Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Kuroi Namida - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul
AutorMesaj
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 16:49


Heii.
Multumesc mult de mesaj si Sarbatori Fericite ! Kuroi Namida - Pagina 5 78717
Capitolul a fost minunat, mi-a placut super mult.
E complex, are tot ce-i trebuie, ceea ce ma face sa citesc fiecare rand cu mai mult interes.
Nu inteleg ce se intampla cu Sasuke.. ce tot are ? De ce face asta ?
Adica.. parca avea iubita Kuroi Namida - Pagina 5 468521 Darrr totusi o saruta pe Sakura. Hmh.
As vrea sa stiu ce-i in capul lui. Kuroi Namida - Pagina 5 947835
Astept capitolul urmator, cat mai repede, altfel mor aici de curiozitate Kuroi Namida - Pagina 5 947835
M-am bucurat din plin de acest capitol de Craciun.
Sper sa ma mai anunti, succes in continuare. Kuroi Namida - Pagina 5 78717


Kuroi Namida - Pagina 5 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 15:02

Buna, multumesc pentru anunt. happy A fost un capitol interesant, mi-a placut. Imi place atitudinea pe care Sakura o are acum, inainte ma cam enerva. Ma bucur ca Naruto nu s-a schimbat asa cum a facut Sasuke. Si ca tot veni vorba despre domnu' Sas'ke. hmm...?! Ce se petrecete in mintea lui de s-a schimbat radical si intr-un mod foarte neplacut. Capitolul a fost plin de actiune, dar a avut si putin amuzament, iar dupa melancolie. Sincer, dialogul dintre Sakura si Naruto m-a facut curioasa. Abia astept urmatorul capitol pentru a vedea ce ii va spune Naruto in continuare lui Sakura.
Sa vi rrepejor cu nextul, bafta la tasta si multa inspiratie. Un an nou fericit. a hug -ca tot se aproprie-


Kuroi Namida - Pagina 5 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 17:32

Pfiu...ce frumii e Rox! Sincer nu ma asteptam ca Sasuke sa o tarasca asa pe Sakura in baie, si mai putin sa o sarutee, a fost uimitor capitolul! Si apropo, spune-mi ca Naruto nu o sa se indragosteasca de Sakura, adica ia luat apararea intr-un mod ciudat... think Abia astept next-ul! Bafta la scris si multe idei interesante! pupici! kiss


Kuroi Namida - Pagina 5 262bi

Time can heal .. but kill hope.
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Vin 28 Dec 2012, 21:09

Frumos! Imi place. Imi place mult. a hug

Descri in asa fel incat ma faci sa ma simt in pielea personajului. rusinos

Multumesc frumos de anunt si astept sa faci asta in continuare. happy

Spor la scris si multa inspiratie. dap !

Te pup dulce! kiss

Zbye! hi!


Kuroi Namida - Pagina 5 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Lun 21 Ian 2013, 20:21

Helllauuu, darling a hug
In legatura cu acea critica pe care ai cerut-o, din pacate nu voi avea prea mult de comentat, insa imi voi spune propria parerea despre felul in care narezi, cum descrii si cat de originala este ideea.

Mi-a placut foarte mult ideea, recunosc, desi la inceput nu ma asteptam sa evolueze in felul asta, pentru ca parea totul prea roz si mai ales atunci cand Sakura a inceput sa devina geloasa, era clar. Se vor impaca! Insa m-am inselat si chiar am fost suprinsa de atitudinea lui Sasuke, in privinta Sakurei. Sa iti spun ce mi-a placut enorm, mi s-a facut pielea de gaina iar lacrimile imi intepau ochii. Atunci cand cei doi erau despartiti, iar Sasuke a venit la ea acasa si a imbratisat-o, spuanandu-i ca vrea doar doua minte, apoi pleaca. Ma crezi ca mi se oprise respiratie, nu imi venea sa cred ca a facut asta si ma gandeam pur si simplu ce baiat ar face asta. De aia mereu am spus ca baietii perfecti se gasesc doar in carti/filme, eventual ficuri, dar si ele sunt un fel de carti nepublicate cu ajutorul vreunei edituri.
Titlul iti spun sincer ca nu m-a atras si regreet asta, pentru ca scrii foarte frumos si ai niste idei foarte buna. Anyway, diferenta este ca nu e sec, e original in felul lui.
Descrierea la inceput era putin cam superficiala, cel putin sentimentele Sakurei nu ma faceau sa o cred pe cuvant, dar cu timpul ti-ai imbunatatit tehnica de-a scrie. Acum e okai, imi place cum descrii sentimentele, cum narezi.
Actiunea si dialogul sunt la locul lor, replicile fiind bine gandit si deloc plictisitoare. Nu ai probleme la aceste doua teme.
Estetica mie una imi place, nu ma prea intereseaza separerea in paragrafe, cum am mai zis, in carti nu vezi asa, decat daca e povestitata la persoana a III-a si incepe sa nareze, actiunea invartindu-se in jurul altui personaj. Oh, ar fi ceva ce nu mi-a placut, faptul ca ai povestit din perspectiva a doua personaje, in acelasi capitol. De preferat ar fi ca un capitol sa fie dedicat unei singure perspective.

Cam asta mi-a fost "critica". Dupa cum vezi nu am avut prea multe de reprosat si stiu ca inainte am citit o parte din fic si am comentat, apoi m-am lasat, regret, caci e pe gustul meu. Cand te decizi sa postezi nextul, sa ma anunti si pe mine, sunt foarte curioasa. a hug



I had to break myself to carry on.


Kuroi Namida - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Joi 24 Ian 2013, 19:55

heei ! Deci nu stiu ce sa spun ...a , ba da , iti ador ficul , imi place la nebunie , si ador cum descri si felul in care faci ca actiunile sa decurga . Nu mai spun ca ador personalitatea Sakurei ;)) , defapt ador tot ce s-a intamplat in fic pana acum :x
Te rooog sa ma anunti si pe mine cand pui NEXT'UL , si ca veni vorba de next ....grabeste-teee :* >:D<


Kuroi Namida - Pagina 5 26974622846250718754841

Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 00:28

Hellau, scumpelor! Am adus si eu next-ul in sfarsit. Sper din tot sufletul sa va placa.
Andreea Schmitt, poate nu sunt chiar 2000 de cuvinte, dar sunt destul de aproape de acest numar. :))








Capitolul 12





Sakura's point of view

- E vorba de faptul ca ne-ai distantat teribil. Ma deranja de fiecare data cand iti lua tie apararea si mie imi spunea ca gresesc si ca sunt nesimtit. Nu am intentii ascunse, a ras, dar imi lipseste vechiul meu prieten. A trecut atat timp de cand ne-am distantat incat nici macar nu mai stiu cum era inainte.
Ma jucam absenta cu lingurita de la zahar, in timp ce il ascultam. Niciodata nu am crezut ca acesta e motivul pentru care Naruto ma uraste. Nu am stiut niciodata adevaratul motiv, dar am banuit ca e vorba de faptul ca ii paream enervanta. Niciodata nu am avut intentia de a-l separa de prietenul lui. Am fost egoista.

Am deschis gura sa spun ceva, dar am inchis-o la loc. Nici macar nu stiu ce voiam sa ii spun. Am ridicat incet capul, privindu-i tricoul, iar apoi din ce in ce mai sus pana am dat de ochii lui de un albastru ce numai cerul il putea avea. Se uita la mine. Speriata, am lasat din nou capul jos. Rasul lui m-a facut sa tresar. L-am privit din nou, de data asta cu spranceana ridicata in semn de intrebare. Reactia mea nu l-a facut decat sa rada mai rau.
- Esti foarte amuzanta cand faci asta, a spus cand a incetat pentru cateva secunde din ras.
Mi-am dat ochii peste cap la auzul vorbelor lui. L-am lovit in gluma cu pumnul in umar. Am mai sorbit putin din ceasca de cafea, in timp ce ma uitam absenta prin restaurant. Nu am ratat susotelile a doua chelnerite, dar nu le-am spus nimic, oricum nu auzeam despre ce vorbesc.

Nu a mai durat mult pana sa se sune de iesire, iar restaurantul a fost imediat invadat de zeci de elevi. Inima a inceput sa imi bata din ce in ce mai tare in momentul in care l-am vazut pe Sasuke intrand in incaperea aglomerata. La cateva secunde dupa asta, m-a privit nepasator. Cand privirea lui s-a mutat catre Naruto, am putut observa cum a devenit suparat. Pentru un moment, am crezut ca va veni la noi, dar cand era la cateva mese distanta, a luat-o spre bar. L-am urmarit cu privirea cum a luat-o pe fata de acolo in brate si a sarutat-o, nepasandu-i ca toata lumea ii vede. Eram furioasa. Nu pentru ca Sasuke a sarutat-o pe fata aceea, doar pentru ca mi-am dat seama ca nu voi putea sa il aduc inapoi pe baiatul de care m-am indragostit. M-am prins de muchia mesei, nu stiam daca ma puteam controla. Voiam sa il lovesc, desi nu trebuia. Sarutul lor nu mai avea nici o legatura cu mine. M-am ridicat in picioare, dar din greseala, am trantit ceasca pe podea si s-a spart. S-a facut liniste mormantala, toata lumea ma privea.
- Imi cer scuze, i-am soptit lui Naruto.

Nu am asteptat sa mai primesc niciun raspuns si doar am plecat. Nu inteleg de ce am reactionat asa, parca ceilalti elevi se asteptau sa fac asta. In momentul in care Sasuke a sarutat-o pe fata, majoritatea elevilor din acea incapere s-au uitat la mine, asteptandu-mi reactia. Iar eu le-am dat satisfactie, reactionand in modul in care ei se asteptau sa o fac. Am fost neatenta si extrem de tensionata.
Am simtit cum cineva m-a prins de brat. Avand stupida dorinta de a fi el, m-am intors spre persoana respectiva. Am fost putin dezamagita, dar nu pe cat ma asteptam. Era Naruto. M-am tras din mana lui, vrand sa plec, dar el m-a sarutat. Am fost socata, dar nu neaparat intr-un fel rau. Nu a fost cu adevarat un sarut, poate termenul potrivit ar fi pupic. Buzele lui s-au lipit de ale mele, dandu-mi senzatia de confort.
- Noua ta achizitie, Naruto?

Am devenit si mai nervoasa cand i-am auzit vorbele lui Sasuke. Naruto s-a intors cu fata spre el, dar m-a luat de mana intr-un mod protectiv.
- Gelos, Sasuke? a spus Naruto, accentuand primul cuvant.
L-am strans pe Naruto din ce in ce mai tare, situatia ma agita in mod constant. Sasuke a pufnit.
- Din cauza ei? a intrebat, facand semn spre mine. Am avut-o, o pot avea din nou. Nu-i asa, scumpa Sakura?
Cuvintele lui m-au dezgustat, dar stiam ca avea dreptate. Eram destul de sigura ca daca ar mai fi avut inca o data un comportament ca acela cand eram cu el, chiar daca ar fi pentru cateva secunde, as accepta sa mai fiu cu el. Dar uram modul in care mi-a vorbit. Scumpa Sakura? Scuteste-ma. Totusi, eram demna de mila. Sasuke nu era singurul care s-a schimbat, eu am facut acelasi lucru. Doar ca eu am devenit cea mai firava fata din acest liceu, orice lucru legat de Sasuke ma facea sa plang, desi ma chinuiam sa nu se intample.
- Ea nu e un obiect, dobitocule!

Spunand aceste cuvinte, Naruto l-a lovit pe Sasuke cu pumnul in obraz. Brunetul s-a dat doi pasi mai in spate, dar a revenit cu o lovitura in stomac pentru blond. Naruto a scancit si s-a apropiat de Sasuke, dandu-mi drumul la mana. Elevii se strangeau in jurul nostru, ceea ce ma facea sa fiu din ce in ce mai agitata. Nu voiam ca ei sa se lupte, nu era drept. Ei erau prieteni. Era vina mea. Propozitii ca "Sakura i-a facut sa se certe" se auzeau peste tot, cel putin cinci oameni au spus-o. Si aveau dreptate.
M-am intors si am plecat spre clasa mea. Nu voiam sa mai iau parte la asa ceva, poate daca eu nu mai sunt acolo, vor inceta. I-am auzit pe amandoi strigandu-ma, dar nu m-am intors. Am coborat la subsol, acolo unde era clasa mea. In clasa nu erau multi elevi, doar cativa. M-am asezat in banca mea, langa Ino si Hinata. Mi-am scos castile din ghiozdan si am inceput sa ascult muzica. Prima melodie din playlist era "Kuroi Namida". Intotdeaun am iubit melodia asta, dar in momentul de fata nu era o alegere buna. Am apasat pe "Urmatorul", sperand ca va fi o melodie care sa nu imi aminteasca de scena de mai devreme. Am fost profund dezamagita cand "Aishiteru" cantata de Mika Nakashima, se auzea in casti. M-am enervat si am aruncat telefonul impreuna cu castile, pe banca.
- Suparata? am auzit vocea colegei mele de banca.

M-am uitat curioasa la ea. De cat timp statea acolo? Eu nu am vazut-o pana acum.
- Destul de, am spus, oftand.
Am vazut-o cu coltul ochiului cum s-a uitat asezat pe scaunul de langa mine, dar nu mi-am intors privirea spre ea.
- Sasuke e un prost, ar trebui sa sti asta. Nu gandeste cand reactioneaza asa. mi-a spus, mangaindu-ma pe spate linistitor.
Am oftat din nou, ceea ce a facut-o sa zambeasca. Probabil faceam acest lucru cam des in ultimul timp.
Elevii au inceput sa intre pe rand in clasa, urmati de profesoara. Ciudat, nici macar nu am auzit cand s-a sunat de intrare. Mi-am scos caietul de matematica si mi-am pus capul pe banca. Eram obosita, toate aceste lucruri cu Sasuke imi dadeau dureri de cap. Pe la mijlocul orei, am auzit un chicot din dreapta mea. M-am uitat la Ino, ridicand din spranceana in semn de intrebare.
- Avem chimie. mi-a soptit.

M-am uitat chioras la profesoara si de abia atunci am observat ca era cea de chimie. Uitasem ca nu am fost la ora trecuta. Am chicotit, iar Ino m-a urmat cu acelasi gest. Mi-am bagat caietul de matematica in ghiozdan si l-am inlocuit cu cel de chimie.
-Haruno, vrei sa ne incanti cu prezenta ta dincolo de acea usa?
M-am uitat din nou la profesoara care se oprise din predat si se uita suparata la mine. Pe langa asta, jumatate din elevii din clasa s-au intors cu fata spre mine, curiosi de cum o sa reactionez. Idiotii.
-Imi cer scuze, doamna profesoara! Nu se va mai repeta.
Eram deja plictisita de aceasta replica, dar trebuia sa imi pastrez tonul serios pentru a fi cat se poate de credibila. Profesoara a soptit un "Sper", apoi a revenit la lectia ei despre nu stiu ce. Trebuie sa precizez, urasc chimia. Eram pe profil economic, de ce ne trebuia sa invatam chimia asa de aprofundat? Nu putea doar sa ne dea niste informatii esentiale si sa ne lase in durerea noastra? Ciudati oameni, cateodata le lipseste logica.

Cand am sfarsit am iesit din liceu, m-am simtit mult mai bine. Ziua aceasta a fost una plina de evenimente notabile, dar urate. Nu-l mai intelegeam deloc pe Sasuke, nu stiu ce se intamplase cu el pe parcurs. Dorea sa fie baiatul smecher de care toata lumea ar trebui sa se teama si, surprinzator, chiar ii reusea. Niciodata nu am putut sa mi-l imaginez in aceasta ipostaza, dar nici nu voiam sa il vad asa in realitate. Puteam trece peste faptul ca nu ma mai iubeste si ca, pur si simplu, nu mai putem fi impreuna. As fi inteles. Cred. Dar daca el nu s-ar fi schimbat, totul ar fi fost mult mai usor. El, fiind cu Ryu, eu, fiind cu amintirea lui. Desi eu nu aveam tocmai un rol important in aceasta ecuatie, ar fi fost mult mai bine. As putea sa fiu geloasa pe o fata pe care Sasuke chiar ar iubi-o, dar nu cred ca el are acest fel de sentimente pentru ea. Daca ar fi avut, nu s-ar mai fi sarutat cu acea fata la bar si nici nu ar mai fi facut atata tam-tam din cauza faptului ca l-am aparat pe Akira. Noi nu mai aveam nimic in comun, trebuia sa accept asta. Sasuke s-a transfomat intr-un baiat ciudat ale carui ganduri nu le pot percepe.

O fi mersul pe jos sanatos, dar pe bune? Niciodata nu a parut distanta asta mai mare decat acum. Era de parca drumul nu se mai oprea, continua si continua pana la nesfarsit. Sau poate doar mergeam eu prea incet. Cand in sfarsit am putut sa imi vad casa, am rasuflat usurata. Trebuia neaparat sa imi iau o masina. Poate mai intai ar trebui sa imi iau permisul de conducere si apoi masina, da, asta ar suna mai logic.
Cand m-am apropiat mai mult de casa, am putut vedea o silueta in fata, stand pe scari. Parul blond m-a facut sa imi dau seama imediat cine e acea persoana. Naruto s-a ridicat in picioare cand m-a vazut, avand o privire serioasa.
- Sakura, imi pare sincer rau pentru ce s-a intamplat la restaurant. a spus cand am ajuns langa el.
Am trecut pe langa el si am descuiat usa de la intrare. Am intrat mai intai eu si apoi i-am facut semn sa ma urmeze. Cand am ajuns in sufragerie, m-am asezat pe canapea si am dat drumul la televizor. Nu mi-a pasat pe ce canal e, asa ca l-am lasat pe cel de muzica. Adevarul e ca incercam sa trag de timp ca sa ma gandesc la un raspuns pentru scuzele lui. As fi putut sa ii spun ca nu e nici o problema, dar l-as fi mintit si stiam ca nu voia asta.

S-a asezat in fata mea, pe masuta din fata televizorului.
- Sakura, a spus venind langa mine. M-am enervat pe el pentru ca e asa de nesuferit si stiu ca nu trebuia sa il lovesc, mai ales ca erai tu acolo.
Ma uitam foarte atent la el, cautand ceva ce nu aveam sa gasesc. Ipocrizie. Naruto a devenit cineva mult mai bun ca Sasuke, iar asta era alarmant de grav pentru toti. Nu neaparat ca Naruto era cel bun, doar ca Sasuke era cel rau. Era o situatie putin cam nefireasca, desi nici Naruto nu a fost un drac impielitat inainte.
- Este ok, Naruto. Nu a fost atat de grav, presupun ca am exagerat. am reusit sa soptesc.
S-a asezat in genunchi in fata mea, uitandu-se adanc in ochii mei.
- Iti promit, Sakura, nu te voi mai rani niciodata!
Dupa ce cuvintele au fost spuse, s-a ridicat indeajuns de mult incat sa ajunga langa fata mea si m-a sarutat.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Dum 03 Feb 2013, 12:58, editata de 2 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Kuroi Namida - Pagina 5 Asss10Kuroi Namida - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 00:46

Tipii astia merita o bataie. (D) Si Sakura la fel. (D) De fapt, stii ce, o sa iau fiecare personajdin ficul asta si o sa-l intreb de sanatate, sa vedem cum sta.. Stii deja ca felul in care scrii este desavarsit si ca mie imi place mult de tot cum dezvolti fiecare idee pe care o ai, asa ca nu am sa mai repet acest lucru - desi am facut-o deja. think In fine, abia astept sa vad ce se va mai intampla, deoarece m-ai facut curioasa. Multumesc ca m-ai anuntat si sper sa o faci si in continuare. Spor la scris si te pup. :*


Kuroi Namida - Pagina 5 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Kuroi Namida - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 01:12

Oooooo! Iti ador ficul!
NaruSaku, ai? (GOO)
Sasuke e un badaran. Tre' sa fie batut tipul.
Ma omoara descrierea ta. Imi place prea mult. happy2
Daca da Aghiuta sa nu ma anunti la next....
Te pup si spor la scris!


Kuroi Namida - Pagina 5 Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 07:55

WoW....ce schimbări de situație.
Îmi place mai mult cuplul NaruSaku în momentul de față ținând cont de schimbarea radicală de comportament a lui Sasuke, dar totuși aștept cu nerăbdare clipa cănd acesta va reveni la vechiul el și toate (sper eu) o vor lua pe făgașul normal.
Îmi place mult cum dezvolți idee.Adică la început cine s-ar fi putut gândit numai la un Sasuke așa răutăcios și un Naruto atât de blând.
Mersi mult pentru MP.
Next repede.


Kuroi Namida - Pagina 5 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 08:53

Buna !
Multumesc ca m-ai anuntat !
Nu am cuvinte pentru cat mi-a placut !
Superb absolut superb !!!!
Ai un talent grozav !
Sper ca Sasuke sa revina la normal si sa fie cu Sakura .
Dar pana arunci accept si Narusaku .
Te rog anunta-ma cand pui nextul !
Te kiss !


Kuroi Namida - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 09:57

Off, off, sweetheart!
Mă TERMINI tu pe mine! in love
De ce scrii de fiecare dată mai bine decât înainte?
Exact când cred că nu poți să scrii mai frumos decât scrii deja, tu îmi demonstrezi că m-am înșelat.
Ești minunată! Superb capitolul! Te iubesc! Kuroi Namida - Pagina 5 78717


Kuroi Namida - Pagina 5 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 10:51

Hellauuu, darling a hug
Ce mult ma bucur ca ai adus next la ficul asta, eram chiar foarte curioasa sa vad ce evenimente mai aveau loc. Si stai linistita, ai 2010 cuvinte mari si late. Te-ai tinut de promisiune ;;)
Vai, nici acum nu imi pot reveni din socul, cum ca Sasuke -baiatul perfect, dulce, inocent, incapabil de fapte rele si foarte iubitor- sa devina un monstru lipsit de scrupule. Acum el e persoana enervanta din acest fic, desi sper ca lucrurile sa se retuseze, caci ard de nerabdare sa ii vad din nou impreuna dupa atatea dificultati si mai nou, si cu Naruto in preajma Sakurei. Chiar am ramas "uau" cand a saruta-o. Eu am crezut ca face anumit, tocmai ca sa il faca pe Sasuke gelos, dar s-au sarutat si acasa la ea, deci intuitia mea a dat gres. Ma intreb daca ei doi vor fi un cuplu si sunt nerabdatoare sa vad ce va face Sasuke in legatura cu ea. Parerea mea e ca nu ar sta cu mainile in san, asteptand ca relatia celor doi sa se intareasca din ce in ce mai mult. Sa aduci next-ul cat mai repede si pana atunci bafta in tot ce faci a hug


I had to break myself to carry on.


Kuroi Namida - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 15:15

Decii, Sasuka e o mare, mare javraa, ma si enerveazaaa...iar Naruto, asa de dragut cu eaa, ma tem ca se va indragosti de ea! Mi-e asa mila de Sakuraa, adica il iubeste, de ce ii face asa Sasukee...nu-l mai recunosc! Ma uimesti nebunoo! Si apropo un capitol super frumii, imi placee! :** a hug


Kuroi Namida - Pagina 5 262bi

Time can heal .. but kill hope.
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 16:46

Bună . . .
Ca de fiecare data mai impresionat. Frumos capitol. A si multumesc de anunt.
Deci, iar m-ai facut sa plang. Mereu faci asta.
Imi place nu ador cum descrii sentimentele, mai ales ca ficul se leaga de dispozitia mea.
Te astept cu urmatorul capitol si sper sa ma anunti in continuare.
Te pup. kiss
Spor la scris si multe idei.
Pa-Pa . . .


Kuroi Namida - Pagina 5 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 16:58

Hey.
Am aterizat si eu pe la ficul tau.
Il citesc de mult dar nu am putut lasa comm.
A fost superb capitolul si sper ca asa v-a fi in continoare.
Sasuke este lipsit de inima iar,Sakura alearga dupa inima lui.
Dar,Sakura chiar merita asta.Ea este de vina pentru ce a devenit.
Stiu ca vechiul Sasuke este in adancul sufletului.

P.S:Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Sam 02 Feb 2013, 17:13

*So cute!!!* Multumesc ca m-ai anuntat! Superb capitol. Deci si aici apare un triunghi amoros? Interesant. Mi-a placut actiunea petrecuta la restaurant. Sunt curioasa, Sasuke o mai iubeste pe Sakura? Oare cei doi se vor impaca(Naruto si Sasuke). De abia astept sa vad nextul. Spor la scris si la idei, si scuza-ma ca am ajuns asa de tarziu(netul a avenit dupa trei zile).

Naty~


Kuroi Namida - Pagina 5 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 07:23

Deci cred că sunt ultima care comentează , dar important e că am ajuns însfârşit lough .
Capitolul ăsta m-a lăsat fără cuvinte.... Adică Sasuke ori nu mai ţi la ea deloc, ori eşti gelos pe Naruto. Hotărăşte-te!! waiting
Şi Sakura încearcă să-l accepţi pe blond puppy eyes !
Anyway vreau next-ul şi îl vreau cât mai repede posibil !!! puppy eyes


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mKuroi Namida - Pagina 5 Yvf
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 14:58

Hei.

Mersi de anunt. Scuze ca nu am ajuns mai repede. Totusi, ti-am citit capitolul aseara de pe telefon.
Naruto. Iar Naruto, desi e dragut si se comporta mai frumos decat Sasuke, care s-a schimbat foarte mult si in rau, trebuie sa fie elll, nu-mi placeee, de ce face asta ?!
De ce imi faci asta ? Kuroi Namida - Pagina 5 947835
Eii.. sigur o sa vi cu o idee care sa ma dea pe spate, in continuare, pot zice ca fic-ul tau m-a capitivat total, povestea imi place, numai Sasuke mai trebuie retusat putin. Kuroi Namida - Pagina 5 947835 La comportament, ca fizic.. =p~~~
Oricum, evenimentele din fic ma uimesc de fiecare data.
Kuroi Namida - Pagina 5 947835 Astept cu nerabdare capitolul urmatooor ! Sper sa ma anunti. Kuroi Namida - Pagina 5 78717 Succes.


Kuroi Namida - Pagina 5 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 16:14

Buna!
Sa sti ca imi place mult ficul tauuu ;;) astept nextul :* sa ma anunti cand il pui >:D< Spor la tastat !


Kuroi Namida - Pagina 5 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Maria156
Genin
Genin
Maria156

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 73
Reputatie Reputatie : 11

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Dum 03 Feb 2013, 20:53

Heyyz! happy Buna, ce pot sa spun...Iti ador ficul ;;) ... mai am putin si inebunesc de nerabdare! Abea astept next-ul in love ! Nu pot sa explic de ce imi place atat de mult! think E ca zi cum m-ai intreba de ce zambesc, sau... de ce ma trezesc dimineata. roll Simplu, scurt si la obiect, ador totul la el! De la actiune pana la melodia care e senzationala, (o am si ca ton de apel heh ). Imi pare nespus de rau ca am picat si eu de pe marte acum si nu cu ceva timp in urma. ingrijorat . Sincer, abea astept momentul in care Sakura o sa rada sincer si cand o sa fie plina de viata! Eh.. Ti-am spus mor de nerabdare sa vad ce va urma happy Matane! jos palaria in fata
Sus In jos
allecsutza
Genin
Genin
allecsutza

Nr. mesaje Nr. mesaje : 182
Puncte : 196
Reputatie Reputatie : 15

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 18:49

Imi place , place placeee ....! >:D<
Buuun ...de unde sa incep :-?? ....ador acest capitol , ca si pe celelalte de altfel , saraca Sakura ....ce geloasa e ;)) , dar a nu uitam de Sasuke care este un mare badaran , dar mi se pare foarte interesant ficul cu relatia asta dintre ei 2 :x Sunt curioasa ce se va intampla in capotolul urmator , deci nu uita sa ma anunti !!!!!!!!!
pana atunci ....grabeste-te , si spor la idei :* <3


Kuroi Namida - Pagina 5 26974622846250718754841

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Joi 07 Feb 2013, 22:36

Hei.

Ma chinui de atata timp sa-ti las un comentariu .. :)) Prima data ti-am citit ficul pe la 3 noaptea si atunci nu eram in stare sa scriu macar doua vorbe. Nici acum nu prea am ce spune. Pur si simplu, ficul tau m-a lasat... :O Esti un geniu incredibil.
Nici nu-mi vine sa cred cate intorsaturi a luat ficul asta. Cat de schimbator este Sasuke si cat de nesimtit. Vine o saruta si dupa se duce la alta. Ce vrea sa demonstreze? Iar Naruto, am avut o vaga banuia ca vrea sa o sarute dar nu m-am gandit ca se va intampla intocmai. Ohh, sunt nerabdatoare sa aflu ce se va mai intampla.
Anunta-ma cand aduci next-ul. Spor la scris si la idei! ^^


Kuroi Namida - Pagina 5 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Dum 10 Feb 2013, 18:35

Anunta-ma si pe mine la next!!!!
Acest fic e genial!La inceput nu prea m-a atras ficul, dar acum am ajuns sa fiu dependenta de el!
E genial!Tu esti geniala!!!
Te pwp dulce si sa ma anunti!kiss


Kuroi Namida - Pagina 5 33
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Feb 2013, 23:15

Wow. Iar m-ai dat gata. Frumos capitol. in love
Scuze ca nu am comentat mai devreme, dar am avut o cearta de toate zilele cu directoarea din cauza uniformei si acasa mi-a fost confiscat laptopu'. happy2
In fine. Multumesc de anunt. Sper sa faci asta in continuare.
Spor la scris.
Te pup. kiss
Zbye!!! a hug


Kuroi Namida - Pagina 5 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
Continut sponsorizat




Kuroi Namida - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Kuroi Namida   Kuroi Namida - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Kuroi Namida

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-