Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Un nou inceput (eventual +16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Anytta
Academy Student
Academy Student
Anytta

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt!! :P
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Vin 06 Iul 2012, 21:39

Ooo Maria daca nu iti place nu mai citi si nu mai lasa comentari degeaba .
Mie una chear imi place si am vazut o evolutie de la primul capitol pana la ultimul postat .
Asa te freau Anna ! Tine-o tot asa ! Si eu tot Ana sunt si vreau Nextul
Anytta tew pupaceste !


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Beautiful-cute-eyes-face-girl-Favim.com-455259
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Sam 07 Iul 2012, 13:05

Buma...am aterizat si eu pe aici de pe marte cu racheta mea cea mov si am ramas masca.
Este un fic minunat. Cum au spus si ceilalti ai evoluat foarte mult de la primul capitol pana la ultimu...Imi place mult ideea, pana acum eu nu am mai intalnit-o.
Pot sa iti spun ca am ramas gura casca cand am vazut ca ai facut-o pe Kain menajera....asta chiar ca e o idee ultra mega giga originala....adica eu nu am citit nici un fic in care Karin sa fie...sa fie MENSJERA...asta chiar e o noutate....Mi-a placut mult ce am citit.
Sa ma anunti si pe mine de next.
Spor la scris si la ideei, multa bafta in continuare......
PwP dulce de tot la tine kiss


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 1185528_382197825239589_1994385887_n
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Viata in patru.... OH MY GOOOD! ( eventual +16 )   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 10:18

Capitolul 6 :
Sasuke P.O.V.

Ce se intampla cu mine? De cand sunt asa de sincer, in privinta sentimentelor mele? Parca n-as fi eu… Dar parca ma simt mai bine acum. O iubesc si vreau sa vada asta. Dorinta de a o avea langa mine si corpul ei atat de perfect, ma face sa innebunesc.

Ne sarutam de mai bine de 10 minute. Cred ca e timpul sa schimbam putin foaia, asa ca imi cobor mainile de pe talia ei de viespe si ajung la picioare. O apuc usor luand-o pe sus, ea acum fiind pozitionata un pic mai sus de mine. O iau incet din loc, directia fiind acum, camera mea. O doream atat de mult! Tanjeam dupa ea, dupa corpul ei…

Ajungem in camera, iar eu o asez pe rozalie usor, orizontal pe pat. Ma asez peste ea sarutand-o in continuu. Ma opresc dupa aproximativ inca trei minute, iar printr-o miscare usoare si totusi rapida a mainilor, o descotorosesc de bluza ei maroniu inchis. Face la fel si cu a mea, ramanand acum la bustul gol, iar ea in acel sutien alb, ce-I contura bine sanii. O iau de spate, rotindu-ne usor, rozalia fiind deasupra mea acum.

Imi descheie nasturii de la pantaloni, ajutand-o mai apoi sa mi dea jos. Fac si eu acelasi lucru cu blugii ei. Doar lenjeria ne mai tinea departe de acel pacat. Opresc la un moment dat sarutul, si cobor incet pe gat. O ling usor si senzual , sarutand mai apoi locurile umezite. O mai muscam din cand in cand, ea scotand mici gamete de placer, ce ma excitau si ma faceau sa o doresc si mai mult.

Ne bagam sub plapuma moale, iar dupa cateva minute ramanem nud. Nu va pot spune cat de bine m-am simtit in timpul actului “pacatos”! Deja se simteau “artificiile” ce ieseau de sub plapuma. Dupa o ora de dragoste infinita, am simtit déjà ca nu mai putem, gafaiam amandoi. Ea a adormit cu capul la pieptul meu, iar eu cu fata in fruntea ei, sarutand-o inca de vreo doua ori pana sa adormim.

Ma simteam atat de bine si totusi, atat de oboist. Nu m-am mai simtit atat de secat de puteri, din clasa a IX-a, cand Anko ne-a pus, pe mine si Naruto,sa inconjuram scoala de trei ori. Doamne ce mai zi fusese! De ce? Ehh… Ajungem si acolo. Ce conteaza acum este ca sunt impreuna cu Sakura si ne iubim.

~ In parc… ~
Hinata P.O.V.

Doamne, simt cum intru in pamant de rusine! I-am spus lui Naruto sa inceteze, ba chiar i-am tras si o palma, dar nimic. Tot continua sa strige in gura mare ca ma iubeste. Adevarul e ca din totdeauna mi-am dorit acest lucru, dar acum ca s-a intamplat, mai bine nu. Oh… In sfarsit s-a oprit. Dar ce face?

Baga mana in buzunar si scoate ceva… o cutiuta rosie. Il vad cum se aseaza in genunchi in fata mea si desface acea bucata de panza rosie… Ochii mi se maresc mai ceva ca cepele. Naruto in urmatorul moment se facu serios, iar cu o atingere usoara imi ia mana stanga, vrand mai apoi sa spuna ceva. Isi drege putin glasul, apoi imi pune mult dorita si asteptata intrebare:

- Hinata Hyuga, vrei sa fii logodnica mea, acum si pentru totdeauna?
Cuvintele ii iesira pe gura mai ceva ca niste noruleti pufosi, ce sunt gata sa te ia pe sus. Il privesc intens, bataile inimii mi se accelereaza din secunda in secunda, respiratia mi se ingreuneaza, ochii mi se umplu cu lacrimi, iar pe fata imi apare un mic zambet de fericire in coltul gurii. Iau inelul din cutiuta, mi-l fixez pe deget, imi venea perfect!

Il studiez prêt de cateva secunde, apoi imi intorc privirea la lumea care inca se holba la noi. Multi dintre oameni spuneau sa accept, altii plangeau, iar altii treceau fara nici un interes pe langa acea scena. Imi intorc privirea catre Naruto, care acum parea putin confuz. Ma asez pe vine in fata lui si il privesc insistent.

Pana la urma imi dau drumul lacrimilor si ii sar in brate, strigand cred ca, mai tare ca el, ca accept. Il sarutam cu atata pasiune, adancindu-l din ce in ce mai mult. Lumea apluda si fluiera. Chiar daca era ora 11 p.m. nimanui nu-I mai pasa. Cu totii faceau o galagie de zile mari. Ne oprim din sarutat, apoi blondul se ridica, ajutandu-ma si pe mine mai apoi.

Ne uitam unul in ochii celuilalt prêt de cinci minute, apoi o luam la picior catre casa, unde probabil ca Sakura si Sasuke s-or fi ingrijorat de intarzierea noastra. Pe tot parcursul drumului, eu si Naruto ne-am tinut strans in brate si ne mai sarutam din cand in cand. Ma simteam asa de bine! In momentul asta nu-mi mai pasa de nimic. Tot ce stiu e ca iubesc si ca sunt iubita.

Intr-un final ajungem si noi acasa. Era exact in aceeasi stare in care o lasem cand am plecat, doar o patura statea rastignita pe canapea. Ma descalt de cizmele negre, iar apoi ma asez pe covorul pufos, rosu de pe jos. Zambesc pervers catre Naruto, iar acesta schiteaza un zambet smecher in coltul gurii si se apropie usor de mine. Ma ia apoi in brate, ducandu-ma in camera.

Pai, blondul asta pervers, ori vrea sa jucam “monopoly”, ori ii e somn. Sincer la cat ne-am plimbat azi si ce circ am mai facut acum la sfarsit, cred ca voi allege a doua variant. Ma aseaza alene in pat, iar el langa mine. Ma ia in brate si ma saruta usor pe frunte, apoi adormim imbratisati…


Si asa am pus si capitolul 6. Am zis sa mai pun unul pana plec a hug Sper ca o sa va placa ! Nu e foarte reusit, dar am stat totusi pana la o ora din nopate… :)): A da… la 5 comentarii pun next. heh

Melodia capitolului: https://www.youtube.com/watch?v=bhIAA-yGDgM


Le poze:

Le moment => ACT PACATOS :
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcQPzhauPDYMCePcUZfaWRWH8AX0ZqMYQLRrzEPC7_r_COba9KSopg

Le moment => DRUMUL CATRE CASA :
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Images?q=tbn:ANd9GcRaFXlhdypLTP0EVRSnDjz6M1DL2s2KNPBAHA6NfmEGvQ8X2JSC


 A jeep without a driver is just a car 




Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tumblr_okp88yc4eh1tkhv71o1_400
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 11:01

Ooooooooo sunt prima. Doamne dumnezeule in sfarsit ajungi si tu la scenele incitante. Eh, eh, eh in sfarsit Sasuke si Sakura o fac. Capitolul asta ii bestial iubita. Te kiss si te a hug si spor la scris micutza scriitoare.



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 11:07

foarte frumos pufosenie mai ales parte cu vei sa fi logodnica mea asta a fost cea mai tare
astept nextul


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 3
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 11:13

huhu :)) ce incinsa actiune , like like it ^^*
Pune nextul mai repede fiindca 3/5 sigur ai , de la mine si in curand vor aparea si celelalte , melodia se potriveste capitolului dar stiu si eu poza cu Sasuke si sakura , bine ca sunt acoperiti rolling on the floor ca de altfel nu vreau sa pleci X_X
NExt kiss


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 12:06

Scumpelor... Oricat de mult as vrea ca la cinci comentarii sa pun nextu, nu pot. Tocmai mi-am amintit ca mai plec si la mare saptamana asta lough ... Dar promit ca dupa ce vin il pun. a hug

Va pup ducle.
Ana love


 A jeep without a driver is just a car 




Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tumblr_okp88yc4eh1tkhv71o1_400
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 16:28

Am ajuns si eu pe aici la ficul tau si ma bucur ca am facut asta in love
Nu prea am ce spune pentru ca din punct de vedere gramatical nimic nu m-a deranjat deci mai ramane doar ideea care e captivanta dupa parerea mea, asa ca astept next si sper ca o sa ma anunti in love


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
Anytta
Academy Student
Academy Student
Anytta

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oriunde vrei acolo sunt!! :P
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 18:14

Buna scumpiliki Vreau sa iti spun doua cuvinte : VREAU NEXTUL ! !~!~>>>> *_*


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Beautiful-cute-eyes-face-girl-Favim.com-455259
Sus In jos
Bia18
Academy Student
Academy Student
Bia18

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatul cu privirea .Problem :))?
Stare de spirit Stare de spirit : Ok :)

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 21:47

E foarte fain:X: Imi place cum scrii love In sfarsit ceva actiune ❌ Il ador:X: Ai avut o idee originala , te felicit we party !! . Acum tot ceea ce pot sa iti spun e ca VREAU NEXT in love si sa ai grija sa nu il termini dintr-o data ingrijorat


Crede in iarba ce iese din nea
Crede-n iubirea ce nu va pleca
Crede in zane si uita de zmei
Crede-n dorinte implinite la trei
Crede ca orice boboc va-nflori
Crede ca azi e mai bine ca ieri
Crede ca viata-ti va da ce ii ceri
Crede in glasul din inima ta
Crede si-n ce ochii nu pot vedea
Crede ca poti fi mai bun decat rau
Crede in maine nu privi inapoi
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/Pentru-suflet-/355380031155473
Cristina Bonibon
Academy Student
Academy Student
Cristina Bonibon

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 2

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 21:54

Buns vreau nextul ! Te rog adullllll! ADULLL! PAA


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tekken__Lili_Rochefort_Sig_by_theoyoshitsune
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: No regrets... Just love   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 12:30

Buna! M-am gandit si eu intr-un final sa aduc nextu. N-aveti decat sa ma bateti, merit asta! Dar va rog mult, nu la fataaaaa can\'t see !!! ! Asa... Deci l-am scris aseara, pe la 2 l-am terminat.
Nu ma fascineaza foarte mult, adevarul e ca la un moment dat ramasesem in pana de idei, si... Mdea. M-am gandit sa-i schimb putin titlul, am de gand ca acum sa bag si ceva mai incitant , avand in vedere ca nu e vara si e scoala :)):
Pai eu va urez "Lectura placuta!" si astept pareri si sfaturi. Stiu ca e cam scurt... sad
Va pup kiss si va iubesc!
P.S. -> CAPITOL NECORECTAT


No regrets... Just love

Capitolul 7

Sasuke P.O.V.

Ora tampita, lectie tampita, profa si mai tampita! MATEMATICA... Urasc materia asta, la fel de mult cum n-o suport nici pe profa Kurenai. Defapt, nici eu nu cred ca sunt favoritul ei, avand in vedere datile in care dormeam la ora ei fara probleme, sau muntele de absente nemotivate. Pot spune ca sunt un copil problema la ora ei, nici Naruto nu face asa. Rad in sinea mea la aceste ganduri, iar un zambet strengar imi apare pe fata. Proasta alegere, fiindca mai stau si in prima banca, iar inevitabilul se intampla. Profa se apropie de mine si ma intreaba cu un anumit sarcasm, daca nu vreau sa ies la tabla, daca sunt asa de distrat.

Ne avand ce face, ridic nepasator din umeri, si in doua secunde eram fix fata in fata cu tabla, de culoare cenusie, murdara de creta si tot felul de acuarele. Mda... La ora de desen, ne cam facem de cap. Revenind. Profa imi arata intr-o culegere o "mica" ecuatie, si imi zise sa o rezolv. Stau vreo 15 minute sa ma inchin la ea, apoi incep sa o rezolv. Creta alba ce-o tineam in mana, aluneca acum usor pe tabla inchisa la culoare, facand mici zgomote la contactul uneia cu alta. Scriam caligrafic si frumos asezat, gandit cu capul fiecare lucru ce-l asterneam in "pagina". In 10 minute am terminat totul, primind astfel si un 10. Ceva neobisunit, pentru ca la ora ei, ori imi dadea un 6, ori ma dadea afara.

Ma intorc cu fata catre clasa, indiferent, si imi reiau locul in banca. Doamne! Nu se mai termina odata ora asta! Deja simt cum ma sufoc aici, nici un geam deschis, nici macar usa. Afara ploua cu galeata, iar vantul batea cu putere, facand frunzele sa para a dansa prin ploaia torentiala. Pe jos se putea observa minunatul covor multicolor, facut de cele cateva zeci de funze cazute din copacii batrani. In cateva minute imi i-au privirea de la geam, azvarlind-o acum in fata mea. Se sunase, iar, ca de obicei, Sakura venea la mine in pauze, ea stand cu doua banci mai in spate de mine, pe randul din mijloc. Ma mai duceam si eu din cand in cand la ea, dar cand esti diagnosticat de cel mai bun doctor din lume , adica mama, cu leneofobie, simti ca mori numai cand misti un deget.

Ma uit adanc in ochii ei verzi, asemeni smaraledlor, iar in urmatoarele secunde ii apuc usor fata alba in palmele mele, sarutand-o mai apoi apasat si foarte pasional. Ma delectam cu placere din buzele ei fine si carnoase, ea rasapunazandu-mi la sarut la fel de apasat. Aceasta se urca incet si cu grija pe banca din lemn de fag in care stateam. resuind mai apoi s-o apuc de talie si sa cobor in poalele mele. Ne oprim la un moment dat, cand observam ca "iubita" noastra diriginta, Anko, intra in clasa. Aceasta se opreste la intrare, uitandu-se urat catre mine si rozalie, dar nu spune nimic, apoi isi continua drumul pana la catedra. Cred ca ne-a vazut cand ne sarutam, dar asta-i viata. Cand doua persoane se iubesc, ce ai vrea sa faca, decat sa-si impartaseasca iubirea printr-un sarut, sau cine stie, chiar mai mult. O privesc nepasator, ca de obicei, apoi o intorc pe rozalie cu spatele la mine, sarutand-o, mai apoi, incet si senzual pe gat, fara ca scorpia sa ne vada.

Anko, tusi fortat pentru a ne face atenti, spunand ca are un anunt de facut.
-Copii, impreuna cu domnul director, Kakashi Hatake, si domnul Asuma Sarutobi, de sport, am luat hotararea sa facem o tabara in muntii Apuseni, in Romania, de doua saptamani. Aceasta tabara este gratis si are in fiecare seara discoteca si/sau club, iar la fiecare sfarsit de saptamana se va face cate-un foc de tabara. Excursia este obligatorie, deci sa nu aud comentarii. Stiu ca nu sunteti foarte incantati, dar fiind ultimul an al vostru, ne-am gandit sa va facem un, asa zis, "cadou".Aveti intrebari?

Brusc, o tacere "asurzitoare" se lasa in toata incaperea, se pare ca nu avem nici un nelamurit prin clasa. Uff... si babeta asta mai vrea sa stau si doua saptamani la munte, mai ales ca e si in Romania. Daca era altundeva.. ar fie ce-o fi acum. Imi intorc privirea, ce nu exprima nimic, catre Sakura, privind-o insistent. Se putea citi ce chipul ei angelic, inconvenienta fata de aceasta excursie. "Cel putin mergem impreuna!", ii zic eu, incercand sa-i ridic moralul. Imi arunca un zambet fals si totusi foarte dulce, apoi ma saruta scurt si apasat. Incerc s-o "prind" si eu de acele buze carnoase si apetisante, dar se da mai inapoi, afisand un zambet smecher pe fata, si dand usor negativ din cap. Ii zambesc la randul meu, apoi o i-au in brate si o strang la piept.

Dupa aproximativ inca 10 minute, o bine-cuvanteaza bunul Dumnezeu, pe Anko, sa plece odata din neno****ta asta de incapere. O aplaud cu putere, fluierand de fericire, ca a plecat, apoi o i-au din nou pe Saku de talie, asezand-o pe catedra si imcepand s-o sarut. Chiar daca toti se uitau la noi, unii fluierand si altii strigand sa ne luam o camera, mie nu-mi pasa. Rozalia a incercat sa riposteze, dar eram prea puternic pentru ea. Intr-un final ma opresc, apoi primesc de la Sakura o palma jucausa peste umar. Zambea. Acesta era cel mai frumos cadou ce mi-l putea oferi, zambetul ei inocent si dragostea nemarginita. O iubesc si ea pe mine, iar nimeni si nimic nu ne poate despartii. Iubirea ce i-o port este inimaginabila, iar de cate ori ii privesc chipul angelic, si trupul dumnezeiesc, bataile inimii parca accelereaza pe fiecare secunda. Exact ca si la prima intalnire, daca ii pot spune asa...

~~~ Dupa ore ~~~

Sakura P.O.V.

In sfarsit s-a terminat si iadul asta, numit liceu. Doamne! Cred ca o sa-mi ies in curand din minti, si mai e si tabara asta... God, cine face tabara pe timpul toamnei? Adevarul e ca s-a anuntat ca in urmatoarele doua saptamani va fi extrem de cald, ceva ciudat din punctul meu de vedere, pentru ca suntem chiar la mijlocul lui octombrie. Si numai de tabara nu aveam chef eu acuma. Of, of, of, ce ti-e si cu profii astia! Sunt mai natarai decat tot liceul asta la un loc, si sa va spun drept, e un liceu foarte mare! De abia astept sa ajung acasa, sa ma arunc in pat si sa dorm! Nu mai am chef de nimic acum.

Merg linistita pe strada alaturi de Sasuke si cei doi priteni logoditi. Eu cu brunetul meu mergem imbratisati, vorbind de cat de oribila a fost ziua de azi, iar cei doi porumbei se saruta in continuare de cand au iesit din cladirea de invatamant. Ajunsi acasa, ma descalt si-mi dau jos geaca neagra de piele de pe mine, apoi urc alene scarile pana ajung in camera mea si a brunetului. Ma trantesc fara sa ma mai uit, si observ ca m-am asezat pe ceva. Era telefonul lui Sasuke. Fara sa-mi dau seama il i-au si incep sa ma uit prin el. Obisnuinta, ca de fiecare data cand i-au un telefon, este sa ma uit la mesaje. Nu ca nu as avea incredere, dar ca orice iubita, vreau sa nu am suspiciuni fata de el.

Deci... Mesaj de la Naruto, Naruto, Naruto... Off... baiatu asta sigur nu e (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)? "Sakura, revino-ti! Doar sunt cei mai buni prieteni, ai uitat?!" incep sa rad usor la aceste ganduri, continuand mai apoi sa ma uit. Observ la un moment dat, ca mesajele de la Naruto se termina, iar un nume, destul de interesant, si foarte strain pentru mine, incepe sa apara. Woow! Sunt chiar foarte multe mesaje de la tipa respectiva. O cheama Sayuri si din cate observ astia doi sunt cam de nedespartit, daca isi vorbesc cu "Ce faci, iubi?". Cititnd acele mesaje, simt cum o mie de cutite imi strapung inima, invartindu-se in rana si facand-o si mai adanca. Doua perlute incolore, isi fac aparitia pe chipul meu palid acum, urmate de inca alte sute.

Citeam fara oprire, de parca as fi fost hipnotizata. Ma ridic din pat, vrand sa las telefonul, dar in secunda urmatoare, un mesaj de la Sayuri isi facu aparitia. Nervoasa si dezamagita, il deschid si pe acesta citindu-l. Cu fiecare cavant citit, pielea mi se facea asemenea gainii, iar ochii erau plini de lacrimi.

"Sasukeee, iubitule, n-ai scapat odata de c**va aia! Mi-ai promis ca azi mergem la hotel. Nu uita pr******tivele! Te pup dulce! Al tau vis implinit, Sayuri."

Am inceput sa plang cu lacrimi amare, si suspine ce parca nu mai vroiau sa inceteze. Am inceput sa tremur, iar camera se invartea in jurul meu. M-am asezat pe pat, si am luat niste calmante. In 15 minute si-au facut efectul, dar inima mea inca era zdrobita, facut praf in mii si mii de bucatele. Am iesit ca o vijelie din camera plangand mai rau decat un copil mic, intrand in baie. Imi ridic ochii din pamant, privindu-mi reflexia din oglina, aveam ochii si obrajii rosii de la atata plans, iar buzele erau de o nunta de un roz pal si crapate. Aratam groaznic si la fel ma si simteam. Am hotarat sa intru in dus sa-mi relaxez putin corpul.

Dau drumul apei caldute, si las miile de picaturi sa-mi invaluie trupul. Plangeam, dar nu se putea distinge, de apa ce curgea bland. Am fost o p***sta, trebuia sa stiu ca el nu s-ar uita la mine. Ma vroia doar prin patul lui, iar eu am cedat. Am crezut in el si l-am iubit, inca il iubesc, iar asta doare cel mai tare. Pentru ce a facut n-o sa-l iert nici odata, dar vreau sa-l mai las. Sa vad cat mai tine cu minciuna asta. No-i fi eu Femeia Fantastica, dar nici ultima usuratica nu sunt. O sa vada el cu cine sa pus, altfel sa nu-mi mai ziceti mie Sakura Haruno.


 A jeep without a driver is just a car 




Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tumblr_okp88yc4eh1tkhv71o1_400
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 12:44

Prima nr1
Sa tineti minte eu sunt cu secura.
Intru in fic si ii zbor una brunetului care are capatana de gaina. Sa invete el cu cine sa se puna evil devil mua ha ha
Cum adica a folosit-o doar? Las' ca vede el!!! Sunt foarte curioasa cum o sa se comporta rozalia de acum inainte cu el, si ce surprize o sa ii pregatesca evil devil mua ha ha
Ps: Mersi ca ma anunti de fiecare data, si astept cu nerabdare next....
Sus In jos
"Andra"
Chūnin
Chūnin
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 1491-27

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 636
Puncte : 757
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : <3 Desenul <3
Stare de spirit Stare de spirit : ஐ♣♪☼ ♦ღ☺ ۩¶√۩♥ஐ

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 13:25

lough Nu stiu de ce rad, dar rad....Mi-a placut sfarsitul....
La fel ca Aly Shine, astept si eu next-ul, dar nu te ingrijora ca nu scapi de mine asa usor.....
Ce pot sa zic, mi-a placut capitolul, descriere chiar buna...dar stii ce nu inteleg....
Sasuke cand a povestit el spunea ca tine la Sakura, sau ma rog, asta a dat de inteles, iar acum vine aceasta Sayuri, of, of, of....baietii astia!!!!!!!!!!
Eu daca eram in locul Sakurei moartea l-ar fi mai salvat pe Sasuke lough !!!!!!!!

Dar asteptam sa vedem ce se mai intampla..........Te pwpyk@ j3 !!!!!!!!


******^^^*****


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 C3a21de562571f6ed3690156820ae253


*****^^^*****
Sus In jos
Bia18
Academy Student
Academy Student
Bia18

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Suceava
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Aruncatul cu privirea .Problem :))?
Stare de spirit Stare de spirit : Ok :)

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 14:47

Sayuri aia e o nemernica care vrea sa le distruga relatia:-w angry ,se baga ca musca in lapte nervi! Sper sa se lamureasca totul si cei doi porumbei ( Sasuke si Sakura) sa fie impreuna si nimic sa nu ii desparta !

Mersi ca m-ai anuntat ca ai pus Next happy
Imi place imaginatia ta ;;) te-ai inspirat din filme?carti?seriale? oricum e super:X
Astept next kiss


Crede in iarba ce iese din nea
Crede-n iubirea ce nu va pleca
Crede in zane si uita de zmei
Crede-n dorinte implinite la trei
Crede ca orice boboc va-nflori
Crede ca azi e mai bine ca ieri
Crede ca viata-ti va da ce ii ceri
Crede in glasul din inima ta
Crede si-n ce ochii nu pot vedea
Crede ca poti fi mai bun decat rau
Crede in maine nu privi inapoi
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/Pentru-suflet-/355380031155473
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 15:54

pe sasuke merita sa-l biciuitor biciuitor de vrea 1000 de ori angry angry !!!!!!!! cum sa-i faca asta sakurei? huh? scumpo cand aduci next-ul sa ma anunti reede puppy eyes bafta si spor la scris de la adee kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mUn nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 15:58

Deci merci mult ca m-ai anuntat si cand il prind pe Sasuke se dezlantuie iadul pe pamant. Il dau cu, capul de toti peretii, apoi ii mai dau si cateva batai bune, surori cu moartea. Dar sa nu crezi ca am uitat de p********a aia de Sayuri. Pe aia o arunc intr-o groapa cu foc si serpi, dupa aia ii retez capul, cu o coasa. Mi-a placut mult capitolul asta si sper ca o sa ma anunti in continuare de next-uri!
Te-am kiss si a hug !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 18:02

Fulgerico mai lasi si pe altii primi?esti ata de rapida ca nu mai reusim noi in veci sa prindem locul intai.
Ma rog trecem la fic e superb si astept nextul.
Sasuke cap de spanac ce esti te impusc.Cum poti sa o inseli.


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 3
Sus In jos
Cristina Bonibon
Academy Student
Academy Student
Cristina Bonibon

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 2

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:01

OMG IL bat pana la batranete ,il spanzur ! Vreau nextul!


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tekken__Lili_Rochefort_Sig_by_theoyoshitsune
Sus In jos
OrangeAndBlue
Genin
Genin
OrangeAndBlue

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 188
Puncte : 208
Reputatie Reputatie : 4

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: No regrets... Just love ( eventual +16 )   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 16:12

Hey, m-am gandit sa aduc putin mai repede acest capitol, deoarece aseara m-a plesnit inspiratia! lough Sa nu cumva sa va prind ca va faceti un obicei... ca o sa asteptati mult si bine lough Nu stiu cat de reusit este ingrijorat , dar eu una sunt destul de multumita ;;) . Deci, "Lectura placuta!" si astept sfaturi si pareri. kiss
P.S. => CAPITOL NECORECTAT



No regrets... Just love

Sakura P.O.V.

Stau intinsa pe canapeaua crem din spatiosul living, privind tavanul alb ca neaua. Ma gandeam... Ma gandeam la cat de frumos ar fi daca toata viata s-ar transforma dintr-odata intr-un vis frumos. Un vis in care sa predomine perfectiunea, unde nimeni nu te minte, sau te inseala. Doar un vis... Uneori ma intreb daca se gandeste la mine, sau cel putin daca s-a gandit vreo data? Ori doar am fost o marioneta, un simplu obiect de joaca, pe care il manipulezi dupa bunul plac. Il urasc pentru ceea ce mi-a facut, dar pur si simplu nu mi-l pot scoate din cap. E ca un drog de care nu te mai poti dezlipi, care il visezi zi si noapte, care te face fericit numai prin simpla lui prezenta. Il urasc, il urasc ca ma minte, il urasc prin simplul fapt ca exista, il urasc ca il iubesc! IL URASC!

Acum este la baie, isi face siesta de dinainte de rasfatul total. Oare se simte macar putin vinovat? Sau nici macar nu se sinchiseste sa se gandeasca la acest sentiment, vinovatia... Inchid ochii inlacrimati, pozitionandu-mi capul pe una din pernele moi si pufoase, de o nuanta de portocaliu stins. Mai stau treaza timp de vreo cinci minute, apoi inevitabilul se produce, eu picand prada somnului.

~~ Intre timp ~~

Sasuke P.O.V.

Baia, singurul loc in care ma pot relaxa in voie. Las picaturile fierbinti de apa sa-mi brazdeze trupul, facandu-ma sa cad prada intr-o gandire profunda, legata de viata mea. Ma gandeam la cat de idiot sunt si totusi, nu renunt la ceea ce fac acum. Sa-mi insel in cel mai josnic si tam**t fel iubita. Sunt un ipocrit si un egoist, nu ma gandesc decat la placerile si nevoile mele. Ma urasc, dar n-am ce face. Acea blonda cu corp dumnezeiesc, ma face sa nu-i pot rezista, mai ales atunci cand se misca pe langa mine, facand miscari lente si usoare, laxative...

Ies alene din baie, cu un prosop gri legat in jurul taliei mele si intrand in camera, ma duc catre dulap alegandu-mi niste haine. Imi iau un tricou negru imaculat si niste blugi albastru marin. Ma incalt cu niste adidasi de la "Nike" si usor, cobor scarile pentru a nu face zgomot. Spre norocul meu, rozalia doarme, ii las un bilet pe masuta cum ca plec la fratele meu Itachi pana maine, cu o treaba, apoi imi i-au geaca de piele pe mine, iar cu o miscare puternica si silentioasa ies pe usa. Nu imi place sa o mint, chiar deloc, dar ce alternativa as avea? Daca i-as spune adevarul, pe langa faprul ca as primi o mie de palme peste fata, as mai si parea un id**t. Adica pe bune.. Cine ii spune iubitei ca o inseala?

Pe drum, ma uitam foarte intrigat la privelistea ce ne-o daruia mama natura. Vantul batea cu putere, iar frunzele zburau de colo-colo, parca jucand leapsa. Unii oameni au inceput a grabii pasul, din cauza furtunii ce vroia sa apara in orice moment, in timp ce alti indragostiti, nici nu se stresau, sarutandu-se de zori si imbratisandu-se.

Sincer, in momente ca astea, mi-as dori sa ma intorc inapoi in trecut, pe cand aveam 5 sau 6 ani. Cand ma plimbam dupa fusta mamei si mereu seara inainte de culcare, imi spunea cate o poveste, in timp ce usor, usor, glasul ei bland si subtire, ma adormea. Mereu cand faceam vre-o boacana, ma dojenea pe moment, mai apoi prinzandu-mi chipul in doua degete, sarutandu-ma pe frunte scurt si apasat. Ma ajuta in totdeauna cu cateceva, fara a-mi cere nimic in schimb. Mama este si va fii, unica femeie din lume pe care o voi iubi la infinit, indiferent de situatie.

Ajung la hotelul de care am vorbit impreuna cu blonda , apoi urc in lift , "poruncindu-i" ascensorului sa ma duca la etaju 8. Intru in camera 216, iar acolo ma astepta, pe jumatate goala, Sayuri, intinsa in patul ce era brazdat numai si numai cu petale de trandafiri rosii, precum sangele. Imi zambeste pervesr, facandu-mi semn cu degetul aratator sa ma apropii de ea. Ma amuza faptul ca se lasa atat de usor, facand-o sa para ultima c**va, aceasta crezand ca este "sexy". Ma descalt dezinteresat de gestul blondei, dandu-mi mai apoi si geaca jos. Ma asez in pat, iar aceasta, asezandu-se in spatele meu, incepe a-mi face un masaj la gat. Imi sopteste la ureche cat de mult ma iubeste si cat de mult a asteptat seara asta, pe mine facandu-ma sa izbucnesc in ras; dar m-am abtinut.

La un moment dat se opreste din a-mi mai masa gatul, incepand sa ma sarute usor si senzual pe acesta, mainile ei facand miscari laxative pe toata suprafata pectoralilor mei, foarte bine lucrati, as putea spune. Se ridica intr-un final, pozitionandu-se acum in fata mea, si privindu-ma atent in ochii, ce nu exprimau nimic. Imi da usor tricoul jos, si prinzandu-mi fata in palmele ei, incepe a ma saruta brutal. Am inceput sa colaborez si eu cu ea, raspunzandu-i apasat la sarut, muscand-o, usor, de buza inferioara. O apuc de spatele-i gol, tragand-o deasupra mea, pozitionandu-si picioarele subtiri pe deoparte si de alta a abdomenului meu. Imi plimb mainile, parca hipnotizat, pe spatele ei, incercand sa-i desfac sutienul, cand de odata, usa camerei se deschide brusc, iar pe ea intra...

~~ In tot acest timp ~~

Sakura P.O.V.

"Cat de tam***a ma crezi, Sasuke Uchiha, incat sa iti imaginezi ca scapi asa usor de mine?" gandesc eu, in timp ce grabeam pasul printre bataia enervanta a vantului... Da, asa e, l-am urmarit! Era inevitabil, oricum. Nu stiu de ce, dar vreau sa vad cu ochii mei, sa ma conving, priviind cu cei doi ochi ai mei verzi, singurii pe care mi i-a dat Dumnezeu! Mergeam cu pasul grabit pe strazile aglomerate ale Tokyoului, privind multe cupluri fericite, cum se tineau in brate si se sarutau cu pasiune. Ce mult mi-as dori sa am si eo parte de o asa iubire! O iubire adevarata, nu una care sa tina o luna, apoi sa-ti franga inima in cel mai dureros mod.

La un moment dat, observ ca brunetul intra intr-o cladire destul de inalta. ma opresc pentru 10 minute, pentru a ma asigura ca brunetul nu ma vede, apoi intru dupa el. Vad ca nu mai este la receptie, ceea ce inseamna ca a plecat in camera. Inaintez cu pasi marunti si siguri catre receptioner, intrebandu-l ce cameraa luat domnul de mai devreme. Acesta imi raspunde, ca din motive de siguranta, nu are voie sa spuna. Il privesc destul de enervata, ridicand o spranceana, apoi scot din buzunar planul B. O suta de dolari fluturau pe la nasul acestuia, acum fiind parca hipnotozat. Il intreb inca odata ce camera a cerut Sasuke, acesta raspunazand pe loc, "camera 216".

Ii las banii pe tejghea, luand-o ca uraganul din loc. Chem liftul, urcand mai apoi la etajul 8. Cand ajung ies din ascensor, dar parca o senzatie de ameteala si nesiguranta pun controlul pe mine. Imi scutur putin capul, scapand apoi de aceste senzatii, cautand mai apoi cu disperare camera 216. Raman "poker face" in mintea mea, cand observ ca usa defapt era chiar langa lift. Inspir si expir aerul inchis de pe hol, apoi intru cu teama si totusi cu incredere, pe usa. Ochii mi se dilateaza inlacrimandu-se imediat ce am intrat pe usa...


 A jeep without a driver is just a car 




Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tumblr_okp88yc4eh1tkhv71o1_400
Sus In jos
Cristina Bonibon
Academy Student
Academy Student
Cristina Bonibon

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Timisoara
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 2

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 16:50

Prima ! Foarte frumos ! Nesimtit ! Vreau Nextul ! Ca de nu il spanzur pe Sasuke -porc/!
Pa


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tekken__Lili_Rochefort_Sig_by_theoyoshitsune
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 17:00

Ohhh ... Sakura !! ..
Bate-l , ucidel fara mila biciuitor down sunt alaturi de tine therethere
Cum a putut sa ii faca una ca asta rozaliei , defapt cum si-a permis sa o insele cu o c***a de mana a 2 ?
Nervii meiiii angry !!

Gata ne citim data viitoare ca acu` tre sa-mi fac un plan cum l-as putea distruge pe Sasuke ( ma intalnesc eu cu el in iad , praf in fac biciuitor biciuitor )

Te kiss Angy` !! dap !


Fic-urile mele :
Cand crezi ca ai toate raspunsurile , viata isi schimba intrebarile ! (Ex.:Protectorul)
https://sasu.forumgratuit.ro/t5794-protectorul
Parinti de adolescenti :
https://sasu.forumgratuit.ro/t6359-parinti-de-adolescenti
O floare de cires innecata in sange.
https://sasu.forumgratuit.ro/t8958-o-floare-de-cires-innecata-in-sange#258634



Uploaded with ImageShack.us
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 17:09

moama este ca si mort lough sakura daca ai nevoie de autor suntem aici alatuiri de tine mai ales ca eu st si la karate rolling on the floor il fac unu ca pamatu :>happy biciuitor scumpo vreau nextul cat mai curand ca sa vad cum sakura are sa-l "anunte" pe sasuke ca ea a aflat toata poveste rolling on the floor rolling on the floor


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mUn nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 21:52

Mda, stiam ca trebuia sa dau edit, deci am ajuns ultima :crying
macar am ajuns asa ca sa nu ma mai plang.
PE sasuke il gatui, cum, si isi mai permite sa zica faptu ca o iubeste?
Mancala-r mustele!:|
Next curand next kiss si mersi ca m-ai anuntat kiss
Sasuke will go to hell evil devil mua ha ha


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 22:27

Sasuke= mort prajit.
Cum isi permite? Se crede mare inteligent, dar daca vede "furia" din mine face pe el mai mult ca sigur.
Oricum, ador povestea ta si imi cer scuze ca nu am mai lasat comentarii, insa am fost plecata.
Spor la scris si te rog sa ma anunti la next.


Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Continut sponsorizat




Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Un nou inceput (eventual +16)   Un nou inceput (eventual +16) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Un nou inceput (eventual +16)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-