Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Iti place noul meu fic?
E dragut!:X:
Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_vote_lcap91%Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_vote_rcap
 91% [ 103 ]
O pierdere de timp...(O lovitura fix la corazone)
Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_vote_lcap9%Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_vote_rcap
 9% [ 10 ]
Total voturi : 113
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Vanity
Academy Student
Academy Student
Vanity

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : <3
Stare de spirit Stare de spirit : Zambiliciii

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 06:46

Imi place enorm de mult ficu` tau
Ce nemernic poate fii Gaara biciuitor
Sas'ke :o cine este oare fata aceea insarcinata :-? hmmm..

Byeee!
a hug


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Sasusaku



~~~~...::But in another life I would be your girl
We keep all our promises be us against the world
In another life I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away
The one that got away Prostitution and Love +16  - Pagina 3 962758 ::...~~~~

Cod:


Ultima editare efectuata de catre Vanity in Dum 27 Mai 2012, 10:22, editata de 1 ori
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 21:14

Prima la capitolul 4.
Decii de unde sa o iau.
Ceee ?Fetita , inel , femeie , inima ? Ceee ? huh?
Ai avut dreptate acum chiar il urasc mai mult ca oricand pe Sasuke nervi!
De ce ?? crying
Cine e femeia aia ? hmm..realy?
Continuarea happy2


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 21:16

nam ce comenta , tot ce vroiam sa zic eu a zis Itsaku deci adu next puppy eyes
aha stai acuma ca m-am luat dupa un com , Yuri ? Eh las , vad la next , repede repde:D:D


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)


Ultima editare efectuata de catre Max in Joi 24 Mai 2012, 21:22, editata de 2 ori
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 21:21

Asa de trist sad M-ai facut sa plang sad
Nu am cuvinte pentru acest capitol!!! Este prea trist!!! Totul pare imposibil pentru Sakura. Pare ca a ajuns intr-o situatie fara scapare. E asa de trist, prea trist!!! Asta e singurul cuvant, sentiment, gand care imi vine in minte "tristete" .
Biata Sakura. Nu pot sa cred prin ce trece. Si Sasuke cu bruneta aia?????? Adica e logodit!!!! Si isi mai aduce si logodnica intr-un loc ca ala!! Si s-a mai culcat si cu Sakura.
Asta e asa de....de...de nici nu gasesc cuvantul!! Sasuke e un pervers si jumatate!!! E mai rau de atat!!! Imi vine sa-l omor cu mana mea!!!! Fac crima !!!
Te-am pupat, spor la scris si repejor cu nextul ca inebunesc daca mai citesc multe capitole care ma lasa intr-un suspans ca asta puppy eyes


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 21:32

Super tare , frate !Desi...e atat de putin , si mai redai si din capitolul trecut...
Ai o imaginatie...nu stiu !si , tot nu pot sa cred ca Sakura sufera atat de mult din cauza unuia pe care l-a iubit !Adica , WTF !?ea e prea credula , ar trebui sa se mai schimbe...
Deci , e prea tare !
Cam atat am avut de spus , spor la scris in continuare , si poate mai treci si pe la ficu meu good .Pupicei !!!!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 22:10

mama inima mea. sa dus la 21 tensiunea. clar ca eu mor cu voi.
cum ? FETITA? FEMEIE BRUNETA? INEL LOGODNA? cred ca styu cn e dar vreau sa ma insel. doamne cred ca pana acu am vazut moartea de vreo 6 ori. can\'t see !!! next


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 23:16

Mama ce capitol ! Sasuke este casatorit ? Ce se va intampla cand acea femeia va afla ca a inselat-o ? Deci nu pot sa cred , fiecare capitol devine din ce in ce mai interesant . Descrierea este buna , insa tot pui semnele de ortografie gresit . Astept sa ma anunti si de urmatorul capitol mami . Kiss you . kiss


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 16:31

Un capitol....... MAGNIFIC, BESTIAL , SUPERB !!! Nu stiu ce sa ma zic in love Iubesc ficul asta si abia astoet next-ul! please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 18:37

Hey, am venit si au pe aici, iti iubesc FICUL, cel mai original dintre originale:)) Sasuke e casatorit???? de unde pana unde, oricum de ce ?:(((te rog eu frumos nu pune nextul marti:((( vrei sa ma vezi plangand( fac urat rau de tot) te rog din tot sufletelul meu pune-l in week-end happy te impor ;;) please
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 20:16

O sa il pun, insa as dori mai multe COMURI!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 20:20

iti dau eu si 45663273 de comuri numai te rog eu pune nextul puppy eyes


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 20:45

Sper ca vei pune nextul weekend-ul asta. Nu lua in seama voturile alea 2 negative.
Ficul tau e uimitor si nu merita sa iti bati capul pentru cineva care a pus acele voturi cel mai probabil fara sa gandeasca. Fara suparare, dar intr-un mod mai dragut de atat nu o pot zice (asa ca sorry daca am jignit pe cineva).
Tu ai muncit mult la acele capitole si noi asteptam in continuare sa ne uimesti cu ideile tale, asa ca te rog multttttt de tot cu o ciresica in varf sa pui nextul zilele astea please
Te-am pupat si spor la scris!!!! Sper sa ti cont de parerile noastre, pentru ca fanii stiu cel mai bine cat de frumos e ficul tau ♥️


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 21:44



Doamnee, nu ma asteptam la asa ceva! can\'t see !!!
Sasuke cu o fata insarcinata, cu inelul de logodna pe deget? evil devil mua ha ha
Nuuuuu, de ce Saku? what?
Si blondul care cred ca e Naruto, cum a putut sa faca asta? biciuitor
Adu repejooor nextu-letzul, ca ma sinucid pana sa apus sa il fi citit! nervi!
Nu uita sa ma anunti, scumpik! ;;)
Te poop dulke rau, zbye! in love



     
 
Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Prostitution and Love +16  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 22:06

Hey. >:D<

Un comm de al meu face cat cinci, so.. te poti pune pe tastat. :))

Oricum mi-a placut foarte mult acest capitol.. Insa credeam ca Naruto e.. :'( Mai blandd..

Sasuke. =p~~~ Di ce are c8il? =)) Hai mah...

Vreau actiune, vreau drama, vreau.. sa-si piarda femeia aia copilul. :))))

Suna cam criminal, da' eu vreau SasuSaku. rock

Haide repejor cu next-ul. kiss Spor la scris. in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 23:01

My friend, chiar vreau sa-ti citesc maine urmatorul capitol, asa ca te implor, din toata inimioara mea Pune-l maine sau azi la 00:00:))glumeam... sunt obsedata de ficul tau... il iubesc. Please my friend, sa aduci repede urmatorul capitol, please,please si daca poti sa ma anunti please please please please
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 01:17

Vaiii o sa ma omori cu ficul asta minunat:x:x

Astept nextuul cat mai repede:x
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 11:47

Sasuke o sa aibe un copil???!!! nu ma asteptam la asta, sper ca atunci cand se va naste fetita sa se mai cuminteasca dar cred ca visez prea mult. eu ma gandeam ca blondul o va salva pe Sakura ce trist puppy eyes de abi astept nextu sa vad ce se va mai intampla te astept sa ma anunti Bye bye dance2 kiss ;;)


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 22:37

Off..nenorocitii, cum au putut sa faca asta, mai ales ochilor angelici ai Sakurei? Nu au inima! Pana si gara e nesimtit. Ohh astept nextu'l si sper sa ma anunti si pe mine pentru ca mi-a placut mult.
Sus In jos
.Chris..
Genin
Genin
.Chris..

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj
Nr. mesaje Nr. mesaje : 270
Puncte : 286
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Muuulteee<3<3
Stare de spirit Stare de spirit : Schimbatoare si pretentioasa

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 13:49

Heey! Scuze ca ajung ataat de tarziu, dar deabea am apucat si eu sa-mi postez next-ul la fic si sa dau doua comm-uri. Sper sa nu te superi pe mine. happy2

Am sa-ti spun parerea pe in ansamblu despre toate capitolele pe care le-ai postat, scumpo.
Mi-a placut reactia pe care a avut-o Sasuke atunci cand trebuia sa o impuste. De fapt a iumpuscat-o pe fata din spatele sau, nu pe Sakura, asta fiind un lucru bun. Apoi, Sakura a fost nevoita sa se culce cu Sasuke pentru a nu intra in randul prostituatelor? Hmm, ciudata chestie. Ma intreb oare de ce Sasuke a ales-o pe ea... think . Totusi, un lucru nu mi-a placut: reactia Hinatei. Poate ca in acest fic Hinata si Sakura nu vor fi prietene, un lucru nou, sincer.
La venirea lui Gaara am inmarmurit! huh? . Adica cum? Ea saraca sta violata de atatia nenorociti( ma rog, pe jumatatea, pentru ca noaptea langa Sasuke i-a placut, nu gluma!)si se invinovateste pentru toate cate le-a suferit, si el vine la o tura de "distractie"?Si mai mult, o si violeaza pe Sakura, logodnica lui iubita? Wow! Nu-mi pot imagina ce simtea saraca fata cand a ramas goala in fata celor doi. Totus, sunt curioasa ce i-a spus Sasuke la ureche.
Mi-au placu capitolele tale, dar asa cum a spus si Crystal, te-ai cam repetat si a trebuit sa reiau fraza de cateva ori pentru a intelege ce vrei sa spui. Dar e ok. ;;) . Cu totii gresim si singura solutie de a scapa de greseli este sa continui sa scrii si sa-ti recitesti capitolele cu mare atentie.
Iti multumesc pentru anunt si sper ca ma vei anunta din nou cand vei posta nextul!

Spor la scris si multa inspiratie!

Love ya'! a hug


~Edit~

Scuza-mi zapaceala, dar am uitat sa-ti citesc ultimul capitol. nervi!
In fine.
Ia stai putin....Sakuraq a avortat un copil? A lui Gaara? Si lui nici macar nu i-a pasat? Nerusinatul! Ahh! L-as bate de l-as omori! biciuitor
Naruto o violeaza si el pe biata Sakura? Off! Fata asta devine din ce in ce mai mult jucaria lor si asta nu-i deloc bine!
Sasuke logodit? Copil de 9 luni?WTF?! huh? . Ce interesant! Sunt curioasa cine e tipa de langa el. Totusi, imi e mila de sentimentele Sakurei. Dar mai am o nelamurire... Daca Sasuke isi iubeste atat de mult logodnica, de ce a facut-o pe Sakura sa se simta total diferit fata de cum au facut-o ceilalti? Pentru ca, din moment ce ea s-a simtit bine, inseamna ca si el ar fi trebuit sa puna macar un strop de suflet. think
Acum astept next-ul cu si mai multa nerabdare!
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 18:30

Multumesc dragilor, nextul va veni saptamana vitoare, cred...adica nu mi-a venit pana acuma nici-o idee cu care sa va SURPRIND!Dar sunt sigura ca la romana imi va veni mie ceva, sa speram...

So, bye!

Mi-am luat Google Chrome, merge super in love, de ce nu am facut-o de la inceput?happy Foloseam mozilla firefox era bun, dar asta e MAI BUN!Bine ca prima oara aveam explorer...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 18:42

Capsunica , am si eu o intrebare , doar sper sa nu te superi:
Citat :
Ce?Eu, eu nu am mai facut-o doar o data cand am fost violate de “namilele” astea, atat, dar ce sperante am eu sa fiu eliberata
era scris in capitolul 2 , iar:
Citat :
e-am iubit ca o catea, am renuntat la multe pentru tine, am ramas insarcinata, iar apoi tu ai spus ca nu-ti doresti un copil, iar eu am facut cel mai mare sacrificiu pe are l-am putut face.Am ales sa fac un avort, a
Parca nu a facut-o doar o data in viata ei? Ca eu is confuza , sper ca nu te-ai suparat pe mine de observatie:D


Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 20:14

Crede-ma totul e aranjat iubito nu e nimic pus in neinregula!;):
Asteapta si-o sa vezi...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Lun 28 Mai 2012, 01:07

Aish!!! Am venit ultima sa citesc next.ul??? Scuze pentru asta!!
Imi place atat de mult next.ul!!:x
Sasuke are deja o sotie? huh, ce urat!! Eu am crezut ca el o va salva din infernul asta! Sunt inca curioasa cine va fi acel erou.
Sper sa aduci cat mai repede next.ul si sa ma anunti:*


HanazawaRin:)



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
NaTy nAtY EvIl
Genin
Genin
NaTy nAtY EvIl

Sex : feminin Localizare Localizare : PESTE TOT SI NICAIERI
acebook acebook : https://www.facebook.com/sabou.natalia?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 160
Puncte : 188
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa citesc , sa scriu si sa traiesc
Stare de spirit Stare de spirit : In love

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 21:43

super tare astept nextu scumpo
sasuke e logodit ?
nu-i corect
el trebue sa fie cu sakura
sunt foarte curioasa ce o sa se intample
spor la scris
si sper sa vii cat mai repede cu nextul
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19Mier 30 Mai 2012, 08:43

Čαρѕυηιćα ♀, ma omori cu zilele, adica nu m-ai poate de curiozitate si suspans, si tu m-ai ce faci?. Scumpa mea, te rog eu din tot sufletelul meu, pune nextul m-ai repede si anuntama cand il pui. Eu sunt o persoana foarte curioasa, si acum sunt curioasa sa vad nextul, deci te rog sufletel pune next in love in love in love
Sus In jos
Continut sponsorizat




Prostitution and Love +16  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-