Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
23 Iulie Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
23 Iulie Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 23 Iulie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Vreti ca acest fic sa continue cu sezonul 2?
Daca sa continue 23 iulie cu sezonul doi.
23 Iulie I_vote_lcap96%23 Iulie I_vote_rcap
 96% [ 26 ]
Sau nu ca este de ajuns.
23 Iulie I_vote_lcap4%23 Iulie I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Total voturi : 27
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie Empty
MesajSubiect: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mar 17 Apr 2012, 18:03

-Sakura , Naruto , ati ajuns , spuse batrana Tsunade tinndusi maiele ingrucisate pe birou ca intotdeauna
-Tsunade , ce sa intamplat de ne-ai chaemat aici?spuse Naruto serios.
-Este vorba de Sasule , amandoi ramaseram uimiti ,”Sasuke? Te rog sa fie de bine”
-Ce este cu Sasuke , intreba Naruto care se apropie din ce in ce mai mult de Tsunade.
-Ramai acolo , Sasuke l-a ucis pe Orochimaru.Spuse calma si fara o miscare.In mintea mea si a lui Naruto ne gandeam numai ca el o sa vina acasa , ceea ce ne bucura enorm.Nu trecuse mutl , eu si cu Naruto credeam ca odata cu moartea lui Orochimaru Sasuke se va intoarce inapoi in sat.Tare mult de inselam , trecusera 3 saptamani .Totul in jurul nostru incepuse sa se schimbe. Satul a fost atacat de Pain si in acelasi timp si distrus , am facut schimb de Hokage fiindca maestra Tsunade fusese in coma o perioada lunga.Cele 5 natiuni s-au unit inpotriva Akatsuki , Naruto fusese trimis intro misune de rang S , ceea ce era facut pt el sa creada , defapt era trimis sa se ascunda si sa invete sa controleze bestia cu coada. Intr-un final Naruto a aflat , acesta sa intros inapoi in sat de inadata.Am uitat sa adaug ca Sasuke l-a ucis pe Itachi dar aceea lupta la schimbat , sau defapt ceva cumva l-a schimbat .Astfel in timpul lui Danzou ca Hokage , multumesc lui Dumnezeu ca maxim o saptamana a fost , Sasuke era declarat un ninja renegat.Imposibil ca el sa se intoarca in sat , iar Tsunade datorita Raikage-lui nu a mai putut face nimic.Acum este seara in Konoha , satul fusese refacaut.Uite-l pe Naruto in fata mea stand cu Hinata.Am uitat oare?Hinata i-a mai declarat iubirea sa lui Naruto , iar el a zis ca cea ce simte ea este reciproc doar ca nu isi putea da seama pana atunci.
-Sa ku ra , sa fii maine aici la 11 , maine este o zi mare pentru noi , sper ca nu ai uitat , nu?zambi blondul .
-Nu , nam uitat , pa Naruto , Hinata , noapte buna. Ce bine le statea impreuna , ca veni vorba ce zi este maine?Ar trebui sa ma uit in calendar.
Ajunsa acasa , m-am apucat eu sa vorbesc pe drum , acuma este asa de intuneric in casa ca nu vad nici geamurile. Aprind lumina , ma uit la calendar , nimic. Sunt total paralela cu lumea asta , las ca il trag maine de limba pe Naruto fara sa isi dea seama ca habar nam ce zi este maine.Ziua lui?Nu , a lui este pe 10 octimbrie.Atunci ziua mea?Nu , este 22 iulie , a mea este pe 28 martie.Poate a Tsunadei? Nu , las ca aflu eu maine.Observ o carte pe noptiera mea , cand o iau din ea cade un bilet:
„Pazeste-te pazeste-te Haruno ,
Nu stii cand incepe razboiul
Si chiar cand in toiul lui
Dispare al 2-lea cel mai bun medic
Te astept , si aici vei fi
din Akatsuki
Tobi”
Sakura incremeni , dar stia ca el trecuse acum multa vreme pe aici. Invatase si o tehica noua de la Tsunade , asa ca nu avea de ce sa se teama .Sunt mai puternica in orice caz , dintr-o data se auzi ceva cazand jos.Se uita in sus dar nu apuca , simti doua maini reci pe ea.Sa fie Tobi?Nu , era altcineva .Se ridica repede de pe pat , danduse inapoi ,dar nu mai avea unde .Acolo era un perete , atunci isi canaliza chakra si lovi.Simti impactul cu mana celui care se afla acolo , dar aceea lovitura fusese zadarnica :
-Forta ta este impresionanta Sakura , dar asta nu te va scapa de mine . Vocea aceea , nu putea , sau era posibil ?Sasuke!!El o arunca spre pat , rozalia incremenise , nu putea vorbi , vroia sa vorbeasca dar nu putea ,:
-Ce ..ca.. aici?Niste motaituri , atat putuse sa zica .Sasuke se puse peste ea si incepu sa o sarute pe gat.Nu vreau , Sasuke te rog inceteaza!!Dar el continua , intr-un final spuse catva cuvinte si continua.
-Am venit sa imi iau cadoul , ce altceva?Si continua , rozalia riposta ceea ce il enervase pe Sasuke astfel trimitando pe Sakura intr-un genjustu.Pentru ea nu fusese timp , unde se afla ea acum nu era ieri , azi , maine .Nu era timp , se simtea ametita si ingandurata.Ce vruse Sasuke sa faca?Si la ce se referea cand zise ca venise sa isi ia cadoul.Eu?Pe mine ma considera doar un obiect?Un obiect cu care te joci cu el pana te plictisesti?
Intr-un sfarsit se trezi , el nu mai era acolo , isi ridica mana si observa o groaza de sange.
-Ce s-a?Atat putu sa zica ea , spera ca totul fusese un cosmar dar verifica cartea si biletul era inca acolo.Ce am gresit eu doamne sa imi dai iara o soarta cruda?Cum l-ai schimbat ?Sau nu se mai recunoste nici pe el?
Doamne , aceste lucruri sa ramana intre noi .
A doua zi spre seara Naruto era nervos ca uitase sa se duca la Ichiraku ramen in diminata aceasta.
-Ai uitat ca astazi este ziua lui Sasuke?Nu credeam ca tocmai tu ai uita asa ceva , toti au venit , pana si Kakashi la timp si nu ai venit tu?se revolta nervos la mine.
-Scuze , Tsunade nu m-a lasat , am avut treaba tot timpul , iartama Naruto , zise Sakura cu un zambet fals.In uramatoarele saptamani Sakura aproape uitase despre incident , dar in ultimul timpa avea greturi.
Shizune a consultato , Sakura se tot opuse zicand ca credea ca este o simpla raceala , dar la insistenetele Tsunadei accepta.
-Sakura , zise Shizune , ce ai facut?Shizune era ingrijorata , pe usa intra Tsunade rapid nervosa.
-Sakura , spunemi repede cu cine te-ai culcat?intrebase nervoasa Tsunade.
-Ce?De ce?intreba nedumerita , pe chipurile lor se citea ingrijorarea.
-Cum se zice , felicitari , esti insarcinata!incerca sa se inveseleasca Shizune dar nu prea reusi. Insarcinata? Eu? Dar cum? In acel moment ii veni in minte faza de acum cateva saptamani.
[/center][ps: mi sa parut ca am spus ceva cam incurcat , ei bine Sasuke o baga pe Sakura intr-un genjutsu sa fie mai usor , sa nu se mai zbata ]


Ultima editare efectuata de catre Max in Mar 05 Iun 2012, 21:06, editata de 7 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mar 17 Apr 2012, 18:32

Deci vad ca l-ai corectat. Ma bucur foarte mult. Acum revenind la fic:
Ba copil copa, esti din menta? Cum poti sa-i faci asta Sakurei? Cadou de ziua ta ha? Macar sa fi folosit p*********. Chiar asa ai ajuns Uchiha?? Sakura, mamica ... Aa. Lesin. Bai cap de ou, i-ai distrus viata.Daca nu ar fi doar un personaj ...hâh. Ce i-asi face ...
Vreau nex-tul si cat mai repede 23 Iulie 78717
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mar 17 Apr 2012, 21:51

Buna;;)
poi in primul rand ai multe greseli de tastare :|...si nici descriere nu ai
ideea imi place dap ! deci astept next kiss Sper ca nu te'ai suparat :|
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mar 17 Apr 2012, 22:53

Iaiiiiiiii ce interesant este in love imi place foarte foarte mult in love Deci abia astept nextul asa ca apuca-te de tastat :-w Si daca ai putea sa fie mai pervers putin :o3 Asa pentru mine :o3 As ramane pe veci indatorata kiss See you next time! kiss Bye hi!
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mar 17 Apr 2012, 23:04

De tastat m-am apucat din nou , dar nus eu perversa deci , dar o sa incerc in alt capitol[center]
Capitolul 2:O Scrisoare pierduta.

-Ce?Sakura?Cum ai putut permite asa ceva?Ce sa intamplat , tocmai tu?Care erai mega puternica , in stare sa ma bagi pe mine in spital in 2 minute?Sakura , Sakura de ce nu ai strigat dupa ajutor?
-Nu stiu Naruto! , nu stiu !Eram prinsa intr-un genjutsu , al lui era foarte puternic , ai tu iedee cum sa iesi din asa ceva?Striga Sakura la Naruto lasandul cap de afis , nu mai indrazni sa ii spuna nimic.
-Si ce ai sa faci cu copilul , intreba Kakashi care isi puse cartea inapoi in buzunar.
-Chiar daca nu este facut chiar din dragoste , eu o sa i-o ofer pe a mea , ce vina are micutul?Nu am niciun drept sa ii iau viata, dar va rog ceva.
-Spune Sakura , ,noi toti suntem de accord si vom fi cu orice decizie ei, spuse Tsunade stand cum sta ea deobicei cu mainele pe birou.Naruto se apropie de Sakura si isi puse mana pe umarul ei , acesta incuvinta de cap facand-o pe rozalie sa intelega ca ei ii sut alaturi.
-Nu vreau sa se afle in niciun caz ca el este al lui Sasuke , tatal lui este mort sa zicem.Si chiar daca vreodata se va intampla ca el sa se intoarca in sat , nu ii spuneti .
-Fii sigura Sakura , chiar si Naruto aici de fata nu va spune nimanui , nu Naruto?
-Nu sunt nici in halul asta de idiot , doar Hinata sa afle , atat.Spuse clar , Sakura fu de acord.Stia ca se va descurca greu , mai ales cand vor veni parinti in viza ii va fi greu sa ii minta dar nu vroia ca ei sa afle.
Timpul trecuse , se intamplasera multe .Trecuse 9 ani , in timpul acesta Naruto devenise Hogake iar Madara fusese ucis in razboi. In sat se aflase ca Naruto este fiul celui de al 4-lea hokage si a kushinei , acuma in sfarsit era pace in Konoha. Dar oare pentru cat timp?Kurenai avea un baietel in varsta de 10 ani , Akio.Naruto si Hinata un baietel , l-au numit Minato . Shikamaru se casatorise cu Temari care acuma ii facea zile fripte , aveau 2 fete care semanau lei cu mama lor in varsta de 6 ani Rika si Suki. Neji si TenTen sau casatorit cu o luna dupa Naruto avand si ei o fata Tomoe de 8 ani. Ino cu Sai, ei bine cei doi au 4 copii , 2 fete 2 baieti , fetele Kasumi si Izumi aveau 8 ani , Miki de 7 ani si Takahiro de 6.In rest cam atatia s-au casatorit , ar mai fi Shino cu blonda de la laborator dar ea ii face zile fripte si lui asa ca cam atat.Dar sa nu uit in ultimul rand pe Sakura , ea nu avea doar un micutz cum credea ea .Avea 2 , erau gemeni , un baietel care semana leit cu Sasuke . Yukio in varsta de 8 ani , si sora lui geamana Suzuna , ea pe de alta parte avea parul cu mici suvite rozalii , ceea ce ei nu ii prea placea.In camera ei , Sakura era langa fereastra , se uita la cer”Oh Sasuke? Asi vrea sa te fi schimbat , de ce nu te-ai intors?”un scartit de usa o trezi din gandurile ei , tresari dar se linisti cand vazu cine era.Se ridica incet , impactul piciorului ei cu podeaua rece ii provoca un sentiment , se simtea vie.
-Suzuna , Yukio parca ati promis ceva , va amintiti?spuse ea cu o voce induiosatoare de mama, orice barbat ar fi dorit o sotie cum este Sakura , chiar si Sasuke daca nu ar fi posedat de dorintele lui.
-Ca o sa ne infruntam teama de intuneric , spusera cei 2 in cor , erau asa de draguti.O inbratisara pe mama lor , luna ii luminara pe cei 3. Gemeni se simteau asa de bine cand erau inpreuna cu mama lor , ei fiind crescuti fara tata , iar Sakura mai mereu lucra la spital erau cam singuri.
-Doar in seara asta , e ultima noapte cand mai dormiti cu mine , ok?intrebase cu acelasi glas induiosator in timp ce ea ii imbratisasera.
***
-Naruto , haide dragul meu trebuie sa mergem , satul nu se prabuseste 12 ore daca mai dormi si tu ,stii?spuse Hinata zambind mandra de sotul ei.
-Batrana Tsunade , o fi ea la pensie dar nu ma lasa sa conduc singru , ofta Naruto , ma ingropat in hartii , si asa am 10 clone care se plimba pe aici.Hinata rase , decand Naruto era hokage satul prosperase , mai ales ca era preten asa bun cu satul nisipului.
-Clona nr 1 , spuse Hinata , tu ramai peste noapte aici , ceilalti plecati.Toti disparura ramanand doar 2.Naruto se mai uita peste ceva , atunci Hinata il lua de haina si il trase dupa ea.
-Gata , si maine este o zi , poti sa continui hartoagele maine.Naruto se opri si inspecta scrisoare .
-Naruto ,am spus pe maine , ii lua scrisoarea si o puse pe birou. Naruto se duse imediat sa o ia inapoi , scria ceva mega important.
-Hinata , scrisoarea aia este de la Sasuke , si incepu sa rasfoiasca hartoagele .Ploua cu hartii , „De la Sasuke?Cum?” se gandi ea si incepu sa il ajute pe sotul ei.
Restul maine:)
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mar 17 Apr 2012, 23:13

Deci capitolul asta a fost haios :)): Mi-a placut mai ales ultima parte cu Naruto si Hinata , si asa ma gandesc si eu ca va conduce satul Naruto cu clone :)))))) Doamneeeee abia astept nextul si ma bucur ca le faci lungi in love imi place cum ai continuat-o, dar o mica idee, nu grabi asa mult actiunea, k? kiss Te pup dulce si o seara placuta!! kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mier 18 Apr 2012, 01:26

Miau, miau a hug
Hm... mi se pare ca te-ai cam inspirat din Arigatou, dar poate dezvolti mai mult sincer ce ai facut tu aici mi se pare One-shot, dar depinde adica ai trecut repede la .... apoi la copii...
Poi in ritmul asta inca 2 capitole si e The End...
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mier 18 Apr 2012, 12:31

Hei bunaaaaaaaa a hug
Am trecut si eu pe aici si imi place ceea ce citesc:love:
Sa stii ca tastatura aia nu face Nextu singura asa ca apuca-te de tractiuni la tastatura lough Hai repede 1 2 3....
Teo kiss in love a hug
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mier 18 Apr 2012, 19:13

M-am inspirat din Arigatou , da doar putin si o mica faza tot de acolo care va fi in capitolul 4
Capitolul 3: Va reveni?
Era dimineata , in biroul hokage-lui erau vreo 20 de clone umbra. Fiecare cu treaba lui , unul sau doi stampliau , altii 3 aranjau si restul cautau scrisaorea lui Sasuke. Naruto o trimise de mult pe Hinata acasa sa nu fie Minato singur , pe la ora 7 in sfarsit o gasi. In accea camera totul era gata. Intrase Tsunade , cand vazu ca el este acolo se gandi ca este o minune , „toate hartiile gata deja?”.
-Naruto , ai stat toata noaptea aici?intreba ea .Era ora 8 , Naruto adormise pe scaunul sau , Tsunade vazand ca nu zice nimic se duse si dase un pumn in birou. Naruto tresari si cazu cu tot cu scaun , „Bine ca hartiile sunt acolo „se gandea el.Vazuse ca abea ceva in mana , se uita mai atent.
-Oh Doamne am uitat sa citesc scrisoarea asta , se vaicari .Rupse plicul si incepu sa citeasca continutul.Ce?Strigase tare.
-Naruto ce ai patit?De la cine este scrisoarea aia?intreabase Tsunade , dar Naruto deja plecase .”Huh?”
Blonul fugea , toata lumea se uita nedumeriti la el ‚”Ce sa intamplat de segrabeste hokage-le ?”.Se opri cand isi aminti de jutsul sau de teleportare.Ajunse la o casa si batu la usa , batuse 2 minute la rand.Se deschise brusc , iar Naruto cazu .
-Naruto?Ce dracu cauti la ora asta aici?Nu stii ce inseamna sa astepti , sau nu mai auzit cand strigam ?spuse Sakura nervoasa , Naruto ii arata scrisoarea.
-Sa fii la 1:00 la biroul meu , anuntal si pe Kakashi , tot ce spuse , facu sigiliul jutsului de transportare si pleca. Sakura ramase nedumerita „Dupa 9 ani ii sa intors idiotenia? Nu putea sa o trimita pe Shizune sau pe Ychinose dupa mine?Cred ca o fi ceva important”
-Yukio , Suzuna treziti-va sau veti intarzia la academie , e prima zi .
-Suntem deja gata , spuse Yukio cu in zambet de nerabdare. Sakura era mandra ca erau fericiti ca se vor duce la academie , dar se speria la gandul sa fi mostenit Sharinganul de la Sasuke.
In biroul Hokage-lui dupa 3 ore:
-Maeste Kakashi , Tsunade , Shizune si Sakura in special , am o vese pentru voi. Daca nu s-ar fi intamplat ceva acum 9 ani era o veste fericita , dar acum nu stiu ce sa mai cred despre ea.
-Pentru ce ne-ai chemat , intreba Sakura , Naruto se uita la ea , pe usa intra Hinata.
-Bine , deci suntem toti .Isi puse mainile incrucisate pe birou asa cum obisnuia sa faca batrana Tsunade.
-Am primit aceasta scrisoare ieri , puse o scrisoare pe birou , toti se uitau la ea.Este de la Sasuke , fata Sakurei se inspaimanta. Este o cerere de a se intoarce in sat , nu a mentionat nimic despre un razboi sau ca avem o noua amenintare. Toti se pusera pe ganduri , Sakura se aseza pe o canapea care se afla acolo , isi puse capul in maini.
-Sakura , sa stii ca fara voia ta nu voi accepta ca el sa se intoarca in Konoha , decizia iti apartine tie , continua Naruto. Rozalia se ridica si se apropie de el , se opri si se uita pe fereastra , nu dorea sa ii se citeasca frica de pe fata ei:
-De ce nu?Raspunsul acesta de 3 cuvine ii uimira pe toti .
-Nu a spus nimic de razboie , vrea sa se intoarca in sat de buna voie si nesilit de nimeni. In plus , vreau sa vad daca isi cere scuze pentru ce mi-a facut.
-Bine Sakura , zise Naruto dar nu putu sa termine ce avea de zis ca Sakura continua.
-Am doar cateva conditi , sa ma aflu si eu aici , defapt sa fim toti ca sa-l „intampinam” , si sa nu se alfe ca Yukio si Suzuna sunt copii lui.
-Bine Sakura , se va face consiliul batranilor in 10 minute.Cred ca maine Sasuke va fi aici , Hinata poti ramane aici un pic?I-am promis lui Minato ca il iau de la Academie .
-Sigur , spuse ea , ceilalti plecasera. Sakura il insotea pe Naruto spre Academie , trebuia sa ii ia pe gemeni de acolo.
Cam atat , sper sa va placa :*


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi 19 Apr 2012, 20:11, editata de 1 ori
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Mier 18 Apr 2012, 21:27

Wow cele 2 capitole au fost superbe
Deci astept next kiss .Insa ar fi fost mai frumoase daca ai mai fi adaugat descriere
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 12:49

Capitolul 4:Absolut pe dos.
-Si cum a fost prima zi ?intreba Sakura pe Yukio si Suzuna in timp ce se indreptau spre casa.
-Bine , spuse Suzuna , care se uita la fratele ei .
-S-a intamplat ceva ,nu Yukio de esti asa de tacut?
-Toate fetele din clasa se uitau la mine si Minato , parca eram fantome. Suzuna si Sakura rasera , rozalia se opri si se utita la cer:
-Si tatal vostru era popular la Academie , in toate orele fetele se uitau la el ca la un zeu , zambi ea si continua drumul.Yukio si Suzuna vroiau sa o intrebe de el , dar Sakura mereu schimba subiectul sau aduga faptul ca nu este frumos sa barfeasca morti. Dar ea mai mult se intrista cand auzea de el si mereu ii ruga pe cei doi sa nu mai intrebe de el. A doua zi dupa ce ii duse la academie pe gemeni se duse la hokage , inauntru sigur trebuia sa fie Sasuke. Sakura sa oprit in fata usi „Si daca nu ii pare rau? Pana la urma atunci ma considera un obiect bun de jucat cu el. Dar oare sa schimbat?Isi va cere scuze? Si daca nu eu ce voi face , nu mai suport sa ii mint pe Yukio si Suzuna , nu asi mai suporta sa ii vad pentru ca seamana asa de bine cu Sasuke” Statuse 10 minute pana venise Hinata :
-Sakura , ar trebui sa intri , spuse bruneta terzindo pe ea din gandurile ei.Deschise usa , intrasera , Hinata se duse langa Naruto iar Sakura nici nu vru sa se uite daca sau nu este acolo Sasuke , se duse in spate si se aseza pe o canapea. Investiga camera , il observa pe Kakashi-sensei si Tsunade-sama . Shizune nu era acolo , isi intoarse catre Naruto , chiar in fata lui se afla el.Era diferit de ultima oara cand il vazuse , avea alta tinuta .Parul era la fel , ochii lui abisali erau aceiasi , negri ca cel mai adanc abis. Dar erau un pic diferiti , erau mai tristi sau cel putin asa credea Sakura , nu putea spune multe. In camera era liniste , Sasuke se uita la Sakura . Observa ca ii crescuse parul si avea alta tinuta . Defapt toti aveau , in 9 ani se intampla multe ,nimeni nu poate ramane acelasi .
-Naruto , spuse Hinata uitandu-se ingrijorata la el .Nu spunea nimic , vocea brunetei il trezi la realiate.Veni si Shizune intr-un final cu verdictul batranilor , il amanse blondului si citi.
-Decizia nu se poate schimba , asa au dorit batrani .Naruto paru multumit , mai ales ca ei nu au ales sa-l bage la inchisoare ceea ce il usura intr-un fel . In camera era tensiune , se uita la Sakura care parea pierduta . Kakashi-sensei se uita atent la Sasuke , iar Tsunade-sama se duse langa Sakura sa o linisteasca.
-Sa incepem , Sasuke , consiliul batranilor a acceptat revenirea ta in sat.Dar cu 3 conditi, decizia nu se poate schimba . Nici eu nu o pot modifica , spuse Naruto. Sasuke afirma dand din cap , deci accepta conditile.
-Vei fi inspectat de anbu 24/92 de zile. 3 luni , iti dai seama ca trebuie sa recastigi increderea satului. Pentru platirea pagubelor aduse satului vei lucra 6 luni la Academie. Iar a 3-a si ultima conditie este sa stai inapoi la resedita Uchiha.
-Sa nu incalce prea mult intimitatea , zise nepasator Sasuke. Nu prea se schimbase , deci nu il deranjeaza conditile puse.
-Kakashi-sensei , Tsunade-sama , Shizune puteti pleca. Sakura sa astepti un pic pe hol , trebuie sa vorbesc ceva cu tine iar Sasuke asteapta aici. Hinata te rog sa pleci , vreau sa discut intre 4 ochi cu Sasuke. Si asa facusera , plecasera toti iar Sakura ramse pe hol „Ce isi inchipuie Naruto ca face? Vrea ca eu sa ascult conversatia sau ce?”
-Sasuke , sper ca nu te deranjeaza felul in care s-au uitat toti la tine. Zise Naruto stand cu mainile incrucisate pe birou.
-Am vazut si priviri mai infricosatoare , spuse el.
-Vreau sa stii ca nici eu nici Sakura nu putem sa te iertam pentru ce ai facut , cel putin nu acum.
-Nu ma deranjeaza , pe mine ma uimeste faptul ca tu ai putut ajunge Hokage . S-a dus de rapa postul asta , luase o fotografie de pe birou , erau cei 3 in echipa 7.
-Noi in echipa 7 , nu regreti faptul ca ai plecat? Intrebase Naruto.
-Poate putin , se ridica si pleca.Cand iesise Sakura era fix in fata usi , in mai putin de 3 secunde ei 2 erau pe jos.Sasuke era deasupre Sakurei , ei ii veni in minte cosmarul care il tresise acum 9 ani , se ridica rapid . Ii trase o palma lui Sasuke de sa o tina minte si intra repede la Naruto.
-Ce vroiai sa vorbesti cu mine , intreba nervosa ea . Naruto observase toata scena , se uimi vazand ca nu ii fusese frica sa dea in el .
-Sasuke va fi profesor la Academie , si oricat asi vrea sa impedic asta nu pot , conditie de la batrani.Spuse repede acum astepta ca ea sa tipe.
-Ce? Cum , nu se poate intampla asta..Strigase ea.
Imaginile cu Sakura , Sasuke , Naruto si Hinata in prezent:
Sakura:
23 Iulie Scaled.php?server=24&filename=narutojishinharunosakur
Sasuke:
de obicei fara sabie si are un hanorac negru pe deasupra:
23 Iulie UCHIHA_SASUKE_RENDER_0021
Naruto:
http://www.narutoshippudenultimate.com/wp-content/uploads/2011/09/Naruto-hokage-Wallpaper.jpg
+ mantia lui de Hogake
23 Iulie 2ef2afa740f640_full
Hinata:

23 Iulie User-HinataHyuga2794
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 13:06

Waiiiiiiiiiiiiiiiii ce tare a fost capitolul asta in love ca si celelalte de altfel :D:In sfarsit s-a reintors natanguld e Sasuke biciuitor Doamneeee, abia astept nextul X_X Te pupacesc kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 15:39


Heeeey Honey!

Am trecut si eu pe la fic-ul tau! happy2
Pai imi place, desii ideea este inspirata din Arigato, insa ma astept sa o dezvolti pe parcurs! Ai cateva greseli de tastare, dar se rezolva cu un mic edit. De asemenea, puteai sa pui mai multa descriere, ca sa iasa capitolele umpic mai lungi. Si actiunea este umpic cam grabita. In capitole am observat ca treci de la povestitor la Sakura sau invers. Daca incepi cu o persoana, termini cu ea. dap !

Acum pentru estetica: cand incepi o alta idee, poti sa apesi pe Enter ca sa lasi un rand liber. De asemeni, poti delimita dialogul de restul continutului apasand la inceputul si sfarsitul sau pe Enter. Poti sa lasi un rand liber intre titlu si continut. Nu mai scrie cu culori atat de inchise, deoarece cititorului ii va fi greu sa citeasca. roll

In rest, mai nimic. Sunt fericita ca s-a intors domnul violator de fete Sasuke, si sa vedem ce se va mai intampla. Te rog dulke sa ma anunti si pe mine de next! kiss
Te poop, zbye! hi!

~Black Coffee~
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 17:09

Aiii ce bine s-a intors Sasuke...:X
Ms ca m-ai anuntat astept next in love
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 17:18

fain...chiar foarte si pozele sunt faine:D
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 20:39

IMI PLACE ... nu, IL ADOR.......... nu, IL IUBESC !!!!!!!!!!! in love in love in love in love in love
Este cel ami tare capitol,ca si restul, Oare brunetul va afla de copii lui? Cum va reactiona daca vede sharinganul baiatului Sakurei ?? Oare rozalia o sa ii spuna? Daca ii spune, il va schimba vestea ?Cum vor primi copii vestea ??
Si alte nenumarate intrebari imi colinda prin cap.... dar daca vreau sa aflu trebuie sa fiu pe faza cu nextu..
Sa ma anunti
Teo kiss
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 20:53

Capitolul 5:Juramantul.

***
„Nu a zis nimic , nici un cuvant .Nu sa uitat la mine , nu , nimic. Inseamna ca ii pare rau? Ii este prea rusine sa isi ceara scuze , sau nu mai are nici un interes pentru mine. Nu ca pana acum a avut. Dar ce ma fac? O sa fie profesor la noua clasa de la Academie , Yukio , Suzuna , ...ce se va intampla cu voi daca el afla? Ce imi veti spune mie daca voi aflati ca v-am mintit? Ma veti ura toata viata?’’
Gandurile pe care o macinau , mergea greoi , se mai oprea si se uita la cer. Deja era seara , fara sa vrea doua lacrimi au indraznit sa ii se arate pe chipul ei de protelan. Un inger care plange , nu observa niciodata ca resedita Uchiha era asa aproape de ea. Chiar acum trecuse prin fata casei lui , dar nici nu observa , tot ce facea era sa mearga , pe un drum pe care doar ea stia unde duce. Defapt nu ducea nicaieri , plimbarea de seara care se sfarsea mereu trezinduse din eternul cosmar in fata casei ei.
Sasuke:
***
‚’’Tocmai ce terminasem de aranjat prin casa , ma asez pe un fotoliu , ma uit pe fereastra si admir privelistea , o observ pe Sakura cum trece prin fata casei , are parul lasat rebel pe spate. Vantul se joaca in el , ce bine ii sta. Oare unde se duce? Pare ca si cum ar fi avut un soc , oricum nu-i treaba mea , deci.”

Naruto:
***
„”O vad pe Sakura , fiind in obisnuita ei plimbare de seara.In ficare seara timp de 9 ani , nu stiu daca pot sa-l iert pe Sasuke. Macar daca i-ar fi parut rau , sa isi ceara scuze Sakurei , dar nimic ? Este prea de tot , imi termin repede ramenul si ma duc sa incerc sa o trezesc , mereu , mereu parca este posedata. Sa ma grabesc altfel Hinata ma omoara daca intarzii.Mama ai vrut sa gasesc pe cineva ca tine , nu? Asi fi vrut sa o cunosti pe noua Hinata , cred ca ar fi sora ta geamana.”
-Sakura , Sakura , zise in timp ce alearga spre ea. Sakura nici nu se opreste , mai are putin si ajunge acasa.O ajunsese , pune mana pe umarul ei , ea se trezise si cand simti o mana calda pe umarul ei tresari.Se intoarse , chipul ei era inundat de mii si mii de lacrimi.
-Naruto , ce cauti aici?Defapt ce caut eu aici? Lacrimi , lacrimile nu se opreau , lui Naruto ii se rupea sufletul vazand-o pe Sakura suferind in halul asta.***’’Sasuke esti mandru? Ai considerato pe Sakura un obiect , cadoul tau? Ai aduso in ultimul hal , sufera din ce in ce mai tare din cauza ta. Unde ai disparut tu? Adevarate Sasuke?””

Naruto o conduse pe Sakura acasa , ii multumi si se scuza pentru problemele cazuate .
-Imi pare rau Naruto , imi pare rau , nu ar trebui sa te amestici in problemele mele .Ai si tu problemele tale nu le adauga si pe ale mele , nu vreau sa te mai deranje, acum fugi , Hinata probabil este ingrijorata pentru tine , de altfel si Minato , zambi Sakura , se simtea mai bine.
-Sakura , nu ma deranjezi , si nici nu imi faci probleme , zambeste , asa iti sta bine , daca vrei sa vorbesti cu cineva , atat eu , Hianta , Kakashi-sensei si batrana Tsunade iti stam la dispozitie , acuma scuza-ma , Hinata ma omoara daca nu ajung pana la 7 , pa.
Sakura se simtea mai bine , chiar mult mai bine. Multa lume ii era alaturi dar nu vroia sa faca deranj , se duse sa se uite la copi.Yukio si Suzuna dormeau linistiti , pe chipul Sakurei mai aparu un zambet induiosator , prin Yukio ea reusi sa vada cum ar arata Sasuke zambind , sau cum ar arta daca ar fi fericit.
***
‚’Voi face tot ce imi sta imputinta sa nu ii las pe Yukio si Suzuna sa plece din sat , nicio data nu-i voi lasa .Jur !”
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 21:10

SUPER DUPER CAPITOLUL ASTA
Imi place mult:love: dar nu mai iti spun pentru ca deja stii parerea mea
Deci bafta la scris nexturi in continuare :)
Teo
Sus In jos
Tymy
Genin
Genin
Tymy

Sex : masculin Varsta : 33
Localizare Localizare : Oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 300
Puncte : 316
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Rime
Stare de spirit Stare de spirit : Și fericit:).....Și trist:(

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 21:14

bine lucrat ;)

Editat de Bella: Un post trebuie sa contina minim zece cuvinte, al tau nu are decat doua. Te-as ruga sa ai mai mare grija!^^ Regulamentul ...
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Joi 19 Apr 2012, 21:21

Foarte frumos capitolul e cam scurt insa :(
Sa ma anunti in continuaare dap !
Te pup kiss Daca vrei treci si pe la ficul meu dap !
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Vin 20 Apr 2012, 10:57

Multumesc din suflet ca m-ai anuntat >:d< Deasemenea, si capitolul asta a fost superrrr in love Ca si celelalte de'altfel kiss Nahhh, ca de obicei astept nextul :-w Te pup kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Vin 20 Apr 2012, 15:14

Autor:
Este luni in Konoha , weekendul trecuse repede dar incet pentru Sakura care avusese zile libere si nu iesise deloc prin sat . Atentia noastra este indreptata asupra Academiei in clasa cea noua in care Yukio si Suzuna invata.
***
Yukio:
“Este si 5 minute , unde este profesorul asta nou? Seamana cu Kakashi-sensei , cred ca o sa vina pana la si jumatate. Cel putin asi vrea ca fetele sa nu se mai uite la mine , sau baieti la sora’mea. Devine enervant , nu suntem fantome deci nu trebuie sa va uitati la noi ca la al 6-lea Hokage.”
Suzuna:
“Ce ? Am ceva pe fata , de ce se uita toti la mine , ma fac sa rosesc. Yukio este adancit in gandurile lui , oare despre ce? Profu nou este de groaza , de ce trebuie toti sa intarzie , se crede mai grozav sau cum?”
Autor:
Toata galagia din clasa se sfarsise cand vazuseram ca cineva intra pe usa . Noul profesor , inalt cu piele alba , parul brunet si ochii ca cel mai intunescat abis . Avand un hanorac negru desheiar observanduse tricoul alb , fara banderola satului frunza si cu catalogul in mana se apropie de catedra. Puse usor catalogul pe masa si incepu sa se prezinte.
-Buna ziua , sunt noul vostru professor , ma numesc Sasuke Uchiha si va voi preda intreg semestrul , aveti intrebari?
Nimeni nu spuse nimic , el era prea infricosator.
-Bine , sa incepem cu prezenta , deschise catalogul.
Aburame Kaede?
-Prezent , spuse o fata cu parul blond si ochi negri , era langa Minato.Mai insiruise niste nume dupa care ajunsese la i.
-Inuzuka Arame?, prezent raspunse un baiat roscat din spatele lui Yukio.
-Nara Shymi? , o fata cu parul blond si ochii albastri.Fiica cea mare a lui Shikamaru si Temari .Continua , cu Kasumi si Iuzumi , Uzumaki Minato , Tomoe Hyuuga si in sfarsit:
-Haruno Yukio si Haruno Suzuna?intreba el uimit
-Prezent , spusera deodata , Sasuke se uita catre ei.
-Haruno Sakura este mama voastra?intreba el cu o urma de intres.
-Da , raspunse Yukio , Sasuke ramase socat.**”Cum de??”**
-Iar tatal? Intreba din nou , Suzuna se uita la el ciudat , dar Yukio fara o urma de ingrijorare zise:
-Saru Uraha , spuse Yukio. Sasuke ramase uimit , nu auzise de niciun Saru Uraha prin Konoha , dar cat timp plecase el se intamplasera multe , cum ar fi:
Flash Back :
Autor:
Dupa 2 ani de cand Sakura nascuse , ea era ingrijorata si nu stia ce sa faca. Cand o intrebai ceva ea iti raspundea altceva , orice la ce se gandea ea. Razboiul importiva lui Madara incepuse , in timp ce ea era pe campul de razboi intalnise pe cineva. Un roscat cu ochii verzi asemanatori Sakurei , acel Saru Uraha de care am zis mai inainte. Sakura nu prea simtise mare atractie de el , chiar mai deloc . Ea vroia doar sa fie prieteni , dar intr-un final dupa 6 luni Sakura accepta sa se casatoreasca cu el . Chiar daca erau inca in razboi ei se simteau bine si se iubeau , Saru stia adevarul despre copii ei dar nu il prea deranja.Inainte cu o saptamana de nunta lor Saru primise o misiune , dup ace trecusera 2 saptamani el nu se mai intoarse. Murise pa campul de lupta si nu avea ce face , Sakura se simti distrusa pentru a doua oara , de atunci nu se mai indragostise de nimeni. Prefera sa ramana singura pe veci si numai cand o sa moara sa le spuna gemenilor ei adevarul.”
End Of FlashBack.
Autor:
„Ploaia incepuse in Konoha , curgea cu galetile. Sakura se intoarse de la spital si o prinse , acuma toata era leoarca.Se oprise langa o casa cu asoperisul mare , sa astepte sa se linisteasca ploaia. Langa ea era o banca , era perfect , putea astepta sa treaca ploaia.Se uita spre stanga , observa spitalul unde lucra , era asa de departe.Se auzi cum cineva fugea prin ploaie , nu se intoarse sa vada cine , pur si simplu nu ii pasa.
Acel cineva se aseza pe banca , Sakura se intoarse sa vada cine era , acel cinva era ..
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Vin 20 Apr 2012, 15:22

Te rog spune ca este Sasuke, te rog spune ca este Sasuke , te rog spune ca este Sasuke, te roooooooooooooooooooooooogggggggggg nervi! sad Uuuu capitol interesant :> Ia cam picat fata lui Sas'ke la raspunsul lui Yukio >:) Doamneeee X_X Te rog spune ca va fi Sasuke nervi! Ok, deja am inebunit lough Abia astept nextul in love in love Apuca-te de-acum de tastat kiss Te pup >:d< TE ROG SPUNE-MI CA VA FI SASUKEE!!!!!! nervi!
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Vin 20 Apr 2012, 15:27

Eu vreau ca Sasuke sa afle ca sunt copii lui :((
Off ce trist e ...Si cine se puse pe banca ?ha? think

Astept next kiss*
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19Vin 20 Apr 2012, 15:45

next-ul il pun pana la ora 5 , mersi de comentarii:)
Sus In jos
Continut sponsorizat




23 Iulie Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie I_icon19

Sus In jos
 

23 Iulie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-