Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Joi 31 Mar 2011, 19:31

Nu, bineinteles ca nu vreau sa plangeti. Ma bucur ca va place si voi incerca sa pun next-ul in seara asta, daca nu..maine sigur heh


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Cryssy
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : La birou
Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 51
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : OK

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Joi 31 Mar 2011, 19:36

ma bucur mult cavei pune next-ul si sa sti ac este super fikul
bafta la scris si de asemenea la idei
pupici!!!
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Joi 31 Mar 2011, 22:13

kiss kiss kiss Next, Next, Next dance2 dance2
Imi place la nebuniieee ficul happy2
ASTEPT NEXT-ul pe minut hm....pe minut e prea mult pe secunda atunci:D:
Asa unde eram...daca x este egal cu 2 pe 1 atunci y este....
Aaa da next-u sal puii neaparat ca nu stiu ce fac daca nu citesc continuarea (probabil.... stai nu probabil sigur voi sparge pc-ul);));))
Kissulik kiss in love


Ja'ne dance2
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 11:11

Bubu!!!!!!!!!!!!!!Ne faci sa plangem dupa un fic??????? sad sad
Normal ca plangem dupa un fic asa grozav!!!!! nr1
Dar te rooog!!!!
Next!Next!Nextr!Next!
please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please
Vreau ficccccc!!!!!!!! sad sad sad sad
te implor!!!!!Adu NEXTUUUU!!!!!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 19:42

Vaaai, deci nu pot sa cred, pur si simplu nu pot. Am 14 comentari ? :)) Ca niciodata, ma bucura mult faptul ca va place ficul meu, sunt foarte incantata. Stiu, stiu, ar trebui sa imi fie rusine deoarece nu am mai postat de ceva timp, si chiar imi e si imi cer iertare. Nu prea am avut dispozitia necesara, timp am avut insa dispozitia nu. Dar acum cand vad cat de mult vreti continuare am sa o pun, imi cer iertare din nou ca am intarziat atata timp. Sper sa va placa si acest capitol si sa nu va dezamagesc. Va doresc Lectura Placuta si va multumesc inca odata pentru comentari. Pupici:*:


Capitolul 8.

Sakura :


Nu puteam sa cred ceea ce tocmai vedeam, pur si simplu nu puteam. Am ramas socata, nu puteam sa ma mai misc. Hinata incerca din rasputeri sa il dea jos de pe ea, insa el era mult prea puternic. Eram blocata, nu stiam ce sa fac si ce sa spun.
Neji s-a napustit asupra Directorului luandu-l de pe Hinata, imediat dupa aceea am fugit spre ea si am ajutat-o sa se ridice. M-a imbratisat puternic, lacrimile cazand in voie pe chipu-i inocent. Corpul sau tremura din ce in ce mai tare.
Mi-a dat drumul, incet, privindu-ma, trebuia sa o intreb daca a patit ceva si cum a ajuns aici. Dar pur si simplu cuvintele nu vroiau sa iasa. Am deschis gura incercand sa spun ceva, insa nu am putut. Am intors capul privindu-i pe baietii care se chinuiau sa il tina pe Neji. La un moment dat au venit niste gardieni care ne-au spus sa mergem in celule. Cu greu am reusit sa il convingem pe saten sa plecam, promitandu-i ca asta nu va ramane asa. Baietii au iesit primi, dupa care fetele, iar la urma am ramas eu si Hinata.
Cand sa iesim, in fata noastra a aparut tipa pe care am impinso. Ne privea exact ca data trecuta, superior, de parca ea ar fi fost ceva mai mult ca noi. Isi indrepta privirea catre Hinata care nu incetase sa planga, ii zambi rautacios dupa care-i sopti ceva la ureche. Se pare ca a avut grija ca eu sa nu aud. Am putut observa cum Hinata s-a blocat, vroiam sa stiu ce se intampla, insa pe primul plan acum era bruneta. Am dat-o la oparte pe satena si ne-am continuat drumul.
Dupa cateva minute am ajuns in celula, acolo se aflau toti ceilalti. Neji a luat-o pe Hinata in brate in timp ce noi ceilalti o priveam. Ne-a facut semn spunand ca o duce in celula ei.
Dupa ce ei au plecat, un moment de liniste s-a lasat peste noi. Nimeni nu mai stia ce sa spuna, sau poate fiecare sa gandea la ceva, ca si mine de altfel. Ma bucur nespus de mult ca am ajuns la timp si Hinata nu a patit nimic.
Hmm, trebuie sa aflu cine e acea fata si ce i-a soptit Hinatei la ureche. Curiozitatea ma omoara si plus ca vreau sa stiu de ce bruneta a ramas socata.
Dupa putin timp toti au plecat in celulele lor, ramanand doar eu si Sasuke. Eu am lasat capul in jos sprijinindu-ma in maini. Probabil ca acum el ma privea, dar nu imi pasa. Of, tot ce vreau e sa ies cat mai repede de aici, si jur ca asta se va intampla foarte curand, nu am de gand sa mai stau aici prea mult. Am alte lucruri de facut.
Si ma intreb oare, de ce m-a pus cu el in celula ? Prefeream de o mie de ori sa stau cu o fata, decat cu un baiat. E total absurd, desi oricum trebuie sa ma resemnez.
Imi ridic capul privindu-l, imi zambi smecher dupa care deschise gura vrand sa spuna ceva, insa se pare ca trebuie sa-si inghita cuvintele, deoarece pe celula intra acea tipa satena dand nervoasa din picior.
Am privito pret de cateva secunde amuzandu-ma copios pe ceea ce facea. Nu intelegeam de ce a venit aici si ceea ce vrea. Si nici nu am de gand sa o las sa mai stea aici, pentru ca nu o suport. Ma ridic privindo cu dispret..

- Ha ? Haide spune, ce cauti aici ? Scopul si durata vizitei, scurt si la obiect. ii spun eu cascand

- Iesi afara ! Am ceva de vorbit cu tipul asta ! imi spunea ea indreptandu-se spre el,

Exact cand a trecut pe langa mine am prins-o de mana si am impinso. Privirea ei exprima oarecum ura insa nimic nu putea sa ascunda marea iubire de sine pe care si-o purta pentru propia-i persoana. Absolut nimic..

- Hmm, cum te cheama ? am intrebat punandu-mi mainile la piept

- Leticia , de ce te intereseaza ? Stii, hai iesi odata pana nu te plesnesc ! imi ordona ea incercand sa ma traga spre iesire.

Se pare ca eram mult prea puternica pentru ea. Se chinuia sa ma traga, insa nimic. M-a bufnit rasul cand am observat in ce hal face. Pur si simplu era o persoana pe care te puteai amuza chiar foarte tare.
Nu am putut sa ma abtin dar amintindu-mi ce mi-a spus. " Iesi sau te plesnesc ", m-am enervat instantaneu si am plesnito eu pe ea.

- Ei bine draga Leticia, se pare ca tu ai fost cea plesnita. Si am sa iti spun ceva, nu eu am sa ies de aici, ci tu. Asa ca mai bine pleaca pana nu te iau si de par, ok ? Pur si simplu nu ma intereseaza ce treaba ai tu cu Sasuke, si nu imi spui tu mie cand sa ies, ai inteles ? Hai, ai picioare ? Foarte bine, sa vad cum te misti, drum bun si cale batuta draga mea. ii spun eu calma, la sfarist razand.

Ea nu a mai spus nimic, decat a iesit plecand cu coada intre picioare. Leticia, hmm, cred ca e fiica directorului, daca da, ei bine merita sa ma comport si sa-i vorbesc in acest fel. Se vede oricum ca aschia nu sare departe de trunchi.
Oftez oarecum dezamagita intorcandu-ma, si bineinteles, am marea surpriza sa vad ca in spatele meu se afla Sasuke care ma privea pervers.
Ridic o spranceana neintelegand ce vrea, iar acesta parca citindu-mi gandurile imi spune..

- Mi-ai spus Sasuke ?

- Aolo, pai cum vrei sa iti spun ma ? Nu asa te cheama ? Sau altfel si nu stiu eu ? intreb eu ironica

Numai apuca sa spuna nimic caci in celula isi fac aparitia..


Cam atat, sper sa va placa. Am incercat sa il fac mai lung dar nu prea mi-a permis dispozitia, stiu ca e ingrozitor capitolul dar na, nu prea am avut inspiratie.

Mrr

Poza cu Johny pun mai pe seara


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 


Ultima editare efectuata de catre BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ in Lun 06 Feb 2012, 16:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 19:54

BUBU !
Aleluia next-ul. Il iubesc, il ador. E atat de tare. Firar el de mos libidinos. Arunc cu ceva dupa el data viitoare. Capitolul a fost grozav. Vroiam sa aiba mai multa actiune ^.^ . Ma multumesc cu atat, decat deloc. Cine intra? Cine ?
Next-ul :*


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 20:05

bubu, nu e deloc ingrozitor, e EXTRAORIDINAR!!!
mai vreau, mi s-a parut cam prea scurt
cine intra in celula?cine intra? cine??
ma omori cu suspansul asta, ma omori
pune next repede, te implooooor


  Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 20:23

Vai Bubu next-ul mult asteptat. Si ce frumos e! Vai cat imi place.
Intepata Leticia asta! Oare ce voia sa vorbeasca cu Sasuke?
Sti bubu ca iubesc ficul in love in love. De ce trebuia sa te opresti? Cine mai intra in celula?
Vai sunt asa curioasa. Abea astept next-ul care sper sa vina cat mai repede.
Mult spor la scris si multe idei! kiss kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 20:37

Mersi mersi mersi mersi!!!!!! thank you thank you thank you
Doamne cat ma bucur ca ai adus nextu!!!
E de sarbatorit nu alta!!! friends friends friends
Deci e supeeeerr!!!!
Sunt curioasa sa vad cum arata Jonny... roll unsure
Deci inca o data mersi ca ai adus nextu!!!
thank you love


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
Genin
Genin
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea copilariei
Nr. mesaje Nr. mesaje : 405
Puncte : 431
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen,etc
Stare de spirit Stare de spirit : ..actualmente.. Happy..

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 21:59

Doamne ajuta!!Nextul!! thank you thank you
Si cred ca meritam mai mult...adica sper sa pui nextul mai repede,nu??
sau vrei sa plangem sad sad sad ...dar tu nu vrei asta,nu???
DECI ADU REPEDE NEXTUL please please


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Colourfulbeautifulgirli
Sus In jos
^_*Sayuri_Ayame^_*
Academy Student
Academy Student
^_*Sayuri_Ayame^_*

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vesela...chiar si in cele mai grele momente!:D

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 02 Apr 2011, 22:38

Oh,Bubu! Nu este ingrozitor..este minunat!Imi pare rau ca este scurtut sad
Abea asteptam sa vad ce se intampla cu saraca Hinata.
Si iar ne'ai lasat in suspans.. nervi!
Sunt tare curioasa sa vad ce se va intampla in continuare cu Sasuke si Sakura. happy2
Sper din suflet sa iti permita dispozitia si pui next-ul repede, repede, micut-o(vorba vine) lough !
kiss
Spor la scris! a hug


Pwpici!
kiss in love
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Dum 03 Apr 2011, 21:23

bubu!fa-mi o favoare si anunta-ma si pe mine cand pui nextu plzzzzzz.si app vreau urmatorul capitol.


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Apr 2011, 19:23

Oh bulinel scuza-ma pentru intarziere..
Of of of.Super frumos!!
Hai pune continuarea aia!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Vin 08 Apr 2011, 22:28

Bubuuuuuuuu!!!!! Nextu rapid, da?
Hai o data tu fatho! Noi murim aici si tu nu mai pui nextu!!!!
please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please please
Next! Next! Next! Next!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Asss10Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 09:51

Chiar vrei sa murim toti aici?! Cred ca aproape toata lumea iti asteapta nextu si tu ce faci? Probabil ca te amuza comentariile noastre, dar de cealalta parte sa stii ca nu e deloc amuzant. Deaci... NEXT NEXT NEXT!!! please please please


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Sam 09 Apr 2011, 11:35

Hei! TARE frumos capitolul...
hm...oare, oare nu se combina sasuke si sakura...eu nu masi supara.....
hi hi hi...cum spuneam e tare frumos capitolul!!!!
si sper sa pui next-u....si cand spun sa pui next-ul sal pui azi nu maine:P

Ja'ne dance2
Sus In jos
tsunade90
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 21:02

NEXT please
Sus In jos
tsunade90
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 2
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : 0

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Dum 01 Mai 2011, 21:03

[b][i][quote]
Sus In jos
dydi
Genin
Genin
dydi

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 68
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Stat pe net
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 12:48

Te rog pune conitunarea,te rog!!!


Moartea nu e trista.Trist e ca multi oameni nu traiesc cu adevarat
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 19:45

In primul rand chococookielollipoop, sa stii ca nu ma amuza absolut deloc comentariile..numai ca nu am avut timp. In fine, am sa incerc sa scriu acum lough Probabil ca in maxim 20 de minute este gata happy2


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
xLostCandy
Chūnin
Chūnin
xLostCandy

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In fatza Pc`ului :-P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 842
Puncte : 950
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Multee ;-)
Stare de spirit Stare de spirit : La fel ca de obicei. ;-)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 22:01

bUNA BUBU,AI SPUS CA IN MAXIM 20 DE MIN ESTE GATA ,DAR ESTE ORA 22:00 ,TE ROG DULCE DULCE CA O SAVARINA SA PUI ASTAZI NEXTU DACA AI TIMP .SA STI CA TI-AM SCRIS PE UN ALT FIC DE-AL TAU CEVA COMENTARIU ,BYE BYE a hug kiss happy2


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 22851036290152712179676

`☺️`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a``♥️
pσa†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtøa®️ce autøмat!`



Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Mai 2011, 22:57

A intervenit ceva, si nu am putut. Maine pun, promit..


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Asss10Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Mar 03 Mai 2011, 06:46

Eu chiar nu vroiam sa te supar si chiar imi pare rau ca nu ai avut timp pentru a scrie nextul, dar eram atat de narabdatoare, incat... Oricum astept sa vad ce mai scoti din capsorul ala al tau genial. Choco te pupaceste dulcic!!! kiss in love kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Mar 17 Mai 2011, 18:54

heei buna am aterizat si eu pe aici deci
bubu ficul e genial si imi place dar vreau si next ike
deci please pune next-ul please please please



Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Hands10
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19Vin 20 Mai 2011, 09:41

hai cu nextu ala mami ca ma supar rau de tot pe tine (D) vrei sa plang ? Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 896861


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 11uyc9l
Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-