Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Invata sa iubesti (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 10:59

Capitolul a fost grozav si deabea astept sa vad ce se mai intampla.
Te rog sa ma anunti cand pui continuaraea! happy happy happy
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 00:09

Interesant.. imi place
sa ma anunti si pe mine cand aduci capitolul urmator ....
pwp kiss


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 20:16

Capitolul VI - Povestea continua (Partea aII-a)

Sasuke pov.:

Toata acea zi am sarbatorit ziua dulcei mele iubite, Sakura. Am mers in bucatarie in capod amandoi. Puteam simnti fiecare bataie a inimii rozaliei care statea mai mereu lipita de mine. Ma intreb...oare cum m-o fi acceptat atat de repede? Mai ales dupa ati nervi ii provocasem, ea neavand nicio vina. Oricum nu prea conta. Era ziua ei de nastere asa ca pregatisem ceva special. Planificasem totul...absolut totul ! Urma sa mergem in dormitor si sa avem o discutie mai romantica, dupa sa iesim la o plimbare la o terasa, sa mergem noaptea in parc, iar tarziu sa-i pregatesc o cina romantica si sa-i daruiesc o seara memorabila.

Totul era pus la punct. Tot ce mai trebuia era sa nu apara altele in program. Dupa ce am mancat micul dejun am luat-o pe Sakura in brate si am dus-o in dormitor. Acolo am pus-o pe pat si am inceput s-o gadil, ea incepand sa rada in hohote si incercand sa se opreasca.
- Sas...Sasuk....Sasukeee...stai cuminte !!!
-Dar fac eu ceva rau?!

Dupa cateva clipe ma opresc sarutand-o apasat. Era asa de frumoasa si foarte firava. Se vedea ca uitase trecutul deoarece nu mai avea acel aer de tigroaica gata de atac. Din potriva ! Mi sa parea foarte fragila insa tocmai cand doream sa avansez in ceva mai semnificativ decat un sarut, Sakura s-a pus peste mine zambindu-mi pervers.
-Nu ti-a ajuns partida de aseara?
-Nu....de ce intrebi?

Atunci s-a dat jos de pe mine lasandu-ma cu ochii-n soare. Se apropiase de dulap de unde iti luase niste haine repede, lasandu-si capodul pe covorul alb si pufos. II puteam vedea trupul alb si voluptos stralucind in razele calde ale soarelui. Nu am avut mult timp la dispozitie sa-l analizez deoarece rozalia si la acoperit cu o fusta rosie si un maieut alb dupa iasa din camera. Eu parca ma blochez pentru cateva lipe apoi ma imbrac in aceleasi haine ca si in ziua precedenta.

In urmatoarele ore am scos-o pe Sakura la o mica plimbare si la o prajitura. Am plecat pe la opt seara mergand prin oras. Pe langa noi treceau copilasi mici amintindu-ne de copilarie.
-Si...Sasuke...tu esti de mic in acest oras?
-Da. Si nu-mi pare rau ca nu am plecat. Adica aveam momente cand imi blestemam zilele ca nu aveam sansa sa plec, insa daca faceam asta nu mai puteam sa savurez alaturi de tine acest apus special. Tu?
-La fel si eu. Imi amintesc ca mereu ma jucam in acest parc cu un baietel. Sincer imi aminteste mult de tine...
-Aum ca ma gandesc mai bine si eu ma jucam cu o fetita si avea ochii verzi ca smaraldul cum ii ai si tu plus parul roz bombon. Mereu imi placea s-o trag de par sa vad daca e peruca.
-Deci tu erai !!!

Atunci ne punem amandoi pe ras si ne continuam plimbarea. Cine se gandea ca o sa-mi revad veche amica si acum imi este si iubita. Nu puteam spune nimic decat s-o tin mereu in brate si s-o alint cu saruturi dulci. Dupa acele amintiri placute ne indreptam spre asa unde sper ca Naruto plecase cu Hinata dupa cum planuisem, insa de ce se teme omul nu scapa ! Ei erau acolo si se sarutau pe canapeaua galbena. In momentul in care Hinata o zareste pe Sakura sare inaintea ei in timp ce eu ii faceam semne pe la spate lui Naruto aratandu-i pumnul.

In timp ce eu vorbeam cu Naruto in bucatarie auzim fetele tipand puternic....

P.S.: sorry ca nu este foarte mult insa sunt puutin cam obosita si-mi vin foartte multe idei. Incerc sa mi le pun putin in ordine si maine voi pune povestea din perspectiva Sakurei. Sper cca va place . Sper la citit ! kiss in love a hug
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 21:51

Hey hi! se pare ca am onoare de a lasa primul
comentariu acestui capitol cool
Dar trecand peste asta capitolul a fost foarte frumos,
cam scurtut dar frumos.
Sunt foarte curioasa sa vad de ce tipau fetele,asa
ca te rog sa pui next-ul repede si sa ma anunt si pe mine! puppy eyes
kiss Spor la scris! kiss



Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 09 Feb 2013, 23:05

O-la-la !

Ce dragut !!!

Recunosc ca nu am fost foarte atenta in ceea ce priveste comentariul anterior, adica nu am citit prima parte a capitolului 6 . Pur si simplu am trecut direct la comentariu ingrijorat dar garanez ca acum am citit tot dap !

Zapacita mai sunt rusinos

Si ceea ce trebuia sa zic data trecuta ... Sunt impreuna! Sunt impreuna! what?lol! in love love good job

Si la multi ani, Sakura ! la multi ani!

Deja sunt prea multe emoticoane.

In fine, imi place foarte mult si sper ca stii asta .

Multumesc de anunt si te pup dulce kiss



Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 09:02

Serios Sasuke waiting Nu ştii că de părul unei fete nu trebuie să te atingi? waiting lough
Capitolul ăsta a fost absolut superb, memrci de anunţi şi sper să vei aduce next-ul cât mai repede kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mInvata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 16:16

Hey.
imi cer mii de scuze cu am mai trecut pe aici.
Toata scoala asta ma omoara.Mai ales profa de fizica.
Naruto cu Hinata vor primii o bataie gratis din partea mea.

P.S:SA MA ANUNTI LA NEXT.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 19:43

Hey !
Scz ca nu am mai trecut pe aici de mult !
Imi place foarte mult !
Ma bucur ca Sasuke si Sakura sunt impreuna !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !
Te pup !


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Lun 11 Feb 2013, 21:04

Capitolul a fost grozav.....scuze ca a durat atat sa comentez dar olimpiadele nu ma lasa sa dorm linistita sad ......revenind la poveste e superba si te rog sa ma anunti cand pui nextul. good job
P.s La multi ani, Sakura!!!! la multi ani!
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 00:35

Capitolul VII- Povestea continua (Partea a III-a)

Sasuke pov.:

In timp ce eu stateam cu Naruto in bucatarie si pregateam cate o cafea le auzim pe fete tipand. Noi sarim ca arsi ajungand la ele in mai putin de trei secunde, insa din fericire nu era nimic altceva decat clacsonul lor dat prea tare. Dupa ce s-au oprit din topait si-au gasit timp pentru a ne spune de ce erau asa de fericite. Ei bine Hinata cumparase patru bilete pentru noi intr-o vacanta la mare pentru doua saptamani. Aceasta era cadoul ei pentru Sakura.

Cand am aflat eu si cu Naruto ne-am aruncat pe canapea facand o fata in gen : ,,Pe bune?! Deaia urlati voi?!,, , dar vazand ca nu ne acorda prea mare atentie am plecat din nou in bucatarie. Acolo incepem sa discutam tot feluri de lucruri din diverse deomenii de la masini cu motor mare pana la locuri de munca si alte lucruri. Ca tot vine vorba de locuri de munca...Avand in vedere ca eram un am in toata firea si ca aveam o relatie serioasa era cazul sa-mi caut ceva de lucru insa era destul de dificil, plus ca nu le prea aveam cu trezitul de dimineata sau dadacitul copiilor sau alte chestii de genul acesta.

In timp ce noi discutam asa mai rau ca fetele, aestea s-au furisat pe la spatele nostru reusind sa ne sperie. Dupa ce am ras mult, Hinata i-a spus lui Naruto ca ar cam trebui sa plece...adica sa se mute in apartamentul lor si eu gasit nustiu ce motive sa ma ia u ei pentru putin timp. Asa ca Sakura nu a avut ce face si a ramas singura in acel apartament mare. Eu mi-am luat cheile de la masina si am plecat prin oras in cautarea unui cadou frumos pentru rozalia mea.

Cautam ceva special...adica nu orice buchet de margarete de la tot pasul sau orice bluza rosie. Doream sa fie ceva mare si frumos, dar in acelasi timp simplu si scump. Doream s-o fac sa se simnta speciala, mai ales dupa cate a indurat din cauza mea. Prima data m-am orpit la mai multe magazine cu bijuterii, insa tocmai cand sa ma dau batut am vazut un magazin mai retras intr-un colt al unui mall. Am intrat sfios si m-am uitat prin vitrini. Cand nu am mai stiut ce sa iau, am vazut un colier cu literele S+S . Simnteam ca era cadoul perfect ! si trebuia sa fie al meu...adica al ei.

Fara sa mai stau pe ganduri i-am dat banii vanzatorului de acolo si am pus colierul intr-o cutiota mica rosie legata cu o fontita roza. In drum spre locuinta am dat peste un magazin cu flori de unde am umparat un buchet mare mare mare compus din 101 trandafiri rosii. Simnteam sa era cadoul complet...ceva simplu, delicat, frumos, parfumat, dulce...intr-un cuvant de neuitat !

Cu un zambet larg pe buze am urcat pana sus. Am pus buchetul mare in fata usii si cutiuta sub trandafiri, iar eu m-am ascuns cu un etaj mai jos. Dulcea mea rozalie a deshis ura foarte surprinsa de surpriza pregatita de mine. Aceasta a bagat florile in casa si inainte sa inchida usa, a observat cutiuta rosie. Cand s-o deschida am aparut si eu luand-o in brate cu putere si sarutand-o apasat. Aceasta mi-a sarit la gat sarutandu-ma in continuare.

Dupa vreo cinci minute, am intrat in casa la televizor in sufragerie, insa nu puteam sta linistit nicio clipa. Trebuia sa gasesc ceva de facut asa ca ba incepeam sa-i fac codite impletite Sakurei, ba o gadilam cand nu era atenta, ba schimbam canalele de la emisiunile ei de moda cand pleca din camera. Nu o lasam deloc, insa se vedea ca nici ea nu avea stare. Asa am continuat toata seara pana cand dintr-o gluma in alta, Sakura a stins becul din sufragerie, negura lasandu-se peste noi.

Nici nu am observat cand aceasta s-a pus peste mine si am inceput sa-mi guste buzele si sa-mi exploreze fiecare coltisor al gurii. Nici eu nu m-am lasat mai prejos si m-am pus peste ea muscand-o usor de gat. Ea era din ce in ce mai rea cu mine si nu doream sa ma las cu una cu doua, de aceea avand amandoi o nopte lunga.

A doua zi...

P.S.: hei...am vrut sa va dau o mica continuare a acestui vechi fic al meu. Promit ca urmatorul capitol va fi cu mult mai bin si mai lung ! kiss in love a hug
Sus In jos
Roxyta
Genin
Genin
Roxyta

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva in lumea mea
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 67
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : cititul, scrisul, origami si desenul
Stare de spirit Stare de spirit : mereu alta

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 10:31

Capitolul a fost grozav si foarte frumos nr1

Vacanta va fi probabil foarte interesanta .... happy happy happy happy

Bafta in continuare la scris nr1
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 17:41

Hey mersii ca mai anuntat de next....nu pot sa cred ca nu am mai lasat comm ce a fost cu mine can\'t see !!! .....oricum imi place mult cum decurge totul si ce bine ca la iesrtat Sakura pe Sasuke.....dar acum ca vor merge la mare ii se va adeverii si cea de-a treia parte a visului well? awesome right? ....abia astept sa vad ce se v-a intampla happy2 .....sa postezi cat mai repede nextu kiss puppy eyes ...oricum spor la scris in continuarte a hug ......
~Sayonara~


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 19:25

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Mar 2013, 22:10

Hey.... hi!
Pe mine nu m-ai anuntat ingrijorat
Dar daca nu ai facut-o intentionat
te iert,daca promiti ca ma anunti la capitolul
urmator lough
Imi place ficul tau si vad ca Sasuke si
Sakura au o relati minunata,dar ce se va intampla
in continuare?! ;;)
Astept sa pui next-ul repejor!
Spor la scris! kiss



Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Asss10Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 29 Mai 2013, 09:12

FanFic Blocat din cauza inactivitatii.


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Sam 21 Dec 2013, 21:22

Fanfic redeschis la cererea autoarei. Spor la scris!


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Dec 2013, 00:30

Capitolul VIII - Începe coșmarul (Partea I)


Un ciripit cristalin mi-a deranjat urechile în următoarea dimineață. Mi-am deschis ploapele lăsând lumina  soarelui să-mi irite irisul negru. M-am întors cu fața la rozalie și am lăsat un zâmbet rebel să îmi pună stăpânire pe față. Eram gol și eu și ea sub pătura călduroasă. Încă dormea. Era delicată, firavă și atât de neprotejată și mai presus de toate, era a mea. Mă simțeam împlinit din toate punctele din vedere. Nu aveam cele mai mari forme văzute de mine vreodată, nu era cea mai lingușitoare fată și nici nu era cea mai bogată. Mai mereu dorea să pară puternică, independentă și chiar nu neg ! Era, dar pentru mine mereu va fii pitica de care o să am grijă, singura femeie pe care o voi iubi și cine știe, poate singura care mă va face tată ! În gând îmi curgeau numai complimente pentru fetița mea. Nu am mai rezistat și nu mi-a mai păsat dacă dormea sau nu. Am luat-o de mijlocul subțirel și am ridicat-o încet peste mine. Îi simțeam pieptul zdrobindu-se de pectoralii mei. O strângeam în brațe cu putere. Mă jucam cu mâna în părul ei sălbatic . Dorința de a o avea aproape se accentua, deșii era a mea, doar a mea ! Am dat-o jos de pe mine lăsând-o cu capul pe perina albă, pufoasă. M-am pus peste ea și am sărutat-o lung de mai multe ori. Era absolut incredibil cum nu se trezea. Parcă era în transă. Am profitat de ocazie și am început să-i gust trupul din ce în ce mai jos, acum când nu mă putea întrerupe. Era așa de dulce, încât o puteam mânca.


Când am ajuns pe la burtică, am observat un tatuaj ciudat. Puteam să jur că nu era acolo aseară. Adică i-am analizat cu atenție fiecare părticică a corpului. Știu fiecare coș sau aluniță unde este și unde urmează să fie altele. Era clar că puteam observa ușor un tatuaj. Era imprimat în partea stângă, puțin mai jos de buric, un cerc în care pulsa o stea cu șase vârfuri. Mi-am dus ușor doua degete spre semnul cu pricina. Nu aveam curaj să pun mâna pe el. Probabil nu era încă timpul. Îmi plimbam degetele în jurul lui. Asta o făcuse pe Sakura să tresară. Zâmbăreț ca mai înainte am calmat-o că sunt doar eu, gata să-i satisfac orice dorință. A început să chicotească pe înfundatelea, și și-a lăsat capul într-o parte. În acea clipă, am încercat să mai arunc o privire la semn, dar dispăruse. Am înghițit în sec și m-am abținut să nu pun nicio întrebare. I-am întors fața și i-am zâmbit. Am îmbrățișat-o. Aveam nevoie de ea mai mult ca oricând. Nu puteam realiza de ce, dar aveam nevoie de ea. Să simt că cineva e acolo doar pentru mine.


-Te iubesc !
I-am șoptit la ureche foarte senzual, și deșii în afară așa părea, dar în adâncul sufletului meu, suna cutotul altfel. Acolo câteva lacrimi de bucurie îmi spălau fața. Cel mai bine m-am simțit atunci când i-am auzit glasul îmbietor:
-Sasuke, vreau să știi că ești tot ce am mai bun. Cu tine, aș putea să o iau de la capăt. Cu tine, pot să zbor, să fiu eu. Tu ești singura mea avere !
În urma acestei declarații m-am aruncat pe spate. O lacrimă mi-a părăsit globul ocular. Nu puteam să cred. Aceasta mi-a coborât până la gură. Am gustat prima mea lacrimă de bucurie din cauza unei fete. Era delicioasă, la fel ca păpușica mea ! Nu era doar o iluzie ! Era chiar iubirea vieții mele. Am închis ochii încercând să realizez dacă visam sau era real. În acel moment un surplus de greutate mi-a cufundat corpul mai adânc în pat. Era chiar ea ! S-a lăsat pe mine și mi-a gustat pentru a mia oară buzele, într-un sărut simplu. Am strâns-o atât de tare, încât m-a ciupit ușor de abdomen rămănând fără aer. Am început s-o gâdil și așa ne-am început ziua, într-un zâmbet.


P.S.: Am redeschis acest fic. Îmi cer scuze pentru exagerata întârzieri. Sper să mai aveți timp să treceți și pe aici. Spor la citit !:*
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Dec 2013, 07:04

Odododododo, ce dulci sunt ei doii! puppy eyesin love!
Un capitol cam scurtuţ dar e bine că ai redeschis ficul kiss!
Aştept următurul capitol so  baftă la scris ! kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mInvata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Dec 2013, 15:22

Heeeiiiiii
Ma bucur mult ca ai redeschis ficul,
a fost un capitol foarte frumos si plin de dragoste in love
si pentru asta iti multumesc mult mult de tot pentru mesajum trimis!
Un Sasuke romantic si indragostit, o Sakura dulce si iubitoare si un tatual.... ce rezulta de aci?!
Nu am idee, asa ca adu repejor next-ul si anunta-ma si pe mine pls puppy eyes puppy eyes
Spor la scris! kiss kiss
BaiBai hi!



Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Jpr



Ultima editare efectuata de catre Ame. in Sam 04 Ian 2014, 20:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Dec 2013, 22:46

Ce dulci sunt in love Cel mai captivant moment din acest capitol a fost aparitia si disparitia tatuajului. Acum chiar sunt curioasa ce e cu acel tatuaj think Mersi ca mai anuntat de next si daca ai putea data viitoare cand ma anunti te-as ruga sa pui si link-ul fic-ului tau daca poti happy2 Mersi kiss dar pana la capitolul urmator spor la tastat si Sarbatori fericite! happy
~Sayonara~ a hug


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Cinderella
Genin
Genin
Cinderella

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Adânc în propriile gânduri .
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 163
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : O adevărată femeie calcă în picioare nimicurile cu tocurile sale !

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Dec 2013, 20:52

Capitolul VIII - Începe Coșmarul (partea a IIa)


După ce am gâdilat-o timp de mai mult timp, m-am pus peste trupul ei gol și subțire din nou. Deșii o aveam, o doream din ce în ce mai mult. Îi simțeam respirația în fiecare moment în ceafă. Dorința de a o mânca era din ce în ce mai mare. În fiecare moment aș fi mușcat-o de buzele dulci sau de pielea albă ca zahărul pudră. Aveam timp pesntru toate, dar trebuia să mă păstrez pentru vacanță și oricum pentru următoarele seri. Parcă e mai romantic noaptea la un pahar cu șampanie scumpă. În minte îmi apăreau milioane de șcenarii din ce în ce mai fierbinți. Din acest motiv mi-am mai satisfăcut doar dorința de ai mai gusta odata buzele într-o dimineață târzie.


M-am ridicat din pat și m-am dus să fac un duș bine meritat. În timp ce lăsam picăturile de apă să-mi străbată corpul, am auzit ușa scârțâind ușor. În lumina palidă care invada camerele prin geam, strălucea trupul Sakurei gol goluț. Cu pași mărunți a deschis cabina și a intrat peste mine sub duș. Îmi invadase spațiul personal, dar asta nu avea decât să mă bucure. Vorbea puțin și acționa mult mai mult decât oricare altă fată cu care îmi petrecusem timpul. M-a împins ușor făcându-mă să mă rezem de sticla rece a cabinei. Și-a încrucișat mâinile în jurul gâtului meu, apoi s-a ridicat pe vârfuri  sărutându-mi buzele, mușcândule. După și-a introdus ușor limba printre acestea. Îmi știa deja fiecare colțișor și mă apăsa din ce în ce mai mult până când am prins-o de mâini și am dat-o în spate. Preț de câteva clipe a făcut ochii mari speriată. Fața ei mă amuza enorm, dar am preferat să îmi păstrez chicotelile pentru mine. 


Am lăsat-o puțin în ceață când am ieșit din duș. M-am îmbrăct până la bust și am mers în bucătărie pentru a prepara ceva de mâncare. Chiar îmi era foarte foame !  Am luat cutia cu cereale din sertarul de sus și cutia cu lapte de la frigider. În timp ce luam cel mai mare bol din sertarul de jos, rozalia mea intra în bucătărie cu părul prins într-un coc sus detot, în jurul corpului având doar un prosop scurt alb, lăsând să i se vadă chiloții negri. În bol am pus cerealele cu lepte, apoi l-am dus lângă Sakura care se pusese pe masă. Mi-am luat un scaun și i-am sărutat piciorul alb și rece. Mi-am ridicat privirea și am zâmbit uitându-mă adânc în ochii ei.


În timp ce eram vrăjit de surâsul ei, am fost deranjat de sunetul telefonului meu. În prima fază am încercat să nu-l bag în seamă. Eram obișnuit să fiu indiferent și asta nu era o problemă. Nu doream să pierd nicio clipă departe de iubirea mea. Totuși, suna din nou și din nou. Vedeam stresul pe care rozalia și-l afișase pe față. Aveam nevoie de zâmbetul ei, care dispăruse în apusul melodiei care se repeta în continuu. Deja devenise ceva personal, așa că nu am mai avut indiferența necesară pentru a nu băga în seamă disperatul sau disperata care suna. M-am ridicat de pe scaun și m-am dus către dormitor, unde era telefonul meu aruncat pe jos. Când m-am uitat la ecran, pe care scria mare : Număr ascuns. Am răspuns,dar nimic. În timp ce așteptam un răspuns coreent, nu am putut descifra decât ceva ca un elefant și un vâjâit. Era clar că cineva avea chef de glume, așa că am închis și l-am aruncat în pat. Nu am apucat nici doi pași să fac, și telefonul a început să sune din nou. Atunci l-am apucat și am răspuns părând foarte dur.


-Ce vrei?!
O voce cunoscută și foarte speriată în urma abordării mele a început să sune în difuzor.
-Hoo..omule ! Ce ți-am făcut?!
- Naruto..scuze ! Mai primi niște telefoane și nu avusăi răbdarea să mă mai uit cine mă sună de data aceasta.
-Nu-i nimic. Încă n-am murit ! Deci mâine plecăm în vacanță?
-Da..sigur ! E o idee bună. Adică vacanța aceasta este un cadoul pentru Sakura și unde ar mai fi farmecul dacă ar trece mult până la aceasta. Rămâne pe mâine. Așa e cel mai bine !
-Corect. Așa mă gândeam și eu ! Știi, ai putea să ieși puțin? Singur.
-Da. Într-o jumătate de oră sunt gata și ne întâlnim în parcul din față.
-Bun. NU ÎNTÂRZIA !


Am închis eu telefonul și m-am dus în bucătărie, unde încă mă aștepta Sakura. M-am așezat din nou pe scaun și i-am spus că am vorbit cu Naruto și că o să ne întâlnim în parc și aș vreau să mănânc. Am rugat-o de mai multe ori să-mi satisfacă dorința și să mănânce cu mine, dar mereu refuza. Dacă am văzut că mă refuză într-una am ales s-o las în pace. Se uita la mine cum mâncam și mă sâcâia oarecum pentru că mă simțeam prost ca eu să mănânc și ea să se uite la mine...Oricum după ce am mâncat am aranjat pe acolo câte ceva, apoi m-am îmbrăcat într-o pereche de blugi negrii cu un maieu alb cu o vesta de blugi pe deasupra și am plecat.


În mai puțin de cinci minute eram în parc în fața fântânii. În timp ce priveam în jur, o stare de amețeală m-a făcut să mă clatin și să fac pași repezi spre prima bancă din fața mea. Mă așez și încep să aud strigăte. Era Naruto care mă striga, dar totul în față era încețoșat din ce în ce mai tare până când...


P.S.: La mulți ani !!! Cu ocazia acestei zile de Crăciun vreu să vă urez multă bucurie, sănătate și multe reușite pe orice plan profesional ! Sper să vă placă aceasta continuare. Spor la citit !:*
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Dec 2013, 22:43

Pana cand? Pana cand ce ? Fato nu ma mai tine in suspans asa? Prima data cand a sunat telefonul , atat de insistent , m-am gandit ca  a fost o divsersiune , iar cand s-ar fi intors in bucatarie Sakura sa fi disparut  . M-am speriat foarte rau , apoi cand am vazut numele apelantului , m-am linistit ca prin magie . Discutia aia cu Naruto a sunat foarte dubios , mai ales dupa ce Sasuke in drum spre  el a ametit . Oare Naruto sa fie in cardasie cu unul dintre atacatorii lor ? Sa-l fi santajat cu ceva anume ? Poate cu Hinata? In fine trebuie sa ma resemnez de la ganduri pana data viitoare . Craciun fericit , multa sanatate  si fie ca tot ce-ti doresti sa se implineasca alaturi de cei dragi ! Te-am pupat.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Dec 2013, 00:20

Ce s-a intamplat cu Sasuke? huh? i-a pus ceva Sakura in lapte stiind ca el va vrea sa manance cereale cu lapte?! huh? adica...asa s-ar explica de ce ea nu vroia sub nici o forma sa manance... think
Te rog mult de tot sa vii repede cu next-ul pentru ca vreau sa aflu ce a patit Sasuke dar si mai importand daca Sakura a fost vinovata pentru ceea ce i s-a intamplat lui puppy eyes
Pana data viitoare spor la tastat si Craciun fericit! si mersi de anunt kiss
~Sayonara~ a hug


Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Dec 2013, 14:07

In cata ceata ne-ai lasat! :O:pana cand ceee? Cumva Sasuke are vreo boala ceva? huh?
Astept cu mare nerabdare next-ul si multumesc de cadou! kiss
Craciun fericiiiiittttt ! kissin love


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mInvata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Ame.
Genin
Genin
Ame.

Sex : feminin Localizare Localizare : Calea Lactee ^-^
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 317
Puncte : 349
Reputatie Reputatie : 34
Hobby-uri Hobby-uri : multeeeee...
Stare de spirit Stare de spirit : Shiawasena :)

Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Dec 2013, 13:36

Heeeeiiiiii hi!
Mersiiii mult de tot de mesaj, ma bucur ca ai adus next-ul!
Atat de multa dragoste.... asa de dulce happy
Doar un singur lucru ma deranjat... faptul ca te-ai oprit din scris cand era mai interesant.... :|
Asa ca pune dejetele la tastat si adu repede next-ul!!
Spor la scris si anunta-ma si pe mine la next puppy eyes
BaiBai kiss kiss

Sarbatori fericite!



Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Jpr

Sus In jos
Continut sponsorizat




Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Invata sa iubesti (+16)   Invata sa iubesti (+16) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Invata sa iubesti (+16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-