Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Apr 2012, 03:52

Auolo HarunA ce mi-ai facut!TE BAT Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 359687
A scapat...Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 269478
Bine ca daca eram eu ii lipeam lui Uchiha o palma de i se facea ditamai semnu...
Sau ii dadeam drept in "instrument" faza asta era s-o traiesc defapt era o farsa, dar ce-am simtit era WOW nu ii doresc nimanui imi pare rau pentru baiatul ala...(Face fratimiu : Bogdane ti-am zis mai usor cu atingerile!)
Vorbesc serios faza cu palma!I'm a bad girl!(Arat de 14)Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 968803
VREAU NEXT!
Dar as vrea din perspectiva lui Sasuke...suke,suke, suke, uke,uke,uke,ke,ke,ke,ke, e,e,e,e,e.:)))=)))


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Apr 2012, 17:58

Buna a hug
Am aterizat si eu pe aici si sa imi fie rusine ca nu am gasit ficul asta genial mai devreme nervi!
Imi place mult ideea in love
Imi vin acum in cap tot felul de idei cu care sa iti descriu ficul incat cred ca o sa iti termini ficul numai cu commul meu lough
Te rog, daca se poate, sa ma anunti si pe mine de next kiss
Teo kiss in love a hug
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Apr 2012, 23:38

Scuze ca am intarziat...dar stiti voi..Pastele...Am adus next-ul si sper sa va placa

Capitolul 11- Mi-ai lipsit fratioare

Sasuke P.O.V
Aveam o gamada de nervi, si acesti nici purici care se raspandesc in corpul meu, enervandu-ma mai tare cu fiecare secunda care trece, se datorau din doua motive. Primul motiv este ca nu am reusit sa-mi duc planul in aplicare in legatura cu Sakura, si al doi-lea este ca in momentul acesta stau fata in fata cu cel mai mare dusman al meu. Ce-l care mi-a distrus clanul si cel care mi-a macelarit familia.

Da...asa este el e. Este Itachi .Mii de ganduri imi trec prin cap in momentul acesta dar viata m-a invatat ca trebuie sa actionez cu calm in situatii limita. Imi inchid ochii si in urmatoarea fractiune de secunda ii redeschid avand kekegenkai-ul familiei Uchiha. Sharinganul!

Nu reactioneaza in nici un fel observ. Doar sta si se uita la mine indiferent, avand o mana in "vestita" haina Akatsuki. Ochii lui nu simbolizau nimic timp in timp ce cearcanele care le avea inca din copilarie aratau oboseala, stresul si puterea. La un moment dat ochii mei plini de ura si de sete de sange s-au intersectat cu ochii lui plini cu iubire si cu intelegere, plini de vinovatie si regret.

O secunda a durat acest schimb de priviri ca simt cum tot corpul mi se blocheaza si in fata mea mii de imagini mi se aratau si derulau in cap, una mai socanta decat alta. Era el... langa consiliul satului Konoha.
**In The Image**
-M-ati chemat Danzo-Sama?-raspunde un copil cu ochii negru sters, cu parul prins in coada si cu un tremurat in glas.
-Da, Itachi Uchiha nu? Te-am chemat fiindca consiliul are nevoie de tine pentru a impiedica sa se dezlantuie al Patrulea Razboi Mondial. Cum a auzit cuvantul ,,Razboi" ochii copilasului se marii iar inima pulsa de doua ori mai repede, transmitand in corpul firav al copilului speriat, sangele care in momentul de fata il simtea rece. Mai rece ca insusi iarna.
-C-ce trebuie sa fac? Se aseza politicos in genunchi cu fata in jos, asteptand cu mici ezitari raspunsul reprezentantului consiliului.
-Vrem sa iti omori clanul! Am auzit din surse sigure ca ei comploateaza din cauza unei nemultumiri.
Vrem sa nu mai existe nici un supravietuitor si sa nu spui nimanui de aceasta misiune. Dupa indeplinirea misiunii tu vei fi numit ,,Fugar" si vei aparea in cartea ,,Bingo" unde vei fi notat ca pericol de grad S.[Gradul S este cel mai periculos grad cu risc de moarte 99.9%].
Copilul auzind asta, nu reactiona cu nimic, dar ochii lui se marii si un nume a reusit sa rosteasca printre buzele sale rosii ,,Sasuke". Acel nume... Sasuke fiind fratiorul sau mai mic.
-Sasuke...Nu-l pot omora! -raspunse Itachi oarecum revoltat de viitoarea misiune.
-Copilul nu este o amenintare. Lasa-l in viata daca vrei. -spunand acestea reprezentantul consiliului se ridica de pe perna pe care era asezat impreuna cu ucenicii sai asezati strategic pe o parte si de ala al sau si indreptandu-se spre usa i-a spus:
-Nu-ti face griji...O sa am personal grija de Sasuke. -si iesind pe usa, ramanand singur asezat tot in genunchi, mii de lacrimi i se scurgeau pe chipu-i alb si fierbinte.
**The End**

Ochii mi se fac cat cepele iar inima imi batea de 4 ori mai tare. Respiram alert si eram foarte comvuz. Mii de intrebari aveam in cap dar nici un raspuns sigur. Oare era posibil sa ma fi inselat?
-Tu..tu? Ce dr**u se intampla? Si spunand asta mana mea este dusa invru mineoluntar in abisalul meu par ravasit pe podea. Da, am cazut si stateam asa de cateva minute bune. Stateam si nu spuneam nimic. Lasam linistea sa puna toate intrebariile pentru mine, sperand ca v-a intelege ceea ce vreau sa-i spun, adica ,,Imi pare rau". In tot acest timp in care eu am crezut ca Itachi este un monstru bun de nimic, un copil facut pentru alocatie, el era defapt un inger cazut din cer pentru a ma apara.

Nu stiu ce sa fac... Sa uit totul si sa traiesc in Konoha, sau sa ma razbun pe toti cei care au participat la decideerea de a ucide clanul meu. Atatea variante si totusi un singur raspuns. Eu eram un razbunator. Nu puteam, sa las lucrurile asa.

M-am ridicat de le podeaua rece, auzindu-se un scartait care ma anunta ca este putrezita, si care ma avertiza sa plec cat mai repede, iar eu ce faceam? Stateam si ma uitam lung la Itachi care imi zambeste.
-Sasuke...stiu ca ai o gramada de intrebari. In momentul de fata vreau sa te linsitesti si sa gandim logic. Ai avea doua variante. Prima sa te razbuni pe Konoha si a doua sa locuiesti ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. A doua varianta este si gresita si corecta. Stiu ca nu poti uita. Dar uneori este bine sa mai lasi de la tine... -spune fratele meu mai mare. DA, am zis-o! Fratele meu mai mare. Niciodata nu am crezut ca o sa zic chestia asta dar mi-a fost dor de el. Ma ridic de pe podea, nepasandu-mi de scartaieliile facute de aceasta si ma indrept catre Itachi strangandu-l tare in brate.
-Mi-ai lipsit fratioare.- Spun asta si un zambet imi apare in coltul gurii.- Dar...ce te aduce pe aici? Si de ce te-ai hotarat sa imi spui tocmai acum.
-Deoarece am auzit ce aveai degand sa faci... Vroiai sa o vi.... -Dar nu apuca bine sa zica ca il intrerup eu:
-Da, sa trecem peste introducere...oricum, mai devreme sau mai tarziu tot se va intampla. Tot o sa-i iau ciresica deoarece ea este a mea. Si sti asta. Am depasit faza cu ,,omoratul clanului" ir acum am degand sa imi refac clanunul cu bunaciunea aia de Haruno care mi-a scapat ca prin urechiile acului, dar data viitoare nu va mai fi asa. Am s-o torturez, deoarece eu nu o iubesc, si pentru mine este doar un nume.-ii spun asta lui Itachi in timp ce ma asez pe un scaun langa o masuta rotunda si oftez lung.

Arata bine si este si din clanul Haruno, si la urma urmei, dupa cate am inteles de la tatal meu inainte sa moara, Sakura imi este promisa, si la varsta de 18 ani, din cauza unui jutsu interzis, v-a face ce ii spun eu. Ea a fost insemnata cu un jutsu inca de la varsta frageda de patru ani cand am vazut-o prima data in parc si i-am zis tatei cat de "buna" la suflet este. Tata a prins mesajul si intr-o seara cand parintii Sakurei nu erau acasa, iar Naruto mergea cu Haruna la magazin, fata ramanand singura acasa, a fost taiata cu un kunai special si pus sigiliul.

Cam asta este povestea Sakurei si destinul ei desigur. Si oricum, chiar daca nu vrea am sa o violez, ca doar nu este prima data cand fac asta cu o fata. Si nu v-a fi nici ultima va asigur de asta.
Revenind...pana la urma am ales ca voi trai in satul Konoha. Sper ca o sa iasa bine deoarece nu am de gand sa o violez chiar dupa ce intru in sat. Asta ar da de banuit. Am sa mai astept o perioada.




GATAAA....AM PUS SI NEXT-UL!!! am adaugat si niste descriere si dialog [cam mult] dar sper sa va placa...











Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Joi 19 Apr 2012, 22:32

deci am rabdat cat am rabdat dar gata. LUUUME M-AM intors cu comm-uri de sa vi se acreasca.
deci draga mea in primul rand asta e ficul tau si poti face ce vrei cu el. desigur e bine si sa asculti sfaturile altora dar deciziile tie iti apartin. nu poti sa impaci pe toata lumea chiar dak am observat k incerci ceea ce e foarte bine. oricum tu esti o scriitoare grozava dar sincera sa fiu atunci cand mie imi prezinta cnv intrun fic casa,masa modelul de flori de pe vaza care sta pe masa rotunda din sufragerie ma cam plictisesc si uneori sar peste partea aia. descrierea trb sa cuprinda cat mai mult peisajul sa vezi cei acolo dar asta doar ca sati formezi o imagine. nu trb sa sti pe ce crengi a sarit aia(vorba ta) ci peisajul in general cu detaliile cele mai importante. dialogul il ai dinamic si nu ma plictisesc absolut deloc citinduti ficul. si cum tiam spus, toate deciziile le iei tu si la cat de frumos scrii e imposibil sa nu ne placa.asa si acu sa intram in subiect.
pe sasuke il tai bucatele si apoi il dau la hiene k si alea sunt mai miloase decat el. cum naiba sa se gandeasca sai faca asta sakurei. o si mersi k neai lamurit cu faza k de ce ii e promisa sakura lui sasuke. pe itachi hai parca miau mai trecut nervii cat de cat dar lui sasuke ii scot intestinele si il strangulez cu ele. abia astept nextul si te rog sa ma anunti . pa kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 00:51

ai.ai..aii....Mersii pentru comentariu...Inseamna foarte muult pentru mine avand in vedere ca am postat ficul de 2 zile si nu am primit nimic,...cu accent pe NIMIC!!!

Te anunt scumpii cand pun next-ul;)))
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 08:52

Buna a hug
Pai scuze de intarziere..
Acum, cand nu sunt momente perverse intre cineva sa nu te astepti la prea multe comentarii pentru ca ficul tau e citit mai mult pentru acele momente si ca ai niste idei.. mai neobisnuite sa spun asa.
Acum.. ma bucur ca cei doi s-au impacat
Nu inteleg de ce Sasuke vrea sa o violeze.. in loc sa intre in inima ei din nou si sa o faca de buna voie si nesilita de nimeni.
Sasuke putea face diferenta dintre o '' fata buna '' si una '' rea '' la varsta aia cand era in parc cu tat-su?
Aaaa.. evoluat copilul.
Astept capitolul urmator.
Spor la scris kiss



Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 10:33

Sasukeeeeee X_X Cap de spanac ce esti :| Ai se eu te pego >:) Defapt, imi place ideea :o3 in love Si deasemenea , mi-a placut muuuuuuuullllllltttt capitolul asta in love Daca ar fi asa si in anime (doar partea cu Sasuke si Itachi) ar fi prea bun :-< In fine , abia astept nextul deci apucate de tastat kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 14:53

heeee....
unde-i nextu?
cand ma pierdeam si eu pe firul povestii, ce sa vezi
nu mai e nu alt capitol...
si acum ce sa fec?!
greu raspuns: :(
trebuie sa astept pana tastezi tu nextu'.....

e foarte fain, desi e cam prea pervers pt mine

sti la ficul meu sunt prea multe prostii (limbaj), a hug
iar la al tau prea multe perversiuni.
si ca daca (dar nu) am uni ficurile i-am speria pe toti?! :)) lough
happy2 ar fi ceva happy2

hai te pup si spor la tastat si la idei in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
PufuleteDeCiocolata
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Nu vrei sa sti...;)))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Skating profesionist
Stare de spirit Stare de spirit : ;x Intrebati-o pe SasukeLoveSakura

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 23:11

Hei Iubire:x Pariez ca nu ma asteptai p'aici...
DECII...SURPRIZAA
mi-am facut si eu cont;) pe sasu.fairtropic si am venit sa-ti si o surpriza...
sti ca uneori imi vorbesti despre ficul asta...de am inceput sa stiu si ce urmeaza...
si...da, ti-am citit din cartea aia cu ficul asta....mi-a placut la nebunie
sincer...eu stiu ce urmeaza...dar hai...ca las un aer de mister.

Ce va face Sasuke?
Ce are de gand ciudatu' de Naruto?
Oare ii mai place ramenu' sau doar de fata care vinde ramenu'...
In continuare pe jetix
p.s -Inca nu m-ai recunoscut iubire???
-Hai mai...vrei sa-ti zic??
-Iti dau un indiciu...
-Cine-ti zice tie mereu ,,Buburuza" cand ne intalnim la rampe???
-Hai ca deja observ ca sti....dar iti dau eu raspunsu' [Cristi]

te-am pupat si ne vedem maine in parc ;x
te iubii muult de tot[ti-am mai zis] si sper ca ti-a placut surpriza


Au mai fost unele ,,fete" care s-au bagat
Nu le-am dat atentie si am continuat

Te iubesc mult scumpete<3 [Pare ciudat dar, DA s-a si intamplat ca un baiat sa iubeasca o fata cu adevarat]
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 14:49

Olaa hug2
Am ajuns si eu pe aici si sa stii ca imi place nextu' si il astept pe viitorul in love
Foarte frumoasa faza cu Sasuke si Itachi in love plina de dragoste ..... frateasca...
Deci stiu ca incepe scoala dar incearca sa iti faci niste timp sa tastezi nextul si sa il postezi please
Teo kiss a hug in love
Sus In jos
D3In 3Ng3L
Academy Student
Academy Student
D3In 3Ng3L

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : peste tot dar niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna perversa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 19:28

Ai un fic foarte interesant sper sa pui cat mai repe nextu !!! pwp dulce de tot in love
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 20:19

Hei,hei,hei...scuze ca nu am mai postat de mult dar am luat 7 la mate si m-a pedepsit ,,sefa" Fara alte comentarii...in aplauzele voastre vine next-ul!

Capitolul 12. La scoala
Sakura P.O.V
Dupa ce m-a salvat sormea de la un dezastru major, nu am mai fost acea fata timida si care aproba tot ce i se zicea. Nu sunt si nici nu voi mai fi. Timpul a trecut, si eu impreuna cu fratimiu Naruto am inceput, liceul. Este destul de bine sa fi a unsprezece-a. Adica, asa sper deoarece azi voi merge si voi afla. Ma simt destul de ciudat sa stiu ca am trecut peste tot ce s-a intamplat cu bine, si ca am niste prieteni geniali, care ma ajuta si ma sprijina in tot ceea ce fac. Ma imbrac intr-o bluza alba, lunga si mulata, niste blugi albastri mulati si niste sandale negre cu toc lat.

Parul roz l-am prins intr-o coada cal, avandu-l pana la fund. Ochii mei verzi ca iarba proaspata, observandu-se cu usurinta fericirea si nerabdarea de a incepe un nou capitol din viata mea. Nu stiu de ce dar presimt ca o sa fie inceputul sfarsitului.

Fara alte comentarii, imi iau geanta turcoaz cu carti in el, si pornesc cu fratimiu, in masina sa. Probabil va intrebati cum de conduce Naruto, avand doar 16 ani nu? Ei bine in Konoha se poate lua permisul de la 15 ani. Eu nu am dat de carnet deoarece cred ca este o perdere de timp,bani si de concentrare. Chiar daca nu stiu regurile, uneori mai reusesc sa-l conving pe Naruto sa-mi dea cheile sa merg la StatuiMaLL[ :))) nu comentez ]

In tot drumul in care Naruto a palabragit despre cat de mult se bucura ca sora-sa Haruna sta cu noi, eu mi-am scos MP 4-ul si am ascultat melodia mea preferata Fara zahar- Lav stori. Drumul a fost plictisitor. Dabea astept sa merg la liceu si sa vorbesc cu prietenele. Haruna va incepe si ea deasemenea facultatea in anul 2. Si...

-Sakura...SAKURA....am ajuns, unde castravetii mei te gandesti? -ma intrerupe Naruto care ma anunta ca am ajuns. Da...tipic lui. Mereu ma intrerupe cand vreau sa zic ceva. Cobor din masina si un fior imi apare pe sina spinarii.

,,Hai Sakura...esti doar emotionata" imi spune vocea mea interioara. Sper ca are dreptate deoarece nu mi-am adus armele ninja la liceu. Intru pe poarta scolii si observ mii de copii care mai decare mai dubiosi. Fetele lor sunt ba bucuroase, ba triste, ba somnoroase. Nici nu mai stiu ce sa cred. Am de ales intre ,,vacanta" unde stau si lenevesc toata ziua, sau ,,scoala" unde invat chestii noi si care imi vor prinde bine in viitor.

Nu vreau sa ma laud dar eu sunt una dintre genii clasei. De ce zic ,,una dintre"? Ei bine, mai este si Kabuto, Gaara, Tenari,Hinata si Naruto. Da scumpii mei cititori...Naruto. Chiar daca pare el un bufon si o dovedeste mereu, nu este.

Intr-un coltisor al liceului, observ mai multe siluete cunoscute. Nu s-au schimbat de loc. Tot la fel de inalti sunt. Incerc sa-mi fac loc printre multimea furioasa care vine si pleaca de nu stiu de unde. Zici ca sunt la metrou. Uneori ma intreb, daca s-ar deschide un mall langa liceu, ce s-ar intampla? Aud o voce timida care3 ma striga de cateva ori.

Era Hinata. Nu am mai vazut-o de acum 4 zile cand am mers cu ea si cu Naruto la film. Ne salutam, si dupa aceea ea il zareste pe Naruto. Ce pereche draguta fac astia doi. Se sarutau in multime, fara sa le pese de cine ii vad, fara sa le pese ca norii care adineauri erau albastrii si fara nici un nor, acum sunt ,,negrii de suparare" si varsa lacrimi din cauza asta.

Ii salut si pe ceilalti tovarasi de-ai mei care mi-au lipsit vacanta asta. Tenari a fost in Bucuresti la o nepoata de-a ei din Chitila. Kabuto s-a angajat la firma parintilor lui si acum are bani in cont pentru a-si lua masina pe care si-o doreste inca de cand avea 13 ani si pe care nu si-o putea permite deoarece era super scumpa. Gaara nu a acompaniat-o pe sora lui Tenari la Bucuresti, dar a avut ce face. S-a dus cu Kabuto in Egipt, deoarece el iubeste foarte mult nisipul. Unii oameni iubesc pisiciile, altii scoiciile, dar el iubeste fix nisipul.

Si Hinata care a fost 2 saptamani cu Naruto, cu mine si cu Haruna la mare. La un moment dat eu cu Haruna ne-am plictisit si am decis sa-i lasam pe ce-i doi porumbei singuri. Probabil va intrebati de unde stiu de colegii mei. Ei bine, a durat aproape o ora, dar toti mi-au povestit ce au facut, cu cine au facut si unde au facut.

Sunetul asurzitor al micului aparat amplasat pe deoparte si de alta a cladirii rasuna in tot liceul, amintindu-ne noua eleviilor ca incep orele. Drumul spre clasa nu a fost cine stie ce deoarece stiam in ce clasa v-om fi de data asta. Era putin mai retrasa acea clasa, dar a stiut sensei Orochimaru de ce.

Noi eram clasa ce-a mai zgomotoasa si nedisciplinata din toata scoala. Cand exista un conflict, fie el cat de mic trebuia sa fie implicata clasa noastra. Cam asta ar fi poveste clasei a unsprezece-a C. Ne-am asezat cu toti in banca dupa cum am vrut si am asteptat profesorul. Dar sa asteptam noi in liniste? NU... Unii ascultau muzica, altii vorbeau altii se suiau pe banci, alti curv***au.

Cam asta este treaba cu Ino si Sai. Ei sunt cuplul bomba din liceu. Daca intrebi un profesor despre cuplul asta, iti face un documentar intreg. Nu pot sa zic ca sunt nesuferiti, dar Ino s-a certat cu mama ei, pentru Sai. Nu asa trebuia sa procedeze. Si de atunci , din clasa a zece-a, mi-am schimbat parerea despre acea Ino dulce si amabila. Acum mai nou bea. Dar nu bea in exces, doar ca am vazut-o de 4 ori in vacanta asta beata manga.

Gata dragelor...am adus si nextul si scuze ca nu am postat!!!! V-am pupacit si vreau si eu un punct la reputatie . Thanks
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 20:44

Hei buna in love
Ti-am spus ca iti ador ficul ?? Nu ?? Lasa ca iti spun acum : ITI ADOR FICUL !!
Multumesc ca m-ai anuntat kiss si daca se poate sa ma anunti si de acum inainte! a hug
Teo friends beer2 dance 2
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 22:01

wulaaaaaaaaaaaaaa neai adus nestul spel ca pe celalat sal aduci mai lepede ca pesta


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 3
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 22:49

Hey mersi de anunt...
Cate capitole am pierdut...
VREAU MAI MULTE PERVERSITATE!
VreAU SCENE +18 :)))) glumesc mai +16 e perfect :angel:
SI...
Si mie imi place lav story Fara Zahar :))))


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 01:01

Hey ^^
Am aterizat si eu pe aici.....
vreau sa spun ca ficuleste super love love love
Recunosc ca l-a citit la recomandarea cuiva..si a meritat love
Il ador kiss
Am vazutca au fost mici neintelegeri la inceput...sper ca totul sa fei bine acum kiss
Astept sa aduc next-ul !
Sa ma anunti si pe mine cand aduci next-ul...ca e mortal ficul love
Te pwpacesc pana lesini si ne vedem la next kiss
JANE heh


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 14:34

deci u pusesesi nextul si pe mn nu mai anuntat? RRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sasuke dak te atingi de sakura fie si cu un deget TE BAG IN SPITAL.Abia astept nextul si SA MA ANUNTI. kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Rosalie Evans
Genin
Genin
Rosalie Evans

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 387
Puncte : 414
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : desenul si muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 20:56

Foarte ineresant scumpo, imi pare rau ca nu am venit mai devreme nervi! nervi!
Idea imi place si pe parcursul ficului am putut sa observ cum ai progresat.
Deci abia astept sa vii cu next si te rog sa ma anunti cand il pui.

kiku te pupaceste. kiss hi!


I want to live in my little perfect world

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Scaled.php?server=407&filename=copyofvgdre
Sus In jos
D3In 3Ng3L
Academy Student
Academy Student
D3In 3Ng3L

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : peste tot dar niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 33
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna perversa

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 21:44

SUPERB!!!!! nu am alte cuvinte


Abea astept nextu!!!!!:X:X te pwp kiss*
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 22:52

O,Doamne!!!!!!!!!!!!!Cate capitole!!!!!!!!!!!
Se vede ca nu am mai dat pe aici de ... cine stie cand crying :| sad
Oricum,eu tot ador acest fic,mult,mult,mult de tot!!!!!!!!!!!!!
Nu zic nimic despre descriere ,dialog etc pentru ca sincera sa fiu nu ma pricep la asa ceva ,dar imi place mult de tot actiunea sau mai bine zis ce se petrece in actiune si daca am sta putin sa analizam ceea ce am zis acum s-ar intelege ca imi place ficul,iar incep cu filozofiile mele,au dreptate prietenii si mama.
GATA ! Termin! Ca altfel incep sa aberez de-a binelea(scuze pentru asta)
Abia astept next-ul happy2 PAPA hi! kiss


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Mai 2012, 18:11

Cand pui next?
Stii ca nedezamagesti?:((
PUNE NEXT!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Joi 17 Mai 2012, 21:37

Deci e foarte misto fic-ul tau.
Merita sa il termini pe bune.
Succes in continuare!!!!!! heh
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 18 Mai 2012, 22:47

NEXT?NEXT?NEXT?


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 17:07

foarte frumos ficul ,

esti foarte talentata ,

astept cu neradare continuarea ,

sper sa ma anunti si pe mine ,

bafta si pupici


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 S6he8w
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Npi5xg
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 2myt0zq




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 17:07

Am aparut si eu pe aici. Ti-ai facut un nou fan!!! Imi place ficul tau.
Abia astept sa vad ce se mai intampla asa ca te-am pupat si spor la scris ♥


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Continut sponsorizat




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-