Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Mai 2012, 15:16

Imi place foarte mult! Pacat ca Sasuke sufera asa. Ultimele randuri m-au pus pe ganduri..Oare ce are Sasuke in cap?De ce termii mereu asa de repede? Nu puteai sa scri si tu vreo 200000 de randuri?Astept next si sper sa ma anunti in love


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Mai 2012, 15:27

Hey kiss
Am observat ca ai adus next-ul kiss
Super tare happy2
UAU...Sasuke plange...ce dulce love
Nu m-ai anuntat sad...sper sa o faci de acum kiss
Mi-a placut la nebunie acest capitol kiss
Astept sa aduci next-ul ....si sa ma anunti de data aceasta happy2
TE PWPacesc kiss..ZBYE heh


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Kuroi Namida - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Mai 2012, 15:52

Of, of... very sad Cum s-a intamplat asta? Dintr-o data Sakura devine tipa dura, care frange inimi, iar Sasuke tipul dulce si sensibil, care o vrea pe acea tipa dura langa el in love E atat de romantic si sunt tare curioasa sa vad ce se va mai intampla si cum se va termina aceasta poveste atat de originala! kiss
P.S: Nu te opri din a-mi trimite MP despre next la niciunul dintre fic-urile tale, ok? a hug


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Kuroi Namida - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Mai 2012, 23:43

Capitolul 4


Sakura's point of view

Si s-a intamplat. Nu stiu cum am reusit, dar i-am spus. Ma simteam bine, ma simteam libera. Ma simteam asa cum ar fi trebuit. Bine.
Chiar daca nu simteam niciun resentiment, imi era frica sa ma duc astazi la scoala. Stiu ca nu mi s-ar fi intamplat nimic, dar parca imi era frica sa il vad pe Sasuke. Stiam ca e ranit, iar eu nu doream sa il vad asa.
Gaara m-a sunat azi de dimineata. Nu stiu de unde aflase ca m-am despartit de Sasuke, dar se oferise sa ma duca la scoala. Acest lucru nu se intamplase pana acum.
- Daca vrei, as putea veni in fiecare dimineata sa te iau. a spus cand eram in drum spre scoala.

Nu stiu de ce insista atat sa merg cu el. Pana la urma, Sasuke era prietenul lui. Asta nu insemna tradare? Am decis sa nu imi pese, pana la urma eram destul de buna la asta. Oricum, daca lui nu ii pasa, eu de ce as face-o?
Elevii erau socati sa ma vada coborand din masina lui Gaara pentru ca inca nu aflasera ca ma despartisem de Sasuke. Era si el acolo, langa masina lui, impreuna cu Naruto. Niciunul nu a zambit sau sa fi facut alt gest, doar se uitau intemniti la noi.
Am incercat sa nu ma uit la el in timp ce ma indreptam spre intrare. Am putut auzi susoteli venind din partea fiecarui elev pe langa care treceam. Nu i-am bagat in seama si am continuat sa merg.

Cand am ajuns in fata usii de la intrare, bratul lui Gaara a trecut pe langa mine, deschizand usa. Nu vazusem ca el ma urmarea, credeam ca s-a oprit la Naruto si la Sasuke. Si pana la urma, de ce s-ar fi oprit acolo? Sasuke era suparat din cauza despartirii de mine, iar a doua zi, prietenul lui o aducea la scoala pe fosta lui prietena.
Nu i-am adresat niciun cuvant si doar am intrat. Continuam sa trec printre multimea de elevi de pe hol care nu aveau altceva de facut decat sa blocheze drumul. Uram cand se intampla asa, parca ar muri daca s-ar da si ei putin la o parte, lasand si pe altii sa treaca. Cand am ajuns in fata clasei mele, Gaara m-a asigurat ca voi merge cu el daca vreau, apoi a plecat. Cand am intrat in clasa, am putut simti privirile tuturor atintite asupra mea. Ce naiba se intampla? Doar nu aflase tot liceul ca nu mai sunt cu Sasuke in doar o zi.
-Sakura! am auzit o voce din spatele meu.
Era Hinata.

Singura persoana care ma facut sa ma simt prost in legatura cu despartirea mea fata de Sasuke. In momentul acesta, nu ma mai simteam atat de bine ca in aceasta dimineata. Ma simteam stresata.
- Sakura, spune-mi. De ce te-ai despartit de Sasuke? E din cauza lui Gaara, nu?
M-a surprins ceea ce m-a intrebat. Stiam ca Sasuke va crede ca Gaara se da la mine imediat ce a aflat ca nu mai sunt cu el, dar nu m-am gandit la aceasta posibilitate. Gaara, ce incerci sa faci?
-Bineinteles ca nu. Hinata, nu il iubesc pe Sasuke. Nu merita sa il fac sa sufere!
Speram ca Hinata sa nu fie suparata pe mine din cauza situatiei mele cu varul ei. Speram ca ea sa ma poata intelege.
-Dar el deja sufera! Nu vezi? El chiar te iubeste.

Hinata stia ca nu ma va putea sa imi schimb parerea, dar pentru varul ei incerca. De asemenea, stiam ca tot ceea ce ea spune este complet adevarat. El ma iubeste, stiu asta. Il ranesc, stiu si asta. Dar ce pot face? Eu nu pot fi altceva decat o egoista, ma gandesc doar la binele meu. Ma urasc pentru faptul ca am acceptat sa fiu cu el de la inceput. Nici atunci nu il iubeam. Niciodata nu l-am iubit. In schimb, el ma iubea si suferea pentru mine. Si cu toate astea, nu pot face nimic. Cum am spus, eu sunt o egoista, iar nimic ma va face sa ma schimb, desi as vrea. Pur si simplu nu ma pot intoarce la el. Egoistmul nu ma lasa sa fac asta.
- Vad, am spus, dar asta nu inseamna ca o sa renunt la principiile mele pentru el. Poate ca merita, dar nu de la mine.

Nu stiu cum puteam sa fiu asa de cruda. Nu stiu de ce le faceam asta tuturor. Erau aceleas cuvinte pe care le spuneam la fiecare sfarsit de relatie. Poate ca ar trebui ca cineva sa imi faca acelasi lucru si mie, poate ca atunci voi constientiza cat de rau e. De fapt, stiu ca e rau, dar nu am experimentat niciodata asta. Poate ca ar fi momentul ca cineva sa imi faca asta.
Hinata nu mi-a mai spus nimic. Doar a plecat in banca ei. In scurt timp, profesoara de trigonometrie a intrat in clasa. Urasc trigonometria!


Sasuke's point of view


Cand am vazut-o ca iesea din masina lui Gaara parca am inebunit. El? Tocmai el, prietenul meu! Pentru el, iubita mea m-a parasit. Nu stiu cum mi-am putut tine lacrimile. Poate ca imi era rusine sa plang in fata tuturor ca un copil mic si neajutorat. Aveam aproape 18 ani! De ce ma comportam asa? Ea parea tematoare, puteam observa asta. Se temea de mine? Se temea ca eu ii voi face ceva? Era total absurd, ea stia foarte bine ca nu o voi rani niciodata. O iubeam prea mult pentru a-i face asa ceva. Ei bine, se pare ca nu ma pot astepta la acelas lucru din partea ei. Ea... ea voia ca iubirea pe care i-o port sa moara. Daca ea vrea asta, atunci asa sa fie.
- Haide! i-am auzit vocea lui Naruto cand in parcare erau doar cativa elevi.

Nu i-am mai raspuns nimic, doar am plecat spre intrarea in scoala. Era trecut de fix si noi aveam engleza. Nu trebuia sa ma grabesc, profesoara nu era una punctuala. Defapt, era doar o fetiscana cu vreo cativa ani mai mare decat noi care incerca sa castige ceva teren prin liceul asta. Baietii se dadeau pe langa ea pentru a lua note maxime. Credeti-ma, chiar mergea! Cand am intrat in clasa, profesoara era in clasa si s-a uitat cu o privire furioasa spre noi cand a auzit sunetul usii. Imediat ce si-a dat seama ca suntem noi, privirea i s-a schimbat intr-una fericita.
-Sasuke, Naruto! Unde ati fost? incerca ea sa faca pe profesoara model.
Nu am spus nimic, doar am plecat in banca mea.
- Fetele ne vor, doamna profesoara! a comentat Naruto in urma mea.
Bineinteles ca stia ca nu trebuia neaparat sa ii raspunda, dar el continua sa se dea pe langa ea. Da, si Naruto era unul dintre aceea care isi luau notele foarte usor.

In timp ce profesoara vorbea cu colegii mei, eu ascultam muzica. Imediat ce am dat drumul la muzica, melodia Kuroi Namida se auzea in casti. Iubeam aceasta melodie, era plina de sentimente. Se potrivea de minune cu starea mea emotionala.
M-am uitat dupa Gaara. Nici macar nu era in clasa. Am incercat sa ma gandesc la altceva, insa nu am reusit. Imaginea Sakurei iesind din masina lui Gaara tot ma bantuia. Oare erau impreuna? Cred ca da, pana la urma, Gaara a urmarit-o pana in clasa. Huh!
In pauza de pranz, am mers la cantina acompaniat, ca de obicei, de Naruto.Nu imi era foame, dar voiam doar ca Naruto sa nu mai spuna ca nu voi iesi niciodata din starea de depresie daca nu voi face acelas lucru ca de obicei. Nu eram de acord cu el, dar speram ca el sa taca.
Cand am intrat in cantina, toata lumea si-a intors capul spre noi. Da, fraierul care a fost parasit de o pustoaica de saisprezece ani. Patetic! L-am urmarit pe Naruto pana la o masa apropiata de cea la care statea Sakura. De ce a ales-o tocmai pe asta? Altele nu mai erau. De obicei eram printre primii care intrau in cantina, iar acum cred ca am fost ultimii.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 00:49, editata de 2 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Mai 2012, 23:48

Prima happy2
OK...deci a fost un capitol frumos love
Cam dura Sakura cu sarmanul brunet happy2
Chiar nu ii pasa?/:)...
Astept sa aduci next0ul kiss
Si am dat com inainte sa ma anunti heh
TE pwpacesc kiss
BYE heh


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Kuroi Namida - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 00:39

Bună . a hug
Deacord cu Yukii , cam dură Sakura , nu ar mai putea lăsa şi ea de la ea . ( ok , asta-i cacofonie hmm...?! )
Iar Sasuke , săracul , îmi vine să plâng pentru el . Cât de frumos este capitolul . Sper să aduci nextul curând şi să mă anunşi şi în continuare . kiss


Kuroi Namida - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 11:23

waaaaaaaaaKuroi Namida - Pagina 2 384738 ce frumos!mercik ca m-ai anuntat!Kuroi Namida - Pagina 2 208323 e superb si sublim!Kuroi Namida - Pagina 2 947835 te descurci sa povestesti din perspectiva mai multor personaje, ceea ce e bineKuroi Namida - Pagina 2 962758 chiar sper ca gaara sa nu cumva sa incerce s-o atraga pe sakura intr-un el, te rog sa nu faca asta, in plus pana la urma se vor indragosti din nou unul de celalalt sasuke si sakura, nu?ca altfel nu-mi inchipui, te astept cu nextul, si te rog sa ma anunti cand il pui, si ca Hinata sa nu se supere pe saku pentru ca s-a despartit de verisorul ei......spor la scris


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 13:06

Nu pot sa cred cat de rea este Sakura sad ,imi pare foarte rau de Sasuke, nu pot sa cred ca prostu sufera din cauza ei, de fapt nu pot sa cred ca Sakura e asa. Pune mai repede nexttt!!!!!
Sunt foarte curioasa sa vad ce se va intampla. Ce intorsaturi va lua ficul tau, si daca se va intampla ceva interesant la cantina.
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Kuroi Namida - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 14:10

Next .repede repede. este superb superb ,aham aham dance2 dance 2

P.S : Sa ma anunti


~I've learned so much from the people who never existed ~






Ultima editare efectuata de catre Anitzy* in Sam 19 Mai 2012, 14:12, editata de 1 ori (Motiv : P.S : Sa ma anunti)
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 17:54

Nu pot sa zic nimic. Ficul asta ma uimeste. Imi place asa de mult incat nici vorbe de laude nu mai am! Imi plac toate ficurile tale, nu am un preferat dar stiu ca ai o descriere criminala, si un suspans si mai criminal. Te pupic si astept next-ul in love


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 21:27

Ce frumos a fost in love Adoor acest fic, desi pare unul banal la prima vedere, e minunat!!! Insa mi se pare tare ciudat, parca cele doua personaje si-au schimbat personalitatile... lough Si e amuzant cand te gandesti ca in "Out of my body" isi schimbau trupurile... Insa in realitate, de fapt in fic, atmosfera e mult mai dura...
Merci de PM, doll♥️


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Kuroi Namida - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 23:40



Capitolul 5
Sakura's point of view

Nu stiu cum am rezistat toata saptamana la scoala. In prima zi nu fusese asa de rau, dar apoi privirile elevilor parca imi gaureau spatele de fiecare data cand treceam pe langa ei. Defapt, sunt sigura ca asta se intampla chiar si cand nu eram eu prin preajma. Uram cand ceilalti nu puteau sa isi vada de treburile lor si sa ma lase pe mine in pace. Pe langa asta, Naruto cred ca ma va omori intr-o zi. De fiecare data cand trece pe langa mine, are acea privire care ar putea omori pe oricine. Stiu ca era suparat din cauza lui Sasuke, dar ma enerva cand se uita asa la mine. Nici macar nu am omorat pe cineva. Sasuke nici macar nu ma privea. Parca nici nu ne-am fi cunoscut vreodata, cu atat mai putin sa fi avut o relatie. Se comporta ca si cum nu el ar fi motivul pentru care Naruto e suparat pe mine. Nu stiu de ce, dar ma deranja indiferenta lui.

Cand Gaara a intrat in parcarea liceului, toate privirile s-au intors spre masina. Asa se intampla in fiecare zi. Dupa ce coboram din masina, Gaara ma urmarea pana in fata clasei mele de parca ar fi propriul meu bodyguard care are impresia ca la colt cineva ma va impusca. Total absurd, dar nu i-am zis nimic. Si chiar daca toata lumea credea opusul, eu nu sunt cu Gaara si niciodata nu voi fi. Nu pentru ca nu ar fi dragut, dar e prietenul lui Sasuke. Daca lui nu ii pasa, mie ar trebui. Daca la inceput credeam ca nu va fi nici o problema, mi-am schimbat parerea. L-am ranit destul pe Sasuke, nu trebuia sa o fac si de data asta acceptand sa fiu iubita prietenului lui. Sunt o mare egoista, dar stiu ceea ce trebuie sa fac. Nu ca asta ar fi bine pentru toata lumea, dar e decizia corecta. Singura.
La fel ca elevii intregului liceu, colegii mei imi priveau fiecare miscare. Am incercat sa nu ii bag in seama si m-am asezat in banca mea si a Hinatei, ultima de langa geam. Bancile erau de trei persoane, dar noi eram decat doua.

Usa clasei se deschise si intra o fata blonda, cu parul lung prins intr-o coada. Am recunoscut-o imediat. Ino, adevarata iubire a lui Sasuke. Ei bine, Ino nu arata deloc rau. Cu siguranta era mult mai frumoasa decat toate pitipoancele din acest liceu. Probabil m-as fi inteles destul de bine cu ea daca nu ar fi iubirea lui Sasuke. Oh, da, nu il iubeam pe Sasuke, dar pur si simplu nu-mi placea de fata asta din simplul fapt ca Sasuke o iubea. Nu imi convenea deloc. Stiam ca nu aveam un motiv intemeiat pentru care sa o urasc, dar nu puteam sa o plac.
Pe Ino o cunosteam de ceva timp din vedere si de la Sasuke, dar niciodata nu am cunoscut-o personal. Ea era din Osaka, dar venea des la bunica ei. Bunica ei statea langa Sasuke, iar asta demonsteaza faptul ca ei se vad mereu. Niciodata nu mi-a placut acest lucru si nu o sa imi placa nici daca nu mai sunt cu Sasuke.
-Buna, Sakura! am auzit o voce nesigura.

Era Ino. Probabil eram atat de prinsa in amintirile mele rautacioase cu ea incat nici macar nu mi-am dat seama cand a venit spre mine. Ino zambea, dar era un zambet din acela nesigur. Nici macar nu stiam ca imi cunoaste numele.
-Hei, Ino! am spus zambind.
Era genul acela de zambet pe care il foloseam cand eram cu Sasuke. Stiu, stiu, ea nu mi-a facut nimic, dar ce pot face? Nu imi pot opri acest comportament de fetita mamei.
-Pot sa ma asez langa tine?
Era eleva noua de care ne zicea domnul diriginte vineri. Mi-as fi dorit sa ii zic ca nu se poate aseza langa mine pentru ca acel loc era ocupat, dar ceilalti colegi deja se uitau la mine asteptand raspunsul meu. Bineinteles ca as fi putut sa o mint si cu ei de fata, dar nu aveam nevoie sa ma vorbeasca de rau pe la spate si din cauza asta. Asa ca am dat politicoasa din cap, permitandu-i sa stea langa mine.
Usa se deschise din nou, intrand profesoara de Limba Japoneza.


Ino's point of view

Mutatul la o alta scoala nu a fost tocmai ideea mea. Eu nu as fi plecat niciodata din frumosul liceu din Osaka, mai ales dupa un semestru si ceva. Am crezut ca acolo imi voi petrece anii de liceu. Ghinionul a fost serviciul tatalui meu care ne-a oblicat sa ne mutam la bunica. Desi salariul ii era mai mare, eu tot imi voiam vechea viata. Nu as putea spune ca nu imi place aici, dar in Osaka era mult mai bine. Nu am mai vazut-o de o zi si deja imi este dor de Mil.

Cand am intrat in clasa, am simtit cum ma pierd. Toti se uitau la mine curiosi. Imi mutam privirea printre ei, sperand sa gasesc pe cineva cunoscut. Aproape renuntasem cand o vazusem pe Sakura. Sakura, iubita lui Sasuke. Pe Sasuke il stiam de cand eram mica si de asemenea, stiam toate iubitele pe care le-a avut. Am fost socata cand am aflat ca ma iubea, dar din pacate nu ii impartaseam sentimentele. Acest lucru l-a ranit, iar eu l-am regretat mereu. Nu pentru ca ratasem relatia cu el, ci pentru ca il ranisem. De cand asta s-a intamplat, nu am mai fost aceiasi. Eu m-am distantat de el, nevrand sa il mai ranesc, iar el nu s-a mai apropiat de mine pentru ca, probabil, se resemnase. Cand am aflat ca e cu Sakura, m-am bucurat enorm. De atunci am inceput sa vorbesc cu el la fel ca in copilarie. Eram fericita sa aflu ca o iubeste mai mult decat m-a iubit pe mine, iar Sakura, la randul ei, il iubeste pe el.

Sakura. Ei bine, nu o cunosteam destul de bine, dar nestiind pe altcineva, m-am hotarat sa o intreb daca e de acord sa stau cu ea in banca. Aceasta a ezitat putin, dar pana la urma a acceptat.
Profesoara de Limba Japoneza nu m-a pus sa ma prezint, ceea ce era bine. Uram sa ies in fata clasei si sa spun lucruri despre mine. De parca cineva le-ar asculta! Aceasta era primul lucru care imi placea la acest liceu. In Osaka, fiecare elev nou trebuia sa se prezinte. Urat mod de a deveni interesanta!
Pe la jumatea orei, usa se deschise intr-un mod violent, ceea ce ne-a facut pe toti sa tresarim si sa ne uitam speriati la usa. Am putut recunoaste fiinta mica si obosita de la usa. Hinata, verisoara lui Sasuke. Nici macar nu stiam ca este in aceeasi clasa cu Sakura. Din cate aflasem, in acest liceu erau zece clase de clasa a 9 a.
Mult mai multe ca in Osaka, dar destul de bine.

Hinata a balmajit niste scuze, iar profesoara a lasat-o sa mearga in banca. In timp ce se indrepta spre banca noastra, am putut observa cum privirea i se transforma intr-una nesigura. Cand in final si-a dat seama ca sunt eu, mi-a oferit cel mai dulce zambet al ei.
-Heii, Ino! Ce ma bucur sa te vad! mi-a spus cand s-a asezat langa mine.
Sakura nu a spus nimic, doar continua sa se uite la tabla, de parca acolo scria ceva interesant. Tabla era goala.
-Si eu, scumpo! i-am raspuns incantata.
Ne-am decis sa fim atente la ora pentru ca nu voiam ca cineva sa ma displaca din prima mea zi aici, iar Hinata, dupa ce a intarziat, nu voia sa o mai supere pe profesoara nefiind atenta.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 11:32, editata de 3 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 23:52

De data asta sunt prima ! nr1
Capitolul este drăguţ . Garra ... dacă îndrăzneşti ceva , jur că te fac clătite ! roll
Ino apare în peisaj . Ok ... devine din ce în ce mai interesant . Oare ce pui la cale ? think
În oricec caz , să vii rapid cu nextul . Baftă la tastat . kiss


Kuroi Namida - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Philarmonique Pauper
Genin
Genin
Philarmonique Pauper

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Vitta dolce moderatto :)
Stare de spirit Stare de spirit : I'm oww ! ~

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 10:20

]b]
Hei angry ! Eu vroiam sa fiu prima ! Eee...,oricum sunt a doua ! happy2
Iarta'ma ca nu am comentat, dar nu am avut voie la calculator. Sper sa ma ierti >.<
Deci, acum sa comentam. dap !
Frate, de ce Sasuke insinueaza nu stiu ce lucruri, cum ca ar fi Sakura impreuna cu Gaara prin simplul fapt ca o duce cu masina la scoala hmm...?! ? Bine, poate ca o urmareste, de-aia. Si Sakura ar trebui sa inceteze din a fi asa de...., disatanta ca si cum ar fi 'printesa' liceului. Daca ti'ai ales iubitul, normal e ca pe ala sa'l pastrezi si sa'ti pese de el. De ce a fost cu el pana la urma ? Care a fost scopul ei ? Sa'i ruineze viata down ..., si inima in acelasi tiimp. Acum, la fiecare personaj pe care ai sa'l introduci, Sakura o sa se poarte chiar in halul asta ? Si eu care ma asteptam ca Ino sa fie cea mai buna prietena ! Fa bine si gaseste pe cineva care sa o 'domesticeasca" pe Sakura, ca nu'mi place. therethere
Okay, sa revenim. Toate capitolele sunt frumoase, n'am ce altceva sa spun, stii si tu.
Anunta'ma te rog ! Gambatte in continuare ! beer2
[/b]



As your guardian, I will block the stiff wind
Even though people turn their backs to you
If I could become the person
Who can wipe your tears on a tiring day
It will be paradise
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 10:52

Devine din ce in ce mai interesant. Abia astept sa pui nextul, sa vedem ce se va mai intampla, si mi se pare mie sau Sakura era cam geloasa lough , in fine vedem in next cu ce ne mai surprinzi.


Kuroi Namida - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 22:56

Buna waiting
Deci eu ma supar sad...Nu m-ai anuntat sad
Tin sa cred ca doar pe mine nu ma anunti sad
sa revenim la fic happy2
Ok..deci Sasuke o place pe Ino huh?
Ciudata chestie happy2
Si ce se intampa cu Sakura?..ce imi place comportamentul ei love
Astept next-ul si te rog..sa ma anunti kiss
ZBYE kiss


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Kuroi Namida - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 23:51

Imi cer scuze, dar de data aceasta nu am anuntat pe nimeni.
Nu am avut timp si am vazut ca voi deja ati citit asa ca nu mai am de ce sa anunt:) La urmatorul capitol o sa va anunt, promit;)




HanazawaRin:)



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Philarmonique Pauper
Genin
Genin
Philarmonique Pauper

Sex : feminin Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 98
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Vitta dolce moderatto :)
Stare de spirit Stare de spirit : I'm oww ! ~

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 00:41


Primaa kiss ! Iarăşi ajung aici fără a mă anunţa ? În fine. E bine că ai pus nextul. Chiar îl aşteptam cu nerăbdare .
Ma uimit pur şi simplu trecerea bruscă de la capitolul 5, în care Sakura e tipa nepăsătoare, iar în acest capitol ea încă mai e puţin aşa, şi o înţeleg, dar chiar nu mă aşteptăm să devină tipă emotivă şi sentimentală. Mai făcut să mă simt în pielea ei, şi îmi place când fac asta.
Anyway, capitolul este FĂRĂ greşeli de ortografie şi are tot ce e nevoie pentru un fic minunat. Îţi ador fic'ul de la cer şi înapoi.
Gambatte ! Fighting ^~^ ¡ => adică mai pe româneste : Spor în continuare şi succes.
Dau Edit mâine -.- mie prea somn.
Noapte bună şi să visezi o mulţime de idei fantastice [sunt sigură că vei face asta :)']

Edit 1" : Unde e capitol 6 ? Sper că doar îl modifci, că deja am lăsat comentariu, şi m'ar face să par că sunt o aeriană şi...ştiam că sunt [scuze, gândesc prea mult >·<[b]



As your guardian, I will block the stiff wind
Even though people turn their backs to you
If I could become the person
Who can wipe your tears on a tiring day
It will be paradise
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 09:28

Hei! Imi cer scuze ca aseara am sters capitolul, dar nu se aseza in pagina asa cum voiam eu si m-am enervat si m-am decis sa ma culc:)) Oricum acum intrasem sa il postez din nou:)





Capitolul 6
Sakura's point of view


Si ii vedeam cum se imbratiseaza si nu stiam ce e in neregula cu mine. Ma simteam...rau. Da, acesta era cuvantul care definea starea mea. Nu ar trebui sa ma deranjeze deloc faptul ca Sasuke si Ino se imbratiseaza. Pana la urma, eu nu il iubesc. Poate ca ar trebui sa ma simt bine ca Sasuke va uita repede de mine, reindragostindu-se de Ino. Stiam ca acest lucru nu va rezova toate problemele noastre, dar speram ca el sa fie fericit. Atunci de ce ma deranja cand ii vedeam impreuna? Sasuke e un baiat bun, iar Ino este de treaba. Ei doi merita sa fie fericiti, dar de ce nu ma pot bucura pentru ei? De egoista ce sunt!

Am renuntat sa ii mai privesc si am plecat pe tribune. Acolo erau toti elevii din clasa mea, discutand despre nu stiu ce lucrare la matematica. Cand am ajuns aproape de tribune, privirile colegilor mei s-au indreptat spre mine. Uram cand se intampla asa. Se purtau de parca as fi comis cine stie ce infractiune. Eu doar... am parasit un baiat. Ce e asa de ciudat in a face asta? Sasuke nu a murit, deci am mainile curate.
- La ce naiba va holbati? m-am rastit la ei.
Ei pareau socati de mica mea iesire si au intors instinctiv cu totii privirile. Ma evitau. De o saptamana de cand nu mai sunt cu Sasuke, ei continua sa se comporte asa fata de mine. Erau colegii mei, nu ar fi trebuit sa fie de partea mea? Mda, halal colegialitate! Bineinteles ca erau impotriva mea! Pitipoancele de la mine din clasa erau toate moarte dupa Sasuke, iar baietii incercau sa ii ia apararea, sperand ca intr-o zi sa fie prietenii lui de incredere.

Eram nervoasa. Am luat-o pe Karin de par, nemaiputand tinand furia in mine.
- Ce dracu e cu voi? Ce am facut? am tipat din nou.
Parul rosu al lui Karin in mana mea dadea impresia ca era sange, dar nu era asa. Karin era speriata. Mda, unde e salvatorul Sasuke acum? Idolul lor pretios nu mai are niciun cuvant de spus in toata situatia asta. Am tras inca putin din parul lui Karin, facand-o pe aceasta sa tipe de durere.
- Te-ai folosit de Sasuke! a tipat Karin cuvintele pline de venin.
Acele cuvinte au fost ca un dus rece pentru mine. M-am folosit de Sasuke? Dar nu i-am facut absolut nimic, de ce nu poate intelege nimeni? M-am despartit de Sasuke pentru ca nu voiam sa sufere mai mult, era asta gresit din partea mea?
Karin a soptit "Esti o proasta!" atat de incet incat numai eu sa o pot auzi. Am tras-o si mai mult de par, facand-o sa urle de durere.
- Da-i drumul, Sakura! am auzit acea voce pe care nu o puteam confunda nici daca voiam asta.

M-am uitat la persoana din fata mea la fel de furioasa ca mai devreme. De cand imi putea el spune ce sa fac? Se presupunea ca el ma ignora, deci de ce nu o mai face si acum? Mi-ar fi fost mult mai usor daca continua ca decizia lui.Karin a tipat din nou, desi eu nu ii facusem nimic. M-am uitat curioasa la ea sa vad ce se intampla, insa ea avea doar acea fata de nevinovata. Se prefacea!
Am simtit doua maini ce strangeau incheieturile mele. M-am uitat in ochii persoanei care a avut tupeul sa faca acest lucru si am fost intampinata de doi ochi negru ca taciunele. Eram nervoasa, bineinteles, dar parca privirea lui ma linistea intr-un mod involuntar.
-Esti proasta? Nu vezi ca o doare? a tipat el la mine.
Cuvintele lui m-au facut sa ii dau drumul imediat lui Karin. Mi-a spus ca sunt proasta. Niciodata nu mi-a mai spus asa. Nu era vina mea! Eu am facut doar sa... sa imi fac dreptate. El nu vedea cum se comporta ceilalti in preajma mea? Lui nu ii pasa? Huh! Bineinteles ca nu ii pasa. El vrea sa ma uite, poate ca deja a reusit. Da, a reusit.

Imi simteam lacrimile cum imi curgeau pe obrajii mei albiciosi si nu se mai opreau. Stateam acolo, uitandu-ma in continuare la el. Privirea mea spunea ca nu sunt eu vinovata. Si nu eram. Ei erau. Nu eu! Nu! Nu stiu daca lacrimile puteau sa curga mai des ca acum, insa parca nu se mai opreau. Nu stiam ce ar trebui sa mai spun, voiam doar sa plec de acolo. Am incercat sa merg, dar picioarele parca nu ma ascultau. Ramaneam captiva in privirile tuturor elevilor din scoala. In jurul nostru erau toti elevii curiosi in legatura cu tipetele din curtea liceului. Da, iar eu plangeam. Ciudat este faptul ca nu imi pasa. Cuvintele lui m-au afectat atat de mult incat nu imi mai pasa nici macar ca ma faceam de ras plangand in fata tuturor.
Am simtit doua brate cuprinzandu-mi trupul intr-un mod protectiv.
- Ai terminat? am auzit o voce suparata.
Ino. Nu am putut sa imi ridic capul pentru a vedea reactia lui Sasuke. Doar... am ascultat.
- Nu-mi vine sa cred ca esti in stare de asa ceva! a tipat din nou Ino. E Sakura, nu constientizezi asta? Cum poti sa ii faci asa ceva?

Ino nu a mai asteptat un raspuns si m-a tras spre intrarea in liceu. Nimeni nu mai spunea nimic, nici macar Sasuke. Pentru prima oara in ultimele zile, era liniste cand treceam eu printre elevi. Totusi, mi-ar fi placut ca acest lucru sa se intample in alte circumstante. Desi nimeni nu mai spunea nimic, toti se uitau la mine. Unii ma priveau cu mila, altii indiferenti. Uram ca ceilalti sa ma priveasca cu mila. Nu eram o persoana buna, deci trebuiau sa inceteze!
Pe holurile liceului, elevii care nu stiau ce se intamplase afara, ma priveau curiosi. Nimeni, niciodata nu ma vazuse in halul acesta. Inca mai plangeam, da, dar asta nu insemna ca trebuiau sa se uite asa. Ma deranja! Am urcat niste scari, apoi ne-am oprit in fata baii fetelor. Ino mi-a deschis usa, asteptand sa intru eu prima, apoi a intrat si ea.
-Sakura, te simti bine?

Cand i-am auzit vocea, am inceput sa plang si mai tare. Imi aminteam de ce se intamplase afara. El, luandu-i partea unei pitipoance, in fata mea. Ma jignise. Ma privise cu ura. Cred ca ar fi fost mult mai bine sa ma loveasca, decat sa ma jigneasca. Cred ca acel cuvant ma duruse cel mai mult.
-Uita de asta! Nu vad cum te-ai putea simti bine.
As fi vrut sa afisez un zambet nevinovat, dar nu am putut.
Clopotelul anuntase de ceva vreme inceputul orei, dar Ino inca statea cu mine, asteptand sa ma opresc din plans.
- Ino, e prima ta zi, ar trebui sa participi la ore. am soptit printre suspine.
Nu voiam nici in ruptul capului ca ea sa aibe de suferit din cauza mea. Nu l-am putut scapa pe Sasuke de suferinta, insa macar pe ea as putea. Stia si ea, atat de bine cat stiam si eu, ca nu era bine sa incalci regulile din prima zi.

Profesorii te vor observa ca un model negativ si te vor tine minte mereu. Asa era in fiecare scoala, regulile unui profesor. Desi ele nu erau scrise nicaieri, stiam ca erau cateva care tineau de orgoliul profesorilor.
- Nu fi prostuta! Crezi ca as putea sa te las in starea asta si eu sa ma duc la ore? Inafara de asta, mai mult o sa imi fac probleme daca o sa ma duc. Cu siguranta, profesoara de fizica a intrat in clasa, iar daca eu imi voi face aparitia acum si mai sunt si eleva noua, crezi ca ea ma va privi cu ochi buni?
Era bun punctul ei de vedere. Am tacut. Chiar daca as fi gasit un motiv suficient de bun pentru care ea m-ar putea lasa aici, ea nu va vrea sa plece. Nici eu nu voiam asta, nu voiam sa fiu singura.









A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 11:35, editata de 2 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 10:03

Buna, multumesc de anunt . dap !
Se pare ca Sakura incepe sa isi mai inmoaie inima . Cat de draguta este Ino , ma bucur ca a ramas cu ea .
Sasuke a facut-o proasta si ia luat apararea lui Karin ?!!! Capitolul , superb in love , modul in care se comporta cei doi , oribil . down
Astept nextul si sper sa vina cat mai curand . Bafta la tastat . kiss


Kuroi Namida - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 12:43

Buna kiss ^^
Mersi ca m-ai anuntat kiss
UAU..nu pot sa cred...Sasuke i-a luat aparare lu Karin? hmm..realy?
Cam ciudat happy2
A fost un capitol super love
Si nu imi prea vine mie sa cred ca Ino este asa de drgauta cu rozalia ..din prima zi happy2
Astepet sa aduci enxt-ul kiss
Te pwpacesc dulce rau de toot kiss
JANE
kiss


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Kuroi Namida - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 12:56

Oh nu sunt prima :| Niciodata nu am fost puppy eyes
Dar ce conteaza?
Acum la fic happy2 Ceee ,,Ce a facut Sasuke ,, e ne bun !? nervi!
cum sa o faca pe Sakura proa sta nu are minte?
Hellou au fost impreuna !! huh?
Nu imi vine sa cred asa ceva nu este posibil..

.. ..  .. Sper sa pui next cat mai repejor please kiss

Aaa si merci pentru ca m-ai anuntat .......fa plizz si data viitoare la fel heh kiss thank you i lol\'d
dance2 dance2 dance2 dance2 dance2


~I've learned so much from the people who never existed ~




Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 14:07

Iar am intarziat? can\'t see !!! Vaiii...doar mie mi se putea intampla rusinos Imi cer mii de scuze ca am ratat aceste 2, 3 -poate chiar 4, dar nici nu vreau sa ma gandesc ingrijorat - capitole ale fic-ului tau. WoW huh? Deci, am scris: "WoW"! Nici nu ma gandeam ca Ino sa fie atat de draguta... hmm..realy? Cum s-a intamplat asta? Eh, ce tot scriu eu aici? Ino e o draguta in toate fic-urile tale, ii ador atitudinea in love ! Nu stiu ce sa zic... M-ai lasat masca! a hug Deci ma tot gandesc ce se va intampla pana la urma... Oare vor avea un "Happy End"? Ramane de vazut. puppy eyes Astept next la toooate fic-urile tale, in regula? See ya' hi! !


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Kuroi Namida - Pagina 2 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 21:03

Un capitol asa de frumos!!! Aproape mi-au dat lacrimile si mie in love
Pana la urma are si Sakura o inima. Intr-un fel imi pare bine ca s-a simtit asa de prost, pentru ca asta inseamna ca ii pasa, deci simte ceva pentru Sasuke think
Abia astept sa pui next!!! Abia astept sa vad ce se va intampla intre ea si Sasuke in continuare si abia astept ( cred ca e a treia oara cand scriu cuvantul asta lough ) sa vad cum o vor privi coegii acum si ce parere vor avea despre ea,
M-ai lasat cu suspansu la maxim asa ca pune nextul repejor!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Kuroi Namida - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 12:12

waaaaaaaaaKuroi Namida - Pagina 2 2843714615 mercik ca m-ai anuntat si scuze ca aterizez asa tarziu aici!Kuroi Namida - Pagina 2 544217 e frumos dar trist!uf acum sakura suferi si tu, ce e cu fata asta?Kuroi Namida - Pagina 2 1733309228 doamne doamne doamne, asa ino ce prietena buna, ii e alaturi mereu!Kuroi Namida - Pagina 2 2843714615 frumos!te astept cu nextul si te rog sa ma anunti cand il pui, te-am pupacitKuroi Namida - Pagina 2 2843714615


Kuroi Namida - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Continut sponsorizat




Kuroi Namida - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-