Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 23 Mai 2012, 10:47

Hei am mai trecut si eu pe aici.. nu observ nimic sad
Sper ca nu ai uitat de ficu asta fenomenal si ca ai de gand sa il continui dap !
Sa sti ca au inceput paianjenii sa treaca mai des pe aici ... hmm...?! Chiar acum cateva minute am vazut unu cat un cal happy2 deci vin-o mai repejor cu nextu sa o sa sfarsim de atata asteptare...
Spor la tastat next si sa il aduci repede
Si daca vrei sa ma anunti si pe mine, sa sti ca nu ma supar happy2
Teo kiss
Sus In jos
xYuiChan1
Genin
Genin
xYuiChan1

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 74
Puncte : 134
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Sa fac AMV-uri si sa stau pe calculator
Stare de spirit Stare de spirit : Always Happy

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 23 Mai 2012, 22:05

imi place la nebunie, e prea tare>.<
hai cu next-ul te rog, si daca poti sa bagi si ShikaTema ar fi PERFECT pentru mine >.<
:D in primul rand multumesc ca nu esti o fana a lui Ino (o urasc)


Cuz you got that ONE THING♥

Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Iun 2012, 14:11

Ce faci may de ce nu pui nextu`??
E prea frumos ca sa se termine aici !!


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Av2iw

Fic-ul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t5900-nevoi-si-orinte-pe-care-nu-le-a-vrut#159062
( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ )( ◕ _ ◕ )
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 09:45

Capitolul 13. La na**a! Colegi noi
Sakura P.o.v
Ma indreptam in graba spre clasa, stiind ca am intarziat destul de mult. Oricum nu este vina mea. I-a apucat tocmai azi dorul de scoala si s-au inghesuit ca disperatii.
Pana si Naruto a intrat inaintea mea. Unc scariile in graba, fara sa-mi pese peste cine dau. Tot ce vreau in momentul asta este sa folosescun jutsu sa ajung fara probleme.
Slabe sanse, deoarece in scoala din Konoha, doamna Tsunade a interzis jutsu acesta si deasemenea celelalte jutsuri pentru siguranta eleviilor. Nici nu vreau sa aflu la ce se gandesc persoanele care se uita la mine gen "Si mie mi-a fost dor de profesori,ar nici chiar asa.

Ajunsa in clasa, imi cer scuze dirigului ca am intarziat, iar acesta incepe sa rada de fata mea. Nu il invinovatesc. Cred ca aveam o fata de bolnava cu rubeola.
Ma asez si primul lucru pe care il aud din partea dulcelui meu dirigine a fost ,,O sa aveti trei colegi noi". Grozav Sakura...asta iti mai trebuia acum. Trei colegi carora sa le explici cum stau lucrurile pe aici, deoarece eu eram sefa clasei. Trebuia sa-i puna cineva la curent cu ce au voie si cu ce nu au voie.
-Cum ii cheama pe noii nostr colegi? se trezeste unu mai destept sa intrebe. Nimeni altu decat Naruto.
-Or sa se prezinte si o sa aflin Naruto. Nu fi nerabdator. -zice sensei cu o voce gen ,,Mai scuteste-ma".

Nu prea imi place chestia asta. Adica noii colegi. Presimt ca o sa ma distrez pe seama lor. Daca o sa ma enerveze atunci... ,,Hai Sakura nu fi rautacioasa" imi spune ego-ul meu bun. "Prea tarziu" raspunde cealalta. Ma simt ca un obiect a caror proprietari sunt doi copii. Fara ele doua nu pot sa iau nici o decizie, si fara ele probabil nu as fi unde sunt acum. Deci practic este un blestem si o binecuvantare.
Orele au decurs normal, avand in vedere ca am ascultat toata ora de dirigentie muzica, am intrat pe mess la ora de biologie, am adormit la ora de franceza, si am luat si un zece la mate.
Ultima ora...intr-un sfarsit! cat am asteptat-o. Trebuie sa vina dirigu' cu colegii noi, iar dupa aceea trebuie sa le arat scoala. Super tare, nu mai fac fizica. Ma intreb daca sunt de treaba, daca ne vom intelege si daca vom fi prieteni.
Asteptam cu capul pe banca sa vina dirigu' , cand de-odata aud usa, iar o voce cunoscuta ma striga sa ies afara din clasa. Hai frate...tocmai acum? ajunsesem la refren al melodiei mele preferate ,,Eu vara nu dorm".
Ma ridic lenesa din banca si ies plictisita din clasa, scotandu-i limba lui Naruto, care parca ma implora din priviri sa-l iau si pe el, si sa nu-l las cu scorpia. Asta este fratioare. Rezista Boss... schitez din gura, dupa care ies.

Observ trei corpuri, si incep sa ma panichez. Nu stiam ce sa fac. Nu putea fi el, si totusi s-a putut. In acest moment stateam fata in fata cu acel om crud care m-a rapit, dar care cu ajutorul surorii mele, nu mi-a facut nimic. Sasuke Uchiha. Vedeam in ochi lui ura, cruzime, parca spunandu-mi "Hei Sakura.. prima data n-a mers, dar sa vedem a doua oara". Vedeam in ochii lui ura, ochii lui rosi cu pete negre. Ce face? nu avea voie sa foloseasca sharinganul, si totusi a facut-o. Ce sa-i spun eu omului acesa ca sa ma lase si tot odata sa-i explic ce are voie si ce nu are voie?
Dabea daca m-ar asculta, si..ce s-ar intampla daca as ramane singura cu el? Mi-e atat de frica incat as fi in stare sa ma ascund in bae, dar nu trebuia sa-l las sa vada. Omului acestuia nu trebuia sa vada nici un pic de frica in ochii sau in gesturile mele, deoarece m-ar vi**a din prima.
-Buna... numele meu este Sasuke Uchiha, imi pare bine! -imi spune el, facandu-mi semn sa-i intru in joc. Ce nerusinare are omul acesta. Deci, jur ca daca nu as fi intr-o scoala l-as strivi ca pe un gandac. Ahh...si am si lasat uneltele ninja." La nai*a Sakura.. si ti-am zis sa le iei" -imi spune egou-l rau. "Sakura...de data asta sunt de acord cu ea... trebuia sa o asculti" -la na**a frate... in loc sa-mi dea un sfat ma cearta. Halal ego-uri mai sunteti.


-Hei...- ii raspund cu raceala in glas. Se pare ca nu i-a placu Uchiha deoarece te incrunti.- Eu ma duc pana in clasa deoarece am uitat ceva, dar ma intorc repede-ii spun lui Orochimaru care imi da aprobarea. Thanks sensei, m-ai scapat. O sa-i spun lui Naruto, si el o sa ma ajute. Am scapat cu bine din asta!
-Dle. Orochimaru, sunt de parere ca nu ar trebui sa deranjeze clasa, doar entru ca a uitat ceva. Oricum, nu stam mult. Dam o raita prin imprejurimi si dupa aceea ne intoarcem. -raspunde Sasuke. Ahh...La nai*a.
-Da, ai dreptate Sasuke, Sakura, sunt sigur ca nu este ceva important. -zice Orochimaru-Sama.
Dupa ce pleaca Orochimaru incep sa le arat "minunata " noastra ichisoare, dar se pare ca si ei o iubesc la fel de mult ca mine. Sasuke s-a dat ne tot drumul spunand ceva de genu "Doamna instructor, eu nu am inteles ceva, imi ziceti in particular?" sau alta faza geniala a fost atunci cand m-am dus la bae si a strigat in gura mare " Iubire..nu acum puneti prezer*****ul! Mai tarziu, stiu ca esti nerabdatoare!" . M-a calcat pe ultimul nerv. Tot ce vroim acum este sa ajung in clasa si sa fiu atenta la lectie. DA oameni buni.

S-a ajuns si la asta! Sa fiu atenta la lectie. Trebuie sa recunosc este destul de frumos Sasuke, dar nu o sa-l las sa observe ca inca imi mai place unpic de el.Adica sa fim seriosi: -A incercat sa ma violeze -A venit la liceu la mine nu stiu din ce cauza -Fratisu aproape ca a omorat-o pe Haruna deoarece cand s-a intalnit prima oara cu ea, el s-a lasat moale si Harun garda jos si....

IA STAI UNPIC. Daca Sasuke este aici, inseamna ca si Itachi. Ceea ce inseamna ca... O NU DOAMNE! HARUNAA!


GATA am pus si nextul si scuze de greseli[daca am]. Si deasemenea scuze de intarzieri!:*
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 07 Iun 2012, 09:59

Prima nr1
Interesant capitolul. Abia astept sa vad ce se va mai intampla, si daca Sasuke va mai incerca ceva, si cum se descurca Haruna cu Itachi.
Cam atat ca st grabita. Am o tona de teme de care nici nu m-am atins lough Scoala asta.....
Asa ca repejor cu nextul, poate il pui si tu diseara a hug
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 15:55

Uuu, ce bun e gustul next-ului! happy2
Iubesc fic-ul tau si o sa astept cu sufletul la gura si capitolul urmator!
Succes in continuare!
hi!


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Av2iw

Fic-ul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t5900-nevoi-si-orinte-pe-care-nu-le-a-vrut#159062
( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ )( ◕ _ ◕ )
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 09 Iun 2012, 20:00

Nu m-ai anunatat angry Sa nu se mai repete please puppy eyes
Doamne am murit de ras cand a spus Sasuke chestia aia cu pre**********e rolling on the floor
Ce se v-a intmpla cu HAruna ? Cum o sa se desfasoare relatia ItaHaru? Si SasuSaku ?
Asteptam next repede si SA NU MAI UITI SA NE/MA ANUNTI !!!!!! :X(:
Pupici kiss in love
Ps : SA NU MAI UITI !!!
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 22:25

imi plc mooolt povestea ta! si abia astept nextu!! din cate am observat io iti cam plac expresiile de genu "ce castravetii mei" lough nu e de rau k si mie imi plc happy2 si din nou abia astept nextu please
si dak ai fi dragutza sa treci si pe la ficu meu.... kiss
https://sasu.forumgratuit.ro/t5674-nimic-nu-e-ceea-ce-pare-a-fi
Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 09:27

Cand pui next-ul?
N-ar fi bine sa se fixeze o data ?
Intru dimineata si seara sa vad daca ai pui next!
Astept cu nerabdare.

happy2 kiss


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Av2iw

Fic-ul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t5900-nevoi-si-orinte-pe-care-nu-le-a-vrut#159062
( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ )( ◕ _ ◕ )
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 03:04

Hey. in primul rand vreau sa va zic "Buna" si terminand cu introducerea vreau sa spun unui moderator sa-mi inchida ficul.

Multumesc pentru intelegere si scuzati limbajul atat de "formal" :-j
:))) :))) :))) :))) :))) :))) :))) :)))
Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 04 Iul 2012, 11:35

Hei de ce sa il inchizi????E super fain ficul tau !!!! Te rog nu il inchide...!!Pune pe altcineva sa-l continue te rog!!!!E prea super ca sa se termine acum !!


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Av2iw

Fic-ul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t5900-nevoi-si-orinte-pe-care-nu-le-a-vrut#159062
( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ )( ◕ _ ◕ )
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 14:01

Capitolul 14 - Anonimus
Haruna P.O,V
Azi prima zi de facultate si trebuie tot odata sa dau un examen super greu despre un Kekegenkay[abilitate la ochi gen "Byakugan"]
Am invatat cat de cat dar sper ca din Biakugan o sa-mi dea deoarece am studiat impreuna cu fratele Hinatei, Justin. Si oricum profa a zis ca 69% din examen este cu Byakugan.
Ganduriile imi sunt intrerupte de doamna profesora care ne scrie mare si clar pe tabla noastra gigantica " Examen de inceput". Ne imparte tuturotr o foaie in care erau insireate multe litere. Mai sa-mi pice fata cand am vazut despre ce este vorba. Sharingan! Si eu nu stiu nimic despre asta!
Nu se poate..
Sigur o sa pic. Intreb cateva colege care erau viz a viz de mine dar nici ele nu stiu. Deodata primesc un bilet aruncat din spate care a aterizat pe banca mea. Ma uit in stanga si in dreapta dar nu stiam de unde este. Il deschid si raman socata cabd vad ce scrie
"Stiu ca nu sti nimic despre sharingan. Ce imi dai ca sa te ajut?
P.S arunca biletul in spate si nu te uita. Semnat Anonimus!"
Deci asta este... trebuie sa ma las in mana unui necunoscut in momentul de fata. Imi este frica si tremur din toate incheieturiile. Simt cum inima mea face 52 de batai pe secunda, iar ochii imi lacrimeaza. Asta se intmpla cand sunt stresata, suparata sau dezamagita. Mi se umezesc ochii. Este o " boala" genetica din familie care este enervanta cateodata. Dar sa revenim.. Ii scriu
" Orice vrei tu dar te rog frumos ajuta-ma. Iti dau orice vrei daca eu iau un minim noua pentru cunostiintele tale. Semnat.. lasa ca oricum sti cine sunt"
Arunc biletul in spate si astept cum mi-a zis, si astept nemurirea sufletului. Secundele pareau zile iar minutele anii pe care ii pierdeam, nefacand nimic la examen.
Deodata iar primesc o foaie in care era rtoate raspunsuriile. Fara a mai sta pe ganduri, incep sa copiez dar pe la jumatatea fisei de examen se suna iar prodesoara se ridica de la catedra spunand " Nu va miscati iau eu examenul".
Eu copiam in continuare pana am scris ultimul cuvant din "copiuta" salvatoare. Am grija ca fituica sa dispara din banca mea, inainte sa vina profesoara si i-am multumit Domnului de sus ca m-a ajutat. Sunt super fericita, si mai sa o pup in bot pe profa, dar deodata se aude melodia telefonului, cantand Sore-different. Ma uit la apelant dar era numar necunoscut.
Raspund cu un simplu "alo la care apelantul imi spune "Cu placere, azi dupa ora de biologie ne vedem in spatele blocului Katam. I'm Anonimus". Ultimul nume mi-a dat o senzatie de frica, spaima, ingrijorare. Nu stiam cine putea fi, dar de un lucru eram sigura. Trebuie sa chiulesc la ora de istorie care este inaintea orei de biologie pentru a putea merge acasa sa-mi iau uneltele ninja. Iar primesc un mesaj dar de data asta este pe telefon. Nu-mi arata ora, nici data si nici numarul. Imi spune doar "Si fara uneltele ninja".
Ok.... deci oficial sunt speriata. Nu sti daca sa merg sau nu. Nu stiu cine este sau ce vrea de la mine. Sper ca o sa fie totul bine. Ma intreb..cum se descurca Sakura si Naruto in momentul asta...
Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 17:04

I love you!!!!
Nu stiu cum sa-ti multumesc ca ai pus next..!!!
Capitolul a fost unul de SUCCES!!Mai ales Haruna...
Sunt fericita ca te-ai razgandit sa nu il inchizi!!
kiss


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Av2iw

Fic-ul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t5900-nevoi-si-orinte-pe-care-nu-le-a-vrut#159062
( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ )( ◕ _ ◕ )
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 18:42

De prima data cand am citit numele fic-ului tau am inceput sa rad , este dragut , iar in capul meu rasuna doar " Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase " Aww...draguut !
Deci este un fic foarte simpatic , totusi cred ca trebuie sa mai lucrezi pe alocuri la infatisare .
Ok , sper sa ma anunti cand pui next-ul , te kiss Angy !


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 19:08

Mersi ca nu l-ai inchis si sa nu-ti mai treaca vreodata vreun gand din asta prin capsor!!!!!!
Ceea ce proveste next-ul...e super! Si pun pariu ca Itachi e "Anonimus" lough
Abia astept si cat mai repede >>>NEXT<<<
Cio si sper ca o sa ma anunti si pe mn cand il pui kiss
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 21:41

ura ai adus nextul
anonimu cred eu ca e itachi anonimus asta sau samsuke de pinde dara mai mult itachiz
astept nextul
e super fain cap asta dar cam mic
cum am mai zis vreau netul


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 3
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 01:39

e super jmecher ficul....imi place..ce pot spune ??NEXT! sper ca asta a spus tot! si daca poti ma anunti si pe mine??
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-&quot;
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-&quot;
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 16:07

Hei scumpilor:X Ma bucur MULT ca va place ficul meu dar am o veste cam nasola pentru voi dar buna pentru mine.. Merg la mare maine si vin dabea miercuri sau joi, si nu ma lasa sa-mi iau laptop-ul;)
Am ramas gen "wow" cand am vazut cate comentarii am si nu ma asteptam la asta :X
V-am pupat si urati-mi noroc ca o sa merg cu soramea si cu iubitul ei;) byee:X
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 17:09

[b]Auzi...Chiar daca nu ai laptopul cu tine s-a inventat foaia si pixul daca iti vin idei noi!
Abia astept sa te intorci! PaPa si ai grija sa nu te arzi lough
Te-am kiss
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 23:28

Vai, vai, vai. Imi cer iertare ca nu am trecut mai demult cu un comentariu pe aici. Sincerele mele scuze... Sa revenim la fic. Este genial, imi place foarte mult. Ideea nu am mai intalnit'o pana acum, iar titlul ficului m'a atras cel mai mult. Continua si scrie urmatoarele capitole, iar cand le pui imi dai si mie de veste :> . Bafta!
Kiss from ~Soricel~


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Kibrituri
Academy Student
Academy Student
Kibrituri

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : dans , lenevit
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 23:43

Vad ca aduci nexturile repede chica si eu vreau nextul cai ficul fabulos ! pwpi de la Kiara
Sus In jos
Yozo
Genin
Genin
Yozo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♡Somewhere in the world♡
Nr. mesaje Nr. mesaje : 165
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Poi am multe hoobyuri , dar cel mai mult imi place sa desenez .
Stare de spirit Stare de spirit : !!Mereu cu zâmbetul pe buze!!

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 11:56

Am trecut pe la ficul tau si ce pot sa iti spun .....I-L A-D-O-R !! what?lol!
Abia astept sa pui next-ul si daca nu te superi , te rog sa ma anunti ;;)
Te pup!kiss

!See ya!


What did you like to do?
To fly ,to swim or to love?
You want to tell you?

I wish to fly to his arms,
Swim with my fingers in his hair
And whispered in his ear ”I love you!”

This is my answer !
Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 1027413bigthumbnail
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 20:42

Imi placeeeeeeee!!! what?lol! lough E foarte tare ficul tau .
Un PM cand pui nextul te rooooooog ! mult ! happy2 well? awesome right? a hug


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
aLoNNe
Academy Student
Academy Student
aLoNNe

Sex : masculin Localizare Localizare : Tulcea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Parkour,Lupte p strada
Stare de spirit Stare de spirit : Eh,linistit pt moment

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 22:29

Vreau si eu Next,app ador ficul tau!TE pricepi de minune.
Sus In jos
lostJpizza
Academy Student
Academy Student
lostJpizza

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Las Vegas,Nevada
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : i love rock music!
Stare de spirit Stare de spirit : R.A.I.N.Y.

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 14:25

Cand pui next-ul???
Astept de o gramada de timp!
Oricum scrii foarte frumos!
NexT!


Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Rhcplogo


We live in the era of smart phones and stupid people
lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16    Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase  +16  - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Perversi dar draguti , frumoase dar periculoase +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-