Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Iti place noul meu fic?
E dragut!:X:
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_vote_lcap91%Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_vote_rcap
 91% [ 103 ]
O pierdere de timp...(O lovitura fix la corazone)
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_vote_lcap9%Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_vote_rcap
 9% [ 10 ]
Total voturi : 113
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Mai 2012, 22:29

♥Ada♥ a scris:
Tu mai vorbesti de cririci???? Ficul tau e perfect asa cum e Prostitution and Love +16  - Pagina 2 962758 il iubesc si pe el si pe tine pentru ca ne incanti cu ideile tale.
Asa ca hai cu 2 commuri lume, ca vreau next pana maine!!! Prostitution and Love +16  - Pagina 2 947835 Prostitution and Love +16  - Pagina 2 78717
Multumesc, dar nu exagera happy vreau sa fiu mai buna asa ca fiti mai duri!Cum e Crystal...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Mai 2012, 22:47

Sunt destul de dura in anumite privinte, dar ficul tau imi place. Pur si simplu e superb, povestea, actiunea, ma captiveaza atat de tare incat nici nu mai realizez daca ai vreo greseala de tastare sau de exprimare lough
Asa ca nimeni nu are ce critici sa iti faca heh , tu tine-o tot asa si te vei perfectiona pentru ca ai talent si doar postand in continuare la ficuri te vei perfectiona in love Asa ca spor la scris si sa aduci nexturile repede kiss a hug


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Mai 2012, 11:00

Hey-hey ! ^^

Am trecut si eu pe la ficul tau, cu intarziere, dinpacate. Deci, imi place foarte mult ideea si cum ai descris. Dupa parerea mea ar trebui sa adaugi putin mai multe sentimente dar si descriere. Cum ziceam, imi place mult ficul tau si astept nextul.
Dey te pupa kiss :)


 Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Tumblr_mjzxjpfSXH1s76p5uo1_500

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 11uyc9l
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 01:08

Bună mami ! a hug
Ştii ce mă enervează ? Că semăn perversă ca tine ! hmm...?!
Cât despre fic , îmi place la nebunie . Este atât de bun Nu am mai avut vre-o senzaţie atât de plăcută când am citit un fic pervers decâd am citit Floare de lotus +16 . Îl iubesc . in love
Deci vrei să devii la fel de bună precum Crystal ? yeah Păi să ştii că nici eu nu mă voi lăsa mai prejos . Voi devenii mai bună . Aşa , vrei să fim duri ? yeah He , he , e timpul pentru RAZBUNARE DEOARECE M-AI AMENINTAT CA MA DAI SPRE ADOPTIE ! heh Muaha ha ha ! lough
Ai grijă deoarece repeţi foarte multe cuvinte şi sună foarte rău ! Văd că încerci să te axezi pe sentimente , însă uiţi esenţialul . Trebuie să scrii pentru tine şi pentru cititori . Îţi dai atât de mult silinţa încât te axezi pe un singur lucru . De exeplu în primul capitol te-ai axat foarte multe pe lacrimile Sakurei şi ai repetat de foarte multe ori cuvântul " lacrimile " şi a sunat destul de rău . Puteai descrie mai mult durerea interioară şi cum se simte . Câteva greşeluţe de tastare , însă sunt minore . În rest îmi place cum ai scris şi narat totul . Mai ai puţin de exersat când descrii sentimentele , însă în rest este foarte bine .
Dzupă czum am mai spus , ficul îmi place mult deşii are doar 2 capitole . Să vi rapid cu nextul şi altă dată nu mă mai ameninşa că mă dai spre adopţie . roll Kiss and hung mami şi stai calmă că doar tu eşti mămicuţa mea mult iubită şi mai ai şi o nepoată frumuşică foc . Ai cu ce te mândri . ( Nepoata că fica ... rusinos good )


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 15:18

Il iubeeesc:x:x

Deci e interesant:)

Ma rog astept nextuu:* spor la scris:)
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 16:31


~Chapter 3~



Kidding?





Credeam ca am sa mor de chin si de durere si o sa gem dupa ajutor, dar n-a fost asa, a fost...bine m-am simtit bine.Cand am “experimentat” cu namilele astea pentru prima data tipam si plangeam si le spuneam sa inceteze, dar ele nu incetau.Se coborau tot mai jos cu saruturile, iar apoi si cu atingerile, ma atingeau unde aveau chef.Tot auzeam “Ai terminat ba?””Ok pustoaico acuma e randul meu, sa vedem de ce esti in stare!”Iar eu la randul meu ii imploram printrele siroaiele de lacrimi din ochii mei verzi sa termine sa ma lase, tipam si plangeam cu vreau acasa, iar apoi cand ultimula si-a terminat “treaba”, a zis ca sunt o lesinata.Intr-un final am “facut-o” si pe asta eu si cu el stateam in pat, el dormea linistit, iar eu eram cu capul pe pieptul lui, iar din cand in cand ii furam cat un sarut, era ca un viciu pentru mine nu inseamna o persoana care o urasc, dar nici una pe care o iubesc.
Mireasma dimineti ne gaseste, eu fiind peste el uitandu-ma la corpul lui binefacut.



Iar apoi la el cum dormea, era un inger, dar impielitat ca un drac.Parul lui ravasit era imprastiat in pat, pielea lui alba era destul de transpirata probabil de la…”joc,” cred.Chiar daca mi-a placut, eu imi vreau viata inapoi, eu sunt logodita, iar eu l-am inselat, cum o sa port povara asta in suflet?Cand o sa spun da in fata altarului, o sa imi amntesc cum noi doi gemeam de placere intr-un pat vai de mama lui, iar atunci cand o sa fie noaptea nunti, o sa ii spun numele…Sasuke, un nume frumos pentru un barbat frumos.Ii simt respiratia calda fata in fata cu a mea.Trebuie sa ies de aici..incerc sa ma indepartez de pat, dar ma simt luata de gat, iar apoi Sasuke care se urca peste mine, eu fiind sub Sasuke inima imi batea din ce in ce mai tare, ii simtem respiratia calda, corpul lui bine lucrat, peste corpul meu firav, iar apoi isi arata nervozitatea, ma privea furios, dezamagit, dar de ce? Incepe sa ma stranga de gat, respiratia mi se ingreuneaza, palmele imi transpire, iar apoi aud “Te-am iertat o data, a doua oara nu se v-a mai repeta!



Cum, dar de ce?Am avut o intelegere, cum ramane cu ea?Dar mai bine moarta decat batuta, iar apoi fortata sa prostituez, mai bine mor “impacata” in suflet, dar Gaara?Il iubesc din toata inima, il vreau langa mine, il vreau inapoi, vreau sa ii simt saruturile dulci.Cum el isi strecura usor limba in gura mea, cautund-o pe a mea, iar apoi eu cu el “dansand tango”Atingerile care ma faceau sa inebunesc, pe pielea mea firava.Saruturile care mi le dadea pe sani, iar apoi eu ii spuneam “Nu se poate stii doar pana la noaptea nunti!” Iar apoi el se uita cald, dar nervos in adancul sufletului si-mi spunea sec, dar totusi dragastos “Bine iubirea mea!”Ochii lui in care ma pierdeam adesea, intrand intr-o padure de afectiune.Pielea lui asemeni zapazi, iar apoi un tatuaj rosu, asemeni buzelor mele rosi mari si carnoase, si ale lui de altfel.Eram amandoi diferiti, asemeni doi magneti eu +, iar el - doi poli diferiti, soarele si luna.Blestemati ca frate si sora sa fim impreuna, dar noi nu suntem frati, dar suntem gata de iubire.



Revenind Sasuke sta peste mine, privindu-ma furios, o privire ca a lui poate ingheta un ocean, poate sa ma omoare doar dintr-o simpla privire, frica pune stapanire pe mine, respire din ce in ce mai accelerat.Eram un iepure speriat cu o forta minuscule pe langa a lui, iar el pentru mine era o vulple, un animal superb si foarte sireata, asemeni lui.El se ridica din pat si se uita urat la mine, apoi imi spune ca are o “surpriza” pentru mine, surpriza?Ce poate insemna, sper ca in sensul cel bun.Parea foarte nervos.Spunand asta pleaca si ma lasa pe asternutul cel moale si pufos, lasandu-ma sa-mi fac ordine in ganduri.Oftez lung cautandu-mi sutienul rosu dib danela, iar apoi rochita mea alba.Caut destul de mult, dar intr-un final le gasesc .
Mi le pun pe amandoua repede, iar apoi ma pun pe pat si il astept pe Sasuke cuminte.



~Peste 1 ora~


Acesta vine ma duc la el sa ii iau in brate, dar…Gaara, ce cauta el aici?Incep sa ma rastesc la el si sa il intreb ce cauta la prostituate, iar acesta imi vine cu cea mai penibila scuza pe care am auzit-o in toata viata mea.
-Stii ceva?Eu sunt baiat, baieti au nevoie de ceva sa ne mai linistim, iar daca tu nu vrei ma gandeam sa caut ceva ce ma va satisface, dar se pare ca surpriza mea e ca te-am gasit aici!
Acesta se uita pervers la mine, isi musca buza inferioara, apoi ii spune lui Sasuke ca poate pleca, dar el spune ca vrea sa ramana, sa vada actiunea, cum adica?Nu, nu te rog!Incep sa ma tarasc in genunchi si sa il implore sa n-o faca, dar el ranjeste la mine.Ma ia de doua maini unde ma tranteste pe pat, incep sa plang lasand micile perle albe, sa curga incet pe obraji mei firavi.Tipam si zbieram sa ma lasa si se dea dupa mine, dar el nu ma asculta.Incepe sa ma sarute salbatic, iar eu il imploram sa ma lase in pace printre lacrimile mele amare, incepe sa isi plimbe mainile lui pe corpul, in special pe sani mei, iar apoi imi da rupe rochia mea alba.Raman goala in fata celor doi baieti, cei doi se uita lung si pofticios la mine, iar apoi roscatul o face, gem tare incat ma poate auzi toata lumea, de ce eu?In scurt timp brunetul se apropie de urechia mea, imi musca lobul urechii, iar apoi imi spune…

Suspans!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.



Ultima editare efectuata de catre ♥º° Kιαгα °º♥ in Sam 19 Mai 2012, 22:18, editata de 1 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 18:09

Edit:
Suspans , superba faza:>
Firar mas* de suspans cat il urasc eu :|
Gaara si Sasuke vor cumva batutit si nu stiu cum?
Ce naiba , asa cum este in prezent ,doar corpul conteaza:|
Cu prima ocazie ii omor pe cei doi
Ia stai , daca il omor pe Gaara , hmm.. nu se intampla nik defapt:-?
Dar daca il omor pe Sasuke egal ca Sakura nu mai are pe cine iubi
Egal cu ficul nu va fi Sasusaku ,
egal cu fara asta nu este fic , fara personajele principale
si daca nu este ficul asta eu mor
iar daca nu pui nextul repede te bantui diseara , ca deja imi fac lista
COncluzie:
Spor la tastat!:D


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 18:21

Ii spune ceeee????? Mai aveam putin si intram in monitor lough Dar te-ai oprit cand voiam mai tare sa aflu ce se va intampla.... rea esti!! lough
Abia astept sa pui next si sa aflam ce ii va zice Sasuke.
Te-am pupat, spor la scris, si adune repejor nextuu!!!!!!!! ♥️


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 18:42

Offf suspans urasc asta, iti ador ficul este genial chiar te pricepi sa scri.
Cica Sakura il iubea pe Gaara si el ce face... isi bate joc de ea, imi vine sa-l omor
Sa vi cat mai repede cu nextul ca mor aici Bye kiss happy2 huh?


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 18:43

Buna,
Un lucru nu mi se pare corect fata de cititori. Dupa primul paragraf l-ai reluat pe ultimul din capitolul 2. De ce? Ca sa para mai mult .. ;)) Nu te supara, dar deja stiam cu totii asta. Nu o lua in nume de rau, ti-o zic ca pe o sugestie, chiar daca par mai rautaioasa Prostitution and Love +16  - Pagina 2 440486 Sa reiei un rand, doua, da .. dar un paragraf intreg...

Lasand asta, imi place ficul. Ai descriere din plin dar uneori repeti de prea multe ori o idee. Esti destul de buna la ficuri, mi se pare cam ciudat sa ne zici mereu de lacrimi si rusine. Oricum, buna treaba Prostitution and Love +16  - Pagina 2 273918

Spor la scris si la idei!^^


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 19:17

Da, dar capitolul asta l-am facut mai lung si am mai dezvoltat ultimele fraze.Oricum cand ti-am vazut comul mi-ai luminat ziua!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 21:14

Scuze de intarziere :o3
Mai ma uimit faza cu Gaara :| Chiar nu ma asteptam la el .... Si ce.....Sasuke cum sa stea sa se uite :| doamne biciuitor
Deci in rest astept next si te pup kiss


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 21:21

Mamiii ! hmm...?! Ce crezi tu că faci ? Mă laşi în suspans .... stai că-ţi arăt eu ţie ! Mamă de vânzare , mamă de vânzare care mai doreşte , care mai pofteşte ! Sunteşi bineveniţi cu toţii , sperăm să vă placă noua dumneavoastră mamă . dap !
Bine , acum ficul . Capitolul este drăguţ , însă fosta mea mămică , pui greşit semnele de ortografie .
Garra , cât de nesimţit poate fi ! angry Cât despre Sasuke , eeee asta-i altă treabă . Sasuke e cam de toate dar tot îmi place , însă să-şi schimbe comportamentul că dacă nu îi dau o bătăiţă bună ! biciuitor
Haide cu nextul repejor , baftă şi pupici .


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 22:24

Heiiiiiiiiii am tercut si eu pe la ficul tau si vreau sa zic ca esti BESTIAL!! Defapt bestial e putin spus! in love In sfarsit un fic calumea #:-s Abia astept nextul sa vad cei zice in love
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 09:56

Suspans..
Prea mult suspans pentru mine
Pune continuarea sau o sa mor de la atata suspans


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 11:08

Seriosss!!! Ce nenorocit e Gaara!!! Sa nu mai spun de Sasuke!!!Ahhh!!!Cat il urasc eu pentru ce ii face Sakurei:(

Totusi,ador ficul tau!!! Sper sa aduci Next.ul cat mai repede ca deja suspansul ma omoara:x


HanazawaRin



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 14:19


Ceeeeeeeee? Deci nu cred! Suspans??? Hai mai! wtf
Si eu care vroiam sa aflu ce ii spune, nuuu, tu repede: "Suspans". angry
Cum iti place sa ne chinui tu pe noi! sad
Deci, daca il prind pe Gaara il rup in doua si il arunc de pe un bloc cu 100 de etaje, la fel si Sasuke. biciuitor
Cum sa-i faca asa ceva Sakurei? Nu au inima? crying
Adu tu repejor next-uletzul, ca sa nu ma gasesti gata inmormantata! nervi!
Merci ca m-ai anuntat, nu uita sa o faci si in continuare! good
Te poopik dulke, ne vedem! i love you



     
 
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 21:40

Woooooow !Cata imaginatie !Si biata Sakura , a fost violata atat de des , intr-un timp atat de scurt...!Si Sasuke e plecat cu capul , cum sa ii faca asa ceva !?E tampit !?
Oricum...imi place la nebunie ficul tau , si sper sa aduci repede nextu , fiindca vreau sa stiu ce ia spus Sasuke Sakurei....Pupicei !!!!!!!!!!!!!


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Punk Girl
Genin
Genin
Punk Girl

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 59
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : multe :))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt hotărâtă dar nehotărâtă, fericită dar nefiricită, rea dar bună, veselă dar tristă. Sunt un amalgam de sentimente care mă fac să fiu specială dar în acelaşi timp şi normală. :]]

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Mai 2012, 23:08

Pai destul de ok, descrierea mai e de lucru la ea, naratiunea e destul de bunicica si dialogul si el destul de ok dar mereu e loc de mai bine. dance2 dance 2


Imi iubesc surioara mai mica ElysS
Imi iubesc surioara mai mica ♥️º° Kιαгα °º♥️
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Whysoserious
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 14:36

Hey. a hug

Deci.. Wow. De mult nu am mai citit asa un fic si sincer mi-a fost dor.
In ultima vreme nu prea am mai citit fic-uri, mai ales +16, dar al tau chiar mi-a atras atentia.
Titlul e obraznic si pervers, dar totodata o raza de sensibilitate il lumineaza. Descriere ai, insa astept mai mult de la tine, pentru ca stiu ca poti. Actiunea a fost putin grabita, dar nu tare, fa totusi lucrurile sa decurga putin mai lent. :) Dialog nu ai avut, ci l-ai introdus in naratiune cand a trebuit ceea ce e bine. Ai avut doar putine replici care nu au fost nici seci, nici plictisitoare.
Un aspect la care te-as ruga sa ai mai multa grija. Repetita. Ai avut in primul capitol cam multe repetitii enervante, care nu prea dadeau bine. Corecteaza capitolul ianinte sa-l postezi si incerca sa inlocuiesti cu sinonime sau epitete. :)

Per total fic-ul e bun, mai ai de muncit la unele aspecte, dar e ok. Mie una, sincer, chiar imi place la nebunie, si recunosc ca am fost (cred ca inca sunt :)) ) adepta a fic-urilor +16. ( Desi , nu exagera cu scenele fierbinti :)) ) .

Sa ma anunti cand pui nextul. Si nu ne mai lasa in suspans. >.>

Te kiss. Pa. in love


Once you go black you never go back
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 19:39


Capitolul 4



My heart…



Acesta vine ma duc la el sa ii iau in brate, dar…Gaara, ce cauta el aici?Incep sa ma rastesc la el si sa il intreb ce cauta prostituate, iar acesta imi vine cu cea mai penibila scuza.

-Stii ceva?Eu sunt baiat, baieti au nevoie de ceva sa ne mai linistim, iar daca tu nu vrei ma gandeam sa caut ceva ce ma va satisface, dar se pare ca surpriza mea e ca te-am gasit aici.

Acesta se uita pervers la mine, iar apoi ii spune lui Sasuke ca poate, pleca, dar el spune ca vrea sa ramana , sa vada actiunea, cum adica?Nu, nu te rog!Incep sa ma tarasc in genunchi si sa il implore sa n-o faca, dar el ranjeste la mine.Ma ia de doua maini unde ma tranteste pe pat, incep sa plang lasand micile perle albe, sa curga incet pe obraji mei firavi.Tipam si zbieram sa ma lasa si se dea dupa mine, dar el nu ma asculta.Incepe sa ma sarute salbatic, iar eu il imploram sa ma lase in pace printre lacrimile mele amare, icnepe sa isi plimbe mainile lui pe corpul, in special pe sani mei, iar apoi imi da rupe rochia mea alba.Raman goala in fata celor doi baieti, cei doi se uita lung la mine, iar apoi roscatul o face, gem tare incat ma poate auzi toata lumea, de ce eu?In scurt timp brunetul se apropie de urechia mea,ii pot simti respiratia calda, iar apoi imi musca lobul urechii si-mi spune…





-Urmatorul client te asteapta in cealalta camera, nu intarzia!Inseamna ca nu am fost buna, nu?Gaara, de ce mi-ai facut-o, ce ti-am gresit?Te-am iubit ca o catea, am renuntat la multe pentru tine, am ramas insarcinata, iar apoi tu ai spus ca nu-ti doresti un copil, iar eu am facut cel mai mare sacrificiu pe are l-am putut face.Am ales sa fac un avort, a doua zi am avut impresia ca ii parea rau, dar asta era mesajul pe telefon “Am scapat de belea!”Mi-a spus ca erau soareci sau sobolani in subsol, ce fraiera!Acum v-a termina “Treaba” cu mine, iar apoi?Altul, nu pot continua asa!Am sa mor, am sa ma sinucid!Ce mai conta?Eu nu sunt o jucarie!Dar acuma pentru acest Sasuke suntem marionetele lui, iar el ne tine sforile, ni le poate taia oricand are chef, un pas gresit si te-ai ars, asemeni unei bombe care sta sa explodeze.Gaara nu inceta sa-mi spuna printre gamete “De ce nu m-am gandit la asta pana acum?” ochii mei verzi se uitau adang in ochii brunetului, imporandu-l sa ma lase sa plec, dar aceasta imi schiteaza un zambet pueril, iar apoi isi ia “talpasita” din camera.Roscatul inca era peste mine, iar apoi s-a ridicat si mi-a spus : “N-a fost rau Haruno!”, cum mi-a zis?Haruno?El niciodata nu mi-a zis asa intodeauna eram “Pui” sau simplu Sakura, dar niciodata Haruno.Il vad cum isi inchide cureaua de la pantaloni, iar apoi pleaca, lasandu-ma prinsa intr-un amalgam de ganduri si sentimente pe care nu le pot stapani.



De ce?Micile mingiute incolore izbucnesc din ochii mei, plang da plang, plang pentru cat de proasta sunt, pentru cat de credula sunt, plang pentru altceva nu pot face, pentru ca asa sunt eu, sunt naiva si proasta, niciodata nu m-am putut apara. .Mereu m-am lasat salvata si protejata de Gaara sau de oricine altcineva, mereu am fost superficiala, iar acuma platesc pentru lucrul asta!Atunci cand esti trist te uiti sa vezi jumatatea plina a paharului, dar care e?E “seceta” nimic nu ma va face sa il umplu, absolute nimic!Iau patura si ma invelesc cu ea, incercand sa ma ascund, dar nu am unde.

Imi doresc s-o fi asculat-o pe mama, iar ea acuma crede ca sunt un model bine platit, insa nu e asa, mi-as fi dorit, iar o data pe saptamana trebuie s-o sun si sa ii spun ca sunt inregula, alt minteri v-a fi omorata.Cele 2 namile isi fac aparitia cautandu-ma, ce prosti!Dar intr-un tarziu unul ma ia de picior, ma lipeste de el si-ma saruta apasat.Iar apoi imi spune “Aici erai!Stii cat a platit celalalt client pentru tine?”Ma ia pe sus, asemeni unul animal, iar apoi spune ca o sa se asigure ca nu fug.

”Ce-ar fii sa te mai incercam o data, Yuri?”Acesta zambeste pervers si il aproba pe celalat.

“Lasati-o jos!” se aude vocea unui necunoscut, perfect!Doar ca acela era cel care a platit o noapte cu mine!

[/color]

Era un baiat blond cu ochii albastri, asemeni mari inspumate, iar ochii exprimau caldura le face semn sa-ma puna jos, iar apoi se apropie de mine, se poate citi nerabdarea de pe fata.Respiratia accelerata pe care o am il face sa isi muste buza inferioara, eu abeea acuma mi-am dat seama, eram goala, parul meu ravasit era peste sani mei, dar lenjeria intima nu imi acopera pielea fina, alba ca spuma laptelui.Ochii mei de caprioara speriata il priveau naivi, implorandul sa ma lase in pace.Cu fiecare pas pe care il facea blondul, din fata mea ma faceau sa ma dau cu unul in spate, dar ultimul pas pe care blondul il facu mau facut sa “aterizez” pe patul cel mare.Se pune peste mine incepand sa ma sarute din ce in ce mai salbatic, iar apoi imi da la o parte paarul sarutandu-mi sani.Iar apoi pielea alba, asemeni polului nord, urcandu-se sus la buzele mele, sarutandule apasat, iar apoi mi le musca facandu-ma sa-mi deschid lacasul umed.Nu se compara cu Sasuke mai bine eram a lui.Acesta profita unde isi introduce limba in lacasul meu umed..Il rog printre suspine sa ma lase in pace.
-Ai idée cati bani am platit pentru tine?O sa ma satisfaci dandu-mi fiecare banut inapoi, putin, cate putin.
Auzul acestor cuvinte mau lasat fara grai.Profit cand el e neatent ma ridic si fug cat pot de repede, ajungand la capatul holului.Dintr-o data il vad pe Sasuke cu o femeie bruneta, iar el ii mangaia burta.Spunandu-I : “Inca zece zile si fetita noastra se naste!”O cuprinde de mijloc, tracand-o spre el sarutand-o, pe mana brunetei se putea observa un inel de logodna, de ce?I-n-i-m-a mea…[/center][/color]
[/center]
[/center]


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.



Ultima editare efectuata de catre ♥º° Kιαгα °º♥ in Joi 24 Mai 2012, 21:28, editata de 2 ori
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Mai 2012, 20:22

sasuke gaara mam prins. voi nu stiti cum sa muriti mai repede corect? ei lasa ca sunt eu buna si va voi ajuta. ce ziceti?hmmmmmmmmmmmm? pe mine ideea ma bucura foarte mult.
dak nu te superi ma anunti si pe mn cand pui next? ;;)


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Iron Maiden
Genin
Genin
Iron Maiden

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In propria-mi lume
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 287
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Sarita de pe fix si scufundata in plictiseala...

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 14:55

Deci e suuuuuuuuper !!!!! Deci vreau nextul!!!!! Te rog !!!! Vreau nextul!!!
E grozav ficul !! Imi place foarte mult, e plin de suspans.
Te rog frumos sa aduci nextul cat mai curand!!! Mooooor de curiozitate !!!!
Spor la scris!!
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Prostitution and Love +16  - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 17:50

În sfârșit, am ajuns la ficul tău, pentru a da critica promisă. Să vedem:

Ideea este frumoasă, însă nu este ceva ieșit din comun. Îmi place că ai venit totuși și cu aspecte noi, dar încă aștept ceva mai mult.

Titlul este sugestiv și cred că atrage cititorii, datorită mesajului ce pare să prindă destul de bine.

Descrierea este evident mai reușită, în comparație cu celelalte ficuri ale tale. Mă bucur că îți dai silința și că ții cont de sfaturi. Oricum, mai sunt aspecte la care trebuie să ai grija. Mereu apreciez figurile de stil, dar uneori tu le tragi de păr.
Am văzut că te axezi pe sentimentele personajelor, ceea ce foarte important. Să o ții tot așa.

Dialogul nu este nici lung și nici sec.

Greșeli de tastare/exprimare/ortografie:


Ultimula – ultimul

Cat un sarut – câte un sărut

Iar apoi la el cum dormea – Poate că ai vrut să spui: Iar apoi mă uit la el cum dormea

Imi transpire – Îmi transpiră

Nu se v-a mai repeta – Nu se va mai repeta

Sa prostituez – Să mă prostituez

Zapazi – Zăpezii

soarele si luna – Soarele și Luna (e vorba de aștri cerești)

Respire – Respir

Minuscule – minusculă

Un animal superb si foarte sireata – adjectivul se acorda cu „animal”, nu cu „vulpe”. Deci: Un animal superb și foarte șiret.

Dip danela – Din dantelă

Il implore – Îl implor

Obraji mei – obrajii mei

Sa ma lasa – să mă lase

Si se dea dupa mine – Și să se dea de pe mine

Imi da rupe rochia – îmi rupe rochia

Ai destul de multe greșeli pentru un singur capitol. Pe viitor, te rog să ai mai multă grijă.
Evită cât de mult poți repetițiile, pentru că ficul tău e plin de ele ( Ex: bine m-am simtit bine; atingerile, ma atingeau etc.).

Acțiunea
nu pot spune că este grăbită, însă nu-mi place că treci de la o idee la alta foarte brusc.

Estetica este bună, în mare parte, dar felul în care pui semnele de punctuație uneori dăunează aspectului.

Semnele de punctuație par puse cam la nimereala. În primul rând, după ce termini ce ai de zis, pui semnul corespunzător, dai „space” și abia după continui. Așa trebuie făcut. În al doilea rănd, formulezi niște enunțuri mult prea lungi și astfel se pierde esența pe parcurs. Din când în când, trebuie să te oprești și să pui punct.

În concluzie:
- Încearcă să dezvolți ideea cât de mult poți.
- Ai grijă la felul în care te exprimi, pentru că unele figuri de stil strică, dacă nu sunt exprimate cum trebuie.
- Corectează capitolele înainte să le postezi.
- Evită repetițiile.
- Fii atentă la felul în care treci de la o idee la alta.
- Pune semnele de punctuație când și cum trebuie.

Cam asta am avut eu de zis.
Spor la scris în continuare și multă inspirație! kiss


Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 21:13

Multumesc Crystal mi-am dat seama prea tarziu ca e de la word era setat in engleza...si mi le-a "corectat" mda, data vitoare o sa am grija oricum fata de ultima critica care mi-ai dat-o sunt foarte HAPPY!
Si chiar azi la romana mi-a venit inspiratia, poate trec de la o idee la alta, dar nu vreau sa fie plictisitor...
Iar din cauza ca cineva mi-a votat ficul ca e o pierdere de timp next-ul v-a intarzia o saptamana.
Nu vreau sa fiu rea, dar eu chiar ma straduiesc si..ea/el isi bate joc de mine? Prostitution and Love +16  - Pagina 2 2873859802
Eu muncesc si imi dai silinta pentru ce, pentru nimic? Prostitution and Love +16  - Pagina 2 2873859802
Oricum va promit ca o sa fie un capitol lung.3 pagini de word.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Continut sponsorizat




Prostitution and Love +16  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-