Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 08:22

Bulaneeel hai pune nextul cela mai repede ca mai am un pic si-or sa-mi creasca fire albe in cap! lough
Te iubesc scumpo, dar iubesc si ficul tau , ceea ce inseamna ca nu pot trai fara el in love
Next! please
pupici! kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 09:17

mami ? .. unde e nextu ? :-W:-W vreau nextuuuuu...repede


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 12:58

Bubu, cand pui nextul mama?


[center][img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 16:07

Nextuuu
Hai mai Bubu ..
Inebunesc ...
Eee .. nu chiar inebunesc ..O iau pe aratura
He he ..
Hai cu next-uk
Pupici


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Feb 2011, 16:22

Fumeie te bat daca nu pui next lough
Buh bye bye
kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Tumblrl6wel8g5xx1qd1toh

You`re lost.You`re alone.You`re disappointed of life on which a go!
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 20:50

Dragilor , in seara asta pun next-ul . Acum ma apuc :D


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 20:53

Aolo BUBu !
Am venit " intr-un suflet la fic-ul tau " ..
IEII Next-ul
Pai .. succes ..
degeaba zic .. nu ai nevoie de incurajari ..
pupici


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 20:58

Ce bine buubu!!!!


[center][img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 21:04

bubu stii cat te iubesc



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 21:32

Capitolul 3 .

Sakura :

Am inchis ochii asteptand acea lovitura . Eram sigura ca o voi primi , dar asteptam si iar asteptam si nimic . Am deschis ochii vrand sa vad ce se intampla . Am ramas socata , Sasuke si Jhony il prinsera de mana pe Director chiar cand era gata sa ma loveasca . Acesta si-a retras mana apoi a zambit spunandumi ca nu va ramane asa , dupa care a plecat . Eu nu stiam ce sa fac , speriata nu eram . Nu cunosc acel cuvant fiindca nu face parte din viata mea . Nici macar nu stiu ce inseamna .
Oricum , oare ce a vrut sa zica cu " Nu va ramane asa " . Hm , oare are ceva in minte ? Oricum sper ca a vazut ca nu-i merge cu mine . Sa numai incerce si a doua oara ca ramane fara mandrie . Daca se mai poate numi asa . Gandul acesta ma amuza , si fara sa-mi dau seama am inceput sa chicotesc atragand privirle noilor mei prieteni . Jhony ma privea zambind mandru , adica eu nu am mai ras cu adevarat de multa vreme . Eu mereu sunt acea fata dura si fara pic de sentimente , dar asta se poate schimba . Bine , partea cu dura nu , insa cea cu sentimentele poate da . Vai , daca ar afla tata la ce ma gandesc eu acum , cred ca ma omora . Adica el mereu zice ca un traficant nu trebuie sa aiba sentimente , si totusi o iubeste pe mama . Stiu asta , mna e cam ciudat el dar tot tatal meu ramane .
- Sakura ? Ce-i cu tine ? Tu nu ai mai ras asa de multa vreme . imi spune Jhony punandusi mana dupa gatul meu
- Pai dragul meu frate , cum sa-ti zic ? Hm , poate ca-mi prieste aceasta inchisoare . Nee , glumeam doar . Gandestete si tu putin , cum sa nu razi de un mos libidinos si mustacios . Adica sa fim seriosi , ati vazut ce fata are ? intreb eu abtinanduma sa nu rad
Hai ca daca mai radeam si a doua oara astia se invatau . Era vorba aia " Mai rarut ca-i mai dragut " . Ii vad pe baieti care se indreapta spre niste banci spunandune ca sunt obositi . Stai putin , obositi de la ce ? Ah , da cum de nu mi-am dat seama ? Dupa ce sau distrat cu niste fete de pe aici normal ca-s obositi , auzi la ei . Imi dau ochii peste cap si vreau sa spun ceva insa in fata mea apare o gasca de fete . Hm , par foarte ciudate . Dar ia sa vedem ce vor ele de la mine , fiindca presupun ca la mine au venit , din moment ce ma privesc ca picatele din luna si stau in fata mea .
- Hei tu rozalio ! Ai cam mult tupeu si multe fite , ce ar fi sa le dam jos ? spune sfea gasti , din cate puteam sa observ ea era sefa .
Eu nu spun nimic doar ma uit in alta parte . Insa cu coada ochiului pot observa cum sefa gasti se apropie de mine si imi ia o suvita de par in mana , uitanduse la ea foarte atent . Ma mai intreaba si daca culoarea parului este naturala , insa nici de data asta nu-i raspund .
Asta cred ca a enervato destul de tare fiindca a vrut sa-mi dea una , insa eu iam prins mana ducanduio la spate .
- Asculta aici , daca te mai atingi de mine o singura data o sa-ti para rau ! tip eu la ea
Toata lumea a venit langa noi , inclusiv baietii alaturi de Jhony . Toata lumea inafara de noi mei prieteni si fratimiu a inceput sa exclameze spunand " Vai , cum se poate ? A indraznit sa-i faca asa ceva Gellei ?"
Aham , deci Gella o cheama . Hm , si ce e atat de uau ? Ce e asa de socant daca am atinso ? O fi vreo zeita si nu stiu eu . Ha , hai ca asta e chiar tare . Oricum , incepeam se devin chiar foarte nervoasa fiindca susotelile din partea celor ce erau in jurul nostru nu incetau . Asa ca nemaisuportand asta am inceput sa tip la ei dandui drumul Gellei .
- Ce e asa de uau ? Ce daca am atinso ? Daca voi sunteti niste papa lapte si nu aveti curajul ce sunt eu de vina ? Auzi si tu la ei frate " Vaaaai dar cum a atinso " . spun eu incepand sa mimez si sa ma stramb . Iar tu draga Gella ar trebui sa-ti vezi de treaba , ca sa nu ramai cheala . Doar atat iti spun . continui eu dupa care plec , cu fetele pe urmele mele .
Ajungem langa acea gardianca , preferata mea . Si incepem sa discutam vrute si nevrute . Ne simteam atat de bine , parea ca o a doua mama pentru mine . Dar nu ! Eu numai o mama am , asa ca ea poate fi o matusa ! Da , cam asa ceva .
Si tot discutam noi acolo , ne povestea ceva foarte interesant . Iar cu minut ce trecea discutia deveanea si mai plina de suspans , insa chiar cand sa termine langa noi apare Directorul . Se uita la mine foarte urat , habar nu am ce avea si de data asta . Adica hello , eu numai facusem nimic . Oh da , cum am putut sa uit ? Mi-a spus ca voi plati pentru ce am facut si nu va ramane asa . Da sigur , si ce o vrea sa-mi faca ?
Observ in mana lui o foarfeca . Stai o clipa , foarfeca ? FOARFECA ? Sa nu-mi spuneti ca e ceea ce cred eu , asta vrea sa ma tunda ? O nu , si iar nu . De parul meu nu se atinge absolut nimeni . Si cu asta am incheiat !
- Ia vino tu aici draguto , ti-am zis ca vei plati scump ! spune el zambind smecher
Uau , mosul asta poate fi si smecher ? Si smecher , si pervers si dobitoc . Mda , ce combinatie perfecta ! Oricum , se pare ca va trebui sa scap cumva de el daca nu vreau sa ajung cheala .
Am luat-o la fuga prin toata curtea inchisori . Fratele meu impreuna cu baietii se uitau nedumeriti la noi , insa fetele sau dus la ei foarte agitate incercand sa-i lamureasca . Normal ca erau agitate ! Adica eu urmam sa raman chealaaa !
- Ce s-a intamplat ? De ce Directorul fuge dupa Sakura ? Intreaba Sasuke
- Pai vedeti voi . Directorul vrea sa o tunda pe Sakura ! spune Hinata tremurand
- CEE ?? Striga toti baieti dupa care o iau si ei la fuga
Se pare ca nu am alta alternativa decat sa intru in inchisoare si sa merg in baia fetelor . Adica se pare ca mosul se tine bine ! Oho , si chiar foarte bine . Incep sa fug din ce in ce mai tare si ma uit in spate . Se pare ca incepea sa-mi piarda urma . Am dat repede de baia fetelor si am intrat fara sa stiu de ce se poate intampla . Am rasuflat usurata dupa ce am inchis usa cu cheia .
Vroiam sa-mi dau cu putina apa pe fata , avand in vedere la cat de galbena si ametita eram , imi era rau . Rau de tot ! Chiar foarte rau , ma durea si capul . Deodata am auzit un zgomot si m-am intors rapid . Ce sa vezi ? Sasuke si Johny razand , bineinteles cred ca de fata mea . La cum aratam nu-i condamn .
Deodata vad ca Johny se opreste din ras si ma priveste serios , venind spre mine .
- Sakura ? Esti bine ? Pari cam palida ! imi spune el uitanduse atent la mine
- Pai Johny , cred ca ..adica..eu..nu..st.. . incerc eu sa zic
Ma luat o ameteala si mai rau si am simtit cum pamantul imi fuge de sub picioare . Numai am apucat sa zic nimic sau sa fac ceva , in secunda urmatoare am lesinat in bratele lui Sasuke , care se afla in spatele meu ...


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 23:10

Bulanel! Foarte frumos!
N-am cuvinte!
Vreau nextul ala mai repede!
Pupici! kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 23:12

Bubuu , ce ma bucur ca ai pus nextul si vai ce-mi place
Cat ma bucur ca Sakura nu a ramas chiala
Si mosu ala al naibi mai e firar el sa fie de mos libidinos si mustacios ce e
Sa vezi ce-i fac cand il prind
Vai si-amar de viata lui , deci imi place la nebunie
Mai facut sa sar de pe scaun cand am citit
Doamne am sarit cred ca 2 matru-n sus lough
Yaam lol damn! happy , la Sasuke in brate , imi place
Deci abia astept nextul si sper sa vina repede
Dar mai bine cat de repede poti ca nu vreu o naua amenda
Te pwp dulce si sper ca urmatorul capitol sa vina repede in love


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 23:33

Ely , tu te joci cu inima mea ? Cum sa sari doi metri in sus ?=)))
Prea putin [-(


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 23:37

Pai nu ma joc , de loc Bubu cu inima ta
Imi pare rau dak am sarit prea putin
Dar am dat cu capul de tavan si m-am dus inapoi jos
O sa-i zic lui tata sa-mi faca o gaura in tavan care sa duka afara
La fiecare capitol masor sa vad cat de mult am sarit
Cred ca o sa dobor recordul lough

P.S. : nu uita de next kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 23:50

Nu uit =)) Da sa sari asa de sus , incat sa te vad si eu :X

Vezi ca o sa auzi un " TIIIIT "

Eu am sa-l zic


Ca poate incepe iara un vant tare de tot ca atunci
Si ma ia pe sus

Si vezi poate dau peste tine

Si te iau in zbor cu mine =))

Bai ce rimeaza :X:X=))

Gata , poeta ma fac !

Ete , pai da :X


Numa oameni culti pe aci , si eu sunt singura cu scapari dinastea de nebunie

Auzi si tu,..te iau in zbor cu mine =))

Mna..noapte buna , vise placute , somnic dulce , purici sa va sarute

Va iubesc si va adooor love:X

Mihai , Laly , Gabi , Cristi , Puffy , Ely si ceilalti ..toti ceilait

Va pupacesc numa cum stiu eeeu !!!

Ely sa fi atenta la " TIT "=))


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 00:01

Minunat capitolul in love
Hai cu nextu' repedee please


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 IconsParadis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 00:24

BUBu !!!
Ai pus next-ul
Vai .. ce-mi place
Firar al naibi de mos ..
Libidinos si mustacios ..
Dar Sakura ce a patit ?
De ce este bolnava ? ori ia ous ceva in mancare
Ha ha ha
Ce idei mai am si yo ..
Tot nu ne-ai spus de la ce vine numele de " felina "
hai cu next-ul
Pupici


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 08:49

bubu e super capitolul
abia astept sa vad ce se mai intampla
sa pui nextu cat mai repede



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 17:49

Capitolul 4.


Sakura :


Ma trezesc buimaca si cu o durere de cap ingrozitoare . Ma ridic incet din pat si ma uit in jur , se pare ca eram in celula . Il vad pe Sasuke cum isi face flotarile , vai ce dragut era . Gata Sakura ! Ce-i cu tine ? Nu e de ajuns ca ma doare capul , acum o sa traiesc si cu asta pe constiinta ! Ca mi-am spus in gand cat de dragut poate fi Sasuke , of .
Il vad pe brunet cum se ridica de jos si se apropie de pat , se aseaza langa mine si ma intreaba daca sunt bine . Daca sunt bine ? Dar pana la urma ce s-a intamplat ? Chiar nu inteleg nimic .
Numai apuc nici sa raspund ca vine un gardian spunandumi ca am o vizita . Ma uit ciudat la el apoi ma ridic si il urmez . O vizita ? De la cine oare ? Cine sa ma viziteze pe mine , hm chiar nu am idee . O nu , poate e tata . Vai ce-mi va face , dar totusi de ce sa vina asa de tarziu ? Avem cateva zile de cand suntem aici , ceva e foarte suspect .
Cand intru in incapere raman masca , era mama . Se pare ca Jhony era si el aici . Dar de ce a venit mama oare ? Hm , cred ca ar trebui sa-i spun despre Director , bineinteles daca nu mi-a luat-o Johny inainte , ca intotdeauna .
Ma asez langa mama , asta dupa miile de imbratisari si pupici pe care mi-i i-a dat .
- Mami ? Ce faci aici ? intreb eu punandumi mainile in sold . Si de ce tati nu a venit pan'acum ? continui eu suparata
- Draga mea , am venit sa va vad . Si tatal vostru e plecat in Italia deocamdata . Cred ca a aflat deja , insa nu stiu de la cine . El mi-a spus si mie . spune ea oftand
- Ah , mama ? Directoru asta de aici e cam pervers , ii face ochii dulci lui Saku , si a vrut sa o tunda . spune Johny cu retinere la ultimele cuvinte
Mama se ridica facand ochii mari apoi iese din incapere . Mda , stiam ca asa va reactiona . Doar e mama , ce naiba . Johny se uita la mine parca intrebanduma din priviri unde a plecat mama . Eu am ridicat din umeri , apoi amandoi am iesit din incapere mergand in curtea inchisori .
Ne-am asezat plictisiti pe jos si am inceput sa vorbim .
- Johny , sa stii ca eu chiar nu am vrut sa te bag aici . spun eu lasand capul in jos
- Surioara , am mai vorbit despre asta . Stai linistita , nu sunt suparat pe tine . In plus , chiar daca te prindeau pe tine si eu scapam nu ma simteam bine . Adica gandul ca nu esti cu mine ma face sa tremur , noi mereu am fost impreuna ! imi spune el dupa care ma imbratiseaza
Lam luat si eu in brate strangand-ul din ce in ce mai tare , dar bineinteles ca trebuia sa fim intrerupti . Au venit prieteni lui Johny printre care si nesuferitul de Sasuke . Ma privea asa de insistent incat cred ca daca ma ridicam acum la el il faceam praf . Sta si se uita la mine parca nu a mai vazut o fata in viata lui .
Imi venea sa-i zic ceva insa in fata noastra a aparut Karin , o tipa roscata , de 16 ani , cu ochii negri si purta ochelari .
- Sakura ? Hinata a fost ranita ! spune ea dupa care fuge
Eu fara sa gandesc ma ridic repede , vazand ca baieti nu au de gand sa mearga si o iau la fuga dupa roscata . Ma plimba prin toata inchisoarea pana ajungem intr-un loc total necunoscut mie . Intram intr-o incapere in care nu era absolut nimic , camera era goala . Eram doar eu , Hinata , Gella si Karin .
Am simtit ca ceva este ineregula insa prima data am crezut ca mintea imi joaca feste , dar ceea ce am crezut s-a adeverit atunci cand Gella si Karin ne-au spus ca aici vom ramane . Am incercat sa le opresc insa ele au inchis usa prea repede .
Nervoasa la culme m-am asezat langa Hinata . Am vazut ca tremura ingrozitor , mai sa planga . Am luat-o usor in brate incercand sa o calmez . Dupa un timp aceasta s-a linistit si am inceput sa vorbim , daca tot nu aveam ce face . Ca puteam striga eu cat vroiam , nimeni nu ma auzea . Sper sa isi dea seama ca lipsim .
- Saku ? Vroiam sa te intreb , de la ce vine porecla de " Felina " ? intreaba Hinata rosind
- Hm , pai Hin cum sa-ti spun . Porecla aceasta mi-a dato tata . Dupa cum stii eu sunt ceea ce sunt acum de la 6 ani . Si fiindca niciodata nu am fost prinsa , pentru ca mereu scapam fara sa las urme sau daca ma prindea un politist eu scapam foarte repede , mi-a dat porecla de " Felina " . Fiindca zice ca sunt rapida , inteligenta si multe alte chestii . ii explic eu ei
- Ah , inteleg . Imi place cum suna , felino . Pot sa-ti spun asa ? intreaba ea zambind
- Desigur . Apropo , Hin ? Tu de ce esti aici ? Esti o fata cu o inima de aur , ce te-a facut sa ajungi aici ? intreb eu curioasa
- Neji , fratele meu . Din cauza lui sunt aici , dar nu conteaza . spune ea privind in alta parte
Si asa am inceput noi sa vorbim si am aflat ca parinti nostri se cunosc de mici si alte chestii . Au trecut 4 ore si nimeni nu si-a dat seama ca lipsim ? Nici macar Johny ? Dar cum e posibil ? Doamne , te rog fa-i sa vina mai repede ca eu una numai suport . Stam aici inchise fara sa facem nimic , si mai ales ca simt ca ma voi sufoca . Aerul e foarte inchis , ca sa numai zic ca miroase foarte urat aici , dar noi ne-am obijnuit .
Eh Johny draga , sa vezi ce-ti face eu tie . Cum e posibil fratilor sa nu observe ca sorsa lipseste ? Asa ceva e imposibil , numai daca esti talamb e posibil . Si se pare ca atat el cat si ceilalti sunt .
Oricum , Karin si Gella mi-o vor plati , vor plati scump pentru asta . Daca au impresia ca eu si Hinata vom ramane aici sa inseala amarnic . Nici nu stiu ele ce le-am pregatit . Numai odata sa ma mai calce pe coada ca au incurcat-o rau de tot cu mine .


La baietii . In celula la Sasuke !

- Johny ? Ai vazut-o cumva pe sorta ? intreba brunetul
- Nu , chiar deloc . Habar nu am pe unde umbla , dar cred ca e bine . spune Johny relaxat
- Bai dar si Hinata lipseste . spune Neji aparand si el
De nicaieri fetele apar in celula si incep a striga la baietii sa mearga dupa ele . La inceput acestia refuza dar vazand insistenta fetelor cedeaza .

Inapoi la fete .

Doamne , cum e posibil ma sa nu observe ca lipsim ? Hinata deja e mai mult decat speriata si se pare ca nu am cum sa o calmez . Doamne , ce sa fac acum ? Asta tremura langa mine iar eu sunt total paralela . Am incercat sa deschid usa insa nu merge . Pacat ca aici numai am " ustensilele" mele , insa asta este .
Mai stau un minut si daca nu apar cred ca o sa zbier atat de tare incat ma va auzi intreaga Africa . Ma intreb de ce au facut Karin si Gella asta , adica ma rog Gella hai sa zicem ca nu i-a convenit cand am facut-o de ras . Dar Karin ? Cu ea nici macar nu am vorbit , insa din ce mi-au spus fetele se pare ca e exact ca Gella , bucatica rupta . Cine stie , poate sunt surori , rude . Eh , trebuie sa o aflu si pe asta . Insa intai de toate trebuie sa iesim de aici . Habar nu am cum , dar sper sa vina cineva cat mai repede . Deja m-am plictisit , si asa nu suport sa fiu inchisa . Doamne ce am sa le fac alora . Sau pus exact cu cine nu trebuia .
Insa intai trebuie sa aflu ceva , foarte important . Oare de ce au luat-o si pe Hinata ? Adica ea nu le-a facut absolut nimic , mai toata ziua sta cu mine asa ca din moment ce sta cu mine nu are cum sa le faca ceva alora . Si mai ales ca ea are o inima de aur , chiar daca e badjocorita ea tot tine la toata lumea .
Nu pot intelege comportamentul ei , insa tot ce stiu este ca Hinata e o prietena ce nu trebuie pierduta .Poti avea incredere in ea si sa-i spui tot ce simti , va ramane doar la ea in minte . Chiar daca e ea umpic cam timida , tot prietena mea ramane .
Si am vazut ca-i cam face ochii dulci lui Naruto insa el cum e cam tampit nici nu o observa . Banuiesc ca ii se rupe inima lui Hin atunci cand il vede cu alte fete , defapt nu stiu daca mai e ceva de rupt , probabil pe dinauntru e distrusa de mult timp .
Dar lasa , am eu grija si de ea si de Naruto . Insa intai sa iesim de aici apoi le rezolvam pe toate.
Gandurile imi sunt intrerupte de catre Hinata care imi spune ca vine cineva . Si chiar asa era , se auzeau pasi din ce in ce mai aproape . In secunda urmatoare usa se deschide cu brutalitate si pe ea intra...


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 17:57

Ohoo ai pus nextul! in love
Acum ma apuc sa-l citesc! in love
Dupa ce termin iti mai dau un com! lough


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 18:05

Vai cat ma bucur ca ai pus nextul Bubu
Nici nu sti cat l-am asteptat
Si ce imi place , off baieti astia
Daka sunt impreuna si se distreaza uita de tot
Vai si ce la fak la fufele alea doua aoloo
Au incucato
Daci scumpa mea mi-a placut la nebunie si astept nextul nerabdatoare
Te pwp dulce si spor la idei postat si scoala in love


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 18:13

Bulaneeeel! a hug
Minunat! Nici n-am ce sa comentez! Nu am cuvinte pentru aceste fic absolut superb!
te rog eu pune nextul ala!
pupici de la Copanel! kiss kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Denii
Genin
Genin
Denii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : alba
Nr. mesaje Nr. mesaje : 467
Puncte : 546
Reputatie Reputatie : 45
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia :)
Stare de spirit Stare de spirit : ca a ta :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 19:28

Pune next-ul! Iubesc ficul iar inima mea e cat un purice :))...Cine intra??:-o


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 44321453




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Gfhgfhfg




Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...

Smile
every
day
because
you
deserve
it .
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Feb 2011, 20:16

Bubu..ce bine ca ai pus next-ul.
Hehe..foarte frumos ca de obicei scumpo:x
Off suspansul asta..hai pune next-ul mai repede ca vreau sa vad ce se mai intampla.
Pupici! kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 10:46

Bubu a hug
Ce ma bucur ca ai pus nextul.
Nu am cuvinte pentru el!
Absolut superb!
Al naaibii el mos si
Ale naibii ele fufe!
Mama sa vezi ce le fac!
Cand le prind tre sasi faca comanda
Pentru sicriu biciuitor
Aolo suspansul asta!
Fa ceva cu el!!!
Dul in parc:)))
Si cine inta?
Sper ca nu fufele alea!
Ma-i facut foarte curioasa Bubu!:X
Astept urmatorul capitol!
Sper sa vina repede!
Te pupakesk dookle!

see ya!


[center][img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-