Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
21 Guns...[+16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 14:06

Hey Hey Hey
Imi place mult titlu pentru ca melodia 21 Guns este melodia mea preferata ;;) Imi pare rau ca nu am comentat la primul capitol... infn comentez acum
Deci... Parinti astia chiar sunt tampiti! O pun sa se holbeze la ei cand fac s*x pentru a invata pentru vitor no? Cum sa pui o colipa sa faca s*x cu niste obsedati? In acest moment ma bucur de parinti pe care ii am. Ma bucur ca ei sunt cu capul pe pamant nu pe nu stiu ce planeta. Sakura saracuta de tine mie mila puppy eyes Poate urmatorul client este Sasuke si taicasau il pune sa aleaga intre maicasa si Sakura si el o alege pe Sakura well? awesome right? well? awesome right? AHmm nu stiu zic si eu happy Sper ca nu te superi ca am zis asta puppy eyes Anyway Sakura este o fata puternica si o sa reziste la nebuni ei parinti. Cum sa rada mama de tine cand cazi pe jos lovita de propriul tau tata?! huh? Si sa ajungi sa urasti persoanele care ti-au dat viata este foarte naspa sentimentul. Chiar nu vreau sa il cunosc. Eu as sugera sa pui la titlu (eventual +16). Anyway eu vreau next! Si repede daca se poate. puppy eyes puppy eyes

P.S. sa ma anunti te roog cand il pui, nu vreau sa mai pierd un capitol important.




.:。✿*゚’゚・You can fall in the water*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・You can fall off a tree *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・But the best way to fall *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Is to fall in love with me*゚’゚・✿.。.
21 Guns...[+16] - Pagina 2 Wi4ojd

.:。✿*゚’゚・You know I love you, You know I care*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Whenever you need me, I will be there*゚’゚・✿.。.
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 16:19

Bunaaa....Stiu ca m-am trezit cam tarziu asa ca imi pare rau!
Deci....Ficul e excelent! Abia astept sa vad ce va iesi...si cat mai repede >>>NEXT<<<
PS: sa nu uiti sa ma anunti si pe mine de next kiss BYBY kiss si app si mie imi plc Green Day - 21 Guns lough ]

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 22:06

E al treilea next scris astazi. Ce-i cu mine, God? lough Sper totusi sa va placa, mie imi place.
Ascultati this: https://www.youtube.com/watch?v=yZB-9Z_FAfs ( m-a inspirat, o iubesc, ador trupa RED)



Chapter 3



Sakura's point of view:


Slowly fading away
You're lost and so afraid
Where is the hope in a world so cold
Looking for a distant light
Someone who could save a life
You're living in fear that no one will hear your cries
Can you save me now..


Cat de stupid putea fi. Mi-am inchis ochii in timp ce oftam. Eram vizibil enervata de gestului lui, dar nu il uram. Traiam cu ideea urmatoare: Ai bani, esti ingamfat si plin de sine, nu iti pasa de nimic si nu suporti ca persoanele importante ca tine sa respire acelasi aer cu cei cu un alt statut social. Teoria mea era banala, dar adevarul extras din ea ma speria. Ma resemnasem, imi dadusem seama de mult timp ca toata rasa umana e p*oasta. S*x, bani si droguri; just all. Nu putea sa inteleg, nu-i puteam intelege. Imi era rusine ca traiam inconjurata nu mai de snobi, si evident ca ma saturasem sa ma tot inec din cauza aerului otravit, teoretic pus sub sechestru, practic cui ii pasa? Uram totul. Dezgustul meu era prea, prea mare si era prezent de foarte multa vreme. Ma durea undeva de biletelul ala trimis de un nesimtit, nu ma interesa daca stie ce fac, unde stau, sau ceea ce aveam sa fac in acea seara. La urma urmei traiam intr-o tara libera, in care orice tampenie era permisa. Am oftat infundat si mi-am deschis ochii, atintind cu privirea, tabla alba. Un zambet mai mult din dezgust se afisase pe chipul meu, apoi ochii mei si-au schimbat directia. Priveam biletelul si-l injuram in gand pe respectivul coleg. Am luat un pix din geanta si i-am raspuns, nelasandu-l sa astepte ca doar snobii nu au rabdare.

" Oh God, vrei o viata? Sau nu..nuu..doua vieti, ai una de rezerva cand o dai din nou in bara. Prea multi fraieri.. prea mica lumea. No ofence ! "

Am mototolit micuta hartiuta si i-am aruncat-o lui, avand grija ca profesoara sa nu ma vada. Nu aveam nevoie sa fiu ascultata; nu stiam. Voiam sa invat, dar timpul nu era de partea mea. Mi-am lasat capul pe banca in momentul cand o durere de cap imi intepa tamplele. Am inchis ochii si m-am gandit la spusele "tatalui" meu. Nu voiam sa imi pierd virginitatea doar de dragul banilor, si totusi nu imi era frica. Ideea era ca gandirea mea era prea matura la saisprezece ani, iar faptul ca puteam pierde ceva important printr-un viol, nu ma prea punea pe ganduri. Probabil sa scap de parinti si sa am o viata mai buna conta mult mai mult. Desi speram ca "tata" sa nu ma puna sa ma pr*stituez, dar era foarte putin probabil. Sentimentele lui nu existau. Iubirea paterna nici atat, iar "mama"... mama era o p*oasta... doua vieti irosite si-un rod al nimicului.
Ceva insa imi atrase atentia; acel biletel.

" Si prea multi sarantoci, fraiero. Ah, sa nu uit de c**ve. No ofence !"

Zambetul meu se transformase usor-usor intr-un ras silentios, iar privirea intr-una mirata. Mai nou eram si c**va. Mi-am inclestat dintii si i-am scris un ultim mesaj, fiind vizibil iritata de comportamentul tanarului coleg.

" Gradinita SRL, alte injurii? Pastreaza-le pentru pauza."

Eram total enervata de faptul ca ma considera o ... o persoana asemenea "mamei". Nu eram asa si nu imi placea faptul ca ceilalti ma credeau asa. Oare de ce, in general, toata lumea judeca o persoana dupa aparente. Realitatea; rea si cruda, dar adevarata si dureroasa.
Mi-am dus mainile la tample, masandumi-le cu atentie, bucurandu-ma de faptul ca profesoara facea liniste. O stare de ameteala ma enerva, iar un sunet ascutit imi facea durerea sa se amplifice. Deja se sunase de pauza. Am oftat si mi-am indreptat privirea catre acel snob care se indrepta catre banca mea. M-am ridicat din banca sprijinindu-ma cu mana dreapta de spatarul scaunului.

- Continua, te ascult, am spus eu plictisita si cu o oboseala in voce.

- Ar trebui sa intelegi ca este o onoare pentru tine ca ai sansa sa conversezi cu mine, doar stii cine sunt !

- Un f*aier, sau nu, stai, esti un snob f*aier, sau nu, un snob f*aier cu principii? Ciudat, nu crezi?

- Decat o sarantoaca c**va fara principii ca tine, a continuat el cu ura in voce.

Nu am mai continuat si am dat sa plec. Am trecut pe langa el, iar in cateva secunde am simtit cum forta mea disparuse in totalitate. Nu m-am mai putut tine pe picioare si am cazut, tanarul prinzandu-ma. Eram foarte ametita, nu stiam cauza. Ochii mei se inchideau incet-incet bulversandu-l pe el. Cu ultimul gram de forta am incercat sa fac ceva, sa spun orice. Nu prea mi-a reusit ce imi propusesem, sau poate nu mi-am dat seama de realitate.

- Multumesc Sasuke...



I had to break myself to carry on.


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---


Ultima editare efectuata de catre Andreea Schmitt in Joi 05 Iul 2012, 23:13, editata de 2 ori
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 22:07

Ok. Deci am ramas de-a dreptul perplexa. Cum poate fi Sasuke atat de crud, nu am idee. Deci este inuman. Off. Sper ca se vor rezolva lucrurile pentru ca nu vreau ca Sasuke sa o creada pe Sakura... ei bine, mna..
Anyway, mi-a placut foarte mult acest capitol si stiu ca e al meeeeeeeeeeeu. Numai al meu in love
Deci eu acum chiar ca mor de curiozitate, asa ca adu next-ul mai repede.
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Rwre



Ultima editare efectuata de catre LexX in Joi 05 Iul 2012, 22:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 22:09

Yeeee Nextuletu mult dorit.
Te iubesc ca lai adus si ca mai si anuntat lough
Ce parinti prosti are. Inca nu imi pot lua gandul la cat de tampiti sunt.
Of Of Of si Sasuke asta. Ce are cu ea?
Mdeea.. Sakura are onoarea sa vorbeasca cu el cum sa nu lough lough
Doar de el o doare pe Sakura in acest moment.
Si dafuq taicasau chair o sa o puna sa se prostitueze? huh?
Ala chiar nu are ca sa faca cu viata ei decat sa o strice pe niste baieti borati :|
HUAAA down
Anyway
>>> Next <<<

Pupici kiss kiss


.:。✿*゚’゚・You can fall in the water*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・You can fall off a tree *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・But the best way to fall *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Is to fall in love with me*゚’゚・✿.。.
21 Guns...[+16] - Pagina 2 Wi4ojd

.:。✿*゚’゚・You know I love you, You know I care*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Whenever you need me, I will be there*゚’゚・✿.。.
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Iul 2012, 22:58

3 nexturi intr-o zi ? what?lol! Esti incredibila ! rusinos
A fost un capitol atat de profund si dureros . Saraca Sakura .... incearca sa para dura desii nu este .
Capitolul este superb si minunat . Are atata tristete tiparita in el inca iti dau lacrimile .
Sper sa pot citii candva o carte scrisa de tine .
Sa vi repejor cu nextul , bafta la tastat si pupici . kiss


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 01:34

Waw!! deci imi vine sa plang...
ce viata trista , urata si amara traieste ..
mi-ai face un mare bine daca ai veni cu continuarea povestii de viata a Sakurei
pf... eu nu stiu ce sa mai zic.. am ramas perplex... , sunt foarte tulburata de cat de bine sti sa transmiti sentimente si trairile personajului .Sunt superrr induiosata de ficul tau
ce pot sa zic mai mult...? spor la scris si multe idei si vino cat mai repede cu continuarea



Cu drag ,
Teo ;) te-a pupacit 21 Guns...[+16] - Pagina 2 208323*:*

Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 08:45

Buna 21 Guns...[+16] - Pagina 2 78717
Multumesc ca m-ai anuntat 21 Guns...[+16] - Pagina 2 2843714615
Un capitol ce m-a socat. 21 Guns...[+16] - Pagina 2 307712
Sa o creada o ... 21 Guns...[+16] - Pagina 2 1733309228 Dar chiar este un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc). 21 Guns...[+16] - Pagina 2 955647780 Baga-i minte in cap si nu-l mai lasa sa fie un copil copac. 21 Guns...[+16] - Pagina 2 994253
Ce i se intampla Sakurei?! Imi dau lacrimile 21 Guns...[+16] - Pagina 2 896861 Sa treci prin asa ceve 21 Guns...[+16] - Pagina 2 23826


Multumesc Sasuke ...

Ii mai si multumeste? Eu ii multumeam cu o palma, sa ma tina minte toata viata lui de (iertati-ma nu stiu ce vorbesc). >.<"


Spor la scris si multa imaginatie! Si next-ul mai repede (D)
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 11:53

Buna! Pe mine nu mai anuntat! waiting In fine...Next-ul e super! Adica cine s-ar gandi ca Sasuke poate sa se comporte asa de urat?! Daca eram in locul ei il aruncam de la etaj!
Abia astept sa vad ce se va mai intampla...Cio kiss
PS: Si poate data viitoare ma anunti si pe mn!
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 18:45




Buna, draga mea!

Capitolul l-am citit de cand am primit mesajul dar eram pe laptopul colegei mele si m-a lasat sa citesc doar pentru a asculta ea muzica indiana

Si nu am putut sa comentez

Dar acum m-am intors de la munte ... dar sunt gata s plec la biserica

Vorbind despre fic...

Minunat

Despre capitol...

Si mai minunat!

Saraca Sakura acum e si bonlava..

Sasuke e un rau..

A facut-o ... pe Sakura

Nu e corect, nu o cunoaste si nu stie ce fel de persoana e...

Deci..

Macar a avut buna intentie de a o prinde cand a cazut

Deci..

Era normal sa ii multumeasca..

Tot ma fierbe ce vrea sa faca tatal ei cu ea..

Sper sa nu ii faca rau

Si nici sa nu o oblige sa...

Depinde de tine ce faci

Si sunt sigura ca nu ne vei dezamagi

Asa cum nu ai facuto niciodata

Astept next

Te pup dolshe

Si sper sa ma anunti

Niki~Piki~Riki a fost aici














21 Guns...[+16] - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 21:18

Hei kiss

Iubesc fic-ul asta, inca de la primul capitol mi s-a parut special. Imi pare atat de rau ca s-a terminat acest capitol, citeam ca o nebuna fiecare rand, chiar nu imi doream sa se sfarseasca sad
Observ ca tu aduci next-urile foarte repede, nu stiu cum iti reusesc toate asa de bine...
Banuiam ca cel iubitor de cearta este Sasuke. Imi vine sa il omor, se vede dupa comportament ca duce dorul bataii...
Astept next-ul cu nerabdare kiss


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Anytta
Academy Student
Academy Student
Anytta

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt!! :P
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 21:22

Iubesc fic-ul asta, inca de la primul capitol mi s-a parut special.
Imi pare atat de rau ca s-a terminat acest capitol, citeam ca o nebuna
fiecare rand, chiar nu imi doream sa se sfarseasca 21 Guns...[+16] - Pagina 2 896861
Observ ca tu aduci next-urile foarte repede, nu stiu cum iti reusesc toate asa de bine...
Banuiam ca cel iubitor de cearta este Sasuke. Imi vine sa il omor, se vede dupa comportament ca duce dorul bataii...
Astept next-ul cu nerabdare 21 Guns...[+16] - Pagina 2 208323


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Beautiful-cute-eyes-face-girl-Favim.com-455259
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : 21 Guns...[+16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 22:12

Cât îmi place fic-ul ăsta ! in love
Chiar dacă are doar două capitole, m-a captivat în adevăratul sens al cuvântului. Îmi place la nebunie cum reuşeşti să-ţi prezinţi personajele într-o oarecare antiteză, vizibilă chiar şi pentru cititorii sau scriitorii începători. Toate figurile de stil pe care le foloseşti se îmbină minunat.

Succes în continuare şi anunţă-mă când postezi next-ul. ;;)
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 14:07

Bună draga mea!
Vaaai, îmi cer mii de scuze că am întârziat atât de mult, uff.
În fine... Trebuie să îţi spun că am savurat din plin acest capitol.
Dar totuşi, m-au enervat la culme glumele de aprozar ale lui Sasuke.
Mda... Tipic. : )).
În orice caz, m-a uimit că Sakura i-a mulţumit la urmă. Dar totuşi... E ok.
Îmi place mult, totul.
Trebuie să trec şi pe la celelalte ficuri ale tale acum.
See ya:D.
Sq.


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 17:16



Buna Scumpo!

Imi pare atat de rau ca nu am ajuns de la inceput la fic-ul tau, care m-a lasat fara cuvinte.
Draga mea, chiar ai talent! La un momentdat, ma simteam de parca as fi fost eu in locul Sakurei si ca eram acolo...
Biata rozalie, prin cate a trebuit sa treaca si cate a trebuit sa vada la varsta ei... Si acei "parinti", daca ii pot numi asa, sunt niste.... Off, nu comentez!
Deci, pana la urma, acel baiat cu biletelul presupun ca era Sasuke. Aveam eu o vaga banuiala!
Cand aduci next-uletzul, te roog dulce sa ma anunti si pe mine, daca vrei.
Pana data viitoare, eu te las si te poopik... Zbye!

~Black Coffee~



     
 
21 Guns...[+16] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_25021 Guns...[+16] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 19:00

Am ajuns si eu pe aici Andreea si singurul lucru ma enervat ca , nu era next:((
Doamne , biata Sakura , de ce nu incearca sa fuga? Iar Sasuke , Sa-su-ke , idiot fara pereche , nu imi pot imagina un astfel de coleg , ba pot ., dar nu vreau ,
Deci el stie desprea asa zisa viata a Sakurei , ceea ce ma intriga pe mine este ca , ma gandeam daca treaba pe care o are tatal Sakurei dat pt ea , sa fie sa il satisfaca? Eu am toate presupunerile in minte , deci scuze daca e adevarat ceea ce nu place deloc:| Nex
t:*:


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 21:02

Hei guys a hug Am adus next la 21 Guns, initial voiam sa scriu la Demonologie, dar nu am inspiratie. sorry. Multumesc pentru comentarii..apreciez.


Chapter 4



Sakura's point of view:


I don't need your forgiveness
I don't need your hate
I don't need your acceptance
So what should I do
I don't need your resistance
I don't need your prayers
I don't need your religion
I don't need a thing from you


Totul era atat de frumos si...ciudat. Imi vedeam mama pe o banca, tinandu-se de mana cu tata. Pareau fericiti si diferiti. Vestimentatia lor diferea foarte mult si vedeam sclipirea din ochii lor. Corpul tatalui meu se apropia tot mai mult de cel al mamei, ea rosind usor si timid. Buzele lor se apropiau creandu-mi suspiciuni si confuzie. Si da, s-au sarutat, dar era altfel. Nimic violent nu exista la mijloc, ma facea sa cred ca iubirea ii obliga sa se hraneasca cu ea. Mi-am incruntat privirea si m-am gandit putin. Mama, tata, impreuna, sarutandu-se pe o banca fara gesturi vulgare. Era ceva la mijloc, desi nu aveam puterea necesara sa ma gandesc. Durerea de cap se amplifica cu trecerea timpului, iar greata la fel, lasand in urma sunetele violente ale stomacului. Mi-am dat ochii peste cap si cu ultimile forte pe care le aveam, m-am apropiat de "parintii" mei. Eram atenta la fiecare pas, incercand sa ignor ameteala. Putin, inca putin, foarte putin si ... au disparut. Normal, fictiunea nu putea deveni realitate. M-am uitat imprejur si m-am asezat pe banca respectiva. Ameteala era din ce in ce mai puternica, ma controla. M-am intins pe ea si am inchis ochii, adormind.

In momentul cand m-am trezit i-am intalnit privirea snobului. Am incercat sa ma ridic de pe acel pat, dar nu am putut, am cazut imediat inapoi. Chipul brunetului era oarecum indiferent, dar curiozitatea il dadea de gol.

- Mi-a spus asistenta medicala ca ai nevoie de mai multa odihna si mi-a mai zis ca te infometezi, deasemenea nu a uitat sa precizeze ca fumezi regulat. Ah, sa nu uit de faptul ca a observat vanatai pe intregul tau trup. Am ratat ceva? vocea lui ma ingrozea, nu avea dreptul.

- Toate chestiile acestea minore, zic eu, ar fi trebuit sa ramana confidentiale, de ce ti le-a spus tocmai tie? Noi doi impartim doar aerul, atat. i-am replicat brunetului uitandu-ma cu atentie in ochii lui negri.

-Vezi tu, eu sunt Uchiha Sasuke, detin totul, iar tu detii un mop si o galeata plina cu mizerie. a continuat acesta indepartandu-se de patul meu.

- Cuvintele tale nu ma pot impresiona, acum poti pleca, i-am spus ridicandu-ma din pat, dar imediat cazand in genunchi la picioarele sale.

- Asta este atitudinea pe care o vreau. Tu in genunchi in fata mea, poate mi se face mila si am sa iti ofer cativa bani pentru o masa la un restaurant select. termina zambind si parasind camera.

- Vei plati...jur!

M-am apropiat de patul micut si m-am rezemat de el. Mi-am sprijinit coatele de picioare, iar fata de palme. Nu mai suportam sa fiu bataia de joc a tuturor. Era prea greu, insa cum nu aveam de ales, trebuia sa rezist. Lacrimile nu-si mai veau rostul, ma slabeau mai mult si deja eram lipsita de energie. M-am ridicat cu ultimele puteri si mi-am luat sacoul de pe scaunul alaturat, parasind in cele din urma camera alba. Ma sprijineam de fiecare perete, mergand cu o urma de ezitare, insa continuam. In cele din urma ajunsesem in fata acelei usi " 10A". Am intrat, privindu-mi cu atentie colegii. Acestia se uitau la mine mirati si totodata puteam citi in privirile lor dezgust la adresa mea. Mda. Barfele circulau la timp. Mi-am dat ochii peste cap si cu mici retineri m-am indreptat spre locul meu. M-am asezat in banca absenta. Ignoram totul, nu-mi pasa, nu-mi doream niciun fel de legatura cu acei fraieri. Eram doar eu, atat.

Am oftat si mi-am indreptat privirea catre o colega care spre surprinderea mea se indrepta catre mine. Surprinderea mi se citea pe chip, dar incercam sa nu dezvalui prea multe. Am privit-o in ochii ei lila cand aceasta se oprise analizandu-ma cu atentie.

- As vrea sa stau cu tine in banca daca nu te superi. Naruto ma distrage in ore, daca intelegi. spune tanara zambind fals.

- Nu cred ca vorbele mele valoreaza prea mult in aceasta clasa, am continuat punandu-mi o mana la frunte, ameteala inca persistand.

Hinata fara alte discutii se asezase in locul din stanga mea, bagandu-si geanta in pupitru. Am oftat si mi-am indreptat privirea catre Sasuke. Ochii lui ma fixau, citeam doar dezgust si indiferenta. Mi-am dat ochii peste cap si am simtit o greata amenintandu-ma. Am respirat adanc si mi-am inchis ochii.

- Vrei un mar? Sau nu, un sandwich, am si ciocolata daca vrei, spune tanara scotand din geanta ei multa, dar multa mancare. Am privit-o ciudat si cu un semn de intrebare.

- Nimeni nu are nevoie de mila cuiva, nici macar eu. am continuat uimind-o.

- Infometarea nu te face mai frumoasa, ba din contra.

Am privit-o sceptica. Nu stiam de ce ma oboseam, nu puteam sa inteleg de ce continuam cu teatrul. Inima mea deja voia sa inceteze, sa scape, dar ratiunea imi spunea sa continui. La ce bun daca absolut toti ma priveau cu superioritate si dezgust, daca parintii ma maltratau si ma puneau sa ma prostituez, daca nu aveam cand si ce sa mananc. Nu aveam bani de irosit si nici timp necesar. Uram sa ii dau dreptatea snobului, dar tot ceea ce imi apartinea era un mop si o galeata plina de esecuri si mizerie. Viata ar fi trebuit sa imi ofere o sansa, doar una. Dumnezeu trebuia sa imi dovedeasca ca aveam pentru ce continua.
M-am ridicat de pe scaun si mi-am privit asa-zisii colegi. Am oftat si m-am lasat condusa...condusa de demnitate.

- Premiile Nobel si Grammy le primesc persoanele care muncesc, nu cele care ma judeca sau ma injosesc. Viata mea este doar a mea. Ce fac nu conteaza. Nu imi pasa de voi si voua nu va pasa de mine. Atat de simplu si banal..
.




I had to break myself to carry on.


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 21:08

edit!!

Hey Hey Hey
Mersi mult ca m-ai anuntat si ca ai adus inca un next genial ca celelalte. Ahmm ma gandeam eu cand o sa apara Hinata in peisaj. Acum presupun ca o sa se imprieteneasca cu Sakura si ca o sa fie cele mai bune prietene, Hinata fiind singura care nu o uraste pe Sakura din tota scoala lough .
Sasuke, ofofof. Nu se poarta frumos cu fetele, se vede ca nu are cei 7 ani de acasa lough . Biata Sakura, dar in final are dreptate. E viata ei face ce vrea rock . Sper sa aduci nextul la fel de repede si sa fiu iar prima. Yeeee

P.S. sa ma anunti cand il aduci kiss


.:。✿*゚’゚・You can fall in the water*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・You can fall off a tree *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・But the best way to fall *゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Is to fall in love with me*゚’゚・✿.。.
21 Guns...[+16] - Pagina 2 Wi4ojd

.:。✿*゚’゚・You know I love you, You know I care*゚’゚・✿.。.
.:。✿*゚’゚・Whenever you need me, I will be there*゚’゚・✿.。.


Ultima editare efectuata de catre Majkela † in Lun 09 Iul 2012, 21:23, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 21:10

EDit
IAr imi vine sa il omor pe Sasuke ,de data asta ma voi chinui sa scriu un comentariu mai lung , renuntand la rescurtari pe alte cuvinte , e ciudat , chiar daca nu ii pasa de ea , putea foarte bine sa o lase acolo , pe podeaua clasei , citesc ceva urme multe de ingrijorare si imi place rock well? awesome right?
Iar Hinata , draguta fata , dar totusi , cand aud de mila mi se face rau , de parca asi fi chiar in locul ei , doamne ce colegii enervanti , ei nici nu stiu prin ce trece ea , si o mai si judeca! waiting
Sa vezi cum ii judec eu pe fiecare in parte :>happy evil devil mua ha ha evil devil mua ha ha evil devil mua ha ha evil devil mua ha ha
Mersi ca m-ai anuntat , nextul :*:de ce am senzatia ca , vom ajunge sa ne batem pt ati citit ficul? confuz hmm..realy? lough
[/font]
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 21:46

Buna si multumesc de anunt . a hug
Am citit eu multe ficuri in care Saasuke este rau cu Sakura , insa ca aceasta chiar nu am mai vazut .
Ma intreb cum poate fi asa de dur cu ea . Pe de alta parte , treaba cu Hinata a fost foarte frumos . rusinos
Mie una mi-a placut foarte mult acest capitol , ca de fiecare data mirific .
Sa ne aduci repejor nextul , bafta la tastat si pupici . kiss


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Anytta
Academy Student
Academy Student
Anytta

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt!! :P
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 21:50

Multumesc ca mai anuntat iubita ai un fic foooate frumos si dorsc nextul din toata inima
!


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Beautiful-cute-eyes-face-girl-Favim.com-455259
Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 00:42

Hei kiss

Nu ai idee cat de mult ma bucur ca ai adus next-ul. Sasuke chiar pare lipsit de sentimente, se comporta ca un badaran. Sper ca Hinata sa fie sincera, Sakura are nevoie de o prietena, macar atat sa primeasca si ea. Imi place ca este sincera si se impune, pentru asta are tot respectul meu, sunt sigura ca ce a spus le-a inchis gura unora. lough
In capitolul doi, daca nu ma insel, tatal Sakurei i-a spus sa ajunga repede acasa pentru ca are treaba cu ea. Lord, have mercy! Cine stie ce are in minte, sau ce o pune sa faca, poate ce face si mama sa, sper doar sa nu fie asta, insa tu decizi, iar eu abia astept sa citesc. a hug
Spor la scris!


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Allex
Genin
Genin
Allex

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe undeva prin Braila...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 239
Puncte : 257
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : hmm...muzica, desen, putina literatura...
Stare de spirit Stare de spirit : se poate si mai bine...

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 11:38

Buna...Asa sunt eu...mai intarziata de fel...sper ca nu te superi pe mine ca abia cuma am ajuns, dar na...ce sa fac...
Next-ul e super si sincer nu ma gandeam ca Sasuke poate sa fie ata de nesimtit si inganfat. Repet: daca eram in locul ei il aruncat pe fereastra. :>happy
Abia astept sa vad ce idei noi o sa-ti vina.
Te-am kiss si spor la scris hi!
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 13:08

WAWWW!! mi-a placut foartee multt:*
doamneee! ce inganfat si plin de fite e Sasukeee x-( x_X
imi e tare mila de Sakura , dar e mai bine ca nu ii pasa ce zic altii
un lucru am sa adaug , data viitoare pote vii cu un capitol mai luuung ca sa nu ne mai lasi asa in suspans si cu ochii in soaree:))
si TE ROOOOG sa pui cat de repede poti urmatorul capitol , sunt tare curioasa ce se va intampla cu Sakura , ar fii ingrozitor daca "parintii" ei ar maltrata-o :( si sa mai fie si Sasuke prin preajma T_T

ok eu iti urez multe idei si spor la scrissss:*


Teo ;) te-a pupacit kiss*:*
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Iul 2012, 20:22

Deci pot spune cu mana pe inima ca e genial. Adica Wow what?lol!
Ultima replica a fost absolut uimitoare. Totusi, sper sa se imprieteneasca cu Hinata, adica ea ar putea sa o ajute sa treaca peste. Si abia astept sa inceapa adevarata actiune si sa vad cum ideile tale ma uimesc pe capitol ce trece. Te astept cu next, so... spor la scris si la idei. in love
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


21 Guns...[+16] - Pagina 2 Rwre

Sus In jos
Continut sponsorizat




21 Guns...[+16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 21 Guns...[+16]   21 Guns...[+16] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

21 Guns...[+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-