Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Dum 13 Mai 2012, 19:07

Melodia fanficului:




Prolog

Initial crezi ca nimic nu ti se poate intampla, desi ceilalti iti spun contrariul. Viata te invata sa crezi in lucrurile pe care le considerai trecute de granita fantasticului. Chiar si atunci cand totul incepe, tu o sa continui sa iti spui "Nu mi se poate intampla asta mie!". Ei bine, gresesti! Cu totii suntem vulnerabili la deciziile vietii si nu putem face nimic pentru a le schimba. Trebuie doar sa trecem de aceasta perdea a durerii si a singuratatii, doar pentru a vedea lumina, fericirea. Nu te lasa doborat de jignirile persoanelor pe care le iubesti, pentru ca acestea sunt doar pentru a te rani. Ei vor sa te raneasca, desi te iubesc. Trebuie sa iti dai seama de asta si sa incerci sa nu-ti pese, doar pentru a-i convinge ca nu totul este pierdut intre voi.







Capitolul 1


Sasuke's point of view

Inca mai sunt destul de surprins ca este cineva care sa ma iubeasca atat de mult ca ea. La inceput, nu am stiut. Doar m-am lasat cuprins de sentimente si m-am decis sa ma mai bag inca o data in jocul iubirii. Eram destul de sigur ca nu voi rezolva nimic, ca si ea ma va respinge. Continuam sa sper ca nu va fi asa, desi eram sigur ca asa se va intampla. Dar ea e diferita! Acum stiu asta. Ea e cea care m-a scos din acel abis al singuratatii si ii sunt recunoscator pentru asta. Ea m-a invat cum sa iubesc pe altcineva, desi nu credeam ca voi reusi vreodata.


Brusc, am auzit melodia
Kuroi Namida si imediat mi-am dat seama ca era telefonul meu, ce se odihnea pe birou. M-am ridicat din pat sa il iau. Era ea.
- Sasuke!!am auzit vocea ei melodioasa imediat ce am dus telefonul la ureche.
De obicei, eu o sunam in fiecare dimineata. Era destul de ciudat ca ma suna ea, dar am decis sa nu imi pese. Probabil ii era dor de mine.
- Sakura, scumpo, ce faci?
- Destul de bine. Scumpule, astazi nu pot merge cu tine la scoala. Hinata si cu mine mergem la un suc inainte de scoala. Sti, ca intre fete.


Hinata era verisoara mea, mai mica cu doi ani. Era in aceeasi clasa cu Sakura, clasa a 9 a.
-Este ok. Ne vedem la scoala. Te iubesc, scumpo!
Inainte sa inchida, a soptit un "Si eu!" pe care de abia l-am auzit. De obicei nu era asa, iar asta m-a pus putin pe ganduri.
Mai era destul de mult timp pana sa ma duc la scoala, asa ca m-am aruncat din nou in pat, sperand ca voi putea sa dorm macar o ora. Nu a durat mult si gandul mi-a zburat la Sakura. Era genul de fata pretentioasa si ambitioasa, dar si foarte desteapta. Nu tolera ca cineva sa o ia peste picior si asta imi place la ea. Face lucrurile cum trebuie aproape de fiecare data. In legatura cu mine, ei bine, nu stiu ce a atras-o. Eu nu sunt deloc ambitios si am nici o parere atat de buna despre mine. Nu stiu ce vad toate acele fete la mine. Sunt un baiat simplu, nu prea frumos, dar nici prea urat. Nu am inteles niciodata de ce fetele vor sa fie cu mine. Chiar daca acum sunt cu Sakura, asta nu inseamna ca invitatiile s-au oprit. Nu, fetele continua sa se bage in seama atunci cand Sakura nu e prin preajma. Nu stiu daca ar trebui sa ma simt bine ca sunt dorit sau nu.


Cand am auzit tonul de la mesaj ca printr-o perdea, mi-am dat seama ca adormisem. M-am uitat la mesaj, era de la Naruto, cel mai bun prieten al meu. Vroia sa il iau la scoala. Dupa ce i-am raspuns printr-un mesaj scurt cu "Okay.", m-am dus la dulap ca sa imi iau hainele cu care ma voi imbraca astazi. Am optat pentru o pereche de pantaloni albastri, un tricou alb si niste tenesi de aceeasi culoare. Mi-am aruncat cateva carti si cateva caiete in ghiozdan, mi-am luat telefonul si cheile de la masina si am plecat.
Masina mea, un Mercedes negru, mi-a fost daruita de tatal meu acum doi ani, cand am implinit saisprezece ani. Eram atat de fericit ca aveam o masina numai a mea! Mi-a placut inca de atunci si nu as vrea sa o schimb vreodata.
Naruto nu statea la mai mult de cinci minute de casa mea, deci am ajuns foarte repede la el. Nu iesise inca afara, asa ca am claxonat de cateva ori, ceea ce la facut sa apara bombanind ceva ce nu am putut intelege.
- Fara Sakura? Splendid! a spus cand s-a urcat in masina.
Naruto nu o prea avea la suflet pe Sakura. Nu mi-a spus niciodata de ce, doar ca nu e buna pentru mine. Continui sa cred ca e prost pentru ca imi spunea acele lucruri.
- E cu Hinata.


Naruto nu voia neaparat sa stie unde e. Pe el il interesa doar ca nu o sa o vada in dimineata asta. El venea cu noi cam de vreo doua ori pe saptamana. In celelalte zile se ducea cu Gaara sau cu tatal lui. Gaara era colegul nostru, un tanar foarte de treaba daca ajungi sa il cunosti. Ne cunoastem de cand aveam cinci ani si de atunci ne-am inteles foarte bine.
- Eh, de parca mi-ar pasa! E frumos cand nu ma mai enerveaza cu comentariile ei complet stupide. a spus Naruto relaxat.
Pe langa faptul ca Naruto nu o suporta, nici Sakura nu prea il avea la inima. Ea isi dadea seama de toate lucrurile spuse de Naruto cu subinteles si cum am mai spus, ei nu ii placea ca oamenii sa o ia peste picior. Desi stiam ca e capabila sa isi ia apararea si singura, intotdeauna il certam pe Naruto cand o supara. Pe el il enerva la culme cand ii luam apararea, dar trebuia sa inteleaga ca e vina lui.
Cand am ajuns la scoala, mi-am lasat masina in parcare, langa cea a lui Gaara.
- Ma duc sa o caut pe Sakura. am spus dupa ce am incuiat usile masinii.
- Am vazut-o cu Hinata intrand in liceu. am auzit vocea lui Gaara.
Gaara era langa masina lui, dar eu nu l-am vazut mai devreme. Am spus doar un "Aha." urmat de un oftat. Pana la urma, ne-am decis si noi sa mergem la ore. Prima ora aveam matematica. Neinteresant.


Cand am ajuns aproape de clasa noastra, se auzeau fel si fel de zgomote din ea. Cu siguranta, profesorul de matematica nu venise. M-am asezat in penultima banca, cea pe care o imparteam cu Naruto.
Mi-am scos telefonul din buzunar si i-am scris un mesaj Sakurei.
"Hei, scumpo, ce faci? S."
Profesorul de matematica tocmai intrase in clasa. Cand a trecut pe langa banca mea, si-a infipt mana in telefonul meu si l-a luat cu el la catedra. Nu era prima oara cand mi se intampla asta. Profesorul de matematica fusese intotdeauna un idiot suparat de fiecare data cand venea la scoala. As fi zis ca isi uraste meseria, dar atunci de ce nu demisioneaza? De ce nu iese odata la pensie ca sa nu ne mai streseze pe noi cu proasta lui dispozitie?
- Domnule Uchiha, cum va permiteti sa sfidati regulile acestei institutii?


Si a inceput. O sa inceapa sa imi tina acelas discurs tembel despre regulile liceului asta. Si eu, ca de obicei, o sa il enervez punand aceleasi intrebari tampite.
- Dar ce am mai facut de data asta?
Evident, stiam ce va spune, dar nu puteam rata ocazia de a-l enerva si mai mult.
- Folositi telefonul in timpul orei mele. Daca nu stiti ca ati incalcat o regula, atunci mai dati pe la regulament!
Bla, bla, bla! Cum naiba sa nu stiu ca am incalcat o regula, daca el mi-o spune de fiecare data cand ma prinde? Cred ca Shinjiro, profesorul de matematica, era cel mai insuportabil profesor din tot liceul. Avea ore la mai mult de jumate din clase, iar asta exaspera pe toata lumea. Pe langa asta, cealalta profesoara de matematica era atat de amabila! Era total opusa lui Shinjiro.
- Dar nici macar nu erati in clasa! l-am acuzat imbufnat.


Desi imi venea sa rad, am rezistat tentatiei si mi-am pastrat fata de baiatul mamei. Pe de alta parte, Naruto si cu Gaara radeau si se uitau cand la mine, cand la Shinjiro.
- Gata! Am mult de predat si nu imi permit sa mai pierd timp. Telefonul il vei primi la sfarsitul orei, tinere!
Si cam asta a fost. Bineinteles ca mai aveam multe replici enervante pentru el, dar o sa le pastrez pentru altadata. Oh, da, cu siguranta va mai exista o data viitoare! Poate chiar la urmatoarea ora de matematica.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Rinnie H. in Vin 17 Mai 2013, 18:49, editata de 6 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Philarmonique Pauper
Genin
Genin
Philarmonique Pauper

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Vitta dolce moderatto :)
Stare de spirit Stare de spirit : I'm oww ! ~

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Dum 13 Mai 2012, 19:47

Ya ! Prima nr1 ! Fic nou happy2 ? Interesant think
E chiar frumos primul capitol, mai ales acel prolog, dupa care mi'am dat seama ca urmeaza ceva interesant. rusinos
Ideea, am mai dat de ea, dar felul tau de a o descrie m'a atras, pentru ca nu ai sarit imediat la alta imprejurare : atunci cand Sasuke sa dus la Naruto, pe drum, ai mai povestit din viata lui [defapt Sasuke ] si nu ai trecut imediat ca a ajuns la el. Iar Sakura e deja iubita lui ? Din primul capitol ? Frumos roll ! Mi s'a parut chiar un capitol luung, si sper sa le faci la fel ! a hug Cat despre Naruto "Fara Sakura ? Splendid!" vezi ca te fac eu Spledissimo de natarau biciuitor
Actiune ai..., si imi place ca merge in ritmul ei normal ; descriere : ai ai, nu'i o grija heh ; greseli de ortografie : nu ai [Bravo good ! ].
Titlul : este chiar captivant [ mie una asa mi se pare ]. Cam atat ar fi. dap !
Spor la idei, si pune'te repede pe tastat pentru Next. Te pup, si bafta ! hug2



P.S : Ce semnifica titlu' ? [ nu prea le am cu japoneza, scuza'ma angel hug ]




As your guardian, I will block the stiff wind
Even though people turn their backs to you
If I could become the person
Who can wipe your tears on a tiring day
It will be paradise


Ultima editare efectuata de catre ° Steluţă ° in Dum 13 Mai 2012, 19:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Dum 13 Mai 2012, 19:52

Kuroi namida inseamna Lacrimi negre. Pur si simplu mi-au placut atat de mult cuvintele astea:x


Si ma bucur ca ti-a placut capitolul:)




Hanazawa Rin:)



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Dum 13 Mai 2012, 20:17

dance2 Hei scumpo super tare ficul si imi place si titlul si melodia:) bravo imi place ..... deci spor la scris si te rog asa ma anunti cand aduci nextul

thank you hi!




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Dum 13 Mai 2012, 21:09

Hei hei dap !
Deci vad ca ai revenit cu inca un fic. Ieeeei in love
Ceea ce m-a atras a fost acel citat ce m-a lasat cu totul in suspans. Abia astept sa vad ce idei ai si cum va continua ideea acestul fic. Pot spune ca m-ai lasat intr-un suspans imens. Ce se ascunde in spatele acestei idei de inceput? Vaii. Abia astept next-ul. in love
Te rog frumos sa ma anunti si pe mine cand postezi. happy2
Spor la scris si la idei.
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


Kuroi Namida Rwre

Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Dum 13 Mai 2012, 21:26

Ieiiii ai inceput un nou fic ;;)

Poi e chiar faina ideea asta cu ei deja impreuna :x

Si Naruto nu o suporta :O wow asta e noua

Frumos ce pot spune adu next !!!!


Kuroi Namida Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Lun 14 Mai 2012, 21:09


Kuroi Namida 78717 Hei, girls! Am adus noul capitol din Kuroi Namida. E cam scurt, dar sper sa va placa!




Capitolul 2

Sakura's point of view

Sa te simti vinovata este cel mai rau lucru din lume. Sa sti acest lucru si sa nu faci nimic pentru a te schimba este deplasat. Mai rau este atunci cand ceilalti te invinovatesc pe tine. Nu conteaza daca au dreptate cand fac asta sau nu, conteaza doar privirile lor acuzatoare atunci cand te privesc. Ma omoara cand ii vad uitandu-se asa la mine. Si am decis sa ma schimb. Da, eram decisa, dar nu fac nimic pentru a schimba ceva in viata mea. Duc aceeasi viata nesabuita si ranesc persoanele din jurul meu. Nu vreau sa fac asta in mod intentionat, dar nu ma pot opri. Incerc sa am o viata foarte diferita de cea de acum, dar nu pot. Pur si simplu, am incercat de atatea ori si nimic nu se schimba.


Il ranesc chiar si pe el cu comportamentul meu orgolios. Nu stiu de ce inca mai sunt cu el, nu stiu de ce am fost cu el de la inceput. Nu il iubesc. Defapt, eu nu iubesc niciun baiat. Am in minte ideea ca baietii nu trebuiesc iubiti pentru ca nici ei nu ne iubesc pe noi. Ei sunt cu noi doar ca sa se laude in fata prietenilor. Si acum ce ma face pe mine diferita de ei? Ah da, faptul ca eu nu am nici un motiv destul de bun pentru care sunt impreuna cu Sasuke. Si as putea continua sa enumar toate defectele mele, care sincer, sunt mult mai multe decat calitatile. Calitati? Am asa ceva?
Aud sunetul enervant al clopotelului cum anunta sfarsitul orei. In sfarsit, am crezut ca o sa il ascult pe domnul Yagami povestind despre Primul Razboi Mondial toata ziua. Am asteptat sa iasa profesorul, apoi m-am ridicat si eu din banca.
- Hei, Saku! am auzit o voce strigandu-ma de la usa.


Era Sasuke. Nici macar nu m-am simtit fericita atunci cand l-am vazut. Defapt, am avut o senzatie din aia gen "Iar?". Nu stiu de ce ma comportam asa. El cu siguranta nu merita asa ceva. Dintre toti baietii, as putea paria ca Sasuke nu e ca ei si ca el ma iubeste cu adevarat. Desi eu stiu acest lucru, as prefera sa nu fie asa. Nu am planuit sa las inimi frante, doar vroiam sa ma simt mai bine. Nu mergea.
Am mascat un zambet si m-am dus la el. Nu am apucat nici macar sa il salut ca el m-a sarutat. Nu ma bucuram ca ma saruta. Niciodata nu ma bucuram. Si continui sa ma intreb "De ce fac toate astea?".

Stiti, niciun barbat nu poate intelege femeia, dar in situatia mea, nici macar eu nu ma inteleg. Atunci ce sa ma mai astept de la persoanele din jurul meu? Sasuke? El nu ma cunoaste. El continua sa creada ca sunt acea fetita inocenta care are nevoie de un protector mereu. Pentru acea fetita inocenta el e in stare sa se certe si cu Naruto, cel mai bun prieten al lui. El nici macar nu constientizeaza ca mie nu imi pasa de el. As fi vrut sa ii spun ca nu trebuie sa se certe cu Naruto pentru ca ma pot apara singura. Dar atunci i-as schimba parerea despre mine, de la fetita inocenta la fata matura. Nu ar fi neaparat un lucru rau, dar asta l-ar face sa sufere. El oricum va suferi din cauza mea, dar atunci cand as putea evita asta, as prefera sa o fac.
- Ce faci? l-am intrebat dupa ce sarutul se terminase.


El a zambit si mi-a sarutat fruntea. Obisnuia sa faca asta in semn de protectie.
- Pai ce as putea face? O sarut pe cea mai frumoasa fata din acest liceu. mi-a spus dandu-mi cativa pupici pe buze.
Elevii nici nu ne mai bagau in seama cand treceau pe langa noi. La inceput, de fiecare data cand ma sarutam cu Sasuke, fiecare persoana care trecea pe langa noi se holba ca si cum nu ii venea sa creada ca cineva se saruta acolo. Mi se parea penibil, dar am trecut peste asta. Pana la urma au incetat, oferindu-ne intimitate.
- Buna! a spus Hinata zambitoare cand a trecut pe langa noi.


Hinata. Ei bine, Hinata era genul de fata cumintica, niciodata nu se certa cu nimeni, dar asta nu era pentru ca nu putea, ci pentru ca ea niciodata nu facea rau nimanui. Nimeni nu o invidia, desi as trebui. Hinata era prietena cu toata lumea. Si imi pare rau pentru ea. Tine foarte mult la Sasuke si cea mai buna prietena a ei planuieste sa il faca sa sufere. Si acum imi amintesc cat de fericita era cand a aflat ca sunt cu el. Continua sa spuna ca in sfarsit Sasuke a ales o fata buna care sa il iubeasca sincer. Ma facea sa ma simt atat de vinovata pentru ca nu sunt cea mai buna fata pentru el, dimpotriva, sunt cea mai rea, cea care il va rani cel mai mult.


Sasuke m-a luat de mana si am iesit afara. Curtea liceului era plina de copii, unii erau colegii mei, altii erau din alte clase. Dupa o iarna destul de friguroasa, primavara era binevenita de toti elevii. Fiecare se bucura de ridicarea temperaturilor. Nu era foarte cald, dar cu siguranta puteai sa stai linistit intr-o bluza cu maneca lunga. Pauza nu a durat mult, oferind disperare tuturor elevilor. Am intrat si eu in clasa, asteptand ora de matematica. Urat.
Pana la sfarsitul zilei nu l-am mai vazut pe Sasuke. Nu a mai venit la mine si nici eu nu am fost la el in clasa. Luasem o decizie. Imi parea rau pentru el. El va suferi, stiam asta. Stiam de la inceput ca relatia asta nu va duce la bine, dar speram sa nu imi pese. Ei bine, am gresit. Imi pasa prea mult! Urasc cand sunt sensibila. As fi vrut sa nu imi pese de nimic si sa pot face ceva fara a simti nicio vinovatie.

Dupa ce clopotelul a sunat pentru ultima oara in acea zi, l-am vazut din nou pe Sasuke. Venise ca sa ma ia pentru a ma duce acasa. In acea dimineata reusisem sa nu merg cu el la scoala invitand-o pe Hinata in oras. Nu stiu de ce, dar de la un timp imi displacea sa merg cu el. Pe langa asta, Naruto ar fi incantat sa nu mai merg niciodata cu Sasuke.
- Nu ai spus nimic de cand am plecat de la scoala. mi-a zis cand eram aproape de casa mea.
Nu stiam la ce s-ar fi asteptat sa auda. Spunea asta pentru ca era suparat ca nu vorbisem cu el sau ca sa mai creeze conversatie?
- Nu mai e la fel ca la inceput! a spus vazand ca eu nu am de gand sa comentez nimic.


Din nou, nu aveam nici cea mai mica idee ce as putea sa ii spun. Stiam ca luasem o decizie, dar nu imi gaseam cuvintele ca sa o spun. Imi era frica de cum va reactiona. Imi era frica sa nu regret ca am luat aceasta decizie. M-am uitat la el. Era trist. Nu ii puteam vedea fata, dar stiam ca sufera. Tacerea mea il facea sa sufere. Banuiesc ca e mai bine asa decat daca i-as fi spus ceea ce planuiesc.
Sasuke a parcat pe aleea de langa casa mea. L-am privit din nou, dar el se uita in fata. Am tras aer in piept si am spus:
- Vreau sa ne despartim!
Liniste. El nu a zis nimic. Atunci am vazut-o. O lacrima a curs din ochii lui negrii. M-a afectat. Nu voiam sa fiu slaba. Nu voiam sa-l las sa vada ca ma doare. Imi era asa de teama. La naiba cu toate! La naiba cu el! Doar am iesit din masina si am trantit usa, fugind spre casa.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 00:32, editata de 2 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Lun 14 Mai 2012, 21:36

Hei scumpa dap !
Ma bucur mult ca ai postat nextul. Chiar nu ma asteptam la asta.
Adica o Sakura atat de rece, chiar o despartire. Este ceva gen WOW huh?
Parca nu-mi vine sa cred.
Ei bine, eu astept sa vad cu ce ma mai uimesti, deci spor la scris si la idei.
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^


Kuroi Namida Rwre

Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Lun 14 Mai 2012, 22:25

Sincera sa fiu ....m-am simtit cam naspa la acest capitol :(

Ce rea e Sakuraaaa saracu Sasuke :( Mama sa intors roata Wow in love


Primul fic in care vad ca Sakura il face pe Sasuke nu invers in love Hehe puterea fetelor lough
Pffff :| Next


Kuroi Namida Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Lun 14 Mai 2012, 22:30

Hey kiss
Am ajuns si eu pe aici din intamplare happy2
M-a atras titlul love
Iai...love
E super tare a hug
Hai ma nu zau...chiar sa il las pe Sasuke cu inima franta...el pe ea da mai ziceam dar ea?
Abai astept sa aduci next-ul kiss
Te pwpacesc pana nu mai poti si astept next-ul kiss
JANE kiss


PS: Sa ma anunti si pe mine daca te rog a hug..Asa cu ciresica deasupra happy2
Kiss kiss


Kuroi Namida Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Kuroi Namida SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Lun 14 Mai 2012, 22:36

Cu acest fic vreau sa demonstrez realitatea. E adevarat ca mai mult baietii se simt mai smecheri si vor sa faca fetele sa sufere, dar sa fim realiste. Sunt unele fete care pur si simplu le pasa doar de aparente. Pana la urma viata le va pedepsi. Destinul nu iarta nimic!!!
Acest fic este inspirat din viata mea. O sa vedeti ca eu nu am avut o soarta tocmai frumoasa! Eu mi-am invatat lectia, acum doar astept. Astept sa vina si randul meu la fericire:d



Hanazawa Rin:)



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Philarmonique Pauper
Genin
Genin
Philarmonique Pauper

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Vitta dolce moderatto :)
Stare de spirit Stare de spirit : I'm oww ! ~

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mar 15 Mai 2012, 09:33

Hei happy2 Scuza'ma ca nu am venit mai devreme, dar ieri am fost obosita si m'am culcat mai devreme. rusinos
Capitolul e minunat dance2 , ce pot sa mai spun ! Nu ai nicio greseala de tastare, si toate sunt la locul lor.
Si Sakura..., de ce se comporta asa :><: ? Eu credeam ca o sa fie fericita, si fata aceea inocenta..., dar tu nuuu.
Stii ce m'a suparat, niste fraze :

Citat :
El nici macar nu constientizeaza ca mie nu imi pasa de el.
Pe bune ? Chiar atat de rea poti sa fii ? O urasc pe Sakura, chiar din capitolul 2, iti dai seama ? hmm...?!

Citat :
- Vreau sa ne despartim!
Liniste. El nu a zis nimic. Atunci am vazut-o. O lacrima a curs din ochii lui negrii. M-a afectat.
Eu una nu cred ca a afectat'o confuz dupa toate cele spuse de ea, ca se joaca cu el si nu'i pasa nici macar putin.
Stii ce imi vine sa te bat hug2 ? Eee.., dar nu as mai avea de la cine sa citesc fic-uri ca acestea.


P.S : Normal ca vreau sa ma anunti ! dap ! Eu nu ma pot dezlipi de ecranul calculatorului cand iti citesc fic-ul. heh
Spor la muulte multe idei, si apuca'te de scris.


='Adelina'=



As your guardian, I will block the stiff wind
Even though people turn their backs to you
If I could become the person
Who can wipe your tears on a tiring day
It will be paradise
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mar 15 Mai 2012, 09:58

Kuroi Namida 208323 waaaaaaaaaaKuroi Namida 208323 mamicuta ce descriere, ce fic, ce autoare!!!!Kuroi Namida 385627 e superb!deabia astept sa vad cum Sakura incepe sa-l iubeasca din nou si cum Sasuke devine opusul Sakurei, presupun ca asa va fii, oarecum, daca nu ne faci tu o surprizaKuroi Namida 947835 te astept cu nextul si te rog sa ma anunti cand il pui, te-am pupatKuroi Namida 208323


Kuroi Namida Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
.::*Elly*::.
Academy Student
Academy Student
.::*Elly*::.

Sex : feminin Localizare Localizare : Timisoara
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 47
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Judo
Stare de spirit Stare de spirit : I miss him :X :((

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mar 15 Mai 2012, 11:06

Deci, am trecut si eu pe l ficul tau. love Mie mi se pare original ( nu am mai citit ficuri de genul acesta.
Imi place cum descrii in love kiss
Chiar imi pare rau de Sasuke. Nu pot sa cred ca Saku e asa rece... Totusi daca se simte atat de vinovata si ii e atat de frica inseamna ca tine cat de cat la Sasuke.
Imi place mult felul tau de a descrie. Nu folosesti dialog sec ( dupa parerea mea ) si asta ma face sa imi placa ficul si mai mult decat imi placea inainte.
Ador melodia Kuroi Namida. Cred ca am ascultat-o de 20 000 ori pana acum. Eu am dat de ficul tau de cateva zile dar tot uitam sa-l citesc. Dadeam drumul la muzica si intram pe alt site. lough Imi pare rau pentru asta sad
Oricum iti ador ficul si abia astept sa pui next-uletul kiss in love Sper sa nu dureze mult.
Si te rog fa ca Sasuke sa nu sufere ( imi aduce aminte prea mult de fostul meu iubit ). Pentru ca am fost si eu in aceeasi situatie ca Sakura si nu vreau sa retraiesc asta. Seci sper ca Sasuke sa nu sufere muuuuult dupa Sakura, doar putin... :D Oricum e ficul tau, tu faci legea kiss

Ok deci cam asta a fost, sper ca nu te-am plictisit si mi-ar placea daca m-ai anunta cand pui next ( daca nu e prea mare deranju ) :* in love love
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mar 15 Mai 2012, 20:49

mama pe bune de nu mi-au dat lacrimile:((( de ce asa ?Doamne te rog sa aduci rapid nextul ca sa nu ajung la spital si ezi ca aici s-a facut lac
Ms ca m-ai anuntat si sper sa o faci si pe viitor multumesc:)




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mar 15 Mai 2012, 21:12

Heiii kiss Fic-ul mi se pare tare interesant, pe bune! Am vazut ca ai postat un fel de "paranteza" si sincer fic-ul tau, povestea ta de fapt, mi se pare ca mi se potriveste, deasemenea. Numai ca eu am "frant inimi" fara sa fiu impreuna cu acea persoana, i-am dat sperante false fara a-mi da seama, iar acum regret, intr-un fel... crying Dar sa revenim la fic: cred ca nu m-a atras din prima ideea fic-ului pe cat m-a atras felul tau de a o nara. La urma urmelor, asta e improtant intr-o poveste, asta ne face sa vrem mai mult: felul in care nareaza povestitorul! Insa, luand in considerare celelalte fic-uri ale tale, sunt sigura ca ne vei surprinde, iar ideea va lua o intorsatura zdravana! yeah a hug


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Kuroi Namida Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mar 15 Mai 2012, 21:38

Inebunesc! De ce nu ma anuntat nimeni ca ai ncepuyt un nou fic? Este asa de fruimos...Imi pare rau pentru Sasuke. Cred ca si Sakura sufera, dar momentan nu pentru ca il iubeste si doar pentru ca a ajuns sa tina la el ca la un frate. M-ai facut sa plang! La toate ficurile tate plangh! Ori ca se sfarseste capitolul ori ca se intampla ceva tragic ori ca ne lasi in suspans...Ce sa mai..Adu next si te rog sa ma anunti ...PWP dolshe si cum am zis: Astept next!


Kuroi Namida Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mar 15 Mai 2012, 23:43

Şi eu , şi eu ! hi! Aşa deci acest fic este minunat la fel ca şi celălalte ficuri ale tele ! in love Sakura frânge inimi , iar Sasuke este cel care plânge .... PREMIERĂ ÎN ROMÂNIA ! lough Îmi place foarte mult ficul şi este abia începutul . Mă întrebam ce înseamnă Kuroi Namida , iar când am văzut traducerea să fac infard ! huh? Lacrimi negre , este un titlu atât de minunat şi atractiv , mie una îmi place la nebunie . Te rog să mă anunţi şi pe mine de next . dap ! Kiss and hung .


Kuroi Namida Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mier 16 Mai 2012, 10:43

Am trecut si pe la tine. Imi place ficul tau. Cred ca este primul fic citit de mine cand Sakura este cea care ii frange inima lui Sasuke. Nu pot sa cred cat de nepasatoare este!! sad
Astept nextttt!!!!!! Te-am pupat si spor la scris ♥️


Kuroi Namida Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mier 16 Mai 2012, 22:28


Acesta este capitolul 3 din ficurl Kuroi Namida. Este un capitol putin mai scurt, dar maine am teza la matematica si nu mai pot scrie. Sper sa va placa!




Capitolul 3
Sasuke's point of view

Erau cuvintele pe care nu voiam sa le aud nici in cele mai groaznice cosmaruri. Stiam ca acestea vor fi rostite odata si odata, dar continuam sa sper ca departarea ei fata de mine era doar in mintea mea si ca in realitate, ea doar vrea sa fie cu mine. Greseam amarnic! Imi simteam lacrimile cum curgeau pe obrajii mei albiciosi. Portiera masinii se deschise, iar in mai putin de cinci secunde, nici nu am mai fost capabil sa o vad.

Am stat inca cateva minute in fata casei ei, iar atunci cand mi-am dat seama ca ea nu va iesi afara pentru a-si retrage cuvintele, am plecat.
Conduceam cu o viteza atat de mare incat parca zburam. Eram nervos. Suparat. Nu eram nervos pe ea, din contra, eram furios pe mine pentru ca nu am putut sa o fac fericita. Eram inutil. Am esuat in a face fericita persoana iubita de doua ori. Mai intai cu Ino, acum cu Sakura. Ino si-a dat seama de capacitatile mele si nici macar nu a vrut sa fie cu mine. Ino mi-a dat o sansa, iar eu nu am fost capabil sa profit de ea.

Am oprit masina in fata casei lui Naruto. Nu stiu de ce m-am oprit tocmai aici, dar am stat acolo. Nu aveam putere nici sa ies din masina, dar nici sa pornesc din nou motorul si sa plec. Doar voiam sa stau acolo. Am inchis ochii. Chiar si acum imi simteam lacrimile pe obraji si incercam sa le sterg, insa erau atat de multe incat nu le puteam face fata. Am stat acolo secunde, minute sau poate chiar si ore, pana cand am auzit un ciocanit in geamul de la portiera soferului.

Am deschis ochii. Era Naruto. Mi-a facut semn sa las geamul in jos si asa am facut.
- Ce faci aici? Si... Plangi?
Lacrimile nu incetasera sa mai curga, permitandu-i lui Naruto sa le vada.
-Doar nu vreau sa ma intorc inapoi.
Am spus asta ca un copil mic care incerca sa scape de pedeapsa oferita de mama lui.
-Inapoi unde? vru Naruto sa stie.
Vazand ca nu o sa raspund, a decis sa ma ajute in alt mod. A deschis portiera masinii si m-a ajutat sa ies. Puteam merge, doar ca el insista sa ma ajute sa merg ca si cum as fi un invalid. Nu eram bolnav, doar ca eram ranit din iubire.
Cand am ajuns in cladire, Nartuto m-a condus pana in camera lui. In timp ce el inchidea usa, eu m-am trantit pe canapea.
-Sasuke, ce s-a intamplat? m-a intrebat privindu-ma in ochi.

Nu stiam ce ar trebui sa ii spun. Trebuia sa am grija si la ce cuvinte folosesc pentru ca la prima vedere, Sakura era de vina ca relatia noastra se terminase. Doar ca...nu era asa. Eu eram singurul vinovat.
-Eu si cu Sakura am terminat-o. am spus simplu.
Naruto paru socat. Am putut observa cum el incerca sa articuleze cateva cuvinte, insa tot ce facea era sa deschida gura si sa o inchida la loc. Am putut vedea in ochii lui cum starile de spirit se schimbau dupa cateva secunde. Fericire, apoi tristete si parere de rau. Fericire pentru ca in sfarsit scapase de Sakura din viata mea si tristete pentru ca si-a dat seama ca eu voi nu voi fi tocmai bine fara ea.
- Nu-mi spune ca Sakura a...

Da, ca de obicei, Naruto nu va crede nimic rau despre mine, chiar daca eu l-am crezut mereu vinovat de certurile cu Sakura. Nici acum nu stiam ce sa ii spun. Nu voiam sa dau prea multe explicatii, niciuna nu m-ar fi facut sa ma simt mai bine. Probabil lucrurile nu erau asa cum am sperat intotdeauna sa fie. Credeam ca voi fi un baiat lipsit de suferinta, de aceea mi-am construit si personalitatea aceasta de baiat cuminte. Am crezut ca daca sunt asa, voi fi scutit de orice suferinta. Am crezut ca cineva ma va recompensa pentru asta. Ca de fiecare data, ma inselam. Pentru ce sa fi bun? Ca altii sa te raneasca? Nu, multumesc. Am platit destul de mult pentru naivitate. Si totul a fost in zadar! Pentru ce am suferit atat? Doar ca sa fiu un baiat mort care merge din casa in casa, sperand ca durerea sa dispara. Da, acum stiu. Dead man walking.
- E o proasta! a urlat Naruto dintr-o data.

Am pufnit. Cu toata grija pe care am avut-o, el crede ca a fost vina Sakurei.
- Nu e vina ei! i-am luat apararea.
Nu stiu de ce inca o mai faceam, poate ca eram obisnuit sa ii iau apararea in fata lui. Poate ca eram obisnuit sa ii iau apararea in fata tuturor. Da, eram un natarau, dar o iubeam. Bineinteles ca doar mie imi pasa de acest lucru!
- Nu-i mai lua apararea! a tipat uitandu-se in ochii mei. Si-a batut joc de tine! Nu poti sa vezi asta? Nu, bineinteles ca nu. Tu o vezi doar pe inocenta Sakura care raneste pe toata lumea si surpriza, tot ea e fata buna. Incearca sa vezi! Sakura nu e fata din visele tale!

L-am ascultat in liniste pe Naruto cum incerca sa ma scape de acea imagine a inocentei Haruno Sakura Poate ca acum inca cred ca e nebun, dar intr-o zi sigur ii voi da dreptate. Pana la urma, Naruto tine la mine mult mai mult decat a facut-o Sakura.
M-am ridicat in picioare si m-am dus in bucatarie. Veneam destul de des aici si stiam unde sunt puse toate lucrurile. Am deschis primul dulap din dreapta si am scos de acolo o sticla de J&B. Am mai luat si doua pahare si m-am intors in camera. Am asezat paharele pe birou si le-am umplut cu whisky.
Naruto nu a comentat nimic, doar a luat un pahar si l-a dat imediat pe gat. La fel am facut si eu. Cu cat paharele se goleau si le umpleam la loc, cu atat plangeam mai mult. Plangeam, tipam. Eram un om beat! Doar voiam sa uit ziua de azi. Speram ca dimineata urmatoare sa ma trezesc si sa gasesc in telefon un mesaj de la Sakura cu 'Buna dimineata, scumpule!". Tanjeam dupa acele mesaje pe care nu le mai primisem de cateva zile. Da, in momentul in care Sakura a realizat ca ii va fi mai bine fara mine, a renuntat sa ma mai linguseasca. Redevenise fata dura pe care o cunoscusem. Si eu de abia acum realizasem asta. Ce prost eram!



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 00:46, editata de 3 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mier 16 Mai 2012, 22:50

Prima ! heh
Mulţumesc de anunţ . a hug Acest capitol este foarte frumos şi plin de sentimente . Sasuke este beat ? O nu ata nu este de bine , sper să nu se trnsforme într-un alcoolic că îl biciuitor fără dar şi poate . Sper să reuşeşti să aduci nextul cât mai curâd şi baftş la teză . Eu îţi urez noroc şi să iei o notă mare . Kiss and hung . dap !


Kuroi Namida Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mier 16 Mai 2012, 23:01

:((((( de ce saracutul imi e mila de el:((( dar in fine ms de anunt si sa o faci si pt capitolul urmator care apropo sper sa vina cat mai repedeee ca de nuuu....... glumeam spor la scris si noapte bunika:)




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
Philarmonique Pauper
Genin
Genin
Philarmonique Pauper

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Vitta dolce moderatto :)
Stare de spirit Stare de spirit : I'm oww ! ~

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Mier 16 Mai 2012, 23:25

Hei. Iarta'ma ca nu am ajuns mai devreme, dar am avut de invatat pentru teza de maine de la romana.
Sa revenim. Capitolul e minunat, ca deobicei. Nu am nimic ce sa'ti reprosez, absolut nimic. Stii, mai facut sa plang putin. Ceea ce e bine, din moment ce azi am tot ras. Ma impresionat faptul ca Sasuke a inceput sa planga si sa fie atat de sensibil. Mda...si ma ingrijoreaza ca a inceput sa bea ca alcooli a hug cul. Cam asta ar fi ! Spor la idei si sa ma anunti cand poti tu !

P.S Bafta la teza nr1 ! Mult succes
! kiss



As your guardian, I will block the stiff wind
Even though people turn their backs to you
If I could become the person
Who can wipe your tears on a tiring day
It will be paradise
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Joi 17 Mai 2012, 00:20

mersi ca m-ai anuntatKuroi Namida 208323 e foarte frumos caitolul si ai o descriere frumoasa!Kuroi Namida 208323 saracutul sasuke ce plange, insa nu e vina lui ca nu a reusit s-o inteleaga pe sakuraKuroi Namida 23826 eeh, sper ca cei doi sa se impace, si chiar sasuke sufera mai mult decat sakura.......hmm.....asa fac toti baietii???se imbata dupa despartiri???Kuroi Namida 947835 ce ciudat!Kuroi Namida 947835 ei bine, te astept cu capitolul urmator, spor la scris si te rog sa ma anunti cand il puiKuroi Namida 384738


Kuroi Namida Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19Joi 17 Mai 2012, 11:59

Abia acum am vazut ca ai pus next lough
Imi pare foarte rau de Sasuke, nu pot sa cred ca Sakura a facut asta!! Sunt curioasa de ce se va intampla in cntinuare si ce va face Sasuke.
Te-am pupat si spor la scris ♥️

P.S. Poti sa ma anunti in continuare cand pui next daca nu te deranjaza, ca pe mine nici atat, asa vad mai repede cand pui nextu dap ! a hug


Kuroi Namida Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Continut sponsorizat




Kuroi Namida Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida I_icon19

Sus In jos
 

Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 10Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-