Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 16:39

Hei. Ma bucur ca mai am inca cititori care apreciaza acest fic. Ma voi tine de el. So, cred ca am ajuns la capitolul 10.. daca nu ma insel. Enjoy !

Capitolul 10.


Toata lumea privea inspaimantata. Pana la urma, in mod normal asa ceva nu ar trebui sa se intample intr-o inchisoare. Un director ar trebui sa aiba grija sa fie disciplina, nu sa-i invete la ce-i mai rau.
Sakura era socata, se simtea rau si nu intelegea ce se intampla. Asa ca, Leticia observand starea Sakurei, profita si o lovi din plin. Tatal sau privea cu mandrie, ceva ceea ce era foarte ciudat. Oricum priveai aceasta situatie, nu iti dadeai seama la ce duce.
Acesta primi un mesaj, fapt pentru care a trebuit sa paraseasca curtea unde se bateau cele doua fete, si de altfel se aflau si ceilalti detinuti.
In multime, persoanele care erau de fata, se putea spune ca sunt impartite in tabere. Erau voci care strigau numele Leticiei, dar, de asemenea, erau voci care strigau cu toata puterea numele Sakurei.
Din pacate, aceasta era mult prea ametita. Firicele de sange incepusera sa ii se scurga din gura, iar vanataile si zgarieturiile nu ezitau sa apara. Prietenii ei, inclusiv fratele ei, nu erau de fata. Acestia erau inauntru, nestiind ce se intampla afara. Pentru ca, peretii fiind foarte puternici era destul de greu sa auzi ce se intampla afara.
Leticia facu marea greseala de a-i insulta parintii Sakurei, fapt pentru care a facut-o pe fata sa se trezeasca la realitate. Realizand ce se intampla si nemaisuportand insultele la adresa familiei ei, Sakura o lovi pe Leticia atat de tare incat aceasta isi pierdu pe loc echilibrul si se prabusi la pamant. Sakura, profitand de aceasta intamplare, se lasa la nivelul ei si ii trase cateva palme apoi, condusa de furie, incepuse s-o stranga de gat. Leticia nu mai putea sa respire, chiar atunci prietenii Sakurei aparura si ei. Se pare ca auzisera tipetele celorlalti si, alarmati, au iesit afara ca sa vada ce se intampla.
Cand au observat-o pe Sakura, au ramas socati. Johny era in cale afara de nervos, in timp ce baietii se chinuiau sa-l tina ca sa nu se implice si el in acea bataie.
Sakura, pe de alta parte, era mult mai nervoasa. In adancul inimi stia ca daca mai continua asa, va ajunge s-o omoare pe Leticia. Si risca multe facand asta. Insa, nu-si putea controla mainile. Parca era mai mult condusa de instinct.
Leticia se invinetise la fata, exact ca atunci cand ramai fara aer si simti ca te sufoci. Si nu doar simti, chiar o faci. S-ar zice ca asta ar fi una dintre cele mai groaznice moduri de a muri.
Chiar la tanc, aparu Sasuke. De unde? Nu se stie. Dar bine pentru Sakura. Vazand ce se intampla. Acesta se repezi la Sakura prinzand-o de mijloc si tragand-o spre el. Astfel incat, Leticia pentru un moment era in siguranta.

- Lasa-ma !! Da-mi drumul oricine ai fi ! Da-mi drumul in momentul asta ! striga Sakura, mai bine spus, urla.
- Nu iti dau drumul. Esti nebuna? Poti s-o omori. E fata directorului !! Stii ce inseamna asta? intreba Sasuke

Sakura se uita urat la el, desi stia cata dreptate are. Asta insemna sa-si puna ea viata in pericol, risca ori sa moara, ori sa ramana pe veci inchisa in aceasta inchisoare. Ceea ce nu putea sa permita. Il impinse pe Sasuke, se uita urat la Leticia, si apoi pleca inauntru. In spatele ei, toata lumea-i striga numele.
Dupa cateva ore Sakura, care adormise, se trezi buimaca. Si spera ca tot ce s-a intamplat sa fi fost un vis urat. Insa nu, nu era asa. Vanataile de pe corp ii demonstrau asta. Se ridica din pat si incepu sa se plimbe dintr-un cap al celulei in celalalt cap. Se gandea la tot ce s-a intamplat de cand a intrat in inchisoare. Viata ei nu mai era interesanta. Nu se mai distra, din potriva. Aici erau adunati cei mai mari criminali ai lumii. Cei mai mari infractori. Aici intradevar trebuia sa-si pazeasca spatele, pentru ca nu era nimeni care s-o faca. Nu-si putea lasa fratele s-o pazeasca. Era mult prea riscant, si el trebuia sa-si apere spatele.

- Hmpf. Pana la urma tu chiar esti o adevarata felina. spuse Sasuke, care intra in celula zambind strengar.

Sakura nu il baga in seama. Continua sa se plimbe prin celula, ignorand faptul ca Sasuke o privea si vorbea cu ea. Se purta de parca ar fi fost singura. Nu putea sa nu se gandeasca la faptul ca directorul, intr-un fel sau altul, se va razbuna pe ea.
In momentul urmator, exasperat fiind Sasuke de plimbarile ei, de potriva, si ametit.. o lua de mijloc si o impinse in perete privind-o in ochi. Apoi ii spuse ..


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 17:01

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! S-a terminat, de ce Doamne!? De ce ma pedepsesti asa? :(((((
Bubu, sti de cat timp astept sa dea un semn de viata ficul asta?> De foarte mult timp. Ma bucur ca Sakura a batut-o pe Leticia, chiar asta merita.
Si, ce vrea sa-i zica Sasuke? (goo) Astept urmatorul capitol, spor la scris. a hug

P.S. Prima!!



Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 17:30

Imi place capitolul ,dar lipseste nextul ma bucur ca sakura a batut-o pe leticia si te rog sa ma anunti cand pui nextul te pup! kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Asss10Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 21 Oct 2012, 17:39

Buna breee. a hug Deci am citit capitolul, foarte frumos, ce sa-ti mai spun? Imi place mult atitudinea Sakurei si, totodata, atitudinea brunetului care vad ca incepe sa devina putin mai rational. Totusi.. sa vedem ce are sa-i spuna de e atat de nerabdator. lough Ma intreb prin cate vor mai trebui sa treaca pana sa reuseasca sa iasa din acea inchisoare si ce se va intanpla apoi. Spor la scris in continuare si multa inspiratie. kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Mar 23 Oct 2012, 18:02

Ce frumos e! Îmi place atitudinea Sakurei, şi totodată îmi place că ideea este originală. Partea finală... foarte faină! Deci practic Sasuke vorbea singur. Of, of, of, sărăcuţul de el!
Oricum, nu mai am ce să îţi spun, decât spor la scris! Să vii cu next-ul repede!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 VRJzvqC

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
ely.LoveAnime
Academy Student
Academy Student
ely.LoveAnime

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Savana
acebook acebook : Ai enma (Dunca Mary)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 26
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Anime, desen, muzica .. ect
Stare de spirit Stare de spirit : Totul e alb şi negru.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Joi 25 Oct 2012, 17:22

love Poate se intampla ceva intre cei doi foarte frumos capitol ^^ continua tot asa si astept next thank you
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Joi 25 Oct 2012, 17:49

Sunt de acord cu Ely. Poate,poate intre aia doi se infiripa ceva. A da ea sa uit. De ce nu m-ai anuntat si pe mine de next? waiting Tu stii ce pierdere era pentru mine sa pierd un capitol? Nu, nu stii. :| Oh, hai ca de data asta te iert, dar sper ca data viitoare o sa ma anunti ca sa stiu si eu. dap ! Sper ca nu te-ai suparat pe mine. Nu a fost cu intentie rea.


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 8BGmFkk
Sus In jos
Kumiko
Genin
Genin
Kumiko

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Nemaipomenit ! ! !

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Sam 27 Oct 2012, 20:07

Nu pot sa cred cat de tarziu iti descopar ficul nervi! nervi! nervi! nervi! ! E ... e ... cea mai frumoasa poveste pe care am vazut-o nr1 nr1 nr1 ! Sunt detoate pe aici dance2 . Nici nu-i de mirare ca ficul asta e asa un succes good job ! So . . .
next ! jos palaria in fata please


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Tumblr_mgn4k9f7LL1rspvn1o1_400_large
Ai grija de felul in care iti echilibrezi sentimentele . Dragostea si ura provin din acelasi loc , inima .

O pagina foarte interesanta :

https://www.facebook.com/pages/Viata-adolescentilor/238018979657475?ref=tn_tnmn



X . O . X . O
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 16:47

Hi ^^ Long time no see :| Am revenit cu un nou capitol. Stiti, mi se pare atat de ciudat cand cineva imi lasa comentariu si imi spune ca-i place. Sau ca asta e cel mai frumos fic. Mie nu mi se pare, dar ma bucur extrem de mult ca va place. Am de ce continua. So, next-ul. Enjoy in love


●•۰•ღ•۰•● Capitolul 11. ●•۰•ღ•۰•●


- Esti doar o fetita speriata. Nu-i asa, Sakura ? ii spuse Sasuke, privind-o rece in ochi. Sakura a vrut sa-i raspunda, insa acesta i-o lua inainte spunandu-i: Nu te obosi sa-mi raspunzi, nu am nevoie de negatia ta. Esti pur si simplu un vulcan de emotii care este gata sa erupa in orice secunda. Uneori ma dezgusti !

Baiatul ii elibera mainile, iesind vijelios din celula. Sakura era socata, privirea fiindu-i atintita spre locul unde era Sasuke acum cateva secunde. Nu-i intelegea atitudinea si cu atat mai putin vorbele dure si pline de dezgust pe care ii le adresase acesta. Oare ce era cu el? De unde atata ura pentru Sakura deodata? Se stia ca el are probleme de caracter, si este foarte schimbator. Dar in cateva secunde sa-si schimbe atitudinea atat de mult? Devenea hilar, chiar si pentru Sakura care, vorba aia, era o infractoare in toata regula si intalnise fel si fel de oameni.
Fara sa-si dea seama, fata incepu sa planga. Nu era genul de persoana care sa puna la inima ceea ce ii se spune. In lumea asta, cea din care ea facea parte, nu era permis sa fi un vulcan de emotii, asa cum ii spusese Sasuke.

- Poate ca are dreptate. spuse aceasta incet, doar pentru ea.

Se intinse pe patul tare. Conditiile nu erau foarte bune in inchisoare, dar se obisnuise. Se gandea la timpul petrecut in acest iad. Cat trecuse? O luna, doua, trei? Poate chiar un an? Nu, nu stia. Nu a tinut evidenta, avand atatea probleme chiar din prima zi in care ajunsese aici.
Inchise ochii, incercand sa-si alunge toate gandurile, dorind doar sa se afunde intr-un somn adanc .. si poate sa nu se mai trezeasca niciodata, acest lucru nu o deranja.

๑۩ﺴ۩๑ Dupa cateva ore ๑۩ﺴ۩๑

Un zgomot deranjant o trezi pe fata. Aceasta isi deschise ochii incet, privind lumina stinsa ce-i batea in ochi. Nu prea o interesa ce se intampla. Avand in vedere ca era o inchisoare, era logic sa fie zgomot. Incerca din greu sa adoarma la loc, nu avea starea de a merge afara si de se intalni cu directorul din nou. Zgomotul era din ce in ce mai deranjant, facand-o pe Sakura sa se ridice si sa iasa nervoasa din celula, mergand afara.
Iesind, a putut observa o multime de persoane care se facusera un cerc si se pare ca sustineau o bataie. Sakura era putin nedumerita, insa nu prea ii pasa cine se bate sau cine se cearta. Nu mai vroia dispute, asa ca hotari sa se intoarca in celula si sa-si vada de treaba ei.

- Hei, tu esti Sakura, asa-i ? intreba o fata cu parul saten, scurt.

Sakura se rezuma doar sa aprobe. O privea ciudat pe fata. Avea o privire blanda iar tonalitatea vocii era exact la fel. Dar ce sa caute o fata buna intr-o inchisoare de maxima securitate unde doar cei mai mari si cei mai rai infractori erau adusi? Inca un mister pentru Sakura.

- Scuza-ma ca iti intrerup gandurile. Am inteles ca Sasuke Uchiha este colegul tau de camera, asa-i? o intreba pe Sakura, iar aceasta aproba din nou, cu aceeasi confuzie pe chip. Ei bine, sa stii ca el este implicat intr-o cearta iar banda Farushi isi cam fac de cap cu el. Ma gandeam ca vrei sa stii, de asta ti-am spus. continua aceasta

Sasuke? Farushi? Sakura habar nu avea cine erau acei Farushi si de ce Sasuke era implicat intr-o cearta cu ei. Isi scutura capul si isi indrepta privirea spre locul unde era acea fata ciudata mai devreme, insa constata ca disparuse. Dandu-si seama de ce se petrece, Sakura incremeni. Daca fata de mai devreme a spus banda, asta insemna ca Sasuke era singur?
Dar de ce sa-i pese ei? Nu avea niciun sentiment pentru Sasuke, nici macar unul de prietenie. Asa ca de ce ar trebui sa intervina? Nici nu ar trebui sa se gandeasca la acest lucru. Ar trebui sa se intoarca in celula si sa isi vada de problemele ei. Insa, ceva ii spunea sa nu faca asta.
Isi musca buza si o lua la fuga inauntru spre celula fratelui ei. Cand intra, observa ca acolo erau mai toti prietenii lui Sasuke si a lui Johnny asa ca fara sa mai stea pe ganduri ii instiinta de ce se intampla afara. Ceilalti se ridica rapid luand-o la fuga spre locul incidentului, cel mai probabi. Johnny se ridica si el, insa Sakura ii se puse in fata.

- Tu nu ai de ce sa te duci. De ce sa fi implicat in acest scandal? Eu mi-am facut treaba, i-am anuntat prietenii. Dar ce treaba? Vorbesc aiurea, nici macar nu era de datoria mea. Insa am facut-o. Tu nu ai de ce sa te duci. spuse aceasta
- Sakura, tu realizezi macar ce vorbesti? Daca Sasuke este implicat intr-un scandal cu banda Furashi, este din cauza ta. Acum doua zile ei au spus lucruri foarte urate si perverse la adresa ta. Am vrut sa-ti iau apararea, insa stii cine mi-a luat-o inainte? Sasuke. A fost foarte nervos, de aceea le-a raspuns intr-un mod urat. Chiar daca stia ca sunt cei mai puternici si au cea mai mare influenta de pe aici, lui nu i-a pasat. Dar ei l-au amenintat. Asa ca nu imi spune ca n-am de ce sa nu ma duc, da-te ! ii replica Johnny, foarte nervos

Sakura ramasese incremenita. Din cauza ei Sasuke s-a luat la bataie cu Furashi? Dar cum? De ce sa-i ia el apararea ei? Parca era dezgustat de ea. Acum era unul dintre momentele in care se simtea confuza. Si erau putine momente in care se simtea asa. Era o persoana inteligenta si isi dadea seama repede de ceea ce se intampla. Insa acum chiar nu-l mai intelegea pe Sasuke. Ba se simtea dezgustat de ea, ba ii lua apararea. Era prea confuza toata treaba.
Nu-si dadu seama cand, insa se parea ca Sasuke era deja in celula, adus de prietenii lui. Se pare ca era destul de rau ranit. Johnny le-a facut semn celorlalti sa iasa din celula si i-a inmanat surorii lui o cutie medicala, dupa care iesi afara.
Sakura nu stia ce sa faca. Sasuke era in spatele ei, intins pe pat si gemand de durere.

- S-s-akura..

Se auzi vocea lui Sasuke, destul de stinsa. Sakura se intoarse spre el, privindu-l nedumerita. Era plin de sange, si deja vanataile erau vizibile. Sakura nu rezista, si isi duse mana la gura, din instinct.
Fata se apropia de el, incent. Se lasa pe vine, lasand cutia jos. Inchise ochi, iar in secunda urmatoare simti doua buze calde peste ale ei. Isi deschise ochii rapid, observa socata ca...





Cam asta este. Imi cer scuze pentru greselile de tastare. Apropo, anul trecut .. cand am deschis fic-ul acesta .. v-am promis o poza cu Johnny, care n-a mai venit rolling on the floor Uitati:

Johnny - Click here ♥️


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 


Ultima editare efectuata de catre BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ in Dum 02 Dec 2012, 16:49, editata de 1 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 16:48

Buna :) Ma bucur ca ai adus urmatorul capitol. a hug Haide mai, tu-mi distrugi visele, la sfarsitul penultimului capitol am crezut ca Sasuke o v-a saruta, insa i-a reprosat ca e dezgustata de ea? :-o Si ce motiv ar avea Sasuke sa-i ia apararea in afara faptului ca tine la ea? :)) Da, tine la ea, pentru ca a sarutat-o la sfarsit !! sad Haide, mai, :))) Eu ti-am zis de multe ori ca esti cruda, dar nici chiar asa. Sii, cat timp mai au eu de gand sa-si ascunda sentimentele? Astept urmatorul capitol, spor la sc ris :*



Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500




Ultima editare efectuata de catre Edena in Dum 02 Dec 2012, 17:02, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Asss10Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 16:59

Eee, ce avem noi aici. well? awesome right? Capitolul asta este.. ei bine foarte neasteptat. well? awesome right? Si Sasuke asta e cam confuz, vorba Sakurei, ba zice ca il dezgusta, ba ii ia apararea, ce-o fi cu el? think Chiar ma intreb ce simte de fapt pentru ea si, pana la urma, cat de profunde sunt aceste sentimente pe care i le poarta. Poate isi vor da si ei seama de ce simt pana la urma. (D) Sa speram ca nu mai ia nimeni bataie pana cand astia doi nu se lumineaza. hmm...?! Asa, ce sa zic, imi place ficul in general. Nu neaparat pentru ca are o descriere buna sau pentru ca ideile tale sunt coerente si pot citi de la un cap la altul fara greutate, ci pur si simplu pentru ca dezvolti totul din punctul tau de vedere, prin prisma propriilor idei. Imi place ca simt sentimentele personajelor atunci cand citesc si, chiar daca la un moment dat ai spus ca nu pui suflet in ceea ce scrii aici - ficuri - eu totusi cred ca nu este 100% adevarat. Doar parerea mea. ^^ Mm, pai spor la scris in continuare. kiss Iti urez succes la scoala si sper ca nextul sa apara cat de curand. :)


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 17:03

Choco :) a scris:
Eee, ce avem noi aici. well? awesome right? Capitolul asta este.. ei bine foarte neasteptat. well? awesome right? Si Sasuke asta e cam confuz, vorba Sakurei, ba zice ca il dezgusta, ba ii ia apararea, ce-o fi cu el? think Chiar ma intreb ce simte de fapt pentru ea si, pana la urma, cat de profunde sunt aceste sentimente pe care i le poarta. Poate isi vor da si ei seama de ce simt pana la urma. (D) Sa speram ca nu mai ia nimeni bataie pana cand astia doi nu se lumineaza. hmm...?! Asa, ce sa zic, imi place ficul in general. Nu neaparat pentru ca are o descriere buna sau pentru ca ideile tale sunt coerente si pot citi de la un cap la altul fara greutate, ci pur si simplu pentru ca dezvolti totul din punctul tau de vedere, prin prisma propriilor idei. Imi place ca simt sentimentele personajelor atunci cand citesc si, chiar daca la un moment dat ai spus ca nu pui suflet in ceea ce scrii aici - ficuri - eu totusi cred ca nu este 100% adevarat. Doar parerea mea. ^^ Mm, pai spor la scris in continuare. kiss Iti urez succes la scoala si sper ca nextul sa apara cat de curand. :)

Nu ca nu pun suflet.. pun .. dar nu cred ca inainte puneam destul.. nu m-am straduit sa fac ceva bun.. de asta sunt putin dezamagita de mine. Multumesc in love


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 15:49

Ma asteptam la orice replica, dar nu la aia. Chiar a zis ca il dezgusta, sau era el intr-o stare mai proasta? Oare care sunt adevaratele lor sentimente? Pun pariu ca o sa inceapa Sasuke sa zica dupa ca a fost o greseala, sau ca a sarutat-o din nu stiu ce cauza, sau vreun pariu, cine stie. Cand o sa recunoasca si ei oare?
Ms de anunt. Si sa nu fii dezamagita de tine. E super fic-ul. Te pup spor la scris, asta daca ai nevoie.


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 8BGmFkk
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 18:12

Ceeeeee????A sarutat-o sau a fost doar o provoare sau impuls.Te rog sa aduci nextul si sa ma anunti si pe mine.Pupic Bubulina.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 11:20

Superb ! Am rămas fără cuvinte , Sasuke a sarutat-o pe Sakura ? Anunta-ma te rog cand pui nextul !


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 18:47

OMG!!! what?lol!
Ce tare! Tu sti ca am citit din ficul tau inainte sa imi fac cont? Si sti ca atunci avea vreo 5-6 pagini? Si sti ca m-am enervat intr-o zi ca nu pot sa citesc si eu in totalitate si ca nu pot pune si eu comentarii. . . Si sti ca mi-am facut cont fix in ziua aia? think waiting
In fine presupun ca nu sti. lough
Imi place ficul tau e interesant. rusinos
Ai putea sa ma anunti si pe mine cand pui nextul? ;;)
Spor la scris si multe idei. dap !
Te-am pupat! kiss
Zbye! a hug hi!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 00:25

Meow ;;) Multumesc mult pentru comentarii si apreciari. Sakku, nu, sincer chiar nu stiam toate astea. Insa ma bucura faptul ca am reusit sa aduc un membru pe forumul nostru. Imi iubesc toti " fanii " =)) ! in love


• Capitolul 12 •


Sakura era socata. Sasuke.. o saruta? El chiar o saruta? Si nu era un sarut violent, era unul dulce si plin de iubire. Cel putin, in acel moment, asa simtea Sakura.
Chiar cand a vrut sa intrerupa sarutul, Sasuke lesina. Sakura se speria ingrozitor, reusind sa scape un mic tipat. Era atat de agitata, incat nu stia ce sa faca. A incercat sa-i dea palme peste fata, apoi l-a tras de par. Vazand ca nu reuseste sa-l trezeasca, aceasta a inceput sa alerge in jurul celulei tinandu-se cu ambele maini de par.

- Ce ma fac? Ce ma fac? Ce pot face?! dupa doua minute, Sakura se opri in mijlocul celulei, in fata patului in care statea Sasuke. L-am omorat ! striga aceasta socata, avand o privire talamba.

Se auzi un suras, apoi cineva bufni in ras. Sakura se intoarse, fiindca era cu spatele. Ce sa vezi? Sasuke radea de mama focului, tinandu-se cu mana de burta si scotand cate un mic tipat de durere.
Sakura se uita ca vitelul la poarta noua. Nu intelegea ce se intampla. Pana si-a dat seama de un lucru. Sasuke si-a batut joc de ea. Probabil a vrut sa faca o gluma nevinovata, dar Sakura nu o percepea asa. Era furioasa, era gata sa-l stranga de gat cu propriile ei maini. Pana cand auzi:

- Daca te-ai fi vazut, Doamne ce fata aveai. Erai speriata rau, nu? Si cand te-ai oprit si ai zis " l-am omorat ! " .. aveai o fata de nebuna, ii intreceai pe toti de la spitalul de nebuni. " L-am omorat ! ". Serios? Serios Sakura? Cum puteai sa ma omori? spuse acesta, inca razand.

Sakura era rosie de furie, nu stia ce sa-i zica. Vroia sa-i dea replica, sa-i spuna ceva care i-ar fi inchis gura. Insa degeaba, nimic nu-i venea in minte. Poate pentru ca Sasuke avea intr-un fel dreptate, cum l-ar fi putut omori? Ea doar la sarutat.

- Nu, nu eu l-am sarutat. El m-a sarutat si.. incepuse aceasta sa vorbeasca singura, nedandu-si seama de faptul ca vorbea cu voce tare, pana ce Sasuke o opri
- Vorbesti singura? Deja devi hilara, ciudato. Ce urmeaza? Sa-mi spui esti barbat si nu femeie? Oh, nu. Asta ar fi buna. spuse el in timp ce il bufni rasul din nou.

Sakura se simtea stanjenita, asa ca iesi din celula. Era mai rosie decat un rac, si de data aceasta nu era de la nervi. Era de la faptul ca se simtea rusinata, ii venea sa intre in pamant. Cum a putut permite sa fie sarutata si luata in ras? Ea nu era genul acela de persoana. Era fata care avea replica pentru orice baiat, pentru orice vorba rautacioasa care ii se adresa. Si totusi, cu Sasuke era diferit.
Si-a adus aminte ca baiatul era ranit, totusi. El a fost lasat in grija ei, de fratele ei. Cum si-ar putea dezamagi fratele? Tocmai pe acea persoana care nu a dezamagit-o niciodata.
Fata scoate un mic oftat, dupa ce intra din nou in celula. La intrare, s-a izbit de un corp puternic, cazand jos. Din cauza becului, care parea mai puternic si mai luminos ca niciodata, era nevoita sa-si tina ochii inchisi. Asta daca nu cumva vroia sa orbeasca. A simtit un brat puternic care o ridica, iar ea nu s-a impotrivit.
Dupa ce s-a asigurat ca e stapana pe propriile picioare, si-a deschis ochii. A dat de acei ochi negri si patrunzatori. De acei ochi care o faceau sa tremure in fiecare secunda, in fiecare moment cand o priveau. Nu intelegea de ce, dar acei ochi erau cei mai frumosi si cei mai fermecatori pe care-i vazuse in toata viata ei.
Dandu-si seama ca Sasuke statea in picioare, se alarma. Era ranit si sangera din toate partile, nu avea voie sa faca efort. Bineinteles, niciun doctor nu-i spusese asta. Dar concluzia o tragea ea. Ii spusese sa se aseze, pentru ca au de discutat si pentru ca trebuia sa-i curete ranile.
Baiatul o privi putin ciudat, dupa care o asculta. Se aseza pe pat, de data aceasta nefiind intins, lasandu-i spatiu destul si ei. Sakura ofta, deschizand trusa medicala. Fara a spune nimic, incepu sa-i curete ranile si sa-l bandajeze acolo unde era cazul. Sasuke astepta nerabdator momentul discutiei despre care ea vorbea, insa se pare ca avea de asteptat deoarece Sakura nu scotea nici un cuvant si parea ca nici nu avea de gand sa o faca. El fiind mai indraznet, a decis sa inceapa discutia.

- Si? Mai devreme spuneai sa ma asez pentru ca avem de discutat.

Sakura doar tacea si isi vedea de treaba. El nu avea de unde sa stie, dar in interiorul ei se dadea o batalie mare. Aceasta incerca sa inteleaga de ce este aici cu Sasuke, de ce il ajuta. Stia si singura ca este mult mai mult decat faptul ca o rugase fratele ei. S-a mintit asa o data, iar acum incerca sa n-o mai faca si a doua oara. Era genul de persoana care stia ceea ce simtea, si punea lucrurile cap la cap. Era inteligenta si nu se lasa sedusa de orice baiat. Defapt, din cate isi aducea ea aminte, nu a simtit nimic pentru niciun baiat, niciodata.
Sasuke fiind nerabdator, repeta fraza pe care o spusese cu cateva minute inainte. Sakura, pe de alta parte, simtindu-se sufocata si prea impinsa de la spate ii raspunse:

- Ai rabdare ! Daca nu ti-am raspuns de prima data este pentru ca am avut un motiv. Nu mai fi atat de sacaitor. Da, trebuie sa vorbim. spuse aceasta cat se poate de serioasa, aruncand vata cu spirt pe care o avea in mana. De ce te-ai luat la cearta cu acea banda de nebuni doar pentru a ma proteja pe mine? intreba aceasta, privindu-l pe Sasuke in ochi. Si sa nu incerci sa negi ! Stiu din surse sigure tot ce s-a intamplat, asa ca fi barbat macar odata in viata ta asta amarata si buna de nimic si spune-mi adevarul ! il intrerupse, tot ea, cand el vroia sa gaseasca o scuza cat mai plauzibila.
- Barbat? Dar de unde stii tu ca asta ar fi prima oara in viata mea asta amarata si buna de nimic cand sunt barbat? se vedea ca era nervos, si asta dupa tonalitatea pe care o avea.

Se ridica in picioare, plimbandu-se de la un cap la altul al celulei. Se gandea, era nervos. Isi inclesta dinti si isi strangea pumnii. Sakura nu stia asta dupa aceste mici detalii, ci dupa faptul ca atunci cand era nervos o vena de la gat se facea mai vizibila, si mai mare.
Era socata, de unde stia ea acest lucru? Nu la analizat. Sau da?

- Bun, daca nu vrei sa-mi spui. Atunci de ce mai sarutat? intreba aceasta confuza
- Te-am sarutat? Eu? Serios? Cand asta? spuse el, razand si iesind din celula.

Sakura ramasese traznita. Era prima oara cand ea incerca sa-i vorbeasca frumos, sa se inteleaga cu el. Dar el tot ce facea era sa-si bata joc de ea si sa nege niste lucruri pe care le stiau amandoi, lucruri reale si adevarate.
Nervoasa, iesi din celula. A parcurs holul lung si urat mirositor, fiind nevoita sa auda cele mai groaznice persoane cum fluierau dupa ea. Si barbati, dar si femei.
Aproape ca s-a inchinat atunci cand a vazut lumina, marind pasul. A iesit afara si si-a inchis ochii, respirand aerul proaspat.

- Ar trebui sa fi atenta, se pare ca Sasuke iar are o disputa cu acea banda. o atentiona o voce din spatele ei

Sakura isi deschise ochii repede, uitandu-se in spate. Nu mai era nimeni. Stia sigur ca era fata de ziua trecuta, acea fata misterioasa. Ii cunostea vocea. Isi aduse aminte despre ce-i spusese, si alerga spre poarta principala. Asa se numea locul unde toti se strangeau pentru batai si chestii de genul acesta. Cand ajunse, observa ca era adevarat ce-i spusese acea fata. Sasuke chiar avea probleme cu acea banda. Din nou. Si asta probabil din cauza ei, din nou si din nou. Se simtea vinovata, se simtea foarte rau din cauza asta.
Vazand ca unul dintre ei ridica mana pentru a-l lovi pe Sasuke, aceasta a vrut sa mearga si sa-l opreasca. Insa cineva a prins-o de par, si o tinea foarte tare. Sakura nu mai suporta, reusind sa scoata un tipat de durere. Toata lumea isi intoarse privirea spre locul unde era ea, inclusiv Sasuke care...


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Kumiko
Genin
Genin
Kumiko

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Nemaipomenit ! ! !

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 00:52

Sunt prima ! Uraaa ! Dar lasand la o parte bucuria mea sa revenim la tragedia creata de tine ! Ce batalie interioara grozava a avut Sakura cu ea insasi fiecare sentiment si fiecare gand l-ai descris perfect . Felicitari ! Desi eu nu sunt in masura sa critic , cu toate acestea , tot am vrut sa sti parerea mea ! Poate te va ajuta , te va face sa te simti mai bine . Sau iti da fiori , fiori cum am simtit eu cand am citit ca Sasuke iar e in conflict cu tembelii aia . Pfff , abia astept continuarea ca sa vad ce se va mai intampla !
Jbye !


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Tumblr_mgn4k9f7LL1rspvn1o1_400_large
Ai grija de felul in care iti echilibrezi sentimentele . Dragostea si ura provin din acelasi loc , inima .

O pagina foarte interesanta :

https://www.facebook.com/pages/Viata-adolescentilor/238018979657475?ref=tn_tnmn



X . O . X . O
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 18:17

Oare cine a tras-o de par pe Sakura?.Am eu o banuiala dar nu vreau sa stric suspansul.
Capitolul a fost frumos si plin de sentimente desi Sakura a fost amuzanta.
Cam atata am avut de spus si sper din suflet sa ma anunti de next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Asss10Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 18:20

what?lol! Vaaii, mi-ai facut ziua mai buna. in love Imi place tare mult acest capitol si acest fic. Sunt atat de curioasa si nerabdatoare sa aflu ce se va mai intampla in continuare, incat zici ca stau pe ghimpi. Ma intreb cine a prins-o de par pe fata si ce treaba are acea fata misterioasa cu cei doi si cate si mai cate nu ma intreb eu. in love Abia astept capitolul urmator. Spor la scris in continuare, Bubu. Multumesc pentru ca m-ai anuntat. kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 18:27

Pufosenia mea imi cer scuze ca am ajuns tarziu...
Sa nu te mai aud ca esti dezamagita de tine. Ai un fic superb!
Imi place tot la el:X:X.
Iti mai spun inca o data ca esti talentata :X:X.
Apropo ma bucur ca te-ai apucat iar de ficuri:))...ai avut o perioada in care nu mai postai capitole.
Sper sa aduci repede next kiss*:.
Te pupa Deya kiss*:*.



Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Cooltext1711025034_zps229023de
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 19:42

Sunt intarziata rau. Ma rog, acum hai sa trecem la lucruri mai importante. Nu pot sa cred ca a luat-o-n gluma. Chiar asa nesimtit sa fie? Sper sa ii zica si el adevarul cu acea banda, ca altfel il scot eu in creierasul lui de porumbel. Si oare cine a luat-o pe Saku de par? Lasa ca il bat eu. nu-mi sapa. biciuitor Mersi de anunt!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 8BGmFkk
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Dum 23 Dec 2012, 20:00

Buna ! Ma. Ca m-ai anunțat ! Mi-a placut mult ! Bietul Sasuke ! Anunta-ma te rog cand pui nextulr !


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
XPuppet
Genin
Genin
XPuppet

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Departee de realitate
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Music is my life
Stare de spirit Stare de spirit : Alta lume...alta era...pentru prostii care spera ! Viatza e nedreapta !

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 14:35

Hmmm..baietii asthiaa nervi! nu pot sa cred ca e asa insensibil la sentimentele ei.
Nu vreau sa fiu rea...dar isi merita bataiaaa !!! lough
Oricum...abia astept next`ul, desigur lough Spor la scriis ;;)


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 ByeHIZR


I’m sick of trying to pretend I can live without you
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 19:52

Inclusiv Sasuke care . . . Ce? De ce m-ai lasat in suspans? sad

Vreau next cat mai repede posibil! Nu inteleg de ce spui ca nu esti multumita de tine. Descri super si ai un fic tare. dap !

Mersi de anunt si sper sa faci asta in continuare. rusinos

Spor la scris si multe multe multe idei. in love

Te pup dulce! kiss

Zbye! hi!


P.S. Data viitoare vreau next mai lung! waiting a hug



Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 8 I_icon19

Sus In jos
 

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-