Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 00:47

Buna! Am adus si eu next-ul, a durat un pic cam mult, dar mi-am mai facut de cap pe la "Creatii" si nu am mai avut inspiratie si pentru fic. O sa spun din nou acel plictisitor "E un capitol cam scurt!", dar n-am ce-i face. Eu nu am invatat la fizica pentru maine si simt ca o sa mor!:)) Sper sa va placa acest mini capitol!:)








Capitolul 13







Naruto's point of view

Erau niste decizii pe care le luasem de curand, nici eu nu ma asteptam sa se ajunga aici. Am urat-o, dar asta nu mai conta acum. Aveam mai mare nevoie de ea acum ca niciodata, prietenul meu nu se va mai intoarce. As putea sa spun ca e vina mea ca a ajuns asa, dar stim cu totii ca nu este tocmai adevarat. Eu am fost o cauza minora a schimbarii lui. Nu mai puteam sa fiu prietenul lui care asista la toate lucrurile meschine pe care le face. El deja le-a spus tuturor elevilor ca eu nu mai fac parte din gasca lui, dar nu-mi pasa. Nu-mi mai pasa ca nu voi mai fi inconjurat de fete frumoase, nu mai am nevoie de ele, o am pe ea. Sasuke va fi furios, dar asta e din vina lui. Sper. Aveam de gand sa il evit si sa ma prefac ca nu am fost niciodata prieteni, dar stiu ca asta nu se va intampla.
Am parcat noua mea masina pe aleea din fata casei Sakurei. Un Vanquish negru destul de luxos. Daca ieseam cu Sakura, aveam de gand sa fac in stil mare. Sasuke o ducea la scoala in fiecare zi, iar eu nu voiam sa fiu mai prejos. Sakura merita ce-i mai bun, fie de la mine, fie de la alt ratat. Am claxonat de doua ori, dar ea nu iesea din casa. Am asteptat putin, dar apoi m-am decis sa ma duc sa vad ce-i in neregula. Nu m-am mai obosit sa apas pe sonerie, oricum Sakura era tot timpul singura acasa.
De cum am pasit pe holul lung de la parter, am auzit zgomot la etaj, se auzea ca si cum tocmai era un cutremur extrem de mare. Sceptic, am urcat scarile. Cand am ajuns la capatul lor, am vazut-o pe Sakura intrand dintr-o camera in alta ca o tornada. Cand m-a vazut, s-a uitat uimita la mine, apoi privirea i-a devenit rusinata. Cand mi-a citit expresia intrebatoare de pe fata, mi-a oferit un raspuns logic. "Nu m-am trezit la timp" a spus. Mi-a facut semn sa intru in camera ei, iar eu m-am asezat pe pat. Am mai continuat sa o privesc timp de zece minute, apoi ea a fost in sfarsit gata. I-am luat geanta cu carti si am dus-o in masina, iar ea a venit dupa mine.
Ea a fost tacuta pe tot parcursul drumului, iar eu nu am avut suficient curaj incat sa rup acea tacere ce se lasase intre noi. Priveam in fata, parand concentrat asupra semafoarelor. Dar nu eram. Eram preocupat in legatura cu Sakura. Nu aveam de gand sa las nimic sa o raneasca cat timp voi fi langa ea, dar asta ma face sa ma gandesc la ce se va intampla cand vom fi la ore. Fiind cel mai popular din liceu, Sasuke ii putea face pe toti sa ii respecte ordinele, chiar si pe colegii ei. Eram ingrijorat, Sasuke s-a transformat intr-un idiot care nu e capabil sa gandeasca logic. Pana acum cateva zile, eram sigur ca inca o mai iubeste. Dar actiunile lui indiferente fata de Sakura s-au transformat intr-unele total nebunesti.
Din cauza faptului ca am intarziat, parcarea era plina, asa ca am fost nevoit sa imi las masina langa cea a lui Sasuke. Am deschis portiera, dar inainte sa ies din masina, Sakura m-a prins de mana. M-am intors intrebator, dar ea doar se uita la masina lui Sasuke.
-Imi este frica, a soptit.
Stiam ca ii era, nici nu exista un motiv logic pentru care sa nu ii fie. M-am eliberat din stransoarea ei si am iesit din masina. Am mers in jurul masinii pana la portiera ei, pe care am deschis-o. M-am aplecat spre ea si am sarutat-o pe frunte, sperand ca va fi mai linistita dupa gestul meu.
-Totul va fi bine, nu ai de ce sa iti faci griji.
Cuvintele pe care le-am spus erau mai mult pentru a ma incuraja pe mine, dar nu isi faceau efectul. Nici macar eu nu le credeam, sa nu mai spunem de ea. Mi-a oferit un zambet inocent si a iesit din masina. I-am luat geanta cu carti, iar ghiozdanul meu mi l-am spus in spate.Stiam ca elevii ne priveau, dar incercam sa nu ii bag in seama. Nu era nevoie sa ma iau de ei, aveam si asa destule probleme pe cap. Plus ca, in felul acesta, nu i-as oferi Sakurei un motiv pentru care sa se linisteasca. Am dus-o la clasa ei, iar acolo s-a intalnit cu Ino. Din cate stiam, era singura prietena care ii ramasese. Hinata a incetat sa mai vorbeasca cu ea in momentul in care ea s-a despartit de Sasuke. Am urat-o pentru asta, intotdeauna paruse o prietena asa buna, doar ca acum sa o lase singura in cel mai trist moment al vietii ei.
Nu am sarutat-o, crezand ca asta i-ar fi ingreunat si mai mult situatia. Ino mi-a aruncat o privire cercetatoare, dar a luat-o de mana pe Sakura si au intrat in clasa. Am urcat scarile spre clasa mea si am trecut pe holul plin de elevi care alta ocupatie nu aveau, decat sa se holbeze. In fata usii de la clasa mea era Gaara ce ma privea urat. Stiam ca o placea pe Sakura inca de cand era cu Sasuke, dar se conforma doar in a fi prietenul ei. Am trecut de el, deschizand usa. L-am vazut imediat pe Sasuke cu banda lui de natarai, dar am renuntat imediat in a-i mai privi si m-am indreptat spre locul meu, acum langa Yuuki. Am scos castile din urechi si am inceput sa ascult muzica, ora avea sa inceapa in cateva minute. Nu aveam nici un motiv pentru care sa vorbesc cu ceilalti, ma vor jigni sau doar ma vor ignora. Nici o varianta nu era prea frumoasa, asa ca mai bine imi tineam gura. Stiam ca acum incalcam toate regulile, dar daca tot merg in Iad, macar sa am o lista lunga de motive.
Ora de literatura a trecut foarte greu, dar asa era la scoala, trebuia sa te conformezi. Mi-am luat telefonul din banca si am plecat spre clasa Sakurei. Nu l-am vazut pe Sasuke si pe nataraii lui, asa ca am inceput sa alerg. Aveam o presimtire proasta, trebuia sa ma grabesc. Elevii radeau si se prosteau, dar se uitau la mine, dandu-mi senzatia ca eu eram motivul pentru comportamentul lor. As fi dat orice ca sa ii pot vedea cu un pumn in fata, dar nu aveam timp.
Am vazut-o pe Hinata si pe pitipoancele ei rezemate de caloriferul din hol. Nu am vrut sa le iau seama, dar ceea ce vorbeau m-au facut sa ma opresc si sa ascult.
-I-a facut sa se certe, va dati seama cat de rea e? Are acel comportament de nevinovata, dar pe noi nu ne pacaleste. E ticaloasa, iar ei doi nu inteleg. De ce sa se bata pentru una ca ea?
Erau fete, trebuia sa imi amintesc asta. Imi treceau prin minte atatea jigniri, dar niciuna nu definea exact persoanele din fata mea. Iar Hinata, ea m-a dezamagit total. Am crezut ca erau prietene, o vorbea pe la spate? M-am apropiat de ele, suficient incat sa ma vada.
-Cine va credeti sa comentati despre ea? Sunteti voi mai bune ca ea? Sakura nu a facut nimic, nu e vina ei. Sunteti niste proaste, nici macar nu stiti adevarul. am tipat.
Ceilalti elevi s-au intors spre noi, fiind curiosi de discutia mea cu aceste mironosite. Idioate!
- Naruto, nu fi asa! Daca o sa continui sa ne jignesti, noi nu te mai putem apara! a spus cea blonda, al carei nume nu-l stiam.
- Atunci nu fiti de partea mea.
Am plecat. Nu meritau sa ma consum pentru ele, trebuia sa o vad pe Sakura. Am intrat in clasa ei si am vazut-o stand de vorba cu Ino. Radeau, ceea ce m-a bucurat enorm. Nu-mi mai amintesc cu exactitate momentul in care Sakura a ras, dar era frumoasa cand o facea. M-am apropiat de ele, iar asta le-a atras atentia. Amandoua mi-au zambit, iar eu le-am raspuns in acelasi mod.
-Tu chiar poti rade! am tachinat-o pe Sakura, razand.
Au ras si ele, dandu-si seama ca aveam dreptate. M-am apropiat de Sakura si am luat-o in brate, ma simteam mult mai linistit cand era langa mine. M-am alaturat discutiei fetelor, care s-a dovedit a fi despre noul dans al lui Miku, un tip de la clasa de vis-a-vis. Sakura chiar a incercat sa faca la fel ca el, dar a sfarsit prin a rade de propriile miscari. Acum stiam ca Hinata nu i-a fost niciodata o prietena adevarata, Ino a demonstrat ca ceea ce era intre cele doua era doar prefacatorie. O stiam pe Ino de cand eram mic copil si am stiut ca nu era o persoana rea, dar nu am crezut niciodata ca va fi in stare sa devina o tinta doar pentru prietenia ei cu Sakura. Stia si ea, la fel de bine ca noi, ca lucrurile nu aveau de gand sa fie usoare, dar nu-i pasa, voia sa fie alaturi de prietena ei si asta ma incanta.
L-am vazut pe Sasuke in tocul usii, dar imediat ce mi-a observat privirea atintita pe el, a plecat. Prietenii lui l-au urmat, disparand in mai putin de doua secunde. Le-am privit pe fete, se pare ca nu il observase pe brunet. Imediat dupa asta, clopotelul anunta sfarsitul pauzei. Am sarutat-o pe Sakura pe frunte si am salutat-o pe Ino si am plecat spre clasa mea. Poate ca ma grabisem sa cred ca ea va fi in pericol, poate ca Sasuke nu se schimbase atat de mult pe cat am crezut.
Cand am ajuns la scari, acolo erau prietenii lui Sasuke, cei pe care ii considerasem odata si prietenii mei. Mi-au facut semn sa merg dupa ei, iar eu nu am obiectat, urmandu-i. Pe hol inca erau destui elevi, nu merita ca urmatoarea scena sa fie vazuta de toti.
Au deschis usa de la baia baietilor, iar inauntru am putut vedea perdeaua densa de fum. Totusi, nu era nimeni acolo. Imediat dupa ce am intrat, am primit un pumn in burta. Am scancit, dar m-am intors spre ei. L-am vazut pe Sasori in fata, privindu-ma nervos.
- Ai fost un prost, l-ai tradat.
Astea au fost ultimele cuvinte pe care le-am auzit inainte ca totul sa inceapa. Sasori m-a lovit cu piciorul in burta, apoi Meiji, iar imediat dupa asta, Kirai mi-a dat cu o bata in spate, ceea ce m-a facut sa pic pe gresia rece. La inceput, am stiut de la cine primeam loviturile, dar peste putin timp, nu mai stiam nimic. Simteam loviturile una dupa alta, dar nu ma puteam apara. Erau mai multi, nu aveam nici o sansa. E ingrozitor cand iti dai seama ca singurul zgomot care se mai aude este produs de coastele tale ce sunt rupte una cate una. Ma durea atat de tare, incat nici macar nu stiam din ce parte a corpului venea durerea. Ma durea tot, iar loviturile lor accentuau durerea, daca se putea asa ceva. Era cea mai mare durere pe care am simtit-o vreodata, cea mai cumplita, cea mai ingrozitoare.









A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Lun 18 Feb 2013, 15:26, editata de 2 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 01:27

Hmm, ce mă bucur că ai postat. Am realizat că eşti o pasăre de noapte, nu e prima dată când stau seara, târziu şi văd că aduci noi capitole. :))
Nu îmi vine să cred cât de mult s-a schimbat Sasuke, Naruto a fost prietenul lui, totuşi, măcar atât să ţină şi el minte. Prbabil suferă şi el, însă nu a ales un mod bun de a arăta-o. Nu m-ar mira dacă i-ar lua pe toţi la bătaie, nu doar pe Naruto. Măcar să le bată pe bârfitoare. Nici eu nu mă aşteptam la Hinata. Deşi nu a făcut ceva bun, îmi place personalitatea ei, este diferită faţă de timida şi banala Hinata.
Aştept următorul capitol şi sper să îl postezi repede, într-o noapte la fel de plictisitoare ca asta, să îmi dai şi mie ceva de făcut.
Mult succes în continuare şi spor la scris! ^^



IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY


Ultima editare efectuata de catre Lissa † in Lun 18 Feb 2013, 01:40, editata de 1 ori
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 01:29

Hei.

Off, da, chiar vroiam sa citesc mai mult, dar MOMENTAN ma multumesc cu atat, pentru ca stiu cum e cu liceul/scoala.
Deci, NaruSaku din nou. Sasuke a devenit un ratat complet pentru ceea ce face, nu-mi vine sa cred ca si-a pus 'nataraii' sa-l bata. x(
Imi cer scuze pt scris si greseli, daca sunt, dar sunt pe telefon, totusi nu am putut rata ocazia.
Cum ziceam, nu-mi place modul in care Sasuke s-a schimbat. Vreau sa-si revina odata. x(
Tuuu esti un mic geniu, stiai? Scrii foarte, foarte frumos <3
Succes in continuare si sper sa ma anunti si data viitoare, astept capitolul cat mai repede, si sper sa fie si mai lung, sa-mi scald si eu ochii printre randurile astea si sa am senzatia ca nu se mai termina. Asta vreau. :x (nici n-as vrea sa se termine vreodata)

P.S: O sa dau un edit.


Kuroi Namida - Pagina 6 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”




Ultima editare efectuata de catre Claudia ☆ in Mar 19 Feb 2013, 21:47, editata de 1 ori
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Kuroi Namida - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 02:23

Pampalai! Mai am cateva cuvinte "frumoase" pentru ei, insa ajung banata daca le spun. Tradare? Ei vorbesc despre asta? Da' ce a facut acel idi*t de Sasuke nu se considera acelasi lucru? Nuuuuuu, normal ca nu. Ca daca primesti popularitate de la el, il consideri sfant!
Saku merita sa fie fericita cu cineva care merita, nu cu brunetul, cu blondul! Bineeee, pe moment, ca daca se desteapta pr*stul, mai merge treaba.
E fenomenal capitolul! Il iubesc, pe buna dreptate acum. Multumesc ca m-ai anuntat. Poti sa o faci la fiecare capitol, te loooooooooog? happy
Ja ne!


Kuroi Namida - Pagina 6 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 08:58

Buna !
Mersi ca m-ai anuntat !
A fost foarte frumos !
Ma bucur ca este un capitol lung .
Ce idi**i sunt ! Adica cum sa-l bata pe Naruti ?
Cat ii urasc !!!! Mai ales pe Sasuke !
Te rog anunta-ma cand pui nextul !


Kuroi Namida - Pagina 6 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 12:58

Ce imi placeeeee ! Saraca Sakura , ea il iubeste pe Sasuke , iar el e unmare badaran , nme cei drept si el a iubit-o pe ea si ea si-a batut joc de el ......... Oricum sper sa se mai calmeze apele si tee rog eu sa aduciiiii nextul cat mai repede si nu uita sa ma.anunti :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*<3<3<3<3<3<3<3 te pup :-*


Kuroi Namida - Pagina 6 26974622846250718754841

Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 15:15

Foarte frumos şi trist !
Atât pot spune ...
Nu-mi vine să cred că Naruto şi-o i-a din cauza lui Sasuke şi a răutaţii lui ...
Sper că vei aduce următorul apitol repede şi îţi mulţumesc din suflet că mă anunţi şi pe mine kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mKuroi Namida - Pagina 6 Yvf
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 15:50

Hellauu, my sweetheart a hug

Nici nu ai idee cat de fericita sunt ca ai adus next-ul, dupa o perioada luuuuuunga de timp. A fost o supriza ca acest capitol a fost povestit din perspectiva lui Naruto, dar inca de la inceput aveam o presimtire rea cu finalul. Desigur, intuitia niciodata nu ma inseala. Din cate ai povestit, mi-am dat seama ca Naruto e Sasuke la inceput, e baiatul dulce si iubitor, care ar fi incapabil sa-si raneasca prietena. Asta e un lucru bun, caci avand in vedere ca Sakura a dat cu piciorul in oportunitatea de-a fi cu un tip superb, chiar sufletul ei pereche, nici nu credeam ca va mai primi o a doua sansa. Cel mai mult imi pare rau de Sasuke, adica, ea e singura vinovata. Nu pot sa il condam, pentru ca sunt sigura ca inca sufera si doar prin faptul ca face lucruri ingrozitoare, el reuseste sa isi ascunda fosta latura sensibila. Desigur, il compatimesc si pe Naruto, deoarece e oarecum la mijloc, iar bataia asta va fi in zadar. Sunt atat de convinsa ca nu-si va ierta prietenul. E imposibil. Mi-e totusi greu sa cred ca Sasuke e la mijloc, se presupunea a fi cel mai bun prieten al lui; nu conta ce a facut, nu cred pe cineva in stare sa faca asa ceva.
Sunt curioasa sa vad ce intorsatura va lua poveste. Ce se va intampla cu Naruto, Sasuke, Sakura. Sper sa fie okai. Bafta in continuare! a hug


I had to break myself to carry on.


Kuroi Namida - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 15:53

Doamne, Doamneee! Acest capitol a fost minunat, la fel ca celelalte. Îți ador felul de a nara, știai asta? happy Ești un geniu! Și cum ai încheiat, crimă! Adooor finalul, știi că e exact genul care-mi place!
Abia așteptăm next-ul! Hai repejor cu el! in love
Te iubesc!
Kiss, kiss.


Kuroi Namida - Pagina 6 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kuroi Namida - Pagina 6 Asss10Kuroi Namida - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 15:53

Si din nou, imi vine sa bat pe cineva la sfarsitul unui capitol de-al tau. lough Nu stiu cum reusesti, dar ma faci sa vreau sa le dau cate una fiecarui personaj care se comporta aiurea, mai ales ca unii au luat-o rau de tot pe aratura. Doamne, ma innebunesc, daca nu le vine mai repede mintea la cap nu stiu ce le fac. S-ar putea sa ramai fara cateva personaje. rolling on the floor

Felul in care scrii este minunat, ma atrage si ma face sa vreau sa citesc si sa stiu mai multe. Reusesti sa ma faci parte a povestii tale, sa stiu si sa simt emotiile personajelor pe care le conturezi atat de frumos. Iti multumesc pentru anunt. Te pup. :*


Kuroi Namida - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 17:16

Mă bucur că ai adus next-ul mersi pentru mesajul privat, chir m-am bucurat foarte mult.
Capitolul a fost superb. Inițial l-am judecat pe Sasuke pentru noul comportament, dar apoi m-am gândit mai bine și am realizat că și eu aș fi abordat la fel situația, adică aș încerca să par nepăsătoare și dură.Dar totuși, asta nu îl scuză dacă el e cel care i-a pus pe tipii ăia să îl bată pe Naruto. Apropo de Naruto îmi place de el e protectiv și drăguț(ce fată nu și-ar dori un băiat ca ăsta).Oficial o urăsc pe Hinata și pe grupul ei de bârfitoare , poate în unele privințe nu greșesc chiar așa de mult dar până la urmă e viața Sakurei dici nu au dreptul să îi judece comportamentul.
Next-ul repede și multă multă inspirație pentru următorul capitol


Kuroi Namida - Pagina 6 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 20:19

Sasuke!!!!Nataraule!!!Saracul Naruto!
Nici nu-mi imaginez ce va zice Saku, biata de ea...very sad
Anunta-ma te rog la next!!
Sper ca Sasuke sa fie pedepsit!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Kuroi Namida - Pagina 6 33
Sus In jos
Maria156
Genin
Genin
Maria156

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 11

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 18 Feb 2013, 21:22

Doamne, cat am asteptat capitolu asta waiting ! Tu chiar stii sa te faci asteptata think . Ei bine, dupa munca si rasplata rusinos ! Imi place mult, mult de tot continuarea in love ! Bine, chiar daca imi vine sa intru in pc si sa bat niste tipi si o tipa biciuitor ! Nu mai conteaza asta! Si, Sakura a zambit! O_O Nu cred :| stai putin, trebuie sa notez asta undeva! dap ! Cred ca nu mai e nevoie sa iti spun ca astept Next-ul nu? lough
Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Mar 19 Feb 2013, 17:52

Vaii nu'mi vine sa cred ce'am pierdut sad
Deci iti ador ficul
E unul dintre preferatele mele
Te rog mult adu nextuu' repede ca nu mai pot crying sad
P.S. Anunta'ma si pe mine cand il pui rusinos


Kuroi Namida - Pagina 6 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Dum 24 Feb 2013, 14:20

Heeii geniu mic! Imi pare asa de rau ca nu am trecut mai devreme pe aici, doar ca nu am mai intrat pe forum asa de des, si imi cunosti problema.. sad Minunat capitol, chiar daca e el asa scurt, ma bucur ca venit, stiu cum e cu scoala si chestiile astea, asa ca inteleg! Ce pot sa zic, mi-a placut doar ca nu il mai suport pe Sasuke e o j*vra, Naruto nici macra nu e vinovat, dar ce sa-i ceri! Astept next-ul!
Mersii ca m-ai anuntat! kiss


Kuroi Namida - Pagina 6 262bi

Time can heal .. but kill hope.
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Mar 2013, 22:54

Hei, dupa cum puteti observa, am adus next-ul. Sper din tot sufletul sa va placa, avand in vedere ca pe la jumatatea capitolului, inspiratia m-a abandonat. Va pup!







Capitolul 14





Sasuke's point of view


Si cateodata nu vezi lucrurile asa cum ar trebui. Lucrurile care nu sunt in favoarea ta te enerveaza, speri ca totul e fals si ca in spatele a tot ce e evident, se ascunde altceva. Asa am crezut si eu, dar totul s-a dovedit a fi doar in imaginatia mea. O vedeam mereu alaturi de el, toata lumea stia ca e adevarat, dar eu refuzam sa cred asta. "Era prietenul meu, nu-mi putea face asta" imi spuneam mereu. Dar s-a intamplat, intr-un final. Dar nu puteam fi intr-u totul suparat pe el pentru ca ea nu a fost niciodata mai fericita ca acum. Nu puteam fi atat de egoist, dar totusi eram.
Aveam nevoie de cateva momente in care sa fiu eu, asa ca am plecat acasa. Nu aveam nici chef si nici cuvinte sa imi explic actiunile. Nu stiu ce aveam de gand sa fac in continuare, nu voiam sa ma gandesc la asta acum. Voiam sa dorm cand voi ajunge acasa, nu eram obosit, doar voiam sa scap de tot, iar somnul parea o idee buna.
Imediat cum am intrat in camera, mi-am aruncat ghiozdanul pe undeva pe langa birou si m-am aruncat in pat. Era bine sa stai intins, ma simteam mai odihnit. Nu am putut evita sa ma gandesc la Sakura, numele ei mi-a venit imediat in minte. Eram un idiot, am ranit-o de atatea ori, dar nu ma puteam opri, pur si simplu faceam toate astea inainte sa gandesc. Stiam ca ea nu ma merita pe mine, Naruto e tot ceea ce are ea nevoie. Prietenie. Compasiune. Iubire. Eu nu ii puteam oferi nimic, devenisem cel mai de temut elev din scoala si nici macar nu mi-am dat seama de asta. Faceam lucruri inutile, fara sens, sperand ca ea va observa ca m-am schimbat, ca nu ma mai afecteaza alegerea ei de a ne desparti.
Am auzit un sunet ca de alarma, dar nu l-am bagat in seama. Imi era prea sila sa ma ridic din pat sa vad ce se intampla. Am incercat sa adorm, dar sunetul acela devenea din ce in ce mai enervant. Am sarit imediat din pat cand mi-am dat seama ca acel sunet era defapt soneria. Am oftat si m-am dus sa vad cine e. Nu am apucat sa deschid bine usa, ca am primit o palma peste fata. M-am uitat surprins si in acelasi timp enervat la blonda ce tremura de nervi.
- Esti un mare prost! mi-a spus, in timp ce trecea pe langa mine.
Am inchis usa si am urmat-o pana in sufragerie. Cand a ajuns in fata televizorului, s-a intors cu fata la mine si si-a continuat micul discurs:
- Cum ai putut sa le faci asta prietenilor tai? Te-ai transformat intr-un nenorocit. Niciunul dintre ei nu merita una ca asta, cum ai putut? E vorba de Sakura, fata pe care tu o iubesti, iar Naruto, cel mai bun prieten al tau. Cu ce ti-au gresit? Cu ce? Ca au vrut sa fie impreuna? Asta nu-i un motiv, nenorocitule! Ura ta pentru faptul ca sunt impreuna te-a adus in situatia sa ordoni sa fie batuti pana vor fi bagati in spital?
La inceput nu imi pasa de ceea ce vorbeste, mi se pareau bazaconii, dar cand am auzit ultima propozitie, m-am intors, am luat cheile de pe masa si am plecat spre masina. Nu-mi mai pasa de Ino care tipa dupa mine sa ma opresc, trebuia sa ajung la spital. Ce naiba au facut idiotii aia? Nu le-am spus sa faca nimic in legatura cu asta! Sasori m-a intrebat ce vreau sa faca cu ei, dar i-am spus ca nu ma mai intereseaza. Ma interesa, normal, dar nu voiam ca ei sa stie asta. Nu suportam ca altii sa ma priveasca in acel mod plin de mila, nu voiam asta. Chiar daca eram capetenia gastii, asta nu insemna ca ei trebuia sa afle totul despre mine. Nimeni nu stia cu exactitate cum ma simt, nu i-am lasat sa-mi vada sentimentele. Nu voiam sa devin din nou cel slab, cel batjocorit.
Am parcat masina in fata spitalului, de abia mi-am amintit sa o incui, si am intrat in cladirea uriasa din fata mea. Mirosul spitalelor imi provoca greata, iar in situatia de fata nu era o exceptie. Vedeam peste tot bolnavi, doctori, asistente si vizitatori care, ori dormeau pe scaunele din hol, ori plangeau. Mi-a parut rau pentru cei indurerati, dar nu am stat sa le admir suferinta si am continuat cautarea.
- Ma scuzati, imi caut prietenii, au fost adusi in urma cu putin timp. Sunt de la Colegiul National Economic. i-am spus unui doctor care trecea pe langa mine.
S-a uitat la mine nervos, apoi cand mi-a auzit cuvintele, m-a privit cu mila.
- Dupa colt, prima usa pe dreapta, dar nu poti intra. Cei doi sunt in stare critica, au fost batuti foarte rau, au nenumarate coaste rupte.
Acum stiam de ce ma privea in acel mod, ii era mila de mine pentru ca prietenii mei se aflau in acea situatie. Dar el nu stia un lucru, totul se intamplase din vina mea. I-am soptit un "Multumesc" si am alergat spre holul in care el ma indrumase. Imediat ce am pasit pe acel hol, am vazut zeci de copii asteptand in fata usii. M-au privit si ei la randul lor, dar curiozitatea era mult mai mare decat ma asteptasem. Probabil ei stiau cine i-a agresat, dar nu aveam nici cea mai mica dorinta de a-i intreba. Pe oricine, nu pe ei. Dupa toti acei elevi l-am putut vedea pe Akira. Statea la o distanta de aproximativ un metru de ceilalti, proptit de perete. Stiam ca nu e chiar cea mai potrivita persoana pe care sa o interoghez, dar nu aveam alta optiune. Aveam nevoie de raspunsuri si uram sa stiu ca aveam doar aceasta optiune pentru a le afla.
Am mers pana la Akira cu privirile celorlalti gaurindu-mi spatele, si m-am pus in aceeasi pozitie ca si el.
- Nu inteleg ce mai cauti aici, nu ti se pare ca le-ai facut destul rau?
Ma asteptam la asta, zau, chiar ma asteptam. Mi-am indreptat privirea spre persoana care a vorbit si l-am vazut pe Akira uitandu-se urat la mine. Avea dreptate, evident, dar nu puteam sa nu ma simt furios cand il auzeam pe el spunand asta. In mintea mea de ticalos, el era doar un tanc care trebuia batut. Probabil nu era tocmai o persoana rea, dar nu interesa sa stiu asta. L-am adaugat pe lista mea de prosti din momentul in care s-a crezut prea bun si a sarutat-o pe Ryu. Nu imi placea de Ryu in mod deosebit, dar trebuia ceva cu care sa-mi accentuez indiferenta fata de despartirea de Sakura. Era vorba de orgoliu, de nimic altceva.
- Ce s-a intamplat? l-am intrebat, ignorandu-i spusele de acum cateva secunde.
M-a privit din nou, in acelasi mod, probabil accentuand si mai mult enervarea sau dezgustul fata de persoana mea. Oricum nu-mi pasa, orice ar face imi este indiferent.
- Faci pe prostul?
- Nu intentionez.
A oftat. Stia ca nu aveam de gand sa cedez si ca ar fi mai bine sa imi spuna ce aveam nevoie sa stiu.
- Sasori si baietii lui i-au batut pe amandoi. Nu te face ca nu sti nimic, asta s-a intamplat imediat dupa ce ai plecat din clasa noastra. Pe Sakura au venit niste tipi si i-au spus sa mearga cu ei, iar ea, nevrand spectacol, a acceptat. Peste cateva minute, a venit profesoara de serviciu sa vorbeasca cu doamna diriginta, care avea ora cu noi, despre conflict. De Naruto nu stiu nimic, de el am aflat cand am ajuns la spital.
Imi strangeam pumnul in semn de nervi. Sasori, nenorocitul, cum a putut face asa ceva? Nu i-am spus sa faca nimic, absolut nimic. Am dat cu pumnul in perete, ceea ce le-a atras atentia elevilor din acelasi hol.
- Unde e acum? am spus printre dinti.
Aveam nevoie sa il vad in fata ochilor, presimt ca asta nu va fi o situatie prea buna pentru el, dar nu pot face nimic. E un prost, trebuia sa plateasca! Uram tot in acel moment. Uram faptul ca sunt eu, uram ca mi-am creat o gasca in care Sasori sa faca parte, uram chiar si idiotii care se holbau la mine ca si cum as fi cel mai interesant lucru din viata lor. Ipocriti, daca ma intrebai pe mine!
- Daca stiam, fi sigur ca nu mai eram aici.
Raspunsurile lui fara pic de bun gust continuau sa ma enerveze, asa ca am plecat imediat ce mi-am dat seama ca pustiul nu-mi va mai oferii informatii interesante. Am trecut din nou prin multimea de elevi fara ca macar sa imi pese ca sunt privit cu admiratie, furie sau nepasare. Cand am ajuns la iesirea din spital, m-am intalnit cu Ryu, dar nu i-am adresat niciun cuvant. Nu aveam nici cuvinte si nici chef sa vorbesc cu ea acum.
- Sasuke, unde te...
Nu mi-a pasat ca ea incerca sa vorbeasca cu mine, am continuam sa merg pe drumul meu spre masina. Contrar a ceea ce a spus Akira, eu aveam o vaga banuiala unde ar putea fi Sasori si ceilalti idioti. Exista un loc, un bar, unde mergeam toti dupa ore sau atunci cand faceam prostii la scoala si trebuia sa disparem pentru cateva ore pentru a lasa apele sa se linisteasca. Ma comportam ca un nebun, nu-mi mai pasa de nimic ce nu avea legatura cu Sakura si Naruto. Ma simteam ca un netrebnic, nefiind capabil de a face ceva. Gelozia mea mi-a bagat prietenii in spital, singurii pe care ii aveam. Ceilalti nu sunt prietenii mei, sunt niste persoane false care adora faima si frumosul. Sunt incapabile de a gandi corect intr-o situatie in care trebuie sa alegi intre o persoana populara, misogina si fara pic de respect si o persoana simpla, sociabila. Obisnuiam sa fiu una din acele persoane, dar asta doar in exterior. Eu nu mi-as vinde niciodata sufletul cuiva, mai ales a unul lucru stupid cum ar fi popularitatea. M-am schimbat, adevarat, dar am suferit in acelasi timp. Ceilalti au crezut ca m-am schimbat pentru ca asa imi era mai bine, nu-i nimic, eu am vrut sa creada asta. Lumea spune ca sunt puternic, dar eu abia mai rezist. Am fost ipocrit, evident, nimanui nu i-a pasat. Am fost doar un baiat cool, inca mai sunt, lumea inca mai crede in minciuna. Nu-i pot acuza, si eu eram in acelasi stadiu in care erau si ei. O lume plina de minciuni, nimic nu mai era adevarat, incat nici macar nu stiai ce sa mai crezi sau daca sa faci asta. Imi era atat de dor de vechea mea viata incat nici macar nu stiam daca inca mai traiesc in cea de acum. Ma simteam ca un observator care vede tot ce se intampla, dar care fara sa poata sa participe la actiune in vreun fel. Repet: eram un netrebnic.
Am parcat masina in fata barului "La tortura", genial nume, dupa parerea mea. Bodyguard-ul m-a salutat, iar eu i-am raspuns cu doar o aplecare din cap. Veneam destul de des pe aici, toti angajatii ma stiau. Imediat ce am pasit in incapere, am simtit mirosul de tigari, droguri si alcool. Combinatii fatale, evident, dar cui ii mai pasa daca te duce in extaz? L-am cautat cu privirea pe Sasori, dar nu l-am putut observa. In schimb, l-am vazut pe Aoi, un tip din gasca care umbla mereu cu roscat. M-am dus la el, iar cand m-a vazut, a afisat un zambet admirativ. Nu mi-a pasat ca ma privea ca pe un superior, stiam sigur ca a fost unul din tipii care s-au atins de prietenii mei.
- Unde e Sasori? l-am intrebat furios.
Aoi si-a dat seama ca situatia nu era tocmai roz, iar eu nu ma jucam.
- Sunt chiar aici.
Atat eu, cat si Aoi, ne-am intors privirile spre roscatul care cobora scarile. Avea un zambet dezgustator de satisfacut, iar eu eram sigur ca era despre bataia de mai devreme. I-am dat drumul lui Aoi, mai mult impingandu-l inapoi pe canapea, si m-am dus la Sasori. El nu si-a dat seama ca gresise nici in momentul in care l-am luat de guler si l-am lovit cu pumnul in fata. Era din nou satisfacut, lucru care, practic, ma inebunea.
- Am reusit, asa-i? Idiotii aia doi au platit pentru ce ti-au facut, esti fericit, nu?
Spusele lui m-au facut sa il lovesc din nou, de data asta cu si mai multa forta. Dupa tot ce a facut, el chiar credea ca eu sunt fericit pentru faptul ca prietenii mei sunt in spital, crezand ca eu sunt cauza durerii lor. Era nebun, iar eu la fel. Am continuat sa il lovesc pana in momentul in care Aoi m-a prins de brat. L-am privit nervos, iar el, speriat fiind, mi-a dat drumul.
- Sa te ia dracu, idiotule! Daca ei vor pati ceva din cauza asta, nu vei mai avea zile sa ii vezi suferind.
[i]



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Lun 04 Mar 2013, 23:18, editata de 1 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Mar 2013, 23:12

Cât de emoționant! Săracul Sasuke! Îl înțeleg profund! Nici n-a realizat când s-a transformat in cel mai temut tip din scoala. sad Sper ca Sakura si Naruto sa nu pateasca nimic! Adica, trebuie sa isi revina amandoi, nu-i asa? AMANDOI am zis! lough
Mă bucur că ai postat next-ul! Chiar de asta aveam nevoie! in love
Abia aștept sa te pui iar pe scris! Hai scrie, scrie, scrie! rolling on the floor
Kiss, kiss.


Kuroi Namida - Pagina 6 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kuroi Namida - Pagina 6 Asss10Kuroi Namida - Pagina 6 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Lun 04 Mar 2013, 23:21

Buuuuu! (D) Il bat, ii bat, ah, doamne, si-asa au fost batuti, ce sa mai bat si eu? lough Oricum, capitolul a fost foarte frumoas, asa cum ne-ai obisnuit deja, si nici nu ma asteptam la mai putin. De asemenea, mi-a placut situatia in care a ajuns Sasuke - contrar situatiei critice in care se afla piretenii lui. Cam merita toate astea, mai ales dupa cate a facut; avea nevoie de o lectie si inca una dura. Poate asa ii mai trece avantul, ca prea si-a luat zborul asa, in neant. Ma rog, deja aberez, Ideea e ca imi place tare, tare mult si ca vreau nextul repejor. Te pup si succes la scoala. a hug


Kuroi Namida - Pagina 6 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 09:57

Hey, am aterizat aici, si vreau sa spun ca esti geniala!!!
Te rog sa pui next-ul mai reojor si sa ma anunti si pe mine!!!
Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Kuroi Namida - Pagina 6 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 16:47

Buna !
Ms ca m-ai anuntat !
Mi-a placut foarte mult !
Sper ca Saku si Naru sa fie bine .
Insafarsit si-a revenit Sasuke !
Astept nextul !
Te rog anunta-ma cand il pui !
Te pup !


Kuroi Namida - Pagina 6 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Maria156
Genin
Genin
Maria156

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 11

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 17:32

Mamaaa O_O! Te ador in love !!! Nu pot sa cred cat i-a luat lu' domnu Sasuke sa se trezeasca putin! nervi! Trezeste-te Sasuke, haide, termina-ti vacanta in cosmos ca te asteapta lumea. confuz Sper ca Sakura si Naruto sa-si revina. De Naruto nu prea "ma intereseaza" ce mi-a acaparat toata atentia e ca au batut-o si pe Sakura! :| Deci cred ca o sa ma pun pe impartit pumni, picioare si palme! :| Sper sa-si revina cat mai repede nu? ingrijorat Adica, haide nu au cine stie ce, doar cateva coaste rupte acolo, dar isi revin ei. dap ! Doar sunt personajele principale ale "dramei" nu? what?
De ceilalti, ce za zic.... vreau sa le vad reactia tuturor cand vor afla ce a facut Sasuke, defapt inca nu a facut nimic, vreau as vad ce o sa faca! Grabeste-te si tu cu next-u ca eu mai uit, si nici nu prea mai am cand sa intru pe pc. shy
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Mar 05 Mar 2013, 21:45

Tu eşti un mega-extra-ultra-magnifico-geniu, honey. Ai un fic superb, descrii minunat şi ador ideile tale. Nu ştiu cum să-ţi zic, dar Sasuke al ficului tău e un mare bou, prost, ipocrit, care suferă din dragoste. Ce poate face invidia din om. Cel mai rău lucru e că realizează ceea ce face, dar nu ia nicio măsură, stă ca boul şi tot bate câmpii. Bine că-l bate acum pe Sasori, după ce Naruto şi Sakura sunt în stare critică la spital. Mi-a plăcut de Akira, i-a dat peste nas, sau maxim, cum se zice acum. Caracterul lui Ino îmi place foarte mult şi mă bucur că se înţelege cu Sakura. Nu ştiu ce să mai spun, nu aş avea ce spune. Sunt atât de multe de zis, dar eu nu mă pricep la cuvinte atât de bine. Nu pot să-ţi spun decât că îmi place la nebunie ficul tău, că îl urmăresc de ceva timp şi ca sunt rea pentru că nu am comentat până acum, ştiu. Însă eşti genială, sweetheart, nu uita asta. Abia aştept next-ul care sper să vină repede kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 18:32

Frumos capitol. Ca de obicei, plin de sentimente.
Imi place. Si nu te minti eu una chiar nu mi-a parut ca ti-ai pierdut inspiratia.
E chiar reusit. Mie una asa mi se pare. happy
Multumesc de anunt sper sa faci asta si data viitoare. in love
Te pup. kiss
Zbye! a hug


Kuroi Namida - Pagina 6 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Mier 06 Mar 2013, 18:40

Mersi pentru mesajul privat. Chiar așteptam un capitol din perspectiva lui Sasuke, eram foarte curioasă să văd cum gândește și din ce punct de vedere privește toate aceste conjunctură.
Nu mă așteptam ca toată această situație să degenereze așa ctare, adică cu Naruto și Sakura la spital și încă în stare critică. Mi-a plăcut de Ino în acest capitol trebuia să vină cineva care să îl trezescă pe Sasuke la realitate din această încercare disperată de a încerca, că nu suferă după Sakura. Mi-au plăcut mult replicile lui Akira din acest capitol. Eram mai mult ca sigură că nu Sasuke l-a pus pe Sasori să îi bată pe cei doi adică înțeleg că s-a schimbat dar încă ține foarte mult la prietenii lui și nu îl văd în stare să facă așa ceva.
Ard de nerăbdare să îți citesc următorul capitol deci next repede.


Kuroi Namida - Pagina 6 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19Joi 07 Mar 2013, 20:54

Hellauu, darling a hug

Scuza-ma ca nu am comentat mai devreme, dar nu am prea mai intrat pe calculator in ultimile zile, mai mult am stat in pat si am citit, din cauza racelii. Anyway, stii foarte bine ca iubesc acest fic cu titlu ciudat si indescrifrabil, desigur, poate doar pentru mine. Imi aduceam foarte bine aminte cum se sfarsise capitolul anterior, Naruto batut, insa nu imi inchipuiam ca si Sakura va avea aceeasi soarta, caci pana la urma e femeie, cum sa fii atat de crud si nemilos, lipsit de scrupule? Clar, am avut un soc, dar am mai avut unul. Puteam sa jur ca Sasuke e vinovat, dar m-am inselat. Nici acum nu realizez ca Sasuke mai are o urma de umanitate, caci felul in care s-a facut remarcat printre ceilalti, a demonstrat ca orice urma de iubire, bunatate, a disparut din momentul in care relatia lui cu Sakura a luat sfarsit. Imi pare nespus de rau pentru ceea ce i s-a intamplat si de asemenea, sper ca cei doi sa isi revina, si poate-poate, sa schimbe situatia. Bafta in continuare a hug


I had to break myself to carry on.


Kuroi Namida - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Continut sponsorizat




Kuroi Namida - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-