Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Dum 28 Oct 2012, 20:27

Heii. Kuroi Namida - Pagina 4 78717

Multumesc mult ca m-ai anuntat si pe mine.

Ma bucur super mult ca ai pus capitolul, finally.
Foarte reusit ! Mie mi-a placut.
Povestea e superba si sper ca vei avea idei minunate ca pana acum.
Esti o scriitoare foarte buna.

Succes in continuarea si sper sa ma mai anunti. Kuroi Namida - Pagina 4 78717


Kuroi Namida - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Oct 2012, 18:49

EDIT
bun buna! mersi ca m-ai anuntat! stii deja de la inceputul ficului cat de mult imi place cum descrii, si erai atat de profunda, incat si mie imi era ciuda, cum ii era sakureiKuroi Namida - Pagina 4 384738treceam prin emotiile ei, datorita cuvintelor tale, si asta e un lucru foarte bunKuroi Namida - Pagina 4 208323 sunt confuza un pic, sasuke a sarutat-o pe sakura, si a doua zi era cu ryu....sau acel sarut fusese unul de "adio"? ori a vazut ca nu mai poate ajunge la sakura din nou si s-a dat batut.....anyway, sunt sigura ca va avea un final fericit, in care sa-si dea seama amandoi de greselile facute. Spunand asta, iti urez spor la scris si la idei, si multa bafta la scoala!

Naty~


Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby





Ultima editare efectuata de catre Natalie in Mar 25 Dec 2012, 21:02, editata de 2 ori
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Vin 09 Noi 2012, 22:32

Yoi!
Am o intrebare...
De cate ori ti-am spus ca imi place ficul?Dar descrierea?DAr titlul?Dar ideea?
Nu stiu...
Dar nu ma intereseaza
Tot am sa o spun
Pana intru in pamant
Pur si simplu mi-am gasit sufletul pereche=)))
CE oameni ipocriti..
Sa o barfeasca asa pe Sakura...
Nu am cuvinte...
Si Sasuke asta..Si-a gasit alta deja?
Gata cu Sakura. gata cu Karin?
Sti ce?
Ma bucur ca Sakura nu la ascultat...
Nu conteaza motivul
Daca era o greseala nu se repeda de atat de multe ori...
Pai....
Astept next-ul
Si te pupacesc dolshe


Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Sam 10 Noi 2012, 18:46

Nu pot sa cred ca Sasuke iesencu Ryu si munci sakura! Îmi plce foarte mult ficul tau si sper sa mă anunti când pui nextul ! Pupici!


Kuroi Namida - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Sam 10 Noi 2012, 18:47

kiss


Kuroi Namida - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 20:08


Capitolul 10: Forgotten season






Sakura's point of view

Sincer, nu stiu cum am reusit sa ma abtin din plans de fiecare data cand il vedeam pe Sasuke cu Ryu. Inainte nu era asa. Nu imi pasa deloc daca era cu vreo fata sau nu. Prima data cand mi-a pasat de ceea ce face el a fost in perioada in care se dadea la mine si l-am "prins" discutand ceva cu una al carui nume nu l-am stiut niciodata. Tipa aceea se dadea incontinuu la el, dar el nu facea nimic. Nu stiu daca si-a dat seama de asta, dar pe mine ma deranjase. De atunci, orice se intampla cu Sasuke nu imi era indiferent. Uram asta.!
Nu stiu ce se intampla cu mine. Nu stiu daca il iubeam, dar in mod sigur muream de gelozie de fiecare data cand o saruta pe Ryu. Asta inseamna sa iubesti? Nu mi-am imaginat niciodata iubirea luand formele unei dureri sufletesti, am crezut ca era sinonim cu fericirea. M-am inselat.

In momentul in care s-a sunat, Ino m-a luat de mana si ma tragea dupa ea. Am incercat sa ii justific comportamentul, dar pana la urma am renuntat si am intrebat-o ce se intampla. Ea nu a spus decat un singur cuvant, "Ninge". In anul acela invatam la subsol, dar chiar si asa, tot puteam sa vad fulgii de zapada asternandu-se pe pamantul inghetat prin ferestrele de langa tavan.
Cand am ajuns afara, am zambit din tot sufletul pentru prima oara in ultima vreme. Iubeam zapada! Toata lumea era afara, unii chiar se bateau cu putina zapada care se asternuse pe jos. Pe tribune erau nelipsitii fumatori care analizau cu mare atentie fiecare persoana din curtea liceului. Cel putin aveau un loc in care puteau fuma si in acest fel, nu ne mai fortau sa inspiram tot fumul acela. Niciodata nu am suportat tigarile si nu voi incepe acum.
Naruto a iesit din cladire, m-a salutat pe mine si pe Ino, apoi a plecat spre locul fumatorilor. Era ciudat, Naruto nu fuma. Nu il mai vazusem pana atunci acolo. Cand a ajuns acolo s-a asezat langa un baiat brunet care o tinea in brate pe Ryu. M-am uitat mai bine si apoi mi-am dat seama. Era Sasuke. Fuma? El niciodata nu fumase si chiar mi-a spus ca ura acest lucru. De unde schimbarea aceasta radicala de comportament?

M-am uitat intrebatoare la Ino. Ea doar a dat din umeri, semn ca nu stia. Am incercat sa imi concentrez toata atentia asupra fulgilor de zapada care amenintau zapezi de peste 20 de centimetri. De abia asteptam sa ma bat cu bulgari. Mi-am amintit imediat ca situatia nu era tocmai roz. Eu nu aveam prieteni. Nu mai aveam. Il aveam decat pe Gaara si probabil pe Ino. Ok, o sa ne distram.
Privirea mi-a fost din nou distrasa de grupul fumatorilor care se destrama, jumatate din el venind spre intrarea in liceu, iar cealalta jumatate ramanand acolo. Primul grup era format din Sasuke si Naruto care erau primii, iar la bratul lui Sasuke era Ryu. In spatele lor erau inca patru prostanaci care nu aveau altceva de facut decat sa il urmeze pe Sasuke si pe patetica lui iubita. Involuntar, am intrat in liceu, cu ei in spatele meu.
-Sakura, asteapta-ma!

Vocea lui Ino m-a facut sa ma opresc imediat. Am fost atat de concentrata de imaginea de bad boy a lui Sasuke incat am uitat complet de ea. Am asteptat-o, inca privindu-i pe cei trei cum treceau pe langa mine. Sasuke nu s-a uitat la mine, dar Ryu ma privea semnificativ gen "Am castigat, tu ai pierdut". Chiar si zambetul ei ma facea sa o trag de par, insa m-am abtinut. Nu trebuia sa imi arat intentiile de fata cu Sasuke.
Cand am ajuns langa baia baietilor, am vazut-o pe Ryu coborand scarile singura. M-am uitat automat in stanga, la clasa lui Sasuke, si i-am vazut pe cei doi asezandu-se pe scaune. Nici macar nu a condus-o pana in clasa. Ma simteam putin mai bine, pe mine intotdeauna ma ducea pana in clasa.
-Tu stiai despre Sasuke? am intrebat-o pe Ino cand am fost sigura ca nimeni nu ma poate auzi.
-Ca fumeaza? Da, l-am mai vazut de cateva ori saptamana asta. Sincer, m-a cam mirat. El niciodata nu a suportat fumatul, nu stiu ce l-a apucat acum.

M-a pus pe ganduri ce a zis Ino. Ino era cea mai apropiata persoana de Sasuke, daca nici ea nu stia ce l-a apucat, atunci nimeni nu stia. Poate Naruto, desi nu il vad impartasindu-ne tainele prietenului lui.
Cand am ajuns in clasa, era o cearta aprinsa intre Ryu si Akira, un tip blondut cu "mult simt al umorului". Ryu continua sa il injure pe Akira de toata rasa lui, in timp ce el doar radea. Am vorbit doar de cateva ori cu el, desi eram colegi, dar il apreciam destul de mult. Cred ca era singurul din toata clasa asta de ratati care nu il suferea pe Sasuke. Nu ma asteptam niciodata ca cineva sa faca asta, dar el a luat destul de multa bataie pentru comentariile prostesti pe care le facea.
-O sa te spun lui Sasuke! Crezi ca daca te dai la mine, Sasuke nu o sa iti faca nimic?

In clasa era o liniste mormantala, singurul lucru care se auzea era chicotitul slab al lui Akira.
-Pai si ce ar putea sa imi faca? Sa ma omoare? Suntem intr-o institutie de invatamant, cabinetul directoarei e foarte aproape.
Avea dreptate. Desi il deranja faptul ca Akira s-a dat la Ryu, Sasuke nu ar putea sa ii faca nimic. Nu era un impatimit al regulilor, dar totusi nu voia sa fie exmatriculat luandu-i apararea iubitei lui. Pentru binele lui, speram sa am dreptate.
-Fi serios, Akira! Nu te vei pune cu Sasuke.
Akira a fost vizibil deranjat de replica lui Ryu. S-a apropiat de ea si a sarutat-o de fata cu toata clasa. Toti eram uimiti, cred ca aveam aceeasi mimica a fetei. Ryu s-a impotrivit, dar el nu o lasa sa puna capat sarutului. Stateam in banca mea si priveam toata aceasta scena ca la un film, singurul lucru care imi lipsea era o bol de popcorn. Nu stiu cand am fost ultima oara asa de amuzata, dar nu puteam sa imi ascund micutul zambet. M-am uitat la Ino cu coltul ochiului si am observat ca avea aceeasi privire ca a mea cu acelasi amuzament impregnat pe fata.

Dupa aproximativ un minut, sarutul celor doi se sfarsise, Akira fiind cel care ii pusese capat. Usa se deschise si isi facu aparitia profesoara de engleza. Sincronizarea a fost atat de perfecta incat daca profesoara venea cu doua secunde mai devreme, ii prindea pe cei doi sarutandu-se. Nu era neaparat un lucru rau pentru ca profesoara adora sa vada cum doi adolescenti se saruta. Dar totodata, banuiesc ca ar fi fost putin dezamagita pentru ca adoratul ei Akira se saruta cu altcineva. Cred ca avea un "pretendent" prin fiecare clasa, sau poate mai multi. Sau poate toti.
Mi-am petrecut toata ora ascultand analfabetii care citeau o compunere de o suta de cuvinte in zece minute. M-am plictisit teribil pentru ca nu mai ajungea odata si la mine. Eram a zecea la catalog, nu ar fi trebuit sa dureze atat de mult pana sa ajunga la mine. Da, absolut, nici macar nu a ajuns la mine, s-a oprit la elevul cu numarul noua la catalog. Plictisitor. As fi vrut sa termin odata cu compunerea asta, riscam sa o pierd. Desi o puteam reface rapid, nu aveam chef deloc sa fac un lucru de doua ori.

Cand s-a sunat de iesire, profesoara s-a ridicat plictisita de la catedra lasandu-l pe bietul elev la jumatatea propozitiei, spunandu-i doar ca o va lua de la capat data viitoare. Usa de abia se inchisese dupa ce iesise profesoara, dar cineva a deschis-o, trandind-o de perete. Nu am avut timp sa ma intorc spre usa pentru a vedea cine era faptasul ca il vad pe Sasuke ajungand la banca lui Akira. Saracul Akira, nici macar nu apucase sa isi dea seama de situatie pentru ca primise un picior in burta de la Sasuke. Impactul l-a facut sa cada de pe scaun. Sasuke nu s-a oprit aici, l-a luat de gulerul camasii si l-a trantit in fata clasei. De abia in momentul acela l-am vazut pe Naruto in spatele lui, langa un baiat cu parul roscat. Vazandu-i fata, mi-am amintit imediat numele lui. Sasori. Ei nu faceau nimic, doar stateau in spatele lui si il priveau pe Sasuke cum il batea cu brutalitate pe Akira.

Nu stiu cum s-a intamplat, dar m-am ridicat din banca si m-am pus in fata lui Akira. Miscarea mea rapida nu a fost tocmai inteligenta pentru ca am incasat imediat un pumn in burta de la Sasuke. Dupa ce a observat asta, s-a oprit. Nu am putut sa descriu privirea lui in acel moment. Era un fel de furie combinata cu... teama. Furie pentru ca i-am intrerupt sirul de lovituri si teama, ei bine, habar nu am. Am simtit o mana prinzandu-ma de brat. Era Akira. Incerca sa ma dea la o parte din fata lui. Impietrisem doar vazand sangele de pe gura, obrajii si barbia lui.
-N-ai de gand sa termini odata cu asta? a intrebat Sasuke vizibil iritat.
Intrebarea era evident adresata catre mine. Dar nu stiam la ce se referea. Sa termin cu ce?
-Cred ca cel care ar trebui sa termine esti tu! Nu ai niciun drept sa te iei de el.
Brusc, situatia imi amintea de ceva. Doar ca acum nu mai erau aceeasi protagonisti. Acum Sasuke nu o mai proteja pe Karin de mine, ci eu il protejam pe Akira de Sasuke. Nu fusese nici atunci o situatie frumoasa, dar acum Sasuke ma speria. Niciodata nu fusese atat de brutal cu nimeni. De cand il stiu, nu imi amintesc sa fi dat in cineva. Era genul de baiat cuminte, nimeni nu il lua peste picior, dar nici nu avea de ce.
-Ah, da?
Spunand asta, m-a luat de mana si practic m-a tarat afara din clasa.






A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 12:51, editata de 3 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 20:33

EDIT


Hei dap !

În primul rând, vreau să spun că iţi citesc toate fic-urile, care sunt excepţionale. Din cauza timpului cam încărcat, nu am timp să comentez, nici măcar să mai citesc fic-uri ca înainte. Însă am să încerc să trec şi pe la celelalte, chiar merită.
Oh, ce bine îmi pare că sunt prima. Dacă vin, ori o fac în stil mare, ori deloc! lough
Ai un mod de a descrie impecabil, să spun aşa. Transmiţi atât multe, expui sentimentele şi o faci într-un fel încât uşurezi situaţia citiorilor, faci sentimentele uşor perceptibile. Chiar vreau să te felicit. Chiar şi felul în care narezi, pare atât de reală povestea ta, e ca şi cum ar povesti un adolescent cum a fost ziua de astăzi, la şcoală. Însă nici adolescentul acela nu ar face-o la fel de bine.
Ce mă impresionează cel mai mult, este că în acest capitol ai prezentat o zi de scoală obişnuită, ceea ce nu ar fi nimic special. Însă felul în care ai făcut-o m-a făcut să nu-mi mai pot dezlipi ochii de pe ecran, aş fi citit în continuare pentru o cantitate generoasă de timp. Fiecare propoziţie, frază, emană o originalitate şi un stil aparte. Eşti o scriitoare foarte bună şi sper că ştii şi tu asta-
Nu ştiu ce să îţi mai spun, doar că aştept cu nerăbdoare capitolul următor şi celelalte care voi ajunge după el.
Mult succes în continuare şi spor la scris!


IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY


Ultima editare efectuata de catre Lissa † in Vin 14 Dec 2012, 21:19, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kuroi Namida - Pagina 4 Asss10Kuroi Namida - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 20:49

in love Capitolul asta e genial. Deci ai atinc un punct culminant, suspansul este maxim, iar eu sunt curioasa. Extrem de curioasa. Si ma intreb ce ii va face Sasuke Sakurei. Vaii, sunt atat de cuiroasa! Vreau sa vad ce se mai intampla, cum vor reactiona toti ceilalti, cum o sa actioneze Sakura pentru a se elibera din stransoarea acelui idiot notoriu care isi merita numele cu varf si indesat. (D) Sii.. cam atat. Spor la scris in continuare. :*


Kuroi Namida - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 21:18

Mersi ca m-ai anunțat , sunt curioasa sa vad ce o sa se întâlniremple ! A fost un capitol frumos !


Kuroi Namida - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Dec 2012, 23:00

Eu vreau sa citesc chiar acum ce vrea Sasuke sa ii spuna Sakurei! Doar nu crede ca il iubeste pe Akira? M-ai facut foarte curioasa. Capitolul mi-a placut la nebunie, dar sincer Sasuke ma cam dezamagit. Nu ma asteptam la asa ceva din partea lui, dar comportamentul Sakurei m-a lasat placut surprinsa. happy Esti o scriitoare foarte buna, sper sa aduci nextul curand. Bafta la tastat si multa inspiratie. dap !


Kuroi Namida - Pagina 4 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 07:57

Mersi mult pentru MP.Păi ce să zic cred ca nu sunt singura pe care ai lăsat-o într-o ceața imensă la final.Mor de curiozitate să văd ce se va întâmpla în continuare, dar revenind la capitolul ăsta nu am nimic ce să îți reprosez doar că ești prea genială.
Next repede și mult mult spor la scris.


Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Kuroi Namida - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 16:27

Buna, scumpo! Multumesc de anunt kiss .
Capitolul este superb. Am ramas uimita wtf de schimbarea lui Sasuke. Este o transformare totala, care se produce din cauza despartirii lui de Sakura banuiesc think . Mor de curiozitate sa vad ce se intampla mai departe.
Sa ma anunti din nou de next, te rog!
Dany te-a pupat kiss


Kuroi Namida - Pagina 4 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 17:13

Heii.

Multumesc mult de anunt.
In primul rand as vrea sa zic..
Ce dra*u se intampla cu Sasukeeeeee ?!? Kuroi Namida - Pagina 4 2137098537

Ok, I'm calm now. Kuroi Namida - Pagina 4 947835

Mi-a placut foarte mult si acest capitol, genial, ca de obicei.
Sunt foarte curioasa ce se va intampla, ce-i va spune Sasuke oare ? Kuroi Namida - Pagina 4 307712
Off, deabia astept !
Sper sa ma mai anunti, succes in continuare cu scrisul. Si te admir ca ai atatea ficuri, atatea idei, si nu renunti la nici una, le continui si o faci cum trebuie. Esti o scriitoare excelenta, acum m-am convins total, nu ca as fi avut vreun dubiu.
Spor !


Kuroi Namida - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 18:15

Hei, sweetheart! a hug
Mi-a placut foarte mult acest capitol.
Te descurci din ce in ce mai bine.
Bravo!
Ador felul in care ai incheiat capitolul.
Exact pe gustul meuu.. well? awesome right?
Abia astept sa vad ce se va intampla mai departe.
Hai repede cu next-ul, geniala mica! kiss




Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 22:02

Ce frumos . . .
Am plans asa mult chiar daca nu sunt genul acela care plange la orice dar si eu am avut parte de ceva asemanator.
Din prima m-a atras titlul find de la una din melodiile mele preferate. Imi place foarte mult cum descri. E plin de sentimente.
Astept urmatorul capitol si te rog sa ma anunti si pe mine cand il aduci.
Spor la scris si cred ca idei ai destule.
Te-am pupat. kiss
Zbye! hi!


Kuroi Namida - Pagina 4 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Mar 25 Dec 2012, 19:50

Buna buna si Craciun fericit! E superb capitolul! Genial, mirific! Ce vrei tu! Ma bucur ca ai trezit adrenalina in mine, si totul e frumos. Ma intreb ce se va intampla, sunt atat de curioasa incat nici nu cred ca ai idee!Kuroi Namida - Pagina 4 962758Acum chiar imi pare rau ca am ajuns atat de tarziu, asa ca te astept cu nextul, spor la scris si la idei, si inca o data sarbatori fericite!Kuroi Namida - Pagina 4 208323


Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
ZoexD
Academy Student
Academy Student
ZoexD

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In spatele ecranului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Intodeauna fericita inafara si trista inauntru.

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Mier 26 Dec 2012, 21:39

In primul rand, Craciun fericit a hug

Deci,ficul acesta este motivul inregistrarii mele pe acest site
Pur si simplu m-am indragostit de el..
Este sublim. Are tot ceea ce caut eu + mult mai multe..
Ideea este,WOW, ...nu am cuvinte..
Am citit incontinuu si nu ma puteam oprii
Iar cand am vazut ca nu mai e nici un capitol
Am ramas.."De ceee??"
Pur si simplu iti iubesc ficul...
Si as muriii daca nu as citii nextul..


Iti urez Sarbatori fericite..si Tot ce iti doresti...Spor in tot ceea ce faci..
[Si asta cuprinde si acest fic superb happy ]
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 03:01


Capitolul 11: Somebody that i used to know






Sakura's point of view

Holul era mult mai aglomerat decat clasa, ceea ce l-a facut pe Sasuke sa ma tarasca pe holurile lungi ale liceului. Puteam vedea fiecare privire a fiecarui elev pe langa care treceam atintita asupra noastra. Intotdeauna am urat scarile, dar de data asta nu m-am plans deloc cand am urcat cele doua randuri spre baia fetelor. Inauntru erau cateva fete, toate in fata oglinzii de langa usa. Nu am apucat sa aud ce vorbeau pentru ca in momentul in care l-au vazut pe Sasuke, toate au tacut.
-Afara! a tipat furios.
Printr-un singur cuvant reusise sa le sperie. Nu ca le-as condamna, si eu ma speriasem. Au iesit afara fara niciun alt sunet. Toate erau de aceeasi varsta cu Sasuke, din cate imi spusese el cand eram impreuna, fusesera cu el in clasa inainte de repartitia de la sfarsitul clasei a zecea.

M-a proptit de peretele ce despartea doua toatele, iar el s-a oprit in fata mea.
-Sakura... a soptit.
In acel moment, il auzisem pe adevaratul Sasuke. Nu mai era acel Sasuke Uchiha, cel care il batuse mar pe Akira cu cateva minute in urma, nici cel care le speriase pe fetele care erau in baie. Era el, cel din amintirile care m-au facut sa ma indragostesc de el. Intr-o fractiune de secunda, mi-au venit in minte toate amintirile mele cu el, ajutandu-ma sa observ asemanarea dintre comportamente. Era acelasi!
Buzele lui se apropiau din ce in ce mai mult de ale mele, iar acest lucru ma emotiona. Bineinteles ca il mai sarutasem si inainte, dar acum era diferit. Acum tanjeam dupa buzele lui! Cand le-am putut atinge in sfarsit, s-a auzit scartaitul usii. Sasuke s-a intors spre persoana care intrase. Desi nu fusese tocmai un sarut, despartirea buzelor m-a facut imediat sa simt dorinta de a le atinge din nou.
-Iesi dracu odata afara! a tipat el.

Aceeasi reactie a avut-o si fata aceasta, s-a speriat. Am putut sa o vad destul de clar dupa umarul lui Sasuke, era fata care ne barfea indiferent de loc sau de receptor. Nu m-am simtit pe deplin vinovata de faptul ca s-a purtat asa cu ea, o merita. Nu cred ca va avea o soarta tocmai frumoasa daca Sasuke afla de barfele ei. Speriata de comportamentul lui, fata a iesit. Imediat ce usa s-a inchis la loc, l-am auzit pe Sasuke oftand. S-a intors spre mine si m-a sarutat. Ar fi trebuit sa fiu fericita ca acest lucru se intampla in sfarsit, dar nu era asa. L-am impins si cu greu s-a dezlipit de mine. Acel sarut fusese diferit, ma facuse sa uit tot ce credeam bun despre el. Ma simtisem ca o fata usoara. Nu stiu exact ce ma determinase sa cred asta, dar nu ma bucurasem deloc de sarut.
Am incercat sa plec, dar ma prinse de brat.
-Unde pleci?

Tonul intrebarii era la fel ca acela cand un betiv voia sa violeze o fata. Comparatia ma facuse sa tremur. Intotdeauna imi fusese frica de violuri. Nu teama pe care o simte fiecare femeie in legatura cu asta, o teama aparte. Eram ingrozita.
Nu am scos niciun cuvant, doar m-am foit incercand sa plec, dar stransoarea nu se largea deloc. Mi-am simtit lacrimile in ochi, dar nu voiam ca ele sa-mi dea de gol sentimentele. Nu voiam ca el sa stie ce simt eu cu adevarat, cum ma simt cand ma priveste, nimic. M-a tras inapoi in fata lui si a vrut sa ma sarute din nou, dar lacrimile mele l-au facut sa se opreasca. Privirea lui s-a transformat intr-una confuza. Am observat cum a deschis gura sa spuna ceva, dar inainte sa articuleze vreun cuvant, l-am vazut pe Naruto intrand in baie. Imediat ce si-a dat seama ca plangeam, Naruto a venit si m-a "smuls" din stransoarea lui Sasuke.
-Ce dracu faci? a spus privindu-l urat pe Sasuke.

El nici macar nu s-a mai uitat la noi, doar a plecat, trantind usa, semn ca era nervos. L-am privit pe Naruto pe furis, dar am fost demascata de privirea lui atintita spre mine. Ma privea frustrat. Am vrut sa ii multumesc, dar el m-a luat in brate, gest care m-a uimit. Imbratisarea lui era ca a unui frate mai mare care iti spune ca totul va fi bine si ca nu ai de ce sa iti faci griji. Speram din tot sufletul ca asa va fi.
- Multumesc! am soptit inca afunandu-ma in imbratisarea lui.
Naruto a oftat. Eram destul de sigura ca il stresa enorm comportamentul lui Sasuke si chiar daca mergea cu el peste tot, el nu era la fel. Chiar daca intotdeauna fusese prietenul rebel, Sasuke il depasise cu mult. In momentul de fata, in ochii tuturor, Naruto era cel cuminte, iar Sasuke cel care risca totul pentru a-si satisface dorintele. Cum ar fi batutul cu oricine il deranjeaza, ceea ce ma face sa ma gandesc la aparenta lui protectie fata de Ryu. Nu am crezut, sincer, ca va face asta. La fel ca mine, toti au luat amentintarea lui Ryu ca fiind o gluma si ca Sasuke nu ii va face nimic lui Akira. Dar i-a facut, si inca cate.

Durase destul de mult micul meu conflict cu Sasuke, iar ora deja incepuse de zece minute. Pe hol nu era nimeni, ceea ce era chiar bine. Nu as fi vrut sa fiu tinta tuturor privirilor elevilor din liceu, din nou. Preferam sa pot sa respir fara ca cineva sa ma critice ca am facut asta prea zgomotos.
- O sa ma omoare mama daca afla vreodata ca toate chiulurile mele nu au fost pe motiv de boala. am spus facand aluzie la toate datile in care nu am fost la ora deoarece aveam "probleme in dragoste".
El a ras.
- Chiulitul este sanatos, a spus zambind.
Am zambit si eu. Naruto nu era chiar asa de rau. Nu stiu de ce credeam urat despre el cand eram cu Sasuke.
- Nu esti atat de rea pe cat am crezut eu.
M-a surprins replica lui, erau chiar cuvintele care imi treceau mie prin cap, desi era vorba de el.
-Am fost chiar atat de rea?

Am incercat sa fac o gluma, dar asteptam cu nerabdare raspunsul lui. Nu stiu nici macar de cand sunt atat de interesata de ce crede Naruto despre mine, mie niciodata nu mi-a pasat.
El a zambit, dar totodata parand concentrat asupra unui lucru ce se petrecuse in trecut.
- Pai, se prea poate. Adica aveai comportamentul acela de diva.
Desi voia sa para serios, zambetul acela il dadea de gol.
- Ma comportam ca o diva? am ras, incercand sa ma gandesc la cum as merge eu ca o diva. Daca te-ar auzi mama, ar rade pana la moarte.
Intre timp, ajunsesem la restaurantul liceului. Am putut sa o observ pe o profesoara cum se uita urat la noi, probabil din cauza ca era ora, iar noi zaboveam pe acolo. Mie nu mi-a pasat, iar lui Naruto nici atat. Ne-am asezat la o masa langa fereastra, era cea mai distantata de intrare.
- O cafea pentru mine! i-am spus elevei care facea pe chelnerita in ziua aceea.

Fata s-a intors spre Naruto, asteptand comanda lui.
-Ah, la fel si pentru mine.
Elevii care ajungeau chelneri la bar erau cei de la comert si turism si aici isi petreceau saptamanile de scoala ca in care aveau practica. La mine e mai greu, dar mai putin stanjenitor. La practica, noi trebuia sa intocmim documentele necesare pentru infiintarea unei firme si tot felul de proiecte. Nu era deloc o treaba usoara, majoritatea dintre noi o uram. Eu una nici macar nu stiu ce caut aici, nu le aveam deloc cu contabilitatea. Aveam in plan sa devin o importanta traducatoare si voiam sa dau mai departe la Limbi Straine, nici pe departe la ASE, facultatea pe care vor sa o urmeze majoritatea elevilor acestui liceu.

Cafelele erau gata in mai putin de cinci minute, iar fata de mai devreme a venit si le-a adus. Eram sigura ca era una din barfitoarele acestui liceu, felul in care ne-a privit o dadea de gol. Probabil as putea exagera daca as spune ca ar semana cu o pradatoare, dar totusi e cea mai buna comparatie pe care am gasit-o.
- Revenind la ce vorbeam, poate am exagerat cu cuvantul "diva". Poate era din cauza ca ma urai, dar trebuie sa recunosc, comportamentul tau m-a facut sa te displac de cand te-ai apropiat de noi.
Nu am putut nici macar sa schitez un zambet. Spre deosebire de mai devreme, acum nu mai era amuzanta situatia asta, deja devenise ceva serios.
-Ce vrei sa spui?
El a oftat. Parea ca e ceva mai mult decat am crezut eu pana acum.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 12:54, editata de 1 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 08:36

Buna !!
M-am gandit sa trec si eu pe la ficul tau si
tot ce pot spune este ca e foarte, foarte frumos in love !!
Si vreau next-ul cta de curand.
Si daca nu te superi printr-un mic mp
sa ma anunti si pe mine puppy eyes ...
Spor la scris kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mKuroi Namida - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kuroi Namida - Pagina 4 Asss10Kuroi Namida - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 09:28

Multumesc pentru anunt. a hug Capitolul este foarte frumos, reusit si are din toate. Putina drama, putin suspans si muuuulta actiune. M-ai facut curioasa, vreau neaparat sa aflu ce se va mai intampla in continuare. Cum va decurge relatia dintre Sasuke si Ryu si despre ce este vorba in discutia Sakurei cu Naruto. Reusesti sa imi captezi atentia de fiecare data cand citesc ceva scris de tine. Ai un stil de a scrie, de a transpune idei si sentimente pe hartie, incat ma farmeci si ma faci sa cred ca sunt chiar in mijlocul actiunii. Spor la scris in continuare. Te pup.


Kuroi Namida - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 09:35

Până când îmi găsesc cuvintele care să descrie cât mai bine cât de mult mi-a plăcut acest capitol o să îți mulțumesc pentru mesajul prin care mai anunțat de aparitia noului capitol.
Revenind la fic :Ce se întâmplă cu Sasuke? Se comportă ca un nemernic de primă cita clasă și asta ar fi o schimbare prea bruscă de la băiatul dulce și simpatic care plânge după iubita lui.Oricum a fost un capitol interesant.Next repede și sărbători fericite.


Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 10:27

Hey ! Mersi ca m-ai anunat ! Mi-a placut mult capitolul ! Cum poate sa fie asa badaran Sasuke ? De ce s-a purtat oribil cu Sakura ? Anunta-ma te rog cand pui nextul ! Craciun fericit !

Choco :) : Nu mai posta de doua ori comentariile unul du[pa celalalt, este a cincea sau a sasea oara cand iti sterg un comentariu din cauza asta.
Sus In jos
ZoexD
Academy Student
Academy Student
ZoexD

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In spatele ecranului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Intodeauna fericita inafara si trista inauntru.

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 10:46

Offf rusinos

Aseara am vazut ca aveam un mesaj, dar eram prea adormita sa-l citesc crying
Iar de dimineata cand am vazut ca sunt doua..m-am injurat singura lough
Revenind..Capitolul,mi-a lasat sentimentul ca m-as uita la un film..
Si acele pauze nenorocite,ma opresc sa vad finalul rusinos]]
Sincer..ar fi un film pe cinste in love
Oricum..A fost superb..bine'cand Sasuke s-a comportat ca un derbedeu
Am ramas, WTF?..E drogat..ca de nu il biciuitor
Pfff....Iar Naruto si Sakura..in sfarsit isi dau seama ca nu era situatia,asa rea.
Ma bucur ca Naru o apara pe Saku'..Cel putin El si Ino ca altfel saraca rozalie
Ar fi singura very sad
Pff...ma iau cu chestii ciudate si uit sa-ti multumesc...Pfff
Deeciii...Capitolul si ficul in general..Pfoaiii..E supeerb :x..
Adica.. nu e ceva ce poti descrie in cuvinte [ cel putin pentru mine]
Mie, Imi place la nebunie..S-a intors roata..dar mult mai rau pentru amandoi...
Ea vede altfel situatia...iar Sasuke isi bate joc de el.. hmm...?! Netotul'
Si ca sa nu continui vreo cateva sute de metrii in jos...
Iti multumesc mult ca l-ai facut...[Asa superb in love ]
Iti multumesc ca m-ai anuntat good
Si iti urez mult noroc in continuare,si spor la scris data viitoare a hug

Ja ne


Kuroi Namida - Pagina 4 53194347626970242051618


........... S A K U puppy eyes
S A S U good
N A R U rainbow :\...........
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 14:56

Hei, sweety! Kuroi Namida - Pagina 4 208323
Nici n-am cuvinte. Kuroi Namida - Pagina 4 962758
Pe bune! Kuroi Namida - Pagina 4 384738
Ești..genială! Kuroi Namida - Pagina 4 78717
Capitolul a fost superb, dar îmi place mai ales faptul că transpui acțiunea într-un cadru real. Kuroi Namida - Pagina 4 2843714615
Pare mult mai mișto liceul nostru când scrii tu așa despre el. Kuroi Namida - Pagina 4 947835
Nu uita să mă anunți de next.
Kuroi Namida - Pagina 4 2332602154
Totuși, hai pune-te pe treabă, nu vezi că ne disperi aici? Kuroi Namida - Pagina 4 268890

Te iubii! Kuroi Namida - Pagina 4 384738


Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 16:37

Awww! Cat ma bucur ca ai adus nextul asa devreme! Multumesc ca m-ai anuntat kiss ! Imi place foarte mult, so Sasuke a vrut s-o sarute? Defapt ce a vrut, a facut-o! Dar se vede ca inca mai tine la ea. Oricum eu ma intreb in continuare de ce Sakura nu isi calca un pic orgoliul ca sa ii arate lui Sasuke ca inca il mai iubeste? How cruel! In orice caz, fazele cu Naruto....cred ca se iveste ceva acolo ca un triunghi amoros aaa? De abia astept sa vad ce se intampla in capitolul urmator! Spor la scris si la idei! Te pup!

Naty~


Kuroi Namida - Pagina 4 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Continut sponsorizat




Kuroi Namida - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-