Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorMesaj
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 16:41

Ooh, baby !!! What's happend?
2 din 10 oamenii isi foloesc crierul in precent de 9%, dar tu !! - cum tin eu minte de la ora de anatomie
Cred ca iti folosesti crierul ala 100% de iti vin idei de-astea :>
Capitolul a fost foarte trisit la inceput, saracuta de Sakura, cum a putut Sasuke sa o lese asa?
Dar dupa asta a fost din-ce-in-ce mai amuzant :))
''Hei baby tu esti WoW, iar eu sunt in extaz''. :)))
Mai bine nici ca nu se putea, iti zic eu. ;)
Ai fost prea bestiala, felicitari!
Cu capitolul urmator, stiu ca nu il postezi asa rapid, dar sper ca in vacanta sa ai putin timp si sa anunti poate ;)
Succes la scris fato :)))


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Vin 04 Ian 2013, 18:39

Imi place tare mult ficul tau scuze ca nu ti-am comentat la inceput nu am avut idei cum sa-ti spun cat de minunat este fucul tau imi place foarte mult te rog sa ma anunti cand pui nextul plis.
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16   Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 16:48

e super fain ficul.te rog anunta-ma cand pui next-ul.semnat Akatsuki_lavy
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 00:04

Capitol 20.

Autor P.O.V

Sasuke era atat de derutat in acest moment incat nu incapea nici o indoiala ca daca cineva l-ar pune sa aleaga o decizie importanta, el i-ar da acelui "cineva" cu decizia lui in cap si s-ar duce la club.

Nu-i mai pasa nici de Sakura, nici de mostenitori, nici de nimic. Defapt... nici nu intelegea de ce ii trebuie lui mostenitori la varsta asta. " Dar ce? m-am tignit sa imi distrug viata avand grija de un plod?"

Se duse acasa, mergand aproximativ drept, si bagandu-se in baie, observa un lucru. " Ce avea el de gand sa faca de acum incolo?" . Ei bine... NIMIC! isi va trai viata fara nici o problema si atat.

DUPA 3 ANI!

Sakura P.O.V
-Sakura! Hai la masaaaa!
Mama.. ce obosita sunt. "Normal ca esti obosita Sakura. La cat ai baut aseara in club... ma intreb cum iti mai deschizi ochii"- O doamne... ma cearta eul meu.

Dar totusi are dreptate. Ma doare capul ingrozitor. Simt cum fiecare vena din tampla, se razbuna pe mine ca nu am incetat de la primul pahar. Dar intrebarea este... cum sa incetez cand nu mai stiu nimic de la el...

A plecat doar de doua saptamani si si nu mai stiu absolut nimic din ce face, sau daca l-au acceptat la slujba aceea pe care si-a dorit-o atat de mult.

V-am indus in eroare doamnelor si domnilor... Nu este Sasuke Uchiha fraierul intregului clan Uchiha, si este Kevin. Kevin este un barbat de 21 de ani, cu parul roscat pal, ca apusul soarelui intr-o zi insorita pe un mal al marii.

Ochii lui de un verde spre albastru, seamana cu cele mai frumoase si rare diamante pe care le.am vazut in viata mea. Are o piele creola, cu un ten pur si simplu perfect. Nu ai cum sa-l descrii pe el in cuvinte.. Cuvantul cheie care lipseste pentru al descrie complet, nu exista. Nu s-a inventat, si nu o sa se inventeze.

A fost mereu alaturi de mine, de 3 ani ma tot onoreaza cu prezenta lui stresanta. Dar nu este acel gen de stres pentru care trebuie sa iei medicamente ca altfel inebunesti si te duci la spitalul 9.

Nu... acest gen de stres este super necesar in viata mea, si ma ajuta sa uit de toate problemele pe care le-am avut pana acum. Cum am cunoscut acest minunat inger roscat si stresant?

Dupa ce Sasuke m-a lasat in mijlocul nimicului, in acea zi cand a rapit-o Itachi pe Haruna, pur si simplu nu mai puteam sa ma ridic de pe pamantul moale si cald ce semana asemenea unei plapume cu puf de gasca.

Imi simteam corpul din ce in ce mai greu si o moleseala m-a cuprins. Nu stiam sigur daca este din cauza ca nu mai aveam ceakra sau din cauza ca s-au adunat atat de multe tensiuni intr-un timp atat de scurt.

Deodata, pur si simplu m-am trezit pe o banca din apropiere. Soarele avea acel luciu divin care iti umplea inima de fericire, in fiecare secunda.

"Hey Ingeras..... ai cazut din cer sau pur si simplu ai lesinat pe strada?" -ma intreba o voce atat de patrunzatoare si totusi misterioasa, cu o tenta de amuzament. Ma uit catre "sursa" acestei voci si imi dau seama ca este chiar Kevin.

Asa l-am cunoscut eu pe el, si de atunci numai "Ingeras" imi zice. Pe omul acesta pur si simplu il iubesc, intr-un mod profund si sincer. Dar am vorbit destul despre .....-Dar gandurile imi sunt intrerupte de melodia personalizata a telefonului.

Toata camera este "inundata" de combinatia ambientala de sunete care ies din telefonul meu. Raspund cu un simplu "alo" pentru ca nu cunoasteam numarul, iar din celalalt capat al telefonului se aude o voce atat de suava si adorabila.

Hinata, care ma invita la un party in seara asta. Vroiam sa refuz, dar sa fim seriosi... eu sa nu fiu prezenta la aniversarea ei de 19 ani? Ii raspund cu un oarecare entuziasm pe buzele mele, "voi fi acolo" iar restul istorie......
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 09:45

Hi my baby !
Nici nu sti cat ma bucur ca ai adus in sfarsit capitolul douazeci !
Hehe, ce mult sunt, douazeci.
Deci,
Lucrurile au luat o intorsatura drastica !
Sasuke si-a schimbat parerea despre mostenitorii clanului..
Si Sakura l-a cunoscut pe Kevin.
Cand am vazut ca ai scris 'Peste trei ani' am crezut ca s-ar termina totul.
Dar eu sper ca acum, peste trei ani, Sasuke sa nu o lese balta pe Sakura.
Sunt curioasa daca si-a mai schimbat parerea..
Sau daca a gasit pe altcineva ?
Sau daca va interveni in relatia Sakurei cu Kevin?
Si ce mai face Itachi cu Haruna?
Ah, si cand am gandesc cat trimp o sa imi pun intrebarile astea..
Sper sa aduci urmatorul capiol repede-repejor ca sa-l putem sa il 'savuram'.
Spor mare la scris si la idei :)


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 09:46

[b]Salut am ajuns si eu pe aici....sa recapitulam ca am gasit
-o poveste geniala
-o autoare plina de talent
-capitole tot mai interesante
------------------------------------
rezulta ceva ce merita citit
Capitolul a fost grozav si te rog sa ma anunti cand pui nextul. kiss
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 11:16

Observ ca actiunea a luat o intorsatura cam ciudata :)) Am citit capitolul de vreo 3 ori ca sa-l pot intelege :)) Totusi , sper sa il continui cu cuplul de dinainte ;;) Asteeeept next-ul cu nerabdare ! kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 14:49

[b]

Foate frumos capitolul, dar am si eu o intrebare.
CE S-A INTAMPLAT CU SASUKE SI CEILALTI?
In rest ficul tau este foarte frumos imi place cum descrii si toate lucrurile pe care le scrii.

Sa ma anunti cand pui nextul.
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 21:28

nu e nimic.cu intarziere cu tot,ma bucur ca m-ai anuntat.sooooper.astept next.ul.pupici
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 02:25

Capitolul 21.

Sasuke P.O.V

-OMG!! HAI, HAI, HAI!! OH..DA! TIGRULE! - geme ca porcul la taiat frate. Si cand te gandesti ca am pierdut pariul ala stupid cu Itachi si acum trebuie sa o f*t pe Karin. Si nici macar nu are experienta sa zici "Bai frate.. pe asta o mai tin ca este fiara..."

Bai esti nebun? dupa cateva minute de dus-intors gavaia... zici ca am pus-o sa faca o mie de flotari in cinci secunde.
Itachi... daca asta devine obsedata, ai sa ni-o platesti.

Probabil v-am bagat rau de tot in ceata bossilor. Pai sa va spun povestea de la inceput ca altfel nu se poate. Am facut un pariu cu Itachi, ca rezist tri ore fara sa beau nimic intr-un club, si fara sa fumez.

Daca eu castigam, imi imprumuta masina si cardul lui de credit trei saptamani. Daca el castiga, eu trebuia sa o fimez pe Karin cand o dezv****nez si sa pun faza pe You Tube. Si sa fie asta destinul sau ghinionul meu, am pierdut pariul.

-Shut up Bi*ch! Nu am chef de vocea ta acum!- Spun asta dupa o dau jos de pe mine, si ii arat cat mai politicos usa de la iesire.
Deci... in momentul asta sunt in casa din Tokyo, fix in camera mea care este vopsita intr-un tahon care pe mine ma linisteste de fiecare data.

Am patul fix langa geam. Pe o parte si pe alta a patului de doua persoane sa afla niste noptiere din lemn de nuc, iar televizorul era pozitionat in fata canapelei de piele, pusa intr-un colt.

Pe unul dintre cei patru pereti, am un tapet cu semnul clanului Uchiha, si pe dulap am cateva poze cu tipe super sexy in ipostaze, sa zicem... mai putin decente decat ar trebui.

Itachi la ora asta sigur vorbeste la telefon cu Haruna, stand inchis in camera si spunand chestii siropoase, care sincer sa fiu, mereu m-au facut sa vars in ultimul hal.
Probabil va intrebati, de ce vorbeste Itachi cu sora Sakurei.

Pai din acea zi cand Itachi m-a ajutat cu planul meu "diabolic" ca sa ii zic asa, Cupidon le-a infipt amandorora o sageata undeva.. sa nu zic unde, si asa s-a produs marea "tragedie". Sakura pentru mine este un subiect inchis si ingropat undeva mai jos de lava pamantului, invelit in miliarde de metri de carton si foi,ba chiar i-am redat si "libertatea".

De ce spun asta? pai probabil stiti ca Sakura mi-a fost promisa mie de catre tatal ei, care era cu datoriile ingropat pana-n gat, iar tata a facut un fel de "blestem" , pentru ca la 17-18 ani sa faca tot ce ii spun eu.

In tot acest timp, m-am alaturat mafiei din Rusia, fiind mana dreapta a sefului clanului Yacuzei, si "mostenind" de la el 95% din influenta lui in intreaga mafie. Dupa ceva timp, Yahiko a murit de batranete, iar toate proprietatiile lui au fost trecute pe numele meu.

Acum detin cate 4 case in fiecare capitala a Europei si a Asiei, 6 mari bordeluri din lume, detin informatii precise si exacte despre fiecare om in parte, si am in 3 tari, 200 de hectare in care se cultiva marijuana.

Pot spune ca am tot ce imi doream si chiar mai mult. De Sakura imi bat putin joc momentan, deoarece o sa ajunga "dama de companie" a Bulldog-ului meu. Glumeam.. vreau doar sa ii vad fata cand o sa vada ca adoratul ei frate este in mafie, si ca e bagat pana in gat in chestiile astea.

Cat timp a trecut... parca imi amintesc ca acum 3 ani aveam vreo 17 ani si eram "obsedat" de putere si de mostenitori. O da frate... la ce mi-a fost gandul? Mostenitori la 17 ani? eu nu sunt sanatos sau ce? Dar sa trecem peste faza asta..

Aud un ciocanit si o voce cristalina ma intreaba daca am planuri pentru maine seara. Imi musc buza de jos si incep sa zambesc cu subinteles. Cred ca stie deja raspunsul..

Haruna P.O.V
O doamne... ce dulce este Itachi! este atat de dulce incat cea mai dulce dulceata din dulcerarie, este amara pe langa dulceata lui indulcitoare cu aroma dulce. Firar.. prea multa dulceata prin jur. Cred ca daca imi zicea cineva acum 4 ani ca o sa fiu atat de indragostita de Itachi Uchiha, m-as fo pus in f**d si as fi ras cu mana la burta, dar acum fiecare lucru imi aminteste de el.

-Iubire.. ce zici? ne intalnim si noi intr-un loc mai intim?-ma intreaba Itachi cu o voce gen "imi aduci si mie te rog sucul din frigider?". Stiu la ce se gandeste el, si majoritatea barbatilor. La S*X, cluburi, fumuri, sa*i si picioare svelte. Cu toate ca sunt dabea de 1 an jumate cu el, inca nu am facut-o cu el, si nici nu cred ca o voi face prea curand.

Oi fi eu indragostita, dar proasta nu. Stiu ce incearca sa faca! sa fiu a lui pentru cateva nopti dupa sa se duca la mama N*a*bii si sa isi aminteasca de mine dupa cativa ani cu titlul "ce buna a fost cu**a aia".

-Scuze iubii dar treaba este ca ...-ma balbai eu si incerc sa gasesc un motiv super-extra-mega credibil- sunt pe stop. Doctora mi-a zis sa beau numai apa lichida. A zis ca sunt pe moarte daca nu stau in patul meu din camera mea care se afla in casa mea, langa casa vecinului meu, care se afla in orasul meu. Alta data ingeras, si ii trimit un "kiss" virtual prin telefon ca sa-l auda tare si clar.

-Ah! bagami-as... iar ma iei cu faze de genu? Ma cam enervezi sa stii.. si nu vrei sa ma enervezi! crede-ma! -spune el vizibil iritat de comportamentul meu nefiresc si nelogic. -Tu vrei ca intr-o zi sa ma apuce hormonii rau de tot si sa mi-i imprastii intr-una buna de tot? -spune el cu cea ma joasa voce, sperand sa nu aud in caz ca va fi planul B.

-Iubire.. daca faci asa... atunci o sa ma tina 5 luni jumate. Te-am pupat, si stiu ca si tu . Bye! Si ii inchid aruncand telefonul pe celalalt capat al patului meu. Cat va trebui sa o tin tot asa? Mereu ma cert cu el din cauza asta si de fiecare data cand o fac mi se rupe sufletul in mii de bucatele transparente care imi inunda plamanii nelasandu-ma sa respir, si sa vorbesc.

Mereu ochii mi se umezesc la gandul ca ne certam dintr-o prostie, si mereu el ma suna si imi zice ca a gresit.

As vrea sa aud si eu macar odata "Da pui mic, stiu ca am gresit dar treaba este ca...." si inventa el acolo ceva neinsemnat. Dar el ma suna si imi zice "Iarta-ma... stii ca nu am vrut sa ma enervezi asa de tare!" de parca eram eu de vina cu ceva.

Dar il iubesc.. sau doar e o atractie fizica, care ma copleseste cand ii aud vocea, numele sau melodia personalizata a telefonului meu.
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 08:55

dapz.fain.anunta-ma cand urci next-ul/ happy2
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 11:53

Heiiiiiiiiiii , mersi ca m-ai anuntat , din nou ! Inca un capito fooarte dragut , dar prima data m-am speriat cand am citit prima propozitie si dupaia m-am dezmeticit putin :)) Cat mai repede punei pe Sasuke si Sakura laolalta , ca deja nu mai pot ! :)) See you next time , kiss you ! kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 14:42

Hi baby !
Ce repede ai adus next-ul >.<
Multumesc ! Dar sa nu uita de felicitari....
Esti prea tare ! De unde iti vin asa idei nebunatice ?
Si de unde pu** mei poti sa te insipiri asa ?
Oricum, chiar apreciez faptul ca ai adus capitolul repede :)
Dar de ce nu ma anunti >.> ?
Asa,
Se pare ca Sasuke chiar isi face de cap.
Cat despre Haruna ... FIGHTING !
Ce tare a fost faza cu ' Cupidon le-a infipt amandorora o sageata undeva.. ' :))
Dar oare lui Sasuke chiar nu ii mai pasa de Sakura ?
Macara sa .. nu stiu :)))
Bafta la scris si la idei - pe care sunt sigura ca le detii deja.


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Mar 12 Feb 2013, 15:28

Oooo ce dragut Haruna si Itachi sunt inpreuna, dar dobitocul de Itachi numai la prostii se gandeste las ca-l rezolv eu. :))
Si ce sa mai spun este ca te org frumos ca Sasuke sa nu-i faca nimic rau Sakurei pentru ca nu vreau sa pateasca ceva. Si in utimul rand: CUM ADICA FRATELE SAKUREI ESTE CU SASUKE IN MAFIE? ESTE NEBUN DE TOT?
Imi place tare,tare,tare mult ficul tau te rog sa ma anunti cand pui nextul.
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Vin 22 Feb 2013, 23:19

Imi place foarte mult ficul tau!!! E PIESA!!! Baga si tu mai repede next-ul ala ca deabia astept sa citesc!!!!


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 21:49

Hey.... hi!
Am citit si eu ficul tau si.... oh my god !!!
E absolut genial i love you
Sasuke e un adevarat ingamfat si mandria ii da total pe afara...
si poate ca a luat si el o decizie buna in viata lui,aceea de a-l asculta
pe Itachi si de a ramane in sat,pacat totul ca o chinuia pe biata Sakura hmm...?!
Nu poate si Sasuke sa fie si el amabil si sa o iubeasca si el sincer pe Sakura,sa
fie si el amabil si dragut?!
Nea... lough daca ar fi asa cred ca ar fi cam plictisitor si nu ar mai starni interesul! dap !
Cat despre Sakura....era cam naiva la inceput,dar acum pare fercita ,dar cu
siguranta o sa faca Sasuke ceva si o sa ii strice fericirea.... hmm...?!
Abia astept sa pui next-ul si sper sa faci asta repede i sa ma anunti si pe mine te rooooog frumos de tot!!!! puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Jpr

Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Vin 15 Mar 2013, 10:35

Doamne, e atat de tare! Imi pare foarte rau k nu am comentat pana acum! Este minunat ficul! Imi place foarte mult! Este original si interesting! Sper sa aduci mai repede next-ul!
A fost tare faza aia cu "doctorul mi-a zis ca trebuie sa stau la mine in camera, la mine in pat,in casa mea, langa vecinii mei etc"
Ja ne! happy waiting
Sus In jos
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 20:41

Buna ! Azi ti-am citit tot ficul si vreau sa-ti spun ca este foarte frumos . Astept sa pui capitolul urmator cu sufletul la gura si te rog sa ma anunti si pe mine la next .
Te pup !




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Ss501-song-sing-music-video


Agent blue terminat ...
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Dum 21 Apr 2013, 12:42

Buna kiss
Cat timp a trecut de cand nu ti-am mai comentat fic-ul ? think Sincera sa fiu nici nu stiu (ce rime am in mine la ora asta lough ) ce am facut in timpu asta :|
Capodopera ta a evoluat in cel mai frumos mod posibil in love si vreau sa aflu ce e in continuare si ...si...si...si...si...si tot happy2
Te rog puppy eyes cu ciresica deasupra sa imi trimiti un Pm cand aduci nextul please
Te kiss si te a hug de 100000 ori !
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Joi 02 Mai 2013, 11:17

buna.... paiiii hai cu next-ul

Capitolul 22. C.I.A fic.

My point of view (Autor P.O.V)
Este o zi minunata de vara. Soarele straluceste printre ramurile copacilor ai padurii din Konoha. Cu toate ca soarele sopteste oamenilor "stati si va relaxati", nu trebuie sa uitam ca suntem in Konoha, unul din orasele care sunt active 24 din 24 ore. Oamenii vin si pleaca, se duc si se introrc, se schimba si raman la fel, sunt tristi sau veseli... nu ai cum sa le ghicesti emotiile doar uitandu-te la trasaturile chipurilor lor.

Prin toata aceasta galagie, se distingea o aura calma, bucuroasa si frumoasa. Acea "aura" este a Sakurei, fata care a trecut pana acum prin atatea lucruri neplacute si care, in ciuda acestora este din nou langa noi, emanand acea fericire molipsitoare.
Cu toate ca ea era calma, in mintea ei se intamplau tot feluri de chestii si ganduri care nu ii da pace. Avea "ACEA MISIUNE" de grad S care o nelinistea, dar totusi isi spune mereu in gand "Inevitabil va fi bine". Acesta este motto-ul ei.

Misiunea consta in "perchezitia" unui club foarte cunoscut de catre politisti ca fiind " Drug Shop".
Dupa lungi luni de suspectare a acestui club, politia inca nu a gasit o dovada incriminatorie, iar aici internevea Sakura. Se va duce cu Naruto in acel club, in fiecare seara pentru a descoperii ceva.
Ceea ce nu stie Sakura, este ca Naruto nu este tocmai un "politist ciinstit". El lucreaza mana in mana cu mafia, si misiunea lui langa Sakura este de a da politiei indicii false.

Sakura P.O.V

Nu pot sa cred ca fix pe mine m-au gasit sa ma ocup de cazul asta. Adica este aproximativ cel mai greu caz pe care l-am primit. Am mai avut misiuni de gradul S , dar parca asta este de gradul +S.
Eh.... nu pot sa ma plang. Il am langa mine pe Naruto care o sa ma ajute mereu. Dar gata cu sentimentalismele..... trebuie sa ma pregatesc pentru PARTY!

Imi fac un dus cu balsam de iasomie, si dupa imi deschid dulapul cu minunatii. Cred ca o sa-mi iau niste pantaloni scurti albi, un tricou cu umar turcoaz, si niste conversi tot turcoaz. Parul mi-l intrept, si il las liber. Ca accesorii imi iau niste cercei "covrig" , si o bratara de picior super draguta. Ma uit in oglina si observam ceva ciudat. Nu vroiam in seara asta sa ma machez. Vroiam sa ma dau doar cu un glos.

Ii spun Harunei ca am plecat, dar se pare ca nu este acasa. CIUDAAT! Trebuie sa trec pe la un magazn sa ii iau pantofii aia geniali cu toc pe care si-i doreste.

Ajung in fata magazinului, si ii iau scumpei mele Hinata niste pantofi corai, ol buza cu umar, o pereche de pantaloni scurti de blugi si niste cercei geniali, lungi.

Astept la semafor si cand vad verde incerc sa trec, dar prin fata mea trece o masina neagra, fara numar. Simteam toata greutatea mea in picioare si cred ca m-am albit la fata. Inca un pas daca mai faceam, si eram moarta.

Cu greu trec de semafor, si hotarasem sa merg pe jos pana la Hinata.
Pe drum observ aceasi masina neagra fara numar care era sa ma calce. Se indreapta spre mine, avand timp sa opreasca si sa vad cine este la volan.

Era un barbat de vreo 23 de ani, imbracat intr-o camasa roz deschisa la primii trei nasturi, niste jeansi negrii si addidasi. Parul sau era de un blond blond bolnavicios, iar ochii ii avea de culoare verde.

Toata aceasta analiza a durat trei secunde, deoarece il vad ca incearca sa vina spre mine. Eu normal ca am luat-o la fuga prin toate scurtarurile pe care le stiam, ajungand in final la Hinata.
Inima imi batea tare de tot, si eram rosie ca racul, depasind astfel recordul meu de 2 km de alergare continua.

Ma linistesc putin dupa care sun la usa Hinatei si ii inmanez cadoul si cu cele mai sincere urari de bine.
La party a venit Neji, Shikamaru, TenTen, Temari, Naruto, Kiba.... stai! Naruto?? daca stiam ca vine, veneam cu el. Eh.. lasa ca ma iau eu de el mai tarziu!
Sus In jos
Matabi
Genin
Genin
Matabi

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Ninja World
acebook acebook : Matabi Deea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 258
Puncte : 275
Reputatie Reputatie : 7

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Joi 02 Mai 2013, 11:52

Pai...am citit tot ficul dupa ce am dat comul cu edit.Imi place la nebunie ficul tau.Mama cine era msiteriosul de la volan?
Iar zi-mi te rog ca aceamisune da rang S il va include si pe misteriosul brunet.
Ter pup si anunta-ma cand pui next.


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 M5QBbNt

Our gratest glory doesn't consist in never falling, but in rising everytime we fall.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Asss10Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19Vin 19 Iul 2013, 11:25

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Continut sponsorizat




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 8 I_icon19

Sus In jos
 

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-