Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 16:48

Buna! Buna! Foarte frumosss! Deci...Itachi a prins-o pe Haru pt ca Sasuke sa mearga dupa Saku. Corect? Prsimt ca va fi un next foarte interesant happy daca voi avea tip sa-l citesc...
Bun, deci urmatorul capitol sper sa il aduci cat mai repede si sa fie cat mai lung a hug
Te-am kiss
PS: Mai anunta de next ca probabil de aceea nu ai commuri happy
Sus In jos
DansMurdar
Academy Student
Academy Student
DansMurdar

Sex : feminin Localizare Localizare : Nici nu sti..
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt mai nebuna de felul meu:D

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 17:25

Ok... ai adus nextul!! Ii bibi di tat!
Asa...deci pasu 1: Next-ul!
Pasu 2: Comm de la mine
Pasu 3: Anunta-ma cand pui nextul!
:-h Bye!!!


Voulez vous coucher avec moi ce soire?
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 18:04

Hi baby !!!
Scuze pentru ''uriasa'' intarziere, dar am avut mici probleme.

Today I'm so hapyy ! Of..De cand iti astept capitolul. kiss
Asa..
Haru-Haru...Te stiam mai desteapta :>
Ai cam cazut in plasa lui Itachi, and WAIT A SECOND : ''copil facut din patrunjel si telina.'' :)):)))
OMG ! De unde ti-a venit asta?
Stii de ce iti iubesc asa mult fic-ul? Pentru ca ai niste vorbe de ne dai pe spate si..se aseamana groaznic de mult cu intamplarile din ziua de astazi.
I love this fic 4ever baby !
Mersi mult ca m-ai anuntat si ne vedem la umatorul capitol.


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 18:28

Ioi!AI pus next! Yey! Victorie. E super tare.Il iubesc.Ioi ce ii face Itachi Harunei sua Sasuke Sakurei. De-abia astept next. Anunta-ma te rog.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 18:29

Hm, am ajuns si eu intr-un final pe aici, si pot sa spun ca imi place foarte mult ficul tau.
Ar mai trebui putina descriere a sentimentelor, dar e bine si asa <3
Mhm, o credeam pe Haruna mai desteapta, dar lasa, va rezolva ea cumva, si va reusi sa le dea peste nas
brunetilor alora doi? Nu? Spune-mi te rog ca e asa, ca mine :))
Hm, si Naruto asta e cam pervers, sau mi se pare mie?

Abia astept continuarea. Ai un fic foarte frumos <3.
Te rog sa ma anunti de next, daca vrei, si daca nu e prea mare deranjul.
Spor la scris si la idei.

-Zbyee kiss-
Claudia.
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Z3uLyCh3
Academy Student
Academy Student
Z3uLyCh3

Sex : masculin Varsta : 30
Localizare Localizare : Bucuresti<<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 16
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Dubstep & Dogs
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 19:05

Misto ficu`
Spor la idei cat mai multe chika yeah



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Wdasd1

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 3fb2b085b5dde6801ae4e76Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 MonsterenergydrinkstampPerversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 MonsterimportbyimpersonPerversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 MonsterstampbythemaskedPerversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Poweredbymonsterbyshiro



UNLEASH THE BEAST










Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 23:05

nu mai stiu sigur daca am comentat pana cum. poate par o nesmtita,dar in apararea mea iti zic ca ti-am citit ficul chiar daca nu am lasat prea multe comm-uri. asa ca daca vrei sa ma omori nu iti spune decat un ,,PACE!'' caterinca asa acum sa trecem la fic. imi place foarte mult si nenorocitii aa d Uchiha sa isi i-a labele de pe Saku si Haru ca de nu cred ca nu o sa mai apuce rasaritul. sa ma anunt si pe mn cand pui nextu(care apropo sper ca va veni repede luand in considerare ca a trecut destul de mult timp de cand nu ai mai postat) si o sa ma anunti si pe mine. te pup!


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 8BGmFkk
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Lun 22 Oct 2012, 22:20

Heii. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 78717

Am ajuns si pe aici, mersi de anunt.

Pai.. se putea si mai bine !
Imi
place ficul tau, dar am prins mai multe informatii despre fic-uri si am
citit extrem de multe, so.. am devenit putin mai dura sa zicem.. asa ca
iti zic, te poti perfectiona, dar trebuie sa te uiti cum scriu altii,
de exmeplu un moderator sau un critic. Au ficuri exceptionale. Ia
exemplu. Poti sa ajungi sa scrii de 100 de ori mai bine, nu te da
batuta. Incearca, munceste, citeste.
Deci... mai ai de lucru.
Nu stiu ce sa-ti mai zic, daca nu ai cerut o critica pana acum, fa-o !

Succes in continuare !
Sper sa ai cat mai multe idei.
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 78717


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 13:22

Waa waa waaaaa , mortal ficul asta in love ce-i drept nu am mai trecut de mult pe la el si de asta imi cer scuzeee :o3 e prea fain si prea pervers .... Dumnezeulee abia astept nextuul please GO GO GOO in love
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 02:45


Capitolul 18
Sakura P.O.V
Sunt aici, in locul stabilit. Picioarele imi tremura atat de tare incat pot simti cum fiecare vibratie se duce pana la maduva spinarii, accelerandu-mi sangele care pulseaza prin vene. Emotiile pun stapanire pe mine, cu toate ca stiam fiecare cuvant care il voi spune lui Sasuke.

Adica pana la urma este o fiinta umana, cu sentimente, ganduri, emotii. Sper ca o sa fie intelegator, dar ceva imi spune ca nu trebuie sa am incredere in acest individ, asa ca imi fac o clona si o las sa astepte, timp ce eu stau dupa o piatra cam la 5 metri departare de locul acela. Se intunecase afara, iar frigul isi evidentiaza formele bine definite. Frunzele castaniilor din apropiere cad lin pe pamant, formand un minunat scovor de frunze, cu frumoasele culori ale toamnei.

Cu fiecare adiere simteam ca stomacul si inima se subtiaza innauntrul meu. Sa fie acesta sentimentul de panica si de neputinta, ca o papusa in mainile unu-i papusar, sau frica pentru o persoana draga tie care te-a ajutat pana unde a putut, si acum este randul meu?

Amintiriile imi invaluie trupul, ca o geaca lunga si pufoasa. Stiam ca si eu sunt in pericol, dar vroiam sa-i pun viata mai presus de a mea, asa cum a facut ea. Nu i-a pasat ca o s-o incaseze de la Sasuke, sau de la Itachi cand a venit si m-a salvat. Poate ca puterea nu inseamna neaparat "antrenament" ci "iubire". Cand ai pe cine sa protejezi stii sigur care iti este telul.

Pierdandu-ma in amintiri amenintatoare, il vad pe Sasuke indreptandu-se spre momeala. Acum este momentul meu. Trebuie sa-i infasor trupul intr-un pergament, care ma va ajuta sa scot din capul lui toate ganduriile, sentimentele, emotiile, planuriile, amintiriile, si sa le receptez, ducandu-ma la Haruna.

Cand sa fac cateva semne din mana specifice aceste-i tehnici, doi ochi rosii ca sangele proaspat, cu o stea inauntrul lor isi face aparitia, imobilizandu-ma total. Dar cum este posibil? El este chiar ac... "Puff.." acel Sasuke care il vedeam disparu iar in locul lor niste ciori.

Imi indrept privirea catre ochii sai care te puteau duce usor spre taramul intunecat al infernului. Acum pot sa-i observ trasaturiile fetei. Pielea alba ca a unui vampir insetat de sange, ii punea in evidenta ochii plini de ura si de furie, facandu-ma sa indur fiecare lovidura invizibila.


- Chiar credeai ca ma pacalesti cu o amarate de clona, atat de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) crezi ca sunt? - ma intreaba Sasuke cu un ton de amuzament.
Inchizandu-mi ochii, prevazand ce se va intampla nu imi ramane decat sa ma supun vointei sale de fier, care imi inconjura fiecare particula de ratiune din corp


-Speranta moare ultima. Suntem numai noi doi, poti sa-mi faci ce vrei cand vrei. Acum spune-mi, chiar ai de gand sa fi un gunoi care profita de o fata lipsita de aparare? -il intreb eu pe un ton nemilos. Acea frica care o simteam cand l-am vazut, a disparut. Inima incepe sa imi bata normal, iar rationamentul meu se dezmorteste. Imi dadusem seama ce am facut, dar acum nu mai pot da inapoi.

Ma izbeste puternic dar grijuliu pe peretele rece , parca de gheata iar acesta imi spune gafaind ca niciodata ceva ce m-a uimit si pe mine.
- Spune-mi Sakura.. ce mi-ai facut? Nu te uiti la mine? Sunt cu totul topit dupa tine. Fiecare particica a corpului meu te vrea mai mult pe zi ce trece. Nu pot spune ceea ce simt doar prin niste simple cuvinte care dabea au fost rostite. Nu stiu ce sa fac. Niciodata nu mi s-a mai intamplat asa ceva. Sunt derutat, nervos si topit in acelas timp. Acest sentiment.... - face o pauza in care se calmeaza punandu-si in ordine gandurile si sentimentele sale pentru mine, dupa care continua cu " Raspunde-mi!" nervos si derutat.

- S-Sasuke... nu stiu.. dar tot ce stiu este ca daca tu chiar vrei sa stii ceea ce se intampla cu tine, uita de tot si de toate, du-te unde numai tu si cu persoana ta esti si gandeste-te bine la ceea ce va urma sa faci. - Astea au fost ultimele mele cuvinte. Sper sa functioneze.

Sasuke P.O.V
Este imposibil... tot ceea ce am cladit atatia ani din una si speranta de a fi razbunat s-a dus doar cu cateva cuvinte de ale ei. Fata aceasta..

O vreau. O vreau langa mine pentru toata viata mea. Poate ca am procedat cresit. Da! Sigur am procedat gresit, dar acum ceea ce pot face este sa schimb viitorul.
Mana mea ii inconjura talia ei de viespe, iau cu cealalta, pur si simplu o atingeam pe fata spunand cu o voce stiinsa in capul meu " Nu uita Sasuke.. CLANUL UCHIHA". Aceste voci nu vor disparea niciodata din sufletul, inima si ratiunea mea. Sunt infipte bine de ani buni. Ma apropii de urechea ei stanga si ii soptesc.

- Frumoasa incercare... dar nu se va schimba nimic. Tu vei vi a mea indiferent de ora, data, timp, varsta. Poate ca acum te las, dar data viitoare este imposibil sa ai atata noroc. -si dispar intr-un nor de fum lasand ca ecou " Nu-ti face griji, o aduce Itachi"





Cam asta este dragiilor. Vreau sa imi spune-ti cum mi-a iesit de data asta capitolul, avand in vedere ca nu prea am fost inspirata. V-am pupat si astept comuri! Byee!!1
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 09:48


Credeam ca o sa tampesc cand a inceput capitolul. Imi era asa de frica pentru saraca Sakura. Pe moment credeam ca s-a inmuiat Sasuke, iar asta nu mi-ar prea conveni. De ce a lasat-o acum in pace? Zi ca nu inteleg.
Itachi, ai face bine sa o aduci pe Haruna cum a spus frateto! Adu next-ul si anunta-ma te rog.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 13:15

Mirific , superb , extraordinar , minunat si nu mai stiu ce sa spun in love ma bucur ca ai adus nextul #:-s
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 15:27

Hi baby.

Ma bucur ca ai pus capitolul.
Si.. ce pot sa indraznesc sa zic eu?
Cum am mai spus, esti o scriitoare innascuta !
In acest capitol ai redat extraordinar de bine sentimentele lui Sasuke fata de Sakura.
E clar : O iubeste pana-n maduva spinarii !!
I like this !
Acum sa vedem ce se mai intampla cu Itachi si Haruna. :>:>
Oricum, stai linistita.Capitol a fost de nota 20.


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Kiro
Genin
Genin
Kiro

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Japonia(Tokyo)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 58
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : desenarea animeurilor,muzica
Stare de spirit Stare de spirit : vesela,ciudata.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 15:43

HEI!!! AZI AM TRECUT PE LA ACEST FIC,MI-A LUAT VRE-O ORA SA-L CITESC PE TOT PENTRU CA AM INCEPUT DE LA 0(ITI DAI SSEAMA CA AMETZITA DE MINE DOAR ACUM A OBSERVAT,SINCERA SA FIU M-A CAPTIVAT CUPLUL ITAHARU,DAR SI SASUSAKU)IN ORICE CAZ AI UN FIC EXTRAORDINAL.
P.S ANUNTA-MA CAND PUI NEXT,DACA VREI.
TE-AM KISS!!!
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 17:34

Foarte foarte foarte frumos! Sasuke e indragostit de ea puppy eyes ce frumos lough Chiar si cineva cu inima atat de rece se poate atasa de cineva atat de adorabil ca Saukura. Avand in vedere ca ea este oarecum ingrozita de el, sunt foarte curioasa sa vad cum va decurge actiunea.
Cat mai repede >>>NeXt<<<
Te-am kiss si spor la idei hi!
Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 18:43

Hei! Am ajuns si eu pe aici! Nu pot sa spun decat ca ador ficul tau si ca vreau cat mai repede Nextul happy De abia astept sa vad ce se intampla :D





Ultima editare efectuata de catre rin00 in Dum 04 Noi 2012, 21:04, editata de 2 ori
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 04 Noi 2012, 18:48

WoW! Creeeam ca nu scapa asa.
Eu ziceam ca o sa apara cineva.
Im place!!
Are o intelienta sporita fata.
Dar scapare tot n-are.
Sper sa ma anunti.


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 8BGmFkk
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Lun 05 Noi 2012, 11:44

Aaaaaaaaaa!!!!!!!Uf!Cat ma bucur ca a scapat!!! ;;) Ce bine...adu te rog next-ul ala repejor si anunta-ma si pe mn printr-un mesaj!!!Te pwp dulce!kiss


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 33
Sus In jos
Aici Ralli!
Genin
Genin
Aici Ralli!

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde ma cauti tu acolo sunt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Mar 27 Noi 2012, 21:18

Ficul tau are absolut tot ce ii trebuie:actiune,descriere frumoasa,supans,originalitate si cel mai important,dragoste:X
Sasuke e atattt de dur,iar asta ma atrage intr-un mod deosebit>:D<
Sper sa pui nextul repede si sa ma anunti si pe mine:*
Vorbesc serios,grabeste-teee! M-ai facut curioasa:-s
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Mier 28 Noi 2012, 19:09

Hey am ajuns si eu tiam citit tot ficul astazi
Ce pot sa spun...E SUPERBBbbb plz pune nextuuu maineeeeeeeeeee sau cat mai repede posibillll happy2 dance2 ingrijorat sad biciuitor roll good job
DEnixutza


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 13:09

Cum a putut Sasuke sa-i faca asta.Saraca Sakura,numa-i sufera din cauza celui pe care inca il mai iubeste.Daca tot Sasuke vrea o familie macar sa o iubeasca pe Sakura.Vreau nextul si sa ma anunti.


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 4212754870_9c793b92f5


Din cauza voastra plang.
Datorita voua am ajuns asa.
Voi sunteti adevarati criminali.
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 21:07

Aaaaaaa!!!!!!Cat ma bucur ca a scapat!!!!!Totusi nu se gandeste ca o face sa sufera pe Sakura?Defapt ce tot spun aici,el se gandeste la mostenitori lui faimosi.

P.S:Sa ma anunti cand pui next





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 00:13

Captolul 19.

Sakura P.O.V

A-a plecat. M-a lasat aici in mijocul nimicului, stand inca in stare de soc pe piatra ce-a incredibila de mare, care a fost acum cateva minute piesa super importanta in "lupta" dintre noi doi care ma pregatisem. El sigur isi bate joc de mine. Adica hai sa facem o recapitulare.

Vine la mine la scoala, o rapeste pe sora mea Haruna, ma ademeneste intr-o "capcana" , imi spune ca ma iubeste si dupa ma ameninta. Oricat de mult m-as gandii nu reusesc sa inteleg. Baietii sunt super complicati, nu stiu ce vor!

Atunci am simtit ca mii de ace au fost indreptate catre mine, cu ce-a mai mare viteza pe care o poate avea, si cu toate ca incerc sa ascund asta, mi-e frica! Da doamnelor si domnilor! Lui Sakura Haruno ii este extrem de frica de Sasuke Uchiha. Dupa toate aceste intamplari, nimeni nu m-ar contrazice sau m-ar judeca.

In momentul acesta in loc sa fiu acasa, sa vad daca Haruna este bine, eu sunt tot in acelas loc, tot cu aceleasi ganduri si sentimente, tremurand involuntar la fiecare adiere de vant. Nu batea vantul tare dar, cu toate astea.... Tot ce vreau acum este sa ajung cat mai repede acasa, sa o imbratisez pe Haruna si sa fac un dus lung.

Itachi P.O.V

Ce frate rau am! nu ma lasa nici macar sa o ating dupa ce ca il ajut cu Sakura. Dar, cine il asculta pe Sasuke? Eu sunt mai mare. Mi-a spus "Itachi.. te rog! Avem nevoie de fata intreaga si in toate facultatiile mintale. Intelegi tu la ce ma refer. Vin repede!" , dar daca ar fi fost despre cum as fi vrut eu, el ar fi zis " Fratioare, eu ma duc dupa sora-sa. Daca tot esti aici cu ea, profita ca doar o viata ai si sincer sa fiu o sa incerc sa stau mai mult. Bafta".

Dar, cand fac eu ce spun altii? Acum sunt cu ea, iar sarmana fata e lesinata din cauza medicamentului din bomba fumigena. E atat de frumoasa cand e neajutorata si lipsita de orice putere. Doarme asa de linistita fara sa stie ca in momentul asta este in pericol in fiecare secunda, ca oricand poate sa ma gadile un hormon si sa-i nenorocesc viata pentru tot-deauna, sa ma urasca din suflet doar pentru ca nu m-am putut controla.

Si daca stau sa ma gandesc mai bine, Sasuke are dreptate, ar trebui sa-mi pun la punct hormonii si sa o pazesc. Dupa cum o stiu, ea se trezeste, si sterge putina. Este o fata foarte speciala si sper sa nu ma urasca pentru asta.

Autor P.O.V
Itachi se aseaza langa Haruna si incepe sa o sarute lacom pe buzele ei rosii si moi ca a unei flori parfumate. Se pune peste ea, sarutandu-i pielea gatului. Cu miscari simple si repezi ii da imediat tricoul si blugii, care ii acoperea corpul firav, ramanand in lenjerie intima.

Saruturile se duc din ce in ce mai jos, ajungand la abdomenul fetei, crescandu-i lui Itachi procentul de extaz, ajungand incet -incet la 85%, dar in mintea lui, ceva s-a intamplat. Incepuse sa gandeasca rational, analizand bine situatia ca altadata, si isi continua saruturile dar de data asta se duse la fata fetei, sarutand-o usor si dulce.

Baiatul, la fel ca si fratele sau era putin derutat. Niciodata nu sarutase pe cineva atat de pasiona si tandru cum o sarutase pe sora ce-a mare a lui Sakura. Itachi recunostea ca Haruna il atrage ca femeie, dar asta nu era indeajuns pentru el. Stia ca toate fetele sunt a fel , odata si odata o sa-l dezamageasca. Experientele din trecutul sau l-a facut sa fie ce este azi. Un pervers si cateodata si alcolic. Fata de ceilalti baieti, Itachi este putin diferit. El se imbata greu, dar atunci cand o face, spune si face tot ce gandeste.

Baiatu se hotara sa o lase in pace pe fata, dar cand sa se dea jos de pe ea, fata se trezi mai speriata ca oricand, transpirata si cu speranta ca tot ce s-a intamplat a fost cel mai mare cosmar al sau, care nu se va mai repeta ca o sa-si faca rugaciunea inainte de culcare. Dar, in loc de cea ce spera fata, toate gandurile sunt spulberate de zambetul lui Itachi. Acel zambet pervers si atragator in acelas timp o facea pe Haruna sa fie speriata si emotionata.

Haruna P.O.V

Oare mi-am dorit vreodata un ponei? Normal ca ti-ai dorit. Orice copil de varsta ta isi dorste minim doi ponei care sa-i poata calarii. Dar cati ani am? Ai treisprezece ani, si esti acasa. Acasa.. ce inseamna acest cuvant? Este cel mai frumos cuvant care a fost inventat de catre pamanteni, imediat dupa "Iubire". Iubire... imi suna cunoscut.

Normal ca imi suna cunoscut. Eu sunt Haruna Haruno si nu am treisprezece ani, ci nouasprezece. Si ce-i cu poneii, dar cel mai important, unde sunt? Totul este negru si eu nu pot sa ma misc. Incerc, dar cu cat ma fortez mai mult cu atat nu fac decat sa ametesc. Ce trebuie sa-mi amintesc neaparat? " pervers... " cuvantul asta imi rasuna in minte ca un ecou neterminabil. Dar ce insemnifica? Tot ce imi amintesc este ca trebuia sa dau examenul.

O doamne examentul.... ce s-a intamplat cu el? Oare am reusit? Normal ca ai reusit, ca te-a ajutat el... . El.... m-a ajutat el. Inima incepe sa-mi bata foarte tare iar sentimentul de neiniste imi strabate corpul. NU POT SA-MI AMINTESC NIMIC. Nu pot. De ce nu pot? Ce s-a intamplat?

Simt cateva muscaturi pe corpul meu. Muscaturi... nu vad pe nimeni langa mine. Defapt totul este negru. Cum as putea sa vad ceva sau pe cineva? Simt cum sunt ca un morcov in mainile unui iepure. Un iepure care este flamand, dar si pufos cu blanita alba. " El.. ". O doamne....

Ma trezesc din acest "somn" daca pot sa-i spun asa, si abserv ca sunt pe jumatate goala si cu Itachi peste mine. Pentru cateva secunde raman socata. Nu stiam ce sa fac. Mici firicele se varsau pe fata mea palida, iar inima imi batea prea repede pentru a fi in regula. Adevarul este ca nu era in regla. Era speriata si stresata.

-Hei, vreau sa stii ca nu s-a intamplat nimic, si ca imi cer scuze daca te-ai speriat, dar tot trebuie sa stai aici. -spune asta si imi zambeste. C-ce om .. cine ar putea zambi intr-un moment ca asta?
- Ce mi-ai dat? Mi-am mierdut cunostinta. Nu stiam unde sunt sau ce fac. Ce drog este asta?- rausesc sa scot putinul curaj la inaintare. Nici nu stiu de unde l-am scos dar cert este ca era acoo, si asta este important.
- Secret iubire. Acum imbraca-te sau daca vrei mai stam. Eu vroiam sa te duc acasa dar daca tu vrei sa mai stam cateva ore bune singuri, aici in camera, tu pe jumatate WOW iar eu in extaz, sa stii ca nu ma supar.- imi zambeste strengareste si intr-un mod ciudat.
-PREFER SA IAU UN TAXI!

Hei dragilor scuze ca am intarziat dar.... stiti ca eu nu prea aduc nexturile repede :)
V-am pupat!
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 12:16

Inca un capitol de exceptie in love Stiu ca ti-am mai spus-o de 100 de ori , dar iti ador ficul <3 sper sa pui nextul saptamana viitoare please Pupiciii :*
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 13:53

WOW.Super capitol ca intodeauna si sper sa fie la fel.In sfarsit ceva cu Itachi si Haruna pentru ca m-am intrebat de multe ori ce se intampla intre ei.Sa ma anunti cand pui nextul.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-