Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My life is in black and white  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My life is in black and white  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My life is in black and white

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Va place ficul meu ?
Da, pot sa spun ca este printre preferatele mele :X
My life is in black and white  - Pagina 3 I_vote_lcap83%My life is in black and white  - Pagina 3 I_vote_rcap
 83% [ 40 ]
Imi place un pic, dar mai ai de lucrat la el :-bd
My life is in black and white  - Pagina 3 I_vote_lcap15%My life is in black and white  - Pagina 3 I_vote_rcap
 15% [ 7 ]
Nu, e absolut oribil, lasa-te de scris !!!
My life is in black and white  - Pagina 3 I_vote_lcap2%My life is in black and white  - Pagina 3 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
Total voturi : 48
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 14:10

Hellăău, my darling a hug

Vreau sa iti spun sa numai faci dublu-posturi. Am dat edit la cateva dintre ele, insa nu la toate pentru ca erau prea multe. Daca ai sa spui ceva, sa raspunzi la intrebarile cuiva sau sa multumesti o faci cand postezi capitolul, atat. Deci sa numai vad dublu-posturi hmm...?!

Hm, in legatura cu fic-ul tau. Se vede evolutia fata de primul capitol, observ ca incerci sa te perfectionezi. Axeaza-te in special pe descrierea sentimentala si nu folosi dialogul in exces atunci cand poti sa il introduci in naratiune. In rest idee e draguta si vreau sa ma anunti cand postezi next-ul.

Kiss And Hug !


I had to break myself to carry on.


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 17:57

cat de tare a fost adica sakura e jmechera rau a reusit sal faca gelos pe sasuke si apoi sasi marturiseasca dragostea chiar ii tare fata asta


My life is in black and white  - Pagina 3 3
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 20:30

hei am venit cu nextu a hug sper sa va placa!! kiss
Capitolul X - continuarea continuarii
Sakura :
Ma intreaba de parintii mei... Oare ce sa ii spun adevarul despre moartea parintilor mei ?? El a fost sincer cu mine, nu ?? Eu de ce sa nu fiu sincera cu el ?? Tragg aer in piept pentru a-mi face curaj.Va intreabati pentru ce imi trebuie curaj?? Ei bine, de la imormantarea parintilor mei am hotarat sa nu mai vorbesc depre asta, am hotarat ca acest subiec este unul taboo, interzis si ascuns undeva adanc intr-un colt al inimii mele. De acum 10 ani nu am mai vorbit despre... mama si...tatal. Ma simt asa de ciudat spunand asta dupa atat de mult timp... Trag aer in piept si ma uit in ochii abisali si intrebatori, din cauza ezitarii mele. Oare cum o sa fie cand o sa vorbesc din nou despre asta ?? Imi indrept privirea spre un punct fix si incep sa ii povestesc brunetului.
-Acum 10 ani, cand aveam eu 6, s-a intamplat ceva ce mi-a schimbat viata. Ceva ce nu am putut uita nici in ziua de astazi.In acea clipa am jurat ca nu o mai spun asa nimanui, ca acea intamplare tragica o sa ramana pe veci ascunsa in inima mea. Dar a venit timpul sa nu mai fug de trecut, sa imi deschid inima in fata cuiva. Si soarta a decis ca tu sa si acel cineva. vocea mea tremura, era ragusita , era singurul lucru care se auze in incapere. Ochii brunetului se bulbucara ca la peste cand a auzit ce am spus. Mai trag aer in piept odata si reincep: Dupa cum am spus, acum 10 a avut loc accidentul de masina al parintilor mei in care ei... ei... ei au m...murit. vocea mea acum era distrusa, cunoscandu-se doar regretul, inocenta si tristetea...continui printre sughituri : Salvarea si politia au ajuns acolo in timp util, salvandu-ma pe mine... dar pentru parintii mei era prea tarziu... De atunci ma intreb de ce eu ?? Eu nu meritam o viata normala ?? De ce doar suferinta si tristete?? acum chiar plangeam. Plangeam de tristete, de dorul parintilor..
Lacrimile mele udau lenjeria de pat alba, strangem pumnii, ma invinovateam pe mine insami pentru accidentul parintilor mei, ma consideram vinovata ca eu traiam si ei nu. Dintr-odata simt niste brate puternice in jurul talie mele, tragandu-ma inspre stapanul inimii mele.Imi ridic privirea si o intalniesc pe a lui, era plina de tristete si regret.Ma strange din ce in ce mai tare, imi place asta, imi da un sentiment de incredere, siguranta, de ... iubire.Printre sughituri murmur in incet, sincer si indescifrabil "multumesc" , iar el, drept raspuns imi saruta tamplele, coborand mai jos ajungand la obraji, si intr-un final la gura. Ne sarutam nebuneste de 5 minte si se pare ca niciunul nu vrea sa se opreasca din degustatul buzelor unuia celuilalt.Tanjam dupa buzele lui..dupa el. El ma face sa ma simt implinita, ma face sa ma simt speciala.
Imi ridic privirea si dau din nou de acei ochi negrii, abisali plini de caldura si de dragoste.Stam asa un timp pana ce eu adorm cu capul pe umarul lui si cu bataile inimii lui, la unison cu ale mele, in urechi, cu mirosul sau de liliac care ma provoaca sa insprin din ce in ce mai repede si mai profund, parca vrand sa pastrez mirosul sau in fiinta mea. Cum spuneam, adorm intr-un somn ciudat si comfortabil.
Ma trezesc pe un nor roz, parfumat a trandafiri. Ma ridic curioasa si vad un parc unde se joaca o gramada de copii. Dar o fetita mica, bruneta cu ochii verzi, cam de vreo 10 ani care se joaca cu o femeie cu parul roz si cu ochii caprui... Nu se poate !!! Este imposibil !! Fara voia mea trupul merge acolo, eu fiind inca in stare de soc.. Mai am putin de 12 metri si ajung la locul cu pricina cand... un barbat tot imbracat in alb, brunet cu ochii verzi, se pare ca are aceeasi directie ca mine. Se apropie de acea femeie si o saruta dulce, la care mica fetita rade si aplauda. Nu mai pot, nu mai razist!! Trebuie sa vad daca ei sunt parintii mei sau nu. Ma propii din ce in ce mai mult, inima imi date de 5 ori mai tare, sunt din ce in ce mai aproape. Raman muta de uimire... Ei sunt!! Nu mai stau pe ganduri si alerg catre ei, ei ramanad socati ca ma vad.
-Sakura,draga mea!!! Aud glasul melodios al mamei, cat de dor imi era de el. Nu pot sa cred ca esti aici!! spune mama aproape plangand..
Eu nu mai pot sa spun nimic ci doar o strang in brate si plang, udandu-i frumoasa rochie alba.... Din acea imbratisarre simt cum doua brate puternice ma "smulg" si , cum in clipa urmatoare ma trezesc in stransoarea tatei, care nu isi da seama dar eu nu mai pot sa respir, cred ca mi-sa facut fata mai rosie ca a unui rac, dar nu ma deranjeaza."Mi a fost dor de voi" spun si incep sa ii pup pe unde apuc.Dar mica mea "activitate" este intrerupta de micuta bruneta care se ascunde dupa rochia mamei, privindu-ma speriata. Este chiar draguta... Dar mi se taie firul de la un singur cuvant care ma face sa ma indoiesc de dragostea parintilor.. acel cuvant este 'mami' spus de acea fetita si tragand se rochia mamei mai mai sa o rupa.. Cum adica 'mama', m-au uiat!! Nu pot sa cred, acest vis brusc s-a transformat intr-un cosmar...
-Sakura stai sa iti explic... spune mama probabil vazandu-mi expresia fetei. Era si normal, ma simteam ranita, tradata si asta de propii parinti.
-Ce sa imi explicati?? Ca v-ati refacut viata si de mine ati uiatat... spun si izbucnesc in plans.. un plans amar, cu lacrimi care cu fiecare dintre suratele ei imi sfasia inima.
Tata se apropie de mine, vrand sa ma ia in brate dar il resping si incep sa o iau la fuga...Fug si fug pana ajung la capatul norului si fara sa ma gandesc de doua ori... ma arunc in gol. Cad in gol de atat vreme si nu vad ninic decat niste creaturi urate, hidoase. Nu mai apuc sa spun nimic pentru ca brusc corpul meu face contactul cu pamanul. Nu stiu unde am ajuns si nici nu ma intereseaza. Tot ce vreau este doar sa plec de aici. Sunt intr-o pestera unde tot ce se vede este doar un foc imens ale carui flacari luminau in jur, cu un ceaun imens, negru plin de un fel de zeama rosie clocotinda. Ma apropii din ce in ce mai mult de acel ceaun, iar cu fiecare pas frica creste ,inima mea facandu-se cat un purice. Simt cum doi ochi ma masoara,imi e prea frica sa ma intorc, nu vreau sa o fac!! Dar o voce rece, plina de scarba ma obliga sa ma intorc. Ma intorc cat de ncet pot, si cand o fac total inchid ochii.
-Deschide ochii draguta!! imi comanda aceeasi voce, ii deschid si ce credeti ca vad?? IL vad pe insudi Satana. Cu vesnica lui piele rosie, cu ochi verzi inexpresivi, iar singurul lucru pe care il pot descifra este ura, ma privea cu atate ura.Sakura Haruno, o fata de saisprezece ani orfana de ambii parinti. Ce te aduce in Iad?? spune si incepe sa amestece in acea 'supa'.
-Sincera sa fiu nici eu nu stiu. raspund ru incercand sa par cat mai curajoasa, sa nu imi simta frica. Se pune in dreptul focului, zambind draceste. Se apropie din ce in ce mai mult cu vesnica sa furca indrepata spre burta mea.. Am ajuns langa un perete, gata nu mai am unde sa ma duc, acesta imi este sfarsitul.. Spun in gand in timp ce simteam cum instrumentul dracului imi strapunge pielea fina, alba si rece.
-Sa nu te atingi de fata mea!! spune o voce de barbat, familiara vizibil iritata...Nu mai rezist si cad pe pamantul rece al pesterii si in urmatoarea clipa simt o imbratiseara prarinteasca care ma duce spre norul roz.
-Sakura, esti bine? ma intreaba mama, ingrijorarea vazandui-se pe chip. Raspund cu un simplu 'mdea'.. Nu mai asteapta si imi spune tot ceea ce vruia dar nu a apucat pentru ca am luat-o la goana. Imi explica ca acea fetita Amaya, se numeste,are 10 ani, mama atunci cand a murit era insarcinata in prima luna. Deci atunci cand a parasit lumea pamanteasca a luat-o si pe ea aici. Nu imi spun nimic ci doar plec capul de rusine si ma indrept inspre Amaya cu pasi mici si hotarati. Ajung langa ea si in acel moment inecat in sentmente, am luat-o in brate. Am o sora mai mica,parinti care ma iubesc si chiar daca nu sunt langa mine, ma vegheaza si se roaga pentru sanatatea noastra, a mea si a lui Tsunade.
Brusc visul se termina, iar eu ma trezesc in aceeasi pozitie in care am adormit aseara, pe pieptul brunetului
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 20:41

sora? super , Amaya :X:X . pentru asta trebuia nume:-? abia astept next-ul:X:X


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*
Academy Student
Academy Student
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nici eu nu stiu unde sunt...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai rau?

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 21:27

Buna Teo in love love imi pare asa rau ca nu am reusit sa trec si la celelalte capitole sad sper sa ma poti ierta crying
Acum, in legatura cu capitolele VIII, IX si X as vrea sa spun ca sunt grozave dap ! good job
Imi place cum te descurci cu ficul asta
Sper sa poti avea mai mult timp sad , k nu ar fi frumos sa ne lasi cu ochii in soare biciuitor
Dar sunt sigura ca o sa gasesti tu ceva prin care sa ne aduci capitolele, chiar daca nu ai foarte mult timp dap !
Iubita, te pup kiss si abia astept what? sa vad ce ne mai aduci in urmatorul capitol love i love you
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 22:30

scuze ca nu am mai trecut pe aici,
dar cautam tot felul de anime noi
ce scuza jalnica,
in fine

ficul e genial ca intotdeauna
nu mai am cuvinte... of...
te pup si sa ai parte de toate ideile bune din lume...
(cam aberez, nu?)
ja'ne... in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
My life is in black and white  - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 13:47

Hei Teo!
In marea mea cautare de ficuri noi,am trecut si pe aici dance2 si ficul este super. happy2!
Imi place simplitatea,usurinta si amuzamentul pe care il gasesc in ficul tau....si pot sa spun ca era sa cad de nu stiu cate ori cu scaunul lough ....ai umor fata..nu gluma! happy2


My life is in black and white  - Pagina 3 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 20:58

Buna hug2
Acum in tiimpul scolii eu va aduc capitolul XI sper sa va placa:love:
Si Angel white and black ma bucur ca iti place ficul meu... Gata cu formalitatile si uitati nextul promis:
Capitolul XI
Sakura:
Brusc visul se termina, iar eu ma trezesc in aceeasi pozitie in care am adormit aseara, pe pieptul brunetului.Ce linistit si dragut este cand doarme...Nu mai rezist si ii sarut buzele alea mai dulci ca mierea..Se pare ca brunetul meu nu este atat de adormit pe cat credeam eu. Acesta ma trage brutal dar bland inspre el si ne sarutam in stil nebun pe pat, eu fiind deasupra lui. Micutul nostru joc ne este intrerupt de un ciocanit la usa.Cine puii mei o fi la usa?? Ma dau jos de pe brunet, mergand incet ctre usa ascultand micile injuraturi adresate de brunet catre cel sau cea care ne-a intretupt micutul nostru joc.
Pun mana pe cleanta rece din fier a usii din lemn de stejar brun, rasucind-o.Cand deschid usa dau de acei ochi lila sters.. si tristi ?De ce oare?? Nici nu mai apuc sa mai spun ceva ca aceasta incepe sa planga cu lacrimi amare. Micile picaturi icolore si pure cad in voie pe fata prietenei mele cele mai bune inca din gradinita, lacrimile ei udandu-i bluza gri. Nu mai astept si o invit inauntru ca sa imi spuna tot ce are pe suflet.
Sasuke vazand-o in halul in care este a incercat sa o consoleze, dar nu se prea pricepe la asta, asa ca l-am trimis dupa niste inghetata de ciocolata si capsiuni, cea mai buna prietena a unei fete planganda, sufetind, trista. Ii dau cativa bani pentru inghetata si il scot pe usa afara, pasii lui auzindu-se din ce in ce mai putin pe holul acoperit cu gresie.
Ma asez langa Hinata pe pat, ea continuand sa planga cu capul in perna. Cand mana mea face contact cu pielea spatelui ei, ea tresare, ridicandu-se in fund pe pat, strangand patura mov cu modelul crengilor de liliac inflorite. Prul ei mov era dat pe o parte, partea stanga, mainile le avea in dreptul tamplelor, ducandu-se pana la urechi.Ochii ei lila erau inchis, din ei curgand rauri de lacrimi amare.Incerc sa o linistesc, ducandu-i mana pe spate repatand miscari de sus jos, sperand ca prin asta sa o linistesc.Ea imi sare practic in brate, inca plangand. Dupa inca cinci minute de lacrimi, aceasta isi sterge ochi rosi de atata plans si incearca sa imi povesteasca, printre sughituri, sa imi povesteasca ce ii sa intamplat cu lux de amanunte.
-Eram cu Naru pe plaja, cand tu si Sasuke ati plecat in camera, blondul a sups ca se duce pana la toaleta si se intoarce repede. Eu ma duc sa imi pun un pahar de punch din holul pensiunii, dar ce crezi ca vad? Il vad pe Naruto pe jos cu Karin peste el,sarutandu-se .Bine poate asta era doar o pura intamplare. Dar daca nu spunea ce a spus poate il iertam... Il iubeam Saku, chiar il iubeam... Si stii ce a spus?? A spus ca putea sa mai aiba rabdare pana mai tarziu, ca aveau toata noaptea pentru asta. deabia imi spune bruneta, printre sughituri, si iar incepe sa planga. Nu spun nimic ci doar o tin stans in brate. Cum am putut sa permit sa ii se intample asta?? Am stiut eu ca bruneta mea este prea sensibila si i trebuie aparata, protejata, iubita. Il omor pe blond! Cum a putut spune asa ceva? Si unde mama dra***ui este Sas'ke cu inghetata aia? Unde cutitu meu sa dus el sa o cumpere ? In Alaska? Ma rog, in cerc din nou sa o calmez, imi cobor privirea spre capul brunetei care adoemine cu capul in poala mea... Ii iau cateva suvite rebele de par, care se incapatanau sa ii acopere chipul alb, plin de lacrimi uscate. Ea este asa de firava, atat de sensibila, atat de inocenta, precum un inger. In momentul urmator moment usa se deschide, in camera aparand un scartait enervant, pe intrand brunetul meu cu inghetata de ciocolata si capsiuni.. topita?? Nu pot sa cred !! Baiatul asta poate pare brunet dar e blond in majoritatea timpului. Nu mai spun nimic si doar ma indrept spre brunet cu o atitudine de felina, ajung in dreptul lui si ii sprivesc amuzata expresia fetei.
-Pai, "zic si ii iau inghetata din mana" iti multumesc pentru ca ai adus inghetata. Pentru asta iti dau si tie un pic. spun si indrept caserola spre gura lui. El , din reflex, inchide ochii si, cand nu e atent ii torn toat milkshake-ul in pantaloni. Doamne ce expresie are pe fata !
Trecand peste acest "micut accident", intorcandu-ma inapoi pe pat langa bruneta care inca dormea. Nu pot sa cred ca blondul a putut sa ii faca una ca asta... dupa ce s-au chinuit sa isi dezvaluie sentimentele, ajung sa fie impreuna si blondul o da in bara. Ca de obicei ! Totul e bine pana Naruto calca stramb si sufera cineva... Usa se deschide pentru a doua oara pe ea intrand ... Naruto?? Nu a ajuns cat de mult a facut-o sa sufere?? Cred ca baiatul asta nu o mai apuce sa isi vad nepotii, ce vorbesc eu de nepoti ?? Nici copii nu o sa aiba..
-Vad ca e la voi era Hinata. Ma ingrijorasem ca nu am vazut-o in camera. Vad ca a adormit, ar fi bine sa o iau la noi in camera.
Cand am auzit cuvantul "noi" am explodat. Nu mai suportam sa vad cat de idiot si de insensibil e.. Parca ceva inauntrul meu a atins cota maxima.Am rabufnit.Nu suport sa se ia cineva de bruneta mea, mai ales sa sufere. Presimt ca blondul o sa isi petreaca restul vacantei in scaunul cu rotile. Norocul lui cu Sasuke, care m-a calmat, spunandu-mi ca o sa o trezesc pe Hinata. Eram asa de rosie la fat ade nervi, incat bietul Naturo a capatat imediat o expresie de groaza pe chip.Ies afara cu blondul pe hol pentru a-l pune la punct.
-Cum ai putut sa ii faci una ca asta Hinatei?? Ea te iubea prostule!! Chiar te iubea.Acum sa te prind ca te mai apropii de ea, mai ales sa o faci sa sufere, ca nu vei mai apuca sa devii mire.Am spus toate acele cuvinte cu atata ura si dispret icat blondul sa intristat instantaneu, spunand ceva ce si pe mine ma uimit:
-Eu o iubesc pe Hinata din tot sufletul meu. Stiu de ce a plans si esti nervoasa. Este vorba despre faza aia cu Karin din hol, nu ? Pai sa iti explic... M-am dus pana la baie si cineva mi-a pus mana la ochi. Crezand ca e Hina am facut cum mi-a spus, m-am intins pe jos si brusc a inceput sa ma sarute. Eu nu mi-am dat seama imediat pentru ca ma gandeam la niste chestii nu tocmai crestinesti intre mine si bruneta. Am spus ce am spus, si cand a venit raspunsul mi-am dat seama de gafa pe care am facut-o. Dar prea tarziu, bruneta deja ma vazuse. Nu stiam ce sa fac, eu a inceput sa alerge si am pierdut-o din priviri. De doua ore o tot caut peste tot: in bucatarie, in sala de mese, in bai, pe plaja si peste tot. Nu stiu ce sa ma fac. Te rog ajuta-ma sa o recucersc...spune si face o fata de catel plouat si nevinvat. Nu stiu, sa il ajut sa nu il ajut?Pana la urma ma hotarasc sa ii raspund.
-
Sper ca va plcut a hug
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 21:15

karin aia o cauta cu lumanarea , nu doar ca a facut-o pe hinata sa sufere in cel mai urat fel posibil , ci sa si sarutat cu Narututzu meu :X:X , o fac ca pe Flenny , tund cheala >:)
MS ca mai anuntat , si astept cu nerabdare Next-ul:*
" Cred ca baiatul asta nu o mai apuce sa isi vad nepotii, ce vorbesc eu de nepoti ?? Nici copii nu o sa aiba.."mortala faza:))


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*
Academy Student
Academy Student
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nici eu nu stiu unde sunt...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai rau?

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 21:36

Buna mai Teo kiss
ahh, cum ma lasi in suspans nervi!
capitolul e super, imi place in love
si desigur vesnicul: Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext please please
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 21:53

Da.. ce uituca sunt!! nervi!
Am uitat sa pun pozele cu Hinata si Sasuke nervi!
Stiu ca este posibil sa fac double-post, dar nu pot sa nu le pun... VA ROG SA MA IERTARI!! please
Si pe calea asta ii multumesc lui MAx pentru ca m-a ajuatat cu pozele..

Fata lui Sasuke dupa ce ia pus Saku inghetata in pantaloni: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/440/sasukescaryfacebyfullan.jpg/
Hinata plangand: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/339/766221u.jpg/
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Apr 2012, 21:56

Sasuke= =))))))))))))))))))))))))))))
HInata= :-s :-w naruto e bou :| karin e jale


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Apr 2012, 19:28

Gata !! Este decis ! Fara 5 comentari de la persoane diferite nu mai pun next !! angry
Deci dati drumul la comentari ca de nu biciuitor
Teo
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Apr 2012, 20:40

bine daca asa vrei eu iti zic ca ficul tau e fenomenal si te bat daca nu pui nextul


My life is in black and white  - Pagina 3 3
Sus In jos
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*
Academy Student
Academy Student
*•.¸♥Fallen Angel♥¸.•*

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : nici eu nu stiu unde sunt...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 19
Puncte : 23
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai rau?

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Apr 2012, 20:41

Bine ;;) uite altul de la mine scumpa kiss sti doar ca vrem nextu', sti nu? :>

Pozele au fost marfa, cea cu fata lui Sasuke a fost prea tare lough dap !

Nu mai fi bosumflici happy2 si apucate de next ca ne suparam nervi! biciuitor

Te pup kiss si succes la tastat si desigur si la idei a hug




☆☆☆________ _______ ______ _____ ____ ___ __☆☆ Semnatura ☆☆__ ___ ____ _____ ______ _______ ________☆☆☆

Cause everytime we touch, I get this feeling.
And everytime we kiss I swear I could fly.
Can't you feel my heart beat fast, I want this to last.
Need you by my side.
Cause everytime we touch, I feel this static.
And everytime we kiss, I reach for the sky.
Can't you hear my heart beat so.
I can't let you go.
Want you in my life.


Ultima editare efectuata de catre *•.¸♥Fallen Angel♥¸.•* in Vin 27 Apr 2012, 00:35, editata de 1 ori
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Apr 2012, 22:04

ti-am mai spus ficul e genial
vrei mai mult???
cu totii asteptam, nextu'..... in love


Sarcina ta nu este să cauţi iubirea, ci doar să cauţi şi să găseşti toate barierele dinlăuntrul tău pe care ţi le-ai construit singur pentru a te feri de ea. – Rumi
My life is in black and white  - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcT6RGTjevBuBsS0E__e8vGxQPgFVumJy0OgC3IbFVLWaTo7pXHs
A iubi o oră e ceva animalic, o zi e omenesc, o viaţă întreagă e ceva îngeresc, dar a iubi o viaţă întreagă o singură fiinţă, e ceva divin. -Paolo Mantegazza 
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 23:00

Ok...am ajuns si eu pe la tine kiss
Scuze ca nu am mai comentata...nu am prea avut timp :|
Uau...cate s-au mai intamplat happy
Cum sa ii puna inghetata in pantaloni? happy
Super...astept sa ma anunti si pe viitor...dar mai des kiss*
Acum ai patru comuri..de unde ai pus uh ca vrei 5...ca sut mai multe kiss


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


My life is in black and white  - Pagina 3 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 23:50

Hei am venit cu nextu a hug
Stiu ca nu e lung si nici nu e cine stie ce, dar nu am avut inspiratie.. Si iti multumesc Max ca ai incercat sa ma ajuti... kiss
Capitolul XII
Sakura:
- Ok, ok.. Te ajut cu o singura conditie.. blondul da afirmativ din cap...Sa nu o dai din nou in bara!!
Dupa asta, stabilesc un plan cu Naturo. Trebuia ca maine seara sa pregateasca o cina romantica pentru doi la ei in camera. Eu cu Sasuke trebuia sa tragem de timp pana pregateste el totul. Mai sunt putine ore pana cand va trebui sa intampinam o noua zi. Deschid usa pentru a-l lasa pe blond sa o ia pe bruneta in brate pentru a o duce la ei in camera. Dupa ce usa sa inchis, cu ei afara din camera noastra... nu am mai asteptat si am sarit pe brunet, sarutandu-l timid, dar totusi indraznet, scurt, dar totusi lung, apasat, dar totusi usor... Ma pun pe pieptul brunetului, cu o mana in jurul abdomenului, el cu o mana sub cap si cu alta pe spatele meu mangaindu-l.Eu tresar la fiecare bataie ai inimii lui, la fiecare atingere, la fiecare sarut...Imi fac curaj strang putin tricoul lui negru,inspir adanc si ii spun...
-Sasuke, eu te iubesc inca din prima clipa in care te-am vazut si esti sirgurul ba... dar ceva am intrerupe. Va intrebati ce?? Ei bine ce m-a intrerupt din destainuirea sentimentelor mele fata de el, ce ma intrerupt asa de brutal a fost un sforait al brunetului. Sforaie mai tare ca un porc! Nu pot sa cred, se presupune ca eu pot sa dorm in sforaiturile lui ?? Ma ridic de pe parul moale putin nervoasa dar si amuzata in acelasi timp, si ma asez pe un fotoliu de langa biroul asezat paralel cu dulapul. Ma asez intr-o pozitie provocatoare pe scaun, incercand sa il observ pe Sasuke care dormea dus, parca ar fi fost in armata nu alta! Chicotesc la acest gand si incet, incet mi se inchid ochii sub presiunea grea a somnului. Si asa adorm eu pe fotoliu, inconfortabil asezata, in timp ce marele Sasuke Uchiha doarme ca o broasca, intins pe tot patul.
Peste 4 ore:
Dorm atat de bine, daca ignor durerea de gat si de spate, picioarele amortite si mainile angilozate. Ceva ma zguduie, ma clatina usor si delicat, dar brutal. Deschid ochii adormiti si dau de ochii intrebatori ai brunetului.
-Ce ai facut aseara de ai cearcanele astea imense ?? Si de ce nu ai dormit in pat ?? imi spune cu o fata de catelus nevinovat. Ma enervez, simt cum erup de furie.... Ii raspund ca a adormit inaintea mea si ca sa extins in tot patul, pe mine dandu-ma automat jos, si mai bine decat sa dorm pe jos am dormit in fotoliu. Expresia lui era una de uimire, pe fata lui fazandu-se urme de amuzament. Gata ! Acum chiar ca a intrecut limita!! Incepe sa rada ca idiotul vazand un om mergand pe strada.
Ma ridic usor din fotoliu, dar picioarele mele parca sunt facute din guma. Incep sa ma lase puterile. MA inclin amenintator spre podea, picioarele mele nu ma mai sustin. Inchid ochii si ii strang asteptand contactul cu podeaua rece. Ii tin inchisi, si ii tin, si inca ii tin... Ce naibi imi ia atat de mult sa cad ?? Doar nu sunt inalta de 12 mentri sa cad in juma de ora!! Dar doua brate calde si o voce blanda imi spune ca totul e bine si ca pot sa deschid ochii. Fac ceea ce mi se spunde si intalnesc privirea calda si plina de iubire a brunetului. Incepem sa ne sarutam ca nebunii si ceva ne intrerupe. Ca de fiecare data... oare cine mai e de data asta ??? Sper ca nu e Hinata ca il omor pe blond. Cred ca o sa isi petreaca viata intr-un scaun cu rotile. Prinsa in gandurile mele, si cu buzele intr-ale brunetului, nu observ ca acea persoana intrase deja in camera si se holba de zor la noi.
Un tusit fortat ma trezeste la realitate...
-Ma scuzati ca va intrerup... spune persoana, Oh, nu ! vocea aceea .... sa nu fie dirigu ca am incurcat-o cu Tsunade. Imi ridic privirea si dau de acelasi par argintiu, si de tipul pe care il poarta. Kakashi!! Ma strecos subtil din mainile brunetului, si ma indrept rusinata spre baie. Dirigu ma urmarea cu privirea pana in baie de unde aud discutia celor doi...
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 23:58

Hey kiss
Uite iti las com..inainte sa ma anunti uh...of ai facuto acum happy
Imi place tare mult....da confortabil mai doarme brunetul:):
Sper sa nu le tina morala Kakashi happy
Asa face si dirigul meu happy2
deci astept sa aduci next-ul kiss


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


My life is in black and white  - Pagina 3 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 00:08

nu is eu poeta dar e super kiss* , ce discutau aia doi?daca ceva pervers ii distrug pe am2:* vreau next:*:*


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 00:37

Iubita, mersii ca mai anuntat in love kiss a hug !
Deci nu ma asteptam de la marele Uchiha sa sforaie lough si ce vorbesc Sasuke cu Kakashi? huh?
Dupa parerea mea ori este o morala pentru saracutul Sasuke ori ceva putin mai pervers si surprinzator! lough
Astept next-ul happy2 ca de nu, TE PAP ! lough


My life is in black and white  - Pagina 3 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 16:41

cat de tare poate fi i kakasi sa mor eu abia astept nextul


My life is in black and white  - Pagina 3 3
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 19:08

Hei am adus nextu a hug
Capitolul 12 - continuarea
Sasuke :
O urmaresc cu coada ochi poe rozalie care se indreapta cu pasi marunti si repetati inspre baie. Se intoarce si imi arunca o privire fugara dupa care inchide usa. Cred ca este la fel de rusinata ca si mine. Dar eu, spre deosebire de ea, stiu sa imi ascund mai bine sentimentele. Un tusit fortat ma trezeste din gandurile mele. Offf, Kakashi deci mai erai in camera inca?? Ma rog, ma intorc inspre el, avea o fata cu o usoara urma de amuzament. Mersi Doamne, ca m-am oprit din holbat la usa de la baie...Imi indrept privirea inspre dirigu, cu o expresie de "Tu de ce dra*u ai venit aici?". Parca citindu-mi gandurile imi raspunde:
-Sasuke, vad ca iti palce fata asta, spune cu amuzament si cu o fata de tampit. Imi venea asa de tare sa ii dau un pumn in figura aia de prost... Dar ma abtin,atat imi mai trebuie: sa am probleme cu matusa... Ezita cam mult, ma intreb ca vrea sa imi spuna asa de important incat sa intre pe usa, mai sa o dea jos...Trage aer in piept, parca pregatindu-se pentru ceva. Ce naiba? Sune odata mos batran!!! Incep sa ma enervez, daca ma mai tine mult aici cred ca o sa ii dau cu ceva in cap, o sa il alerg pe toata plaja si va trebui sa se mute din oras pentru ca o sa il .... Ok, asa e chiar nebun?? Dupa ce ca nu spune nimic, ma mai si intrerupe ... Nu mai pot... Gata! Pana aici! Nu mai suport...i
Il apuc de gulerul camasii, strangandu-l din ce in ce mai puternic, si incep sa racnesc la el:
-Spune odata, ca ma enervezi rau, de ce dra*cu ai venit??? Ce ti-sa intamplat ?? Ti-a mancat pisica limba?? spun, mai bine zis, racnesc la el. Se facu-se in toate culorile curcubeului la fata.Deschide gura, dar nu mai apuca sa mai spuna ceva ca usa de la baie se deschide, rozalia intrand in camera. Tot ce mai aud este o frumoasa si originala injuratura la adresa mea, mai vad cum rozalia imi da o palma care imi intoarce capu la 90 de grade stang si apoi totul o mare intinsa de o culoare macabra...
Sakura:
Ies din baie, proaspata si prebatita de o noua zi, cand il vad pe Sasuke sugrumandu-l pe dirigu. Nu am mai gandit si am actionat. I-am prins o palma brunetului meu care ia intrors capu la 90 de grade stanga. A naibi intamplare ca acolo sa fie dulapul, el dand cu capul in el si spargandu-si-l. Imediat a cazut pe jos si a inceput sa sangere abundent. Cad in genunchi si incerc sa il trezesc... De parca nu i-ar fi ajuns palma data acum ii dade-am la palme cat pentru o viata intraga.
Nu mi-am dat seama pana acum, dar plangeam. Plangeam cu lacrimi amare si imi era frica de ce o sa pateasca brunetul din cauza mea, numai din cauza mea.... Simt o mana calda pe umarul meu drept, imi ridic privirea incetoseta din cauza lacrimilor si intalnesc privirea dirigului plina de caldura... " Va rog ajutati-l.." reusesc sa spun printre sughituri si lesin...
Kakashi:
Nu pot sa cred !! Dupa ce Sasuke era sa ma omoare si Sakura ia dat o palma de la trimis pe lumea ailalta... acum a lesinat si ea .... Ce ma fac eu acum cu doi lesinati?? Nu mai stau pe ganduri si sun la 112, le dau toate informatiile si ma indrept cu brunetul in brate in fata pensiunii. O vad pe Hinata pe hol foarte speriata de a-l vedea pe Sasuke in halul in care e acum.Ii spun cat de repede pot ca Sakura este si ea lesinata dar nu e asa de grav ca brunetul. Fata, intelegand mesajul porneste spre camera rozaliei alergand, mai sa alunece pe dara de sange a lui Sasuke.
Fug pe hol si tot fug... Cand sa facut holul asta asa de lung ?? Insfarsit vad usa de la iesire si echipajul ambulantei, care il pune pe brunet pe targa si porneste in mare viteza. Nici nu mai anunt pe cineva urc in masina propie si cu 180 km/h, era sa imi iau amenda.. Da ce spun eu "era"? Chiar mi-am luat, dar nu conteaza asta. Parchez, cauciucurile lasand doua urme negre pe asfaltul gri si un sunet deranjant. Ies in fuga din masina, cred ca am lasat si cheile in contact, mare mi-ar fi mirarea daca asi mai gasi masina acolo. Intru in salonul mare al spitalului, si ma duc glont inspre receptia spitalului si intreb o asistenta foarte draguta, roscata cu ochi caprui. La naiba Kakashi... Un elev de al tau poate sa fie in coma si tu te gandesti la prostii.... spun in timp ce ii multumesc pentru informatiile date.
Ma indrept grabit inspre liftul spitalului, care nu mai vine.... Spun o injuratura nu tocmai frumoasa liftului si ma indrept catre scari.... Sa imi amintesc ... etajul 6, salon 51... Doamne, de ce iti bati joc de mine ?? Adica, la etajul 6 ??? Taci si multumeste-te ca nu e la ultimul. Si asa incep sa urc din ce in ce mai repede, mai sa imi rup gatul. Ce ironic, sa iti rupi gatul in spital...
Sakura :
Negru, negru si iar negru... Cum poate cineva sa suporte culoarea asta macabra, trista?Sunt speriata, nu stiu ce sa fac....
-Aloooo.... stig fara incetare asteptand un raspuns, dar numai ecoul imi raspunde...E cineva aici?? Va rog, imi e frica... spun si cad in genunchi si incep sa plang.... Nu vreau sa fiu singura!!! zic si imi frec mainile una de alta, ca si cum mi-ar fi frig..
-Sakura?! aud o voce, una atat de cunoscuta.Vreau sa imi intorc capul dar imi e prea frica... Daca nu e el ?? Imi intorc privirea si ... Nu se poate! Nu pot sa cred! Acea voce era a lui....
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 19:15

amuzant , captivant , imi place faza ca e ironic sa iti rupi gatu in spital. Este luni de au tatea probleme deja?:)) stii tu faza cu luni , ziua preferata de sinucideri de atacuri de inima etc , vreau next azi ca tot aizi pun la 23 si bs :((:o3 please please please :O3:o3:3


My life is in black and white  - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 20:30

Bine...deci inca o data.... A FOST S-U-P-E-R! nr1
In acelasi timp amuzant lough dar pe final putin trist dap ! !
Astept nextu si spor la scris! kiss


My life is in black and white  - Pagina 3 C546b551
Mereu lumea te va eticheta dupa infatisare, ori ca ai un chip placut vederi sau mai putin placut. Dar adevarata fata pe care doar ochii prietenilor adevarati, o pot vedea, este fata inimii si a sufletului tau, este ceea ce esti tu cu adevarat!

Ficurile mele:
Panterele din New York https://sasu.forumgratuit.ro/t6046-panterele-din-new-york
Fic in colaborare:More than a band, true friends https://sasu.forumgratuit.ro/t5117-more-than-a-band-true-friends
Sus In jos
Continut sponsorizat




My life is in black and white  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My life is in black and white    My life is in black and white  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

My life is in black and white

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-