Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 20:52



Hello, Hello!

Imi cer mii de scuze ca nu am trecut mai de vreme pe aici, insa, din pacate, am fost plecata de acasa... Deci fara calculator!
Ma enerveaza Sasuke, rau! Pana la urma urmei, ce-i intereseaza pe toti de viata ei? N-am sa inteleg niciodata de ce lume poate fi atat de nedreapta, judecand imediat, fara sa te cunoasca defapt...
Abia astept sa vad ce se intampla in continuare, daca Hinata chiar vrea sa fie prietena rozaliei sau nu.
Merci ca m-ai anuntat, nu uita sa o faci si in continuare, scumpete!

Te poopik dulke,
~Black Coffee~



     
 
21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_25021 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 11 Iul 2012, 17:59

Bună scumpa:D
Scuză-mă te rog că nu am putut ajunge mai devreme.
Nu sunt acasă.:(
Oricum... Trebuia să îţi zic cât de frumos a fost acest capitol.
Mda... Normal că bârfele trebuiau să fie prezente, nu?
Ca întotdeauna.
Mă energează toată mascarada asta....
De ce toată lumea se ia de ea?
Damn it!
În fine, ştii deja că aştept nextul, nu?
Mna.. Ne vedem, honey! :/
Sq.


21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 20:30

Hey happy
Ficul e absolut genial. oh my god !!! Nici nu stiu...adica,ce as mai putea sa comentez???!
Ador modul cum scrii. Esti geniala ! si FOARTE TALENTATA. Te felicit sincer pentru asta. Ai un fel de a scrie,care pur si simplu....nu stiu... il ADOR.
Nu te opri niciodata din scris,esti extrem de talentata. in love
M`ai lasat fara cuvinte. M`am si repetat de cate`va ori rolling on the floor

Dau si eu comm cu intarziere,sorry . happy2 nervi!

Am sa`ti citesc si comentez toate ficurile !! in love rusinos jos palaria in fata
Astept continuarea !!!
Next pls. a hug


21 Guns...[+16] - Pagina 3 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Iul 2012, 20:21

Buna. Cel mai mult mia placut numele rolling on the floor . 21 Guns=melodia mea preferata de la green day in love . Parinti nebuni are saraca. Cum poate sa ii suporte chiar nu stiu. Eu as fi fost in alta tara in secunda 2. Si cum poate sa il suporte pe nesuferitul ala de Sasuke. take this!
Nu stie sa se poarte frumos cu fetele de loc. Si totusi ce gest frumos a facut Hinata... Pacat ca Sakura nu apreciaza gestul din plin. Crede ca o pacaleste. Ce prostuta dap !
Ma intreb daca Sasuke se va schimba si daca Sakura il va putea iubi vreodata pe nesimtitul ala puppy eyes .
Hai te rog repede cu nextul.

P.S. Sa ma anunti si pe mine. kiss
Sus In jos
******Zuzu*****
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In taramul viselor!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 15:10

Iti iubesc ficul este extraordinar we party !! Sasuke e cam snob dar stiu ca se va schimba :>happy Te rog sa ma anunti cand pui nextul ti-as fi foarte recunoscatoare
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 17 Iul 2012, 13:17

Hei!Hei!Hei! Super fic Andreea! Vreau next si la Acesta si la celalalt !!! Repede!
! Si ser ca Hinata sa o inteleaga pe Sakura si prin ceea ce trece ea in fiecare zi!!
Deci NEXT NEXT NEXT!!!!



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]21 Guns...[+16] - Pagina 3 4tpttl[/img]









Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 23:18





Hei! Hei! Hei!

Imi cer scuze in principal ca abia acum ajung....

Mesejele vin in fiecare zi si sunt doar o "eu" pentru atatea mesaje...

Saraca Sakura...

Sasuke se baga ca musca il lapte peste tot...

Eu cred ca indiferent de atitudinea lui rece, rea, insuportabila etc.

Indiferent de faptul ca e cam prost

Si se crede prea bun

Pentru ca este bogat

(Dar totusi..insuportabil!)

Si ii vorbeste urat Sakurei...

Eu cred ca ii pasa de Sakura

Un pic..

Macar 5%

Cred ca este ceva necurat cu Hinata..

Poate ca mi se pare doar mie..

Dar e ceva suspect..

Adica brusc i sa schimbat atutidunea si vrea s-o ajute pe Saku?

Vreau sa ii fie prietena?

Sau si-a bagat Sasuke coada?

Nu vreau sa trag concluzie pripite poate este doar imaginatia mea..

Astept next

Te pup dolshe

Si sper sa ma anunti










21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Iul 2012, 23:57

Am adus next-ul, scuzati-mi intarziera. Multumesc pentru comentarii si sper sa va placa. Mi-a luat 2 zile sa il scriu pentru ca nu imi iesea. Jumatate am scris ieri, iar partea cu doua stelute in seara asta. Ma simt foarte foarte aiurea... daca ma simt asa am sa scriu si la celellalte fic-uri....



Chapter 5



Sakura's point of view:


All alone, all alone, uh...

M-am asezat inapoi pe scaun, ignorand privirele socate ale celor din jur. Am privit-o pe Hinata cu tristete si am oftat. Aceasta mi-a intins un sandwich si mi-a zambit, spunandu-mi sa il mananc. Nu m-am mai impotrivit si l-am acceptat cu incredere, indepartand staniolul. Era cu pastrama de curcan, cascaval, salata verde si castraveti, ahh, atat de bun. Salivam si totusi ma intrebam daca ar trebui sau nu sa musc din el.

M-am uitat in ochii Hinatei, ea parca implorandu-ma sa-l mananc, insa nu puteam, nu aveam forta si curajul sa musc din acel sandvich, imi era foarte frica.Mi-am dat ochii peste cap si am pus mancarea pe banca, spunandu-i Hinatei ca nu pot. Aceasta a inchis ochii si a oftat, atingandu-mi imediat dupa, umarul cu mana ei. Am tresarit usor si i-am zambit fals. Imi parea rau, dar nu ma puteam forta.

- E okai, serios, uite ia macar acest mar verde, e doar un fruct chiar nu ingrasa deloc si macar vei avea destul energie sa te tii pe picioare, vocea ei imi atrase atentia.

Mi-am muscat buza inferioara puternic, lasand cateva firicele de sange sa se prelinga pe barbie. Mi-am intins mana si am luat fructul, muscand cu rapiditate din el. Nu mai voiam sa ma gandesc la tot felul de teorii si chestii, l-am mancat si nu s-a intamplat nimic. Am aruncat cotorul la cos, iar in secunda a doua profesoara de matematica a pasit in clasa spre nemultumirea mea.

*

Am luat cateva bucatele de ciocolata de la Hinata si le-am bagat in gura, inchizand ochii si mestecand. Am zambit victorioasa si m-am ridicat din banca, punandu-mi geanta pe umar si parasind clasa cu bruneta pe urmele mele. Inca eram slabita, insa nu indeajuns incat sa cad pe strada.

- Hei, Sakura, nu vrei sa dormi la mine diseara? vocea tinerei ma facu sa ma opresc din mers, axandu-o mai apoi cu privirea.

- Nu cred ca fratele tau ar fi deacord, i-am replicat in timp ce mi-am continuat drumul.

- Stai - ma opreste aceasta reluand mai apoi - chiar nu conteaza parerea lui. Ne vedem la 20 in fata liceului.

Am inclinat din cap si am plecat. Era ciudata propunerea Hinatei si nu stiu... simteam ca ceva nu avea sa mearga okai. Era doar o presupunere din fericire. Mi-am scuturat capul si m-am indreptat catre casa, amintindu-mi discutia dintre mine si "tata". Imi era frica putin, insa speram din tot sufletul ca ceea ce credeam eu ca avea sa se intample nu se putea intampla. Am grabit pasul, in cateva minute ajungand in fata blocului depravat. Am urcat scarile si imediat am ajuns in fata acelei usi albe; apasand pe clanta am intrat in apartament. Fumul de tigara m-a facut sa tusesc brusc, prevenindu-i astfel pe ai mei ca am ajuns acasa.

Am fost intampinata de mama care bea dintr-un pahar de sticla, nu mai ea stia ce. Privirea ei imi fixa trupul, parca vrand ceva de la mine. Am ridicat dintr-o spranceana sceptica si mi-am dat ochii peste cap imediat ce aceasta imi intoarse spatele, plecand in living sau mai bine zis in camera unde se petreceau cele mai multe evenimente. M-am indreptat catre camera mea care era foarte micuta. Avea doar un pat de o singura persoana, un dulap, si el mic si o masuta cu un scaun de lemn langa. M-am indreptat catre fereastra si am deschis-o, punandu-mi imediat dupa, geanta pe pat. M-am asezat pe scaun si mi-am rezemat coatele de picioare, iar capul de palme, inchizand ochii. Imi era somn si totusi eram foarte stresata din cauza "tatalui meu". Chipul imi era crispat si trist, lasand la o parte oboseala si multe alte chestii.

- In seara asta iti va veni primul client, la ora 20, mi-a spus "tata" aruncandu-mi pe pat o sacosa din hartie.

Am inghiti in sec si l-am rugat sa plece din camera mea, acesta ascultandu-ma si inchizand usa dupa el. M-am ridicat de unde stateam si m-am uitat in acea punga, dandu-mi o palma peste frunte. Lenjerie intima roz bombon cu dungi verzi. Off, ce gusturi de cur*a. Mi-am dat ochii peste cap si am oftat. Eram sigura ca o data si o data tot va trebui sa o fac si eu din obligatie, insa nu credeam ca atat de repede.
M-am intins pe podeaua rece si am cautat sub pat o cutie din aluminiu. Imediat ce am gasit-o si am numarat putinii bani pe care ii aveam. Erau suficienti sa rezist doua - trei luni, insa dupa ce faceam?

**

Si da, am clacat. Nu am avut curaj sa plec, sa ii parasesc... am decis sa imi pird virginitatea chiar cu... cu un tip pe care nici nu il cunosteam. Stateam pe pat, imbracata cu acea lenjerie oribila, asteptandu-l. Ma rugam totusi sa nu fie vreun bosorog obsedat se*ual.
M-am intins cu tot trupul de salteaua alba si am privit tavanul, clipind din ce in ce mai rar. Ma gandeam la faptul ca Hinata ma astepta in fata scolii, iar eu chiar nu puteam sa plec. Imi parea rau pentru ea, credeam ca ratasem sansa de a-mi face o prietena, probabil singura din acel liceu, insa era prea tarziu.

Brusc atentia mi-a fost atrasa de o silueta masculina, care spre nesurprinderea mea s-a asezat pe pat, langa mine, privindu-ma insistent. Il stiam. Am inceput sa rad din senin, uimindu-l. Se intreba ce e cu atitudinea mea, citeam asta in privirea lui. Mana lui se plimba pe piciorul meu, provocandu-mi dezgust si discomfort.

- Observ ca Hinata e inconjurata nu mai de curve, a zis el in timp ce m-a ajutat sa ma ridic in sezut. Il priveam in ochi fara pic de sentimente.

- Si eu observ ca fratele Hinatei are chef de cu*ve, i-am replicat dandu-mi ochii peste cap, el oftand plictisit.

Fara alte injurii, brunetul s-a asezat peste mine, imobilizandu-mi mainile. Buzele lui s-au facut simtite pe pielea mea alba si rece. Caldura ce o emana imi dezgheta trupul, iar actiunea ce o facea ma dezgusta total. Brusc m-a sarutat pe buze, eu refuzandu-l, insa nu pentru foarte mult timp. Mi-am inclinat capul usor spre dreapta, astfel incat sa se opreasca. Ochii lui negri ma priveau cu un semn de intrebare, stransoarea ce mi-o facuse cu mainile lui slabise considerabil.

- Off, de ce niciodata nu am de ales? i-am replicat impingandu-l de pe mine si ridicandu-ma de pe pat, luandu-mi din dulap o altfel de lenjerie.

- Hai la mine atunci, vad ca nu te simti in largul tau, mi-a spus acesta ridicandu-se si prinzandu-mi talia cu bratele sale.

Am oftat si am dat din cap in semn afirmativ. M-am imbracat si am plecat. Imi era greata, starea respectiva se accentua tot mai mult cu cat eram mai aproape de momentul urmator si totusi ma abtineam. Sunetul rotilor imi accentua durerea de cap, iar mana lui pe piciorul meu imi crea un dezgust total. Ii eram vanduta pentru cat? Doua- trei ore? Am inchis ochii si mi-am rezemat capul de geamul masinii, ignorand atingerile lui Itachi.



I had to break myself to carry on.


21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 00:05

Stiai ca te iubesc? nu nu stiai dar stii acum kiss
O stare de greata ma apuca , parca simteam locul in care Sakura se afla , totul in mintea mea desfasurandu-se asemeni unui anime gen 18+.
Fratele Hinatei , Itachi? hmm..realy?
Curvaru!:|
Deci daca are degand sa ii faca ceva Sakurei , ma rod la toti demoni sa para Sasuke si sa ii dea o mama de bataie de sa o pomeneasca in viiotru apropiat.
Imi face greata mai tare decat imi este.
Tatal ei , merita puscarie pe viata , taiata mandria , ouale puse la congelator undeva prin alaska si apoi , torturat de lei , hiene si ursi. Elefanti carnivori si dat la rechini dupa sa se lupte cot la cot cu o balena ucigasa.
Daca el numeste iubire parinteasca asta atunci , balconu eu = de acolo ma arunc.
MErsi ca ai adus next dar de cand il astept , cuvintele care sa exprime ficul nu s-au inventat dar fac eu acum unu.
Fain-Frumos-nice-besk si este unul dintre preferatele mele ^^ :* tnx ca m-ai anuntat dar supravegheam ficul.
FELL LIKE JAMES BOND jos palaria in fata cool cool


21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi 19 Iul 2012, 00:20, editata de 1 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 00:13




Nu am putut fi prima...dar am ajuns repede...

Cred ca azi am noroc chior..

Adica abia am comentat si ma trezesc cu un nou capitol chiar la timp...

Daca mai intarziam putin..

Si nu comentam la capitolul trecut..

Imi dadeam pumni in cap...

Saraca Sakura...

Din nou sacara Sakura...

Itachi este fratele Hinatei?

Sincer m-am gandit la Neji...

Oare ce va face Itachi?

Va profita de ea?

Sau este el ala bun?

Sau nu?

Cand ma gandesc la parinti Sakurei..

Cum pot face asa ceva?

Adica pana la urma este fica lor..

Dar tatal Sakurei este cel mai rau..

Adica isi incurajeaja sotia..

Si isi obliga fica

Sa faca asa ceva...

Si Sakura..

De ce a ramas si nu a plecat?

Trebuia sa plece..

S-ar fi descurcat...

Astept next...

Te pup dolshe

Si sper sa ma anunti



21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 00:36

Hei Hei Hei.
Merci de anunt kiss .
Ahmmm eu ma gandeam ca e Sasuke rolling on the floor Deci chiar ma gandeam " de ce se poarta asa cu Sakura?" Cand am aflat mia cazut fata rolling on the floor
Pacat ca nu a putut sa fie prietena cu Hinata... Ar fi avut si ea prima ei prietena. Tragic.
Nu ma asteptam ca Itachi sa fie fratele Hinatei. Dintre toate personajele.
Anyway nu prea am inspiratie la ora asta ca sa iti dau un com elaborat rolling on the floor. Ma uitam la Pretty Little Liars cand am vazut mesajul deci.... In fine.

Spor la scirs si la idei kiss .
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 08:07

Hei!Hei!Hei! OMG ... imi pare asa de rau, parca binele triumfa mereu in fata raului ei bine nu si aici.

Deci VREAU NEXT.



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]21 Guns...[+16] - Pagina 3 4tpttl[/img]









Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 09:56



Hello, Hello!

Am ajuns si eu pe la next-uletzul tau care, WOW, m-a lasat fara cuvinte. huh?
Doamne, cum pot fi parintii Sakurei atat de rai, ca sa nu incep sa ii fac in toate felurile?! nervi!
Crede-ma, la un moment dat simteam ca sunt acolo si ca vad cu proprii mei ochii, pe viu, ce se intampla. ingrijorat
Itachi... Jur ca daca ii face ceva, il prind si il dau cu capu' de toti peretii biciuitor . Sper sa fie el baiatul bun, si sa nu-i faca nimic... Desi, putin probabil! hmm...?!
Merci ca m-ai anuntat, nu uita sa o faci si in continuare! happy2

Te poopik dulke kiss ,
~Black Coffee~



     
 
21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_25021 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 11:43

Of, iar am intarziat. rusinos
Imi pare rau.
Acum, in primul rand buna. a hug
La inceput credeam ca e Sasuke, insa cand am citit Itachi chiar ma apucat o stare de greata si dezgust total.
Doamne ce om! hmm...?!
Si nu imi vine sa cred ca el este fratele Hinatei. Inca un motiv pentur care sunt si mai dezgustata de el.
Nu pot sa cred ca Sakura chiar are de gand sa o faca. very sad
Sincer as fi prefereat sa fuga de acasa, insa inteleg ca nu avea de ales.
Daca te pui in situatia ei este foarte greu sa iei o decizie.
Sunt curioasa sa vad ce se va mai intampla si in continuare.
Sa aduci nextul cat mai curand posibil, bafta la tastat si pupici. kiss


21 Guns...[+16] - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 12:27

Buna...Iar am intarziat... sad Capitolul asta a fost suuuper...Chiar ma gandeam cine poate fi fratele Hinatei,dar sunt 60% sigura ca totul se va termina cu bine, iar Itachi probabil se va indragosti de ea love
Abia astept sa citesc urmatorul capitol...Te-am kiss si spor la scris hi!
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 14:49

Hei dap !

God, nu imi vine sa cred cum ma lasi cu gura cascata la fiecare capitol.
Hinata chiar pare de treaba, e bine ca a facut-o pe Saku sa manance putin, sunt fericita pentru ca incearca sa o ajute.
Eram sigura ca asta o sa vrea asa zisul ei tata, totusi, roz bombon cu verde? OMG, mi-am imaginat-o imediat, niste culori din alea neon. De 10 minute tot incerc sa mi-o scot din cap si nu reusesc lough Banuiesc ca mama ei a ales-o.
Sfarsitul a fost... foarte surprinzator. Itachi... la fel de infumurat ca Sasuke. Nu mai are loc lumea de ei pe strada. hmm...?!
Sunt foarte curioasa cu privire la ce va urma, can't wait to see it <3
Spor la scris. a hug


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
******Zuzu*****
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In taramul viselor!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 31
Reputatie Reputatie : 0

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 18:12

Iubesc nextul e asa de interesant multumesc ca mai anunta te rog anuntama in continuare te pupaceste ZuZu kiss
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 19:21

Hey a hug
Thanks in love pt ca m`ai anuntat. thank you

Capitolul a fost bestial !! huh? Ca si celelalte, te rog sa ma anunti si la urmatorul, nu vreau sa pierd nimic happy2
Vreau sa`ti mai zic... defapt nici nu stiu ce sa`ti mai zic :| ... in afara de faptul ca esti geniala in love lough
Am ramas fara cuvinte. jos palaria in fata
Tot ce mai pot sa zic e :

NEXT, NEXT, NEXT


21 Guns...[+16] - Pagina 3 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”




Ultima editare efectuata de catre The Anonymous in Vin 03 Aug 2012, 20:09, editata de 1 ori
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 20 Iul 2012, 22:20

Hy.....am venit si eu pe aici neanuntata....sper ca nu te superi... ;;) ....ehhhh nu ai cum.......
Imi place la nebunie ficul tau huh? ....este atat...atat de..... huh? .....pot sa spun ce este original...pentru ca eu nu am mai vazut o idee nici macar 0.1% asemanatoare cu a ta....
Adica...pe bune...nu imi vine sa cred...cat de josnici pot fi uni parinti...
Si...si Itachi?... huh? ....Eu ma gandeam la Neji...nu la el....
Si am o intrebare...daca Itachi e fratele Hinatei inseamna ca si Sasuke este nu?


21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... 21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
21 Guns...[+16] - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. 21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
21 Guns...[+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Lun 23 Iul 2012, 20:14

Buna a hug
Cel mai mult pe lumea asta pot spune ca urasc prostitutia.. cel mai prost lucru care a fost gandit vreodata.. :|
Sincer.. nu ma asteptam ca Sasuke sa aibe o atitudine atat de dura.. fata de Sakura, nu este vina ei ca e saraca.. si nu dupa asta trebuie judecat un om.
Sakura o sa se culce cu Itachi? :|
Sincer, ma intreb daca si Sasuke este fratele Hinatei, poate asa Sasuke il va opri.. cred..
Astept urmatorul capitol :*
Spor la scris :*



21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 14:31

Chapter 6




Sakura's point of view:

I can die now...

Ma aflam in casa primului meu client si deasemenea, casa singurei persoane care a vrut sa se apropie de mine. Atmosfera era una destul de calda, iar dormitorului lui avea marimea intregului meu apartament. Eram putin stresata, sau defapt imi era frica si voiam cumva sa dau timpul inapoi daca se putea. Ma mustram singura datorita faptului ca decisem sa infrunt si apoi sa inghit ordinele "tatalui" meu. Am oftat usor si mi-am pus jacheta gri pe patul de doua persoane, uitandu-ma imediat dupa cu atentie in intregul dormitor.

Tanarul ma privea zambind, eu ignorandu-l total. Era dragut, dar atractia pe care o simteam fata de el era la un nivel foarte scazut. Ma dezgusta faptul ca platea pentru a face s*x. Mi-am dat ochii peste cap, in timp ce Itachi m-a intrebat daca vreau sa fac un dus.I-am acceptat propunerea si mi-am luat lenjeria din geanta. In final lasandu-mi tenisii la marginea patului.

Apa calda reusea intr-o oarecare masura sa ma relaxeze, insa durerea de cap se accentua din ce in ce mai tare, facandu-ma vulnerabila. M-am lasat pe vine in cabina de dus, in timp ce picaturile repetate imi loveau trupul micut. Mi-am prins genunchii la piept cu mainile si am inceput sa privesc in gol, ignorand orice sunet. Ma gandeam cum de toti puteau fi fericiti, iar eu... eu traiam cu speranta ca intr-o buna zi puteam simti sentimentul de libertate si mai ales iubirea adevarata.
Vocea brunetului ma facuse sa realizez ca trebuia sa ies din acea cabina de dus si sa trec la fapte, fapte care nu voiam sub nicio forma sa se intample.

*

- Unde e Hinata? Nu am vazut-o.

- A iesit.

- Da-mi un halat, te rog, vreau sa se innopteze si apoi sa...

M-am ridicat din pat si am luat halatul negru ce-l tinea Itachi in mana dreapta. Mi l-am pus pe umeri, bagandu-mi mainile in maneci si legandu-l cu cordonul. Mi-am trecut limba peste buza inferioara foarte uscata si i-am cerut tanarului un pahar de apa, acesta rugandu-ma sa il astept cinci minute in camera. Imediat cum a parasit dormitorul, am iesit si eu, dorind sa cutreier casa.
De-a lungul holului se aflau foarte multe usi pe lateral, iar in capat una singura. Ultima fiind diferita de celelalte, atragandu-ma parca in mrejele ei malefice, metaforic vorbind. Am apasat pe clanta cu incredere, dar spre surprinderea mea era incuiata. Mi-am lasat privirea in jos, observand imediat o cheie blocata in broasca. Am rasucit-o spre dreapta si am apasat din nou. Usa s-a intredeschis brusc, iar eu curioasa din fire am intrat nepasandu-mi de nimeni si nimic.

Un birou foarte mare imi atrase atentia, fiind chiar in fata mea. Plictisita mi-am plimbat degetele pe scaunul negru, sfarsind in a ma aseza in el. Mi-am dus picioarele ca un 'adevarat barbat' pe birou si m-am lasat pe spatarul scaunului, inchizand ochii. Durerea de cap disparuse ca prin minune, uimindu-ma si parca dorind sa ii stiu leacul. Mi-am trecut limba peste buzele uscate si mi-am ridicat capul, deschizand ochii si analizand intreaga camera.
Gura imi ramase deschisa atunci cand biblioteca imi iesise in privire. Dupa un perete de sticla, intr-un capat incuiat cu o cheie, se aflau atat de multe...

- 1, 2, 3, 4 ...

- 21 de arme, parca ti-am spus sa ramai in camera, vocea tanarului ma facu sa tresar brusc si sa ma ridic de pe scaunul negru.

Privirea mea cerceta parchetul laminat, neavand curajul de-ai intalni privirea brunetului. Nu stiam ce sa ii spun, nu stiam cum sa reactionez. Atat de multe arme aveau sa-si odihneasca "sufletul" dupa acel perete transparent de sticla. Un fior rece imi trecuse peste intregul meu trup, facandu-l sa tremure. Atmosfera era una foarte creepy, comparand parca filmele thriller/horror cu realitatea. Mi-am inclestat puternic dintii si mi-am ridicat capul, privindu-l pe Itachi in ochii lui patrunzatori. Nu transmitea absolut nimic, cel putin mie imi era imposibil sa il citesc.
L-am luat de mana si am plecat din acea camera, el incuind-o pe dinafara si luand cheia cu el, de data aia. In momentul cand am ajuns in dormitor m-am asezat in pat si am luat cu incredere paharul de apa ce se afla pe noptiera. L-am baut pe tot si am afisat un zambet fals, vrand sa imi ascund frica.

- Daca ai avea 21 de arme, ce ai face cu el? m-a intrebat tanarul fixandu-ma cu privirea.

- Mi-as omori parintii cu 21 de gloante, am raspuns rapid negandindu-ma absolut deloc la alte teorii.

Tanarul a chicotit si s-a asezat pe pat langa mine, punandu-si mana pe talia mea micuta si tragandu-ma mai aproape de el. L-am privit in ochi, el facand acelasi lucru. Am respirat adanc in piept, simtind cum aerul se rarefia din ce in ce mai mult. Am inchis ochii si l-am intrebat 'de ce?', el apropiindu-se de urechia mea. Ii simteam respiratia si asteptam sa spuna ceva cat mai repede.

- Cuvinte mari. De ce ai face asa ceva?

M-am indepartat de el si am inceput sa rad violent. Cateva lacrimi au inceput sa se scurga din ochii mei verzi, insa m-am intors cu spatele si i-am sters, nedorind sa ii arat cat de slaba puteam fi. Am inghitit in sec si am incercat sa ii raspund la intrebare, dar nu stiam care avea sa fie raspunsul intrebarei lui. M-am intors si mi-am desfacut cordonul, lasand halatul sa cada jos. M-am apropiat de tanar si m-am pus in bratele lui. I-am sarutat gatul, dorind sa ajung la una din cele doua urechi ale lui.

- Iti pasa?

M-am ridicat de pe el si i-am asteptat raspunsul. Fusese rapid si deloc ganditor; fusese ca oricine altcineva.

- Deloc.




I had to break myself to carry on.


21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
21 Guns...[+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:04

Buna a hug
Capitolul a fost remarcabil.. sincer nu ma asteptam ca Itachi sa spuna ca nu-i pasa deloc :( Asta cred ca a fost o lovitura pentru Sakura..
Si tot nu inteleg daca o vor face sau nu, eu sper sa fie a doua varianta... :| Chiar nu vreau ca Sakura sa mai treaca prin ceva asemanator.
Faza cu armele.. da, are dreptate.. si eu le-as face la fel daca as fi in locul ei :-L
Astept capitolul urmator, spor la scris :*



21 Guns...[+16] - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 15:56

Buna, multumesc de anunt.
Capitolul a fost foarte interesant si ma bucur ca ai adus nextul si la acest fic.
Mi-a placut metoda prin care Sakura la facut pe Itachi sa nu-i mai pese de ce s-ar omora parintii, dar tot nu vreau ca sa o faca.
Sper sa nu o faca, nu vreau ca Saku sa isi piarda ce are mai de-pret tocmai cu cineva ca el.
Astept urmatorul capitol, bafta la tastat. kiss


21 Guns...[+16] - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 16:49

Hy...ma bucur ma m-ai anuntat...imi place la nebunie capitolul...Itachi nu pare chiar asa de rau...Poate chiar se va dovedi un tip super...


21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... 21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
21 Guns...[+16] - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. 21 Guns...[+16] - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 17:07

Hey Hey Hey
Ma bucur ca nu ai uitat de ficul asta in love
Sincer ma intreb ce o sa ii faca Itachi Sakurei think Adica ar fi ceva foarte neplacut pentru Sakura, doar asta mai are pe lume puppy eyes
Poate vine Hinata peste ei si o salveaza well? awesome right?
Ma bucur ca ai reusit sa scri nextul stiind ce ti s-a intamplat. Este o fapta de admirat. puppy eyes
Pai sa nu o mai lungim.. Deabia astept nextul. Suspans in love

Succes la scris kiss


Sus In jos
Continut sponsorizat




21 Guns...[+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-