Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
23 Iulie - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
23 Iulie - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 23 Iulie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Vreti ca acest fic sa continue cu sezonul 2?
Daca sa continue 23 iulie cu sezonul doi.
23 Iulie - Pagina 2 I_vote_lcap96%23 Iulie - Pagina 2 I_vote_rcap
 96% [ 26 ]
Sau nu ca este de ajuns.
23 Iulie - Pagina 2 I_vote_lcap4%23 Iulie - Pagina 2 I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Total voturi : 27
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 17:15

Cum ma tin de cuvant:)
Capitolul 6:Inapoi la misiuni.
Acel cineva se asezase pe banca , Sakura se intoarse sa vada cine era , acel cineva era… Sasuke?
Rapid Sakura isi intoarse fata sa nu observe brunetul frica de pe chipul ei.
-Urata ploaie nu Sakura?intrebase el fara nici o problema , nici nu se intoarse spre ea.
-Dd..da , spuse ea incet , Sasuke nu observa ca Sakura era incremenita de frica , se ridica si vru sa plece dar in acel moment se ridica si el.Puse mana pe zidul acelei cladiri , rozalia incremenise.
***”Ce , ce vrea sa faca?”***
-Se pare ca nu m-ai mai putut astepta , zise el zambind. Nu stiu ce exprima acel zambet , era de fericire? Gelozie? Chiar malefic? Inocent nu avea cum sa fie , cand auzise ce auzise se enerva la culme si ii trase o palma. In secunda urmatoare se trezi cu lacrimi pe chip iar Sasuke era pe jos.
-Sasuke , ce sunt eu pentru tine? Nu imi raspunde , un obiect asta sunt , nu? Acum 9 ani eu te tot asteptam pe tine , chiar dupa ce ai plecat din sat , sau dupa ce l-ai ucis pe Orochimaru , Itachi , te-ai alaturat Akatsuki sau chiar dupa ce ai atacat Konoha. Si pentru ce? Sa te introci dupa 9 ani cu tot cu ce ai facut tu? Nu sunt un obiect fara sentimente , asi vrea sa fiu dar nu sunt. Si incepu sa fuga cu tot chiar daca acum ploua mai tare ca inainte , Sasuke era pe jos in ploaie. Se ridica si isi vazu de drumul lui ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat , chiar nimic , ma credeti sau nu dar el era afectat de ce zise rozalia , si nu stia la ce se refera prin acum 9 ani. Sau defapt stia , se referea la faptul ca atunci il intalnise pe acel Saru Uraha.
***
Suzuna:
„Am vazut-o pe mama cand a intrat , ea nu ma vazut pe mine. Am observat ca a fugit in baie unde a inchuiat usa , ma duc sa ii spun lui Yukio , el imi spune sa stau calma”
-Yukio , te-ai lovit la cap si nu stiu eu? Vrei sa spui ca mama a intrat plangand in baie si sa inchuiat iar tu imi zici sa stau calma? Yukio lasa cartea pe care o citea in aceel moment si se uita catre ea.
-Exact , vezi ca ai inteles? Mama face mereu de astea , nu crezi ca este ceva obisnuit deja?***”Se uita la mine cu Sharingan-ul activat , vroia sa ma sperie , Yukio , Yukio , ma sperii tu pe mine cu Sharingan?’’ in aceea clipa l-am activat si eu.
-Vrei sa ne certam sau ce? Intrebasem eu nervoasa , ne certam mai mult din priviri decat in cuvinte. In momentul aceela mama iesise din baie , era rosie de la plans , ne vazuse pe noi doi seriosi si venise sa ne imbratiseze. Era cat pe a ce sa ne observe Sharingan-ul , ceea ce nu ar fi fost bine.***
Sakura:
***”Ii observ pe gemeni care incepeau sa se certe , ma duc repede spre ei si ii iau in brate , am plans asa de mult incat am vazut pentru o clipa ochii rosii la gemeni. Maturizeaza-te Sakura , ce ai facut in acesti 9 ani? Ai stat pe loc? Da,...”***
Trecuse o saptamana in care Sakura nu se mai intalnise de loc cu Sasuke ceea ce o usurase mult . In dimineata asta era fericita , a primit o misiune ceea ce o bucurase enorm , treaba cu copii , ba cu spitalul , ba cu fosti ucenici . Nu mai avea cum sa raspire asa ca renuntase o vreme la misuni iar astazi primea alta.Intrase in biroul Hokagelui , acolo se afla Sai si Ino.
-Deci , ce misiune avem? Spusem fericita in timp ce ma oprisem fix langa Ino.
-Asteapta Sakura , inca nu sunteti toti , cineva intrase pe usa , nu ma intorc sa vad dar se pune in stanga mea asa ca oricum il vad , si .. Sasuke?!!
-Ai ajuns , acum sunteti toti , zise Naruto scotand un dosar pe birou , deshizandul si luand o poza de acolo.
-Deci , intreba Ino , spre deosebire de tine Naruto , noi avem si alte treburi.
-Sasuke , Sakura , Ino , Sai , va veti duce intr-o misiune de recunoastere , Kabuto , se spune ca este in viata ceea ce noi nu ne putem permite. Sakura , Ino si Sai , voi ca fosti membri ANBU va puteti descurca in aceasta misiune.
-Unde a fost vazut , intreba Sasuke , **”eu tot incremenita de frica stand el langa mine , Naruto idiotule de ce mai ales , sau de ce l-ai pus si pe Sasuke?”**
-Intre granitile dintre Tara Focului si Tara Orezului , voi trebuie sa confirmati ca este in viata , nu intrati in nicio lupta directa. Nu stim de ce poate fi in stare daca a stat 6 ani ascuns. Maine la prima ora plecati , liberi , iar Sasuke ramai 2 minute.
-Ce vrei? Intreba ingamfat el.
-Asta este pentru tine , luase o cutie neagra si i-o dadu lui. O sa o porti fie ca vrei fie ca nu.Liber!
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 18:54

da ai un fic foarte intersant cu descriere de sentiment si actiune tiltlul est putin cidat dar merge in rest este ok
spor la scris si te pupacesc
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 20:00

deci ficul asta e super tare. imi place totul la el dar sunt curioasa in legatura cu cv.
pot sa ma teleportez in fic si sa-l fac pe sasuke una cu pamantul?dak da atunci as fi cea mai fericita. papa adu next repede happy2
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 20:17

nu stiu daca am vreun rol sa iti dau , dar simtete binevenita sa-l faci pe sasuke lat :)
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 20:40

nu-mi trebuie mie roluri. trimitel pe sasuke aici sa vezi cei fac. la scoala mea ei bine sunt recunoscuta pt ciupituri care intra in carne si dak nu da sangele se invineteste. oricum pt sasuke am pregatit o groapa cu crocodili care sper sai devoreze prostia si orgoliul.abia astept next happy2
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 21:34

WOW huh? huh? Ce-l mai tare capitol de pana acum ....huh?
Cred ca in cutia aia neagra este bandana satului in love
Deci daca se mia poarta asa Sasuke, il scot din fic si impreuna cu ceilalti il batem de nici Orocimaru nu l-a batut asa lough Gata termin!! Ca intru si eu sub efectu cola lough
Mersi ca ma anunti de nexturi si sper ca o sa ma mai anunti hug2
Teo kiss
Sus In jos
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 23:12

imi place foarte mult ficul.....
cred ca o sa ramana sasuke masca cand o sa vada sharinganul copiilor sakurei
de abea astept nextu'
P.S.: daca nu cer4 prea mult te rog frumos sa ma anunti cand pui nextu'...
te pup dulce si multe idei pe viitor in love
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 23:31

este foarte interesant ficul ta si ma bucur ca este unul ninja am vazut ca in ultimul timp sau c'am inputinat si ma bucur ca tu ai facut un fic ninja abia astept sa vad ce fata va face sasuke cand va vede sharinganul celor doi micuti te pupacesc si daca vrei as dori sa ma anunti sipe mn cand pui nextul
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 23:44

Scuza-ma ca am aterizat asa de tarziu dar am fost la o prietena si abia acum am intrat X_X Uuuuuu :> O noua misiune , me gusta >:) Aham , deci Sakura nu stie ca cei doi pot folosi Sharingan-ul :-? Doamne , din ce in ce mai mult entuziasm, si ma bucur ca ai recunoscut ca te-ai inspirat putintel din ''Arigatou'' care nu mai este continuat , deci are cine sa-l continue :)) Abia astept next-ul in love Noapte buna kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 13:23

Capitolul 7: Kabuto

Autor:
„Era dimineata , era defapt foarte dimineata , in fata portilor satului se aflau Sakura , Sasuke , Sai si Ino. Dupa ce toti se adunasera in mai putin de 3 secunde toti plecasera , Sasuke purta la brat aparatoare cu semnul satului frunza”. Naruto o puse pe Sakura capitan , stiind ca ei nu i-ar convenii ca Sasuke sa fie capitanul , Ino fiind , fiind cum este ea nu putea fi iar Sai , Sai este Sai. Nimeni nu se potrivea mai bine ca ea , erau deja la jumatatea drumului. Se oprisera , drumul se despica in doua directii. Vor fi nevoiti sa se desparta. Ino o lua cu Sai la dreapta iar Sakura fusese nevoita sa ramana cu Sasuke , nu vroia sa ramana singura , cel putin nu cu el. Drumul lor intrase in padure.
***
Sakura:
„Grozav , de a dreptul minunat. Nu numai ca Ino ma lasase singura cu Sasuke dar drumul asta intra si in padure. Nu m-asi mai mira sa il gasesc pe Kabuto acolo.”
***
Sasuke:
„Sakura este foarte tacuta , ce o fi patit?”
Ino:
„Scuze Sakura , nici mie nu imi place sa te las cu Sasuke. Si nu din motivele acelea , dar pur si simplu eu nu pot coopera cu un ninja renegat. Unde iti a stat capul si tie si lui Naruto cand l-ati primit din nou in sat?’’***
Autor:
Intrasera in padure , era liniste . Defapt era prea linistea ceea ce suna ca o capcana , padurea asta era enorma . Din spate se auzira pasi , Sakura isi duse mana la Kunaiuri . Se linisti cand vazuse ca erau doar Ino si Sai , defapt se linistise mai mult , findca acum nu mai era singura. Trecusera doua ore si nu gasisera nimic , nici macar o urma , ajunsera intr-o defrisare unde se oprisera.
-E chiar culmea sa nu gasim nimic , stam 5 minute si ne continuam drumul imediat. Sakura se duse sa inspecteze locul ramanand astfel Ino , Sai si Sasuke , ei se uitau la Sasuke de parca era o fantoma. El nici macar nu-i pasa , era ceva normal sa se uite la el asa , deci nu-l deranja. O intersectare de Kunaiuri ii starnisera , venea de acolo unde se duse Sakura.
***
Sakura:
„Ma duc sa verific zona sa fiu sigura ca nu se afla nimeni pe aici. Dintr-o data o ploaie de Shuriken-uri se indreapta spre mine , ma feresc si arunc cateva kunaiuri. Silindu-l pe cel care le-a trimis pe mine sa iasa la iveala , nu pot sa imi cred ochilor , este...”
Sasuke:
„Din locul unde este Sakura se aude o batalie pe cale sa inceapa , ajungem repede la ea sa obsevam ca se lupta cu .. Itachi? Este inca in viata? Imposibil , l-am omorat acum foarte mult timp cu mana mea.”
Autor:
„Mii si mii de kunaiuri-shurikenuri se intreapta catre Itachi , Sakura se ferisera din calea lor. Dar Itachi se ferise usor de ele trimitandule inapoi la cei care au aruncat. Sakura se regrupasera cu restul fiind siliti sa se ascunda dar nu pentru mult , Itachi ii reperase trimitind spre ei Amaterasu , imediat Sasuke respinse prin aceiasi tehinica. Era o nebunie , Sai era cu Ino pe o pasare , Ino incercand sa intre in mintea lui ceea ce era greu afanduse cam la departare. Sakura lupta impreuna cu Sasuke , ei mai mult se certau decat sa coopereze.
-Parca l-ai omorat acum vreo 10 ani , striga Sakura la Sasuke in timp se il lovi in plin pe Itachi , Sasuke scotandu-si katana se indrepta spre fratele sau formand un chidori care coopera perfect cu lama katanei.
-Asta am facut , se apara el . Itachi fusese cat pe aci sa fie lovit in inima ***”Ce e asta , e cu mult mai slab , chiar cu foarte mult.”***
-Sasuke si tu , plecati repede , zise Itachi spre surprinderea celor doi . El incerca sa se opreasca?**”Ce are degand , vrea ca noi sa fugim? Non sens”** Ino patrunse in mintea lui , tot ce putea vedea era intunericul , din care iesise un sarpe , un sarpe mare alb , cu ochelari? Kabuto il controla pe Itachi la fel cum facuse in timpul celui de al 4-lea razboi ninja.
-Sakura , Sasuke !! striga Ino facandui semn lui Sai sa coboare .
-Ce ai aflat , intreba Sai care acuma se intreptara spre cei 3 care se luptau. Ino se opri , formand cateva sigili il facuse pe Itachi sa isi piarda constiinta iar pe Kabuto controlul asupra lui , momentan.
-Ce ai aflat Ino , intrebase Sakura care se apropie de corpul lui Itachi inspectandul , se asezase langa el. Sasuke vroia sa ii infipte katanaua in inima lui dar Sakura il orpise.
-Este controlat de Kabuto , spuse ea apropinduse de el .
-Poti sa ii citesti mintea? Am putea afla unde sa ascuns Kabuto , Ino se apropie de ea , formase un sigiliu in jurul capului , nu putea pirde vremea fiindca este posibil ca cineva sa vina dupa el.
-Sakura, zise Ino cu frica in glas , Sakura ,in timup razboiului toti cu cei care ne-am luptat , inclusiv si Itachi erau in corpuri moarte , pe care le controla Kabuto , nu? Sakura se intoarse spre ea.
-Da , de ce? Fusese cuvintele ei.
-Pentru ca inima lui bate , iar corpul este viu. Nu-i pot accesa mintea , este blocata. Sasuke avea o privire , una , care nici el nu stia ce semnifica , Cum adika viu? Era mort , si chiar el il omorase , este ceva irational. O ceata intensa acoperise totul prin jur , si alta ploaie de shurikenuri si kunaiuri au impanzit cerul. Toti se ferisera lasand corpul lui Itachi acolo , Ino nu reusise sa ii citeasca mintea . Toti intrasera in padure , aparusera zeci de ninja. Totul in jur era o nebuie de nedescris , cat timp Sakura , Ino , Sai si Sasuke luptasera corpul lui Itachi fusese luat de aceei ninja. Erau ferm convinsi ca sunt de partea lui Kabuto.
**
Sakura:
„Daca el este in viata este de rau , este si mai rau daca el stapaneste alta tehnica , dar cu ce l-ar ajuta sa ii invie si corpul , nu doar sufletul sa-l lege de un corp mort. Sau oare nu mai mergea asta? Nu , trebuie sa fie altceva , si cred ca stiu ce”
Scuze , am uitat sa pun cateva poze:)
Ino:

23 Iulie - Pagina 2 683818
Si Suzuna cu Yukio:
23 Iulie - Pagina 2 Scaled.php?server=826&filename=1200953973slilsasuke
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 13:33

Pfff un capitol plin de actiune ..mama ce'mi place in love

Si cum l'au inviat pe Itachi ????Astept next dap !
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 14:56

Ce tare a fost capitolul asta in love Dar mintea mea e ca mai sucita acum sincera sa fiu :-? Kabuto s-a reintors , nu-l suport pe copilul asta nervi! L-as biciui incontinuu >:) In fine astept nextul cat mai rapid , o zi placuta! kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Anna-chan:)
Chūnin
Chūnin
Anna-chan:)

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : oriunde si mereu altundeva <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 616
Puncte : 711
Reputatie Reputatie : 61
Hobby-uri Hobby-uri : desenez si scriu, cant la pian, citesc manga si ma uit la anime-uri
Stare de spirit Stare de spirit : mereu plictisita

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 14:59

foarte fain ficul
dar ce kabuto l-a inviat pe itachi?
sau
itachi era si inainte viu?
abea astep nextu'...
ps. sa ma anunti la next! in love
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 15:06

deci mai bagat in ceata total. sasuke nu la omorat pe itachi?
si de ce este inca viu?
deci deja sunt foarte confuza .
sunt curioasa la ce se gandeste sakura?
vezi sa ma anunti si de data asta cand vine next okai? happy2
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 15:43

este foarte fain ficul da mai bagat in ceta la faza cu iachi astept nesxtu si te rog sa ma anunti cand il pui
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 19:38

*** Capitolul 8: Singuratate.

Sakura:
„Treaba asta cu Kabuto ma zapacit rau , prea multe intrebari , prea multe. Acuma cu toti suntem cu moralul la pamant , inveseleste-te Sasuke , nu te bucuri ca fratele tau este inviata? Ce Doamne vorbesc eu , el in viata , cu sau fara vointa lui este un pericol.”
Autor:
Mergeau in continu de 2 ore , ajusera langa un lac si hotarara sa se opreasca 10 minute. Undeva o femeie cu parul lung roscar , intro rochie alba , statea si plangea pe marginea lacului. Sakura vazand-o se intreba cine o fi si se intrepta catre ea.
-Stati aici , vreau sa ma duc sa vad cine plange , zise ea.Vantul se juca in parul ei lung si rosiatic , Sakura se puse langa ea.
-Buna , de ce plangi?Femeia tresari cand o auzise pe Sakura , fata ei era rosie de plans ,**”Femeia asta are o fata cunoscuta , seamana cu cineva , dar cu cine?”**
-Cum ar fi sa iti lasi fiul singur? Durerea de a fi singur si respins este cea mai mare durere , spuse roscata care continua sa planga.
-Nu stiu , trebuie sa fie ingrozitor , nu le-asi face asta gemenilor niciodata , spuse Sakura ingandurata. Un nor acoperise soarele , umbrele se adunasera de peste tot , parea mai intuneric decat de obicei”
-Si ce ai face daca nu ai avea de ales ? De exemplu cineva care iti vrea raul te ucide , si pe tine si pe tatal copilului? Pe Sakura o speriase vorbele femei , **”Chiar asa , daca eu asi muri , nu le-asi fi spus cine este cu adevarat tatal lor , si daca satul afla. Ar fi de rau , ei ar fi si singuri si respinsi ca find copii unui renegat.”*** O lacrima cazuse fara voia Sakurei pe chipul ei angelic , incerca sa se abtina ceea ce era greu.
-Cunosc pe cineva care a fost in situatia asta , mereu era respins de sat si mereu singur. Dar datorita unor persoane nu sa indepartat de calea cea buna , si a ajuns sa isi indeplineasca visul , spuse ea zabind. Care este numele tau?
-Chiar asa , ma bucur ca si-a putut indeplini visul , imi pare rau ca l-am lasat singur. Numele meu este K..Kushina , ***”Kushina?”*** Sakura se ridica si se dase inapoi , ***”Kushina , este numele mamei lui Naruto , ce vroia sa zica prin l-am lasat singur? E imposibil ca ea sa fie mama lui , e mult prea tanara plus ca ea si al 4-lea hokage sunt morti”***
-Te rog sa pleci , nu vreau sa inceapa sa ma controleze din nou , spusese roscata care se ridica si se aruncase in lac. Fara sa mai stea pe ganduri Sakura sa dus dupa ea ***”Cei cu asta , cine sa o controleze ? Naruto ar fi exasperant de fericit sa stie ca mama lui este vie , dar ea se sinucide? Nu este normal!!!”*** Apa se inrosise , Sakura se intoarse spre umarul ei si vazu un kunai imfipt , iesie repede deasupra apei , il scoase si isi vindeca rana. Obsera pe asa zisa „Kushina” stand la suprafata apei , in mana avea mii de arme gata sa se intrepte spre Sakura. Cineva o controleaza? Chipul ei este trist si plin de lacrimi , in secunda urmatoare mii de kunaiuri si shurikenuri se intreptau spre ea. Sakura se ferise usor pana cand Kushina trecuse pe lupta corp la corp , primea sau dadea lovituri. Nu vroia sa o loveasca da nu avea de ales , nu putea sta sa fie batuta dar nici ea sa o ucida pentru a 2-a oara pe Kushina , Naruto nu ar ierta-o in veci , pentru o clipa se oprisera sa se odihneasca , maxim 3 secunde au fost.
-Kushina , incearca se ripostezi , nu-l lasa pe Kabuto sa te controleze , Kushina asculta-ma , daca Naruto afla ca tu ai incercat sa te sinucizi de data asta nu te va ierta niciodata. Cuvintele Sakurei o atinsera pe Kushina care cazuse , genunchi atingand apa rece , incepu sa urle de durere. Sakura se indrepta imediat catre ea. Auzind tipetele Kushinei , Ino , Sai si Sasuke se indreptau acolo unde se aflau cele doua.
-Nu , ramai acolo , spuse ea plangand mai tare ca pana acum. Nu vreau sa ii ranesc una dintre prietenele lui , spunei , Kabuto si-a revenit astfel a inviat o gramada de oameni. Multi se ascund in toate cele 5 natiuni , cand va veni vremea va va ataca. Noi suntem vii complet , dar Kabuto ne poate lua sufletul cum vr.. , atat putu sa zica , corpul Kushinei se scufunda in apa. Sakura se duse si il scoase la mal , ii verifica pulsul , Kushina acum era moarta pentru a 2 –a oara. Ii puse corpul langa un copac , Ino si ceilalti alergau grabiti catre Sakura , aceasta fara sa vrea plangea. ***”Ce ii voi spune lui Naruto? Voi zice asa? Buna Naruto , da , Kabuto este inviata , si stii ceva la-a inviat complet pe Itachi , Kabuto sillindul sa ne atace pe mine si pe Sasuke. Am pierdut corpul lui cand ne-au atacat niste ninja tot de el controlati , si cand ne intorceam spre sat am intalnito pe mama ta care a murit pentru a 2-a oara , si la voi ce mai este nou? Cum sa zic in asa fel , e imposibil.”
-Sakura , cine este femeia aceea? Intreba Sasuke , Sakura se ridica si cand ajunse catre el spuse:
-Kushina , gata , sa mergem inapoi in sat .***”Cine-i Kushina?”** se intreba Sasuke.
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 19:46

este foarte frumos ficul ta dar grabesti actiunea si nici descriere nu prea ai eu nu vrau ca tu sa te super pe mn e vreau doar sa te ajut in love kiss dance2 rusinos
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 21:50

Hai buna !! a hug
Iarta-ma ca nu am mai trecut pe aici, dar stii tu, scoala, teme, si alte cele...
Anyway,ESTE SUPER TARE acest capitol!! in love in love
Mersi ca m-ai anuntat hug2
Teo kiss
P.S:Sa continui ceea ce faci pentru ca asta este o parte sin fiinta ta si asta imi plac mult la tine in love kiss
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 22:44

Capitolul 9:Minciuna sau tristul adevar?

Sakura:
„Suntem aproape de sat , nici acum nu stiu ce sa ii zic lui Naruto. Ma tot gandesc la ce imi spuse Kushina , daca Madara nu se implicase nu ar fi murit niciunul dintre ei. Dar , daca mi se intampla ceva mie , si mai stiu eu , mor? Cu Yukio si Suzuna ce se va intampla , nu pot sa ii zic lui Sasuke care se comporta de parca nimic nu s-ar fi intamplat .”

Autor:
„Sakura simti ca si cum mii de ace i-ar strabate inima , ii se mai intamplase asta si deobicei se sfarsea cu ea in coma. Ar fi pentru a 8-a oara cand ii se intamplase asta , se oprise. Celilalti vazand ca Sakura nu mai este cu ei se intoarsera inapoi dupa ea .”

Sasuke:
„Observ ca Sakura nu mai este cu noi si ma intorc dupa ea , ceilalti se iau dupa mine. O gasesc stand langa un copac , cu ochii inchisi si cu mana la piept. Ma repezesc sa o intreb ce a patit , pe fata mea sigur se citeste ingrijorarea. Vazandu-ma pe mine sa panica , ce o fi patit fata asta? De cand m-am intor in sat de fiecare data cand este 2 secunde singura cu mine parca asi manca-o. Imi tot zice intr-una sa ma departez , sa plec , ce o fi patind?”
Sakura:
„Nu ar fi pentru mine un sentiment necunoscut sa mai cedeze inima din cand in cand , sa spun indetaliat ce mi se intampla: Cand eram in 6 luni era cat pe ce sa pierd sarcina din cauza a ceea ce mi se intampla acuma. Tsunade m-a consultat , a spus ca e din cauza scoului prin care am trecut , ceva legat de sentimente. Ca de exemplu atunci cand eu devin agitata , si in acelasi timp aglomerata mi sa mai intamplat. Imi spune ca trebuie sa incerc sa fiu cat mai calma , ceea ce in momentul de fata nu pot. Ce inseama asta? Totul in jurul meu se intuneca , ce , Sasuke spune ceva , parca ar tipa , nu , nu mai aud nimic , nu mai vad nimic . Sunt intr-o camera goala , neagra. Plutesc in timp si in spatiu?”

Sasuke:
„Incerc sa o calmez , dar ea devine tot mai agitata . Se uita la mine cu o privire de dispret , acuzandu-ma de ceva , de ceea ce ii se intampla acum. Vad cum dintr-o data cade , ma reped spre ea si o prind fix inainte sa faca contact cu pamantul . Incerc sa o trezesc tip in ultimul hal , asta-s eu ? Ajusera Ino si Sai , cand o vazu lesinata pe Sakura , Ino isi iesise din minti. Ma tot acuza de ceva , ce toti ma acuzati cu privirile? Eu is devina pentru ce ii sa intamplat ei sau ce?”
Ino:
„O vad pe Sakura lesintata in bratele lui Sasuke , nu mai suport si imi ies din pepeni , Sakura inainte sa plecam in misiune mi-a zis ca este posibil ca ea sa aiba un atac de inima. Sa ii cedeze , a mai zis ca numai Tsunade o poate ajuta si ca maxim 3 ore pana intra in moarte cerebrala.”
-Ce mai stam aici , satul este la 10 minute departare , 3 ore si intra in moarte cerebrala. Auzind astea Sasuke o luase inainte, cat de rapid este tipul asta , am alergat prin crengi abtinand 5 minute. Un scor record .”

Sasuke:
„Moarte cerebrala? Cei cu asta? Ce a facut Sakura timp de 12 ani de sa ales cu o boala?”
Autor:
Sasuke fugea cu Sakura in brate , toti ce de pe drum se uitau la ei ca la o cursa de cai. Ajunsesera la spitalul Konoha unde dupa 30 de minute Tsunade iesise din salonul unde fusese internata Sakura , Sasuke se intrepta catre ea.
-Ce a patit Sakura? Intreba vizibil ingrijorat , chiar foarte ingrijorat , Tsunade se intoarce spre el cu o privire plina de dispret , incepu sa strige la el.
-Tocmai tu te-ai gasit sa intrebi , dupa ce i-ai facut iti mai permiti sa iti faci si griji pentru ea , trecuse pe langa el de parca nimic nu s-ar fi intamplat si intrase in alt salon. Sasuke socat se duse sa se aseze din nou pe unul dintre scaunele din holul de asteptare. Isi puse fruntea in palma , incerca sa isi aminteasca ce faceuse.

Sasuke:
„Ce are toata lumea cu mine , era vorba ca am ucis , sau ca am participat la razboi impotriva celor 5 natiuni , nu cred ca este vorba de asta. I-am facut ceva Sakurei? Nu , eu unul nu imi amintesc nimic.”


Ultima editare efectuata de catre Max in Sam 21 Apr 2012, 22:54, editata de 1 ori
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 22:52

Asta ii nebun? /:) Cum adica nu isi aminteste?? Dar ce lucru asa nesimnificativ a facut incat sa nu-si aminteasca :)))) In fine ma bucur ca ai trecut de la atata actiune la teme de dragoste! Astept nextul si iti urez o seara placuta! kiss
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 22:58

Cum adica nu isi aminteste ?? Sasuke doditocule biped !!! angry Cum adica nu iti amintesti ??? cum e posibil ??? Esti un bou !!!
Mi-a placut asa de mult acest capitol.
Teo kiss hug2
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 12:00

putina descriere , nu aveam cum pentru ca acolo nu puteam zice mereu zise Yukio etc etc. Sper sa va placa

Capitolul 10:Sharingan

Autor:
„Sasuke nu plecase decat atunci cand fusese rugat „politicos” de catre Tsunade-sama. Naruto venise sa o vada pe Sakura , starea ei se stabilise si pana maine daca isi revine poate sa plece acasa. Naruto ramane sa o supravegheze pe Sakura, la birou ramasese Hinara si Roseen , care se ocupau de hartiile care ii mai ramase lui Naruto. Avea atata treaba incat nu isi putea permite o pauza mai lunga de 10 minute . Va intrebati cine este Roseen? Pai ea este prima ucenica a Sakurei impruna cu Kira si Oby , toata lumea era asa de aglomerata , Hinata o lasase singura pe Roseen pentru a se duce sa vorbeasca cu Sasuke. Nu ii placea ideea deloc , mai ales daca afla Sakura , dar nu ii pute lasa singuri pe gemni. Hinata se duse sa vorbeasca cu Sasuke , sa stea cu gemeni , el nu stia ca sunt copii lui deci momentan nu era un pericol pentru ei.
-Sa stau cu gemeni Sakurei , eu nu sunt dadaca , deci trebuie sa cauti pe altcineva. Spuse el in timp ce se intrepta spre casa lui , Hinata il oprise din nou:
-Sasuke , crede-ma ca daca as avea de ales asi ruga pe oricine altcineva, dar dat fiind ca Sakura este in spital***”Sa nu iti mai zic ca din cauza ta”*** te rog eu , sa stai cu ei , te rog Sasuke , o favoare pentru Sakura , nu este coechipiera ta?Sasuke ofta , se uita la ea , apoi luase o decizie.
-Doar astazi , unde sta Sakura? Hinata ii arata catre o casa alba un pic mai departata de resedinta Uchiha.”
Suzuna:
„Ma cert de amiaza cu Yukio care nu vrea sa mergem la spital pentru a o vedea pe mama. De acum un an , cand ne-am activat sharinganul se poarta altfel , mai demult era altfel , nu rece si distant ci vesel si amuzant. Asa crede si Minato care este singurul care stie de abilitatea noastra.
-Yukio , trebuie sa mergem la ea , Yukio haide , zisem eu . Nici macar nu se uita la mine , continua de citit cartea ceea ce ma enerva la culme. Ii iau cartea repede din mana , astfel obligandu-l sa se uite la mine.
-Suzuna , imi dai cartea inapoi? Te rog? Spuse calm , pe tonul lui care stie ca ma enerveaza mai tare decat is deja.
-Noi oricum nu putem sa o vedem , Tsunade-sama nu ne va lasa . asa ca dece sa complicam lucrurile? In mai putin de 3 secunde isi luase cartea inapoi , puteam sa jur ca am scapat-o eu , dar . Se deschise usa , intra cineva , eu speram din tot sufletul sa fie mama cand colo:
-Sensei? Ziseram deodata eu si Yukio , eu ma uit la el , iar el la mine. Ce cauta Uchiha-Sensei aici? O cunosetea pe mama sau ce?
-Mama voastra ma rugat sa raman cu voi , spuse el , vreti sa faceti ceva anume sau ce?Yukio daduse din umeri si se aseza pe canapea continuandu-si cartea.
-Sensei , ne puteti spune despre dojutsu?intrebase Suzuna , Sasuke se uita la ea , ofta si zise in timp ce se asezase langa Yukio.
-Sunt 3 dojutsu , Sharingan , Byakugan si Rinnegan ,vreti sa stiti despre toate 3 sau despre unul?
-Sharingan , spusesem dedata cu Yukio care devenise interesat . Sensei su uita la noi ca la fantome , intelegand ca nu stie despre ce anume sa ne zica.
-Pai Sharinganul este o tehnica limitata in sange .
-In Konoha cine m-ai are Sharingan? Intrebase Yukio
-Pai exceptand pe Kakashi , clanul Uchiha avea Sharingan.
-Pai „avea? Acum nu mai au Sharingan sau ce?
Autor:
„Acidentul cu clanul Uchiha a fost izolat de aceea majoritatea copiilor nu stiu , Sasuke se uita uimit la ei . Nu din cauza intrebari ci din cauza interesului pentru Sharingan **”Saru ala avea Sharingan sau ce? Ca numai Uchiha aveau”** ofta pentru a 3-a oara”
-Inafara de mine toti celilalti sunt morti , dar asta este alta poveste , de ce sunteti dintr-o data asa interesati de el?
-Yukio trebuie sa ne culcam haide , era doar ora 8 , deobicei se culcau la 9 dar momentan nu vroiau ei sa vorbeasca de Sharingan.
**”Ciudati copii mai ai Sakura , eu trebuie sa raman aici sau ce? Of , sper sa iesi cat mai repede din spital , revenind la asta , eu nu am mai vazuto decat o data acum 8 ani in timpul razboiului , ea nu ma vazuse , ii facusem ceva atunci? La naiba ca nu imi aimintesc nimic.”
-Suzuna , trebuie sa aflam ce sa intamplat cu clanul Uchiha , sensei nu ne va zice. Trebuie sa vorbim cu Hokage-sama sau cu Hinata-sama.
-Deci tu chiar esti sigur ca Saru nu este tatal nostru , nu? Yukio afirma , oftand se puse in pat. **”Daca nu Saru atunci cine? Mama sigur nu ne va zice , dar de ce ? Daca nu ne zice ea aflam si singur nu Yukio?”**
FlashBack:
Autor:
„Sakura ii lasase pe gemeni cu Hinata , nu ii putea lasa singuri. Acestia in timp ce se aflau in biroul hokagelui se uitau la Naruto ca la o fabrica umana . Erau vreo 10 clone , fiecare cu un teanc mare de hartii . Naruto luase o pauza lasand clonele sa faca ce faceau pana acuma. Hinata prelua comanda iar intr-un moment de neatentie , Yukio si Suzuna plecara , se indreptau spre Bliblioteca. O camera mare plina cu rafturi cu carti mari , vechi si prafuite.
-Yukio , e inregula sa intram aici fara sa zicem la nimeni? Poate ne prinde cineva ca umblam aici fara voie. Se vaicarea Suzuna , Yukio nu zise nimic , scuoase un dosar si il reasfoi. Facu asa inca cu 3 dosare pana unul ii atrase atentia , ii facu semn Suzunei sa vina acolo.
-Uite , Saru Uraha , ii arata catre un barbat roscat cu ochii verzi , mai jos erau parinti lui , amandoi roscati.
-El sa fie? Nu are cum , noi suntem bruneti , si nu avem nici ochii verzi , incepu Suzuna. Yukio il puse la loc , spuse pe un ton calm dar vizibil iritat.
-Mama ne ascunde ceva , ii scapase ceva cand ne povestise despre el. Spuse ca il intalnise acum 7 ani , dar dupa cum stiu eu am 8 ani nu 6.
-Atunci , trebuie sa fie cineva cu Sharingan , cineva pe care mama nu-l suporta sau este prea tragic sa mai zica.
-Tragic?Posibil amandoua variante , tragic pentru ea nu pentru el.
End of FlashBack
Yukio:
„Singurul indiciu , trebuie sa fie cineva din clanul Uchiha. Kakashi-sensei nu are cum , in oricecaz nu cred asa ceva. Dar daca toti sunt morti mai bine de 9 ani , atunci ar mai ramane ,.. Sensei?”
Si imaginea cu Saru:

23 Iulie - Pagina 2 Scaled.php?server=341&filename=521782
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 12:13

Vai cat de dragut era Saru in love in love
Copii Sakurei sunt niste mici detectivi. Ce e asta ?? Interogatoriu ??
Anyway, imi place mult kiss
Teo hug2 friends
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 12:15

Ce copii destepti ai creat Max :))) O sa fie nasol daca afla, dar defapt va fi mai bine in love In
sfarsit totul se leaga #:-s Sper ca mai pui un next astzai :-w
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19Dum 22 Apr 2012, 14:20

wow nici nu am crezut ca poti sa scrii doua capitole asa de repede dar ma bucur sa vad ca iti dai interesul pt acest fic. oricum la alte persoane care scriu repede(am eu niste colegi nu e vorba de niciunul de pe forum)n-ai pricepe nici daca ar spune ca unu si unu fac doi. dar tu esti super. capitolele sunt excelente. greseli de gramatica n-am vazut iar povestea ma prinde din ce in ce mai mult.
yukio seamana mult cu sasuke la comportament ceea ce nu imi place dar sper ca sasuke sa isi dea seama ca dei doi sun COPII LUI. abia astept nextul happy2
Sus In jos
Continut sponsorizat




23 Iulie - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 23 Iulie   23 Iulie - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

23 Iulie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-