Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Pact cu Dιανσℓιтα╳
Genin
Genin
Pact cu Dιανσℓιтα╳

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far away.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 537
Reputatie Reputatie : 47
Hobby-uri Hobby-uri : Laughting.
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Mai 2011, 14:33

Deci Buli drga..ti-am citit tot ficul..si asa ca esti bunica mea TE ROG SA PUI NEXTUL!!!! please please please please please please love please


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Tumblr_m8367uVwBk1rvjp5so1_500_large
At the same time, I wanna hug you
I wanna wrap my hands around your neck
You're an asshole but I love you
I think it must be true love.
Sus In jos
http://thevampirediariesluv.tumblr.com
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Vin 20 Mai 2011, 14:57

Cand pui nextul? crying
Toti vrem nextul, il asteptam de atata tiiimp.... te implooor sa-l pui cat mai repede posibil.
Pupici dulci kiss


  Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Mier 08 Iun 2011, 00:32

FIC INCHIS !


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 15:30

Miau miau ! Am deschis ficul acesta caci vreau sa il continui si oricum asta intentionam numai ca inainte nu aveam timp. Asa, o micuta schimbare. Voi scrie din perspectiva autorului. Asa, sper sa va placa.


Capitolul 9.




In celula isi fac aparitia doi baieti care se pare ca erau prieteni cu brunetul. Sakura nu a vrut sa fie atat de rea asa ca i-a lasat sa vorbeasca, ea iesind afara.
A stat cateva minute dupa care se intoarse in celula. Il gasi pe Sasuke stand in picioare, fiind destul de ganditor. Cum o vazu, acesta se apropia de ea. O lua de mana si o lipi de perete. Se apropia putin de ea, nici prea mult dar nici prea putin.
Pret de cateva clipe ii privi ochii verzi precum cele mai inspumate alge ale marii. Sasuke se simtea bine in preajma ei. Numai simtise asta niciodata, pentru cineva. Defapt, nu era sigur ca simte ceva pentru ea.
- Te plac.. spuse el incet
Ea facu ochii mari, incepand sa respire din ce in ce mai greu. Nu stia de ce are aceste simtome, in fond, ea nu simtea nimic pentru el. Poate doar atractie fizica. Dar altceva ? Nu. Sau poate, totusi exista ceva intre ei.
- De ce te miri, frumoaso? incepu el sa rada. Oricine aflat in aceasta inchisoare te vrea. continua, incet.
Ea lasa capul in jos. Inchise ochii pentru un moment, strangandu-si pumnii. El ii ridica chipul, sarutand-o. Sakura deschise ochii, mirata. Ii inchise inapoi, savurand acel moment. Era unul dulce, chiar daca cei doi nu acceptau..mii de sentimente ii inconjurau.
Brunetul se dadu doi pasi in spate, privind-o. Incepu sa rada, vazandu-i expresia fetei.
- Tu chiar crezi ca eu simt ceva pentru tine? Esti doar o alta distractie. Sakura, Sakura..spuse el razand in hohote
- Vrei sa taci? Sau poti rade si mai tare de atat? Eu nu cred nimic, esti la fel ca ceilalti. Da-te..spuse ea, iesind din celula.
Iesise afara, asezandu-se pe o bancuta ce se afla sub crengile unui copac batran. Nu vroia sa accepte asta, dar ochii ei spuneau totul. Usor, usor se umezeau. Stia ca el era la fel ca ceilalti, dar de ce s-a lasat pacalita ? Cum a putut fi atat de puerila ?
Asta era unul dintre momentele in care si-ar fi dorit sa dispara de pe fata pamantului. Sasuke nu stia ca tocmai a fost primul baiat care a sarutat-o pe Sakura..
Desi era o mare infractoare, printre cei mai cunoscuti..niciodata nu a avut timp de iubiti sau ceva de genul. Nu isi permitea sa fie atat de imprudenta si sa se puna singura in pericol.
Inima ei se spargea precum un cristal, in mii si mii de bucatele. Oare ar mai fi putut da ochii cu el? E puternica, trebuia sa faca fata problemei. In fond, a fost doar un sarut. Si Sasuke nu trebuia sa stie ca el a fost primul ce a sarutat-o. Nu trebuia ! Sub nicio forma.
Ofta, stergandu-si lacrima care, cu multe eforturi din partea Sakurei, aceasta tot si-a facut aparitia pe chipul blajin al fetei. Se ridica de pe banca, nu avea putere de a privi in fata. Asa ca mergea cu capul in jos, nedandu-si seama ca in fata ei se afla cineva. Se izbi de acea persoana. Isi ridica chipul, privind in fata. Ochii ii se marira cand vazu cine era in fata ei. Vru sa o ia la fuga insa acea persoana a fost mult mai rapida, a prins-o de par, tarand-o pana in fata curtii. Apoi striga:
- Toti detinuti sa vina aici ! In aceasta clipa, miscati-va viermi buni de nimic.
Sakura era ingrozita. Cel ce o tinea de par era chiar directorul. Oare ce avea de gand ? Nu stia, dar va afla.
- Leticia ! Leticiaa ! Vino aici. Asa, acum sa va spun. Incantatoarea mea fiica o va bate pe draguta voastra Sakura. Nu aveti voie sa va bagati ! Acum, dati-i drumul. spuse el, dandu-i drumul la par Sakurei si impingand-o in fata Leticiei.
Aceasta nici nu a asteptat, tragandu-i o palma Sakurei de toata frumusetea. Fata cazu la pamant, Leticia profitand, s-a napustit asupra ei..


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 


Ultima editare efectuata de catre BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ in Lun 06 Feb 2012, 16:59, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Asss10Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Dum 05 Feb 2012, 21:42

Vaaii, ce dor mi-era de acest fic. in love Si sa stii ca ma surprinzi cu fiecare capitol, mai ales ca vad ca lucrurile iau o turnura interesanta. :> Sper totusi ca va iesi bine si ca acel mic nesuferit brunet sa isi dea seama cat de prost poate fi uneori. heh Asa, so spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Lun 06 Feb 2012, 16:45

Buna! Ma mir c n-a mai comentat nimeni, este un fic foarte citit si multi useri asteptau cu ardoare redeschiderea lui. Eh, Sasuke..cred ca a fost pus de acei tipi sa faca asta, sau poate si mai multe.. Lecticia este o mare potaie..si directorul la fel, nu pot sa cred ca ala e mos si are chef de actiune..Sti Bubu cat de frumos este, nu? Cred ca nu mai trebuie sa o spun.. in love Astept next-ul, sa-l aduci cat de repede poti. kiss

P.S. Cred ca era capitolul noua, scuze daca te-am deranjat si nu e bine ce spun. (cred ca ai pus doua capitole, notate cu 7.)



Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Lun 06 Feb 2012, 17:29

Super tare,dabea astept nextul,este un fic foarte reusit!Te pupacesc skumpyyyy! kiss kiss happy2 a hug a hug
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Lun 06 Feb 2012, 21:10

vaaaaai, suspansu asta, imi pare nespus de rau ca nu am trecut pe aici.
ficul e extraordinar de frumos. Sper ca Sakura sa o bata pe Leticia aia, vai imi vine sa sar pe ea. in fine te rog dulce de tot sa aduci nextul cat de repede fiindca suspansul asta ma omoara cu zile. Ja ne!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Mier 08 Feb 2012, 15:39

Asaaa...in fine am terminat de citit! E foarte frumos kiss Scuze ca nu am comm mai devreme, dar avand in vedere ca sunt noua, iar ficul tau a fost inchis (CEA MAI MARE PROSTIE) nu am putut comenta... Deci sper sa nu il inchizi din nou si sa pui next cat poti uh de repede

Cya in love


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Ionutz
Genin
Genin
Ionutz

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : -18
Hobby-uri Hobby-uri : Ghici!
Stare de spirit Stare de spirit : In general Crezzy! Daca sunt nervos iese urat!

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Sam 11 Feb 2012, 15:37

Este un fic nemaipomenit si te rog sa-mi citesti si mie ficul si sa-mi dai com si te rog sa le spui si altora sa-mi dea commuri .Ciao Ionutz.




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 22592652190124449097216



We'll spend an eternity without you, loving you!


Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Sam 11 Feb 2012, 16:25

Kawaii :X
Bubu, stii ca te iubesc Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 962758. Mno, deci fic-ul este nemaipomenit. Pfai, esti geniala!
Eu il bat pe mosul ala, cu Leticia cu tot. So, anunta-ma si pe mine cand aduci next-ul Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 301723. Spor la scris si la idei!^^
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 273918
* As comenta la remarca lui Ionut dar nu vreau sa fac circ pe aici.^^

Editat de choco: voi comenta eu la remarca lui Ionut, nicio problema. Deci tu vii sa comentezi la un fic spunand ca este foarte frumos si apoi ii spui autoarei sa treaca pe la ficul tau, sa comenteze si sa ii mai faca si reclama? Si daca ar fi sa faca asta, tu ce i-ai oferi in schimb? Pentru ca sincer, de comentariile unor pesoane ca tine nu cred ca are nevoie. In orice caz, atunci cand iti spui parerea despre un capitol sau un fic in general nu spui doar ca este frumos. Spui ce ti-a placut cel mai mult si alte lucruri asemenea. Apoi, de ce sa iti citeasca ficul? Este obligata? Am vazut ca ai scris te rog frumos, insa nu era necesar sa faci aceasta remarca din moment ce fiecare citeste ce vrea de la cine vrea. Bella, iarta-ma ca am intervenit in postul tau, insa nu mai era necesar de alt mesaj cu off. Pe viitor sa nu mai vad asa ceva, ca ne suparam. Acum sa vedem ce va spune si Bubu, insa sunt sigura ca nu va fi de acord. ^^


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
^_*Sayuri_Ayame^_*
Academy Student
Academy Student
^_*Sayuri_Ayame^_*

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti:P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 19
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : Intotdeauna vesela...chiar si in cele mai grele momente!:D

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Sam 11 Feb 2012, 16:46

huh? BUBUUU, ce ma bucur ca ai redeschis ficul in love
capitolul este superb kiss Abea astept sa pui next-ul in love


Pupici kiss kiss
Sus In jos
SasukeLoveSakura
Genin
Genin
SasukeLoveSakura

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -_-"
acebook acebook : AbyssalEye
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : -_-"
Stare de spirit Stare de spirit : Keep calm and listen

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Sam 11 Feb 2012, 23:12

Genial....frste cat ma enerveaza Sasuke...sper ca Sakura sa ii dea un Leticiei si sa o bage in coma...la spitalul 9...nu o suport....
Lasa ca ma intalnesc eu cu aia si ii fac un permanent in par...
Ideea este geniala si imi place muult de tooot...spor la scris...si la idei...anunta-ma cand pui nextul...eu sper c atunci cand ii cade lui Sasuke cu tronc ,Sakura sa ii faca exact la fel...
Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Dum 12 Feb 2012, 13:41

Tare continua repede next


Editat de choco: comentariile trebuie sa contina cel putin 10 cuvinte, dupa cum prevede Regulamentul. Mai uitati-va pe acolo in caz ca ati uitat esentialul. hmm...?!
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 21:43

Ok, in primul rand : sa-mi fie rusine ca nu am citit acest superb capitol. Iti ador ficul, este absolut genial. :X
in al doilea rand: unde e neeeextul? Pff, mai mami, tu vrei sa fac aici infart? Ma pui pe mine sa-mi imaginez cum vrei tu sa continui? Deci, te rog dulce ca o savarina sa pui nextul :) dap !
Te iubesc, mami ! in love


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 11uyc9l
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 22:48

wow ficul e inimaginabil de frumos. aloooooooooo vrei sa facem infarct sau ce? continual te rrrooooooooooooooooooooooooooooooog e incredibil de inteesant. rock sunt super curioasa ce se va intampla can\'t see !!! ingrijorat sad crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 12:13

Ce sa spun? absolut superb! puppy eyes.
Mama mama ce imi vine nervi! sa o bat pe letitia biciuitor si pe sasuke angry. Sasuke, Sasuke down nu e frumos ce ai facut, nu nu waiting .Mama masi de letitia ca o bat si pe ea si pe Sasuke. Lasa Sakura ca treci si peste asta a hug! Cat de nesuferit e Directorul! Perversul! Cum sa o violeze pe saraca Hinata ban him fast! sad?! Pervers moshneag kboom think. Se pare ca si contrabandisti au sentimente puppy eyes. Ce sa spun. Astept sa vad cum se dezvolta relatia dintre Sasuke si Sakura, sper sa nu inceapa sa se pata down.

Vreau sa ma anunti cand pui nextul puppy eyes, terog sad. Vin cu sucul si mancarea! bere . Spor la scris si la idei a hug.
Mely a trecut pe aici! good job


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Dum 24 Iun 2012, 14:32

Hey BubuBioBella :X:X:X!!
Ce fic frumos ai :X:X!!
Ideea imi place la nebunie cu inchisoarea :X!
Ma cam enerveaza Leticia aia ...daca ii face ceva rozaliei o omor >:P!
Esti super talentata fumeie!!:X:X:X
Astept sa pui next !:X
Te pupiceste Deea kiss !



Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Cooltext1711025034_zps229023de
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 17:43

Fic inchis din nou !

L-ai redeschis ca sa pui doar un capitol ?

Autoarea nu a mai postat din februarie, imi pare rau dar merge la >> Fan Ficuri blocate.

Daca doresti sa-l redeschizi ( din nou ) poti sa rogi un Moderator/Critic.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Dum 14 Oct 2012, 18:32

Fan Fic Sauke&Sakura redeschis la cererea autoarei. dap ! Sa te ti de el Bubulinici. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Lun 15 Oct 2012, 12:43

Nooo. Deci, nici nu sti cat de mult ma bucur ca o sa-l continui:X.
Mami, sti cati de mult iti ador ficul si felul in care scri, asa ca, daca nu o sa-l termini ne suparam hmm...?! .
Mult spor la scris si idei! kiss

Dey was here.


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 11uyc9l
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Asss10Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Lun 15 Oct 2012, 18:49

Hiiiiii. in love Deci abia astept nextul, mai ales ca era unul dintre ficurile mele preferate, atat dintre ale tale, cat si de pe intreg forumul. love Bulanel, sunt aici fanul #1, asa ca sa aduci cat mai repejor capitolul.. La care ai ajuns.. lough Hai, te pup dulce si iti urez multa multa inspiratie. kiss




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Lun 15 Oct 2012, 23:37

foarte tare ficul. im pare rau ca am ajuns debea acum. si Licitia aia sau cum o cheama,merita chinuita in cele mai groaznice feluri. a fel s directorul. l uptrasc! Astept nextu si te rog anunta-ma si pe mine. Te pup!!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 8BGmFkk
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Mar 16 Oct 2012, 22:33

Iti ador la nebunie ficul si scuze ca iti las mesaj prea tarziu ,dar tocmai ce l-am citit.Te rog anunta-ma cand pui nextu !Pupici ! kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
ely.LoveAnime
Academy Student
Academy Student
ely.LoveAnime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Savana
acebook acebook : Ai enma (Dunca Mary)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Anime, desen, muzica .. ect
Stare de spirit Stare de spirit : Totul e alb şi negru.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19Vin 19 Oct 2012, 14:08

[b][img][/img] hi! Buna sunt noua aici pe acest forum.:) dar e frumos ficu asta,foarte interesant,si Sakura e atat de tare in sens ca e cool,modul in care se comporta si are tupeu.Dar Sasuke e un tampit ce sa zic a sarutat-o fara sa stie ca asta e primul ei sarut :( iar ei ii place de el Domane.TE ROG SA MA ANUNTII LA NEXT :D


Un lucru este cert în iubire.
Indiferent cât de mult ai vrea să nu te mai întorci acolo, mereu vei ajunge la persoana iubită.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-