Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 06:35

Mi-a placut mult, Bubu! Vreau sa vad e se intampla in continuare! NEXT!


[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Atouchofmagicbyluches[/img]

Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
~Goethe





[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Blackmagicbyxgnyc [/img]

Magic is all around the world, isn`t it? dap !
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 07:56

shi mie mia plk foarte moolt aly:X:X:X:deci vreau sa vad nextu cat mai repede cum ar fi azi!!!
Sus In jos
Vad Vad sunete Aud culori
Academy Student
Academy Student
Vad Vad sunete Aud culori

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : P3 La pC ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : poi mai nik :p
Stare de spirit Stare de spirit : Extrem de ferikita

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 11:25

Te rog next....
Cat mai repede.....:o3
Doamne atata suspans....
Hai cu nextul ala o dat....
Si saracul Jhony:'( sad
Oare se va face bine?....
Ce se va mai intampla?...
Atatea intrbari...
Si niki un raspuns...
Ba da o sa fie....
Dupa e o sa citesc
Fik'ul ala o data....
Hai cu next...
Please,please.....
please .......Next.....
Te rog :o3


Faptele tale mi-au omorat zambetul,
Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul.
Ai distrus un vis frumos si-acum
Iti pare rau ...dar la ce folos ??
cE a fost , a fost !

De ce ma ranesti cu vorbe reci ?
Ma minti,ma alinti,apoi imi spui ca pleci,
Nu-ti pasa pentru ca stii ca ale mele bratze te vor primi oricand,
Insa nu te juca cu dragostea ca s-ar putea sa inchei jocul plangand !

La poarta inimii cand mi-ai batut,
Eu ti-am deschis cu un sarut.
Si-o-nchind acum in urma ta,
Pentru ca nu mai esti iubirea mea !

in love in love in love
Sus In jos
http://ladysakurauchiha.sunphoto.ro
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 14:49

BuBu ! Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 208323
Unde-i next-ul ?
Vreau next ..
Afurisitele alea de ... mai bn ma abtin
of of of ..
Next-ul Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 301723
Pupici Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 544217 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 962758


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 15:42

Aolo Bulinel cat de frumos e!
dar scurt asa ca pune continuareeaa
te roooggg!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 17:56

Vreau nextu!!!


[center][img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 18:42

Este incredibil....merita 10 cu +


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 44321453




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 19:11

Aolo Bulanell hai mai repede ca nextul ala ca simt cum fierbe sangele in mine! kboom


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 19:36

Cand vine nextu???
Hai te rugam!
Nu ne face sa cersim ca nu-i frumos! very sad


[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Atouchofmagicbyluches[/img]

Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
~Goethe





[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Blackmagicbyxgnyc [/img]

Magic is all around the world, isn`t it? dap !
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 23:41

Capitolul 6 .

Ma tranteste pe pat si se apropie de mine . Vazand asta eu ma ridic si ies din celula . Le caut pe fete in disperare si pana la urma le gasesc alaturi de baietii , afara . Erau cam abatuti cu toti insa eu eram si mai si . Ma asez pe jos langa Temari si aceasta ma i-a in brate soptindumi cuvinte linistitoare insa degeaba . Eu nu ma puteam calma . Adica cum sa ma calmez cand nu stiu absolut nimic de fratele meu ?
Oftez dupa care il vad pe Sasuke care avea si el o fata de lasama sa te las . Acesta se indreapta spre noi si se aseaza langa Naruto si Neji care priveau in gol . Hm , se pare ca Johny s-a integrat repede aici si ca si-a facut destui prieteni . Ma uit la Hinata care ma privea trista apoi las capul in jos . Daca o ascultam probabil ca Johny acum ar fii bine si nu sar mai fii intamplat nimic .
Timp de cateva ore nimeni nu a mai scos niciun cuvant . Asteptam cu nerabdare sa aflu in ce stare este Johny , numai suportam . Eram asa de nelinistita si tremuram oata incat le-am speriat si pe fete . Dar cum sa fiu linistita ? Trebuie sa aflu ceva de fratele meu , trebuie sa stiu in ce stare se afla . Numai suport sa stau asa nefacand nimic . In fond este vina mea , of daca eu mi-as fii vazut de treaba..
Da nuuu ! Cum sa stau eu locului ? Din cauza mea Johny a intrat in Inchisoare si tot din cauza mea a fost ranit . Ce ranit , vorbesc numai prostii . Este mai mult decat ranit si e numai si numai vina mea ! Nu o sa mio iert niciodata daca fratele meu v-a muri .
Dintro data ii observ pe mama si tata care se indreapta spre mine . Vai , am incurcato . Parca tata era plecat , vai de mine ce o sa-mi faca acum . Nici nu vreau sa ma gandesc la asta . Insa , spre uimirea mea cand tata ajunge in dreptul meu , ma ajuta sa ma ridic si ma i-a in brate .
Raman socata cand imi dau seama de ce se intampla . Stai putin , tata ma tine in brate ? Dar cum e posibil ? El nu m-a mai tinut in brate de ani buni , iar acum dintro data vine aici si ma i-a in brate . E foarte ciudat tot ce se intampla , nu pot sa cred asa ceva . Se pare ca lucrurile se intampla atunci cand te astepti mai putin . Ce ciudata mai este si viata asta .
Cand imi revin din soc il strang si eu in brate , facand-ul sa zambeasca . O fi el un ticalos , insa este tatal meu . Si vreau sa-i arat ca inca il mai respect si sunt asa cum m-a invatat el .
Presupun ca acum toata lumea ne priveste ciudat . Bineinteles , in afara de mama care ne priveste bland si zambind . Stai , mama zambeste ? Ok , ce se intampla aici ? Adica pana acum ar fii trebuit sa ma aleg deja cu o lovitura . Oare inca nu au aflat de Johny ? Sau ce se intampla , nu inteleg absolut nimic .
- Sakura ? Cum se simte fratele tau ? Stii ceva ? ma intreaba tata dandumi drumul .
Aha ! Deci e defapt stie de Johny , amandoi stiu . Dar de ce nu au tipat la mine ? Bine , mama ca mama . Ea este umpic mai blanda . Insa tata de ce nu ? Doamne cum mai sunt si eu , in loc sa-i multumesc lui Dumnezeu ca m-a scapat de o bataie , o cearta si o morala fiindca acum chiar nu ma simt in stare de asa ceva , eu ma gandesc de ce oare nu-mi reproseaza nimic .
Dau din cap negativ dupa care fara sa vreau o lacrima mi se iveste pe chip . Mama vine la mine si imi i-a fata in maini privinduma bland . Parca spunandumi din priviri sa numai fiu trista caci totul v-a fii bine . Insa degeaba , eu raman la ale mele . Pana nu mi se confirma sau nu mi se spune ceva despre Johny eu nu voi putea sa stau linistita . Doamne , ce am facut sa merit asta ? Oho , stiu ce am facut . Oricum , degeaba ma rog la tine . Eu de mult mi-am vandut sufletul celui rau . Numai e cale de intoarcere , si poate ca tot ce se intampla acum este pentru tot raul pe care lam facut altor copii nevinovati . Insa nu inteleg de ce trebuie sa plateasca Johny pentru asta , mai mult eu sunt de vina pentru toate . Eu am comis mai multe crime , am vandut mai multe droguri , am vandut mai multi copii si alte chestii . Dar asta este viata , nu e cum ne dormi noi . Nu este dupa vointa noastra , se pare ca este dupa..ei bine.. dupa.. Dumnezeu .
Un gardian se apropie de noi spunandune ca Johny se afla intr-o stare mai buna si ca vrea sa ma vada . Cum aud asta sar ghiulea cu gura pe saracul gardian pentru a ma conduce la fratele meu .
Plec alaturi de el ganditoare . Oare ce vrea sa-mi spuna ? Oare ma uraste ? In fond tot ce pateste e din cauza mea , nu am sa mio iert niciodata daca imi v-a spune ca nu vrea sa ma mai vada sau ca ma uraste . Defapt , sigur asta imi v-a spune . Adica .. sa fim seriosi , numai probleme ii cauzez ...
- Domnisoara..am ajuns..puteti intra ! .. imi spune Gardianul trezindu-ma din ganduri
Intru incet in incapere , inchid usa si ma apropii de fratele meu care ma privea...

Mna , sper ca v-a placut . Am atatea pe cap incat nici cum ma cheama numai stiu ,

Oare exista greseli de tastare ?

Normal ca da..

Imi pare rau daca vedeti vreuna

Insa nu am stat sa mai corectez

Sper sa va placa si acest capitol .

Pupici !

Mrr

Ah da.. multumesc pentru comentari ..


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 23:51

Dau edit dupa

Uite si edit-ul
Ce cuvant ciudat. MAi bine scriu doar ..
Edit :
Imi place foarte , foarte mult . Imi place cum scrii , dialogul nu e mult , nici sec . Naratiunea este ..
Totul e perfect
Imi place fic-ul .. ce zic eu aici .. Il ador .
BuBu ..
Uite ca nu am stat degeaba ... am prins next-ul
Cat lam alergat ,... pardon asteptat
He he ...
Ma .. glume fara sens .. ora e de vina .
Desi nu e foarte tarziu .. Azi nu am dormit si daca mai stau ..
Sa te astepti la ce e mai rau .
PAi
.....................................................................................................
HAi cu next-ul !
Pupici


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 08:09

Bubuu , vai ce frumos a fost , nu am cuvinte
A fost minunat , fratel ai si-a revenit ?
A fos super , m-ai lasat cu gura cascata cand am vazut ca au venit parinti ei
Mininat , concluzizie : parinti Sakurai sunt ciudati lough
Ce mi-a placut adia astept nexul
Si vreu sa vina repede , te rog
Te pwp scumpo si nu uita de next
Succes la idei postat si scoala kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 09:02

BUlanel este minunat!
Nu am sa-ti las ditamai comentariul pentru ca nu isi are rostul! dap !
Extraodinar este de ajuns! kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 11:49

Este super , super super frumooooos.
Vai cat imi place Bubu. Incredibil!
Foarte frumos ficul il ador!
Imi trebuie bataie ca nu am lasat comm.
Vai cum de-am putut uita sa las comm.
Deci absolut superb ficul! Il iubesc la fel si pe tine!
Sa aduci next-ul cat de repede poti!
Te pupacesk kiss kiss kiss
Noroc la scoala , spor la scris si multe idei!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Vin 04 Mar 2011, 14:10

Ah cat de frumos!!
Bulinel continuareaaa!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Maia
Academy Student
Academy Student
Maia

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Zona fara frica !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : :x

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 21:46

Ce fic ! Auch il ador ! Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 962758
Ma bucur ca Jhony e bine.si o sa ma bucur mai tare cand o sa pui nextu Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 78717


[b] Ma despart de prieteni zilnic , neintrerupt
Tot ce se naste moare chiar de la inceput.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 21:54

Ma bucur a iti place ficul Maria scumpo . Pai tocmai am pus next-ul la Black and White , sa vedem daca ma simt in stare sa pun si la acesta .

Raceala te termina..


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:05

Vai Bubu tu vrei sa ma termini nu? sad
Vreau nextuuuuuu kiss
Mor dupa ficurile tale kiss
Pwp si Next kiss
Felina 🆒


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Taemin_Stamp_by_eiyuutanParadis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Maia
Academy Student
Academy Student
Maia

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Zona fara frica !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : :x

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 22:08

Eu nu am timp de Black and White acum citesc Capcana Dragostei... Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 384738 dar o sa ma apuc de el cat mai curand. Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 544217


[b] Ma despart de prieteni zilnic , neintrerupt
Tot ce se naste moare chiar de la inceput.
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Lun 07 Mar 2011, 20:42

Hey Bubu.Interesant fic.Imi place mult de tot.Deci,vreau nextul.


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Mar 08 Mar 2011, 18:27

e ce mai tare fic ! next-ul cand vine?


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 44321453




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Mar 08 Mar 2011, 20:11

BUBu >>> Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 896861
Next-ul
Please Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 836813
Pupici


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 18:07

buna eu sunt noua pe aici !!!! :)
si am citit tot ficul tau , imi place si mai vreau ceva.....
nextttttttttttttttt
tt! nervi!
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 20:12

buna am citit si ficul asta al tau
imi place foarte foarte foarte MULT
vreau next...plsss nu mai am rabdare

te pupacesc:*bye


  Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19Sam 12 Mar 2011, 21:46

Hai Bulanel mai repede cu nextu ala! dap !


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-