Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Iti place noul meu fic?
E dragut!:X:
Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_vote_lcap91%Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_vote_rcap
 91% [ 103 ]
O pierdere de timp...(O lovitura fix la corazone)
Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_vote_lcap9%Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_vote_rcap
 9% [ 10 ]
Total voturi : 113
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 20:16

CEee ? roscatul si blondul sunt batuti in cap ??? Sun sigura ca defapt Rose trebuia rapita nu Saku.
Si oare cn intra pe usa ? Sasuke nu ???
Deci vreau sa aflu!!!! E super interesant.. Imi place mult .. Desi imi pare rau de Sasuke. Adica el o iubea si trebuia sa aiba un copil si ea il insala ... Sunt curioasa ce o sa se intample cu copilul si cu Sakura.... Nu mai pot de nerabdare!!! Sper sa aduci nextul cat mai rpd!! Bafta la scris !! kiss
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 20:48

Deci sunt foarte nervoasa ca nu miati dat comuri si ma-ti exasperat si v-am si anuntat, dar nu-i nimic ca nu va mai anunt :) Va promit ca anunt doar cine da com de acuma incolo


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 21:00

Vai de viata mea!!! Ai avut dreptate cand ai spus ca o sa fie cel mai frumos capitol:x I love it!!!
Cum sa faca o greseala ca asta? Vai, Doamnee!! Ce oameni prosti!!
Saraca Sakura:( De abia astept sa vad ce fata va face Sasuke cand va vedea ce prosti sunt handicapatii aia!
Sper sa poti aduce next.ul cat de repede posibil:x Astept cu nerabdareee:x



HanazawaRin:)



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 08:52

Im primul rand multumesc mult ca m-ai anuntat, si m-ai ales ca ai pus next....
Pai sa vedem, Rose, la inselat pe Sasuke, si Sakura e cu roscatu ala, care presupun ca e Garra nu?... sau Sasori,, mrg, imi place foarte mult capitoul, si ma bucur ca ai pus next in love Pai sa ma anunti la urmatorul, si spor la scris happy
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 10:42

Hey , Domnule suspans ! hi!
Acest capitol a foast foarte frumos si interesant , insa mi-ar si placut mult mai mult daca nu ai fi avut atea repetitii care au sunat foarte prost . Fi mai atenta cu ele deoarece ai avut prea multe .
Cum am mai spus , capitolul a fost grozav . dap !
Ai mai multa rabdare , comurile se strang incetul cu incetul , nu apar toate intr-o secunda .
Astept nextul si sa ma aunti si in continuare , bafta la tastat si pupici . kiss


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
kika_kida
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : eeeeeh na.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 40
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cant
Stare de spirit Stare de spirit : happy everyday

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 17:32

NEXXXT SCUMPA ma anunti si pe mn te rooog cand pui nextu ok?kiss*kiss*kiss
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 18:20

Multumesc de comuri, dar mai vreau..
+ ca de acuma incolo o sa anunt doar pe cine da com.
Si daca nu dati mai multe comuri...
Prostitution and Love +16  - Pagina 5 3825
Stiti de ce?In toata viata mea a fan-ficului niciodata nu am avut comuri mai mult de 3 sau 4 sau deloc.
Asa ca ma cam razbun pe ficul asta, soarta...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 18:25

ce??!! Capsunica esti nedreapta :(((((
Ai dreptate totusi , eu am dat comuri si voi da mereu pana ajunge la finalizate , vrei sa ma omori?
Fac acum infarct , ah....am pierdut legatura , spitalu spitalu.................................___________________


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 18:33

Scuze ca am ajuns asa tarziu, dar acum se va termina si scoala si o sa intru mai mereu pe aici.Mersi mult ca m-ai anuntat!!
Despre fic, e frumooos rau de tot!Astept sa pui next-ul cel muult dorit!
Succes!


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Av2iw

Fic-ul meu:

https://sasu.forumgratuit.ro/t5900-nevoi-si-orinte-pe-care-nu-le-a-vrut#159062
( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ ) ( ◕ _ ◕ )( ◕ _ ◕ )
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 21:12

Capsu!!!! Nu fi rea!!! Tocmai ficul asta!!!! Dece pe asta!!!! Razbunate cu altu ca asta imi place prea mult!!!
Noi ti-am adus mai mult de 10 commuri asa ca nextul plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De mine nu mai scapi pana nu il pui lough Daca e nevoie vin si te bantui si in vise sa stii lough
Acum nextul, ficul asta e prea bun ca sa aiba soarta asta. Sa il folosesti sa te razbuni, plzzzzzzzzzzzzzzzzzz puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes haide stiu ca nu rezisti la fata de catelus puppy eyes lough
Deci il pui da???? Spune da!!!!
Facem greva daca nu lough ( da sa nu intrebi cum facem greva ca n-am idee lough )


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 21:17

ada facem greva de comuri , nle pana nu next ;) , pt ca asa is eu , evil sasori >:) Capsuni hai azi please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
puppy eyes puppy eyes puppy eyes


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 21:33

Fac si dublu post din cauza ta capsu!!!
Ne rugam de tine sa pui nextul si tu nu vrei??
puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes
Pana la urma nu conteaza nu numarul commurilor atata timp cat ai cativa fani dar care sa iti aprezieze munca depusa si sa le placa ficul tau cu adevarat si numarul vizualizarilor,...si ala e important. In vizualizari se vede cata lume iti recunoaste ficul, si tu ai destule.
Asa ca te rog cat de dulce vrei tu cu o capsunica mai dulce ca tine in varf sa pui nextul!!!!!!!!
Am facut si dublu post pentru tine lough
Hai spune ca te-am convins!!!! Sa spui da???? puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes
Nextul!!!Nextul!!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!!Nextul!!!Nextul!!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!Nextul!!!! Hai ca ti l-am cerut chiar de 21 de ori asa ca pune-l plzzzzzzz puppy eyes puppy eyes puppy eyes
Sper ca am fost suficient de sacaitoare lough si te mai rog o data de data asta mai dulce ca cea mai dulce.....hmmm sa ma gandesc....cea mai dulce...acadea, ca la altceva nu ma pot gandi lough , asa ca next!!!!! Vrem next, vrem next!!!
Si cu asta am terminat. Sper ca te-am convins da????
Asa-i ca te-am convins!!! Stiu eu ca te-am convins!!!
Sa pui nextul!!!! Nu uita ca te bantui daca nu!!!!
Sper s recunosti si tu ca, commul asta valoreaza cat toate commurile pe care le vrei tu si pui nextul.
Sper ca te-am convins si de data asta chiar am terminat. (scz daca am greseli de tastare, nu ma recitesc ca cine stie cat mai scriu dupa lough )


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Joi 14 Iun 2012, 23:27

Mai asta da com!Urasc comurile cu next, hai pa, frumos, anunta-ma!
Va rog eu din toata inima macar 3 randuri se aiba si sa exprime ce va placi si ce nu, ca inebunesc X_X
Si eu greva pana da MilkShake com si Layla...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 00:26

ai un fic misto desi pe sasuke lasi omora nu alta cum poate sai faca asa ceva luirose si am vaga impresie ca desteptii aia au gresit persoanele
ceva e neinregula aici si acel lucru e ca eu incep sa ma indragostesc de ficul tau am citit multe ficuri si al tau e printre putinele care miau placut ai nexturi faine lungi si foarte detaliate cu actiune descriere chiar si cu dialog si cum zice doamna mea de romana''fara dialog textul nu are savoare'' mie imi place ficul tau defapt nu imi place il ador dar daca tu vrei sal inchii o sa dezamagesti atat lume care il iubeste ,adora nu face asta te rog


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 3
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 15 Iun 2012, 12:41

Bine, bine dragilor, dar pana se termina scoala nu postez, pentru ca sunt ocupata :):Nu trebuia sa ma razbun pe ficul asta....oricum...PANA CE MILKSHAKE SI LAYLA NU DAU COM, NU POSTEZ!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Criiisa
Genin
Genin
Criiisa

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 58
Puncte : 66
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dance & Singing.
Stare de spirit Stare de spirit : Haters...

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 10:14

Woow . Îmi place ca , Sasuke într-un fiction să fie Bad-Boy . Îmi stârneşte curiozitatea . Vai , săraca Sakura.. Nu mi-a venit să cred că ajunge la prostituţie . Îmi vine să-l ucid pe Gaara pentru că nu a ajutat-o . Se dovedea a fi logodnicul ei , iubirea vieţii ei . :( .
Ficul tău m-a încântat de-a dreptul . :3 . Şi de aceea adaug veşnica replică: Vreau next! :3 .


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 9giiqq


Love June.
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 14:45

Maaamaaaaa mia cat a capituloiu O_O Se pare ca a meritat asteptarea si scuze ca am aterizat asa de tarziu :-s
Inca un capitol terminat cu orbilul cuvant: ''SUSPANS'' >:P
Ma bucur ca s-a terminat scoala sa pui mai repede nextuurile in love
Asa ca pune-te pe tastat ca et smotocesc kiss
See you next time ;;)
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
iris alexa
Academy Student
Academy Student
iris alexa

Sex : feminin Localizare Localizare : no were , just here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 8
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 15:20

Deci acum Capsunica a venit randul lui Iris sa iti comenteze , intai vreau sa spun ca daca Lalyla si Shake de lapte nu dau com pana maine mor si ma vezi in cimitirul din Japonia , la tv prima persoana care a murit cu capul pe tastatura si cu mouseul in mana mancand capsuni:))(nu pe tn well? awesome right? )
Ficul nu este exact ca aceel com de pe un site , adica melodramatic sau altfel , am vazut ieri din intamplare si daca il intalnesc pe ala in realitate ce a zis de ficu tau , il iau la pumni .
Fiecare capitol este mai interesant ca celallat , imi place foarte mult cum descrii , cvintele si toate semnele sunt puse foarte bine.
(nu ma luati ca critic fiindca critic ideea)
Este .. daca zic frumoasa superba.. sunt cuvinte uzuale , obisnuite care le gasesti la oricepagina.
Ficul este dincolo de limitele fantasticului , imi place extrem de mult foarte , extraordinar , cuvintele deja nu mai pot sa imi iasa pe gura fiindca toate se inghesuie.
Cum ai descris la ultimul capitol cum se simte Sasuke este wow ⭕
Da drept ca este asa .. si ceea ce nu imi place e ca Sakura nu merita o soarta asa de cruda , violata 24/24 (adika in fiecare zi nu tot timpu nonstop)
.......................................Gaara merita omorat , Naruto mai rau , Sasuke spanzurat si restul decapitati , batuti cu propriile lor capete si aruncati in..intr-un vulcan hawaian findca sa nu imputeasca apa(si cum nush .. apar acolo rechinii sii le mai mananca ce au ramas cu ei)
Cam atat , nush daca mai pot scrie restul , nu iti zic sa aduci Next fiiindca eu ma-s intrista...nu... ma intrestez foarte tare daca ficul aceesta nu este continuat , floare de lotus s-a dus , vrei sa ma bagi in cimitir?
Melancolia pune stapanire pe mine.. si scz ca nu am mai comentat , azi m-am apucat de citi si tot WOW am ramas , astept raspunsul tau.
Iris a trecut pe aici :*>:D<


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Jetztmagichsie8D-1
Sus In jos
NaTy nAtY EvIl
Genin
Genin
NaTy nAtY EvIl

Sex : feminin Localizare Localizare : PESTE TOT SI NICAIERI
acebook acebook : https://www.facebook.com/sabou.natalia?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 160
Puncte : 188
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa citesc , sa scriu si sa traiesc
Stare de spirit Stare de spirit : In love

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 19:13


super nextu , il ador i love you
imi place de sasuke desi nu-i frumos ce i-a facut lui Rose
sarmana sakura a cazut din lac in put
imi place cum scrii
si astept nextu love
anuntama cand il pui ca mor de curiozitate
te pup si spor la ideei si la tastat in love


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Broken-wings-live-wallpaper-891828-0-s-307x512


“Şi îngerii… plâng: priviţi cerul!” 
.
.
.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 22:34

A ajuns si Layla intr-un final pe aici.
Pai capitolul imi place si desigur sunt destul de curioasa ce se va intampla si care vor fi reactile.
Te rog sa ai grija cu anumite scene, desi este +16 fic-ul..
In rest eu iti urez multe idei, timp si mult progres in continuare:)


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Aici Ralli!
Genin
Genin
Aici Ralli!

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde ma cauti tu acolo sunt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 23:34

Bun deci tu ai detoate,nu sunt eu mare experta in criticat,deoarece sunt incepatoare,dar imi dau seama cand citesc un fic bun si asta chiar e un fic genial,imi place mult,tot,descrierea,dialogul si mai ales continutul povestii.
Tine-o tot asa!
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Mier 20 Iun 2012, 09:25

Deci....sa spunem ce ne place si ce nu ne place... Imi place, cum se desfasoara actiunea, adica semana nu viata reala, daca ma gandesc eu bine, te duci la un concurs de frumusete, si acolo te trezesti cu o banda de mafioti pe capul tau..
Si ce m-ai imi place... pai ca, capitolele tale sunt foarte lungi si interesante, au actiune, au sentimente, ca sa zic asa, au diferite schimbari de stare...
Pai acum nu oi fi eu mare critic, da acum na... ce vrei de la mine...
Daca nu tesuperi as vrea sa pui m-ai multa descriere a peisajului..., descrierea cadrului senimental, ca sa zic asa e foarte buna... da eu am ceva cu decorul... acum sper sa nu te superi pe mine, nu oi fi eu mare critic.
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 21:52

Dragi mei cititori,
Sunt destul de suparata ce s-a scris pe anime..., dar nu ma dau batuta din cauza vorbelor unui ....obosit, deci capitolul va fi gata in Iulie, scuzati-ma, dar DUDE IT'S SUMMER!
Mare, soare, bikini!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 22:17

Hellau darling a hug
Imi place fic-ul tau oarecum... ideea nu este 100% originala, am intalnit o mie de fic-uri in care Sakura e rapita de Sasuke, el facand trafic cu prostituate, ea ajungand la fel.. fiind violata de n ori si blablabla. Anyway, imi place cum descrii, nu e rau deloc, estetica e okai, insa te-as ruga sa incetezi cu spasmul, intreci duble-posturile, cred ca ai dat vreo 4-5 comentarii dupa ce ai postat ultimul capitol.
Inca ceva, eu zic ca ar trebui sa scrii din placere si nu doar daca primesti 2000 de comentarii. Nu mai fa presiuni asupra cititorilor, vor comenteaza, nu nu si gata, e okai, macar iti citesc fiecare capitol in parte.
Si inca un lucru mai vreau sa precizez, ai vrut 10 comentarii, ai facut presiuni asupra celor care nu ti le-au dat si le-ai spus ca postezi next-ul imediat ce le primesti, iar acum spui ca next-ul va apare in iulie "DUDE IT'S SUMMER!" Tocmai pentru ca e vara, poti scrie mai des. Cred ca ai o datorie fata de cititori, dar depinde de tine. Have a good night.

Cei care a-ti facut deja duble-posturi, nu o mai faceti !



I had to break myself to carry on.


Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Prostitution and Love +16  - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 13:35

Ce vad eu aici? :|

1. Tu scrii acest fic doa pentru comm-uri? Lumea iti da comm-uri daca vrea nu pentru ca ii obligi tu. Nici pe mine, nici pe nimeni altcineva nu ne poti obliga sa-ti dam comm. Dca pentru tine doar asta conteaza atunci de ce mai scrii? Acesta este un hobby, care se practitca din placere nu ca sa primesti comm-uri.

2. Esti de doi ani pe forum? Ai trecut pe la regulament? Si Andre Ea ti-a spus sa nu mai faci spam, dar iti spun si eu. Inceteaza! Daca continui asa eu nu iti voi mai citit fic-ul, si chiar daca as face-o n-ar mai fi din placere.

3. Daca continui asa o sa iti inchid fic-ul. Inceteaza sa faci spam altfel poate vei fi banata. Ti-am mai spus. Aici vi sa scrii din placere nu din obligatie. A fost decizia ta sa deschizi fic-ul. Daca primesti comm-uri bine, daca nu tot bine.

Sper ca am fost destul de clara. :)

O zi buna. ^^'


Once you go black you never go back
Sus In jos
Continut sponsorizat




Prostitution and Love +16  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-