Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 9 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 11:31

Deci, in primul rand ma bucur enorm ca ti-ai redeschis fic-ul!in love Primul lucrul pe care l-am facut cand am vazut anuntul a fost sa tip prin toata casa de bucurie! Al doilea lucru a fost sa ma gandesc cat de geniala esti, mai ales ca ai scris un capitol foarte bun!in love Am inceput sa inteleg mai bine viata lui Sasuke, si nu ma asteptam ca el sa intretina relatii se****e cu Hinata! Pare ca o place prea mult... Oricum mi s-a parut si mie ca Hinata se comporta ciudat. Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data viitoare! Bafta in continuare! Kiss! kiss


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 11:41

Iti multumesc din tot sufletul ca l-ai redeschis , draga mea !
Oficial ma declar fanul numarul 1 al acestui fic ! Superb, de-a dreptul !
Imi place la maxim cum scri , atat mister , si ma faci sa imi doresc sa stiu mai mult , ma ti in suspans cu fiecare secunda ce trece !
Deci hai cu next-ul mai repede ! a hug kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 12:40

Okeeeeeeeeeeeei. Am cam tras chiulul in ultima vreme, dar ma bucur enorm ca te-ai hotarat sa redeschizi acest fic. Asa cum ai spus si tu, capitolul este superb. A fost intens, plin de sentimente si... nu stiu. Diferit. Diferit in sensul cel mai bun al cuvantului. Fiecare fraza se imbina perfect cu cealalta, ca intr-un puzzel bine facut. Nu-mi vine sa cred ceea ce s-a intamplat si chiar nu-mi vine sa cred ca te-ai gandit la asta. Ai o minte geniala si malefica in acelasi timp. God, acum chiar vreau sa vad ce se va intampla in continuare, avand in vedere ce tocmai ai scris. Esti esti esti esti esti... m-ai lasat fara cuvinte, la propriu.
Sunt sigura ca ipotezele mele in legatura cu acest capitol sunt adevarate, dar sunt curioasa unde te va duce imaginatia, sunt super-extra-mega curioasa sa vad ce vei asterne in capitolul urmator, pentru ca mi-ai trezit interesul si acea pofta nebuna de a citi un fic genial cum numai tu faci.
Spor la scris :*
Sa ma anunti ;;)


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Rwre

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 13:26

O-da-da-da! Genial! Nu pot descrie in cuvinte modul in care m-a fascinat acest capitol. Brusc, nu-l mai uras pe Sasuke well? awesome right?. Intr-un mod ciudat, am impresia ca odata ce ai continuat acest fic dupa o mica pauza, ai venit si cu o schimbare in caracterul personajelor think Sau poate aceasta este doar evolutia lor.

Iti multumesc de anunt, si poti fi sigura ca astept cu nerabdare capitolul urmator kiss 


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 14:03

Hei..hi! 
Ma bucur muuult de tot ca ai redeschis ficul,
Sincer credeam ca nu o vei face..
Dar ma bucur ca m-am inselat! dap ! 
Capitolul a fost mununat ca de obicei,
Sasuke a ramas acelas, asta e clar, 
Despre Sakura nu pot spune prea multe, astept si "aparitia" ei lough 
Cat despre Hinata... am impresia ca aia nu e Hinata... think 

Sunt extrem de curioasa sa aflu ce se intampla in capitolul urmator
Si vreau sa te rog (insistent) sa aduci repede next-ul !!!! puppy eyes 
Iti multumesc muuullt pentru mesaj si sper sa ma anunti in continuare! puppy eyes 
Spor la scris! in love 

BaiBai kiss kiss



21 Guns...[+16] - Pagina 9 Jpr

Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 15:32

Hey happy Mersi ca mai anuntat de next kiss Si ma bucur ca ti-ai redeschis fic-ul happy
Sasuke asta tot la fel a ramas nu? lough Fata care era cu el sigur este Hinata? adica sigur..sigur?
Oricum astept capitolul urmator cu nerabdare heh
Pana data viitoare te-am kiss
~Sayonara~ a hug


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 16:00

Deci, ma bucur extrem de mult ca ai redeschis ficul. Acest capitol e fantastic, mi-a placut foarte mult. Sunt curioasa daca nu cumva Sasuke se indragosteste de Sakura, dar vom citii si vom vedea. Cred ca acest capitol m-afacut sa simt si sa imi doresc prea multe lucruri. lough In orice caz, sper sa vi repede cu nextul, iar daca nu te deranjeaza, te rog sa ma anunti si pe mine. happy


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 09 Iul 2013, 18:34


Cand am vazut ca ai redeschis fic-ul mai aveam putin si ma innecam cu apa pe care o beam in acel moment. Mi-a placut mult acest capitol. A fost asa de pasional... Mi-a placut foarte mult cum ai descris. Mereu descri foarte frumos si asta ma atrage mult. Sper ca acum ca ai redeschis fic-ul sa aduci si next-ul mai repede pentru ca mi-ai trezit curiozitatea pentru a descoperi cum va evolua relatia dintre Sasuke si Sakura. Spor la scris si multa, multa inspiratie. Nu uita sa ma anunti de urmatorul capitol pe care il astept cu nerabdare. Bye!

Katherine Pierce


     
 
21 Guns...[+16] - Pagina 9 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_25021 Guns...[+16] - Pagina 9 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
21 Guns...[+16] - Pagina 9 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 13:51

Okei, de ceva vreme mi-am pus în gând să-ţi las un comentariu la ficul ăsta. L-am citit de abia de la capitolul patru, dacă ţin bine minte, şi după ce-am făcut-o am fost nerăbdătoare de fiecare dată când urma să aduci continuarea. Se observă o vizibilă dezvoltare, cel mai mare impact avându-l ultimul capitol. Admir descrierea ta, este impecabilă, fără cusur. Chiar ai talent, fără doar şi poate. Descrii cursiv acţiunea, întâmplările şi sentimentele personajelor, fără să bruiezi atenţia cititorului. Nu ştiu cât de bună este aluzia mea, dar descrierea ta este precum o autostradă imediat terminată, fără gropi, fara pauze, dacă înţelegi la ce mă refer. lough * epic fail high level *
Sasuke mi-a plăcut încă de la începutul ficului, doar că în ultimul capitol, ei bine, pot spune că am rămas fascinată de personalitatea lui, de cum un om poate ascunde atât de multe sub un comportament rece. Se observă o schimbare a personajelor, iar eu ard de nerăbdare să aflu cum vei continua povestea, mai mult ca sigur fiind într-o manieră la fel de impecabilă ca până acum.
Te pupăcesc. Şi să nu uiţi niciodată ce capitol fenomenal ai scris, să-ţi aminteşti asta când vei vrea să-ţi închizi orice fic! kiss 
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 14:53

Andreea! a hug Cu acest fic m-ai cucerit pe dea-ntregul. Fiecare moment a fost tensionat, iar felul in care ai descris atat de fluid si atragator mi-a captat atentia. Celelalte capitole le-am citit cand era inchis, insa pot spune cu incredere ca ultimul m-a atras cel mai mult. In plus, am de gand sa-ti urmaresc ficul o vreme indelungata, de aceea te rog sa ma anunti cand mai postezi vreun capitol.
Iti spun, cu acest fic m-ai cucerit, m-ai doborat. Cred ca in scurt timp vei devenii scriitoarea mea preferata de pe acest forum, caci imi plac la nebunie ideile tale.
Abia astept sa vad ce mai ai in plan si cum il vei continua. Pana atunci, iti urez bafta la postat si la scris. Te pup.:*


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Tumblr_misdftNYBn1romvo7o1_500

Cutreier prin bezna nopții, pipăind conturul fiecărei umbre.
Te caut, dar nu te găsesc. Ai rămas doar în amintirile mele.
Ești ca o fantomă, nu te pot simți, dar ești aici.



My new tumblr.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 15:10

Andreea, mama, m-ai lasat stramba in fata monitorului la 2 noaptea, sau 3, cat mama naibii era. M-am bucurat asa mult cand ai redeschis 21 Guns, off off. Mentionez de acum ca astept cu mare nerabdare urmatorul capitol care sper sa vina repede, nu ca asta. Insa daca e la fel de bun, sau mai bun, sa stii ca pot astepta ceva mai mult, cred. Deci da, cred ca a fost cel mai bun capitol al tau scris pana in prezent, serios vorbesc. Am descoperit ca esti foarte buna si la scenele +16, iar evolutia ta crede-ma ca nu trece neobservata. Stiam ca esti buna, ca ma vei uimi, dar deja ai fost nesimtita, ca ai intrecut limita admisa. Descrii superb, ai o actiune si un dialog demential, iar tu cand scrii noaptea, ei bine, faci ravagii de-a dreptul lough. Cand mi-ai spus ca ti-a venit o idee geniala, chiar stiam ca spui adevarul, iar cand am si citit, m-am convins de asta. Ce-i drept, n-am inteles eu cu adevarat povestea din prima, dar dupa ce m-ai ajutat sa inteleg, eram ceva gen: "Oh, doamneee, de unde si ideea asta?!". Suuunt atat de curioasa in legatura cu urmatorul capitol, cu felul in care vei aduce acest fic in pragul romantismului, incat nici nu stiu la ce ar trebui sa ma gandesc. Este unul dintre ficurile mele preferate, a fost si va fi. Nu renunt la asta. Daca il mai inchizi vreodata, am sa ma asigur eu ca o sa treci prin niste faze nasoale rau, o sa traiesti in chinuri. Asa, momentul dintre cei doi a fost sublim, iar replicile nu au facut decat sa accentueze starea aceea dintre ei, m-au introdus cu totul in actiune. Cum am zis, ai o descriere ampla, descrii ce trebuie, nu abureli si niciodata nu m-am plictisit cand am citit ceva scris de tine. Esti tare talentata si ai sa ma omori intr-o zi, si la propriu, dar si la figurat. Hai cu urmatorul capitol mai repede, pana nu mor aici. Spor la scris si la idei a hug
Sper ca n-am aberat prea mult si ca nu am dramatizat prea tare si sper ca nu am spus nimic cliseic. rolling on the floor
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mier 10 Iul 2013, 19:34

Bună Andreea!
    Îti urmăresc creaţia de ceva vreme, de la capitolul 4 mai precis.
Cei drept, titlul chiar mi-a sărit în ochi căci automat m-am gândit la Green Day şi am ajuns la concluzia că un nume ca ăsta trebuie să fie doar a unei poveşti interesante!
Nu am să îti spun cât de frumos este sau cât de talentată eşti,căci sunt convinsă că ai auzit asta de o grămadă de ori,în schimb îţi spun că îmi place la nebunie reality-drama asta şi că abia aştept următorul capitol.
Apropo,am şi eu ca şi majoritatea o presupunere în legătură cu Hinata:Hinata este de fapt Sakura şi mă rog, pseudo Sakura crede de fapt că Sasuke e Itachi,aşa mi-aş explica schimbul acela ciudat de camere.
De obicei nu prea am dreptate şi nu ştiu de ce dar sper să ma înşel.
    Te salut, camarade!


21 Guns...[+16] - Pagina 9 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
»ღ»Mary»ღ»
Genin
Genin
»ღ»Mary»ღ»

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 65
Puncte : 68
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : http://fanfic.a-evolution.com/

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Sam 13 Iul 2013, 01:22

Bunaaa...Ma bcur mult ca ai redeschis ficul,e superb.
Oare de ce am impresia ca aia nu era tocmai hinata?=)) Okay,ma abtin sa nu stric probabil surpriza.
A fost minunat,succes in continuare si anunta-ma si pe mine:*
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Sam 13 Iul 2013, 15:37

Hei.

GOD! CAT DE PERFECT! Mi-a placut mult, ai descris perfect, ma bucur super mult ca ai decis sa continui fic-ul, pe care sper sa nu-l mai inchizi. Tu esti geniala, SI O STII ! :))
Cel mai mult mi-a placut ca a fost din perspectiva lui Sasuke, ador asta. Hmh, e ceva dubios in legatura cu modul in care s-a comportat Hinata, era schimbata, e clar ca nu era ea ! :))
Eu sincer sper sa fi fost Sakura, dar nu stiu... nu ar avea de ce sa fi fost acolo, acasa la Hinata, de ce sa se culce cu Sasuke.. nu se leaga.
Oricum, astept capitolul urmator pe care sper sa-l aduci mai repede si sa ma anunti.


21 Guns...[+16] - Pagina 9 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mier 17 Iul 2013, 06:39

Hei, hei, hei..
Am dat si eu din pura intamplare pe la ficul tau.. si am stat ceva sa-l citesc tot panaa in acest moment dar sunt mai mult decat sigura ca a meritat.
In legatura cu ficul.. sincer parerea mea din ansamblu este ca scrii genial, esti geniala, ideea e geniala iar ultimul capitol ultra genial. Pe la jumatatea capitolului, cand numai aveam niciun dubiu ca Hinata este defapt Sakura care il confunda pe Sasu cu Itachi am inceput sa rad gandindu-ma la momentul acela divin cand cartile vor fi date pe fata si identitatile divulgate. Ceea ce ma ingrijoreaza pe mine este reactia lui Itachi, sentimentele sale si cel mai important legatura lui stransa cu Sakura. Eh..Am incredere in tine si sunt absolut convinsa ca esti un talent innascut care stie ce face. Si sa-ti spun un secret.. ador felul in care scrii si iti iubesc absolut toate ficurile pe cale le reprezinti.
In fine, bat campii prea mult la ora asta asa ca o sa fiu scurta: Nextul sau viata! :)) Nu uita sa ma anunti..
Ja Ne!
P.S. I-ai compus si conturat caracterul lui Itachi asa de bine incat m-ai facut sa ma indragostesc de acest minunat, atent si iubaret personaj.


21 Guns...[+16] - Pagina 9 3041696221 Guns...[+16] - Pagina 9 Tumblr_mibzeoZugy1s5ms33o1_500
                                      21 Guns...[+16] - Pagina 9 3041696221 Guns...[+16] - Pagina 9 30416962
                                                           


Pe mǎsurǎ ce creştem descoperim cǎ pânǎ şi persoana care nu trebuia sǎ te dezamǎgeascǎ vreodatǎ, probabil o va face.
Sus In jos
FreakaDaMenta
Genin
Genin
FreakaDaMenta

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ..In padurea cu alune...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 198
Puncte : 212
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : sa ascult muzica, sa rad pana raman fara aer fara niciun motiv
Stare de spirit Stare de spirit : se putea si mai bine :-??

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Joi 18 Iul 2013, 13:16

Ti-am urmarit de mult timp ficul, dr niciodata nu ti-am lasat un comentariu.
Oricum, vreau sa stii ca-mi place mult povestea... e o idee originala well? awesome right? 
Ultimul capitol m-a lasat un pic in dubii, cumva nu era Hinata? think 
Sa vii repede cu next-ul! ;;) 


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Tumblr_msuqleRlta1saqv5wo1_500
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Dum 21 Iul 2013, 17:20

"Mi-am redeschis ficul. Sper sa mi-l citesti in continuaree." Tu glumesti? Cum adica m-ai speri sa-l citesc in continuare? Nu esti in toate mintile Andreea daca tu crezi ca nu am sa-ti mai citesc ficul. ma bucur ca te-au mancat creierii sa-l deschizi si oricum, acum sper sa te tii cu el pana la final. Sasuke m-a surprins intr-un mod ciudat, extrem de straniu, dar nu m-a mirat ce a facut cu Hinata. Hinata de la inceput a fost o scarba egoista fara sentimente, asa ca imi pun speranta in Itachi care pana acum e personajul care pare sensibil. Multam de anunt. Kisses and hugs!



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19Mar 23 Iul 2013, 12:58

Cert este ca am cam intarziat cu parerea mea. Capitolul mi-ar fi placut daca ar fi fost mai lung, dar actiunea din el a fost interesanta. Tatal lui Sasuke nu prea o inghitea pe nevasta-sa . Ma intreb femeia pe care o descria Sasuke in una din lucrarile sale era chiar mama lui ? Si oare ce este cu Hinata? Am o vaga presimtire ca este Sakura, dar nu stiu de ce =)) . Imi trec multe idei prin cap in momentul asta.
Ma bucur ca ai perseverat frumos, mai ales la descriere. Mi se parea atat de fluida incat mi-a parut rau cand ai terminat capitolul. Si bineinteles ca vrem next urgent. Anunta-ma. :3


21 Guns...[+16] - Pagina 9 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Continut sponsorizat




21 Guns...[+16] - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 9 I_icon19

Sus In jos
 

21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-