Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Gabi gαвяιєℓℓℓα
Academy Student
Academy Student
Gabi gαвяιєℓℓℓα

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : somewhere in this world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Mar 27 Mar 2012, 18:59

suuuper mijto! esti geniala ...si ...:D cum tia venit ideea?:D
astept next:*:* kiss
Sus In jos
Ayumi
Academy Student
Academy Student
Ayumi

Sex : feminin Localizare Localizare : Everywhere!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 0

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Mier 28 Mar 2012, 10:06

OMFG! Unde-i nextul?!
Scuze, am inebunit. Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 947835 Ficul este grozav. Intradevar am mai citit idei asemanatoare, dar aici Sasuke si Itachi sunt foarte hentai! Imi place!
Dar as vrea sa stiu un singur lucru. MA POTI ANUNTA SI PE MINE CAND PUI NEXT? Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 301723 Pls.
Dar pana atunci, bafta la scoala si sa nu te prinda profii cu acel caiet! Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 384738
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Mar 2012, 17:50

Ce'mi place ficul asta in love Imi place ca ai multa perversitate in tine >:) Astept nextul :pls kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Mar 2012, 20:58

Hey! a hug
Imi place ideea ..este geniala in love .
A fost amuzanta faza cu Itachi si Haruna lough lough lough
Sasuke si Itachi perversii pamantului!..Deh asa sunt astia din clanul Uchina lough..dar oricum imi place perversitatea asta in love
Abia astept sa vad ce surprize ne mai aduci.
Sper sa te tii de ficul asta daca nu.... te mananc cu fulgi cu tot !!! take this! take this!
Te pup!! kiss kiss
Spor la treaba scumpo! in love






Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Cooltext1711025034_zps229023de
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 30 Mar 2012, 23:26

Buna!Intai de toate da-mi voie sa-ti spun ca imi place mult de tot ficul asta,chiar daca inainte sa-l citesc eram gata sa te rog sa-l continui pe celalat.
Vreau si eu sa stiu, daca se poate, raspunsul la intrebarea lui itasaku99 ,TE ROG TE ROG TE ROG please please please
Sunt si foarte curioasa sa vad ce se va intampla in continuare...si te rog dulce ca o savarina sa ma anunti cand pui next-ul please please
Ti-am spus ca m-ai dat pe spate?
OK,gata cu complimentele la ora 11 noaptea happy
JA NE! dap !


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 10:04

Hey! Insfarsit am trecut pe aici si ti-am citit ficul. îmi placemult si vreau next-ul. Foarte amuzanta faza cu Itachi si Haruna Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 947835 Ce perversi i-ai facut (nu ca mi-ar diaspalcea. Imi plac mult de tot) Sper sa aduci next-ul cat de repede si sa ma anunti.
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 10:33

hai cu nextul e prea frumos ficul


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 3
Sus In jos
SasukeloveSakura20
Genin
Genin
SasukeloveSakura20

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Campina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 53
Puncte : 56
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa compun fanficuri despre Sasuke si Sakura , si chiar pot spune ca ma pricep la scris:D::P
Stare de spirit Stare de spirit : Energica , shi foooarte vesele

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 10:54

Heiii..deci iti ador ficul!!!! Hai cu next-ul plss...nu ne face sa asteptam prea mult.
Te pwp!
Daca vrei fa-mi si mie o vizita, ficul meu ,,Sasuke si Sakura, iubirea nu moare".Te astept.


[b]Moare cate putin cine nu calatoreste,
Cine nu citeste,
Cine nu asculta muzica,
Cine nu cauta harul din el insusi.
in love in love in love in love in love
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 14:10

Heiiiiiiii .... uitat'te cate comuri ai :-w hai o data cu nextul ca mi s-a urcat tensiunea :o3
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 18:22

hai cu nextul plsssssssssss


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 3
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 31 Mar 2012, 22:39

Hey...sunt noua si am trecut si eu acum,,pe la ficul tau,imi place foarte mult si sper sa puo nextul pwp! in love
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 09:50

Heeey scumpo!
UIte ca am ajuns si eu pe aici, si ce pot sa spun? Imi place.
Folosesti cam mult dialog pe alocuri sec , si actiunea este umpic cam grabita.
In rest e bine, abia astept next-ul si vreau sa vad ce se mai intampla.
Sper sa ma anunti si pe mine de next.
Te poop, zbye!

P.S: Hai cu next-ul reeepeeedeeee!


     
 
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Rikky
Academy Student
Academy Student
Rikky

Sex : feminin Localizare Localizare : undeva in galaxie....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 1

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Apr 2012, 22:49

Buna,iti ador fiicul,este foarte interesant si foarte,foarte pervers,astept nextuuu kiss
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Apr 2012, 23:49

Deci scuze ca nu am pus next-ul mai repede...Adevarul este ca mi-a fost lene [ce sa zic....asa sunt eu INTARZIATA]. Deci...sincera sa fiu nu ma asteptam sa am atatea comuri si atatea vizualizari...[multam']
Deci...hai cu next-ul!!!..

Capitolul 7 -Oare o va face?
Sakura P.O.V
Nu stiu daca trebuie sa merg la cina. Nu vreau sa dau ochii cu afemeiatul ala. Trebuie neaparat sa scap de aici . Dar cum? Cheakra nu o pot folosii inca, si inima imi bate cu putere de fiecare data cand vreau sa incerc ceva.
Nu cunosc acel drog, si pariez ca nu este un drog oarecare. Ah... la nai*a, nu gasesc nici o cale de scapare. Cel mai bine ar fi sa merg la cina.
Ma ridic din pat, putin slabita din cauza acelui afurisit dorg, si ma indrept catre bae. In momentul acesta purtam doar o camasa de noapte alba cu 4 palme sub fund. Nici nu stiu cum si cand m-am imbracat asa... Imi dau usor acel material si intru in dus, unde las picaturiile calii sa-mi atinga fiecare particica din corpul meu, care prinde din ce in ce mai multa forta cu cat timpul trece, adica cu alte cuvinte acel drog isi pierde efectul. Dupa aproximtiv 20 de minute, ies din incaperea frumos amenajata, cu o cabina de dus in colt, un WC. in alt colt, paralel cu cabina de dus, o prosopiera chiar langa chiuveta, si un dulapior in care se aflau diferite geluri de dus, cu o multime de arome.
Hainele mele erau asezate pe un scaun, asa ca mi-a fost usor mai departe. Trebuia doar sa ma imbrac cu ele si sa ma dau cu putin glos de buze, deoarece eu mereu am unu' de rezerva in buzunarul unde tin shuriken-urlie.
Cobor scariile usor si precis, si cu fiecare treapta simt un gol in stomac. Cred ca imi este putin foame. Ajunsa la ultima treapta, observ ca toate priviriile erau atintite spre mine. M-am asezat la masa, asteptand sa zica cineva ceva. Stam aproximativ 5 minute uitandu-ne unii la altii ca vitelul dupa vitica. Linistea predomina in aceasta camera unde era o masa de 9 persoane, iar eu stand chiar in capatlu mesei, paralela cu ,,razbunatorul clanului Uchiha". Linistea a fost intrerupta de insusi Shikamaru Naraa, care se uita insistent la Sasuke:
-Si...Sasuke...ce vei face cu bombonica asta? Doar nu o ti aici toata viata nu?- Spune baiatul cu un ton gen ,, Sas'ke, Sas'ke, ce-ti mai place...SHAORMA cu de toate!"
Ma incrunt destul de evident la tepos, deoarece vorbeste ca de parca nu as fi acolo, si dupa aceea aud cum Sasuke raspunde cu un ton calm si putin enervat de ceea ce a zis teposul:
-Am planuri marete Shikamaru...de ce intrebi?
-Curiozitate...doar curiozitate-spune Shikamaru si dupa isi continua activitatea, adica sa manance. Eram pur si simplu dezgustata de conversatia si de fetele lor. Nu vroiam sa-i mai vad vreodata dar stiam ca asta este imposibil asa ca m-am multumit sa ma ridic de la masa si sa ma duc in camera, unde m-am trantit in pat obosita, luandu-mi un bilet spre ,,Taramul viselor"

***DUPA CEVA TIMP IN CARE NU AVEAM NICI UN VIS***
Simt cum doua degete imi ating fata, iar pielea mea se contracta cu fiecare atingere. Ma sinteam atat de bine si de.....Stai putin.....
STOP CADRU...atingeri? Ma simt bine? ce se intampla?
Deschid ochii si il vad pe marele razbunator si destept Sasuke Uchiha, doamnelor si domnilor [fanii se ridica, multimea inebuneste]
-Uchiha?ce cutitu' meu faci?-il intreb nervoasa si tot odata curioasa.
-M-am saturat sa astept...In seara asta vei fi a mea...

Gata....Fffiiiuuu.... dance2 am pus si capitolul 7 si scuze de intarzieri....in mod normal as zice
,,Nu ai ce sa-i faci...TRAFICUL " dar...acum nu am nici o scuza...
*Sa-mi fie rusine
*O sa vad eu cum ma revansez
*Va multumesc pentru comuri
*Nu ma asteptam sa am atatea vizualizari
*M-ati facut paine inmuiata in lapte...cu comentariile voastre cu alte cuvinte [ADOOR COMENTARIILE]
*Vreau cel putin 5 comuri pentru a pune capitolul 8
*Urasc lactatele, deci sar putea sa scriu next-ul din spital deoarece am lipsa de calciu si am lesinat la scoala...
*Nu va speriati...eu tot nu pap lactate
*V-am pupat...











Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 10:16

Prima in love !
Ce capitol reusit!!!
M-ai lasat cu gura cascata la ce a zis Sasuke la sfarsit huh? .
Ce om pervers:-w.
Nu stiu de ce am impresia ca va urma ceva interesant in urmatoul capitol :-".
Vino repejor cu next-ul rusinos !
Spor la scris si idei!
Te pupiceste Deea in love kiss



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Cooltext1711025034_zps229023de
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 12:26

Buna in love
Vreau sa spun ca imi place mult ficul tau! kiss
Insa trebuie sa pui si tu mai multa descriere... si sa mai tai din dialog. ^^
Crede-ma daca faci cum spun eu va iesi un fic mai minunat decat este acum dap !
Si Capsunica .. nu o mai critica atata. 1. Nu esti critic ,lasa un critic sa faca asta .
Si 2. Eu nu cred ca tea furat vreo idee happy2 Fiecare fic seamna la inceput intre ele dar toate sunt diferite.
Te-am pupat dulce si astept next !! ^_^

P.S. : Sa-mi dai un Pm cand il pui in love . : o 3


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 12:41

Diavola a revenit!
Si acum.. a fost lasata in suspans..
Haide Doamne..
Vreau sa vad continuarea.. crying
Ma intreb cum va reactiona Sakura lough
Nici nu vreau sa ma gandesc..
Si Itachi.. o vrea pe Haruna? huh?
Da, astept urmatorul capitol.
SPor la scris si adu-l repede.



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
/Agata\
Genin
Genin
/Agata\

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde doresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 250
Puncte : 269
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 15:03

Saluti, stiu ca am ajuns cam tarziu dar mai bine mai tarziu decat niciodata happy2 . Mi se pare o idee originala si ma bucur sa vad ceva nou. Abea astept sa vad urmatorul capitol si sper sa ajunga mai usor decat acesta dap ! . Te pup si iti urez succes si in continuare kiss .


Cand te vad ma-ndragostesc
Cand te pierd tot iti zambesc.
Dar ai plecat, mai parasit
Un singur gand, te-ai plictisit.


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 15499267



Primul fic in colaborare cu surioara mea (finalizat ) : https://sasu.forumgratuit.ro/t1752-inima-sfasiata

Si al doilea tot cu ea (inchis) : https://sasu.forumgratuit.ro/t2596-amintiri-din-armata
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 16:38

Heey, scuze pentru intarziere scumpo! Deabea acum ti-am terminat de citit ficul. dance2

Abstracta chestia cu "promisul fetelor Haruno, nemernicilor din clanul Uchiha". Suna distractiv, si vad ca e perversa de mama focului. roll
Mi-a placut scena dintre Sasuke si Sakura, atunci cand aceasta face pe dura si Sasuke, bineintelesa avand orgoliul sau ranit, riposteaza furios. Vaai, tipic barbatilor. Sa se umfle in pene cand o fata le demonstreaza ca sunt mai prejos decat ea. Ei ei!
Haruna si Itachi sunt parca dublurile celor doi, doar ca cu cativa ani mai mari. Saracul Itachi! Jucaria lui a fost in mare mare pericol. Sper totusi, ca Haruna sa ajunga la timp sa isi salveze sora. Nu vreau sa stiu ce o sa se intample daca nu ajunge la timp.
Halal frate mai este si Naruto! Sa iti tradezi propria sora! Sper sa se faca si el folositor cu ceva ca daca nu il biciuitor .

Iti urez succes cu urmatoarele capitole. Adu next-ul cat mai repede, si anunta-ma te rog cand il postezi!

Love ya'! a hug
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 17:32

JUR CA DACA NU DAI NEXT IMI TAI VENELE!
VENELE, VENELEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ASA CA FII BUNA SI DA NEXTUL CA DE NU :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 621493
Hi, hi, hi glumeam.NU ACUMA VORBESC SERIOS ASA PATESTI DACA NU DAI NEXT!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 17:38

Pisicuţă ♥ a scris:
Buna Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 962758
Vreau sa spun ca imi place mult ficul tau! Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 208323
Insa trebuie sa pui si tu mai multa descriere... si sa mai tai din dialog. ^^
Crede-ma daca faci cum spun eu va iesi un fic mai minunat decat este acum Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 301723
Si Capsunica .. nu o mai critica atata. 1. Nu esti critic ,lasa un critic sa faca asta .
Si 2. Eu nu cred ca tea furat vreo idee Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 384738 Fiecare fic seamna la inceput intre ele dar toate sunt diferite.
Te-am pupat dulce si astept next !! ^_^

P.S. : Sa-mi dai un Pm cand il pui Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 962758 . : o 3

I-am dat doar sfaruti nu am criticat-o, iar despre aia ma enervez repede cand cineva vrea sa faca ce vreau eu sa fac, dar dac ail face asemanator si in fine era la inceput.Adica gen Liceul Konoha m-am si saturat de ideea asta...poate asta nu avea asa multa legatura, dar nu conteaza!
Apropo pisicuta mea dulce nu te mai miauna la mine! :)))scuze mereu am vrut sa spun asta :)Si nu numai eu dau astfel de sfaturi...aproape hmmm "juma de forum!"sau un sfert pai macar am spus eu care am mai multe ficuri in loc sa zica cineva care nu ar eniciun fic si isi permite sa critice...(nu ma dau experta, pentru ca NU SUNT)
Sper ca nu va-ti suparat! :X:X:X:X:X
Oricum va iubesc pe amandoua :X


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Apr 2012, 18:26

e foarte fain dc nu ne faci o surpriza si ne aduci nextu
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 13:34

Vroiam sa pun next-ul saptamana viitoare dar daca voi insistati atat...il pun astazi!

Capitolul 8 -Cate fantezii...

Sasuke P.O.V

Dupa ce se ridica rozalia de la masa, un gand trasnesc imi trece prin cap si o nerabdare pune stapanire pe mine, ca atunci cand un copil vrea neaparat un obiect, si face orice pentru a-l avea. Le-am zis baietiilor sa se duca nu stiu unde, pentru ca in momentul de fata cand am vorbit cu ei ma gandeam la pasarele.
M-am asigurat ca incaperiile care alcatuiau aceasta casa sunt goale, si dupa m-am indreptat cu pasi mici catre camera rozaliei. O vroiam doar pentru mine. Sa-i simt trupul fierbinte lipit de al meu, sa-i simt buzele rosii ca sangele peste ale mele, sa o simt vibrand de fericire sub mine, sa o stiu doar a mea, sa o fac sa geam de placere cu fiecare atingere a mea, sa ma simt in ea, iar ea sa capete in obraji, o culoare rozalie ca si parul ei ca floarea de cires, si parfulul ei sa mi se intipareasca in minte si pe corp.
Deschid usa hotarat de ceea ce aveam de gand sa-i fac si o vad adormita in patul cu lenjerie turcoaz. Dormea asa de linistita si de lipsita de griji nestiind ce era pe cale sa i se intample. Pasii mei se auzeau foarte incet in acea camera deoarece eu aveam grija de asta, in timp ce respiraia rozaliel predomina in acea camera frumos decorata dar care avea sa-i schimbe viata atat rozaliei cat si mie.
Ma asez langa rozalie in pat si incep sa-i ating fata cu doau degete. Proasta miscare Sasuke deoarece rozalia simti aceasta atingere si se rasti la mine cu o fata gen ,,Uchiha..ce palaria lui bunicu' faci?". Arata atat de sexy si atat de provocatoare incat isi ingreuna situatia si mai mult, in rochea de pe ea. Purta o roche pana la genunchi, larga, cu doua bretele negre. Rochia era turcoaz si cu dantela neagra. M-am pus peste ea, simtind-ui cum inima ii bate de trei ori mai tare decatacum cateva secunde si i-am soptit:
-M-am saturat sa astept...in seara asta o sa fi a mea.-I-am zis asta si am inceput sa o sarut violent pe buze si pe gat. Acele sarutari care pe mine ma duceau in culmile extazului, pe ea o chinuiau mai mult. Poate ca ma excita si chestia asta dar...nu imi pasa. Buzele ei erau asa dulci si de moi, iar pielea gatului avea aroma gelului ei de dus cu aroma de ciocolata. Vad cum fata se zbate din rasputeri sa o las in pace dar nu aveam de gand.
I-am prins mainile deasupra capului, cu o singura mana de-a mea, deoarece ea rea atat de firava si de lipsita de puteri fata de mine. Si aveam dreptate deoarece acel drog inca nu si-a terminat treaba in organismul ei. Nu putea folosi jutsu-ri elementare si cu atat mai mult sa foloseasca ceakra. Cu mana care o aveam libera am inceput sa o ating in mai multe locuri interzise mie si indecente.

SAKURA P.O.V

Tipam si zberam din toti plamanii mei sa ma lase in pace. Tremuram din toate incheieturile si imi era frica de ce se poate intampla. Nu vroiam sa imi ia virginitaea. Nu vroim sa fiu violata de baiatul pe care l-am iubit, dar daca o sa se intample chestia asta, toate visele mele, spernta si inocenta se duc ca si iubirea mea pentru el de acum cativa ani.
Mainile mele erau tinute violent deasupra capului, cu o singura mana a brunetului, iar cu cealalta mana ma atingea unde avea el chef. Simt cum imi da rochia de noapte jos.Nu pot sa cred...asta chiar vrea sa ma violeze. Simplu gand ca asta ii va reusi imi provoaca o stare de molesire si pe chipul meu curg foarte abundent mici perle non-colore care se revarsa pe pielea mea palida.
Ma zbateam dar degeaba. El este mai puternic decat mine. V-a rebui sa ma salveze un miracol din mainile perversului si afemeiatului asta din fata mea. Sasuke Uchiha...
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 14:17

Buna a hug
Pai captiolul asta.. e pervers, avand in vedere ca eu nu prea sunt cu perversiunile nu stiu ce sa spun, dar in fine.
O va viola?
Nu prea cred asta..
Ei bine pune repede urmtorul capitol.
Spor la scris.,



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 16:39

Genial capitol! in love in love in love O my gooodddd abia astept nextul in love
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-