Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Maia
Academy Student
Academy Student
Maia

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Zona fara frica !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : :x

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Dum 13 Mar 2011, 20:14

teee rooog pune nextu repede Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 78717


[b] Ma despart de prieteni zilnic , neintrerupt
Tot ce se naste moare chiar de la inceput.
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Lun 14 Mar 2011, 10:21

Mamii, vreu nextul cand il pui ? , ca moor aici sad E super
Te rog sa me anunti si pe mine cand il pui si punel repede ca nu mai pot sad


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Lun 14 Mar 2011, 17:00

Eu mor aici Buli sad
Vrem next love


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Taemin_Stamp_by_eiyuutanParadis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Mar 2011, 09:09

Vai vai .... deci draga mami trebuie sa te anunt ca ai o fiica foarte nesimtita Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861
Cum am putut eu sa nu comentez la acest fic superb ? of..of...
Asa acum .... despre acest fic....ce pot spune mai mult decat ca e ultra , mega , extra superb ?...
So...next repede Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 962758 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 208323


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 11uyc9l
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Mar 2011, 12:03

Bulaneel ! Trezirea! Hai cu nextul cela dap !


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Mar 2011, 14:48

Next-ul Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 269478


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Mier 16 Mar 2011, 21:57

Nextu... Mami unde e nextu ???.... vrei sa ma supar ? Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 896861 ...repede next Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 208323


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 11uyc9l
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Joi 17 Mar 2011, 01:07

Imi pare rau .. nu v-a mai fii niciun next .

FIC INCHIS !


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Vad Vad sunete Aud culori
Academy Student
Academy Student
Vad Vad sunete Aud culori

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : P3 La pC ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : poi mai nik :p
Stare de spirit Stare de spirit : Extrem de ferikita

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Lun 21 Mar 2011, 12:50

wtf ......De ce sad
Valeleu....
De ce este inchis???
Eu iubesc fik'ul acesta sad


Faptele tale mi-au omorat zambetul,
Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul.
Ai distrus un vis frumos si-acum
Iti pare rau ...dar la ce folos ??
cE a fost , a fost !

De ce ma ranesti cu vorbe reci ?
Ma minti,ma alinti,apoi imi spui ca pleci,
Nu-ti pasa pentru ca stii ca ale mele bratze te vor primi oricand,
Insa nu te juca cu dragostea ca s-ar putea sa inchei jocul plangand !

La poarta inimii cand mi-ai batut,
Eu ti-am deschis cu un sarut.
Si-o-nchind acum in urma ta,
Pentru ca nu mai esti iubirea mea !

in love in love in love
Sus In jos
http://ladysakurauchiha.sunphoto.ro
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Lun 21 Mar 2011, 18:27

Nu mai este inchis dance2


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Lun 21 Mar 2011, 18:44

Ce bineeeeeeeeee
vino k nextu repede bubu
te pup :*


  Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 J7jw


“Sometimes I wonder if there's something wrong with me. Perhaps I've spent too long in the company of my literary romantic heroes, and consequently my ideals and expectations are far too high.”
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Joi 24 Mar 2011, 18:40

Haii Bubuuu cu next-ull ca ma omoara suspansul nervi!


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Vin 25 Mar 2011, 11:28

Te roooggggg din suflet sa pui nextuuu!!!!!!!Si mai repede ca moooorrr de nerabdare!!!!!! please PUNE NEXTUUUUUUU!!!!!!!!!!!! please please please please


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Vin 25 Mar 2011, 14:40

Capitolul 7.

Ma privea atat de bland si trist, o lacrima cazand pe obrazu-i fin. Cu o voce ragusita imi sopti sa ma apropii de el pentru ca vrea sa ma stranga in brate. Fara a mai comenta ceva ma indrept spre el. Ajungand in dreptul lui acesta se ridica si ma i-a in brate. Simtindu-i caldura corpului m-am blocat. Lacrimile incepura sa cada in voie pe chipul meu ce exprima tristete si oboseala, lacrimi grele si totodata fierbinti. Inima incepu sa imi bata cu putere parca vrand sa imi iasa din piept, iar corpul incepu sa-mi tremure involuntar.
Johny imi da drumul, insa eu tin capul in jos. Il aud cum ma striga iar apoi simt doua degete care imi ridica chipul.
- Absolut nimic nu e mai trist decat o lacrima ce ofileste un zambet, ce sfasie inima si o face sa sangereze , te rog surioara nu mai plange. Acum sunt bine si promit ca mereu voi fi langa tine. imi spuse el pe un ton bland, mangaindu-mi parul.
Nu puteam sa nu plang, adica el era acum bine insa gandul ca prin ce a trecut era din vina mea nu imi dadea pace. Imi doream sa iesim cat mai curand de aici, desi stiam ca inca nici procesul nu a inceput. Si bineinteles, stim amandoi ca vom fi condamnati la multi ani, insa eu nu am de gand sa stau fara sa fac nimic.
Pe usa intra o asistenta ce-i spune fratelui meu ca poate pleca. Acesta doar zambeste apoi ma ia de mana si iesim din incapere. Ma bucur foarte mult ca nu s-a intamplat ceva mai grav, iar cu Gella si Karin rezolv eu. Cele doua mi-o vor plati, le voi face sa sufere exact cum am suferit eu la gandul ca fratele meu poate muri din cauza mea. Ma intreb totusi daca el se simte bine precum imi spune, e cam palid si simt ca nu e in apele lui. Oare ce o fi cu el ?
Am fost atat de afundata in ganduri in cat nu am observat ca ne aflam deja in curtea inchisori alaturi de prietenii nostri. Baietii ne spun ca merg sa se plimbe, iar noi ramanem singure. Imi las capul pe spate oftand lung. Eram foarte obosita, cred ca voi ceda psihic.
Imi indrept privirea prin curtea inchisori privind imprejurimile. Oh, peste tot unde ma uitam vedeam numai delicventi, halal viata au si ei. Desi nu stiu de ce spun asta. Caci in lumea delicventilor nu conteaza daca esti criminal, hot, traficant sau altceva. Pentru ca pana la urma toti suntem la fel, daca am ales aceasta viata inseamna ca asa trebuie sa fie. Nu am de ce sa ma plang caci imi place ceea ce fac. Poate ca nu e bine insa pe mine nu ma deranjeaza acest lucru, ma simt bine asa cum sunt si nu am de gand sa schimb nimic la mine. Politisti cred ca daca ne tin inchisi aici ne vin mintea la cap insa nu e asa. Odata ce ai intrat in aceasta lume a tuturor rautatilor nu mai ai cum sa scapi, poate ca uni da insa cu mine nu e asa. Nimic nu ma va schimba, absolut nimic.
- Fetelor, unde e Hinata ? intreaba Ino trezindu-ma din ganduri.
Abia acum observ si eu ca Hinata nu este aici, oare unde o fi fata asta ? Le spun fetelor ca mai bine am merge sa o cautam, iar acestea dau afirmativ din cap si incepem sa o cautam pe bruneta. Unde o fi ? Nu am mai vazut-o de mult timp si oricum ea nu e genul de fata care sa stea singura, ea mai mult sta langa noi deci nu pot sa imi dau seama unde ar fi.
Doua ore bune am cautato si degeaba, nu era de gasit. Deja incepeam sa fiu ingrijorata, Hinata nu e de gasit si habar nu am unde sa o mai caut. Deodata trecem pe langa celula mea si ii observam pe baieti. Ma opresc brusc si intru fara a spune ceva. Nu se poate ! Nici aici nu este, unde poate fi ?
Ma uit la baieti care se pare ca ne priveau neintelegand ce se intampla. Oftez scurt apoi imi indrept privirea catre Neji spunand.
- Neji, Hinata a disparut ! Nu e de gasit, si nu glumesc. Am cautat-o peste tot si nu e nicaieri . Mai bine am mer...dar nu apuc sa termin propozitia deoarece imi pica fisa . Mai bine ne-am grabi caci am o vaga idee unde poate fi Hinata si nu cred ca e bine sa mai asteptam nici un moment ! tip eu luando la fuga.
Ceilalti au stat putin pe ganduri apoi au luato si ei dupa mine. Nu se poate ! Stiu unde e Hinata. In biroul directorului, oh Doamne te rog sa fie bine. Sper sa nu ajungem prea tarziu. Nenorocitul, daca i-a facut ceva, daca s-a atins de Hinata o sa plateasca. Nu pot sa cred cat de aiurita sunt, cum am putut sa nu imi dau seama pana acum ?
Daca Hinata a patit ceva e numai vina mea. Directorul e in stare sa o violeze, eu am scapat dar ea nu are nicio sansa. Doamne, te rog ajutane sa nu ajungem prea tarziu. Nu o sa mi-o iert niciodata daca ii se va intampla ceva Hinatei.
Cand ajungem vreau sa intru direct insa in fata mea se pune o fata, cred ca nici saisprezece ani nu avea. Satena si cu ochii caprui-verzui, atitudinea ei nu prea imi placea deoarece ne privea superior. Insa nu aveam timp de ea, am impinso cu putere facando sa cada si am intrat val-vartej pe usa. Am ramas blocata, la fel si ceilalti de altfel. Hinata se afla pe birou, in sutien si mosul peste ea....


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Vin 25 Mar 2011, 15:42

Oh doamne.Minunaat..
Imi palce si pune continuara repede.Imi place atitudinea lui Jhonny!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Vin 25 Mar 2011, 16:00

o.O Mos inputit ..
Auzi la el ..
PAi imi place foarte mult capitolul. Acum am vazut ca scrisese-si mai sus ca-l inchizi
Ai inebunit femeie? Nici sa nu te mai gandesti la asta
Descrierea imi place, naratiunea, dialogul toate la locul lor. Greseli nu am fazut
Next-ul :*


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
ada
Genin
Genin
ada

Sex : feminin Localizare Localizare : Undeva in intuneric
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 182
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Mda...

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Vin 25 Mar 2011, 20:34

Pff.... Mos prost! Ce tupeu!
Daca ii face ceva Hiniatei il omor biciuitor
Mia Placul La Nebunie Capitolul!
Foarte frumos. Ai talent credema:X:D

Ce pot sa spun Vreau Next-ul! good job
Sus In jos
Apocalipsa
Chūnin
Chūnin
Apocalipsa

Sex : feminin Localizare Localizare : La bau bau
acebook acebook : Ade Adèle
Nr. mesaje Nr. mesaje : 580
Puncte : 778
Reputatie Reputatie : 165
Hobby-uri Hobby-uri : chitara, muritul de ras cu plamanul meu :x (buby)
Stare de spirit Stare de spirit : Ce gluma buna:))

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Vin 25 Mar 2011, 21:15

AHH! Il urasc pe Mosul ala! biciuitor
Minunat capitolul in love ca de obicei!
Astept next-ul spor la scris scumpo a hug


•I love the way you lie..•
I can't tell you what it really is
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Tattoood
•I can only tell you what it feels like•
And right now there's a steel knife
Sus In jos
Ayla
Genin
Genin
Ayla

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Mangalia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 226
Puncte : 259
Reputatie Reputatie : 14

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Vin 25 Mar 2011, 21:43

dance2 hey Bubu.Ma bucur ca ai redeschis ficul.deci,vreau nextul.


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Z501bc4e477b8c
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Lun 28 Mar 2011, 14:47

[i] Bubu!!!!!!!Nextuuuuuuuuuuuuu!!!!!! please please please please please please please
Spune.mi te rog...CUM POATE FI FRATELE SAKUREI ASA DE...DE...DE INTELEGATOR,DE AFECTUOS?
Doare e mafiot,nu?
Si te iplor pune.ne o poza cu Jonny! please
Ce tare e ficu!!! dance2 dance2
Si sa nu mai aud ca vrei sa il inchizi,da? biciuitor


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Mar 29 Mar 2011, 01:44

Deci va multumesc pentru comentari, ma bucur ca va place si o sa incerc sa pun next-ul cat mai repede. Wolfy scumpo..o sa pun si o poza cu Johny..si el este asa de intelegatori si afectuos..doar cu Sakura..pentru ca e sora lui heh


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Mar 29 Mar 2011, 12:38

Mersi ca mi.ai raspuns la intrebare!!! thank you
Si abia astept sa pui nextu!!! dance2
Doamne ce tare e maimutouil asta: dance2
Dansam!Dansam!Haide.ti si voi cum mine!
Un doi...Chea Chea Chea!!! dance2
Scuze!M.a cam luat valu.... unsure
Sunt sigura ca acum ganditi ca sunt nebuna,nu?Desigur ca asta ganditi!
Si sa stiti ca nu ma supar....Chiar sunt nebuna de legat!! lough lough


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
Genin
Genin
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea copilariei
Nr. mesaje Nr. mesaje : 405
Puncte : 431
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen,etc
Stare de spirit Stare de spirit : ..actualmente.. Happy..

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Mar 29 Mar 2011, 15:08

Pune nextul azi!!!E foooarte fain ficul tau si interesant...Ma intreb Sakura o sa fie impreuna cu Sasuke si o sa iese din inchisoare???Astept nextu please
lol damn! lough m-am molipsit si eu dupa voi:sa fiu nebuna,nu ca nu ieram si inainte doar ca cum si mai rau lough lough heh dj


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Colourfulbeautifulgirli
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Joi 31 Mar 2011, 17:53

Bubu!!!!!!Te implor adu nextu!!!!!!!!!!!!!!
Sunt inebunita dupa ficu asta!!!!!!!!!!! in love
Cel mai tare!!!
Asa ca te rog din toata inima:ADU REPEDE NEXTUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!
please please please please please please please please please


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕
Genin
Genin
Ony♫Baby♥Angel◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : in lumea copilariei
Nr. mesaje Nr. mesaje : 405
Puncte : 431
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen,etc
Stare de spirit Stare de spirit : ..actualmente.. Happy..

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19Joi 31 Mar 2011, 18:19

Adu nextul odata...Vrei sa plangem??? sad sad sad lough


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Colourfulbeautifulgirli
Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-