Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 01:46

Stiu , poate veti spune ca sunt nebuna , adica oricum toti stiu ca sunt . Am inceput un nou fic , ideile acestea ma bantuiesc de o luna intraga . Si mna.. prima data am zis sa termin cu Black si cu Amandoi , insa ideile ma bantuie , si eu nu am ce face .. nu pot sa traiesc asa :)) Ok..pai mna..sper sa va placa si Lectura placuta !



Capitolul 1 .

Sakura :

Se pare ca am fost prinsa . Dar cum ? Nu se poate . Cum de am ajuns in situatia asta ? Nu am fost niciodata prinsa , sunt cea mai buna . Cand va afla tata , nu va fi de bine . Va iesi urat , chiar foarte urat . Mda , pai eu sunt Sakura Haruno . Am parul roz , ochii verzi , nici prea inalta dar nici prea scunda si un corp cu forme bine definite . Am 16 ani , peste o luna fac 17 . Sunt cunoscuta ca si " Felina " sau " Bubulina Bulinuta Roz " , am foarte multe porecle . Sunt fiica unuia dintre cei mai mari traficanti de arme si droguri . Mdea , stiti cum se spune , asa tata asa fiica . Nu sunt singura la parinti , mai am un frate , tot de 16 ani , il cheama Jhony . Si arata asa de bine , uhu daca nu ar fi fratele meu mas da la el . Ok , gata cu fanteziile interzise . Oricum , se pare ca am fost prinsa cand am incercat sa-i dau droguri unuii tip , si lam tarat dupa mine si pe fratimiu . Noi suntem asa de la 6 ani , si pana acum nu am fost prinsi deloc . Vai nici nu vreau sa ma gandesc cum va face tata . Si sa nu credeti ca mama e vreo Sfanta ! Cand se enerveaza , mai bine fugi din calea ei altfel o patesti . Acum suntem in drum spre cea mai mare inchisoare de securitate . Speciala pentru traficanti cat si pentru ceilalti . Vai cat ma urasc , nu pot sa cred ca am fost prinsa . De ce eu ? Dar ce e cel mai rau , de ce si pe fratimiu ? Adica nici el nu-i Sfant , dar de data asta a mea a fost ideea . Cap sec ce sunt , trebuia sa am mai mare grija . Insa na , norocul te lasa cand te astepti mai putin . Apropo , sunt imbracata in negru . Colanti , maieu si cizme .
Si , se pare ca am ajuns . Wow , ce urat e aici . Adica la ce era sa ma astept ? E o inchisoare , nu un club . Doamne , precis ne vor condamna pe viata . Poate ca vom fi si omorati . Dar no , nau eu norocul asta . Nu le vom face aceasta placere . Noi nu vom fi omorati ! Suntem prea buni pentru asa ceva .
In mintea mea era o confuzie totala , insa am incetat sa ma gandesc cand am vazut ca sunt impinsa intr-o celula . Erau doua paturi , unul in dreapta si unul in stanga . In cel din dreapta statea un tip brunet cu ochii negri . Statea chiar foarte relaxat , cu mainile sub cap . De indata ce a observat ca sunt acolo s-a ridicat rapid si mi-a zambit pervers , apoi s-a apropiat de mine . A incercat sa-mi dea maieul jos insa eu m-am dat in spate , am facut stanga imprejur si m-am pus in patul din stanga .
- Mdea , afemeiatule . Nu ma voi culca cu tine , asa ca fa pasi si ar fi bine sa ma lasi in pace ! Ti-e clar brunetule ? intreb eu asezanduma exact in aceeasi pozitie in care era si el acum ceva timp
- Frumoasa si rea . Buna combinatie , insa nu te gandi ca sunt un pampalau . Nu te voi lasa sa-mi scapi asa de usor . Cine esti ? intreaba el punanduse langa mine
- Hm , cine sunt ? Cosmarul tau ..spun in timp ce ranjesc . No , vei afla maine cine sunt . Vei afla.. spun eu dupa care iau atitudinea aceea de serioasa si inchid ochii , nu inainte de al impinge din patul meu
El nu a mai zis nimic , doar a iesit din celula foarte nervos . Hm , unde so duce ? Adica , hello ! E 1 dimineata , si el umbla asa prin inchisoare doar de dragul de a umbla ? Sau cine stie , poate ca nu . Oh , gata cu atata gandit despre cineva total neinteresant .
Probabil va ganditi cum de o fata si un baiat de 16 ani sunt bagati la inchisoare desi sunt minori , nu ? Ei bine vam zis ca aceasta este o inchisoare speciala . O inchisoare speciala , din toate punctele de vedere . Doamne , si cand ma gandesc la ziua de maine . Of , va fi cea mai nasoala zi din viata mea . Oricum , vom vedea ce va fi . Tot ce stiu este ca trebuie sa iesim de aici , si foarte repede .


Mna..cam atat , stiu ca e scurt
Insa aceasta este doar prima parte
Si astept pareri
Sper ca va placut
Imi cer scuze pentru greselile de tastare
Insa avand in vedere ce ora este ..
Mna..pai sper sa va placa :P

Mrr


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 


Ultima editare efectuata de catre BuBuLiNa~BuLiNuTa~RoZ in Lun 02 Mai 2011, 19:46, editata de 1 ori
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 02:00

Un nou fic Bubu , yeeei
Da e super , te pricepi mult si aba astept sa vad ce se intampla cu saraka Sakura
De incepu ai inceput bine desii ai incepu de la actiune mai mult , introbucerile le lasi deoparte cui le trebuie , nu ? lough
Deci abia astept nexul si sper sa vina repede
Uite cum ajung sa fiu prima la comm , mai ales ca e 1:58 noaptea si eu nu pot sa dorm
Cum ziceam nebunele forumului lough
Sper sa vi repede cu nextul ca nu mai pot lough lough


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 06:34

Uau tare! Idei noi, ficuri noi! E foarte tare, deabia astept sa vad ce se va intampla in capitolul urmator! Deci NEXT!


[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Atouchofmagicbyluches[/img]

Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
~Goethe





[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Blackmagicbyxgnyc [/img]

Magic is all around the world, isn`t it? dap !
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 08:54

Vai mami un nou fic
Pai imi place foarte mult :X:X:
Imi place si mai mult ca ideea e originala
Sakura si Sasuke la inchisoare ? huh? huh?
Vai , abia astept next ... si repede
Pupici kiss in love


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  11uyc9l
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 10:46

Vaii Bubu! Un nou fiic!
Dar cate idei ai scupo!
Imi place sa sti!
Titlul e superb.
Imi da multe de gandit:))
Si ideea e origiala:X
Sincer nu am mai vazut-o la alcineva:D
Aolo saraca Sakura;))
In ce bucluc s-a bagat si ea.
Rau,Rau.
Presupun ca acel brunet e Sasuke no?
Deabea astept nextul.
Sper s-al pui repede.
Spor la scris si la ideii.:X
Te pupakesk doolce

See ya!:X


[center][img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 10:53

BULANUL MEU DELICIOS ESTE MINUNAT SI ACEST FIC DE ABIA INCEPUT lough

FOARTE FRUMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS ! DECI NEXT! please

PUPICI! kiss kiss kiss

ai fost servit


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 15:03

bubu sti cat te uibesc eu pe tine
vreau nextu bat mai repede ok



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 16:15

Bubulinutza mea scumpa si draga
Te-ai facut perversa iubita? lough
Sti ca imi place mult da? lough
Bubu e perv lough
Asa iti zic de acum :*
Nextu iubita mea in love
Pwp kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Taemin_Stamp_by_eiyuutanParadis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rina
Genin
Genin
Rina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 294
Puncte : 345
Reputatie Reputatie : 22
Hobby-uri Hobby-uri : Net.
Stare de spirit Stare de spirit : Bored.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 18:37

Bubulinuta mea..............ce mai misuna ideile pin capul ala a tau..:))....in fine,ficul e tare frumos,greseli nu prea am vazut,descriere...buna...si celelalte bune...asa,ca,iti dau onoare sa........CONTINU-I FICUL ASAT E ASA DE MARFAAAAAAAAA.....asa..trecem la seriozitate,....CONTINUA-L BUBULINO!..:))...scoala m-ai tampit!
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 19:55

Bata sunt ! bata !
Scrisesem un comentariu .. de toata frumusetea ..
Proasta m-ai sunt ..
Deci ..

BUBU !
In primul rand " buna "
Un alt fic ..
E o idee de milioane
Adika ..
Wow .. Din nou lasi fara cuvinte
Capitolul este foarte , dar foarte frumos
Imi place, place ,place
E supe , super , super
Hi hi ..
Deci ..
MA oftic ..
Era un comentariu ..
De .. prostia omeneasca
Vad ca-ti vin ideile ..
Pe banda rulanta ..
E bine !
chiar foarte ..
Sper sa pui un nou capitol in fiecare zi !
Cer imposibilul asa-i ?
Adika .. stiu ca m-ai inca doua fic-uri + scoala ( blestemata fie ea )
Dar macar un nou capitol la doua zile ..
E bine asa ?Sa stii ca m-ai mult nu se accepta ..
He he ..
Ce pervers este Sasuke
Vai , vai , vai ..
Prca ar fi vazut o comoara ..
Cum o vede ..
Hop ! peste ea ..
Ce sa-i faci ..
Si cati ani zici ca are ?
Si .. ce inchisoare ..
Iese din celula cand ii vine lui cheful
Uituci m-ai sunt paznicii
Cred ca le-a ramas gandul la Sakura ..
Dar ce sa-i faci ..
Intr-un vic totul este permis si totul este posibil
E clar .. m-am tampit
Aolo .. e un fic
Ideea asta nu imi intra nici odata in cap ..
ce sa-i faci ..
Din nou intervine " Prostia Omeneasca "
cu trairte si cu simtire iti zic ...
Ador fic-ul tau
Si asta eun comentariu lung .. cred
Dar tot ma oftic ..
Pff
Mda .
Revenind la ideea de baza ...
Din nou ai o idee grozava , pentru un fic grozav
Hai cu next-ul
Pupici !
Era sa uit :
"Felina " sau " Bubulina Bulinuta Roz " - E geniala .. geniala iti zic
Imi place foarte mult titlul ..
Sa nu uiti de next ..


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Lun 21 Feb 2011, 20:52

Mmm frumos si interesanta ideea..
Hehehe
Pune continuarea rapid Bulinel



" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 01:49

Mna..ma bucur ca va place . Va multumesc pt comentari..so..Lectura Placuta !



Capitolul 2 .

Sakura :


A doua zi a venit foarte repede . Poate cam prea repede . M-am trezit fiindca ma tot zgaltaia o gardianca . Cica trebuie sa ies afara si sa ma prezinte tuturor . Sa citeasca nu stiu ce despre mine si alte chestii banale . Mna , am iesit din celula asa sifonata cum eram si am urmato pe gardianca . Cand am iesit afara mai sa-mi pice fata , erau foarte multe persoane . Vai dar cati raufacatori , lumea devine malefica . Ei da lasa , asa si trebuie nu niste pampalai .
Si m-am dus langa directorul inchisori , fiindca mi-a facut semn . Si asa a inceput el sa citeasca de pe o foaie despre mine . Deja ma enerva , insa imi placea ce spune . Si , am aflat ca despre fratele meu a citit mai devreme , insa daca eu am dormit asa de mult . Eh , ce vor astia ? Am fost si eu obosita , si inca sunt . Nici nu-si dau ei seama ce grea e treaba pe care o facem noi , traficanti . Eh , ce stiu ei ? Doar sa tina un pistol in mana si atat , ca doar de atat sunt in stare . Se dau smecheri si invart pe deget in fata noastra bastonu ala crezand ca sunt cei mai tari . Eh las' ca vede ei . Nu vor scapa cu una cu doua . Si acum sa revenim la ce zice mosu asta .
- Numele ei este Sakura Haruno ! Probabil uni dintre voi o cunosc , cum sa nu o cunoasteti ? Are 16 ani si este traficanta de droguri si arme . Face asta de la 6 ani , iar noi tomcai de pe atunci ne chinuim sa o prindem . Insa ieri a fost ziua cea mare , ieri am prinso . Sa continuam , pe tatal ei niciodata nu lam prins facand ceva , asa ca nu putem sa-l inchidem . Insa suntem absolut siguri ca si el umbla cu marsavari . Deci cum am zis este imposibil sa nu o stiti pe Sakura Haruno , e una dintre cele mai periculoase fete . Greu de crezut , insa tot ce zic e adevarat . Acum va las , trebuie sa merg ca sa decid ce pedeapsa ii se va aplica prima data . Insa va asigur ca o voi face sa sufere pentru cati politisti a omorat ! spune el dupa care la sfarsit se rasteste la mine
Dupa aceasta mica descriere a mea , care nu e nici pe jumate de ajuns cu ce sunt eu de adevarat , toata lumea isi vede de treaba . Directorul da sa plece , insa se intoarce la mine , ma priveste din cap pana'n picioare apoi aproba din cap . Mda , stiu ce-i trece prin minte mosului astuia . Insa nu cu mine sa nu se joace fiindca nu-i merge ! .
Observ cum spre mine vin un grup de fete si de baieti , printre care se afla si brunetul de aseara . Aolo ce enervant poate fi , totusi tare as vrea sa aflu unde s-a dus aseara si de ce . Insa habar nu am de ce vreau sa aflu acest lucru . Adica hello , pe mine nu are de ce sa ma intereseze . Si uite cum sirul gandurilor imi este intrerupt de catre o fata blonda cu ochii..hm..o combinatie de albastru si verde . Oricum era foarte draguta , dupa parerea mea .
- Sakura Haruno ? Cum ai fost prinsa fato ? Am auzit multe lucruri despre tine , na-s fi crezut ca vei fi prinsa vreodata . imi zice ea asezanduse pe o banca .
- Mdeah , nici eu . Cu cine am onoarea ? o intreb eu mestecand guma
- Pai eu sunt Temari , ei sunt frati mei Gaara si Kankurou , el e Naruto , cei de langa el sunt Shikamaru , Sasuke si Neji . Fratele lui Sasuke , adica acela , este Sai , cei de langa el sunt Choji si Rock Lee . Si fetele , ele sunt Hinata , TenTen , Ino si Kate . Noi am fost prinsi toti , am incercat sa vindem marfa , defapt sa o transportam pe un vapor si na , am fost prinsi . imi spune ea oftand
Imi dau ochii peste cap apoi le povestesc cum am fost prinsa eu si cum lam tras si pe fratemiu dupa mine , in timp ce acesta ma luase de la spate , in brate . Si , deci pe el il cheama Sasuke . Hm , interesant nume . Dar ce e cu adevarat interesant este ca si numele meu si al lui incepe cu " Sa " Hm foarte dubios . Ei , ma rog nu prea conteaza asta .
Am mai vorbit noi acolo cate ceva , cunoscandune mult mai bine . Pana cand a venit o gardianca care mi se pare foarte nesuferita impreuna cu directorul , si un furtun de apa ? Ce vor sa faca , o sa nu-mi zici ca.. oo nici gand .
Vreau sa fug insa alta gardianca ma ia de mana si da dezaprobator din cap . Bine , aceasta mi se parea mult , dar mult mai draguta . Am oftat si m-am dus in locul indicat de catre director . Si asa a inceput gardianca aia sa ma ude din cap pana'n picioare sub privirea tuturor . Deja Jhony era foarte nervos , insa asta e . Oricum , nu va ramane asta . Gardianca asta o sa mi-o plateasca , adica vad ca se simte foarte bine fiindca zambeste , topaie de colo-colo in timp ce ma uda , si ca sa numai zic ca ma face in toate felurile . Bineinteles ca inca nu vreau sa arat cu adevarat cine sunt , ii mai las putin in suspans . Asa ca mi-am pus mainile in sold , bineinteles ca inca ma uda , si am privito plictisita . Deja inghetasem , dar nu vreau sa arat asta . Oricum , apa e foarte , dar foarte rece . E sloi , of macar puteau folosi si ei apa calda , sau calaie . Nu asa de rece , deja numai pot . Imi dardaie dinti in gura . Trebuie sa suport . Doamne , fao sa inceteze ca atunci cand voi incepe eu sa fac ca toate alea va fi mai rau . Si na ca parca Dumnezeu mi-a ascultat ruga , desi nu prea merit . Adica nu merit deloc , chiar deloc , Insa ma rog , se pare ca directorul a ordonat sa opreasca furtunul apoi a venit la mine si ma luat de umeri zgaltainduma .
- Esti bine ? spune el zgaltainduma din ce in ce mai tare
- Pentru cultura ta generala eu nu sunt bine , ci foarte bine dar ca sa fiu sincera as face si mai bine daca ai inceta sa ma mai zgaltai asa , serios acum . Am eu fata de moarta ? intreb eu razand , mdea .. un zambet total fortat ca nici gura numai puteam sa o misc , inghetasem toata
- Ok , atunci daca esti bine te astept in birou la mine . spune el apoi se apropie de urechea mea si imi sopteste .. pisicuto .
Dupa ce spune asta imi face cu ochiul si pleaca lasanduma masca . Stai o clipa , mosul asta stie si de ok ? Vai , e o premiera ! Si cum adica pisicuta ? Ii dau eu pisicute de nu se vede . Adica stiu ca mi se zice " felina " insa el nu are voie sa-mi zica ca nu vror muschii mei . Aolo si ce o vrea de la mine ? Pfiu , ce intrebare prosteasca mai imi pun si eu . E foarte evident , pai ma voi duce . Insa nu ma voi lasa violata , nu o sa am o noapte cu ala nici in visele lui cele mai frumoase .
- Sakura ? Ce ti-a zis ala ? intreaba fratimiu venind , bineinteles ca alaturi de baieti
Doamne , e o figura fratimiu asta ! Pe unde merge isi face prieteni atat de repede , e un tip super . Adica cine nu ar vrea sa fie prieten cu el ? Pana si eu am zis ca arata bine si ca daca nu ar fi fratimiu mas da la el , insa na . Oricum e un tip super tare si i, iubesc mult .
- Mna , pai Jhony cum sa-ti zic ? A zis ca ma asteapta in birou la el . spun privind nori
- Cee ? E clar , inseamna ca si tu vei fi violata de el ! imi spune tipul acela Neji
- Ce ma ? Tu cred ca nu o cunosti pe sormea ! O vezi tu asa de inocenta insa e mai rau ca o vipera . Si , felino ai grija . Oricum daca se atinge de tine il fac una cu pamantul . imi spune fratimiu increzator
- Felina ? intreaba Sasuke uimit . De la ce vine ? continua el
- Pai ii se zice asa pentru ca..
Si asa au continuat ei sa vorbeasca pentru ca eu am fost chemata de gardianca aia care ma udat cica ma cheama directorul . Pai stai putin , eu nu ma schimb ? Cum sa stau asa . Inghet naiba de tot , mama ce raceala o sa ma iaaaa ! Va fi vai si amar de viata mea . Si asa sunt eu sensibila cand sunt racita si mai sunt si intr-o inchisoare , asta mai imi trebuia .
Si mama ce fata are gardianca asta . Cere palme . Dar ce palme ? Cere pumni , picioare . Mama ce as vrea sa-i dau una , si chiar ii voi da , sa nu creada ea ca scapa asa de usor . Parea foarte fericita atunci cand ma udat . Lasa sa vezi cand o voi uda eu pe ea , atunci cand se asteapta mai putin .
Si , se pare ca am ajuns si in birou la director . Acesta ii spune gardiancai sa astepte la usa . Aceasta aproba din cap dupa care rade la mine , sau mai bine zis de mine apoi ne lasa singuri . Si bineinteles cum era de asteptat acesta a inceput sa-mi dea maieul jos lasanduma in sutien . Si asa a ramas , cu ochii fix in sutienul meu . Se uita ca picatul din luna parca numai vazuse fratilor asa ceva . Doamne , daca se atinge de mine il fac una cu pamantul . Si mna , a vrut sa-mi dea si sutienul jos insa eu iam tras una'ntre picioare de a cazut jos . Eram foarte nervoasa si agitata , adica cum isi permite ? Stiam eu ca asta vrea insa m-am simtit foarte aiurea cand a incercat sa faca asta . Adica eu sunt o traficanta , dar inca sunt virgina si asa vreau sa raman deocamdata . Mai ales ca nu vreau sa o fac prima data cu un mos .
Am iesit din incapere , iam zambit gardiencei , un zambet malefic iar apoi iam zis ca am terminat treaba si ca ma intorc in celula , bineinteles ca nu ma lasat sa plec singura ci cu cealalta gardianca , cea draguta . Vai dar ce bine ca ma lasat sa plec , adica hello sunt in sutien si asta o face sa creada ca intradevar lam satisfacut pe mos .
Doamne cat poate fi de draguta gardianca care ma duce in celula . Am aflat ca o cheama Antonia , este chiar foarte de treaba . Si avand in vedere la cate am facut eu ar trebui sa se poarte cu mine ca si cu o carpa , nici ca si cu aceea . Dar totusi se pare ca are un suflet foarte bun , imi place de ea . Mi-am format o parere foarte buna , si sper ca si ea despre mine .
- Sakura fetito , te-a violat ? intreaba ea trista
- Nu Antonia , lam aranjat eu ! ii zic razand
Si asa am mai discutat cate ceva , era chiar foarte de treaba . Cred ca am voi intelege de minune cu ea . Deci am mai discutat noi cate ceva dupa care am intrat in celula . M-am schimbat intr-o pereche de colanti trei sferturi negri si un maiu mulat roz . Am uiat oare sa va zic ca inca nu aveam uniforme ? Normal ca am uitat . Ei , deci da nu avem inca uniforme , cica sunt la croitor . Oricum , mult mai bine fara ele . Acu stau sa ma imbrac asa de larg in portocaliu sau eu mai stiu ce culoare nesuferita . Asa deci acum m-am schimbat asa ca se merg afara .
Cand am iesit afara m-am dus ghiulea la toti , si bineinteles ca ei au sarit cu gura pe mine cu intrebari de genul " Ti-a facut-o nu ? Ati facut-o ? " mda , nici macar nu ma lasa sa vorbesc . Deci sunt de groaza tipi astia .
- Nu , cum sa o fac ma cu un mos ca ala ? Mama lui , iam dat un genunchi intre picioare de s-a dus naibi . Of firar el de mos libidinos si mustacios ce e ! zic eu strambanduma
La auzul acestor cuvinte toti au bufnit in ras , nu se mai opreau . Insa nu stiu ce naiba s-a intamplat pentru ca toti sau oprit din ras deodata si se uitau serios nu stiu unde .
- Deci da ii un mos libidinos si mustacios..si...chiar atunci mi-am dat seama .. si e in spatele meu , nu ? continui eu
Ma intorc in spate si imi cade fata cand il vad , se uita la mine foarte nervos . Defapt era mai rosie decat o rosie . Foarte logic nu ? Oricum , si-a indreptat mana spre mine , eram sigura ca ma va lovi asa ca am inchis ochii asteptand lovitura ....


So cam atat
Sper ca va placut
Mos libidinos si mustacios
Vaai deci mor de ras
Scuzatimi greselile de tastare
Insa serios acum , uitati si voi cat e ceasul
Inca odata multumesc pentru comentari
Va pupacesc ci va iubesc !
Noapte buna !
Mrr dap ! hi!


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 08:46

Deci Bubu sa-mi dai bataie ca nu ti-am lasat comm la primul capitol.
Cu surubelnita sau cu ce vrei tu=))
Asa,deci numai tu puteai sa scrii un asemenea fic.Sti ca imi place?
Da,da imi place foarte mult:x...na ca m-ai facut si curioasa.
Deci Felino sa pui rapid continuarea ca iei bataie si cred ca nu vrei asta=))
Asa,vad ca nu ai renuntat la obiceiul tau de a scrie tarziu capitolele.
Lasa ca mie imi place dar cred ca din cauza asta mai deviez si de la subiect.
Off Bubu ce inseamna sa citesc un fik de al tau sau sa vorbesc cu tine.Ti-am spus ca ajung la balamuc.Lasa ca tie iti fac loc in groapa peste mine cum ti-am promis.=))
Asa,deci deviez cam mult de la subiect si nu e bine.
Imi place foarte mult,iti mai spun inbca o data iar ideea e foarte interesanta.
Hihi,mosul ala libidinos si mustacios chiar credea ca ii poate face ceva felinei?
Vai ce idei mai ai..auzi la ea ,,mos libidinos si mustacios ''...vai vai=))
Asa,deci sa nu o mai lungesc atata.
Astept continuarea scumpa mea Bubu care sper sa vina in curand.
Spor la scris si la idei.
Pupici! kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Me†al
Academy Student
Academy Student
Me†al

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva...departe de lumea rea...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 44
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Daca zambesc nu inseamna ca sunt cu adevarat fericit iar daca plang nu inseamna ca sunt cu adevarat trist...poate vreau sa ascund ceea ce simt cu adevarat.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 08:49

Asa Bubu,frumos ficul si chiar imi place ideea ta.
Pervers mosul ala:))
Sa pui rapid continuarea.
Bye!


Meditaţia este paradisul viselor adevărate. Aici se întâlnesc visul, visătorul şi cel ce le observă.
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 10:59

BULANULEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! a hug

DECI M-AM GANDIT SA VIN SI EU PE AICI! happy2

OKSA INCEPEM CU FICUL , DOAR LA EL AI SCRIS 5 ORE NU ? lough

MACAR AL TAU E MAI LUNG :<<:

DECI FICUL ESTE SUPERB! in love

CE PERVERS E MOSUL ALA ! lough lough

VAI DA EU BORBESC DE EL , DA AM UITAT DE MINE lough

BUBU TREBUIE NEAPARAT SA NE FACEM REZERVARE LA SPITALUL DE NEBUNI! :><:

SERIOS ACUM ASEARA CRED CA AMNDOAUA AM LUATO DE PE CARARE lough lough

NU CA IN SEARA ASTA NU O VOM LUA DAR MACAR DUPA CE FAC SI EU FICUL ALA MAI LUNG lough

ACUM SERIOS SA NU MA BATI sad

OF OF PANA LA URMA NU AM MAI AJUNS LA CRISTI sad KIRA A UITAT SA-MI ADUCA PAPUCUL down SPER CA TU TE-AI DISTRAT CU MIHAI lough heh

INAPOI LA FIC CA AM SCRIS DESTUL PE DINAFARA offtopic :d

FICUL ESTE FOOOARTE FRUMOS TI-AM SPUSO O DATA SI TI-O NAI SPUN O DATA! friends

OK BUBU VEZI CA DISEARA DAM BAIERAM CA AVEM UN MEMBRU NOU SA NU UITI FUSTITA SCURTA ACASA good

CA DUPA AIA MERGEM SI LA DISCOTECA a hug

BUN AR TREBUI SA MA OPRESC AICI happy2

PUPICI! kiss kiss kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 11:19

Vaiii, nu ti-am lasat eo comm pana acuma?
Da sunt o nesimpoarca:)) nu gluma:))
Aja deci mie una mi-a placut enorm de mult.
Ideea e absolut geniala si fantastica:X
Nu am mai vazut-o la nimeni si de asta imi place mult.
Thoamne cat de pervers e mosu ala:))
Am murit de ras la faza cu mosu libidinos is mustacios.
E geniala faza:))
Aja deci draga mea Bubu intr-un cuvant e MINUNAT!
Imi place tot!
Eu astept nextul cu nerabdare:X
Sper sa vina repede,repejor.
Si lasa suspansul!
Nu il suport! Nu il pot suferi!
Trimitel itr-o vacanta maaare si luunga:X
Aja inka o data mi-a placut:X
Deci felicitarile mele scumpo!:X
Astept nextul inka o data:))
Spor la scris si la idei si bine inteles scoala:X
Te pupacesk doolke si te iubesk!:X


See ya!:X


[center][img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 14:27

Mhm,interesant scumpo.

Astept continuarea.Hehehe


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 15:16

BuBu !
Vai , vai , vai ..
Nu ma asteptam la asa ceva ..
Serios , sunt chiar ...
Fericita , amuzata , bine dispusa ..
Doamne !!
Cat am putut sa rad ..
Si uite asa ..
toata gasca e la inchisoare ..
Ce mos libidinos si mustacios
Vaiii ..Mor de ras
Sa ma opreasca cineva ..
Nu pot sa cred ..
Ce faza tare ..
Sa stii .. si eu o urasc pe gardianca aia ..
Ce scorpie ..
Era cumva geloasa pe Sakura ?
Uite ca am vorbit cu cineva si mi-am uitat ideile
Crede-ma erau multe
Aaa da ..
De unde vine numele de felina ?
Pff .. eram tare curioasa
HAi cu next-ul ..
Te rog , te rog , te rog ...
Pupici Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  208323
Ce mos ..
Pervers , nesuferit ..
Hai Sakura !
M-ai da-i una ..
Sa se invete minte ..
Si baietii n-au ramas Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  358581 , cand au vazut-o pe Sakura uda ?
hi hi ..
Hai ca si eu ma gandesc la prostii Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  8599


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 18:18

Maica mama lough
E prea misto Bubu love
Deci eu vreau nextU!!
Pwp kiss


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Taemin_Stamp_by_eiyuutanParadis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 19:49

Tare capitolul, mie mi-a placut! A fost tare faza cu mosu ala de zici ca el ar fi trebuit sa fie la inchisoare!


[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Atouchofmagicbyluches[/img]

Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
~Goethe





[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Blackmagicbyxgnyc [/img]

Magic is all around the world, isn`t it? dap !
Sus In jos
Ade
Genin
Genin
Ade

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 77
Puncte : 92
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Multe.
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan buna ;)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mar 22 Feb 2011, 23:25

Doamnee cat de mult imi placee in love
Absolut genial nr1
Abia astept nextu' pleaseplease
Spor la scris a hug


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Vintagephotography1
Autumn is a second spring when every leaf is a flower. good job
We girls can do everything boys can do.. only we can do it in high-heels. dance2
Guys a.l.w.a.y.s make girls cry but if a girl can make a guy cry, she must really mean something to him...
If A equals success, then the formula is: A = X + Y + Z, where X is work, Y is play, and Z is keep your mouth shut. nr1
Sometimes there are no words to describe how we feel about some people. Thank God, he gave us a middle finger. happy2
I've never seen a smiling face that was not beautiful. happy
Hold a true friend with both your hands. hug2


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  IconsParadis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Vintage
Sus In jos
https://www.facebook.com/adelina.nicula
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mier 23 Feb 2011, 00:33

Vai Bubu meu , cat ma bucur ca ai pus nextul
Imi plce la nebunie si abia astept nextul
Ce pervers poate sa fie mosu ala Doamne
M-a apucat si rasul cand am citit
Este super frumy ficu la fel ca si celelalte bineinteles
Si abia astept nextul
Ideea imi place , e foarte frumy
Sakura , e dura asa bravo Sakura
Imi place de tine tineo tot asa
Nu te lasa pacalita de astia
Care au violat mai multe fete decat toate criemele pe care leai facut
Hehe , ma apuca cred ca ora e de vina ca mereu ea a fost
Deci abia astept nexut si sper sa vina repede repede
Dar hai nu prea repede ca te prinde radaru si iti da amenda
Asa am patit eu in seara asta , domane iar ma apuca
Deci ca sa no mai lungesc , vino cu nextul mai repede .


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Mier 23 Feb 2011, 21:18

Vai , ai pus nextu si eu abia acum am vazut nervi!
Pai..mai lasat masca lol damn!
Imi place foarte mult si abia astept nextu unsure
So...draga mea mami nextu repede
Pupici:*: kiss kiss


 Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  11uyc9l
Sus In jos
Eclipsă
Chūnin
Chūnin
Eclipsă

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : toata lumea vrea sa stie unde
Nr. mesaje Nr. mesaje : 520
Puncte : 554
Reputatie Reputatie : 25
Hobby-uri Hobby-uri : patinaj, inot, dans

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Joi 24 Feb 2011, 19:50

Bubu cand pui nextu? very sad
Vreau sa vad ce se mai intampla
te roggggg... please


[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Atouchofmagicbyluches[/img]

Magic is believing in yourself, if you can do that, you can make anything happen.
~Goethe





[img]Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Blackmagicbyxgnyc [/img]

Magic is all around the world, isn`t it? dap !
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19Joi 24 Feb 2011, 23:08

BUBu !
Cat ne mai faci sa asteptam ?
HAi cu next-ul ..
Pun botic si fac precum o nebuna ..
Nu vrei sa ma vezi ...
Crede-ma Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  623735
He he ..
Hai cu next-ul
Pupici


Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Continut sponsorizat




Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  Empty
MesajSubiect: Re: Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune    Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune  I_icon19

Sus In jos
 

Paradis..Infern..Iubire..Amor..si..Pasiune

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-