion
Academy Student
Academy Student
missfashion

Sex : feminin Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 23:50

Wow...impresionant fic]Imi place foarte mult
Continua la fel de bine ca altfel ne suparam heh
Te pup kiss a hug
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 09:18

in sfarsit sakurei i se intampla un lucru bun.
chiar ma speriasem de ceea cei putea face sasuke
itachi chiar dak imi place mult o sa ii mut falca nu la 90 de grade cum a facut haruna cu sasuke caci ar fi prea usor ci la 3900 de grade sa se invete minte so mai opreasca pe haruna din a o salva pe saku.
acu sunt super curioasa cu ce se va mai intampla dar din pacate voi pleca la veri meu pana joi si nu o sa pot citi niciun fic dar promit k o sa fac tot posibilul kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 10:26


Heeey Honey! happy2

Pai vad ca in acest capitol ai avut o actiune mai lenta, insa cam putina descriere.
Sunt sigura ca acum in mintea ta spui: "Ce mai vrea? Cata descriere sa mai adaug Doamne?" Ehmm...Nu foarte multa! lough
In rest i'm happy becaus Haruna a salvato pe saraca Sakura. Abia astept urmatorul capitol care sper sa vina reeeppeeeedddeeeee, ma auzi? Ma rog...ai citit? Ca de ma lasi sa astept mult nu ma mai gasesti vie, poate cu putin noroc la urgente. nervi!
Sa vedem ce mai face si perversul de Sasuke, si ce o sa i se intample lu' Naruto. Te poop, and zbye! hi!


     
 
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
AzMaria
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In YoUr HeArT FoReVeR <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Despartita de un natarau .

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 10:48

Buna , sunt noua aici si vreu sati spun ca esti foarte cool .\
*****Mi-a placut faza cu Itachi si sora Sakurei*****
BAFTA LA SCRIS
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 10:51

Buna a hug
Pai.. ar fi bine sa nu mai scri cuvinte intregi in text cu caps, se vede urat.
Nu inteleg nici de ce ai pus numele acelui justu, scuza-ti daca nu am scris bine, dar nu ma uit prea mult la Naruto ca sa stiu, in ghilimele? E un fic care contine idei ninja.. deci nu-si au sensul acele ghilimele.
Acum, bravo Haruna ca ai scapat-o pe Sakura de acolo.
Astept urmatorul capitol, scumpo.
Spor la tastat.



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
D3In 3Ng3L
Academy Student
Academy Student
D3In 3Ng3L

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : peste tot dar niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna perversa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 19:14

Hey..am trecut si eu pe aici ,pot spune ca e absolut genial!!!! kiss




tine-o tot asa!!!!!NEXT RAPID!!!!



te pup i love you
Sus In jos
Gabi gαвяιєℓℓℓα
Academy Student
Academy Student
Gabi gαвяιєℓℓℓα

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : somewhere in this world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 19:43

WOW CE MIJTO ESTE FICUL TAU.....SUUUPER MEGA FAIN TE POOOP DULCHE SI SPAR CA ATUNCI CAND O SA ADUCI NEXT SA MA ANUNTI SI PE MN. SPOR LA SCRIS !!kiss*:* a hug in love
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 21:12

Baiii baiii baiii, de cate commuri ai nevoie :-? Cred ca ar fi cazul sa te apuci de tastat :-w NEXT! please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 23:15

Hey fani ficurilor SasuSaku [si celorlalte ficuri] ...Eu nu stiu cam cata descriere sa mai bag. Adica vreti sa descriu si crengile de pe care a sarit Haruna? OK...dar nu o sa fie prea interesant. Cred ca ficului meu ii mai trebuie personificare, comparatie si multe epitete...[FIGURI DE STIL]. La naibaa....nu le am cu figurile de stil, deci nu mi le cere-ti fiindca o sa iasa urat rau de tot[ficul]

Capitolul 10. I-ar ai dat-o in bara DEXTER

Naruto P.O.V

Uneori stau si ma intreb privind spre cerul care are culoarea ochiilor mei, adica albastru si senin. In minte imi vine numai intrebari de genu': "Oare pot fi si mai prost de atat?" sau... "Naruto, daca idiotenia ar durea, tu ai fi in coma de cand te-ai nascut nu?"

Cum am fost in stare sa i-o dau pe Sakura si fara sa ma opun ordinului doamnei Tsunade. - sunt un mare "DEXTER". Merg impreuna cu iubirea vietii mele, Hinata, fiind si ce-a mai buna prietena a Sakurei. I-am situatia pe care o stia deja si dupa aceea, acceptand propunerea mea de a o salva.

Intru in casa, si singurul lucru care-l aud este ,,Cum ai putut copil copac?"
-Deci ai venit nu?-raspund eu incercand sa ma ridic de pe podeaua cea rece, avand ochii inca inchisi din cauza loviturii. Stiam cine este si totusi vroiam sa-i spun ceva de dulce deoarece m-a durut pumnul care m-a ,,transportat" chiar in perete si dupa pe jos.

-Deci, Naruto! Te las sa ai grija de sora'ta si tu o dai altor persoane? -imi zice ea pe un ton foarte suparat din cauza ca i-am dat-o pe Sakura lui Sasuke. Nu aveam ce sa-i fac.... si eu regret, si nu vroiam sa fac asta dar Tsunade mi-a zis ca o ia pe Sakura, il ajuta pe Orochimaru [mai degraba il omoara pe Orochimaru] si toata lumea este fericita.

Ii povestesc de ce am facut asta, ii zic cu lux si amanunte legate de ,,boacana" mea dupa care observ ca pe chipul ei se pot vedea cu usurinta doi ochi care mai devreme erau demideschisi, acum sunt deschisi complet de uimire.

Si cand tocmai am terminat de ,,Povestit" mica ,,Poveste" mi-am dat si eu seama intr-un sfarsit ca am fost un mare (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) si ca am fost pacalit fara sa-mi dau seama. Trebuie sa fac ceva altfel soramea la care tin atat de mult, v-a fi intr-un pericol mai imens decat sunt eu acum stand in fata celeilalte surori ale mele. Doamne....de ce mi-ai dat o sora mai mare? Un catel nu mergea?

Ma ridic usor de unde m-a teleportat soramea ce-a mare si ii spun, defapt o intreb daca stie unde este Sakura pentru a o salva, dar vocea griei imi spune sa ma calmez deoarece cat timp am fost eu plecat, a luat-o ea pe Sakura

Dupa ce imi de scuze, si dupa ce ma iarta ma indrept spre camera rozaliei. Observ ca inca ,,doarme" deoarece are ochii inchisi [ chiar trebuie sa zic asta? CATA PROSTU' SUNT- zice Naruto in culise]. Plec din camera Sakurei si ma indrept spre living unde iubita mea Hinata si ,,iubita" mea sora care mi-a strambat maxilarul din cauza pumnului ei, vorbeau.

Ma bucur sa le vad atat de apropiate, deoarece eu o iubesc pe HInata foarte mult, si nu stiu ce m-as face daca as pierde-o. Ma bag si eu in discutie cu cele doua iubiri ale mele, asezandu-ma strategic langa HInata, si punandu-i mana stanga pe talia ei si jucandu-ma cu parul brunet al scumpei mele brunete, deoarece il avea lung si frumos.

Suntem intrerupti de Haruna care-mi spune cu o voce gen ,,Sper ca nu ai grija de Hinata cum ai avut grija de Sakura ca altfel ne suparam". Da...duceam dorul ironiilor ei [Pe naibaa ]. Imi spune sa am grija de ea pentru ca este o fata deosebita, buna si frumoasa [Cred ca s-a referit ,,BUNA" la suflet. Pacat ca eu nu la asta ma gandeam] si imi mai spune ca ma iarta deoarece i-a zis Hinata ca ai regretat ca ai dat-o pe Sakura, si ca ai suferit mult din cauza asta.

Gata iubirile mele de pe site!! Am pus si next-ul si sper ca v-a placut. Sa nu citesc nici un comentariu gen ,,Nu ai descriere" deoarece stiiuuu...Nu ma bateti la cap cu chestii de genu ca atunci chiar ca nu mai pun descriere. Am incercat sa grabesc putin actiune deoarece AM MAI CITIT PRIN COMENTARII CA ESTE CAM LENTA.

Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 23:21

Naruto pervers :>:> Mi'a placut faza cu ''buna'' :))))) Dar voiam mai multa perversitate :( In fine, mai vine un nextul , caci eu asta astept please in love
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 12:12

Buna a hug
Inainte de toate..
Nu trebuie sa pui next-urile pe banda rulanta, cred ca ti-am mai zis.
Un fic bun nu-l faci in graba.
Il faci, il citesti, modifici unde nu-ti place si tot asa.
Mda.. capitolul asta nu a fost prea interesant, ti-o spun de acum.
Puteai pun si altceva.. tot ceea ce a facut Naruto.. nu cred ca trebuia sa fie intr-un capitol.. intreg.
In fine, sper ca Sakura sa treaca peste.
Astept capitolul urmator.
Spor la scris. kiss



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19Mar 17 Apr 2012, 15:29

Hei scumpo, iti multumesc mult ca m-ai anuntat dar numai acum am reusit sa intru si eu putin pe la ficul tau deoarece am fost plecata. a hug

Pfiu! Am crezut ca biata Sakura va deveni victima sigura a brunetului. ingrijorat . Ma bucur ca nu s-a intamplat asa, desi Itachi a fost cam enervant pentru biata Haruna. Macar acum Sasuke e cu maxilaru' intors la 90 de grade si lasat impreuna cu frate'su cu ochii in soare. Biata Sakura, prin cate a trecut a avut mare noroc cu sora ei mai mare ca a fost acolo pentru a o salva, spre deosebire de Dexter. down
Macar Naruto se simte putin vinovat(desi puteai sa-i descrii aici sentimentul de vinovatie si restu', dar nu te presez) ceea ce imi schimba parerea despre el , deoarece la inceput il credeam "fratele nen****it fara inima care-si lasa sora pe mana altor neno****ti". Sper totusi ca Hinata sa fie in siguranta impreuna cu el si sa nu mai existe altfel de conflicte intre ei.

Acestea fiind spuse, iti doresc succes cu urmatoarele capitole si sper sa ne aduci next-ul cat mai repede. Anunta-ma te rog cand il postezi.

Love ya'! a hug

P.S.: Sfaturi in legatura cu descrierea nu iti prea pot da multe... Eu de obicei cand nu am inspiratie si vad ca nu-mi prea iese descrierea asa cum ar trebui, incerc sa intru in mijlocul actiunii si sa ma gandesc cum m-as simti sau ce as face eu daca as fi in locul personajului. Si cititul mai multor carti sau chiar a mai multor fanficuri de la scriitori buni ajuta, sa stii. yeah
Sus In jos
Continut sponsorizat




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-