Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Iti place noul meu fic?
E dragut!:X:
Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_vote_lcap91%Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_vote_rcap
 91% [ 103 ]
O pierdere de timp...(O lovitura fix la corazone)
Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_vote_lcap9%Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_vote_rcap
 9% [ 10 ]
Total voturi : 113
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Mai 2012, 09:13

Buna scumpa mea.
Pai incep sa-ti spun ca este draguta ideea acestui fic, desi astept cu nerabdare sa o personalizezi, caci in sine ideea am mai intalnit-o.
Fetele ti-au spus ceea ce mai ai de schimbat, insa se vede clar o evolutie ceea ce ma bucura sincer.
Iti spun ca imi place, fic-ul si este destul de captivant.
Nu ramane decat sa iti spun sa ai grija de +16 si la ce scene pui, si desigur sa te rog sa ma anunti si pe mine printr-un PM cand aduci next-urile eventual si cu un mic link, daca poti.

Spor la scris, multe idei, timp de scris si succes la scoala.


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Sor SorinuS
Genin
Genin
Sor SorinuS

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Pe forum♥in Galati
acebook acebook : Sorinus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 50
Puncte : 86
Reputatie Reputatie : 30
Hobby-uri Hobby-uri : Anime is my life!♥In special Sasusaku♥
Stare de spirit Stare de spirit : O.K.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 01 Iun 2012, 18:43

Super misto fic-ul dar as vrea mai multa actiune din partea lui Sasuke!
Succes in continuare!!!

happy
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 13:47

Heiiiii :-w ce s-a intamplat cu nextul? Il astept deja de o eternitate, eu stiu cai greu cu scoala , dar gandeste'te la fanii tai ;;) Hai apucate de tastat ca fac urat :-L please
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 17:48

Am deja o idee bine stabilita, dar vreau sa fie perfect, intelegeti?
Mai eu nu fac capitole plictisitoare..


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
I.Touch.You.With.My.Paw
Genin
Genin
I.Touch.You.With.My.Paw

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Vecina de la 4.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 79
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : It`s not your bussines
Stare de spirit Stare de spirit : Let`s get crazy.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 21:22

Wow !

Super fain <3

Te rog anunta-ma cand pui next !

Saraca sakura :(


1, 2, 3 dance2
Not only you and me therethere
Got one eighty degrees shy
And I’m caught in between love
Countin’ yeah
1, 2, 3 dance2
Peter, Paul & Mary lol!
Gettin’ down with 3P lough
Everybody loves *** love
Countin’ yeah
Babe, pick a night in love
To come out and play dance 2
If it’s alright good job
What do you say? think

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 ?q=zero+vampire+anime&ctid=CT2383985&SearchSource=53&FollowOn=true&PageSource=Results&start=0&pos=22
He is cute ?
He is mine!!!!
Get the back off b***h !
Is only and only mine!!!
So back off!
Or you will die!!
Zero is only mine!!
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 22:05



Intru eu pe aici calma, cu speranta ca voi gasi next-ul, si cand colo... nimic!
Hai scumpy cu urmatorul capitol, ca intru in depresii!
Mor de curiozitate sa vad ce se va mai intampla.
Deci, te implor, nu doar in numele meu, ci si al cititoarelor tale care cred ca il asteapta, sa vina repejor!
Eu te poopik, nu uita sa ma anunti!



     
 
Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 07:33

Gata eu plang crying Čαρѕυηιćα ♀, sufletelul meu se rupe in mii de bucatele, ca eu nu am nextul; te rog eu din suflet, ca ne-ai tinut in suspans deajuns, pune capitolul azi, in weekend, daca ma faci sa astept m-ai mult cad in depresie. Ai un fic extraordinar, care imi imi place 200% din 100%....deci te rog eu frumos, pune urmatorul capito, ca mor de curiozitate(stii, curiozitatea omoare)
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 12:45

Imi cer mii de scuze, dar teze, teste ascultari pentru a mai pune note, credeti ca e usor?
Ei bine nu e !
+ trebuie sa fac seturi de semnaturi si avatare, pentru-ca imi doresc sa fiu graifiian, iar daca imi doresc nu stau degeaba.
Oricum o sa il scriu weekend-ul asta si poate luni sau duminica seara il postez oricum o sa fie cel mai bun capitol al meu happy
Am niste ideei...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 18:00

scumpilici nuti face griji si eu stiu cum e mai ales ca eu dau si examen nu te grabeste nimeni


Prostitution and Love +16  - Pagina 4 3
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 00:07

Ai un fic demential!!! Ii chiar foarte tare si ideea imi place foarte mult. Eu nu te stresez cu adusul nextului fiindca stiu cum e, dar na...cu tezele... in mod normal toate tezele trebuiau data pana la 1 iunie ;)
Eu te inteleg de ce nu pui next inca :) Asa ca atunci cand o sa scri urmatorul capitol, te rog din sufletel, fa-la mai LUNGI! Citesc foarte repede capitolele astea si dureaza prea putin. Ok? :D Doar atat am avut de comentat, in rest totul e super :X:X
Bafta multa incontinuare!!


-R.




Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Aici Ralli!
Genin
Genin
Aici Ralli!

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde ma cauti tu acolo sunt
Nr. mesaje Nr. mesaje : 60
Puncte : 79
Reputatie Reputatie : 11
Stare de spirit Stare de spirit : excelenta

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 21:23

E superb ficul tau, te pricepi foarte bine la scris si ai o imaginatie,mama mama:* te pupicesc dabi astept sa cietesc si restul ficului:*
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 23:45

A trecut atata timp..
Sa pui continuarea cat de curant posibil ca nu mai pot.
Clocoteste sangele in mine..
Poate o sa iau si foc daca nu e pus cat de curand.
Sa ma anunti cand e postat..


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 09:50

Iubire... nu ai m-ai pus nextul de pe Lun Mai 21, 2012 7:39 pm, m-ai lasat cu ochii in soare, in fiecare zi intru aici, cu speranta si iluzia ca vad un nou capitol,si cand ma uit NIMIC, gata eu m-am supi crying vrea si omul sa citeasca un fic superb, dar, autorul... nu pune nextul....Ma omori cu zilele
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 18:47

Ok, ok miercuri seara, ok ?Pentur-ca marti plec in excursie :D:D


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Lun 11 Iun 2012, 18:49

Si eu care credeam ca ai adus nextul!!!!
Tocmai miercuri.... rea esti, ne ti o gramada in asteptare lough
Spor la idei si sa aduci nexturile mai repede!!!! ♥️


Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Aly Shine
Chūnin
Chūnin
Aly Shine

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 746
Puncte : 917
Reputatie Reputatie : 63
Stare de spirit Stare de spirit : Fericita

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 07:51

Miercuri? fie miercuri, da miercuri sa fie nu joi, ca te capacesc... In sfarsit o sa am ce citi... yey, da miercuri da? app distractie placuta ;;)
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 23:28

Chapter 5

Good Piece!

Sasuke P.O.V :



Trădarea, cuvântul ăsta este echivalent cu moarte, de ce? Dacă cineva crede că mă poate călca in picioare, iar apoi să mă priveasca in ochii, iar dupai să scoată printre dintii minunatele cuvinte : “Iartă-mă!”
În acel moment ura va pune stăpânire pe corpul şi raţiunea mea.Totuşi, nu poti omor un om cu un simplu cuţit, suferinţă.Reuşind să îl faci să işi piardă minţile şi devorându-şi incet suflet murdar de consecinţele trădarii.
A fost un sărut, doar o atingere, prostii!Femeie, tu ai cerut-o, iar ca să îti arăt că nu-ţi port pică iti voi oferii o porţie dublă!Rose, ce iti exprima numele asta?O femeie inalta frumoasa, bruneta cu ochii albastrii, asemenii marii inspumate prin care te poti pierde usor intr-un val de iubire.


Telefonul scoate un sunet asuzitor, imlorand parca sa raspund, raspund rapid, iar apoi incepem sa vorbim despre “pedeapsa”, asa zisa lectie, de ce?Falsitate, minciuna, dar cel mai important TRADARE!Nu sunt jucaria nimanui, nu pot ierta, sunt o finta fara suflet in aceasta lume mare, oamenii ca mine care uita ce inseamna iubirea pot invinge in aceasta lume cruda. De ce poti fi un nimic lasat pulbere in bataia vantului? Cand poti avea tot ce iti pofteste inima!Bani, femei, masinii, dar cel mai important PUTERE!Poate ca nu am scoala, dar am asa zisa “scoala vietii”.Eu eram la scoala de corectie cand alti se jucau afara, eu ma drogam cand alti se distrau, eu chiuleam cand alti invatam.Eu ma duceam noaptea in bar si bagam bani la sutienele femeilor cand alti doar dormeau.


Stau pe scaunul imens din piele de sarpe, scump, nu?Asa si trebuie, eu imi arat puterea prin bani, iar bani ii cheltuiesc pe nimicuri, pentru care nu am nevoie, dar ce-mi pasa?Conturile mele primesc cate 100 de euro din minut in minut.Asta ma face al naibii de bogat, il astept pe Tauru, cine e?Un amic mai vechi are de platit o datorie imensa la mine, iar acuma a venit sa spele niste “pacate”, dar nu poate spune ca nu ii va placea.Acesta se uita in ochii mei negri, patrunzatori dand semn ca isi vrea bani, ii raspund “jumatate acuma, jumatate mai tarziu”, acesta se uita cam urat privirea, dar se controleaza cand observa ca l-am “descoperit”.Frumosi ochii, niciodata nu i-am observat, are ochii verzi, asemeni acelei fete ceea ce-mi aminteste ca trebuie s-o eliberez.


Ce par nespalat!Murdar de sange, interesant, unde ai fost?Parul lui era asemenii focului din iadul ce rosu, astfel petele de sangele nu se prea observau.
Acesta ma intreaba cum arata Rose, iar eu ii spui ca este o femeie inalta frumoasa, iar numele este pe masura si ca précis o s-o recunoasca.Acesta intreaba daca e “buna”, iar eu aprob din cap, el se uita pervers la mine, iar apoi spune s-o trimita cat mai repede la el, iar apoi pleaca si se face nevazut, trantind usa mare din lemn.Ma intind sa iau telefonul fix, il apuc, iar apoi formez numarul lui Rose.Cinci, cinci, cinci, zero, unu, doi, cinci.Aceasta imi raspunde cu vocea ei pitigaiata “Buna Sasuke!”, mda si tie bune e tot ce apuc sa ii zic, iar apoi ii zic sa iasa pana afara, pentru-ca vor veni niste baietii.


Ca sa o ia la cumparaturi, mda cum sa nu.Inchide rapid cand aude de cumparataturi, dar inainte aud niste gemete, vezi tu nenorocit-o ce patesti cand te iei de-un Uchiha.Cred déjà ca fata aia rozalie e afara si e libera, pana la urma ma satisfacut, iar asta este tot ce conteaza pentru mine, desii era destul de frumoasa, dar toate femeile sunt la fel, exact la fel.Vor doar bani, dar de gatit nu sunt bune, in fiecare seara pizza sau restauarant sa nu isi murdareasca “manusitele” sau unghiutele fragile.Deja pot auzi gemetele lui Rose, iar apoi rugamintile ei s-o lase in pace, dar cu iubitul ala al tau, nu ti-a placut, nu mai inselat?Nu trebuia sa invat sa iubesc, nu trebuia sa ramane insarcinata cu mine, dar asta e acuma, ah am uitat sa le spun ca Rose are burta mare, dar asta e.


Sakura P.O.V


Libertate, ce iti paote exprima acest cuvant?Pentru mine atata pretuire pentru atat de multe lucuri, pentru care nu le-am apreciat pe deplin valoarea.Ies din asa zisul “sediu”, cu pasi mici, dar apasat, corpul meu se misca greoi din cauza emotilor pe care le aveam.Mici perle cristaline se scurgeau abundent din ochii mei, iar apoi ma gandeam la copilul meu…de ce el?De ce eu?Eu m-am operat sa redevin virgina de la avort, mi-am angajat un psihiatru ca sa ma poata mintii ca eu sunt virgina, iar apoi si eu am ajuns la aceasta concluzie.Parul meu opta pentru directia stanga asa ca am luat-o in acea parte.Nori de pe albastrul cel mare devin “negri” in scurt timp tuna, muzica nature chiar si a sufletului atunci cand esti trist.Un fulger isi face aparitia, mama natura vrea sa se faca auzita, dar n-o condemn si asa ne-am batut joc de ea.


Mici picaturi de ploaie incep sa curga, picaturile mari si reci de ploaie se spargeau in mii de picaturi si mai mici, atunci cand faceau contact cu asfaltul cel mare.Stropii de ploaie au ajuns chiar pe fata mea, mangaindu-ma cu blandete, incercand sa ma “spele” probabil, dar era o rusine prea mare.O briza rece de vara isi vace aparitia facandu-mi pielea de gaina.Fiorii recii pe spirea spinarii nu au incetat sa apara, tremuram intruna, dar nu ma miscam din acel loc, mi-am pus mainile in san si am inceput sa incerc sa ma incalzesc, dar fara speranta.Stateam pe vine, sprijinindu-ma de picioarele mele albe ca si Craiasa noptii, luna.Buzele mele erau vinetii din cauza frigului pe care il simteam, simteam stropi cum imi explorau fiecare participa a corpului.


Prin negura noptii se plimbau niste barbati cu masina, masina e neagra, asta inseamna ghinion, dar desigur nu cred in superstiti.In ea se aflau mai multi barbati, dar unul mi-a atras atentia parul lui ravasit si facut tepi.Era rosu ca sangele, simbolul vietii, iar ochii ii avea negrii si atat de patrunzatori, dar nu ca ai lui…”Ea e ?” intreaba un blond asemeni imparateasa zilei, Soarele, astrul ce va arde vesnic, iar ochii lui erau verzi ca si ai mei, dar era mai mult un verde spre caprui.”Sigur ca e ea, e bunaciune de prima clasa” rosteste el in soapta catre roscat.Ei ies din masina, iar apoi se duc tinta catre mine, ma apuca de gat, imi pune mana la gura si-mi spuna ca daca voi tipa imi va taia gatul.Ascult tacuta, inima imi batea cu putere, am cazut din lac in put.Mici stropi de durere se scurgeau incet in ochii mei mari si verzi asemeni unei padure stinse.


Incep sa merg fara comentari pana la masina sunt aruncata in port-bagasul masinii.Iar apoi ei intra repede la volan, accelerand-o si ducandu-ma spre nicaieri.Simt cum o suta de ace imi intra in inima, iar de fiecare ac toarna si sare, picaturile imbibate cu durerea nu inceteaza sa apara pe chipul meu speriat si confuz, de ce?De ce mie?De ce acum?Viata mea, ce s-a intamplat cu ea, mi s-a dat o santa, iar eu am irosit-o, am aruncat-o la gunoi, asemenii unui copil mofturos care nu se multumeste cu nimic, de ce?Incep sa creez o balta langa mine, asa sunt eu plangacioasa, dar ce sa fac?Voi ce ati face?Imi muscam puternic buza inferioara de culoare sangerie, asta se intampla atunci cand vreau alinare, dar de la cine s-o pot primi?De la ei?Eu voi fi vanduta, violata si probabil batuta in fiecare zii, de ce?




Mama imi spunea mereu ca viata este dura cu mine ca sa imi poata pregati o surpriza, dar unde?Dau din necaz in necaz, din groapa in groapa, iar toate astea duc la o intrebare, de ce?Simt cum masina se opreste brusc, iar apoi eu sfarscesc lovindu-ma puternic la cap.Reusesc sa scap o injuratura printre dintii de toata frumusetea, cui ii pasa, cine ma aude?Acestia coboara, ducandu-se tinta la mine, deschid port-bagajul unde se uita ciudat la mine, roscatul ma trage violent de-o mana provocandu-mi o durere in bratul drept.Tragandu-ma dupa el, celalalt blond se uita mai ales la sanii mei, nu erau prea mari, dar nici minuscului normali, pentru ca eram slaba, dar nici scheletica.Roscatul se uita pofticios la mine, iar eu eram din ce in ce mai speriata.


Mergem pana la o cabana, am uitat sa mentionez ca am ajuns intr-o padure, cu brazi inalti, un peisaj incantator, dar nu sunt in apele mele ca sa pot descrie minunatia acestui loc.Simt cum sunt impinsa sa pot intra, intru, dar nu inainte de-a ma impiedica de pragul cabanei si cazand in genunchi, ah!Ma ridic, dar nu inaninte de-a incerca sa ma sterg pe rotula de sange, cand sa ma ridic primesc o palma grea din partea roscatului.”Aterizand” pe-o masa de lemn masiv, palma mea a fost asa de grea, incat nu ma mai puteam scula de pe acea masa.
Simt cum se apropie de mine, rupandu-mi bluza, iar apoi sutienul, dar de data aceasta cu dintii.Aceasta ma intoarce si priveste pofticos, iar apoi imi spune “Buna bucata, ba”roscatul se uita la cel blond si ii face semn sa se intoarca.


Incep sa plang, nu vroiam sa par vurnerabila, dar asta, durerea prin ce o pot exprima, o face, simt ca nu mai am aer, ca nu mai pot respire.Inima mea bate cu doua-sute de Kilometri pe ora.Lacrimile mele sut imbibate cu amar, dar mai ales cu durerea nemarginita care imi macina si imi v-a macina sufletul meu.
Durerea mi-a devorat suflet, nu a mai ramas absolute nimic, toti mi-ati mancat tot ce am avut mai “scump” pe aceasta lume “sufletul”.In inima mea s-a “nascut” o furtuna, care nu se va stinge niciodat.Tunetele si fulferele predomina inima mea, doar dragostea ma poate ajuta, nimic altceva, doar ea.Ea e singura care are un bun “lipici”, dar bucatelele sunt minuscule, dar in timp si in fiecare zi cate o bucatica, se va repara.Intre timp, usa se deschide, iar pe ea isi face aparitia…

Domnul SUSPANS!






Dati multe comuri sa pot da next...stiu e mai lung MULTUMITI-MI! Stiu sunt rea vreau comuri, SOARTA!Stiu pe la sfarsit inspiratia 0


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.



Ultima editare efectuata de catre Čαρѕυηιćα ♀ in Mar 12 Iun 2012, 23:38, editata de 2 ori
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 23:36

prima ca de obicie , edit un pic mai incolo :D
Un pic mai incolo inseamna maine , ai mei mai aveau putin si chemau fortele speciale ca sa ma scoata de la pc :))
Normal , obsedat mai e Sasuke dar imi pare rau ca trebuie sa ii dau dreptate :| dar nu toate sunt la fel ....dar... imi vine sa il omor pt ce ia facut Rosei..
biciuitor biciuitor Te rog sa o salveze idiotu de brunet pe Saku please please please


Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)


Ultima editare efectuata de catre Max in Mier 13 Iun 2012, 09:08, editata de 1 ori
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mar 12 Iun 2012, 23:55

Woleoo !
Gata deci nu mai citesc pana la capitolu 12 ca sa am ce citi sa nu mor de suspans..
Mda..cinci , cinci , cinci , zero , unu , doi , cinci. rainbow :\
Urasc suspanuu`!
Asa o sa ne omori incet , in fata monitorului cu degetele pe tastatura..
Asta vrei..
Si sper ca o sa faci nextul repede..Ca daca nu nu mai vorbesc cu sceptrul capsuna pana fac eu capitolul 10..


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 01:56

Foarte interesant nextul imi place foarte mult cum scrii si tot:x

Mersii de PM, astept nextul si spor la scris:*
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 06:50

Helllllllllllllllllllo !Nu te pot crede !Adica , cine intra pe usa ?Cumva , Sasuke !?Sper ca da , si daca va fi asa , sa o salveze...
Trebuie sa recunosc ca am fost fascinata de modul in care ai descris partea lui Sasuke !A fost preferata mea , si mie mi s-a parut ca a fost si cea mai buna !
Ma bucur ca in sfarsit te-ai hotarat sa aduci nextul...a trecut ceva vreme...
Te pupacesc dulce si sper sa ma mai anunti si data viitoare !Spor la scris !Bye !


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 11:18

Doar atatea comuri?Si ma-ti rugat sa aduc nextul o tona ?EEEE in cazul asta dureaza urmatorul capitol si eu care vroiam sa ma apuc :|
Dureaza pana se achita pretul de 10 comuri adica inca 6


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 13:52



Euuuu, euuuu cu inca un comm! heh

Cine a intrat pe usa? Doamne, nu pot sa cred ca ne-ai lasat asa in suspans... nervi!
Nu-i asa ca pentru noi vei aduce next-ul pana duminica? Te rooog! ;;)
Merci ca m-ai anuntat, nu uita sa o faci si in continuare! happy
Iti mai spun doar doua cuvinte, dupa care te las.... NEXT REPEJOOOR! please

~Black Coffee~



     
 
Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
S i m p a t h e t i c
Genin
Genin
S i m p a t h e t i c

Sex : feminin Localizare Localizare : N`ai tu treaba!:*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 150
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : Dafuqq !?

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 15:51

:X deci ficu` tau este absolut genial..
Sunt curioasa cine este acea persoana
Pune nextu` repejoorrr
Si daca ma poti anunta si pe mine iti multumesc a hug
XoXo



All those fairytales are full of sh*t,


Prostitution and Love +16  - Pagina 4 39769930205590983750428

One more stupid love song I'll be sick!.


S i m p a t h e t i c ღ

Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19Mier 13 Iun 2012, 18:22

Ce???? Esti rea!!! Foarte, foarte rea!!!! lough
Ficul asta e superb in love , il ador. Commul meu face cat 4 asa ca repejor cu nextul lough
Fix cand credeam si eu ca Sakura va scapa, a dat iar de prostii aia. Dar si aia cum sa o incurce pe Rose aia sau cum i-o zice tocmai cu Sakura.
As vrea sa pot vedea fata brunetului cand va da iar peste Sakura. Sunt 98% sigura ca el intra pe usa lough
Si inca ceva MULTUMIM pentru un capitol mai mare, mai frumos, dar si mai trist.

LUME HAI CU INCA 3 COMMURI REPEJOR!!!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥️♥️♥️


Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Continut sponsorizat




Prostitution and Love +16  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Prostitution and Love +16    Prostitution and Love +16  - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Prostitution and Love +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-