Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My life is in black and white  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My life is in black and white  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My life is in black and white

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Va place ficul meu ?
Da, pot sa spun ca este printre preferatele mele :X
My life is in black and white  - Pagina 6 I_vote_lcap83%My life is in black and white  - Pagina 6 I_vote_rcap
 83% [ 40 ]
Imi place un pic, dar mai ai de lucrat la el :-bd
My life is in black and white  - Pagina 6 I_vote_lcap15%My life is in black and white  - Pagina 6 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
Nu, e absolut oribil, lasa-te de scris !!!
My life is in black and white  - Pagina 6 I_vote_lcap2%My life is in black and white  - Pagina 6 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 48
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 20:56

io preferam sa ne dai mura in gura dar noah ce sa faci?:))...astept nextul rose



Cand Sunt Trist Incerc Sa Ma Inveselesc
Cand Sunt Fericit Incerc Sa Ma Mentin Asa
Cand Vad Pe Cineva Trist Ma Intristez Si Eu
Cand Vad Pe Cineva Fericit Devin Fericit Si eu
Iar Cand Cineva Nu Mai Vrea Sa Fie In Viata
Incerc Sa Il Fac Sa-si Doreasca Viata
Cand Toata Lumea Este Fericita
Simt Ca Mi-am Facut Rostul In Viata
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 20:57

wow ce frumos. capitolul asta as fost chiar HOT intr-un mod cuminte, da styu ce gandesti. ce abereaza si nebuna asta aici? cum sa fie HOT dak e cuminte si invers. ei bine u reusesti pana si imposibilul. happy2 abia astept nextul scumpa kiss


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 21:13

N-am mai fost de mult prima cu commu la un capitol !!! M-am suparat pe voi! lough , glm.
Asa deci nici n-ai idee cate mi-au trecut mie prin cap cand citeam ce ai scris tu la sfarsit rusinos ...
A fost un capitol foarte frumos. Ma bucur ca in sfarsit mai au si ei parte de un moment frumos si sper sa mai urmeze si altele, dar nu dalea la care ma gandesc eu acum, sau si dalea lough , nu mai gandesc coerent acum, imi coace mintea prea multe rusinos , asta din cauza commului lui Max. Rusine Max!!! Imi bagi numai prosti in cap lough asa ca mai zic doar atat: next!!!!!


My life is in black and white  - Pagina 6 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 21:19

lough culmea Ada , numai eu ti-am bagat prostii in cap? lough eh ce sa fac daca este adevarat:D

Editat de Andreea Schmitt: asta-i chat?


My life is in black and white  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 18:22

of doamne, eu mereu sunt ultima?
pare rau ca nu am trecut ieri pe aici (am avut ban)
in fine esuuuuuuuuuuuper capitolul
bai da ma lasati fara cuvinte
sa stii sa era sa fac palpitatii la inima de la atatea emotii
astept next si te pupacesc dulce in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
My life is in black and white  - Pagina 6 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 20:37

Ce frumos! in love kiss a hug A fost minunat de frumos, dulce si romantic! ;;)
Scuza-mi intarzierea dar nu am putut sa trec mai devreme.
Sper ca nextul sa vina cat mai curand! thank you


My life is in black and white  - Pagina 6 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Just..::MeForever
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-o lume cruda
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie Reputatie : 0

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:12

Mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,e atat de tare.Suspansul creste si eu vreau next cat mai curand.Si scz ca intreb tocmai aici.Cum postez un fic???
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 20:16

dai la new topic in josul pagini , stanga , de la ficuri :D


My life is in black and white  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 07:11

foarte tare capitolul!! kiss kiss kiss vreau next-ul repede ... si daca vrei sa ma anunti si pe mne ... te log mumuos puppy eyes .....


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mMy life is in black and white  - Pagina 6 Yvf
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 17:41

[b]
Capitolul 19 - casa bantuita
Sakura pov :
A trecut o saptamana de la intamplarea cu baia din spital, nu stiu cum a aflat matusa Tsunade, insa mi-a facut o morala din ce pana la pamant. Eu ca mine, insa bietul Sasuke a avut de suportat morala lui Conana dar a venit si a matusii la pachet. 2 in 1.Nu stiu cine m-a turnat insa nu va mai apuca ziua de manie.... LAsand asta la o parte, sa va povestesc ce sa mai intamplat in acest timp, NAruto si Hina formeaza un cuplu care acum are o legatura mai puternica, nimeni si nimic nu va mai interveni intre ei, Ino si Sai la fel, iubareti peste tot unde te uiti ii vezi giugiulindu-se pa la ccolturi,cam scarbos dupa parerea mea insa ma bucur ca se inteleg bine. Eu si cu brunetul avem mai mult decat iubire in comun.
-Sper sa va placa surpriza noatra. spune brunetul entuziasmat.
Sa va explic... acum doua zile... Sper ca va amintiti ca noi, fetele, suntem in razboi cu baietii... Asa ca sa va pun in tema o sa va povestesc pe surt.
Intr-o seara, dupa ce am facut dus si am mancat, ma duc la bucatarie lasandu-l pe Sasuke in fata televizorului, si dau foc la un chibrit. Astept pana arde complet si incep sa bag ochii in ceapa ca sa imi dea lacrimile, ca sa par cat mai autentica. Ma duc la Sasuke care statea linistit in pat, si ma arunc la pieptul lui incepand sa plang in hohote. Speriat ma intreaba ce am patit. Ii raspun du ochii in lacrimi ca a murit cineva, curios si plin de tristete in voce ma intreaba cine. Atunci eu scot chibritul din buzunar, la care el a inceput sa ma fugareasca prin apartament/casa ce o fi ea. Urmatoarea a fost din partea lui Sasuke, in timp ce eu dormeam a adus cateva hartii le-am pus pe o farfurie care era asezata frumos pe pieptul meu, le-a dat foc si a inceput sa strige ca disperatu 'Foccccc! Incendiu!! Toata lumea afara!! ' Cand am auzit am sarit ca arsa, dar cand am mai vazut si flacarile din fata mea am inceput sa tip. Asta sa lasat cu un pahar mare si rece de apa la mine in fata. Hina nu s-a last mai prejos si ia copto blondului. Cand eram intr-un mol de prin apropiere ii spune ca ea fiind comparatorul 10000 al gogoseriei Yumy, Yumy a castigat doua duzini de gogosi, il roaga pe Naruto sa se duca el sa le ia ei fiindu-i rusine; dupa care ii inmaneaza o hartie semnata de mine, blondul cand aude de gogosi o ia la goana cu hartia. Ajunge in gogoserie si ii spune ca are de ridicat doua duzini de gogosi, dupa care ii inmaneaza hartia semnata de mine. Dorminisoara a incercat sa ii explice ca nu a avut nici un fel de astfel de concurs si ca nu stie nimic, dar blondul o tinea una si buna : el isi vruia gogosile. Nu o mai lungesc dar blondul aproape a fost scos afara din mol, iar Hina a ajuns in fantana arteziana din mijlocul molului. Urmatoarea a fost a lui Naruto avandu-l pe brunet ca si complice. Eram in magazinul de haine, el cu Sasuke carau pungi cu gramada, eu si Hina probam tricouri, blugi etc. Baietii se strecoara in spatele nostru si ne lipesc o banda ani-furt pe hainele cu care venisem din apartamente. Dupa ce ne-am horat ce vruiam sa cumparam ne-am indreptat spre casa, platim si cand vrem sa iesim am inceput sa sune alarma. EU si Hina am paralizat de frica , numai spun ca am ramas nemiscate timp de 5 minute in care baietii tot radeau. Cand am aflat i-am fugarit si mai mai sa ii trimitem din nou in spital, cel putin eu..ultimele farse le-am facut eu si Hina pe seaama baietilor. Hian ia pus frisca pe telefonul blondului in timp ce el dormea si l-a sunat in mijlocul noptii, rezultatul : Naruto a fost plin de frisca toata noaptea... Eu, ultima.... L-am sunat pe Sasuke si l-am intrebat ce numar are; am inchis si am sunat din nou. operatiunea avand loc la 12 noaptea, la 3 si 5.
Cam asa ne-am ocupan noi timpul... facandu-ne unu altuia farse din 'dragoste'. Suntem pe o alee retrasa, laturalnica, in care domina intunericul insa numai cateva luminite in departare au reusit sa infranga negura noptii si ele deabia palapind fiin gata sa se stinga. Suntem 4 adolescenti care cutreiera noaptea pe o alee intunecata, daca mi-ar fi spus cineva asta as fi avut o reactie de gen `Copii mei, sunteti nebuni ?` Sigur asa va reactiona si matusa cand va afla, insa nu are de unde, iar ceea ce nu stie nu o poate rani, eventual pe mine. Sasuke si Naruto merg linistiti uitandu-se la noi satisfacuti si schimband priviri cu subinteles. Eu si bruneta eram la mijloc, fiecare se bagase in cel iubit, ca sa ma exprim asa; oricum brunetul meu o sa aiba nevoie de o bluza noua, pentru ca pe aceasta am rupt-o cu manichiura mea la fiecare latrat de caine, la fiecare strigat strident al unei mate ratacite care varsa un tomberon metalic acesta facnd un zgomot infernal. Il strang si mai tare de brat pe Sasuke, care dupa ca mersesem o ora si jumatate ne spune ca aici ne vom petrece noaptea. Imi ridic privirea din pamant ca sa am ceva mai urata priveliste din viata mea... si sunt sigura ca nu o sa uit in curand.
- Ok , voi sunteti nebuni ori nu sunteti in deplinatile facultatilor mintale! strig eu la ei, mersi mama ca mai lasat sa plang cand eram mica pentru ca m-ai ajutat sa imi formez plamanii de azi ...
-DA, de unde sti ? intreaba baietii cu zambetul lor tamp pe fata.... Deci copii astia nu mai au minte de ne-au adus aici !! Incep sa ma cert cu ei, defapt eu tipam la ei si ei doar se uitau la mine, vreo 25 de minute. Adica pentru asta am mers nou o ora si jumatate? In timp ce ma certam cu ei, Hina se tot uita parca paralizata la acea casa. Daca ma uit mai bine, este si mai infricosatoare decat prima data.
Casa avea doua etaje, fiind de culoarea galben sters, mucegait. Ferestrele nu mai aveau deloc geamuri, unele fiind acoperite de nniste scanduri, celelalte avand numai ramele de lemn. Nu stiu cum facem si plecam in patrulare in spatele casei. Curtea acesteia este una imensa, plina de tot tipul de palnte si copaci, evident, usacate care dau o nata si mai infricosatoare locului. In fata noastra se intindea un fel de mini livada, dupa care era un fel de gard viu. Ceva fosneste in spatele unui tufis. Sasuke se duce sa verifice, in timp ce eu si bruneta ne-am lipit de Naruto.
-Nu se poate !! se aude in aer, acela parand a fi glasul brunetului meu. E ceva ciudat cu chestia asta... INcepem sa o luam la goana in dirctia indicata de strigatul lui Sasuke, si raman uimita de ceea ce vad . Cad la pamnat, lacrimile facandu-si aparitia pe fata mea, udand pamantul... Sasuke era intins pe jos, plin de sange... in spatele lui fiind un cimitir cu crucite de cimet in lumina lunii pline. Incep sa plang mai tare cand simt mana lui Naruto pe umarul meu stang. Imi ridic privirea plina de lacrimi, intrebandu-l intr-una "De ce eu ? " dupa, simgurul lucru pe care mi-l amintesc este ca Naruto si surioara mea din alta mama incercau sa ma smulga de langa corpul fara vlaga al lui Sasuke, restul fiind numai o mare intunecata... Cand ma trezesc imi dau seama de ce se intamplasem,desi nu vruiam sa accept. Ceva se intampla aici... si voi afla ce chiar daca e singurul lucru pe care il fac!! Ma las in jos pe pat, ducandu-mi genunchii la piept strangandu-i cu putere. Incepusem sa ma legan ca un copil nebun, cand o voce familiara se aude dincolo de usa
-Nu stii cat a plans, deabia am luat-o de acolo! Si , a mai si lesinat pe deasupra!
-NU iti face griij, o sa fie bine, mai ales ca nu o sa scape din asta decat...
Ma lipsesc de usa pentru a auzi mai bine, insa conversatia se oprise, acum auzindu-se pasi inspre camera in care ma aflam. INchid repede usa cu iala si ma bag sub pat. Un ciocanit, o bataie in usa, uramta de inca una si inca una, acestea fiind singurele zgomote ce se puteau auzi. Fac ochii mari cand aud .... nimic, liniste! Prea multa liniste... Deodata boof, se aude in usa, uramt de inca un zgomot asemanator. Inima imi batea mult mai tare, fiindu-mi frica ca nu cumva sa o auda cel care forteaza usa. Brusc, iala cedeaza, usa deschizandu-se. Doua perechi de picioare tot umbla prin camera in cautare a ceva.. insa ce ?
-Nu e aici.. spune vocea
-Imposibil ! Aici am lasat-o.. nu avea cum sa sara de la etaj, si nu putea nici iesi de aici pentru ca altfel usa nu era incuiata. sune inca o voce masulina.
O pereche de picioare isi indreapta pasii inspre pat. O nu! Daca ma descopera sa zis cu mine ! Inghit in sec, incepand sa imi imaginez tot felul de chestii imposibile cum ar fi fantome, varcolaci, spirite, schelete si nu mai stiu ce pentru ca, a doua oara pe ziua de azi mi se taie firu.
[b]
Casa :
My life is in black and white  - Pagina 6 Scaled.php?server=259&filename=pozecasebantuitewallpap
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : My life is in black and white  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 18:02

wow , ma ti in suspans ,

deabia astept continuarea ,

sper sa ma anunti si pe mine ,

mama , sunt ingrozita ,

pupici de la cris


My life is in black and white  - Pagina 6 S6he8w
My life is in black and white  - Pagina 6 Npi5xg
My life is in black and white  - Pagina 6 2myt0zq




My life is in black and white  - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 19:38

deci aici te refereai cand ziceai ca nu va fi un happy ending , pai eu te bantui pana maine , sa stii ca am murit aseara(cauza necunoscuta) pentru ca m-ai omorat cu capitolul asta
Vrei , dar vrei sa ma omori?
Ce zic ., moarta , vant , sufla vantu ingrozit , BAU!
Hau , daca il lasi pe fratele meu sa moara te ucid pana vezi stele , prcatical imposibil dar na , imposibilu nu ma stie pe mine:>
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXTNEXT


My life is in black and white  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 21:03

Ce rea esti!!! M-ai lasat total in ceata. Nu mai inteleg nimic. Cine aluat-o pe Sakura de langa Sasuke atunci? Si Sasuke chiar a murt sau a fost o farsa? Si cine i-a facut asta daca e pe bune? Si cine sunt cei care vorbeau la usa? Hmmm...atatea intrebari....
Si inca una: Sakura unde era? Tot in casa aia "de groaza" ?
Lamurestema rapid cu un next!!!!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥


My life is in black and white  - Pagina 6 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 21:07

Offf asa de frumos,vreau next si nu prea am ce commenta puppy eyes
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Iun 2012, 21:21

Tu glumesti?
Ne lasi in halul asta in suspans?
Cine sunt posesorii acelor picioare?
Sasuke e mort?
Si ce se va mai intampla?
Mi-a placut mult capitolul asta....a fost super......mai ales cu farsele "din dragoste" rolling on the floor
Si acum pe final a fost infiorator cu casa bantuita.
Abea astept nextul. hi!


My life is in black and white  - Pagina 6 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 15:58

ANUNȚ

Vreau sa va spun ca nu o sa postez nimic, nici macar un capitol pana cand nu trece perioada examenelor, respectiv 25 - 27 iunie
Multumesc pentru intelegere
Autoarea ficului
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 20:36

Edit Bella: Daca nu-ti place poti sa pleci chiar tu. Daca ficul asta ti se pare o pros*ie, de ce-l mai citesti? sau de ce mai comentezi? Ca sa te afli in treaba?
Decat sa incerci sa descurajezi membrii acestui forum, mai bine uita-te la tine, poti mai mult de atat? Dovedeste!
My life is in black and white  - Pagina 6 301723
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:17

din pura .... ai drepate aici!
DIn pura pro*** ai fost conceput uh >:)
Si pentru ca;.. nu iti voi trimite satisfactia sa ma intalnesti uh pe mn (se loasa cu sange , si cu capul tau la vreo 10 km de trup)
TE mai iei de ficuri eu te omor , cam atat , pot sta pana maine dimineata sa te insult dar de ce sa risc sa ma cobor la nivelul tau , pe sencunda ce trece -1000000000 neuroni:-?


My life is in black and white  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:20

Deci tu mai ai tupeu sa iti arati imaginea asta de rahat ?! Am un cuvant care sa defineasca oamenii ca tine : obsedati !!! Daca nu iti place tie ficul meu undeva ma doare.. defapt nu ma doare niciunde !! IM-ai cunoscut tu pe mine ca sa imi spui ca sunt asa cum mai facut ? Iti sugerez sa intri pe net si cauti in Dex ... poate asa te lamuresti si tu .. SI app nimeni nu te-a obligat sa intri pe forum sau sa imi citesti ficul deci ...
Am vazut ca te-ai luat si de alte ficuri de pe forum .. dar du-te tu si bagati capu in wc poate isi vine si tie mintea la loc !!! Se pare ca tu ai probleme cu singurul neuron pe care il posezi !! Cred ca si ala e pe duca .. Sti de ce ? Pentru ca sufera de SINGURATATE!!! Nu am chef sa continu i ca poate primesc ban din cauza unuia ca tine ..
In incheiere vreau sa iti spun ca tu nu te poti numi om ... animal .. |Asa ca nu ma intereseaza parerea ta despre ficul meu .. Dar daca te iei de prietenele mele de pe forum o incurci !!!
Si app nu suntem toate ca acele fete fustangi pe care cred ca tu le-ai 'cunoscut'..
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:36

Fuck_you este un nou barbat pe forum care mi-a trimisun mesajl intitulat "Chef de s**?"..Se pare ca eu nu sunt singura care am primit acest mesaj.Barbatul respectiv comenteaza urat pe la toate ficurile.Da acest mesaj mai departe in speranta ca va ajunge si la urechile unui moderator :p




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : My life is in black and white  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:38

i-am trimis eu un mesaj unui moderator ,

stail inistita acest lucru se va remedia ,

te pupa crisu


My life is in black and white  - Pagina 6 S6he8w
My life is in black and white  - Pagina 6 Npi5xg
My life is in black and white  - Pagina 6 2myt0zq




My life is in black and white  - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
~Rosseta~[Dya
Genin
Genin
~Rosseta~[Dya

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Piatra-Neamt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 114
Puncte : 425
Reputatie Reputatie : 301
Stare de spirit Stare de spirit : Happy alaturi de prieteni:*

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:39

Eu am trimit la toti prietenii din lista mea acest mesaj. =))




✿.。.
▬▬▬▬▬▬

Și buzele te caută
Și încă un vers se adaugă
În marea carte a nebuniei
Pe cărarea veșniciei.

E prea târziu și vântul bate
Doar gândul meu ce mai răzbate
Prin întunericul de afară
Te aștept în fiecare seara.

Ficurile mele:*Dragostea-sora cu suferinta *Copil visator,o lume a mea

*Un strop de iubire~viata de copil

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:43

iar tu The_rose_of_night,sa stii ca imi plac fetele dure
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : My life is in black and white  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:48

pai papusa , eu am trimis un mesaj moderatorului asa ca te rog sa-ti iei adio de la acest forum ,

copil copac ce esti


My life is in black and white  - Pagina 6 S6he8w
My life is in black and white  - Pagina 6 Npi5xg
My life is in black and white  - Pagina 6 2myt0zq




My life is in black and white  - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:49

nu doar ca moderatori acestia sunt mai..... las ca imi pierd vredea
Draca .. mai vorbeste odata asa de mine si nu mai fac eu pe formala , zici de Rose dura , inseamna ca tu vrei impuscat , haideti mah sunteti idio**? de ce nu scapam odata de asta si pana la urma poti sa te duci celui de jos , te asteapta >:)


My life is in black and white  - Pagina 6 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Continut sponsorizat




My life is in black and white  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

My life is in black and white

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-