Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Caruselul vietii  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Caruselul vietii  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Caruselul vietii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

ficul meu se apropie de sfarsit, mai sunt vro 6 capitole(aproximativ) si ma gandeam sa fac sezonul 2. ce spuneti?
1. sigur, vreau neaparat sezonul 2!
Caruselul vietii  - Pagina 7 I_vote_lcap100%Caruselul vietii  - Pagina 7 I_vote_rcap
 100% [ 23 ]
2. e dragut, dar nu stiu sigur
Caruselul vietii  - Pagina 7 I_vote_lcap0%Caruselul vietii  - Pagina 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
3. nu, chiar e indeajuns un sezon!
Caruselul vietii  - Pagina 7 I_vote_lcap0%Caruselul vietii  - Pagina 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 23
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 10:47

Crede-ma shtiu si eu cat e de greu sa fii cea mai buna si shtiu ca fizica te doboara la fel si in cazul meu happy2 heh ne asemanam se pare happy happy2 nr1 Deci, in concluzie TINE-TE TARE, SA NU PIERZI IN FATA ALTORA SI SA CONTINUAM TOT ASA!!!!! kiss happy2 a hug in love lough good job friends
Sus In jos
lolixkid
Academy Student
Academy Student
lolixkid

Sex : feminin Localizare Localizare : pe lacrima ce sta sa cada... sa fim seriosi cui ii pasa?
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 3

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 14:49

waw... a fost waw... ai asa un talent in ai pune pe altii in suspans... capitolul asta a fost super desii puteai sa mai descri putin la un moment dat am avut impresia ca ai cam grabit actiunea... prea multe nu am de adaugat insa pot zice cu inima impacata caa imi place ficul tau la nebunie si ca astept nerabdatoare next-ul :) spor la scris bye bye >:D<
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 15:35

Buna !! a hug
Imi pare rau ca nu am ajuns mai repede, dar srii tu ... scoala.... .. ..  ..
Acest capitol este wow huh? ... Cine este acea silueta?? Nu mai pot de curiozitate...
Sa aduci cat mai repede nextul si sa ma anunti daca se poate .... please
Teo in love kiss hug2 friends beer2
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 16:16

Ce capitol frumos!
Cat ma bucur ca Grey nu o obliga pe Sakura sa se casatoreasca cu el(cel putin asta am inteles eu).
Oare cine e acea silueta? Sunt tare curioasa....
Astept next! Spor la scris si la idei!


       Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 17:49

daca ai sti cat am asteptat nextul asta si il ador abia astept pe urmatorul


Caruselul vietii  - Pagina 7 3
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 18:30

Hey am ajuns si eu ,
Multumesc de anunt .
Capitolul a fost interesant , dar ai greseli de tastare . Cu ultima parte cu calul si ce mai era m-ai cam bagat in ceata .Adica din sala "mica" de antrenament a ajuns asa direct pe un cal?
Ei bine astept next .


Caruselul vietii  - Pagina 7 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 19:17

buna
multumesc de comm-uri
poi irina, am zis ca ea a inceput sa planga si era derutata, de nici ea nu stia cum a ajuns sa fie pe un cal in mijlocul padurii... (probabil) ai vazit partea in care ea isi pune singura intrebari, nu stie unde e, nici unde va merge sau ce va face...
mai multe nu pot sa spun fiindca astfel veti sti ce o sa se intample in next... probabil a hug
P.S.: aceea persoana are un rol important si din cauza ei o sa se declanseze actiunea pe aici

va rog sa nu ma intrebati de next pentru ca habar nu am cand o sa am un pic de timp liber ca sail scriu
tenks pentru intelegere


va pupacesc dulce...zby-zby in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Caruselul vietii  - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 14:43

aloooooooooooooo u sti sa mai vb cu oamenii? nu pot sa cred ca nu mai anuntat ca ai pus nextul. angry oricum mai impacat cu frumusetea aia de capitol. abia astept nextul asa ca data viitoare SA MA ANUNTI. a hug


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 17:28

cand pui nextul? ca e misto rau ficul in love a hug


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mCaruselul vietii  - Pagina 7 Yvf
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 20:18

NEXT!

Alooo vreau next, next, next, ma intelegi?Sincer mi-ar fii placut s-o violeze he, he ce perversa sunt....

PERVERSA, DAR FOARTE RAU!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Caruselul vietii  - Pagina 7 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 22:58

Vaai... ce frumos a fost nextul asta! Saraca Sakura, eu as fi tipat de-i spargeam timpanele. Ma intreb oare cine este acea silueta? Pune nextul repede te rog eu din suflet cu ciresica deasupra! Caruselul vietii  - Pagina 7 896861


Caruselul vietii  - Pagina 7 16170611

Vrăjitoarea-i jucărie
Şi-are fusta colorată,
Iar în mână să se ştie
Are-o mătură-agăţată.


~Piersicuta~Rubin~

Sus In jos
Chrissu-chan :X
Genin
Genin
Chrissu-chan :X

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Keep calm and listen Black Veil Brides (+ keep calm and love Andy Biersack ♥)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 206
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Plimbari, Animeuri, Ficuri, Desenat, Scris.
Stare de spirit Stare de spirit : n`aveeem :D

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 08:05

cand pui nextul?????? crying sad very sad hmm...?! Caruselul vietii  - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcSmqowRzdRC9TMSa8Y2fknyxdODgS-DDtl4QHh8HjD-EDov9ad3
Sus In jos
Yuki-chan
Academy Student
Academy Student
Yuki-chan

Sex : feminin Localizare Localizare : Peste tot si niciunde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 10
Reputatie Reputatie : 0

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 22:15

Hei!!!! a hug in love Am aterizat si eu pe aici. Deci vreau sa iti spun in primul rand multumesc pentru com a hug. Acum cat despre ficul tau imi place foarte mult descrierea :X, si greseli de tastare nu am vazut. Sincer ma ti in suspans, abea astept nextu' si daca ai putea sa ma anunti si pe mine ar fi super. Spor la scris si multa inspiratie!!! Te-am pupat kiss


Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblrlv3tkucnx31qgqv8w

I am strong because I am weak. I'm beautiful because I
know my flaws. I'm a lover because I am a fighter. I'm fearless because
I have been afraid. I'm wise because I have been foolish. & I can
laugh because I have known sadness.
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 22:15

deci numi vine sa cred ca nu ti-am vazut ficul pana acum
e minunattt yeah asta intra garantat in top 5 cele mai bune ficuri pe care le-am citit
tot ce pot spune e nexxxxxxxxxttt good job
de pui un capitol pana in 9 mai ar fi minunat,dar de pui si altu in 10 mai te besk(fiindca e ziua mea)si ficul tau miar mai inbunao,ca mia "inbunato"deja cand am auzit ca dau teza la romana de ziua mea:=):


✖️NOBODYCaruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 22:25

hei scumpo te rog sa ma anunti si pe mine cand pui nextul




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Lun 07 Mai 2012, 23:18

1.eu is idioata , scoala si celelalte si nam vazut ca tu ai adus de vre 2 saptamani next-ul
2. e ,uau nu m-as asteptam sa fie asa Gray..
3.Cine e aceea silueta? ;) nu e nevoie sa raspunzi ca voi afla in uramatorul capitol
4=concluzie: spor la tastat si la ideei bune:D


Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 05:30

imi pare rau ca nu am mai pus nici un capitol, dar timpul nu imi permite
nextu' am sa il pun miercuri (maine) pana atunci as mai vrea inca un comm ca sa nu fac dublu-post
multumesc anticipat in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Caruselul vietii  - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 11:01

Vrei un com ?? PAi uite il ai acum de la mine happy2
Ce mai iti pot zice think decat ca asteptam nextul happy2
SA ne anunti ( pe mine prima heh ; egoista)
Spor la tractini la tastatura, si stiu ca esti ocupata... dar macar in weekenduri sa mai intri si tu pe mess sad please
Teo kiss in love beer2
Ps : te astept cu nextu maine si sper sa fie unul luuuuuuuuuuuuuuuuung happy2
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 15:25

BUNA... AM ADUS NEXTU'...
bun... hai ca nu mai stau pana maine, scuze ca e cam scurt, dar e doar un capitol de legatura
am sa incerc sa il pun pe celalalt maine (sper sa am timp...)
va multumesc tuturor pentru comentariile minunate kiss
sper sa va placa si spor la citit...



CAPITOLUL XVII: Am dat de dracu’

Acea silueta se apropia incet de mine. Pasii sonori ii deplasau corpul foarte incet. Mintea nu imi mai functiona bine si incepeam sa am tot fdelul de ganduri care mai de care, negre si obscure. Simteam cum raceala mortii ma inconjoara in momentul in care fata sa era luminata. Asa arata mopartea? Intotdeauna mi-am imaginat moartea ca fiind un fel de spirit invaluit in mantia neagra plina de durere, dispret si singuratate, dar ceea ce era in fata mea nu semana cu ceea ce mi-am imaginat. Ba chiar contrariul. Nu era nici un spirit, doar un baiat... Asa arata moartea? Ce vorbesc?! De ce imi e frica? Incercam din greu sa ma incurajez, dar ceakra sa era prea puternica. Prea insuportabila. Ma ridic in picioare cu privirea tinta la acel baiat. Parul auriu ca soarele ii era ciufulit intr-un mod artistic. Imi aducea aminte,intr-un mod straniu, de Sasuke. Doi ochi verzi si sinceri ma cercetau cu atentie. Erau genul acela de ochi, care iti spuneau ca totul e adevarat, dar niciodata nu erai pe aproape de adevar. Pe buzele sale era asternut un zambet seducator. Trupul bine sculptat ii era acoperit de in kimono cu maneci taiate. Bluza albastra se mula perfect pe pieptul sau, iar pe deasupra purta un fel de vesta alba care venea doar pe o parte si era legata la mijloc cu un cordon albastru. La frunte ii era legata o bandana albastra fara nici o placuta. Nu apartinea nici unui sat? Zabetul ii se lati. Parea atat de increzator.
Caruselul vietii  - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcS84XIwq9_kapRhw7t44FCVAS3gi7Z2zCOMfrGY8Ez3GL8M2UZu
Caruselul vietii  - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcQfJs5MKLsx7Eafhu-2QUWweLoHwCU8I1__7UypBSIbZFyT_VRmbA

In aer plutea in fel de mireasma gretoasa, ce-l facea foarte greu de respirat. Plamanii mei nu primeau destul aer si asa am inceput sa gafai, de parca am alergat 5 ore in continuu. Durerea de cap devenea din ce in ce mai apasatoare.

-De ce faci asta? Am reusit eu sa spun printre gafaituri, desi nu cred ca m-a cam inteles. Incercam sa tip la el, dar nu reuseam...

-Linisteste-te scumpo! Nu am chef sa te ranesc, asa ca dormi linistita. Ii intorc spatele si inep sa alerg. Parca ma miscam in reluare. Picioarele mele dadeau impresia ca, cantaresc o tona. Ce era in gazul ala? Ce avea de gand? De ce e atat de special tipul incat sa nu ii aud gandurile? Multe intrebari frustrante... Doua maini ma trag inapoi, lipindu-mi trupul de pieptul sau. Imi ridic privirea si am vazut ca era el. Panica ma cuprinse, dar nu am apucat sa ripostez, fiindca trupul imi deveni greoi, iar o ceata neagra si densa imi acoperea ochii. Ma afundam dinou in acelasi abis negru, in care nu simteam nimic si nici nu ma puteam misca. Eram doar eu si gandurile mele pline de intrebari fara raspuns.

O lumina puternica imi invada ochii. Ce faceam oare...? Ma uitam la soare?! Aveam ochii inchisi? Sau deschisi? Luand pe ghicite am reusit sa imi dau seama ca tineam ochii inchisi. Ii deschid... Cerul azuriu se ascundea acum in spatele boltei de stanci. Eram intr-un fel de pestera plina cu apa, intr-o barca... Eram pe mare?! Cum naiba am ajuns aici?! Icerc sa imi misc mainile, dar nu puteam. Ma uit atenta sa vad de ce si am gasit raspunsul. In jurul bratelor si gleznelor se incolacea o franghie groasa si stransa pe pielea mea. Ma ustura. Nu stiu ce sa mai cred... De ce sunt aici? Ce este acest loc? Unde... Sirul gandurilor mele fusese intrerupt, iar intrebarea mea ramasese in aer. Nu imi dadusem seama ca barca ajunsese deja pe mal. Ceea ce m-a intrerupt era chiar diavolul. Cum era posibil?! Diavolul...

V-A CONTINUA...

sper ca v-a placut
va rog nu va suparati pe mine ca e atat de scurt, dar timpul nu imi permite sa imi pun toate ideile odata
v-am pupacit in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
Caruselul vietii  - Pagina 7 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 15:43

Offf... scoala asta !!! angry
Nu pot sa cred, cine a spus ca ce e bun vine in doze mici a avut dreptate si a cunoscut-o pe Ana..
Pai intr-adevar ca este un capitol scurt, dar si plin de mister si intrigant..
Iti multumesc pentru suspans .... dupa ce ca postezi rar mai ne lasi si in suspans .... imi place ..
Stii cum sa iti pastrezi cititorii ....
Deci spre ca acel capitol luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuung sa vina cat mai repede please
Teo
Ps : mersi ca ma anunti si sper sa o mai faci happy2
Sus In jos
♥~♫alexys♫~♥
Genin
Genin
♥~♫alexys♫~♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva departe,pe scurt...ACASA!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 57
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : De toate☻(desenul si cititul)
Stare de spirit Stare de spirit : Revenita cu capu,plecata cu mintile

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 15:52

nexttt nexttt ca vine diavolul dupa mine lough de la atata suspans


✖️NOBODYCaruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_n2lgq8hTkS1t2yvn6o1_500IS PERFECT✖️

ⓔ Café
Sus In jos
•°•Andy Quinn•°•
Genin
Genin
•°•Andy Quinn•°•

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 304
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : ♫ Muzica ♫
Stare de spirit Stare de spirit : Without music, life would be a mistake.

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 17:15

Mersi ca m-ai anuntat! Caruselul vietii  - Pagina 7 384738
Mi-a placut la nebunie acest capitol chiar daca a fost scurt.. Oare cine este acel baiat? Sunt asa curioasa....
Sper ca vei avea timpul si ideile necesare incat sa ne aduci nextul maine ^^
Spor la scris si la idei! Caruselul vietii  - Pagina 7 208323


       Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o3_250  Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o6_250       Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mhgm50MIbx1rfsim9o8_500

Music gives a soul to the universe, wings to the mind,  flight to the imagination
and life  to everything. 


•°•Andy Quinn•°•

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 19:15

happy2 , super nu altceva , scurt dar azi e ziua capitolelor scurte Teo;)
Spusans , cat urasc eu cuvantu asta:|
Abia ast next :D:D::**:**


Caruselul vietii  - Pagina 7 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 19:26

Mersii ca mai anuntat. happy2
Sincer nu ma asteptam la asta, chiar mai luat prin surprindere.
Credeam ca e Sasuke sau Itachi. Si cum de a ajuns la diavol? huh?
Si cine este frumosul asta blond? lough
Astept nextul iubita. thank you


Caruselul vietii  - Pagina 7 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19Mar 08 Mai 2012, 20:04

ms ca m-ai anuntat scumpyy!!!
este super nextul chiar imi place si dupa mine nu e chiar asa de scurt
:) thank you
Spor la scris si nu exita sa ma anunti cand pui nextul




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
Continut sponsorizat




Caruselul vietii  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Caruselul vietii    Caruselul vietii  - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Caruselul vietii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-