Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Mar 05 Feb 2013, 22:45

Awwwwwwww. Multam ca m-ai anuntat de next, a fost frumos... si intr-un fel pedeapsa le-a prins bine amandurora. Poate. Nu stiu daca Sasuke o sa-si schimbe comportamentul fata de Sakura doar din atat/ oricum ramane de vazut:P
Mi-a placut mult si astept sa vad cum mai merg lucrurile intre cei doi. Anunta-ma in continuare, daca poti. Ciusss~ ! Kissez.


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Large

I love you, key? 
Sus In jos
Hysteria ☨
Genin
Genin
Hysteria ☨

Sex : feminin Localizare Localizare : Intr-un loc in care nu voi ajunge niciodata !
acebook acebook : Aliina.Ldr
Nr. mesaje Nr. mesaje : 347
Puncte : 385
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : Sick of bitches

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 10:42

Heii pufule..Mersi ca m-ai anuntat!Chiar mi-a placut si insfarsit vedem si noi ceva romantic chiar daca nu trebuia sa fie..Doamnee ce dulci sunt uneori.Am vaga impresie ca astia doi o sa se iubeasca cat de curand.Si daca ma gandesc dupa gesturi Sasuke nu scria acolo despre o anumita fata pe care o uraste ?in aceea compunere?Sau am eu o imaginatie bogata si doar mi se pare.
Abia astept continuarea si te rog sa ma anunti


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Normal_Vogue_Australia_2013_10_16

 I'm in love with being queen 
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 14:44

YYYYAAAAYYY!!!!
Genial ! what?lol!
Mi-a placut mult , mult de tot what?lol!
Abia astept sa vad ce se va intampla heh
Brusc , parca Sasuke nu mi se mai pare asa enervant yeah
Sper doar sa nu se certe cand se vor trezi dap !
Multumesc mult de anunt happy2
Te-am pupat kiss


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 15:34

Hi hi. Acest capitol nu mi-a mai provocat acea stare de rautate, pe care mi-o transmitea Uchiha, sau acea stare de nepasare, a Sakurei. Primele paragrafe pe care le-am citit imi ofereau impresia ca se vor lua la injurat sau la bataie cu maturi. Insa chiar am ramas surprinsa cu actiunea de la sfarsit. Sakura? In bratele lui Uchiha? Fara sa isi declare unul altuia razboi? Poker face.
Nu credeam ca cei doi se pot intelege atat de bine, in situatii critice. Si totusi, unde era paltonul lui Sasuke? :))
Multumesc frumos de anunt, sper sa faci asta si data viitoare, spor la scris si la tastat!


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 07 Feb 2013, 10:20

wOw!
Pai intai ma scuz ca am intarziat asa mult... rusinos
Ce pot sa zic?
Cand Sasuke a luat'o in brate pe Sakura,credeam ca...nu stiu ii va face ceva...ce paranoica sunt...
Daca ai stii tu de cand vreau un moment romantic intre astia doi...
Ms mult ca m'ai anuntat si sper sa o mai faci!
Te kiss si spor la scris!


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 08 Feb 2013, 18:51

Hei. 21 Guns...[+16] - Pagina 7 78717

Of... imi pare atat de rau ca ajung asa tarziu, nu am putut sa las comentariu, dar am citit capitolul de pe telefon, imediat cum am primit PM-ul, pentru care iti multumesc.
Ce as putea sa zic ? A fost genial capitolul, ca de obicei.
Sasuke devine draguuuuuuut, sau mi se pare mie? 21 Guns...[+16] - Pagina 7 2573201749
Oh, astept cat mai multe momente din astea.
Probabil a doua zi cand vin colegii aia idi*ti, o sa-i gaseasca stand asa ? Oare ?
Sunt asa nerabdatoare sa vad ce se va intampla, sper sa aduci cat mai repede capitolul, si sa ma mai anunti, voi incerca sa ajung mai repede.
Succes ! 21 Guns...[+16] - Pagina 7 78717


21 Guns...[+16] - Pagina 7 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
21 Guns...[+16] - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Vin 08 Feb 2013, 21:54

Bună! Îţi mulţumesc pentru mesajul privat, a fost util. :) Se pare că acţiunea evoluează, nu mă aşteptam ca ei doi să ajungă atât de repede... uniţi în ceva. A fost interesant modul tău de a-i apropria, zic eu. Partea cu liceul încuiat a fost extraordinară, sinceră să fiu, de multe ori am visat să rămân blocată în şcoală, poate c-un băiat, poate c-o fată... Ce mai contează ? În fine, a fost frumos, cum vrei s-o iei. :) De abia aştept să văd ce se va întâmpla în dimineaţa următoare, ce reacţii, când se vor trezi. Oare vor fi prinşi în acea poziţie de către colegi ? Tot ce este posibil. Aştept capitolul următor, spor la scris şi multă inspiraţie !



21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
iPufu
Academy Student
Academy Student
iPufu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Aţi vrea voi să ştiţi;)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia <3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 11:25

Hey!! Deci ai un fic incredibil, sincer , la cat de incepatoare sunt , mi-e si rusine sa comentez la ficul tau happy2 lough , dar mi-am facut curaj si am comentat pana la urma:=): . Deci este incredibil, atunci cand a luat-o in brate credeam ca e o gluma, ca are de gand sa-i faca ceva ...sau nu stiu rolling on the floor. Si totusi, a fost dragut....sigur ceva nu e bine pe-aici rolling on the floor . Pai ce pot sa zic mai mult?? Nu sunt in stare sa comentez la cineva care scrie niste ficuri atat de inccredibile. Am citit si ,, Demonologie si Exorcism" . Iar cand am vazut cum se termina , pur si simplu am inceput sa plang... Ma intreb ce alte ficuri superbe mai ai inafara de astea doua...:-?. Bun deci, crezi ca ai putea sa ma anunti cand pui nextu' ? Doar daca poti si vrei ma anunti :d:. Hai te pup si astept nextu' cu mare drag si nerabdare kiss hi!


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_mi0i2jDC8u1rfa4qzo1_500
。✿*゚‘゚・❀.。.: :。✿*゚‘゚・❀.。.:
♡ Cine esti, ce destin te-a adus in viata mea ❤️
❤️ De ce plang si astept sa ma auda cineva ♡
♡ Oare pot sa te astept pana ajung la infinit? ❤️
❤️ Numar clipele si pare ca de 10 000 ori te-am regasit... ♡
:。❀*゚‘゚・✿.。.: :。•.☆*‘゚・•.★*.。.: :。•.☆*゚‘゚・•.★*.。.: :。❀*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 13:15

Vaiii, dar ce avem noi aici? Un nou capitol genial a la Andreea Schmitt.
Ţi-am spus că am citit capitolul încă de când l-ai postat, dar lenea e maaare. Mi-a plăcut enorm de mult, nici nu ai idee cât. Acţiunea a fost sublimă, ca de fiecare dată. Dialogul la fel, de descriere nu mai zic. Nu că aş acea ce, nu excepţia cuvintelor de laudă. Eşti prea talentată, copil copac a hug .
Şi eu mă gândeam la varianta pe care a spus-o Lissa, că na, dragostea trece prin stomac. Unul era halit, iar celălalt era consumatorul. Erau uniţi până la sfârşit. Mno, hai că mergea şi aşa. Îmi place şi varianta ta, chiar foarte mult. Ceea ce m-a şocat a fost gestul Sakurei. Chiar nu credeam că îi va da paltonul ei, în ciuda faptului că tremura din toate închieturile, lucru pe care tocmai ea l-a mărturisit. Scena de final a fost sublimă, deja îmi şi imaginam cum ea statea la el în braţe, cu capul pe umărul lui, respirându-i în ceafă. Mă întreb oare, la ce se gândea Sasuke, având în vedere că la începutul capitolului a fost un mitocan. A lăst-o pe Sakura să facă toată treaba, deşi se presupune că şi el trebuia să facă ceva util, nu doar să stea să butoneze telefonul. Ce copil idi**. Nici nu mai ştiu ce să îţi spun, nu mai am ce. Te-am lăudat cam mult. Vreau să văd cum vor reacţiona când va veni ziua următoare. Îmi şi imaginez colegii venind în clasă, găsindu-i pe ăştia doi într-o asemenea ipostază, iar pe Sasuke spunând replici de genul: "Nu e ceea ce pare". rolling on the floor Hai cu next-ul, dragă. Nu uita să mă anunţi a hug
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 15:52

Heyy dap !
M-am hotarat sa las si eu un comentariu la fic-ul acesta.
Il urmaresc de mai mult timp, cam de cand ai postat primele capitole, si nu reusesc sa inteleg de ce nu am comentat inca.
Probabil a fost teama ... sau emotiile lough
Ce mi-a placut cel mai mult, la inceput, a fost titlul.
Ma face mereu sa ma gandesc la cantecul formatiei Green Day, pur si simplu nemaipomenit !
Si cred ca este si destul de misterios.
A aparut in fic (titlul) in seara aceea cu Itachi, cand el i-a aratat Sakurei armele.
Dar ce legatura au ?
Adica, de ce o persoana are 21 de arme in camera sa ?
Oricum, sus am spus "la inceput" pentru ca acum, langa acesta, s-a adaugat si comportamentul lui Sasuke.
Recunosc ca a fost foarte enervant si rau pentru ce i-a facut fetei, dar cum de a sarit de la nesuferit la dulce in doar cateva ore ?
O fi specificat el la sfarsit ca o face doar pentru ca ii este frig, dar din cate aratase din faptele precedente se intelegea ca ar fi lasat-o sa moara indiferent de circumstante. hmm..realy?
Dupa aceea mai este si ceea ce a scris.
S-a inspirat din fapte reale sau a inventat ?
Sincera sa fiu, la inceput credeam ca a inventat.
Dar Sakura continua sa-si bata mintea cu asta si m-a facut si pe mine sa fiu curioasa.
Totusi, de ce Hinata a facut una ca asta ?
La inceput credeam ca era buna si o va ajuta pe Sakura...
Ce incurcatura, nu inteleg nimic despre Sasuke ...si asta nu-mi place deloc think .
Abia astept sa aduci next-ul ca sa vad ce vor face cand se vor trezi.
Anunta-ma si pe mine, te rog.
Spor la scris.
Jelly te pupa kiss


Ultima editare efectuata de catre *Jellyfish* in Dum 10 Feb 2013, 20:49, editata de 1 ori
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 17:43



Awww, ce dulce a fost capitolul! "Doar pentru ca ti-e frig!", daaa, siguur well? awesome right? ! Nu pot sa cred cat de fericita sunt acum ca s-a intamplat asta! Ai facut un cititor foarte fericit! Deci, a luat-o in brate! Mmm, foarte interesant! Mie mi-a placut foarte mult capitolul, I love it! Multumesc ca m-ai anuntat. O draguta ca de obicei! Sper sa o faci si in continuare daca se poate. Soo... Ne vedem la next! Multa inspiratie!

P.S: Hai repede cu next-ul ca mor aici! please please



     
 
21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_25021 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
iPufu
Academy Student
Academy Student
iPufu

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Aţi vrea voi să ştiţi;)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Mafia <3
Stare de spirit Stare de spirit : Conteaza?

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 15:07

Buun ,pai de cate commuri ai nevoie pentru a aduce nextu???:-?. Eh, cu asta e unu in plus, sper sa-l aduci repede. In caz ca ai o pana imensa de idei rolling on the floor , poti apela la mine, si poate scoatem ceva , vreo idee mica ceva rolling on the floor. Hai te puup si astept nextu cu maaaare dragg:x kiss.


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_mi0i2jDC8u1rfa4qzo1_500
。✿*゚‘゚・❀.。.: :。✿*゚‘゚・❀.。.:
♡ Cine esti, ce destin te-a adus in viata mea ❤️
❤️ De ce plang si astept sa ma auda cineva ♡
♡ Oare pot sa te astept pana ajung la infinit? ❤️
❤️ Numar clipele si pare ca de 10 000 ori te-am regasit... ♡
:。❀*゚‘゚・✿.。.: :。•.☆*‘゚・•.★*.。.: :。•.☆*゚‘゚・•.★*.。.: :。❀*゚‘゚・✿.。.:
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 17 Feb 2013, 18:29





Scuze ca sosesc asa tarziu cu comentariul, insa a trebuit sa ma obisnuiesc cu laptop-ul si in plus am mai dat si test la romana la gramatica si literatura...

Capitolul acesta a fost absolut genial, din punctul meu de vedere, la fel ca tine. Tot ce scri tu este genial, reflecta perfectiunea. Creatiile tale sunt pe placul meu si, sunt sigura cu pe placul tuturor cititorilor de pe forum !

Nu o cred pe asta. Sasuke sa ii tina de cald Sakurei ? Bine, adevarul este ca isi tin de cald unul altuia, deci si el are de castigat. Apropierea celor doi este foarte ciudata, din moment ce se detesta, dar in cazuri extrema, cei doi s-ar fi imbratisat chiar si cu un caine turbat numai ca sa nu inghete !

Iti multumesc foarte mult pentru mesajul privat, te rog, continua...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Sam 23 Feb 2013, 22:45

Buna!

Awww!!! Ce dragut a fost la final Sasuke. Nu ma asteptam la asa ceva, dar orice este posibil. Doar fiindca ii este frig? Mai vedem noi... Sa o tii tot asa cu descrierea, e superba. Astept nextul sa vad ce se mai intampla si poate nu ne mai lasi in suspans. Succes la scoala si anunta-ma!


21 Guns...[+16] - Pagina 7 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
21 Guns...[+16] - Pagina 7 8BGmFkk
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 15:34

Esti geniala!!! I rock peopleee!!! nu imi vine sa cred ca am ajuns asa tarziu la ficul tau....saraca Sakura cat are de suferit...si ce parinti nenor*****i poate avea cum sa o loveasca tatal ei asa si mama ei sa rada...nu pot sa cred...si mai tarziu sa o vanda.... nervi! aa mai era faza aia cand au vazut colegii filmuletul de ce nu le-a spus ca parintii mai ales tatal ei a vadut-o....sau sa mearga la protectia copilului..orice...numai sa scape de ei...oricum sper sa poata intalnii fericirea... happy2 ....iar la faza cu Sasuke ce mag*r poate fii cum sa o lase pe ea sa faca toata treaba...raul angry .....macar la final a putut sa o incalzeasca el dupa ce ea i-a dat paltonul ei..... lough ...nush de ce dar am impresia ca,colegii lor o sa ii gaseasca imbratisati lough we party !! imi place... well? awesome right? ...spor la scris in continuare...si daca poti anunta-ma si pe mine de next... Arigatōkiss a hug
~Sayonara~


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 17:59

Deci incep prin a-mi cere SCUZEEEEEE! ca nu am mai trecut de foarte muuult timp pe la bomboana asta de fic <3
deci ultimul capitol a fost genial !!! nu ma asteptam ca ei 2 sa se inteleaga si chiar sa se incalzeasca reciproc . That was soooooo sweet !
Astept NEXT-UL cat mai repedeeee :x


Teo ;) te-a pipacit ! :* :* :*


Edit Renesmee: Nu mai scrieti cu tot felul de culori inchise.
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Joi 14 Mar 2013, 22:09

Aaaaaaaaaaa :|
De ce m-ai lasat in suspans?! sad Si cand totul era asa interesant sad
Ficul tau este foooarte dar foarte interesant si frumos,
pacat de viata dura si grea a Sakurai, very sad
dupa cate indura...se mai trezeste si Sasuke sa o faca sa se simta si mai rau...
Oofff Sasuke...Sasuke....Cand o sa te maturizezi si tu?! hmm...?!
Sincer nu stiu cum poate Saskura sa le indure pe toate si sa mai fie si
amabila cu oamenii care o jignesc.... very sad
Offfff.....of!!
Scumpa mea....astept cu nerabdare sa pui next-ul si sper ca nu te superi daca te rog sa ma anunti si pe mine! puppy eyes
Spor la scris! kiss



21 Guns...[+16] - Pagina 7 Jpr

Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 11:48

Aaaaatat de frumos! . . . what?lol!
Foarte trist si cu atat de multa descriere. . .
Este reusit ca si alte ficuri de-ale tale!
Imi place atat de muuult!
Sincera sa fiu il citesc de mai mult timp dar nu am avut curajul sa comentez. rusinos
Sper sa ma anunti si pe mine cand aduci capitolul urmator. a hug
Spor la scris!
Te pup pa-pa! kiss

P.S. Atat de frumoos!!! sad lol damn!


21 Guns...[+16] - Pagina 7 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Mier 20 Mar 2013, 20:59

Cat de frumos poate fi ficul asta?Iti spun eu E GENIAL,il iubesc,tu esti geniala,scrii foarte frumos.Pune repede nextul ca mor de curiozitate.Imi pare rau ca am comentat asa tarziu,dar am avut niste probleme cu pc:*

PS.Anunta-ma si pe mn cand pui next:*
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Dum 31 Mar 2013, 23:35

Chapter 10

“You sometimes think you want to disappear, but all you really want is to be found.”



Sasuke’s point of view:


Si nu eram prieteni. Si nu o iubeam.. Si stiam ca e o obligatie. Si nici nu incercam sa fac ceva. Si statea in bratele mele, strangandu-ma cu toata fiinta ei. Si ii priveam chipul, suvitele roz ce incercau ce ii eclipseze tenul alb. Si mi-am inchis ochii in repetate randuri, ignorandu-i bataiile inimii ce se razvrateau in cutia toracica. Si as fi avut ocazia sa o strang de gat. Si as fi putut sa o ucid. Si da, era clar ca o uram, insa nu in ziua respectiva.
Nu am fost sigur ca telefonul ei vibra continuu in buzunarul paltonului ei, decat cand mi-am bagat mana fugitiv, pentru a nu rata apelul. Desi nu-I cunosteam pe tipul ce-o contactase, o dorinta arzatoare de curiozitate mi se aprinse in suflet.

- …Sakura, te-as intreba de ce nu ai venit in seara asta, dar sunt sigur ca ar fi o greseala si mult mai bine ar fi sa ma rezum doar la cateva cuvinte si-o intrebare. Cred ca ti se pare amuzant, dar nu imi pot gasi cuvintele potrivite si as dori sa stiu care e cauza pentru care ma comport atat de prostesc. Nu stiu ce incep sa simt pentru tine, dar simt ceva, Sakura, simt. Nu o sa te intreb daca si tu o faci, daca o sa incerci macar, dar te rog, spune-mi, nu ma vei indeparta de tine, nu-i asa?

Instinctiv am zambit si-am privit-o pe Sakura in bratele mele, cu mainile asezate pe trupul dezgolit si cu capul rezemat de umarul drept. Ii simteam respiratia in zona gatului si involuntar mi-am intredeschis gura pentru a putea vorbi.

- Doarme, am soptit dandu-mi capul pe spate, si apuncandu-o pe Sakura de talie am continuat, ai vrea sa ii transmit ceva din partea ta, in afara de faptul ca esti indragostit de ea?

Am pufnit, stiind ca neon*ocitul imi inchisese telefonul in nas, fara sa imi ofere un raspuns, fara sa ma asculte. Nu mi-as fi putut inchipui ce fel de sentimente nutrea individul la auzul vocii mele, una ferma si masculina, contrara cu desavarsire de a ei, feminina si total enervanta. Ma innebunea curiozitatea de-ai cunoaste slabiciunile, de-al vedea la pamant, ingenuchiind in fata mea, cu ochii fixand pamantul de frica si asteptandu-mi verdictul. Sangele incepea sa-mi pulseze mult mai rapid in vene, iar muschii, la randul lor, se contractau cu putere. Fara sa vreau, mi-am inclestat maxilarul cu dorinta, voind sa simt durere si disperare. Nu tindeam sa imi fac rau cu premeditare, ci voiam o portie de suferinta fizica, astfel incat sa fac o comparatie in ceea ce simteam in respectivul moment si ceea ce voiam sa simta el pe parcurs. Mi-am trecut limba peste buze si-am zambit, constientizand aspiratia mea masochista si bolnavicioasa. Am inspirat aer in piept si desprinzandu-mi mana de talia Sakurei si inlocuind-o cu cea stanga, pe abdomenul ei, mi-am trecut-o prin parul ciufulit si negru, indepartandu-l de pe frunte. Soarele inca nu rasarise, dar aparenta de intuneric permanent, imi creea iluzia unei lumi paralele, in care eram blocat cu fiinta ce o uram atat de mult. Desi inainte de acel apel, imi propusesem sa-mi las de-o parte sentimentele negative, instinctiv revenisera. Nu avusem control, nu mai puteam sa le domin. Si oare nu eram suficient de puternic? Nu, nu. Imi place sa o vad suferind si cersind dupa un strop de bunavointa. Imi doream sa o vad calcata in picioare, si nu numai de mine, de Itachi. Mi-am muscat buza inferioara si-am privit-o dormind. Atat de naiva, atat de inofensiva si pr*asta. Si chiar nu imi doream sa stie ca ma gandeam la o modalitate de-a o elimina definitiv din schema… sau poate nu voiam asta. Ea imi creea interesul de-a imi antrena mentalitatea. Ea reusea sa ma uimeasca cu nivelul ei foarte ridicat de IQ. Desigur, eram sarcastic, dar chiar si asa, antipatia ce mi-o creasem pe parcursul timpului, era puternica si nicidecum pe cale de distrugere.
Am clipit repede, simtind un incomfort la unul din ochi. Apoi, ajutandu-ma de una din mainile libere, mi l-am frecat cu precizie si atentie.

- Date de pe mine, am marait, nu esti buna de nimic.
- … Lasa-ma sa dorm, a soptit, lasandu-si una din maini mult prea aproape de ceva ce nu trebuia .
- Nu e momentul potrivit de-a-ti arata atuurile de cu*va, i-am spus, incercand sa o indepartez. Ai crezut ca sunt interesat?

Ea si-a intredeschis ochii si m-a privit cu rautate, indepartandu-si mana rece de pielea-mi fierbinte. Si eu la randul meu o priveam cu nonsalanta si asteptam sa zica ceva, nicidecum sa actioneze in alt fel. Mi-a tras o palma , apoi si-a intredeschis buzele, tragand cu putere aerul in piept. Era agitata, nestiind reactia mea. Ziua inca nu sosise, imi puteam continua jocul bolnav de-a o innebuni. Trebuia sa o domin, sa o fac sa taca.

- Er*ctia ta nu demonstreaza ca nu sunt buna de nimic, nu-i asa?

Am zambit si mi-am muscat buza inferioara , oferindu-i o imagine e*otica.

- Si daca nu e o er*ctie? am intrebat-o, ridicandu-mi una din sprancene.
- Operatiile chirurgicale la organe genitale sunt permise la saptesprezece ani?
- Cum si minorele se prosti*ueaza de buna voie, am spus tragandu-o de talie mai aproape de mine. Dar nu, nu, operatia este exclusa in cazul meu, i-am soptit, ridicandu-mi mana de pe talie pe sira spinarii, incet-incet, pana la nivelul gatului, strangandu-o si tragandu-o mai aproape.

Mi-a soptit numele cu o intensitate aparte si si-a inclestat maxilarul. Am zambit in coltul gurii, caci ma bucura nelinistea ei. Deoarece imi doream mai mult, cu cealalta mana libera i-am atins sanul si l-am strans puternic. Nu ma interesa ea ca fizic, nu ma interesa deloc, dar era placut sa o vad vulnerabila.
Ma asteptam la o alta palma, in schimb i-am simtit degetele impreunandu-se in parul meu si strangandu-ma cu forta si viciu. Desi durea, nu as putea explica ce bine ma simteam. Am lasat-o sa continue jocul dupa propriile ei reguli, si abia dupa ce am constat ca cealalta mana libera, cu aceleasi degete lungi si subtiri, cu unghii patrate si lungi, lacuite cu negru, imi atingea pectoralii, mi-am revenit si am vrut sa ii dovedesc ca doar eu pot profita de dorinta ei. Nu voiam sa o sarut, nu-mi doream sa ii simt buzele pulsandu-se peste ale mele, in schimb doream sa o fac pe ea sa-si doreasca asta. Aparentele ce si le creea in fata mea, de tipa greu de abordat, nu ma puteau amagi, caci atunci in bratele mele, era atat de neconvingatoare. Am tras-o mai aproape de mine si mi-am lasat mana pe talia ei, asteptandu-i urmatoarea miscare. Si-a intredeschis gura si si-a aplecat capul catre al meu. In acel moment, mi-a aratat dintii albi, in semn de victorie, dar a fost amuzant, caci nu ma asteptam.

- Prefer sa sarut un instalator cu probleme de igiena, decat pe tine, mi-a spus impingandu-ma.
- Probabil el nu ar vrea sa te sarute, si radicand dintr-o spranceana, am intrebat-o, ce spui?



I had to break myself to carry on.


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Apr 2013, 00:26

Buunnn. Ai adus nextul. Imi place foarte mult. Ai multe idei frumoasse si originale. Scrii impecabil, ceea ce da acestui fic si mai multa stralucire. Se vede ca ai muncit mult ca sa ajungi pana aici, dar a meritat totul. Nu am ce comenta la ficurile tale, decat ca aduci tare greu capitolele. In rest, totul este super perfect. Astept sa aduci continuarea. Succes la scoala!


21 Guns...[+16] - Pagina 7 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
21 Guns...[+16] - Pagina 7 8BGmFkk
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Apr 2013, 00:34

Ah, ce mă bucur că ai adus, după zile, săptămâni, apoi luni de așteptare, mult doritul capitol. Câtă perversitate, frate! Dar ce îmi place acest Sasuke sado-masochist. În toată acea tensiune din începere, au apărut și niște scântei între ei și, deși se încăpățânează fraierul de Sasuke, cel mare și tare, sunt sigură că se dezvoltă ceva și pe plan sentimental. A fost un capitol uimitor și foarte incitat, să știi că a meritat așteptarea. Dar sper ca următorul să ajungă mai repede, doarece sunt foarte curioasă cu privire la ce va urma. kiss



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Apr 2013, 00:55

Hei, vad ca intr-un sfarsit ai reusit sa duci mult asteptatul next. Daca ai sti cat mi-am dorit sa se intample lough La partea cu "Date de pe mine, am marait, nu esti buna de nimic.", pe langa faptul ca a fost extrem de enervant, a mai si facut pe smecherul.
Acum na, e Sasuke, dar totusi mi-a placut cum i-a raspuns aluia la telefon. Oh da, s-a simtit foarte satisfacut baiatul yeah Ce pot sa spun, un capitol incitant rau de tot.
M-a facut sa stau si sa-l citesc punand multa atentie pe fiecare cuvant si simtindu-ma de parca as fi fost si eu acolo. Imi pare bine ca l-ai pus si sper din tot sufletul ca next-ul sa ajunga mai repede. Spor la scris si mersi pentru anunt. Jelly te pupa kiss
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Apr 2013, 11:52

Bună! Andreea, sweetheart, de fiecare dată mă uimești cu minunatele tale capitole! Ești genială, știai asta? in love Îmi place mai ales cum ai descris ceea ce simțea Sasuke. Foarte realist, convingător, chiar dacă puțin bolnav din partea lui. rolling on the floor M-am bucurat foarte mult de acest next, să știi! Abia îl aștept pe următorul! in love Hai, pune-te pe tastat că doar e aproximativ vacanțăăăă! a hug


21 Guns...[+16] - Pagina 7 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19Lun 01 Apr 2013, 14:14

Hello, dear. Ma bucur mult ca intr-un final ai reusit sa aduci acest capitol, caci trecusera aproape doua luni de cand nu ai mai postat. Sincer, a meritat asteptarea, dupa cum spunea si Ane. A fost un capitol atat de incitant, pervers, iar protagonistul nostru brunet, jur ca m-a scos din sarite. Nu fac si nu dreg si nu simt si nu mai stiu ce, insa tot el o provoca pe Sakura. Ce om idio*! Simteam tensiunea aceea ce domnea peste cei doi, m-ai facut sa simt totul, ai creeat atmosfera aceea care nu lasa cititorul sa iasa, intr-un fel sau altul, din ficul tau, metaforic vorbind, desigur lough Chiar vreau sa vad ce vor face in continuare astia doi, caci mi se par amuzanti atunci cand sunt pusi impreuna. Poate avem parte de un +16 data viitoare. *Asta daca doreste autoarea*
Ti-am mai spus-o si ti-o voi mai spune de cate ori va fi nevoie. Scrii superb, iar dialogul tau este cireasa de pe tort. Sper sa vii repede cu next-ul ala in love Spor la scris si la idei, iar daca deranjul nu este prea mare, ma poti anunta in continuare? Multumesc :)
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




21 Guns...[+16] - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-